ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور
مجموعه آموزش های وردپرس

اگر قصد دارید روی صفحات خود کار کنید و نمی خواهید کاربر تغییرات را ببیند باید مقدماتی را برای آن فراهم کنید. فعالسازی حالت تعمیر و نگهداری سایت در این مواقع ضروری است و اگر می خواهید صفحه شخصی سازی شده ای را ایجاد کنید و از بین همه روش ها المنتور را انتخاب کردید در این مقاله همراه ما باشید.

09 فروردین 1401

اگر در حال بروزرسانی سایت خود هستید با فعالسازی صفحه در دست تعمیر و یا به زودی، کاربران سایت به جای مشاهده باگ های ایجاده شده، صفحه در دست تعمیر را مشاهده می کنند. برای ایجاد این نوع صفحات راه های متفاوتی وجود دارد و اگر از المنتور استفاده می کنید در این مقاله به شما ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور را آموزش می دهیم. با این روش بدون نیاز به افزونه اضافه ای می توانید این حالت را برای سایت خود فعال کنید.

حالت در دست تعمیر چیست؟

وقتی شما میخواهید سایت خود را بروزرسانی کنید و تمایل ندارید که کاربران تغییرات را تا انتشار پایدار بروزرسانی بینند نیاز هست که از این حالت استفاده کنید. فعال کردن حالت تعمیر در المنتور به این معنی است که کابران صفحه ای را می بینند که با Elementor طراحی می کنید اما مدیر سایت دسترسی کامل دارند و تغییرات را مشاهده می کنند.

افزونه المنتور را بخرید و صفحه جذاب در دست ساخت را طراحی کنید.

نحوه ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور

در این بخش مراحل ایجاد یک صفحه در دست ساخت را با هم مرور می کنیم.

1. طراحی صفحه در دست تعمیر با قالب آماده

برای کار با این افزونه آموزش المنتور را ببینید. از پیشخوان وردپرس > قالب ها > قالب های ذخیره شده را زده و روی افزودن جدید کلیک کنید. سپس نوع قالب را صفحه را انتخاب کنید و نام دلخواه را وارد کنید.

ایجاد قالب برای ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور

 

سپس روی ایجاد قالب کلیک کنید تا وارد ویرایش با المنتور شوید. می توانید از قالب های آماده برای طراحی صفحه در دست تعمیر استفاده کنید. در صفحه باز شده روی افزودن قالب آماده کلیک کنید و در تب برگه ها عبارت Maintenance جستجو کنید و قالب مورد نظر خود را انتخاب و ویرایش کنید.

استفاده از قالب آماده برای ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور

 

2. تنظیم صفحه طراحی شده با المنتور

برای فعال کردن حالت تعمیر در المنتور پیشخوان > المنتور > ابزار ها را بزنید.

در صفحه باز شده، سربرگ حالت تعمیر را انتخاب کنید، میتوانید بر حسب نیازتان انتخاب حالت مناسب را بزنید که شامل گزینه های زیر است.

  • حالت تعمیر: حالت تعمیر خطای کد 503 را می دهد، که موتور های جستجو می فهمند که دوباره به سایت بازگردند ( از این حالت برای مدت زیادی استفاده نکنید ).
  • حالت به زودی: حالت به زودی، خطای کد 200 میدهد. در این حالت موتور های جستجو سایت شما را ایندکس می کنند.

انتخاب حالت تعمیر در ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور

 

در این قسمت ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور، در بخش چه کسی به سایت دسترسی داشته باشد گزینه سفارشی را انتخاب کنید تا نقش های کاربری برای شما نمایش داده شود و شما آن ها را انتخاب کنید.

تنظیم نقش های کاربری برای مشاهده سایت

 

بخش بعدی انتخاب قالب است که شما می توانید قالب هایی که با استفاده از المنتور ساخته اید را انتخاب کنید، قالبی که هم اکنون با عنوان در دست تعمیر را ساخته اید را انتخاب و ذخیره تغییرات را بزنید.

انتخاب قالب در دست تعمیر در ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور

 

اگر می خواهید المان های دیگری را با این افزونه طراحی کنید آموزش ساخت قالب وردپرس با المنتور، طراحی صفحه اصلی سایت با المنتور و ساخت لندینگ پیج با المنتور را ببینید.

در این مقاله توضیح دادیم که چطور اقدام به ساخت صفحه در دست تعمیر با المنتور کنید و بدون محدودیت با این صفحه ساز قدرتمند صفحات در دست تعمیر سفارشی را طراحی کنید.

برچسب ها

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.