وبلاگ راست چین

تعداد کل مطالب وبلاگ راست چین، 55 میباشد.

معرفی محصول

بهترین قالب فروش فایل برای فروش محصولات دانلودی

بهترین قالب فروش فایل ، لیستی از برترین تم ها برای ایجاد سایت فروش محصولات دانلودی و مجازی است. وقتی ویژگیهای چندمحصول کنار هم بیان شود، انتخاب آسان می شود.

فرزانه همتیان، 21 اکتبر 2018
آموزش

چگونه افزونه وردپرس را نصب کنیم؟

نصب افزونه وردپرس از ضروریات هر سایت است. ابزارهایی که با حجمی کم، به توسعه امکانات قالب کمک می کنند. اینجا با نصب دستی و اتوماتیک پلاگینها آشنا میشویم.

فرزانه همتیان، 17 اکتبر 2018
اخبار

چهارمین اجلاس وب فارسی

چهارمین اجلاس وب فارسی با همکاری نهادهای دولتی و کسب و کارهای اینترنتی برگزار میشود. میتوانید با کد تخفیف اختصاصی راست چین از30% برای ثبت نام استفاده کنید.

فرزانه همتیان، 15 اکتبر 2018
آموزش

چگونه سایت خود را از جوملا به وردپرس انتقال دهیم؟

دردسرهای کار با جوملا از یک طرف و دیتای زیاد روی سایت، انتقال سایت از جوملا به وردپرس را دشوار می کند. اینجا، با روشی آسان از جوملا به وردپرس مهاجرت میکنیم.

فرزانه همتیان، 14 اکتبر 2018
آموزش

بهینه سازی سئو به کمک مترادف کلمات کلیدی

مترادف کلمات کلیدی چندی پیش به افزونه یواست سئو اضافه شد. کاربران برای جستجو یک مفهوم از کلمات مترادف استفاده میکنند و موتورهای جستجو این را دریافته اند.

فرزانه همتیان، 10 اکتبر 2018
آموزش

معرفی ابزار URL Inspection در گوگل سرچ کنسول جدید

پس از عرضه گوگل سرچ کنسول جدید ، امکاناتی از جمله ابزار URL Inspection به آن اضافه شد که اطلاعاتی بی نظیر از ایندکس صفحات و وضعیت آنها ارائه می کند.

فرزانه همتیان، 8 اکتبر 2018
معرفی محصول

بهترین قالب خبری وردپرس | معرفی 6 مورد

پوسته های خبری تنوع زیادی دارند. که همین تنوع انتخاب را دشوار کرده. در اینجا می توانید 6 مورد از بهترین قالب خبری وردپرس را مشاهده و بررسی کنید.

فرزانه همتیان، 3 اکتبر 2018
آموزش

راهنمای خرید قالب فروشگاهی

اولین مسأله ای که در خرید قالب فروشگاهی ذهن ما را مشغول می کند، ویژگی هایی است که باید داشته باشد. به چه نکاتی باید توجه شود؟ باهم این موارد را مرور می کنیم

فرزانه همتیان، 30 سپتامبر 2018
آموزش

چرا باید یک وب سایت شخصی داشته باشیم؟

خواه شما یک فارغ التحصیل دانشگاه باشید، یا یک مدیر که به دنبال یک موقعیت جدید است و یا یک فریلنسر که مایل است اولین مشتریان خود را بگیرد، تنها…

زهرا کامران، 25 سپتامبر 2018
اخبار

سومین همایش بازاریابی دیجیتال

سومین همایش بازاریابی دیجیتال در 5 مهر 1397 در مرکز همایش های رازی برگزار خواهد شد. اما شما در هر جا که باشید میتوانید تجارب ترندهای بزرگ ایران را کسب کنید

فرزانه همتیان، 25 سپتامبر 2018
آموزش

رازهای سئو | انتخاب کلیدواژه

یکی از دغدغه هایی که افراد در شروع سئو سایت با آن دست و پنجه نرم می کنند، انتخاب کلیدواژه است. کلمات کلیدی، مهمترین قدم برای سئو است.

فرزانه همتیان، 24 سپتامبر 2018
اخبار

راهی برای صرفه جویی هزینه طراحی سایت مدارس هوشمند

سایت مدارس هوشمند ، از مهمترین بخشها برای جذب مخاطبان، ایجاد امکانات متفاوت و درآمدزایی برای مدرسه است. با قالب آماده در 10 دقیقه صاحب سایت فارسی شوید.

فرزانه همتیان، 22 سپتامبر 2018

تومان