آموزش گام به گام بسته نصب آسان در لوکال هاست
مجموعه مقالات وردپرس

اگر در لوکال هاست وب سایت خود را راه اندازی کنید می توانید یکباره وب سایت خود را به هاست منتقل کنید. یعنی بدون آنکه نیاز به هاست و دامنه داشته باشید، سایت را بدون استرس و نگرانی راه اندازی می کنید  و پس از مطمئن شدن از همه تغییرات دلخواهتان، آن را به هاست اصلی انتقال می دهید. همچنین در مصرف اینترنت خود نیز صرفه جویی مناسبی خواهید داشت. در این آموزش نصب بسته نصب آسان در لوکال هاست را بررسی می کنیم.

26 شهریور 1397
آخرین بروزرسانی: 08 فروردین 1402

بسته نصبی به شما کمک می کند در کمتر از 10 دقیقه، قالب وردپرس را دقیقا مانند دمو راه اندازی کنید. پس استفاده همزمان از بسته نصبی و local host می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی مناسبی انجام دهید. با ما همراه باشید.

لوکال هاست چیست؟

لوکال هاست فضایی است که شما می توانید بدون آنکه از هاست اصلی خود استفاده کنید، قالب وردپرس مد نظرتان را تست کنید.  برای استفاده از بسته نصب آسان روی لوکال هاست ، ابتدا نیاز به یک نرم افزار برای ایجاد هاست مجازی دارید.  البته در فرایند نصب تفاوتی بین نرم افزارهای xampp، wamp و lamp (هاست مجازی) وجود ندارد. بلکه مسیری که پوشه نصب قالب در آن تعریف می شود، متفاوت است. پس پیش از هر کاری لازم است، از مسیرهای زیر وارد پوشه C شوید و بعد از ایجاد پوشه ای برای سایتتان، فایل بسته نصب را در آن قرار دهید.

 • wamp: برای نصب قالب وردپرس با ومپ از مسیر C:\wamp64\www پوشه ای به دلخواه برای سایتتان ایجاد کنید و فایل بسته نصب آسان را در آن قرار دهید.
 • xampp: همچنین برای زمپ هم از مسیر C:\xampp\htdocs استفاده کنید. بعد از ایجاد یک پوشه برای سایت، فایل بسته نصب را قرار دهید.
 • lamp: این نرم افزار برای کسانی است که از سیستم عامل لینوکس روی سیستمشان استفاده می کنند. بنابراین برای قرار دادن فایل بسته نصب آسان از مسیر file system/var/www/html پیش بروید و یک پوشه برای سایتتان بسازید.

توضیحات بیشتر را می توانید در مقاله لوکال هاست مطالعه نمایید.

نصب تصویری بسته نصب آسان در لوکال هاست

1: نرم افزار xamp server را نصب و اجرا کنید

برای آموزش نصب بسته نصبی وردپرس در لوکال هاست، از نرم افزار xampp استفاده می کنیم. ابتدا نرم افزار را روی سیستم اجرا می کنیم.

پس از اجرا کردن xampp control panel، ماژول های مختلف آن را مشاهده می کنیم. دو ماژول اول، یعنی Apache  و MySQL مورد نیاز شما هستند. Apache به عنوان سرور عمل می کند و از MySQL نیز به عنوان دیتابیست استفاده می کنیم. و با فشردن دکمه های start آن ها را فعال می کنیم. پس از تغییر رنگ دو ماژول به سبز ، کار ما با زمپ فعلا تمام می شود. سبز شدن ماژول ها به معنی آن است که شبیه ساز آماده اجراست.

آموزش نصب قالب وردپرس روی لوکال هاست

حالا به نصب قالب مورد نظر می رسیم. فایل های بسته نصبی قالب مورد نظرتان را استخراج کنید. به این مسیر بروید.

 my computer> c:>  xampp > htdocts 

در htdocts فولدری ایجاد کنید و هر نامی دوست دارید روی آن بگذارید (این پوشه مشابه نام دامنه است). سپس فایل های استخراج شده را در اینجا کپی کنید.

در اینجا به مرحله ای می رسیم که نیاز است دیتابیس را برای قالب ایجاد کنیم. برای این کار باید به سراغ نرم افزار زمپ برویم. بعد از باز کردن، با کلیک روی admin بخش mysql، به صفحه مورد نظرتان هدایت می شوید.

آموزش نصب بسته نصبی وردپرس در لوکال هاست

در اینجا روی مرورگر، لوکال هاست شما باز می شود. با استفاده از دکمه new می توانید یک دیتابیس جدید داشته باشید.

نصب بسته نصبی روی لوکال هاست

نام دیتابیس را تعریف کنید و گزینه utf8_persian_ci را انتخاب کنید و دکمه create را کلیک کنید.

 نصب قالب روی لوکال هاست

به عنوان مثال، نام این دیتابیس pucatheme قرار داده ایم. پس از زدن دکمه create دیتابیس ایجاد می شود که در لیست مثل تصویر می توانید آن را مشاهده کنید.

نصب قالب وردپرس در لوکال هاست

2: فایل بسته نصب آسان را اجراکنید

خب مقدمات کار انجام شد.

پکیج بسته نصب آسان یک فایل زیپ معمولا با نام easyinstallation  و quicksetup است. وقتی این فایل را از حالت فشرده خارج می کنید دو فایل installer.php و یک فایل زیپ با نام طولانی در اختیار شما قرار داده می شود. هر دو این فایل ها را در روت لوکال هاست (www در ومپ htdocs در زمپ) کپی کنید.

یک نمونه بسته نصب آسان وردپرس در لوکال هاست را در تصویر زیر برای قالب رایس مشاهده می کنید.

یک نمونه بسته نصب آسان

یک تب جدید در مرورگر خود باز کنید و این عبارت زیر را تایپ کنید.

localhost/Namefolder/installer.php

نکته: بجای Name folder اسم پوشه ای که در  httdcos به عنوان نام دامنه درست کرده بودید را قرار دهید. همانطور که مشاهده می کنید، داپلیکیتور و پنل بسته نصبی برای شما باز می شود.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

همانطور که مشاهده می کنید، همه بخش ها، تیک سبز دارند و اگر علامت + را باز کنید، می بینید که همه بخش ها به درستی شناسایی شده اند  و آماده نصب هستند. با تیک زدن accept بخش بعد فعال می شود. در اینجا نام دیتابیسی که انتخاب کرده ایم را قرار می دهیم و user را root قرار می دهیم. نیازی به ورود پسورد نیست.

بعد از آن دکمه test database را کلیک کنید. در صورتیکه مشکلی وجود نداشته باشد می توانید دکمه next را بزنید.

بسته نصب آسان روی لوکال هاست

مرحله بعد، مرحله update هست که با موفقیت وارد این مرحله شده ایم. در اینجا می توانید مطابق سلیقه خودتان گزینه title را تغییر دهید.

نصب قالب وردپرس روی xampp

دکمه option را باز کنید. در اینجا می توانید برای قالب خود، یک حساب مدیریت تعریف کنید این حساب کاربری برای ورود به پیشخوان و مدیریت سایت است. بخش new admin account این کار را برای شما انجام می دهد. یوزر پسورد را تعریف می کنیم.

آموزش نصب قالب وردپرس روی localhost

بسیار خب در این مرحله نصب با موفقیت انجام شده و در واقع کار شما تمام شده است.

آموزش نصب قالب وردپرس با استفاده از xamp

برای مشاهده آنچه نصب کرده اید، در یک تب مرورگر، localhost/folder name را جستجو کنید. مشاهده می کنید که قالب شما دقیقا مانند دمو نصب شده است.

آموزش نصب قالب وردپرس در لوکال هاست xampp

 

 

نکته: بعد از پایان کار، به پوشه سایت در داریو c مراجعه کنید و فایل های installer.php و فایل زیپ مربوط به قالب وردپرس را حتما پاک کنید. چون اگر سایت را به دامنه اصلی تان انتقال دادید، راه را برای هکر ها هموار کرده اید. پس حذف آن ها را فراموش نکنید. در نسخه جدید داپلیکیتور بمحض ورود به پیشخوان این فایل ها حذف می شوند.

موارد دیگری نیز وجود دارد که می تواند به جلوگیری از هک شدن وب سایت شما کمک کند. پیشنهاد می کنم راهکارهای افزایش امنیت وردپرس را مطالعه کنید.

اگر به هر دلیلی قالب شما بسته نصبی ندارد ابتدا باید وردپرس را روی لوکال نصب کنید. برای نصب وردپرس روی لوکال از نرم افزار زمپ استفاده کنید.

رفع خطاهای احتمالی هنگام نصب بسته نصب اسان روی لوکال هاست

به دلایل مختلفی ممکن است هنگام استفاده از بسته نصبی با خطا مواجه شوید. پس در این بخش، این ارورهای احتمالی و روش رفع آن را بررسی می کنیم.

رفع خطای Interval server Error 500

وقتی این ارور را در نصب روی لوکال هاست می بینید، به دلیل خطا در سطوح دسترسی است. بنابراین برای رفع خطا، وارد فایلی که بسته نصب آسان را در آن نصب کرده اید شده و از بخش permission همه فایل ها را بررسی کنید. دقت کنید که دسترسی برای پوشه ها باید 755  و برای فال ها باید 644 باشد.

A wp-config.php already exists in this location

این خطا زمانی به شما نشان داده می شود که در مسیر نصب قالب، از قبل یک فایل با نام wp-config.php وجود داشته باشد. بررسی کنید پوشه ای که برای نصب انتخاب کرده اید، خالی باشد.

In order to extract the archive.zip file the PHP ZipArchive module must be installed

این ارور هم وقتی مشاهده می کنید که ماژول zip فعال نباشد. پس به مراحل قبل از نصب برگردید و حتما روش دستی یا manual را برای خروج فایل ها از حالت فشرده انتخاب کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

نصب وردپرس روی لوکال هاست نیز بسیار ساده است. در لینک https://www.rtl-theme.com/blog/how-to-install-wordpress/ می توانید این نحوه نصب وردپرس خام را روی لوکال هاست مشاهده کنید.

امیدواریم آموزش نصب قالب و وردپرس روی لوکال هاست کمکی هر چند کوچک در راه اندازی سایت وردپرس شما باشد.

 اگر به هر دلیلی قصد انتقال سایت از هاست به لوکال هاست دارید مقاله انتقال سایت از هاست به لوکال هاست به شما کمک می کند.
165 دیدگاه ها افزودن دیدگاه
derc_pro
derc_pro

سلام موقع نصب بسته آسان با همچین پیغامی روبرو میشم

Duplicator Pro - Bootloader version: 3.8.7
» dup-installer-bootlog__[HASH].txt
Setup Notice:
An error has occurred. In order to load the full installer please resolve the issue below.
NOTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose Advanced > Manual Extract in installer.

Server Settings:
ZipArchive: Disabled
ShellExec Unzip: Disabled
Extraction Path: C:/xampp/htdocs/qq
Installer Path: dup-installer
Archive Name: 20210524_d9bed988d8b3d8aad987d8a2d985d9_7ac61de533b20e472886_20210524080545_archive.zip
Archive Size: Expected Size: 133.39MB Actual Size: 272.5MB
Boot Log dup-installer-bootlog__[HASH].txt

Please Note: Either ZipArchive or Shell Exec will need to be enabled for the installer to run automatically otherwise a manual extraction will need to be performed. In order to run the installer manually follow the instructions to manually extract before running the installer.

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به derc_pro

درود و عرض ادب
دوست عزیز لطفا بصورت دستی اکسترکت کنید و قسمت تنظیمات (Options) بخش Extraction را برابر Manual Archive Extraction قرار دهید و نصب را ادامه دهید

Alireza_Sh2800
Alireza_Sh2800

سلام این چه اروری هستش یکی از قالب های سایت شما رو گرفتم موقع نصب بسته نصبی این ارور رو میاره
An unknown issue has occurred with the file and database setup process. Please see the dup-installerlog.txt file for more details.

عکس ارور https://s8.uupload.ir/files/00_ybog.jpg

maedehs3
maedehs3

سلام در هنگام نصب بعد از وارد کردن آدرس http://localhost/MySite/installer.php با ارور زیر مواجه میشم NOTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose Advanced > Manual Extract in installer.
حتی مرحله اولم نمیاد تا گزینه manual بزنم

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به maedehs3
 • نویسنده

برای رفع خطای ZipArchive بر روی فایل zip بسته نصبی کلیک کنید و گزینه Extract را بزنید و هنگام نصب در صفحه installer.php گزینه Manual Archive Extraction را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید و ادامه مراحل را همانند آموزش بالا دنبال کنید.
در قسمت option این گزینه هست

hamedsdsd
hamedsdsd

با سلام و احترام طق اموزش ها متاسفانه این ارور مواجه میشم
An error has occurred. In order to load the full installer please resolve the issue below.
NOTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose Advanced > Manual Extract in installer.

Server Settings
ZipArchive: Disabled
Shell Unzip: Disabled
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به hamedsdsd
 • نویسنده

سلام
علت این خطا این است که فایل نصبی شما به صورت خودکار از حالت فشرده خارج نمیشه و Shell Exec روی هاست شما فعال نیست برای رفع خطای ZipArchive بر روی فایل zip بسته نصبی کلیک کنید و گزینه Extract را بزنید و هنگام نصب در صفحه installer.php گزینه Manual Archive Extraction را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید و ادامه مراحل را همانند آموزش بالا دنبال کنید.

hamedsdsd
hamedsdsd

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
بنده مشکل ioncube داشتم و طبق توضیحاتتون به لینک داده شده رفتم و طبق توضیحات رفتم ولی در بخش نصب دوباره با ارور ماجه شدم

IMPORTANT: Ensure that This Script Is Removed When No Longer Required
ionCube Loader Wizard
Please note that the following problem currently exists with the ionCube Loader installation:
The necessary zend_extension line could not be found in the configuration.
To use files that have been protected by the ionCube PHP Encoder, a component called the ionCube Loader must be installed.

Your server is running PHP version 8.2.0 and is currently unsupported by any ionCube Loaders.
This may change in the future if a Loader is produced for your PHP platform.
In the meantime please downgrade PHP to version 8.1.

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به hamedsdsd
 • نویسنده

سلام دوست عزیز
باید iocube را روی سایتتون نصب کنید در مقاله آموزش نصب ioncube مراحل نصب و فعال سازی را مشاهده کنید.

aslani606
aslani606

سلام
نصب روی لوکال
خطای
با عرض پوزش، این یک آدرس ایمیل معتبر نیست، ادرس ایمیل چیزی شبیه به username@example.com است.

نمایشداده میشه
مشکل چیست ؟ ممنون

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به aslani606
 • نویسنده

سلام دوست عزیز این خطا در کدوم مرحله نمایش داده میشه؟
برای اطمینان از ایمیل دیگر استفاده کنید

quantom
quantom

یه سوال اینکه قالب کلاکت فیلم رو میشه کامل تغییر داد؟ میخوام کلش رو تغییر بدم همه عکس ها و .. فقط چون حالتش زیبا بود خریداری کردم . میشه عکس و لینک و فوتر وهدر و ... رو تغییر داد ؟

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به quantom
 • نویسنده

سلام قالب های وردپرس قابل سفارشی سازی های مختلف هستند و می تونید صفحات را سفارشی کنید یا از اول بسازید

quantom
quantom

سلام . برای من داپلیکیتور توی مرحله دوم تست سایت رو میاره ، بدون اینکه اکانت ادمین بسازم که بتونم وارد پیشخوان وردپرس بشم . موقعی که میخوام وارد پیشخوان بشم یوزر و پسورد میخواد ولی داپلیکیتور اصلا چیزی برام نیاورد که اینا رو بسازم. نمیدونم چی کار کنم .

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به quantom
 • نویسنده

سلام شما باید نصب basic را از قسمت advance انتخاب کنید تا مراحل را مطابق بالا پیش ببرید در غیر این صورت داکیومنت محصول را چک کنید احتمالا نام کاربری و رمز عبور را طراح قرار داده اما پیشنهاد این است که نصب بیسک را انتخاب کنید

englishsamadi
englishsamadi

سلام وقت بخیر

در هنگام نصب بعد از وارد کردن آدرس http://localhost/MySite/installer.php با ارور زیر مواجه میشم.

NOTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose Advanced > Manual Extract in installer.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
متشکرم

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به englishsamadi
 • نویسنده

سلام دوست عزیز
فایل قالب را از حالت فشرده خارج کنید پوشه نهایی باید دو فایل installer.php و فایل زیپ مربوط به قالب وردپرس باشه
شما باید این دوفایل را در هاست آپلود کنید

kalaofogh
kalaofogh

سلام وققتون بخیر قالب وودمارت پلاس رو میخوام در لوکال هاست بالا بیارم تا مرحله اخر میره بدش این خطا رو میده
Script error: the ionCube Loader for PHP needs to be installed. The ionCube Loader is the industry standard PHP extension for running protected PHP code, and can usually be added easily to a PHP installation. For Loaders please visit get-loader.ioncube.com and for an instructional video please see http://ioncu.be/LV

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به kalaofogh
 • نویسنده

سلام دوست عزیز باید ionCube را نصب کنید
که در لینک زیر مراحل نصبionCube آموزش داده شده
https://www.rtl-theme.com/blog/how-to-setuo-ioncube/

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به kalaofogh

درود و عرض ادب
دوست عزیز باید ionCube را نصب نمایید مقاله زیر را مطالعه نمایید

https://www.rtl-theme.com/blog/how-to-setuo-ioncube/

کارشناس پشتیبانی راست چین

cinamafilm
cinamafilm

سلام درود خسته نباشید Fatal error: Uncaught TypeError: decoct(): Argument #1 ($num) must be of type int, string given in C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php:607 Stack trace: #0 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(607): decoct('u+rwx') #1 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(583): DUPX_Bootstrap->setPermsOnItem('C:/xampp/htdocs...', 'u+rwx') #2 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(566): DUPX_Bootstrap->setPerms('C:/xampp/htdocs...', 'u+rwx', false) #3 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(497): DUPX_Bootstrap->fixInstallerPerms('http://localhos...') #4 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(1608): DUPX_Bootstrap->run() #5 {main} thrown in C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php on line 607
[PHP ERR][FATAL] MSG:Uncaught TypeError: decoct(): Argument #1 ($num) must be of type int, string given in C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php:607
Stack trace:
#0 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(607): decoct('u+rwx')
#1 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(583): DUPX_Bootstrap->setPermsOnItem('C:/xampp/htdocs...', 'u+rwx')
#2 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(566): DUPX_Bootstrap->setPerms('C:/xampp/htdocs...', 'u+rwx', false)
#3 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(497): DUPX_Bootstrap->fixInstallerPerms('http://localhos...')
#4 C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php(1608): DUPX_Bootstrap->run()
#5 {main}
thrown [CODE:1|FILE:C:xampphtdocssstarvdlinstaller.php|LINE:607]
من هنگام نصب با این خطا مواجه میشم اگه زاهنمایی کنید ممنون میشم

sejek
sejek

سلام ارور زیر رو میده موقع فعالسازی قالب :

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wc_get_order_statuses() in C:laragonwwwwpwp-contentthemesmweb-digiland-proincludesmweb_coremweb_theme_config.php:1068 Stack trace: #0 C:laragonwwwwpwp-contentthemesmweb-digiland-proincludesmweb-config.php(1944): get_order_status_list_as_array() #1 C:laragonwwwwpwp-contentthemesmweb-digiland-profunctions.php(0): unknown() #2 C:laragonwwwwpwp-settings.php(585): include('C:\laragon\www\...') #3 C:laragonwwwwpwp-config.php(96): require_once('C:\laragon\www\...') #4 C:laragonwwwwpwp-load.php(50): require_once('C:\laragon\www\...') #5 C:laragonwwwwpwp-adminadmin.php(34): require_once('C:\laragon\www\...') #6 C:laragonwwwwpwp-adminthemes.php(10): require_once('C:\laragon\www\...') #7 {main} thrown in C:laragonwwwwpwp-contentthemesmweb-digiland-proincludesmweb_coremweb_theme_config.php on line 1068

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in C:laragonwwwwpwp-includesclass-wp-recovery-mode-email-service.php on line 372

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in C:laragonwwwwpwp-includesclass-wp-recovery-mode-email-service.php on line 373
یک خطای مهم در این وب سایت وجود داشت. لطفاً صندوق ایمیل مدیر سایت را برای دستورالعمل بررسی نمایید.

دربارهٔ عیب‌یابی در وردپرس بیشتر بدانید.

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به sejek
 • نویسنده

سلام با فعال سازی حالت دیباگ می توانید ا ارور را مشاهده کنید

aida_siavoshi
aida_siavoshi

سلام اینجا میتونید راهنماییم کنید
Step 1 of 2: Deployment
View: Try Basic new or Advanced views
Status: Standard Single Site Setup
Mode:  Overwrite Install
This will clear all site data and the current archive will be installed. This process cannot be undone!
Database Connection

و
Ready to connect to existing sites database?
The existing site's database settings are ready to be applied below. If you want to connect to this database and replace all its data then click the 'Apply button' to set the placeholder values. To use different database settings click the 'Reset button' to clear and set new values.

Warning: Please note that reusing an existing site's database will overwrite all of its data. If you're not 100% sure about using these database settings, then create a new database and use the new credentials instead.

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به aida_siavoshi
 • نویسنده

سلام فرقی نمیکنه برای نصب قالب می تونید کلا دیتابیس را جدید اضافه کنید یا موارد قبلی را حذف کنید

tarrahi
tarrahi

در مرحله داپلیکیتور با خطای مواجه می شوم.

Setup Notice:
An error has occurred. In order to load the full installer please resolve the issue below.
Archive not found! The 'Required File' below should be present in the 'Extraction Path'. The archive file name must be the exact name of the archive file placed in the extraction path character for character.

If the file does not have the correct name then rename it to the 'Required File' below. When downloading the package files make sure both files are from the same package line in the packages view. If the archive is not finished downloading please wait for it to complete.

If this message continues even with a valid archive file, consider clearing your browsers cache and refreshing, trying another browser or change the browsers URL from http to https or vice versa.

Required File: Storevilla_dabf60cd8cdd609e8032_20200417091648_archive.zip
Extraction Path: C:/xampp/htdocs/Manto-kade/

Potential archives found at extraction path:

Storevilla_1.3.6.zip

Server Settings:
ZipArchive: Disabled
ShellExec Unzip: Disabled
Extraction Path: C:/xampp/htdocs/Manto-kade
Installer Path: C:/xampp/htdocs/Manto-kade/dup-installer
Archive Name: [HASH]_archive.zip or [HASH]_archive.daf
This is based on the format used to build the archive
Archive Size: Expected Size: 53.39MB Actual Size: 0B
Boot Log dup-installer-bootlog__[HASH].txt

Please Note: Either ZipArchive or Shell Exec will need to be enabled for the installer to run automatically otherwise a manual extraction will need to be performed. In order to run the installer manually follow the instructions to manually extract before running the installer.

طبق فایل نصبی و آموزش داخل فایل پیش رفتن منتها باز هم ارور میده.
لطفا راهنمایی کنید.

تشکر

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به tarrahi
 • نویسنده

سلام فایل قالب را باید از حالت فشرده خارجی کنید و یک فایل زیپ و یک installer.php باید داشته باشید و این دوتا فایل را داخل هاست آپلود کنید.

POS4030
POS4030

سلام
در مرحله نصب با این خطا
An unknown issue has occurred with the file and database setup process. Please see the dup-installer-log.txt file for more details
[PHP ERR][ISSUE] MSG:Return type of IgnorantRecursiveDirectoryIterator::getChildren() should either be compatible with RecursiveDirectoryIterator::getChildren(): RecursiveDirectoryIterator, or the #[ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice [CODE:8192|FILE:C:xampphtdocsmlmdup-installerctrlsclassesclass.ctrl.extraction.php|LINE:597]
********************************************************************************
* DUPLICATOR-PRO: Install-Log
* STEP-1 START @ 07:06:20
* VERSION: 1.4.3
* NOTICE: Do NOT post to public sites or forums!!
********************************************************************************
PACKAGE INFO________ CURRENT SERVER |ORIGINAL SERVER
PHP VERSION_________: 7.4.26 |8.1.12
OS__________________: Linux |WINNT

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به POS4030
 • نویسنده

سلام
مشکل از ورژن php است که با پک همسان نیست
بسته نصبی را روی یک لوکال هاست تست کنید

riazat
riazat

با سلام. برای افزونه هایی که نیاز به لایسنس راستچین دارند و لایسنس نیز روی دامنه تعریف شده چگونه آن را روی لوکال نصب کنیم زیرا لایسنس برای دامنه تعریف شده نه لوکال. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به riazat

درود و عرض ادب
دوست عزیز در محیط لوکال نیاز به فعال سازی و ثبت دامنه ندارد
موفق باشید

کارشناس پشتیبانی راست چین

r_sharifi
r_sharifi

من یک قالب خرید کرده ام و نصب می کنم ولی با خطای ioncube مواجه می شم. این را جستجو کردم و طبق روش سایت ش جلو رفتم و خطا بر طرف شد. در ادامه با یک خطای دیگه مواجه شدم که نتونستم حل ش کنم. خواهشمندم راهنمائی بفرمائید. سپاس گزارم،

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به r_sharifi
 • نویسنده

سلام دوست عزیز
خطای جدیدی که باهاش مواجه شدید چی هست؟
لطفا عنوان خطا یا یک عکس از خطا را ارسال کنید تا دلیلش را بررسی کنیم

fateme12
fateme12

سلام وقت بخیر من قالب کات شاپ رو با توجه به ویدیو مراحل نصب رو رفتم ولی در مرحله اخر(Test Site ) با ارور IMPORTANT FINAL STEPS: Login into the WordPress Admin to remove all installation files and keep this site secure. This install is not complete until the installer files are removed. مواجه شدم که روی گزینه admin login کلیک میکنم با ارور Error establishing a database connection در صفحه لوکال هاست مواجه میشم
ممنون میشم بگید مشکل از کجا هست و چطور برطرف کنم

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به fateme12
 • نویسنده

سلام شما دو خطای متفاوت دارید یکی IMPORTANT FINAL STEPS: که باید فایل های نصبی را حذف کنید
در مورد ارور Error establishing a database connection هم باید اطلاعات دیتابیس را به درستی وارد کنید برای اینکه مطمئن شوید اطلاعات دیتابیس را وارد می کنید در فایل wp-config می توانید دیتابیس را مشاهده کنید
/** The name of the database for WordPress */
define( 'DB_NAME', 'database_name_here' );

/** MySQL database username */
define( 'DB_USER', 'username_here' );

/** MySQL database password */
define( 'DB_PASSWORD', 'password_here' );

r_sharifi
r_sharifi در پاسخ به fateme12

دو نفر تا از اول تا این جا، این مشکل را مطرح کردند ولی بر عکس تمام سوال ها، این مورد، پاسخ داده نشده متاسفانه. من هم این مشکل را دارم.

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به r_sharifi
 • نویسنده

برای ارور Error establishing a database connection در فایل wp-config چک کنید که نام کاربری و رمز عبور دیتابیس را به درستی وارد کرده باشید

RezaAbtahi
RezaAbtahi

سلام ، ببخشید من قالب رو روی localhost نصب می کنم، اما زمانیکه روی Admin Login کلیک می کنم، صفحه The connection was reset میاد. چکار باید انجام بدم؟

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به RezaAbtahi
 • نویسنده

سلام برای رفع خطای he connection was reset موارد زیر را امتحان کنید:
کش مرورگرتون را پاک کنید
اگر پروکسی دارید غیر فعال کنید

javid68
javid68

ممنون و سپاسگذار، بسیار توضیحات جامع و کاملی بود

زهرا غفاری
زهرا غفاری در پاسخ به javid68
 • نویسنده

خواهش می کنم خوشحالیم که برای شما مفید بود