ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش
بسته نصب آسان در لوکال هاست
مجموعه مقالات وردپرس

آموزش گام به گام بسته نصب آسان در لوکال هاست

اگر در لوکال هاست وب سایت خود را راه اندازی کنید می توانید یکباره وب سایت خود را به هاست منتقل کنید. یعنی بدون آنکه نیاز به هاست و دامنه داشته باشید، سایت را بدون استرس و نگرانی راه اندازی می کنید  و پس از مطمئن شدن از همه تغییرات دلخواهتان، آن را به هاست اصلی انتقال می دهید. همچنین در مصرف اینترنت خود نیز صرفه جویی مناسبی خواهید داشت. در این آموزش نصب بسته نصب آسان در لوکال هاست را بررسی می کنیم.

217
26 شهریور 1397
آخرین بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1403

بسته نصبی به شما کمک می کند در کمتر از 10 دقیقه، قالب وردپرس را دقیقا مانند دمو راه اندازی کنید. پس استفاده همزمان از بسته نصبی و local host می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی مناسبی انجام دهید. با ما همراه باشید.

لوکال هاست چیست؟

لوکال هاست فضایی است که شما می توانید بدون آنکه از هاست اصلی خود استفاده کنید، قالب وردپرس مد نظرتان را تست کنید.  برای استفاده از بسته نصب آسان روی لوکال هاست ، ابتدا نیاز به یک نرم افزار برای ایجاد هاست مجازی دارید.  البته در فرایند نصب تفاوتی بین نرم افزارهای xampp، wamp و lamp (هاست مجازی) وجود ندارد. بلکه مسیری که پوشه نصب قالب در آن تعریف می شود، متفاوت است. پس پیش از هر کاری لازم است، از مسیرهای زیر وارد پوشه C شوید و بعد از ایجاد پوشه ای برای سایتتان، فایل بسته نصب را در آن قرار دهید.

  • wamp: برای نصب قالب وردپرس با ومپ از مسیر C:\wamp64\www پوشه ای به دلخواه برای سایتتان ایجاد کنید و فایل بسته نصب آسان را در آن قرار دهید.
  • xampp: همچنین برای زمپ هم از مسیر C:\xampp\htdocs استفاده کنید. بعد از ایجاد یک پوشه برای سایت، فایل بسته نصب را قرار دهید.
  • lamp: این نرم افزار برای کسانی است که از سیستم عامل لینوکس روی سیستمشان استفاده می کنند. بنابراین برای قرار دادن فایل بسته نصب آسان از مسیر file system/var/www/html پیش بروید و یک پوشه برای سایتتان بسازید.

توضیحات بیشتر را می توانید در مقاله لوکال هاست مطالعه نمایید.

نصب تصویری بسته نصب آسان در لوکال هاست

1: نرم افزار xamp server را نصب و اجرا کنید

برای آموزش نصب بسته نصبی وردپرس در لوکال هاست، از نرم افزار xampp استفاده می کنیم. ابتدا نرم افزار را روی سیستم اجرا می کنیم.

پس از اجرا کردن xampp control panel، ماژول های مختلف آن را مشاهده می کنیم. دو ماژول اول، یعنی Apache  و MySQL مورد نیاز شما هستند. Apache به عنوان سرور عمل می کند و از MySQL نیز به عنوان دیتابیست استفاده می کنیم. و با فشردن دکمه های start آن ها را فعال می کنیم. پس از تغییر رنگ دو ماژول به سبز ، کار ما با زمپ فعلا تمام می شود. سبز شدن ماژول ها به معنی آن است که شبیه ساز آماده اجراست.

آموزش نصب قالب وردپرس روی لوکال هاست

حالا به نصب قالب مورد نظر می رسیم. فایل های بسته نصبی قالب مورد نظرتان را استخراج کنید. به این مسیر بروید.

 my computer> c:>  xampp > htdocts 

در htdocts فولدری ایجاد کنید و هر نامی دوست دارید روی آن بگذارید (این پوشه مشابه نام دامنه است). سپس فایل های استخراج شده را در اینجا کپی کنید.

در اینجا به مرحله ای می رسیم که نیاز است دیتابیس را برای قالب ایجاد کنیم. برای این کار باید به سراغ نرم افزار زمپ برویم. بعد از باز کردن، با کلیک روی admin بخش mysql، به صفحه مورد نظرتان هدایت می شوید.

آموزش نصب بسته نصبی وردپرس در لوکال هاست

در اینجا روی مرورگر، لوکال هاست شما باز می شود. با استفاده از دکمه new می توانید یک دیتابیس جدید داشته باشید.

نصب بسته نصبی روی لوکال هاست

نام دیتابیس را تعریف کنید و گزینه utf8_persian_ci را انتخاب کنید و دکمه create را کلیک کنید.

 نصب قالب روی لوکال هاست

به عنوان مثال، نام این دیتابیس pucatheme قرار داده ایم. پس از زدن دکمه create دیتابیس ایجاد می شود که در لیست مثل تصویر می توانید آن را مشاهده کنید.

نصب قالب وردپرس در لوکال هاست

2: فایل بسته نصب آسان را اجراکنید

خب مقدمات کار انجام شد.

پکیج بسته نصب آسان یک فایل زیپ معمولا با نام easyinstallation  و quicksetup است. وقتی این فایل را از حالت فشرده خارج می کنید دو فایل installer.php و یک فایل زیپ با نام طولانی در اختیار شما قرار داده می شود. هر دو این فایل ها را در روت لوکال هاست (www در ومپ htdocs در زمپ) کپی کنید.

یک نمونه بسته نصب آسان وردپرس در لوکال هاست را در تصویر زیر برای قالب رایس مشاهده می کنید.

یک نمونه بسته نصب آسان

یک تب جدید در مرورگر خود باز کنید و این عبارت زیر را تایپ کنید.

localhost/Namefolder/installer.php

نکته: بجای Name folder اسم پوشه ای که در  httdcos به عنوان نام دامنه درست کرده بودید را قرار دهید. همانطور که مشاهده می کنید، داپلیکیتور و پنل بسته نصبی برای شما باز می شود.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

همانطور که مشاهده می کنید، همه بخش ها، تیک سبز دارند و اگر علامت + را باز کنید، می بینید که همه بخش ها به درستی شناسایی شده اند  و آماده نصب هستند. با تیک زدن accept بخش بعد فعال می شود. در اینجا نام دیتابیسی که انتخاب کرده ایم را قرار می دهیم و user را root قرار می دهیم. نیازی به ورود پسورد نیست.

بعد از آن دکمه test database را کلیک کنید. در صورتیکه مشکلی وجود نداشته باشد می توانید دکمه next را بزنید.

بسته نصب آسان روی لوکال هاست

مرحله بعد، مرحله update هست که با موفقیت وارد این مرحله شده ایم. در اینجا می توانید مطابق سلیقه خودتان گزینه title را تغییر دهید.

نصب قالب وردپرس روی xampp

دکمه option را باز کنید. در اینجا می توانید برای قالب خود، یک حساب مدیریت تعریف کنید این حساب کاربری برای ورود به پیشخوان و مدیریت سایت است. بخش new admin account این کار را برای شما انجام می دهد. یوزر پسورد را تعریف می کنیم.

آموزش نصب قالب وردپرس روی localhost

بسیار خب در این مرحله نصب با موفقیت انجام شده و در واقع کار شما تمام شده است.

آموزش نصب قالب وردپرس با استفاده از xamp

برای مشاهده آنچه نصب کرده اید، در یک تب مرورگر، localhost/folder name را جستجو کنید. مشاهده می کنید که قالب شما دقیقا مانند دمو نصب شده است.

آموزش نصب قالب وردپرس در لوکال هاست xampp

 

 

نکته: بعد از پایان کار، به پوشه سایت در داریو c مراجعه کنید و فایل های installer.php و فایل زیپ مربوط به قالب وردپرس را حتما پاک کنید. چون اگر سایت را به دامنه اصلی تان انتقال دادید، راه را برای هکر ها هموار کرده اید پس حذف آن ها را فراموش نکنید. در نسخه جدید داپلیکیتور بمحض ورود به پیشخوان این فایل ها حذف می شوند.

اگر وردپرس را به صورت اصولی یاد بگیرید به راحتی می‌توانید هر نوع سایتی را راه‌اندازی کنید. نحوه نصب وردپرس در لوکال هاست و سایر تنظیمات این CMS را در دوره هیرو وردپرس ببینید.

آموزش وردپرس دوره هیرو

اگر به هر دلیلی قالب شما بسته نصبی ندارد ابتدا باید وردپرس را روی لوکال نصب کنید. برای نصب وردپرس روی لوکال هاست از نرم افزار زمپ استفاده کنید.

رفع خطاهای احتمالی هنگام نصب بسته نصب اسان روی لوکال هاست

به دلایل مختلفی ممکن است هنگام استفاده از بسته نصبی با خطا مواجه شوید. پس در این بخش، این ارورهای احتمالی و روش رفع آن را بررسی می کنیم.

رفع خطای Interval server Error 500

وقتی این ارور را در نصب روی لوکال هاست می بینید، به دلیل خطا در سطوح دسترسی است. بنابراین برای رفع خطا، وارد فایلی که بسته نصب آسان را در آن نصب کرده اید شده و از بخش permission همه فایل ها را بررسی کنید. دقت کنید که دسترسی برای پوشه ها باید 755  و برای فال ها باید 644 باشد.

A wp-config.php already exists in this location

این خطا زمانی به شما نشان داده می شود که در مسیر نصب قالب، از قبل یک فایل با نام wp-config.php وجود داشته باشد. بررسی کنید پوشه ای که برای نصب انتخاب کرده اید، خالی باشد.

In order to extract the archive.zip file the PHP ZipArchive module must be installed

این ارور هم وقتی مشاهده می کنید که ماژول zip فعال نباشد. پس به مراحل قبل از نصب برگردید و حتما روش دستی یا manual را برای خروج فایل ها از حالت فشرده انتخاب کنید.

توجه: اگر قصد خرید هاست وردپرس دارید هاست وردپرس راست چین یک سرویس میزبانی وب باکیفیت برای سایت‌ های با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و بهینه شده با محصولات راست چین است، پس حتما سری به هاست وردپرس راست چین بزنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

نصب وردپرس روی لوکال هاست نیز بسیار ساده است. در لینک https://www.rtl-theme.com/blog/how-to-install-wordpress/ می توانید این نحوه نصب وردپرس خام را روی لوکال هاست مشاهده کنید.

امیدواریم آموزش نصب قالب و وردپرس روی لوکال هاست کمکی هر چند کوچک در راه اندازی سایت وردپرس شما باشد.

 اگر به هر دلیلی قصد انتقال سایت از هاست به لوکال هاست دارید مقاله انتقال سایت از هاست به لوکال هاست به شما کمک می کند.
زهرا غفاری
زهرا غفاری
مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک خوندم و 3 ساله که وردپرس و سئو کار می کنم.
مقالات مرتبط
بنر
آموزش گام به گام بسته نصب آسان در لوکال هاست
اگر در لوکال هاست وب سایت خود را راه اندازی کنید می توانید یکباره وب سایت خود را به هاست منتقل کنید. یعنی بدون آنکه نیاز به هاست و دامنه داشته باشید، سایت را بدون استرس و نگرانی راه اندازی می کنید  و پس از مطمئن شدن از همه تغییرات دلخواهتان، آن را به هاست اصلی انتقال می دهید. همچنین در مصرف ...
بنر
آموزش قالب وودمارت؛ آموزش صفر تا صد طراحی فروشگاه
اگر می خواهید یک سایت حرفه ای طراحی کنید که کلیه امکانات یک فروشگاه آنلاین را داشته باشد کافی است یکی از 50 دموی فارسی و اختصاصی مانند دیجی کالا و موتن رو قالب وودمارت را نصب و استفاده کنید. همچنین این قالب فروشگاه ساز به همراه اپلیکیشن ارائه شده و کاربران می توانند یک نسخه از وب سایت را روی ...
بنر
آموزش نصب و فعالسازی ioncube در زمپ
ionCube Loader ماژولی است که برای اجرای فایل های رمزگذاری شده روی سرور نصب می شود. نصب و فعالسازی ioncube به سادگی انجام می شود. در صورت فعال نبودن ionCube شما با خطا مواجه می شوید. اما راهکار ساده رفع این خطا نصب ionCube در کمتر از چند دقیقه است که در ادامه به توضیح آن به صورت ویدئویی می پردازیم.
بنر
آموزش نصب آسان قالب وردپرس در Cpanel
شاید شما هم این جمله را شنیده باشید. در کم تر از 10 دقیقه سایت وردپرس خود را نصب کنید. در نگاه اول به نظرتان این جمله فقط یک تبلیغ برای جذب مخاطب به نظر می‌رسد اما کاملا درست است. کافی است از بسته نصب آسان وردپرس استفاده کنید تا سایت شما در کم تر از 10 دقیقه، روی هاست نصب شود. با هم نصب قالب ...
217 دیدگاه
andrew_allen4024
andrew_allen4024
30 اردیبهشت 1403 21:10

سلام، طبق آموزش ها یکم گیج شدم لطفا ببینید همینجوری ک بنده میگم هست؟!اگر نیست میشه لطف کنید بفرمایید صحیح رو.
بنده زمپ رو نصب کردم(فقط زمپ، خبری از وردپرس نیست) بعد از اینجا طبق آموزش ها برم؟یا وردپرس هم نصب کنم روی زمپ بعد طبق آموزش های این ویدئو برم؟
نکته بعد اینکه بنده قالب ioncube گذاری شده رو خریداری کردم، میشه بفرمایید گام به گام رو توضیح بدید.

آیا مفید بود ؟
0
andrew_allen4024
andrew_allen4024
30 اردیبهشت 1403 13:53

درود، چرا قسمت duplicator واسه شما چهار تا step داره ولی واسه من دوتا؟ و فرق داره؟

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
30 اردیبهشت 1403 15:48

سلام
هنگام نصب در اولین مرحله صفحه ای که باز می شود دو گزینه Basic و Advanced دارد در صورتی که سربرگ Basic را انتخاب کنید نصب در 2 مرحله انجام می‌شود. ولی بهتر است نصب را با فعالسازی advanced انجام دهید به این ترتیب 4 مرحله زیر را برای نصب قالب با بسته نصبی باید طی کنید.

آیا مفید بود ؟
M.khodaeii
M.khodaeii
14 اسفند 1402 15:06

من بسته نصبی خودم را قرار دادم داخل زمپ و با این ارور مواجه شدم
OTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose Advanced > Manual Extract in installer.
و الان فایل را خود دستی اکسترکت کردم ولی باز خطا داره

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
14 اسفند 1402 16:24

متن خطای جدید را بفرستید؟

آیا مفید بود ؟
mhmd__slh
mhmd__slh
19 بهمن 1402 23:05

سلام من برای رفع ارور 500 Internal Server Error توضیحی که دادین متوجه نشدم میشه کامل تر توضیح بدین

https://s30.picofile.com/file/8472347826/Screenshot_1_.png

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
23 بهمن 1402 14:51

سلام دوست عزیز سوال اتون در مورد خطای 500 هست یا نصب بسته آسان؟
طبق عکسی که فرستادید مرحله اول را روی advanced قرار دهید و سپس مراحل را انجام دهید

آیا مفید بود ؟
mohsen7479
mohsen7479
25 دی 1402 16:12

سلام. همه کارها رو انجام دادم
قالب وودمارت رو دارم در انتها وقتی میخواد سایت نمایش داده بشه روی لوکال هاست ارور زیر رو دارم
Fatal error: The file C:xampphtdocsw-pluss7wp-contentpluginsRTL-CareUnitvendorautoload.php encoded as type [1/81] cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

آیا مفید بود ؟
0
فاطمه آمیغی
فاطمه آمیغی
26 دی 1402 09:27

با سلام و احترام

لطفا زمپ 7.4 را به همراه ioncube 12.0.3 به بالاتر نصب نمایید

7.4.33 XAMPP👇
https://sourceforge.net/projects/xampp/files/XAMPP%20Windows/7.4.33/

آموزش نصب و فعالسازی ioncube در زمپ 👇
https://www.rtl-theme.com/blog/how-to-setuo-ioncube/

آیا مفید بود ؟
زهرا غفاری
زهرا غفاری
26 دی 1402 16:18

سلام دوست عزیز افزونه مدیریت لایسنس راست چین را نصب کنید.

آیا مفید بود ؟
milia
milia
10 دی 1402 18:33

سلام خانم غفاری
ممنون از توضیحاتتون
من وردپرس رو در زمپ نصب کردم سایت بالا میاد ولی قالب نصبی رو در از حالت زیپ خارج کردم (حاوی دو فایل installer.php و فایل زیپ دیگر) و در فولدری که برای سایت ایجاد کردم گذاشتم ولی وقتی آدرس http://localhost/foldername/installer.php رو میزنم خطای 404 میده. لطفا راهنمائی کنید. ممنونم از شما

متن خطا
Not Found
The requested URL was not found on this server.

Apache/2.4.58 (Win64) OpenSSL/3.1.3 PHP/8.2.12 Server at localhost Port 80

آیا مفید بود ؟
0
yn4600
yn4600
09 آذر 1402 00:37

سلام من رو لاراگون دارم ion cube نصب میکنم ولی گزینه php.ini وجود نداره چکارش کنم ؟

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
09 آذر 1402 09:53

سلام دوست عزیز
مراحل نصب وردپرس در لاراگون را در لینک زیر ببینید
https://www.rtl-theme.com/blog/install-wordpress-in-localhost-with-laragon/

آیا مفید بود ؟
Rip_asadi
Rip_asadi
26 آبان 1402 09:14

سلام برای من تو مرحله اول این ارور رو میده چرا ؟
NOTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose Advanced > Manual Extract in installer.
باید چی کار کنم؟

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
26 آبان 1402 20:21

سلام دوست عزیز
قالب را بصورت دستی اکسترکت کنید و قسمت تنظیمات (Options) بخش Extraction را برابر Manual Archive Extraction قرار دهید و نصب را ادامه دهید

آیا مفید بود ؟
ehsan mazaherilaghab
ehsan mazaherilaghab
25 آبان 1402 06:31

من آخرین ورژن وردپرسم رو روی لوکال هاست نصب کردم و قالب انفولدی که از شما خریدم رو روی اون نصب کردم و وقتی دموی مورد نظرم رو نصب کردم ورژن وردپرس نسخه 5 شد! و دیگه اپدیت نمیشه. میشه راهنمایی بفرمایید

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
26 آبان 1402 20:33

سلام از طریق تیکت با طراح محصول در ارتباط باشید

آیا مفید بود ؟
msr2000
msr2000
24 آبان 1402 14:55

SCRIPT FILE TEST: D:/xampp7/htdocs/ut/wp-login.php

EXCEPTION syntax error, unexpected 'string' (T_STRING), expecting function (T_FUNCTION) or const (T_CONST)
FILE: D:xampp7htdocsutwp-contentpluginsti-woocommerce-wishlistincludestinvwl.class.php[23]
--- TRACE ---
FUNCTION: autoload_tinv_wishlist FILE: [-1]
FUNCTION: spl_autoload_call FILE: D:xampp7htdocsutwp-contentpluginsti-woocommerce-wishlistti-woocommerce-wishlist.php[221]
FUNCTION: run_tinv_wishlist FILE: D:xampp7htdocsutwp-includesclass-wp-hook.php[310]
CLASS___: WP_Hook->apply_filters FILE: D:xampp7htdocsutwp-includesclass-wp-hook.php[334]
CLASS___: WP_Hook->do_action FILE: D:xampp7htdocsutwp-includesplugin.php[517]
FUNCTION: do_action FILE: D:xampp7htdocsutwp-settings.php[495]
FUNCTION: require_once FILE: D:xampp7htdocsutwp-config.php[92]
FUNCTION: require_once FILE: D:xampp7htdocsutwp-load.php[50]
FUNCTION: require FILE: D:xampp7htdocsutwp-login.php[12]
FUNCTION: require_once FILE: D:xampp7htdocsutwp-contentwp_test_script_9a11e44-06120636.php[96]

-----

For solutions to these issues see the online FAQs
snapcreek.com/duplicator/docs

برای حل این مشکل باید چیکار کرد

آیا مفید بود ؟
0
_sajjadsafabakhsh_
_sajjadsafabakhsh_
14 مهر 1402 13:17

سلام من قالب رو توی لوکال هاست نصب کردم همه چی اوکیه فقد سایت رو نشون نمیده و این ارور رو به من میده
Fatal error: Uncaught ValueError: Unknown format specifier " " in C:xampphtdocsdigitowp-contentthemeswoodmartincintegrationselementorelementsclass-google-map.php:447 Stack trace: #0 C:xampphtdocsdigitowp-contentthemeswoodmartincintegrationselementorelementsclass-google-map.php(447): sprintf('xD9x86xD9x82xD8xB4xD9x87xE2x80x8CxD9x87xD8xA7...', '

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
16 مهر 1402 08:04

نسخه php را تغییر دادید؟

آیا مفید بود ؟
_sajjadsafabakhsh_
_sajjadsafabakhsh_
10 مهر 1402 17:42

چرا وقتی پیام خصوصی دادم برا خودمم نمایش نمیده و الان جوابی که دادید هم خصوصی و من با اکانتم وارد شدم و جوابتون نمایش داده نمیشه

آیا مفید بود ؟
0
_sajjadsafabakhsh_
_sajjadsafabakhsh_
09 مهر 1402 11:33

سلام من پنل رو نصب کردم زده نام کاربری و رمز عبور
برای ورود به پنل کاربری رو ندارم میشه راهنمایی کنید

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
09 مهر 1402 15:52

سلام دوست عزیز برای ورود به پنل کاربری ورپرس می توانید از طریق دیتابیس رمزتان را تغییر دهید
در مقاله تغییر رمز ورد به پیشخوان وردپرس مراحل را به صورت تصویری و ویدئویی مشاهده کنید.

آیا مفید بود ؟
elima
elima
19 شهریور 1402 13:33

سلام وقت بخیر
من این ارور رو دریافت میکنم موقع localhost/foldername/installer.php
باید چه کار کنم؟

Duplicator
Bootloader
version: 1.4.4
Setup Notice:
An eror has occurred. In order to load the full installer please resolve the issue below.
host
NOTICE: ZipArchive and Shell Exec are not enabled on this server please talk to your host or server
admin about enabling ZipArchive or Shell Exec on this server or manually extract archive then choose
Advanced > Manual Extract in installer.
Server Settings:
ZipArchive:
Disabled
ShellExec Unzip:
Disabled
Extraction Path:
D:/xampp/htdocs/one
Installer Path: D:/xampp/htdocs/one/dup-installer
Archive Name :
A [HASH]_archive.zip or [HASH]_archive.daf
LThs
is based on the format used to build the archive
Archive Size:
Expected Size: 91.74MB
Actual Size: 92.85MB
Boot Log
dup-installer-bootlog__[HASH].txt
Picase Niote: Either ZipArchive or Shell Exec will need to to be be enab enabled ed for for the the insta installen to run automatically otherwise a
manus eatraction will need to be performed. In order to run the installer manually
Follow the instructions to manually extract before running the installer.

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
19 شهریور 1402 14:25

سلام
قالب را بصورت دستی اکسترکت کنید و قسمت تنظیمات (Options) بخش Extraction را برابر Manual Archive Extraction قرار دهید و نصب را ادامه دهید

آیا مفید بود ؟
elima
elima
19 شهریور 1402 16:25

من اصلا وارد اون صفحه نمیشم که به قسمت options دسترسی داشته باشم
برای من فقط ارور ziparchive and shell exec are not enabled میده

آیا مفید بود ؟
زهرا غفاری
زهرا غفاری
20 شهریور 1402 21:50

برنامه ای دارید که اکسترکت را انجام بدم

آیا مفید بود ؟
amirreza_ahmadi
amirreza_ahmadi
09 شهریور 1402 23:16

سلام تا مرحله اخر رفتم ولی وقتی میخوام لاگین بشم این ارور رو میده
Script error: the ionCube Loader for PHP needs to be installed. The ionCube Loader is the industry standard PHP extension for running protected PHP code, and can usually be added easily to a PHP installation. For Loaders please visit get-loader.ioncube.com and for an instructional video please see http://ioncu.be/L

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

آیا مفید بود ؟
0
بهناز میر
بهناز میر
10 شهریور 1402 17:40

درود و عرض ادب
دوست عزیز لطفا مقاله زیر را مطالعه کنید

https://www.rtl-theme.com/blog/install-ioncube-cpanel/

آیا مفید بود ؟
amirreza_ahmadi
amirreza_ahmadi
31 مرداد 1402 12:37

سلام ببخشید من مراحلی که گفتید رو انجام دادم گفت گه باید به صورت دستی استخراج کنید کردم الان این ارور رو اورده
Exception error

INSTALL ERROR!
Message: Unespected output " Warning: Undefined global variable $DUPX_AC in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Attempt to read property "package_hash" on null in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Undefined global variable $DUPX_AC in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Attempt to read property "package_hash" on null in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Undefined global variable $DUPX_AC in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Attempt to read property "package_hash" on null in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Undefined global variable $DUPX_AC in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Attempt to read property "package_hash" on null in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Undefined global variable $DUPX_AC in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 Warning: Attempt to read property "package_hash" on null in C:xampphtdocsdup-installerclassesclass.package.php on line 40 "
Please see the dup-installer-log.

ممنون میشم راهنمایی کنید

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
01 شهریور 1402 10:28

سلام
از چه قالب استفاده می کنید؟

آیا مفید بود ؟
amirreza_ahmadi
amirreza_ahmadi
01 شهریور 1402 16:06

یکی از دمو های وودمارت

آیا مفید بود ؟
زهرا غفاری
زهرا غفاری
15 شهریور 1402 13:36

مشکلی در نصب بسته های نصبی قالب نه در هاست و نه لوکال هاست وجود ندار با این حال میتوانید این مورد را با تغییر نسخه php به 7.4 ، حذف اطلاعات قبلی در این مسیر و نیز اکسترکت دستی فایل زیپ موجود در بسته نصبی قبل از شروع به نصب بررسی کنید
و چنانچه رفع نشد قالب را در یک هاست نصب و مورد را بررسی کنند با این اقدام چنانچه مشکلی باشد ما میتوانید دسترسی داشته باشیم و آنرا بررسی کنیم

آیا مفید بود ؟
ll-zahra
ll-zahra
14 مرداد 1402 21:06

سلام وقتتون بخیر من در هنگام نصب بعد از وارد کردن آدرس http://localhost/MySite/installer.php صفحهduplicator باز نمیشه و با ارور زیر مواجه میشم باید چیکار کنم؟
Fatal error: Uncaught Error: Class "ZipArchive" not found in C:xampphtdocsvbninstaller.php:1086 Stack trace: #0 C:xampphtdocsvbninstaller.php(275): DuplicatorInstallerBootstrapBootstrapUtils::isZipArchiveEncrypted('C:\xampp\htdocs...', 'main.installer....') #1 C:xampphtdocsvbninstaller.php(399): DuplicatorInstallerBootstrapBootstrapRunner->isArchiveEncrypted() #2 C:xampphtdocsvbninstaller.php(168): DuplicatorInstallerBootstrapBootstrapRunner->engineCheck() #3 C:xampphtdocsvbninstaller.php(2840): DuplicatorInstallerBootstrapBootstrapRunner->run() #4 {main} thrown in C:xampphtdocsvbninstaller.php on line 1086 [PHP ERR][FATAL] MSG:Uncaught Error: Class "ZipArchive" not found in C:xampphtdocsvbninstaller.php:1086 Stack trace: #0 p(275)

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
15 مرداد 1402 13:21

سلام
قالب را بصورت دستی اکسترکت کنید و قسمت تنظیمات (Options) بخش Extraction را برابر Manual Archive Extraction قرار دهید و نصب را ادامه دهید

آیا مفید بود ؟
mahdi22w
mahdi22w
09 شهریور 1402 17:02

ببخشید تنظیمات کجاس؟؟؟ واس منم این ارور رو می ده قالب استایلر

آیا مفید بود ؟
زهرا غفاری
زهرا غفاری
15 شهریور 1402 20:55

توی مراحل نصب مطابق عکس زیر

آیا مفید بود ؟
fati777
fati777
01 مرداد 1402 22:33

سلام وقتتون بخیر
با کلیک روی admin بخش mysql به صفحه لوکال هاست روی مرورگرهدایت نمیشه وخطای
The mysqli extension is missing. Please check your PHP configuration. See our documentation for more information. داده میشه وبعدم اینارونوشته :
To connect to a MySQL server, PHP needs a set of MySQL
functions called “MySQL extension”. This extension may be part of the PHP distribution (compiled-in), otherwise it needs to be loaded dynamically. Its name is probably mysqli.so or php_mysqli.dll. phpMyAdmin tried to load the extension but failed. Usually, the problem is solved by installing a software package called “PHP-MySQL” or something similar.

There was two interfaces PHP provided as MySQL extensions - mysql and mysqli. The mysql interface was removed in PHP 7.0.

This problem can be also caused by wrong paths in the php.ini or using wrong php.ini.

Make sure that the extension files do exist in the folder which the extension_dir points to and that the corresponding lines in your php.ini are not commented out (you can use
مشکل ازکجاست؟

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
02 مرداد 1402 11:30

سلام
به XAMP بروید از قسمت Apache فایل PHP.ini را انتخاب کنید
extension_dir را انتخاب کنید و مسیر را چک کنید به این صورت باشد
C:phpext

آیا مفید بود ؟
ehi
ehi
29 تیر 1402 22:16

سلام خسته نباشید.
من یه پوسته رو نصب کردم ولی مراحلش متفاوت بود و قسمت تست نیومد تا کابر و پسور درست کنم. Overview, Setup و validation داره فقط. الان پوسته باز میشه ولی لاگ این نمیتونم بکنم برم داخل وردپرس

آیا مفید بود ؟
0
زهرا غفاری
زهرا غفاری
31 تیر 1402 08:09

سلام دوست عزیز
می تونید رمز کاربری را تغییر بدید تا وارد بشید
در مقاله تغییر رمز ورود از دیتابیس مراحل را ببینید.

آیا مفید بود ؟