آموزش نصب المنتور پرو
آموزش های وردپرس

کاربران وردپرس، المنتور را به عنوان یکی از بهترین پلاگین های صفحه ساز می شناسند. افزونه ای که تنها با درگ و دراپ المان های آن می توان صفحات جذابی خلق کرد. در این مقاله به آموزش نصب افزونه المنتور پرو راست چین پرداختیم.

21 مرداد 1400

در این مقاله به آموزش نصب افزونه المنتور (Elementor) اولین گام آموزش المنتور (Elementor Pro) می پردازیم. افزونه المنتور بصورت رایگان در پیشخوان وردپرس وجود دارد. هر چند نسخه رایگان افزونه المنتور پرو هم موجود هست اما بدلیل عدم بروزرسانی و پشتیبانی از المنتور پرو رایگان، به شما پیشنهاد می دهیم که افزونه المنتور پرو را خریداری و نصب کنید. افزونه المنتور پرمیوم امکانات افزونه المنتور را کامل و جذابتر می کند. نصب افزونه در وردپرس به رحتی و با چند کلیک امکان پذیر است در ویدئوی زیر مراحل نصب افزونه المنتور را می توانید مشاهده کنید.

 

1.ابتدا وارد سایت راست چین شوید و افزونه را خریداری و دانلود کنید. پس از دریافت فایل دانلود آن را از حالت فشرده خارج کنید. در پوشه دانلود شده علاوه بر افزونه المنتور پرو، نسخه رایگان المنتور و همینطور فایل پی دی افی که راهنمای نصب المنتور در آن وجود دارد را خواهید دید.

2.به پیشخوان مراجعه کنید و در قسمت افزودن افزونه های افزونه را بارگزاری و فعال کنید.

3.پس از آن وارد پنل راست چین شوید و نام دامنه ای که المنتور پرو را در آن نصب کرده اید با زدن کلید مدیریت لایسنس، اضافه کنید. اگر قبلا یک دامنه تصب کرده باشید، نام دکمه تغییر دامنه می شود و شما می توانید دامنه جدید را جایگزین دامنه قبلی کنید.

 

اگر وارد افزودنی های نصب شده شوید افزونه elementor pro را خواهید دید. حالا کافیست صفحه مورد نظر خود را باز کنید و از امکانات جذاب المنتور پرو استفاده کنید. مجموعه مقالات افزونه المنتور را با آموزش نصب المنتور شروع کردیم. پیشنهاد می کنیم مقاله ساخت پاپ آپ در المنتور را از دست ندهید. در مقاله های بعدی نحوه کار با افزونه المنتور را آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

برچسب ها

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.