راهنمای کامل ثبت محصول در راست چین

مخصوص فروشندگان

به منظور ارائه استاندارد محصولات، دسترسی آسان خریدارن به محصول و نصب آسان محصول مطابق دمو فارسی ارائه شده لازم است تمامی فروشندگان راست چین محصولات خود را فقط با استاندارد مشخص شده زیر برای هر دسته بندی ارائه نمایند. توجه داشته باشید ارائه محصول خارج از استاندارد فوق مورد تایید نخواهد بود و محصول از لیست بررسی روزانه حذف خواهد شد. لطفا قبل از ارسال محصول جدید و بروز رسانی قوانین و استاندارد های این صفحه مطالعه شود زیرا امکان بروز رسانی قوانین وجود دارد.

فروشندگان محترم توجه داشته باشند  لازم است قبل از ارسال، محصول خود را در محیط استاندارد تست و سپس مطابق استاندارد هر دسته برای محصول پکیج دانلودی ایجاد نمایند و قبل از ارسال محصول فایل پکیج ایجاد شده را در سایت virustotal.com اسکن نموده و سپس اقدام به ارسال محصول نمایند.

قبل از ارسال محصول از موجود نبودن محصول در سایت راست چین مطمئن شوید و سپس اقدام به رزرو و ارسال محصول نمایید، هر محصول فقط قابلیت ارائه توسط یک فروشنده دارد. محصولات توقف فروش شده و هم چنین محصولات با بروز رسانی و ارائه ضعیف قابل جایگزینی بوده و هر طراح میتواند از طریق باکس درخواست جایگزینی موجود در صفحه هر محصول، درخواست خود را ارسال نمایند. بعد از بررسی درخواست ها برای هر محصول در صورت تایید درخواست از طرف راست چین با شما تماس حاصل شده و محصول به شما واگذار میگردد.

تمامی متن و تصاویر محصول ارسال شده بررسی می شود؛ بنابراین در صورت وجود کپی در موارد ذکر شده انتشار محصول انجام نمی شود و طراح ملزم به ویرایش هر دو مورد است.

ارائه فارسی سازی و راست چین کردن استاندارد محصول. همچنین اضافه نمودن تاریخ های شمسی برای تمام تاریخ ها و تقویم های قابل نمایش در فرانت محصول الزامی بوده همچنین کاور آیکن و اینفوگرافی محصولات باید مطابق استاندارد موجود در صفحه راهنمای طراحی آیکون و کاور برای محصول آماده شود.