قوانین ارائه محصول در راست چین

شرکت راست چین در راستای حمایت از طراحان و برنامه نویسان ایرانی، توسعه کارآفرینی، مشتری مداری و به ‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی به شرح ذیل تنظیم، که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید خواهد شد.

این قوانین براساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ و ۲۱۹ قانون مدنی و همچنین براساس کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرایم رایانه ای و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تنظیم گردیده است. عضویت و استفاده از سرویس ها و خدمات وب سایت راست چین به منزله آگاهی و پذیرش کلیه قوانین راست چین خواهد بود.

استاندارد ارسال محصول

به منظور ارائه استاندارد محصولات، دسترسی آسان خریدارن به محصول و نصب آسان لازم است تمامی فروشندگان راست چین محصولات خود را با استاندارد مشخص شده برای هر دسته محصول ارائه نمایند.

مشاهده استاندارد

راهنمای طراحی کاور و آیکون

در این بخش استاندارد راست چین برای طراحی آیکون و کاور محصولات توضیح داده شده و فایل لایه باز نمونه تصاویر کار شده قابل دانلود می باشد. از همه فروشندگاه درخواست داریم این صفحه را مشاهده نمایند.

مشاهده راهنما

مجوعه لوگو راست چین

لوگو مجموعه راست چین بخشی از هویت آن را تشکیل می دهد. اگر قصد استفاده از این لوگوها را دارید در اینجا با چگونگی استفاده از آن‌ در شرایط مختلف آشنا خواهید شد و فایل آنها قابل دانلود است.

مشاهده لوگوها