افزونه WooCommerce Gravity Forms Product، اتصال گرویتی فرم به ووکامرس
371 فروش
از 88 رأی
84% رضایت
80% رضایت پشتیبانی
از 46 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
395 هزار تومان
قیمت محصول:
395,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 217
 • پشتیبانی

افزونه WooCommerce Gravity Forms Product | افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

معرفی افزونه WooCommerce Gravity Forms Product

افزونه WooCommerce Gravity Forms Product یک افزونه وردپرس فرم ساز برای استفاده همزمان از ویژگی های ووکامرس و گرومیتی فرمز است. افزونه Gravity Forms و افزونه ووکامرس دو افزونه قدرتمند و محبوب وردپرس هستند و قابلیت های آنها استفاده از این افزونه را در سایت های وردپرس غیرقابل اجتناب کرده است. تقریبا در تمامی سایت های فروشگاهی وردپرس از ووکامرس استفاده می کند و استفاده از گرویتی فرم و افزودنی های آن در سایت های وردپرسی بسیار متداول تر از سایر افزونه های فرم ساز وردپرس است . اما تصور کنید اگر بتوان از قابلیت های این دو افزونه قدرتمند با هم و بصورت هماهنگ استفاده کرد چه خروجی حرفه ای و قدرتمندی پدیدار می شود.

ویژگی های افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

طلوع ارتباطات محصولی را معرفی می کند که به کمک آن می توان افزونه گرویتی فرم را به ووکامرس متصل کرد و از قابلیت های هر دو افزونه با هم استفاده کرد. افزونه وردپرس اتصال گرویتی فرم به ووکامرس یا WooCommerce Gravity Forms Product یک افزونه حرفه ای برای استفاده از فرم های گرویتی فرم در محصولات ووکامرس است . با نصب این افزونه می توان یک فرم گرویتی فرم را در یک محصول ووکامرس نمایش داد. با این اتصال می توان محصولات حرفه ای با گزینه های متنوع ایجاد کرد که هر گزینه در قیمت نهایی محصول موثر خواهد بود.

از ویژگی های برجسته این افزونه این است که فیلدها در محصول ووکامرس نمایش داده می شود پس از اضافه شدن محصول به سبدخرید به عنوان ویژگی های محصول در نظر گرفته می شود و در سفارشات قابل مشاهده است. همچنین با افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس می توان  فرم گرویتی فرم را به تمامی نوع های محصول از جمله محصول ساده ، محصول ترکیبی و محصول متغییر و نوع محصولاتی که افزونه های دیگر اضافه می کنند استفاده کرد.

در مجموع ویژگی هایی این افزونه عبارتند از :

ویژگی های افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

WooCommerce Gravity Forms Product

در ادامه ویژگی های این افزونه بصورت مشروح بیان شده است.

امکان استفاده از فیلدهای متنوع گرویتی فرم در محصول ووکامرس

در افزونه گرویتی فرم فیلدهای زیادی وجود دارد که با آن می توان فرم های متنوع با گزینه های متعدد طراحی کرد. همچنین با افزودنی های گرویتی فرم می توان فیلدهای بیشتر و ویژگی های بیشتری به فرم ها اضافه کرد.  اما در افزونه ووکامرس امکان اضافه کردن گزینه تنها بصورت کاملا ساده در محصولات متغییر وجود دارد. به کمک این افزونه می توانید یک فرم با فیلدهای متنوع طراحی کنید و در محصول ووکامرس قرار دهید و گزینه های مختلفی را به محصول اضافه کنید. فیلدها می تواند بگونه باشد که با تغییر گزینه ها ، قیمت محصول تغییر کند.

امکان استفاده از درگاه های پرداخت ووکامرس در گرویتی فرم

ممکن است درگاه بانکی شما افزونه درگاه گرویتی فرم نداشته باشد (اگرچه بیشتر درگاه های بانکی دارای افزونه پرداخت گرویتی فرم هستند) و یا قصد داشته باشید تمامی خریدها را با درگاه ووکامرس انجام دهید . در این شرایط می توانید فرم را در محصول ووکامرس قرار دهید و از ووکامرس برای پرداخت فرم استفاده کنید. همچنین در حالت عادی در گرویتی فرم امکان انتخاب درگاه وجود ندارد اما در ووکامرس این امکان وجود دارد و ووکامرس قابلیت های بیشتری برای پرداخت دارد. در این حالت نیز بهتر است این دو افزونه باهم ترکیب شود

امکان استفاده از فرم گرویتی در تمامی نوع های محصول (Product Type)

ویژگی دیگر این افزونه این است که می توان فرم گرویتی فرم را علاوه بر محصولات ساده ، در محصولات متغییر و نوع محصول های دیگر استفاده کنید. حتی نوع محصول هایی که برخی افزونه ها اضافه می کنند نیز می توان به آن فرم اضافه کرد. البته در مورد افزونه مسئله سازگاری نیز وجود دارد.

امکان استفاده از افزونه های جانبی گرویتی فرم در طراحی فرم

اگرچه افزونه گرویتی فرم ویژگی ها و قابلیت های فراوانی دارد اما ویژگی دیگر این افزونه وجود افزودنی های متعدد برای توسعه افزونه گرویتی فرم است. این افزودنی ها ویژگی های جدیدی به گرویتی فرم اضافه می کند که بسیاری از آنها در سایت راست چین وجود دارد. با نصب افزودنی های گرویتی فرم می توانید فرم های حرفه ای تری طراحی کنید و در محصول ووکامرس قرار دهید

امکان از سبدخرید ، تسویه حساب و حساب کاربری ووکامرس برای گرویتی فرم

افزونه گرویتی فرم یک فرم ساز است و با آن می توان فرم خرید محصول نیز ایجاد کرد . برای همین فاقد سبدخرید و تسویه حساب  می باشد و با کلیک روی دکمه ارسال فرم مستقیما وارد درگاه می شود . همچنین این افزونه فاقد صفحه حساب کاربری می باشد و بایستی به کمک افزونه گرویتی ویو یک حساب کاربری برای آن طراحی شود. در صورتی که به کمک افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس فرم های گرویتی فرم را با ووکامرس پرداخت کنید می توانید از سبدخرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس نیز استفاده کنید.

نحوه استفاده از افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

جهت نصب و استفاده از افزونه به تریب زیر عمل کنید.

1- توجه کنید این افزونه فرم های گرویتی فرم را در محصول ووکامرس قرار می دهد بنابراین پیش نیاز آن افزونه گرویتی فرم است. پس باید نسخه اورجینال و بروز افزونه گرویتی فرم نصب شده باشد

2- فایلی که از راست چین دانلود می کنید فایل نصب افزونه WooCommerce Gravity Forms Product است . بنابراین در منوی افزونه ها -> افزودن روی دکمه بارگذاری افزونه کلیک کنید و فایل را انتخاب و نصب کنید و فعال کنید.

3- پس از نصب افزونه در قسمت ویرایش محصول ووکامرس به تب های مربوط به تنظیمات محصول تب  گرویتی فرم اضافه می شود.

نکته  : محصول ووکامرس بایستی حتما قیمت داشته باشد . اگر رایگان است قیمت آن را صفر بگذارید.

نکته : اگر قصد دارید به کمک فرم قیمت محصول ووکامرس تغییر کد از فیلدهای قیمت گرویتی فرم در فرم استفاده کنید

در تصویر زیر تنظیمات افزونه WooCommerce Gravity Forms Product قابل مشاهده است.

woogravity wordpress plugin

با خرید افزونه WooCommerce Gravity Forms Product از راست چین از 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.

توجه : استفاده از فرم های چندمرحله ای در محصول ووکامرس به دلیل بروز مشکلات احتمالی توصیه نمی شود.


مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8
 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4

سوالات متداول افزونه WooCommerce Gravity Forms Product، اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

بله این امکان در افزونه وجود دارد که اگر از فیلد بارگذاری تصویر گرویتی فرم استفاده کنید، تصویر بارگذاری شده در محتوای سبدخرید و فاکتور ووکامرس قابل نمایش می باشد.
بله شما می توانید برای حرفه ای تر کردن فرایند ثبت سفارش خود، از قابلیت های گوناگون افزودنی های گرویتی فرم در صفحه محصول ووکامرس استفاده نمایید.
پیش نیاز این افزونه، افزونه گرویتی فرم می باشد که باید حتما آن را نصب و فعال داشته باشید.

لیست تغییرات

نسخه 3.5.4 - 28 بهمن 1402
 • سازگاری با نسخه های جدید ووکامرس HPOS
نسخه 1.1.0 - 11 فروردین 1400
 • بهبود : انتقال پنل تنظیمات افزونه به صفحه ویرایش محصول ووکامرس

آخرین پرسش و پاسخ

امید فرضی
امید فرضی

سلام دوستان
من با گرویتی زیاد کار می کنم و مشکلی که الان داریم اینه می خوام پرداخت های گرویتی توسط ووکامرس انجام بشه با این افزونه امکانش هست؟
الان اگر بخوام پرداخت با گرویتی انجام بدم مستقیم به درگاه وصل میشه اینجوری مطلوب من نیست. مخاطب در مرحله پرداخت گرویتی باید مبلغ انتخابی یا مبلغ ثابت رو با ووکامرس انجام بده اینکار چجوری امکان پذیر هست؟ با چه افزونه ای؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به امید فرضی
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با این افزونه می توانید پرداخت های گرویتی را در بستر ووکامرس انجام دهید.
پیشنهاد می شود توضیحات محصول و پیش نمایش آن را به دقت مشاهده فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

saeidheidari
saeidheidari

سلام. ایا امکانش هست که با گریوتی یک فرم رزرو ایجاد کنیم و متصل بشه به کیف پول ووکامرس؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به saeidheidari
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با گرویتی فرم امکان طراحی فرم رزرو وجود دارد. اما منظور شما در خصوص اتصال به کیف پول ووکامرس چیست؟

Alireza_Adcfy
Alireza_Adcfy

سلام
امکانش هست با گرویتی ابتدا یک فرم خرید محصول ایجاد کنیم ( خیلی ساده فقط یک چک باکس محصول) و بعد با کمک این افزونه قیمت محصول مورد نظر به سبد خرید اضافه و پرداخت انجام بشه و تو حساب ووکامرس هم نمایش بده؟

چون فرم در صفحه خاصی میخوایم نمایش بدیم نیازی به نمایش فرم در محصول ووکامرس نیست

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به Alireza_Adcfy
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این افزونه به خودی خود چنین امکانی ندارد. اما می توانید با استفاده از ویجت های المنتور پرو که مربوط به ووکامرس هستند، قسمت های مختلف یک محصول را در جای دلخواه قرار دهید. یعنی ابتدا فرم را به یک محصول متصل کنید سپس با المنتور پرو محصول را در هر کجای سایت که مد نظر دارید قرار دهید.
موفق و پیروز باشید.

هوش افزار
هوش افزار

باعرض سلام وقت بخیر چندسوال قبل خرید داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
ما یک سایت ورزشی برای بدنسازی داریم برنامه بدنسازی و غذایی به صورت تخصصی اراعه میدیم.
1-آیا ممکنه چند برنامه بدنسازی با ووکامرس ایجاد کنیم بعد از انتخاب برنامه مشخصات کاربر تکمیل و پرداخت انجام بشه و در حساب کاربری دکمه ای باشه که ما برنامه را بصورت،فایل عکس یا پی دی اف یاهر فرمتی اپلود کنم و کاربر بدون تماس باما در حساب کاربری خودش دسترسی به برنامه را داشته باشه.
2-ااگر جواب سوال یک مثبت باشه میشه درهنگام ثبت برنامه بندسازی گزینه برنامه ورزشی ایجاد کنیم و هزینه هردو را باهم پرداخت کنه؟
باتشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به هوش افزار
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
همانطور که در توضیحات افزونه نیز بیان شده است، شما می توانید یک فرم گرویتی را به محصول ووکامرس متصل کنید و مشخصات کاربر را در صفحه محصول دریافت نمایید. این افزونه فقط همین قابلیت را دارد و سایر قابلیت هایی که ذکر فرمودید را ندارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در پیاده سازی چنین پروژه ای می توانید از پشتیبانی افزونه گرویتی فرم درخواست راهنمایی کنید.
موفق و پیروز باشید.

amir25n
amir25n

سلام عرض ادب تنها با تهیه این افزونه میتوان فرم در محصول ایجاد کرد؟ و نیازی به افزونه گرویتی فرم نداریم؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به amir25n
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر پیش نیاز استفاده از این افزونه، افزونه گرویتی فرم می باشد و برای استفاده از این افزونه حتما باید افزونه گرویتی روی وردپرس شما نصب و فعال باشد.
پیش از خرید، توضیحات افزونه را به دقت مورد بررسی قرار دهید.
موفق و پیروز باشید.

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر با عرض پوزش چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

pendar80
pendar80

سلام توی محصولات گروه بندی شده این پلاگین کاربرد نداره ؟
چون وقتی دکمه افزودن به سبد خرید رو میزنیم در حالتی که محصول ساده باشه از رفتن به سبد خرید جلوگیری میکنه و میگه باید فرم پر بشه ولی در محصولات گروه بندی شده این اتفاق نمیفته و بدون توجه به پر شدن یا نشدن فرم به مراحل بعدی میره ؟
این مشکل حل شده یا حل میشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به pendar80
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله پر کردن فرم برای محصولات گروه بندی شده اجباری نیست.

pendar80
pendar80 در پاسخ به pendar80

میشه کاری کرد اجباری بشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به pendar80
 • طراح محصول

عرض ادب
خیر این مشکل باید توسط طراح اصلی افزونه برطرف شود.

reza1365
reza1365

سلام آیا می شود پروسه ای با این راه انداخت دکه چند رح وام داشتخ باشیم و کاربران ثبت نام کنند و پس از تکمیل مشخصات و تایید آن و گذراندن مراحل ... مبلغ به کیف پول کاربر واریز شود و و اقساط آن را نیز در حساب کاربری بپردازند
باتشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به reza1365
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این افزونه برای اینکار تعبیه نشده است ولی شاید بتوانید با ترکیب افزونه ها چنین پروژه ای را پیاده سازی کنید.
موفق و پیروز باشید.

royamirahmadian
royamirahmadian

سلام. جزئیات مربوط به تکمیل فرم گرویتی فرم در محصول توی فاکتور نمایش داده میشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به royamirahmadian
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرانی
بله کلیه جزئیات به عنوان ویژگی های محصول ووکامرس، در فاکتور نمایش داده می شود.
موفق و پیروز باشید.

همیارِمَن
همیارِمَن

سلام اگه این افزونه نصب بشه. از کیف پول ووکامرس میشه توی گراویتی استفاده کرد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به همیارِمَن
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرانی
لطفا توضیحات بیشتری در مورد سوال خود ارائه بفرمایید.
سپاس از شما

همیارِمَن
همیارِمَن در پاسخ به همیارِمَن

مثلا من میخوام 200 هزار تومن به یه کاربر اختصاص بدم تا بتونه با اون خرید کنه.
توی ووکامرس میسشه این کارو کرد میخواستم ببینم با این افزونه میشه وصلش کرد به ووکامرس یا نه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به همیارِمَن
 • طراح محصول

عرض ادب
اساساً این دو افزونه ارتباطی با یکدیگر ندارند قابلیت های هر یک را نمی توانید در دیگری استفاده کنید.
موفق باشید.

farshadvayan
farshadvayan

سلام
من دوره می فروشم تو سایتم. من قصد دارم در یک صفحه ی مستقل در سایتم، یک فرم گرویتی برای فروش یکی از دوره ها ایجاد کنم که فقط اسم و شماره کاربر رو بگیره و مستقیم بره به صفحه پرداخت بانک، بعد از پرداخت هم کاربر دوره رو در حسابش داشته باشه یعنی خرید انجام شده باشه. آیا افزونه شما این قابلیت رو داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به farshadvayan
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
امکاناتی که می خواهید، در ووکامرس وجود دارد و با خرید این افزونه قابلیت استفاده از فرم گرویتی در صفحه محصول ووکامرس نیز فراهم می شود.
موفق و پیروز باشید.

sepehrzb
sepehrzb

سلام وقت بخیر
من یه سوالی داشتم راجب این افزونه

در نظر میگیریم چهار تا ویزگی محصول داریم:
ویژگی A (سه نوع ویژگی زیر دسته داره 1 - 2 - 3 )
ویژگی B
ویژگی C
ویژگی D
زمانی که کاربر ویژگی A شماره ی 1 رو انتخاب کرد به صورت خودکار ویژگی C رو بهش نمایش بده و بتونه انتخاب کنه
و بر عکس زمانی که ویژگی A گزینه ی دوم رو انتخاب کرد ویژگی B رو نمایش بده بهش ؟

ایا این امکان پذیره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به sepehrzb
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید در گرویتی فرم این مورد را پیاده سازی کنید و سپس فرم را در محصول ووکامرس فراخوانی نمایید. البته باید دقت داشته باشید که اگر می خواهید با تغییر گزینه ها قیمت تغییر کند، باید از فیلدهای قیمت گذاری گرویتی فرم استفاده نمایید و قیمت محصول ووکامرس را صفر یا هر مقداری که مد نظر دارید قرار دهید.
موفق و پیروز باشید.

smr_sajadi
smr_sajadi

سلام وقت بخیر
من میتونم به کمک این افزونه، دیگه از دکمه افزودن به سبد خرید، سبد خرید، صورتحساب و پرداخت ووکامرس دیگه استفاده نکنم؟

بجای دکمه افزودن به سبد خرید،
یک فرم بذارم توی صفحه محصول که نام خریدار و اطلاعاتش رو بگیره و مثلا ی فایل هم پیوست کنه و بعد پایین فرم مبلغ محصول رو نمایش بده و بعد کاربر یکی از درگاههای ووکامرس رو انتخاب کنه و‌‌ پرداخت بزنه و در نهایت پیام ثبت موفقیت امیز رو‌ نشون بده

بدون اینکه از صفحه صورتحساب و سبد خرید ووکامرس استفاده کنیم

و نکته ای که برام مهمه، همه کارها بصورت آجاکس باشه و اصلا صفحه ی جدید لود نشه

امکانش هست؟

حتما میخام کاملا آجاکسی باشه کل مراحل

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به smr_sajadi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
اگر می خواهید از فرایند سبد خرید و صفحه صورتحساب ووکامرس استفاده نکنید، به طور کلی بهتر است پلتفرم ووکامرس را کنار بگذارید و محصولات خود را در گرویتی فرم ارائه کنید و فرم را با استفاده از ماژول درگاه پرداخت گرویتی فرم، مستقیما به درگاه پرداخت متصل نمایید.
افزونه اتصال گرویتی به ووکامرس، امکان فراخوانی فرم را در صفحه محصول ووکامرس فراهم می کند و در نهایت برای ثبت سفارش، باید از فرایندهای پیشفرض ووکامرس مانند سبد خرید و فرم صورتحساب عبور کنید.
موفق و پیروز باشید.

nbg6160
nbg6160

درود وقت بخیر
سایت من دو نوع محصول رو داره
1- فیزیکی 2-مجازی

میخوام محصولات گرویتی که مجازی هستند رو به عنوان ووکامرسی معرفی کنم ، بعد از ثبت سفارش این محصول مجازی ، دیگه وارد صفحه دریافت آدرس از مشتری نشه و ایمیل اختصاصی محصول گرویتی برای کاربر ارسال شه و از طرفی ، این محصول مجازی هم در لیست سوابق سفارشاتش نمایش بده
امکان پذیره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nbg6160
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
شما می توانید فرم گرویتی را که محصولات گرویتی را داخل آن قرار داده اید، در محصول ووکامرس فراخوانی کنید تا زمانی که سفارش ثبت می شود، هم بتوانید سفارش را داخل قسمت سفارشات ووکامرس مشاهده کنید و هم از قابلیت تاییدیه و ارسال اعلان های گرویتی فرم استفاده کنید. اما ناگزیر کاربر باید مراحل سبد خرید و فرم پرداخت را طی کند.
موفق و پیروز باشید.

moharista
moharista

سلام
قصد دارم مشتریانی که سبد خرید رها شده دارند به صندوق ورودی گرویتی فرم اضافه شوند.
آیا با این افزونه این قابلیت وجود دارد ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به moharista
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین قابلیتی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

mirmohsen
mirmohsen

سوالم اینه که در فرم ایجاد شده توسط گراویتی میشه محصولات ووکامرس رو اورد؟ یا فقط در صفحه خود ویرایش ووکامرس قابلیت های گراویتی اضافه میشه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mirmohsen
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
امکان ایجاد کردن محصولات ووکامرس داخل فرم گرویتی وجود ندارد. کارایی این افزونه به صورت برعکس می باشد. یعنی فرم گرویتی داخل صفحه محصول ووکامرس فراخوانی می شود.
موفق و پیروز باشید.

mirmohsen
mirmohsen

سلام.بنده نیاز دارم که براساس ورودی هایی که از کاربر میگیره یکسری محاسبات ریاضی و دستورات شرطی انجام بشه توسط فرم ساز و بعد خروجی به کاربر نشون بده و براساس اون خروجی محصولات ووکامرس مرتبط با خروجی محاسبه شده رو نمایش بده..ایا با افزونه شما میشه اینکارو کرد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mirmohsen
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
یک افزودنی برای گرویتی فرم با عنوان Gravity Perks Advanced Calculations وجود دارد که می توانید محاسباتی را براساس ورودی فیلدهای دیگر فرم انجام دهید. مستندات آموزشی این افزونه را میتوانید در لینک زیر مشاهده فرمایید :
https://b2n.ir/f49794
همچنین می توانید این افزونه را از لینک زیر تهیه فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

amira701
amira701

سلام من میخواستم بعد از اینکه مشتری داخل صفحه محصول روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک میکنه یه فرم ترجیحا به صورت پاپ آپ باز بشه و یکسری اطلاعات مثل ایمیل و پسورده اکانت طرف رو دریافت کنه . میتونه تو محصولات مختلف متفاوت باشه ، مثلا بعضی محصولات فقط یوزرنیم طرف رو دریافت کنه
با گرویتی و این افزونه شما امکان پذیر هست ؟ پلاگ این یا راه حلی میشه لطفا پیشنهاد بدید ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به amira701
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
افزونه قابلیت ایجاد پاپ آپ ندارد اما می توانید با استفاده از این افزونه و افزونه گرویتی فرم، یک فرم را در صفحه محصول فراخوانی کنید تا کاربر قبل از زدنِ دکمه افزودن به سبد خرید، بتواند اطلاعاتی را در فیلدهای مورد نظر وارد کند.
موفق باشید.

مشاهده بیشتر
بستن