افزونه Gravity Perks Addons، افزودنی های گرویتی پرکس
1,022 فروش
84% رضایت از 130 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
293 هزار تومان
قیمت محصول:
293,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 165
 • پشتیبانی

افزونه Gravity Perks Addons | افزونه های پرکس | مجموعه افزونه های گرویتی پرکس |افزودنی های گرویتی پرکس Gravity Perks Addons

افزونه Gravity Perks:

افزونه Gravity Perks Addons یک افزونه وردپرس فرم ساز است که ویژگی های متعدد و متنوعی را می توان به افزونه گرویتی فرم اضافه کرد. این مجموعه شامل یک افزونه اصلی و 44 افزونه کاربردی و سبک می باشد که با نصب هریک آن ها ویژگی یا ویژگی های جدیدی به گرویتی فرمز اضافه خواهد شد.

همچنین امکان مدیریت افزونه ها در صفحه ویژه افزونه وردپرس گرویتی پرکس وجود دارد تا بتوان ویژگی ها را براساس نیاز  فعال یا غیرفعال کرد. از ویژگی های دیگر این افزودنی وجود مستندات آموزشی به زبان انگلیسی ساده است که در صفحه پیشخوان گرویتی پرکس می توانید برای هریک از افزونه ها به آن دسترسی داشته باشید.

وجود این افزونه ها از جمله افزونه Gravity Perks Addons، گرویتی فرمز شما را بسیار قدرتمند تر از گذشته خواهد کرد و قابلیت های بسیاری به آن اضافه می کند. اگر قصد دارید در طراحی سایت حرفه ای شوید بایستی از محصولات حرفه ای استفاده کنید . افزونه Gravity Perks مجموعه حرفه ای از افزودنی های گرویتی فرمز است.

در ادامه توضیحات این محصول شما را با تک تک این افزونه ها آشنا می کنیم.

افزونه Gravity Perks Addons

مجموعه افزودنی های گرویتی پرکس عبارتند از :

1- افزونه GP Nested Forms:

یکی از افزونه های جذاب گرویتی پرکس این افزونه است . به کمک این افزونه می توانید فرم های تو در تو بسازید. این افزونه این امکان را فراهم می کند که فرم های متعددی را در یک فرم جهت دریافت اطلاعات بصورت پاپ آپ نمایش دهید.
فرض کنید در یک فرم استخدام بخواهید سوابق شغی افراد بصورت یک پنجره پاپ و به تعداد نامحدود دریافت کنید که با این افزونه به زیبایی انجام می شود.

 

2- افزونه GP Populate Anything :

به کمک این افزونه می توانید لیستی از نوشته ها ، برگه ها ، دسته ها ، برچسب ها ، طبقه بندی ها ، کاربران و همچنین ورودی های دیگر فرم ها تهیه کنید و در یک فرم جهت انتخاب نمایش دهید.
مثلا یک فیلد با امکان انتخاب دسته بندی های سایت یا برگه های سایت یا انتخاب کاربران سایت و …
یا فرض کنید فرمی دارید که در آن غذاهای مورد علاقه افراد را دریافت کرده اید . در فرمی دیگر امکان انتخاب غذا از غذاهایی که افراد در این فرم ارسال کرده اند را می توانید فراهم کنید.

3- افزونه GP Unique ID :

اگر بخواهید در فرم خود از یک شناسه منحصر بفرد استفاده کنید این افزونه را نصب کنید. این افزونه امکان اضافه کردن فیلد ID منحصر بفرد را می دهد. مواردی مانند کدرهیگری ، شماره فرم ، شماره فاکتور یا شماره سفارش و … را می توانید با این افزونه تولید کنید.

4- افزونه GP Conditional Pricing :

به کمک افزونه Gravity Perks Addons  می توانید در شرایط مختلف قیمت یک محصول را تغییر دهید. مثلا قیمت کمتری را برای تعداد سفارش بیشتر محصول مشخص کنید و یا اگر سفارش در تاریخ معینی باشد قیمت آن کمتر یا بیشتر باشد. و یا می توانید در فرم شرطی بگذارید که اگر خریدار ایمیل خود را وارد کرد قیمت کمتری محسابه شود.
در مجموع می توانید برای تمامی فیلدهای موجود شرایطی را تعیین کنید تا قیمت متفاوت شود

5- افزونه GP Limit Choices :

به کمک این افزونه می توان تعداد انتخاب های مجاز فیلدهای انتخابی مانند چک باکس ، دکمه رادیویی ، چند انتخابی ، لیست بازشو و … را مشخص کرد.
به عنوان مثال می توان در سفارش منوی غذایی ، تعداد موجودی هر پرس غذا را مشخص کرد و با پایان تعداد موجودی دیگر قادر به سفارش آن غذا نباشند.

6- افزونه GP Limit Dates :

افزونه Gravity Perks Addons این امکان را ایجاد می کند که در انتخابگر تاریخ، تاریخ هایی خاص فقط قابل انتخاب باشند.
می توانید فقط روز هایی خاص قابل انتخاب باشند مثلا دوشنبه و چهارشنبه.
می توانید مشخص کنید از تاریخ امروز تا 20 روز دیگر قابل انتخاب باشد .
تاریخ هایی خاص را می توانید غیرفعال کنید. (توجه به این نکته الزامیست که این افزونه تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند.)

7- افزونه GP Conditional Logic Dates :

به کمک افزونه Gravity Perks Addons می توان در منطق شرطی از تاریخ نیز استفاده کرد. به عنوان مثال اگر تاریخ انتخابی از تاریخ خاصی باشد ، فیلد مشخصی نمایش داده شود. (توجه به این نکته الزامیست که این افزونه تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند.)

8- افزونه GP Preview Submission :

به کمک این افزونه می توان یک پیش نمایش قبل از ارسال فرم ایجاد کرد تا کاربران قبل از ارسال مروری بر اطلاعاتی که وارد کرده اند داشته باشند و در صورت اشتباه به مرحله قبلی بروند.

9- افزونه GP eCommerce Fields :

این افزونه تعداد فیلد دیگر به فیلدهای محصولات با عنوان تخفیف ، مجموع جزئی و مالیات اضافه می کند. این فیلدها امکان ساخت فرم های فروشگاهی و پرداخت پیشرفته تری را در گرویتی فرمز میسر می سازد.

10- افزونه GP Limit Submissions :

به کمک این افزونه می توانید مشخص کنید چه کاربری ، چه زمانی ، به چه صورت ، کجا و چند بار می تواند فرم را ارسال کند.
امکان محدود کردن ارسال فرم برای کاربران با نقش ، ID و IP خاص
امکان مشخص تعداد ارسال در روز یا یکبار در دقیقه یا در کلا 15 بار
امکان اعمال محدودیت برای هر صفحه در فرم های چندصفحه ای

11- افزونه GP Date Time Calculator :

این افزونه امکان استفاده از تاریخ و زمان را در محاسبات افزونه گرویتی فرمز فراهم می سازد. با اضافه شدن این قابلیت به گرویتی فرمز، می توان در محاسبات روز و ساعت و دقیقه بین دو تاریخ را محاسبه کرد. در فرم هایی که نیاز به استفاده از مدت زمان بین دو تاریخ است این افزونه بسیار کاربرد دارد. (توجه به این نکته الزامیست که این افزونه تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند.)

12- افزونه GP Easy Passthrough :

به کمک افزونه های پرکس می توانید مقادیر وارد شده برای برخی فیلدها در فرم را به فرم دیگری منتقل کنید.
فرض کنید شما چند فرم دارید و می خواهید اطلاعات اولیه فرم ها را مانند اطلاعات شخصی یکبار دریافت شود و در فرم های بعدی دیگر نیازی نباشد کاربر آنها را دوباره وارد کند و بصورت خودکار از فرم قبلی دریافت شود. با این افزونه می توانید کاری کنید که در وقت کاربر در تکمیل اطلاعات چند فرم ذخیره شود و اطلاعات مشترک را فقط یکبار پر کند

13- افزونه GP Better User Activation :

یکی از افزونه های جانبی گراویتی فرمز افزونه User Registration نام دارد که در بسته افزودنی های گرویتی فرمز وجود دارد. این افزونه امکان ساخت برگه ثبت نام و ویرایش پروفایل حرفه ای را به کمک فرم های گرویتی فرم فراهم می کند. با استفاده از افزونه GP Better User Activation می توانید برگه هایی را مشخص کنید که کاربر پس از ثبت نام به آن هدایت می شود.

14- افزونه GP Post Content Merge Tags :

افزونه GP Post Content Merge Tags امکان استفاده از تگ های (merge tags) گرویتی فرمز را در محتوای نوشته ها ایجاد می کند. همچنین این افزونه تعدادی تگ جدید نیز به گرویتی فرمز اضافه می کند

15- افزونه GP Media Library :

زمانی که در گرویتی فرمز فایلی را آپلود می کنید فایل در مسیری مشخص بارگذاری می شود. به کمک این افزونه می توانید این امکان را به گرویتی فرمز اضافه کنید که فایل ها را مستقیما در رسانه وردپرس بارگذاری کند.

16- افزونه GP Live Preview :

در حالت عادی پیش نمایش گرویتی فرمز از ظاهر خوبی برخوار نیست و لازم است کد کوتاه فرم جهت مشاهده بهتر فرم در یک برگه قرار گیرد اما با این افزونه می توان امکان پیش نمایش حرفه ای فرم را بدون آنکه نیاز به اضافه کردن کدکوتاه فرم به برگه باشد فراهم می کند.

17- GP Multi-page Navigation :

در فرم های چندمرحله ای یا چندصفحه ای گرویتی فرمز امکان مشخص کردن نام برای هر صفحه وجود ندارد. با نصب این افزونه می توان برای هر صفحه و یا هر مرحله یک نام سفارشی مشخص کرد.

18- افزونه GP Disable Entry Creation :

در حالت عادی زمانی که یک فرم ارسال می شود یک entry یا ورودی در دیتابیس ذخیره می شود تا مدیر سایت بتواند آنرا مشاهده کنید و حتی ویرایش کند. با نصب این افزونه می توان کاری کرد که این ورودی در دیتابیس ایجاد نشود. در واقع این افزونه پس از ساخت ورودی در دیتابیس آنرا پاک می کند. این قابلیت زمانی مفید خواهد بود که شما قصد دارید فقط فرم پس از ارسال، اطلاعاتی را به ایمیل کاربر ارسال کند و یا محتوایی را برای آن نمایش دهد (مثلا لینک دانلود) و جمع آوری اطلاعات وارد شده در فرم و اشغال کردن فضایی در دیتابیس ضرورتی ندارد.

19- افزونه GP Price Range :

در فیلد قیمت گراویتی فرمز امکان محدود کردن قیمت وجود ندارد. با نصب این افزونه می توان محدوده ای را مشخص کرد تا کاربران فقط بتوانند در آن محدوده قیمت وارد کنند. با نصب این افزونه در تنظیمات فیلد دو گزینه برای مشخص کردن حداقل و حداکثر قیمت اضافه می شود.

20- افزونه GP Reload Form :

با این افزونه پس از ارسال اطلاعات توسط فرم دوباره فرم جهت ارسال دوباره اطلاعات آماده شود. گاهی ممکن است نیاز باشد به کمک یک فرم چندین بار اطلاعاتی ارسال شود . در حالت عادی یک بار که اطلاعات ارسال شد ، یک پیام تکمیل اطلاعات در صفحه ای دیگر نمایش داده می شود . با این افزونه می توانید یک لینک به صفحه تایید فرم برای باز کردن مجدد فرم اضافه کنید تا کاربر با کلیک روی آن دوباره وارد فرم خام برای وارد کردن اطلاعات بعدی شود.
همچنین با این افزونه می توان زمانی را مشخص کرد که پس از تکمیل ارسال فرم بصورت خودکار فرم تازه سازی شود.

21- افزونه GP Limit Checkboxes :

به کمک افزونه Gravity Perks Addons می توانید تعداد انتخاب های چک باکس ها را محدود کنید. مثلا مشخص کنید کاربر از بین 10 چک باکس فقط بتواند سه تا از آنها را انتخاب کنید.
حتی می توانید تعداد انتخاب را در چند دسته چک باکس محدود کنید. به عنوان مثال در 3 دسته چک باکس فقط بتوان 5 گزینه را انتخاب کرد

22- افزونه GP Terms Of Service :

این افزونه یک فیلد Terms Of Service به فرم های گرویتی فرمز اضافه می کند که به کمک این فیلد می توانید در پایان فرم شرایط یا قوانین و مقررات را جهت پذیرش و علامت زدن نمایش دهید.

23- افزونه GP Placeholder :

در گرویتی فرمز فیلدهایی وجود دارند که خود از چند فیلد تشکیل شده اند. مثلا فیلد نام داری فیلدهای نام ، نام خانوادگی ، پیشوند و پسوند است و یا فیلد آدرس دارای فیلدهای مختلف آدرس است. در این فیلدها امکان مشخص کردن متن نگهدارنده یا راهنما وجود ندارد. به کمک این افزونه می توان برای هریک از این فیلدها یک متن راهنما مشخص کرد.

24- افزونه GP Pay Per Word :

به کمک این افزونه می توان به ازای هر کلمه ای که کاربر وارد می کند مبلغی را مشخص و پرداخت کرد.
مثلا اگر کاربر سی کلمه وارد کند و برای هر کلمه 100 تومان مشخص کرده باشیم مبلغ کل جهت پرداخت 3000 تومان است. همچنین می توان مشخص کرد که مثلا به ازای 10 کلمه اول مبلغ اولیه 2000 تومان باشد و از 10 کلمه به بالاتر به ازای هر کلمه 200 تومان افزایش یابد.
این قابلیت برای سایت های ترجمه که می خواهند به ازای هر کلمه مبلغی را از سفارش دهنده دریافت کنند کاربرد دارد

25- افزونه GP PayPal One-time Fee :

این افزونه صرفا به منظور کامل بودن پکیج افزونه های گرویتی پرکس ارائه شده است و عملا برای ایرانی ها کاربردی ندارد.
این افزونه برای پرداخت های ارزی و خارجی با PayPAL است و به کمک آن می توان یک حق اشتراک اولیه را از کاربر دریافت کرد.

26- افزونه GP Expand Textareas :

این افزونه جهت اضافه کردن راحت تر توضیحات در قسمت توضیحات تنظیمات فیلد می باشد. با نصب این افزونه یک دکمه در زیر فیلد افزودن توضیحات اضافه می شود و که با کلیک روی آن یک پنجره پاپ آپ برای وارد کردن توضیحات باز می شود

27- افزونه GP Copy Cat :

با این افزونه می توان چک باکسی را طراحی کرد که با علامت زدن آن بخشی از فیلدهای فرم در فرم های دیگر کپی شود.
به عنوان مثال در یک فرم دریافت آدرس که دارای دو آدرس ارسال بار و آدرس صورتحساب است می توان چک باکسی قرار داد که در صورت یکسان بودن آدرس ها با پرکردن یکی از آدرس ها و علامت زدن چک باکس اطلاعات به فیلدهای آدرس دیگر منتقل شود

28- افزونه GP Auto Login :

در صورتی که از فرم ثبت نام گرویتی فرمز استفاده کنید این افزونه این امکان را می دهد که کاربر پس از ثبت نام بصورت خودکار وارد سایت شود

29- افزونه GP Blacklist :

این افزونه هنگام ارسال اطلاعات یک فرم چک می کند که فیلد مورد نظر یا تمامی فیلدها حاوی متنی هستند که در لیست سیاه کامنت های وردپرس باشد. در صورتی که عبارتی در فیلد وجود داشته باشد که در لیست سیاه موجود باشد خطا می دهد.

30- افزونه GP Read Only :

به کمک این افزونه می توان فیلدهای مورد نظر در گرویتی فرمز را در حالت فقط خواندنی قرار داد تا کاربران نتوانند اطلاعات آنرا تغییر دهند.

31- GP Email Users :

این افزونه امکان ساخت فرم عضویت در خبرنامه و ارسال ایمیل گروهی را در گرویتی فرمز میسر می سازد.
به کمک این افزونه می توانید به کلیه ایمیل هایی که توسط یک فرم دریافت شده است به صورت گروهی ایمیل ارسال کنید.

32- GP Word Count :

با افزونه می توان حداقل و حداکثر تعداد کلماتی که یک کاربر می توان در فیلدهای متنی وارد کنید را مشخص کنید.
پس از مشخص کردن مقادیر حداقل و حداکثر ، در پایین فیلد تعداد کلمه مورد نیاز برای رسیدن به حداقل و تعداد کلمه باقی مانده تا حداکثر را نمایش می دهد.

ویژگی های افزونه گرویتی پرکس

آنچه پس از خرید افزونه gravity perks دریافت می کنید:

پس از خرید این محصول افزونه های زیر قابل دانلود خواهد بود

 1. افزونه Gravity Perks
 2. افزونه Gravity Perks Blacklist
 3. افزونه Gravity Perks Date Time Calculator
 4. افزونه Gravity Perks Copy Cat
 5. افزونه Gravity Perks Auto Login
 6. افزونه Gravity Perks Better User Activation
 7. افزونه Gravity Perks Conditional Logic Dates
 8. افزونه Gravity Perks Conditional Pricing
 9. افزونه Gravity Perks Disable Entry Creation
 10. افزونه Gravity Perks Easy Passthrough
 11. افزونه Gravity Perks eCommerce Fields
 12. افزونه Gravity Perks Email Users
 13. افزونه Gravity Perks Expand Textareas
 14. افزونه Gravity Perks Limit Checkboxes
 15. افزونه Gravity Perks Limit Choices
 16. افزونه Gravity Perks Limit Dates
 17. افزونه Gravity Perks Limit Submissions
 18. افزونه Gravity Perks Live Preview
 19. افزونه Gravity Perks Media Library
 20. افزونه Gravity Perks Multi-page Navigation
 21. افزونه Gravity Perks Nested Forms
 22. افزونه Gravity Perks PayPal One time Fee
 23. افزونه Gravity Perks Pay Per Word
 24. افزونه Gravity Perks Placeholder
 25. افزونه Gravity Perks Populate Anything
 26. افزونه Gravity Perks Post Content Merge Tags
 27. افزونه Gravity Perks Preview Submission
 28. افزونه Gravity Perks Price Range
 29. افزونه Gravity Perks Read Only
 30. افزونه Gravity Perks Reload Form
 31. افزونه Gravity Perks Terms Of Service
 32. افزونه Gravity Perks Unique ID
 33. افزونه Gravity Perks Word Count
 34. افزونه Gravity Perks File Upload Pro
 35. افزونه Gravity Perks Auto Complete
 36. افزونه Gravity Perks Advanced Calculations
 37. افزونه Gravity Perks Advanced Phone Field
 38. افزونه Gravity Perks Entry Blocks
 39. افزونه Gravity Perks File Renamer
 40. افزونه Gravity Perks Inventory
 41. افزونه Gravity Perks Notification Scheduler
 42. افزونه Gravity Perks Page Transitions
 43. افزونه Gravity Perks QR Code
 44. افزونه Gravity Perks Randomizer
 45. افزونه Gravity Perks Auto List Field
 46. افزونه Gravity Perks Save & Continue
 47. افزونه Gravity Perks Google Sheets
 48. افزونه Gravity Perks Advanced Select

با خرید و دانلود افزونی های گرویتی پرکس از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

مشخصات محصول

نسخه: 2.3

نوع لایسنس: برای یک دامنه

پشتیبانی: شش ماه

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد.

توجه : امکانی بروزرسانی خودکار افزونه اصلی گرویتی پرک وجود دارد . سایر افزونه ها بایستی بصورت دستی بروز شوند

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه Gravity Perks Addons، افزودنی های گرویتی پرکس

خیر افزونه های مربوط به تاریخ که در این محصول وجود دارد با تاریخ شمسی سازگار نیستند
بله . پس از خرید کلیه افزونه ها در اختیار شماست . همچنین می توانید بروزرسانی های تمامی افزونه ها را دریافت کنید
خیر این بسته افزودنی های Perk که مجموعه ای حرفه ای از افزودنی های گرویتی فرم با کاربردهای متفاوت است وجود دارد

لیست تغییرات

نسخه 2.3.4 - 5 آذر 1402
 • بروزرسانی هسته اصلی به نسخه 2.3.4
 • بروز رسانی افزونه تکمیل خودکار آدرس به نسخه 1.2.17
 • بروزرسانی افزونه شماره تلفن پیشرفته به نسخه 1.0.19
 • بروزرسانی افزونه ذخیره و ادامه به نسخه 1.0.12
 • بروزرسانی افزونه منطق شرطی تاریخ به نسخه 1.2.13
 • بروزرسانی افزونه قیمت گذاری مشروط به نسخه 1.4.9
 • بروزرسانی افزونه محاسبه زمان و تاریخ به نسخه 1.0 beta 4.16
 • بروزرسانی افزونه گذر آسان به نسخه 1.9.28
 • بروزرسانی افزونه تغییر نام فایل به نسخه 1.0.6
 • بروزرسانی افزونه آپلود حرفه ای فایل به نسخه 1.3.13
 • بروزرسانی افزونه گوگل شیت به نسخه 1.0 بتا 2.10
 • بروزرسانی افزونه مدیریت موجودی انبار به نسخه 1.0 بتا 3.26
 • بروزرسانی افزونه محدودیت تاریخ به نسخه 1.1.25
 • بروزرسانی افزونه محدودیت ارسال به نسخه 1.1.12
 • بروزرسانی افزونه ناوبری صفخات فرم به نسخه 1.2.4
 • بروزرسانی افزونه فرم های تو در تو به نسخه 1.1.41
نسخه 2.2.7 - 9 بهمن 1400
 • اضافه شدن افزونه GP Address Autocomplete به بسته
 • بروزرسانی افزونه GP Easy Passthrough به نسخه 1.9.9
 • بروزرسانی افزونه GP File Upload Pro به نسخه 1.2.2
 • بروزرسانی افزونه GP Populate Anything به نسخه 1.2.4

آخرین پرسش و پاسخ

قاصد سحر
قاصد سحر

با سلام و احترا
آیا پکیج پرکس ارائه شده توسط شما حاوی Gravity Perks Google Sheets است یا خیر؟
آیا از طریق افزونه Gravity Perks Google Sheets می توان داده هایی را از Google Sheets به صورت اتوماتیک و تکمیل خودکار (autofill) به گرویتی فرمز وارد کرد ؟
اگر امکانپذیر است چگونه باید داده های مورد نظر از Google Sheets فراخوانی شوند ؟ لطفا به صورت کامل توضیح فرمائید.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به قاصد سحر
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرانی
با افزونه گوگل شیت می توانید مقادیر وارد شده در فیلدهای گرویتی فرم را وارد سرویس گوگل شیت نمایید. غیر از این کاربرد دیگری ندارد‌.
موفق باشید.

samiramh
samiramh

سلام وقتتون بخیر
من میخواستم توی سایتم یک فرمی آماده کنم که کاربر وقتی پرش کرد بهش یک کد رهگیری بده ؛ بعد از برسی فرم توسط کارشناس مربوطه و جواب به سوال کاربر ، کاربر بتونه توی یک صفحه دیگه کد پیگیری خودش رو وارد کنه و جواب سوالش رو ببینه. این افزونه این امکان رو میده بهم؟
مثل این فرم میخوام باشه:
/new.mreu.ir/union/consulting.aspx
هم توی فیلمهای آموزشی هم توی دموها فقط تا مرحله ای که کد رهگیری میده رو نشون میدن، هیچ کدوم نشون نمیده چجوری میشه با اون کد رهگیری کار کرد و ازش استفاده کرد. هیچ آموزشی هیچ جا پیدا نکردم من که کامل توضیح بده درموردش...

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از گرویتی فرم فقط می توانید تا مرحله ارائه کد پیگیری پیش بروید. این کد رهگیری را میتوانید در افزونه گرویتی ویو استفاده کنید و داده های وارد شده را براساس کد رهگیری جستجو نمایید. لینک افزونه گرویتی ویو در زیر خدمت شما ارائه می شود :
https://www.rtl-theme.com/gravityview-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

maedeorooj123
maedeorooj123

سلام وقت بخیر
با این افزونه امکان داره فقط محصول را در گرویتی فرمز اضافه کرد و در خوده محصول اما نمایش ندهد یعنی فقط در فرم گرویتی فرمم اضافه شود خرید محصول فقط از طریق فرم صورت بگیرد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به maedeorooj123
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از افزونه populate anythings که در این پکیج وجود دارد فقط میتوانید لیست محصولات را در فرم گرویتی برای انتخاب نمایش دهید. امکان فروش محصول ووکامرس در فرم گرویتی وجود ندارد.
موفق باشید.

maedeorooj123
maedeorooj123 در پاسخ به maedeorooj123

سلام مجدد
یعنی با این افزونه میتونه اون محصول رو در گرویتی فرمز انتخاب کنند و پرداخت کنند و به اون محصول دسترسی داشته باشند؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به maedeorooj123
 • طراح محصول

عرض ادب
خیر چنین امکانی وجود ندارد.

Shahab Alavi
Shahab Alavi

سلام با این افزونه میشه فرم multistep ساخت ؟ و داخل یکی از استپ ها سوابق شغلی رو بصورت تکرار شونده ؟ و اینکه امکانش هست بصورت پاپ هم نمایش داده نشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به Shahab Alavi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید اینکار را با استفاده از افزونه gravity perks nested forms انجام دهید اما اینکار فقط بصورت پاپ آپ امکان پذیر می باشد.
موفق و پیروز باشید.

munira
munira

با سلام
من میخوام یه فرمی داشته باشم که برای محاسبه قیمتش این فرمول رو اجرا کنه
((عرض کار*طول کار) * قیمت واحد) * تعداد + قیمت هزینه های اضافی
چجوری میتونم این کارو انجام بدم؟این افزونه و افزودنی advanced calculations میتونه این کارو انجام بده؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به munira
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با استفاده از افزونه مذکور که داخل این پکیج می باشد، امکان ایجاد چنین فرمی را دارید.
موفق و پیروز باشید.

heroma
heroma

با سلام
آیا با این افزونه میشه لیست سفارشات شامل نام محصول و تعداد محصول رو از طریق فرم ارسال کرد برای ادمین؟

بعلاوه هر ادمین مسئول بررسی فرمهای سفارش از یک استان ایران باشه؟ یعنی فرمها قابلیت فیلتر شدن بر حسب استان رو داشته باشند که ادمینها فیلتر کنند و فقط فرم سفارشات مربوط به استان خودشون رو ببینند و مدیریت کنند؟ ممنونم.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به heroma
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی با استفاده از افزونه های این پکیج وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

mohammadgoli
mohammadgoli

با سلام آیا افزودنی های گرویتی پرکس پک کامل هست مثلا GP File Renamer داخل پک هست ممنون میشم جواب بدید و دارای لایسنس فعال سازی برایGP File Renamer هست چون اگر فعال نمیشه بگید نخرم ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mohammadgoli
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این بسته شامل پک کامل افزونه های پرکس می باشد و برای استفاده از افزونه نیازی به فعالسازی لایسنس نیست.
موفق باشید.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mohammadgoli
 • طراح محصول

منظور افزونه "GP File Renamer" می باشد.

kamrantak
kamrantak

سلام وقت بخیر
توی این پک یه افزونه ایه که مثلا تعداد انتخاب هر گزینه رو محدود می کنیم. حالا می خوام بدونم آیا این امکان هست که ورودی های فیلد دیگری هم به این set limit اضافه کرد؟ یعنی تعداد اون فیلد رو هم از این فیلد کم کنه؟ به عنوان مثال ۱۰۰ بلیط برای یک فیلم و ۲۰۰ بلیط برای فیلمی دیگری داریم. یه فیلد دراپ داون داریم که تعداد محدودیتش رو تعیین می کنیم. حالا فیلد بعدی فیلد تعداد همراه است. می خوایم تعداد همراه انتخاب شده از تعداد محدودیت فیلد قبلی کم بشه. میشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به kamrantak
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
نیازی به استفاده از افزونه Limit Chioces برای این کار نیست. در نسخه اخیر این بسته، یک افزونه بسیار کاربردی برای مدیریت موجودی فیلدهای محصول گرویتی فرم به نام Inventory اضافه شده است که می توانید برای فیلدهای محصول در گرویتی فرم حالت تعداد موجودی را تعیین نمایید. پیشنهاد می کنیم مستندات آموزشی این افزونه و حالت های مختلفی که می توان از این افزونه استفاده کرد را در سایت مرجع مطالعه فرمایید:
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-inventory/
موفق و پیروز باشید.

kamrantak
kamrantak در پاسخ به kamrantak

متشکرم از پاسختون. مستنداتش رو دیدم ولی متوجه نشدم که آیا میشه مقداری که به عنوان تعداد محصول و ... تعیین کردیم، توی دو فیلد مجزا استفاده بشه؟ همون مثال بلیط و همراه. که یک فیلد بلیط (محصول) باشه که از اون تعداد موجودی کم میشه . حالا این امکان هست که برای فیلد همراه هم تعدادی که کاربر انتخاب می کنه از موجودی اون محصول (بلیط) کم بشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به kamrantak
 • طراح محصول

عرض سلام و ادب مجدد
شما با استفاده از این افزونه می توانید برای فیلم یک فیلد محصول ساده در نظر بگیرید و قیمت هر بلیط را در آن قرار دهید. سپس از طریق تب مربوط به مدیریت موجودی، گزینه ساده را بزنید و موجودی تعداد بلیط های این فیلم را وارد نمایید. سپس با استفاده از یک فیلد تعداد و مقدار که روی فیلد محصول تنظیم می شود، تعداد افراد را برای این فیلم، از کاربر دریافت می کنید. این تعداد از موجودی بلیط هایی که در فیلد محصول تنظیم کرده اید، کم می شود.
برای فیلم دیگر هم می توانید به همین صورت عمل کنید.
موفق باشید.

nimagaanji
nimagaanji

سلام، افزونه ایمیلی که داخل این مجموعه هست به صورت اتوماتیک به هرکسی فیلد ایمیل رو پر کنه ایمیل رو ارسال میکنه ؟
یا اینکار باید دستی انجام بشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nimagaanji
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
بله شما می توانید به کمک افزونه Gravity Perks Email Users به طور اتوماتیک یک پیغام از پیش تعیین شده را به ایمیل هایی که در فیلد ایمیل یک فرم گرویتی وارد می شود، ارسال نمایید.
می توانید مستندات آموزشی این افزونه را در سایت مرجع مشاهده فرمایید:
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-email-users/
موفق و پیروز باشید.

sanazb
sanazb

سلام من یک فرم طراحی شده داخل سایتم دارم که هر فیلد آن دارای متغر های مختلفی میباشد، به طور مثال چاپ تراکت :
1- A4 یا A5 و..
2- 80گرمی یا 100 گرمی یا ...
3- دورو سا یک رو
4-تک رنگ یا 4 رنگ و..
و الی آخر ...
حال من میخوام تغییر قیمت بدم حدود 100 عدد کالا به بالا هم دارم.
آسا با افزونه هایی که در این پک هست میتوانم به طور اکسلی جداول قیمت را داشته باشم یا تغییرات غیمت هر قسمت را به راحتی انجام بدم یا خیر ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به sanazb
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی در افزونه های این بسته وجود ندارد.
موفق باشید.

mehrdadhosseini
mehrdadhosseini

با سلام
من میتونم از فیلد های لیستی استفاده کنم به صورتی که کاربر هر تعداد خواست فیلد اضافه کند و بعد از اضافه کردن
بتونم لیست ورودی ها را برای مثل اگر 4 ستون باشه به صورت دو ستونی پرینت بگیرم

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mehrdadhosseini
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
متاسفانه چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

seyedahmadreza
seyedahmadreza

با سلام
با توجه به اینکه افزونه به تازگی آپدیت شده است و پرکس بصورت مجموعه افزونه ارائه میشود آیا کل 44 افزونه فعلی مجموعه پرکس در این بسته محصول موجود است؟
چون تعداد افزونه های بسته 32 تا ذکر شده در توضیحات ولی الان بسته پرکس 44 افزونه دارد.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به seyedahmadreza
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله افزونه های پکیج 44 عدد می باشد و پکیج کامل است.
موفق باشید.

rse
rse

با سلام آیا افزودنی های گرویتی پرکس پک کامل هست مثلا GP File Renamer nhog داخل پک هست ممنون میشم جواب بدید

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به rse
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این افزونه در بروزرسانی اخیر به پکیج افزوده شده است.
موفق باشید.

mojtabakia
mojtabakia

سلام وقت بخیر
به پلاگین auto list field احتیاج دارم. در این پک موجود نمیشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mojtabakia
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این افزونه در این پکیج موجود است.

ebi-star
ebi-star

سلام
وقت بخیر
من این افزونه را برای سایت سفارش ترجمه میخوام
آیا این افزونه با سوال زیر کاربردی دارد؟
درمورد فرمی هست با دو فیلد محصول ( یکی دراپ دون و یکی تعداد محصول )

که میخام اینطور بشه که آیتم های دراپ دون دارای مضربی باشن [ آیتم اول ( انگلیسی به فارسی ) با مقدار ولیو 1.3 // آیتم دوم ( فارسی به عربی ) با مقدار ولیو 1.9 ووو… ]
که کاربر وقتی روی یکی از آیتم های مورد نظر کلیک کرد ، اون آیتم با قیمت و تعداد محصول (یا کلمه) ضرب بشه.
مثال فرم 1 با کاربر اول :
——دراپ دون انتخاب زبان——
انگلیسی به فارسی -- مقدار ولیو در این آیتم 2
فارسی به عربی --- مقدار ولیو در این آیتم 1.5
اسپانیایی به فارسی -- مقدار ولیو در این آیتم 2.5
—————————
——فیلد محصول با نمایش تعداد —–
قیمت به ازای هر تعداد محصول ( کلمه ) = 0 تومان
مجموع هزینه = 0
****************
آیتم انتخابی زبان کاربر؟
انگلیسی به فارسی
------
قیمت به ازای هر تعداد محصول ( کلمه ) = 20 تومان
تعداد محصول ( کلمه ) ؟
200
مجموع هزینه = 8000 تومان
و بعد پرداخت

مثال فرم 1 با کاربر دوم :
——دراپ دون انتخاب زبان——
انگلیسی به فارسی -- مقدار ولیو در این آیتم 2
فارسی به عربی --- مقدار ولیو در این آیتم 1.5
اسپانیایی به فارسی -- مقدار ولیو در این آیتم 2.5
—————————
——دراپ دون انتخاب زمینه——
اقتصاد -- مقدار ولیو در این آیتم 1.3
برنامه نوسی --- مقدار ولیو در این آیتم 1.8
ادبیات -- مقدار ولیو در این آیتم 1.1
-------------------------
——فیلد محصول با نمایش تعداد —–
قیمت به ازای هر تعداد محصول ( کلمه ) = 0 تومان
مجموع هزینه = 0
****************
آیتم انتخابی زبان کاربر؟
اسپانیایی به فارسی
-----
آیتم انتخابی زمینه کاربر؟
برنامه نویسی
------
قیمت به ازای هر تعداد محصول ( کلمه ) = 62 تومان
تعداد محصول ( کلمه ) ؟
320
مجموع هزینه = 89,280 تومان
و بعد پرداخت
--------------------
با چنین فرمولی
اگر کاربر در دراپ دون ، آیتم اول با مضرب 2 ( مقدار ولیو ) را انتخاب کرد ، بیا قیمت کلمات رو از مقدار اولیه به مقداری که تعیین شده بود تغییر بده و بعد محاسبه قیمت کن
با توجه به تعداد کلمات قیمت نهایی نمایش داده بشه

یا اگر کاربر در دراپ دون اول، آیتم اول را انتخاب کرد با مضرب 2 ( مقدار ولیو ) و در دراپ دون دوم آیتم سوم با مضرب 1.2 ( مقدار ولیو ) را انتخاب کرد ، بیا قیمت کلمات رو از مقدار اولیه به مقداری که تعیین شده بود تغییر بده و بعد محاسبه قیمت کن
با توجه به تعداد کلمات قیمت نهایی نمایش داده بشه

با تشکر

pooya123
pooya123 در پاسخ به ebi-star

از آنجایی که شما نیاز دارید که قیمت محصولات (ترجمه‌های) انتخاب شده با توجه به تعداد و مضرب آیتم‌های دراپ دان تغییر کند، شما باید از افزونه Gravity Forms Advanced Product Fields استفاده کنید. این افزونه به شما امکان محاسبه قیمت محصولات براساس تعداد و مضرب انتخابی را می‌دهد.

همچنین برای ایجاد دراپ‌دان با مضرب، می‌توانید از فیلد "Number" در افزونه Gravity Forms استفاده کنید. با استفاده از فیلد "Number"، می‌توانید اعداد را به عنوان یکی از گزینه‌های دراپ‌دان اضافه کنید و مضرب هر کدام را تعیین کنید.

موفق باشید

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ebi-star
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر در این افزونه چنین قابلیتی وجود ندارد.
می توانید در خصوص ویژگی ها و آموزش های مربوط به افزودنی های گرویتی پرکس به مستندات سایت مرجع مراجعه فرمایید:
https://gravitywiz.com/

mostafaes
mostafaes

با سلام مجدد
مشخص نیست بروزرسانی محصول کی منتشر خواهد شد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mostafaes
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
چندین بار برای بروزرسانی اقدام شده است اما مشکلاتی بوجود آمده است.
در حال رفع مشکلات هستیم.
سپاس از شکیبایی شما

mostafaes
mostafaes

با سلام و احترام
هدف بنده از خرید این محصول یکی از پلاگین های این مجموعه است.
لطفا ورژن Gravity Forms Nested Forms را اعلام بفرمایید.
متشکرم

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mostafaes
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در یکی دو روز آینده بروزرسانی بسته افزودنی های پرکس منتشر خواهد شد که افزونه مورد نظر شما با آخرین نسخه خود یعنی 1.1.6 در بسته موجود و قابل استفاده می باشد.
موفق و پیروز باشید.

mostafaes
mostafaes در پاسخ به mostafaes

آیا این بروزرسانی امروز در دسترس است؟
حتی اگر نسخه غیر فارسی بروزرسانی این افزونه را میتوانید برای من ارسال کنید من امروز خرید را انجام بدهم.
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mostafaes
 • طراح محصول

باسلام مجدد خدمت شما
متاسفانه هنوز بروزرسانی مورد تایید قرار نگرفته است!
برخی از افزونه ها از جمله Nested Forms نیز به تازگی بروز شده اند که مشغول فارسی سازی آنها هستیم.
شما اگر قصد خرید دارید، می توانید خریداری نمایید چون پس از خرید بسته، بروزرسانی افزونه ها در هر با به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
سپاس از بردباری شما

مشاهده بیشتر
بستن