افزونه Gravity Perks Addons، افزودنی های گرویتی پرکس
1,087 فروش
از 144 رأی
84% رضایت
81% رضایت پشتیبانی
از 47 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
527 هزار تومان
قیمت محصول:
527,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 203
 • پشتیبانی

افزونه Gravity Perks Addons | افزونه های پرکس | مجموعه افزونه های گرویتی پرکس |افزودنی های گرویتی پرکس Gravity Perks Addons

افزونه Gravity Perks:

افزونه Gravity Perks Addons یک افزونه وردپرس فرم ساز است که ویژگی های متعدد و متنوعی را می توان به افزونه گرویتی فرم اضافه کرد. این مجموعه شامل یک افزونه اصلی و 44 افزونه کاربردی و سبک می باشد که با نصب هریک آن ها ویژگی یا ویژگی های جدیدی به گرویتی فرمز اضافه خواهد شد.

همچنین امکان مدیریت افزونه ها در صفحه ویژه افزونه وردپرس گرویتی پرکس وجود دارد تا بتوان ویژگی ها را براساس نیاز  فعال یا غیرفعال کرد. از ویژگی های دیگر این افزودنی وجود مستندات آموزشی به زبان انگلیسی ساده است که در صفحه پیشخوان گرویتی پرکس می توانید برای هریک از افزونه ها به آن دسترسی داشته باشید.

وجود این افزونه ها از جمله افزونه Gravity Perks Addons، گرویتی فرمز شما را بسیار قدرتمند تر از گذشته خواهد کرد و قابلیت های بسیاری به آن اضافه می کند. اگر قصد دارید در طراحی سایت حرفه ای شوید بایستی از محصولات حرفه ای استفاده کنید . افزونه Gravity Perks مجموعه حرفه ای از افزودنی های گرویتی فرمز است.

در ادامه توضیحات این محصول شما را با تک تک این افزونه ها آشنا می کنیم.

افزونه Gravity Perks Addons

مجموعه افزودنی های گرویتی پرکس عبارتند از :

1- افزونه GP Nested Forms:

یکی از افزونه های جذاب گرویتی پرکس این افزونه است . به کمک این افزونه می توانید فرم های تو در تو بسازید. این افزونه این امکان را فراهم می کند که فرم های متعددی را در یک فرم جهت دریافت اطلاعات بصورت پاپ آپ نمایش دهید.
فرض کنید در یک فرم استخدام بخواهید سوابق شغی افراد بصورت یک پنجره پاپ و به تعداد نامحدود دریافت کنید که با این افزونه به زیبایی انجام می شود.

 

2- افزونه GP Populate Anything :

به کمک این افزونه می توانید لیستی از نوشته ها ، برگه ها ، دسته ها ، برچسب ها ، طبقه بندی ها ، کاربران و همچنین ورودی های دیگر فرم ها تهیه کنید و در یک فرم جهت انتخاب نمایش دهید.
مثلا یک فیلد با امکان انتخاب دسته بندی های سایت یا برگه های سایت یا انتخاب کاربران سایت و …
یا فرض کنید فرمی دارید که در آن غذاهای مورد علاقه افراد را دریافت کرده اید . در فرمی دیگر امکان انتخاب غذا از غذاهایی که افراد در این فرم ارسال کرده اند را می توانید فراهم کنید.

3- افزونه GP Unique ID :

اگر بخواهید در فرم خود از یک شناسه منحصر بفرد استفاده کنید این افزونه را نصب کنید. این افزونه امکان اضافه کردن فیلد ID منحصر بفرد را می دهد. مواردی مانند کدرهیگری ، شماره فرم ، شماره فاکتور یا شماره سفارش و … را می توانید با این افزونه تولید کنید.

4- افزونه GP Conditional Pricing :

به کمک افزونه Gravity Perks Addons  می توانید در شرایط مختلف قیمت یک محصول را تغییر دهید. مثلا قیمت کمتری را برای تعداد سفارش بیشتر محصول مشخص کنید و یا اگر سفارش در تاریخ معینی باشد قیمت آن کمتر یا بیشتر باشد. و یا می توانید در فرم شرطی بگذارید که اگر خریدار ایمیل خود را وارد کرد قیمت کمتری محسابه شود.
در مجموع می توانید برای تمامی فیلدهای موجود شرایطی را تعیین کنید تا قیمت متفاوت شود

5- افزونه GP Limit Choices :

به کمک این افزونه می توان تعداد انتخاب های مجاز فیلدهای انتخابی مانند چک باکس ، دکمه رادیویی ، چند انتخابی ، لیست بازشو و … را مشخص کرد.
به عنوان مثال می توان در سفارش منوی غذایی ، تعداد موجودی هر پرس غذا را مشخص کرد و با پایان تعداد موجودی دیگر قادر به سفارش آن غذا نباشند.

6- افزونه GP Limit Dates :

افزونه Gravity Perks Addons این امکان را ایجاد می کند که در انتخابگر تاریخ، تاریخ هایی خاص فقط قابل انتخاب باشند.
می توانید فقط روز هایی خاص قابل انتخاب باشند مثلا دوشنبه و چهارشنبه.
می توانید مشخص کنید از تاریخ امروز تا 20 روز دیگر قابل انتخاب باشد .
تاریخ هایی خاص را می توانید غیرفعال کنید. (توجه به این نکته الزامیست که این افزونه تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند.)

7- افزونه GP Conditional Logic Dates :

به کمک افزونه Gravity Perks Addons می توان در منطق شرطی از تاریخ نیز استفاده کرد. به عنوان مثال اگر تاریخ انتخابی از تاریخ خاصی باشد ، فیلد مشخصی نمایش داده شود. (توجه به این نکته الزامیست که این افزونه تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند.)

8- افزونه GP Preview Submission :

به کمک این افزونه می توان یک پیش نمایش قبل از ارسال فرم ایجاد کرد تا کاربران قبل از ارسال مروری بر اطلاعاتی که وارد کرده اند داشته باشند و در صورت اشتباه به مرحله قبلی بروند.

9- افزونه GP eCommerce Fields :

این افزونه تعداد فیلد دیگر به فیلدهای محصولات با عنوان تخفیف ، مجموع جزئی و مالیات اضافه می کند. این فیلدها امکان ساخت فرم های فروشگاهی و پرداخت پیشرفته تری را در گرویتی فرمز میسر می سازد.

10- افزونه GP Limit Submissions :

به کمک این افزونه می توانید مشخص کنید چه کاربری ، چه زمانی ، به چه صورت ، کجا و چند بار می تواند فرم را ارسال کند.
امکان محدود کردن ارسال فرم برای کاربران با نقش ، ID و IP خاص
امکان مشخص تعداد ارسال در روز یا یکبار در دقیقه یا در کلا 15 بار
امکان اعمال محدودیت برای هر صفحه در فرم های چندصفحه ای

11- افزونه GP Date Time Calculator :

این افزونه امکان استفاده از تاریخ و زمان را در محاسبات افزونه گرویتی فرمز فراهم می سازد. با اضافه شدن این قابلیت به گرویتی فرمز، می توان در محاسبات روز و ساعت و دقیقه بین دو تاریخ را محاسبه کرد. در فرم هایی که نیاز به استفاده از مدت زمان بین دو تاریخ است این افزونه بسیار کاربرد دارد. (توجه به این نکته الزامیست که این افزونه تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند.)

12- افزونه GP Easy Passthrough :

به کمک افزونه های پرکس می توانید مقادیر وارد شده برای برخی فیلدها در فرم را به فرم دیگری منتقل کنید.
فرض کنید شما چند فرم دارید و می خواهید اطلاعات اولیه فرم ها را مانند اطلاعات شخصی یکبار دریافت شود و در فرم های بعدی دیگر نیازی نباشد کاربر آنها را دوباره وارد کند و بصورت خودکار از فرم قبلی دریافت شود. با این افزونه می توانید کاری کنید که در وقت کاربر در تکمیل اطلاعات چند فرم ذخیره شود و اطلاعات مشترک را فقط یکبار پر کند

13- افزونه GP Better User Activation :

یکی از افزونه های جانبی گراویتی فرمز افزونه User Registration نام دارد که در بسته افزودنی های گرویتی فرمز وجود دارد. این افزونه امکان ساخت برگه ثبت نام و ویرایش پروفایل حرفه ای را به کمک فرم های گرویتی فرم فراهم می کند. با استفاده از افزونه GP Better User Activation می توانید برگه هایی را مشخص کنید که کاربر پس از ثبت نام به آن هدایت می شود.

14- افزونه GP Post Content Merge Tags :

افزونه GP Post Content Merge Tags امکان استفاده از تگ های (merge tags) گرویتی فرمز را در محتوای نوشته ها ایجاد می کند. همچنین این افزونه تعدادی تگ جدید نیز به گرویتی فرمز اضافه می کند

15- افزونه GP Media Library :

زمانی که در گرویتی فرمز فایلی را آپلود می کنید فایل در مسیری مشخص بارگذاری می شود. به کمک این افزونه می توانید این امکان را به گرویتی فرمز اضافه کنید که فایل ها را مستقیما در رسانه وردپرس بارگذاری کند.

16- افزونه GP Live Preview :

در حالت عادی پیش نمایش گرویتی فرمز از ظاهر خوبی برخوار نیست و لازم است کد کوتاه فرم جهت مشاهده بهتر فرم در یک برگه قرار گیرد اما با این افزونه می توان امکان پیش نمایش حرفه ای فرم را بدون آنکه نیاز به اضافه کردن کدکوتاه فرم به برگه باشد فراهم می کند.

17- GP Multi-page Navigation :

در فرم های چندمرحله ای یا چندصفحه ای گرویتی فرمز امکان مشخص کردن نام برای هر صفحه وجود ندارد. با نصب این افزونه می توان برای هر صفحه و یا هر مرحله یک نام سفارشی مشخص کرد.

18- افزونه GP Disable Entry Creation :

در حالت عادی زمانی که یک فرم ارسال می شود یک entry یا ورودی در دیتابیس ذخیره می شود تا مدیر سایت بتواند آنرا مشاهده کنید و حتی ویرایش کند. با نصب این افزونه می توان کاری کرد که این ورودی در دیتابیس ایجاد نشود. در واقع این افزونه پس از ساخت ورودی در دیتابیس آنرا پاک می کند. این قابلیت زمانی مفید خواهد بود که شما قصد دارید فقط فرم پس از ارسال، اطلاعاتی را به ایمیل کاربر ارسال کند و یا محتوایی را برای آن نمایش دهد (مثلا لینک دانلود) و جمع آوری اطلاعات وارد شده در فرم و اشغال کردن فضایی در دیتابیس ضرورتی ندارد.

19- افزونه GP Price Range :

در فیلد قیمت گراویتی فرمز امکان محدود کردن قیمت وجود ندارد. با نصب این افزونه می توان محدوده ای را مشخص کرد تا کاربران فقط بتوانند در آن محدوده قیمت وارد کنند. با نصب این افزونه در تنظیمات فیلد دو گزینه برای مشخص کردن حداقل و حداکثر قیمت اضافه می شود.

20- افزونه GP Reload Form :

با این افزونه پس از ارسال اطلاعات توسط فرم دوباره فرم جهت ارسال دوباره اطلاعات آماده شود. گاهی ممکن است نیاز باشد به کمک یک فرم چندین بار اطلاعاتی ارسال شود . در حالت عادی یک بار که اطلاعات ارسال شد ، یک پیام تکمیل اطلاعات در صفحه ای دیگر نمایش داده می شود . با این افزونه می توانید یک لینک به صفحه تایید فرم برای باز کردن مجدد فرم اضافه کنید تا کاربر با کلیک روی آن دوباره وارد فرم خام برای وارد کردن اطلاعات بعدی شود.
همچنین با این افزونه می توان زمانی را مشخص کرد که پس از تکمیل ارسال فرم بصورت خودکار فرم تازه سازی شود.

21- افزونه GP Limit Checkboxes :

به کمک افزونه Gravity Perks Addons می توانید تعداد انتخاب های چک باکس ها را محدود کنید. مثلا مشخص کنید کاربر از بین 10 چک باکس فقط بتواند سه تا از آنها را انتخاب کنید.
حتی می توانید تعداد انتخاب را در چند دسته چک باکس محدود کنید. به عنوان مثال در 3 دسته چک باکس فقط بتوان 5 گزینه را انتخاب کرد

22- افزونه GP Terms Of Service :

این افزونه یک فیلد Terms Of Service به فرم های گرویتی فرمز اضافه می کند که به کمک این فیلد می توانید در پایان فرم شرایط یا قوانین و مقررات را جهت پذیرش و علامت زدن نمایش دهید.

23- افزونه GP Placeholder :

در گرویتی فرمز فیلدهایی وجود دارند که خود از چند فیلد تشکیل شده اند. مثلا فیلد نام داری فیلدهای نام ، نام خانوادگی ، پیشوند و پسوند است و یا فیلد آدرس دارای فیلدهای مختلف آدرس است. در این فیلدها امکان مشخص کردن متن نگهدارنده یا راهنما وجود ندارد. به کمک این افزونه می توان برای هریک از این فیلدها یک متن راهنما مشخص کرد.

24- افزونه GP Pay Per Word :

به کمک این افزونه می توان به ازای هر کلمه ای که کاربر وارد می کند مبلغی را مشخص و پرداخت کرد.
مثلا اگر کاربر سی کلمه وارد کند و برای هر کلمه 100 تومان مشخص کرده باشیم مبلغ کل جهت پرداخت 3000 تومان است. همچنین می توان مشخص کرد که مثلا به ازای 10 کلمه اول مبلغ اولیه 2000 تومان باشد و از 10 کلمه به بالاتر به ازای هر کلمه 200 تومان افزایش یابد.
این قابلیت برای سایت های ترجمه که می خواهند به ازای هر کلمه مبلغی را از سفارش دهنده دریافت کنند کاربرد دارد

25- افزونه GP PayPal One-time Fee :

این افزونه صرفا به منظور کامل بودن پکیج افزونه های گرویتی پرکس ارائه شده است و عملا برای ایرانی ها کاربردی ندارد.
این افزونه برای پرداخت های ارزی و خارجی با PayPAL است و به کمک آن می توان یک حق اشتراک اولیه را از کاربر دریافت کرد.

26- افزونه GP Expand Textareas :

این افزونه جهت اضافه کردن راحت تر توضیحات در قسمت توضیحات تنظیمات فیلد می باشد. با نصب این افزونه یک دکمه در زیر فیلد افزودن توضیحات اضافه می شود و که با کلیک روی آن یک پنجره پاپ آپ برای وارد کردن توضیحات باز می شود

27- افزونه GP Copy Cat :

با این افزونه می توان چک باکسی را طراحی کرد که با علامت زدن آن بخشی از فیلدهای فرم در فرم های دیگر کپی شود.
به عنوان مثال در یک فرم دریافت آدرس که دارای دو آدرس ارسال بار و آدرس صورتحساب است می توان چک باکسی قرار داد که در صورت یکسان بودن آدرس ها با پرکردن یکی از آدرس ها و علامت زدن چک باکس اطلاعات به فیلدهای آدرس دیگر منتقل شود

28- افزونه GP Auto Login :

در صورتی که از فرم ثبت نام گرویتی فرمز استفاده کنید این افزونه این امکان را می دهد که کاربر پس از ثبت نام بصورت خودکار وارد سایت شود

29- افزونه GP Blacklist :

این افزونه هنگام ارسال اطلاعات یک فرم چک می کند که فیلد مورد نظر یا تمامی فیلدها حاوی متنی هستند که در لیست سیاه کامنت های وردپرس باشد. در صورتی که عبارتی در فیلد وجود داشته باشد که در لیست سیاه موجود باشد خطا می دهد.

30- افزونه GP Read Only :

به کمک این افزونه می توان فیلدهای مورد نظر در گرویتی فرمز را در حالت فقط خواندنی قرار داد تا کاربران نتوانند اطلاعات آنرا تغییر دهند.

31- GP Email Users :

این افزونه امکان ساخت فرم عضویت در خبرنامه و ارسال ایمیل گروهی را در گرویتی فرمز میسر می سازد.
به کمک این افزونه می توانید به کلیه ایمیل هایی که توسط یک فرم دریافت شده است به صورت گروهی ایمیل ارسال کنید.

32- GP Word Count :

با افزونه می توان حداقل و حداکثر تعداد کلماتی که یک کاربر می توان در فیلدهای متنی وارد کنید را مشخص کنید.
پس از مشخص کردن مقادیر حداقل و حداکثر ، در پایین فیلد تعداد کلمه مورد نیاز برای رسیدن به حداقل و تعداد کلمه باقی مانده تا حداکثر را نمایش می دهد.

ویژگی های افزونه گرویتی پرکس

آنچه پس از خرید افزونه gravity perks دریافت می کنید:

پس از خرید این محصول افزونه های زیر قابل دانلود خواهد بود

 1. افزونه Gravity Perks
 2. افزونه Gravity Perks Blacklist
 3. افزونه Gravity Perks Date Time Calculator
 4. افزونه Gravity Perks Copy Cat
 5. افزونه Gravity Perks Auto Login
 6. افزونه Gravity Perks Better User Activation
 7. افزونه Gravity Perks Conditional Logic Dates
 8. افزونه Gravity Perks Conditional Pricing
 9. افزونه Gravity Perks Disable Entry Creation
 10. افزونه Gravity Perks Easy Passthrough
 11. افزونه Gravity Perks eCommerce Fields
 12. افزونه Gravity Perks Email Users
 13. افزونه Gravity Perks Expand Textareas
 14. افزونه Gravity Perks Limit Checkboxes
 15. افزونه Gravity Perks Limit Choices
 16. افزونه Gravity Perks Limit Dates
 17. افزونه Gravity Perks Limit Submissions
 18. افزونه Gravity Perks Live Preview
 19. افزونه Gravity Perks Media Library
 20. افزونه Gravity Perks Multi-page Navigation
 21. افزونه Gravity Perks Nested Forms
 22. افزونه Gravity Perks PayPal One time Fee
 23. افزونه Gravity Perks Pay Per Word
 24. افزونه Gravity Perks Placeholder
 25. افزونه Gravity Perks Populate Anything
 26. افزونه Gravity Perks Post Content Merge Tags
 27. افزونه Gravity Perks Preview Submission
 28. افزونه Gravity Perks Price Range
 29. افزونه Gravity Perks Read Only
 30. افزونه Gravity Perks Reload Form
 31. افزونه Gravity Perks Terms Of Service
 32. افزونه Gravity Perks Unique ID
 33. افزونه Gravity Perks Word Count
 34. افزونه Gravity Perks File Upload Pro
 35. افزونه Gravity Perks Auto Complete
 36. افزونه Gravity Perks Advanced Calculations
 37. افزونه Gravity Perks Advanced Phone Field
 38. افزونه Gravity Perks Entry Blocks
 39. افزونه Gravity Perks File Renamer
 40. افزونه Gravity Perks Inventory
 41. افزونه Gravity Perks Notification Scheduler
 42. افزونه Gravity Perks Page Transitions
 43. افزونه Gravity Perks QR Code
 44. افزونه Gravity Perks Randomizer
 45. افزونه Gravity Perks Auto List Field
 46. افزونه Gravity Perks Save & Continue
 47. افزونه Gravity Perks Google Sheets
 48. افزونه Gravity Perks Advanced Select

تذکر مهم : افزونه گوگل شیت گرویتی پرکس، صرفا جهت تکمیل بودن پکیج قرار داده شده است و امکان استفاده از آن بدون داشتن لایسنس اورجینال از سایت gravitywiz وجود ندارد.

با خرید و دانلود افزونی های گرویتی پرکس از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

مشخصات محصول

نسخه: 2.3

نوع لایسنس: برای یک دامنه

پشتیبانی: شش ماه

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد.

توجه : امکانی بروزرسانی خودکار افزونه اصلی گرویتی پرک وجود دارد . سایر افزونه ها بایستی بصورت دستی بروز شوند

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه Gravity Perks Addons، افزودنی های گرویتی پرکس

خیر افزونه های مربوط به تاریخ که در این محصول وجود دارد با تاریخ شمسی سازگار نیستند
بله . پس از خرید کلیه افزونه ها در اختیار شماست . همچنین می توانید بروزرسانی های تمامی افزونه ها را دریافت کنید
خیر این بسته افزودنی های Perk که مجموعه ای حرفه ای از افزودنی های گرویتی فرم با کاربردهای متفاوت است وجود دارد

لیست تغییرات

نسخه 2.3.6 - 9 اردیبهشت 1403
 • بروزرسانی 23 افزونه جانبی گرویتی پرکس
نسخه 2.3.6 - 29 بهمن 1402
 • بروزرسانی هسته اصلی گرویتی پرکس به نسخه 2.3.6 و بروزرسانی 29 افزودنی جانبی

آخرین پرسش و پاسخ

m.soghlatun72@gmail.com

باسلام و خسته نباشید...
من میخوام وقتی فیلدی پر شد که قبلا پر شده و تکراریه ،با وجود گزینه بدون تکرار ، الارم میده.
میخوام بعد از الارم دادن یه دکمه ارسال مجدد بیاد
امکان داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به [email protected]
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با عرض پوزش چنین امکانی در افزونه های این پکیج موجود نمی باشد.
موفق و پیروز باشید.

vitabiotics
vitabiotics

سلام وقت بخیر...
من یه اکسل دارم با ستونهای نام و موبایل
حالا دوتا فیلد کشویی هم تو فرمم دارم.
میخوام اکسل رو تو این دوتا فیلد ایمپورت کنم(تعدادش زیاده)
و وقتی یه نام انتخاب شد فیلد کشویی شماره مرتبط هم انتخاب بشه داینامیک براساس اکسل
امکانش هست؟؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به vitabiotics
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
قابلیت ایمپورت کردن اطلاعات در این پکیج وجود ندارد.
موفق باشید.

vitabiotics
vitabiotics در پاسخ به vitabiotics

ممنون.
وقتی یه نام انتخاب شد فیلد کشویی شماره مرتبط هم انتخاب بشه داینامیک
این مورد چی؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به vitabiotics
 • طراح محصول

عرض ادب
شماره مرتبط از چه سورسی به صورت داینامیک انتخاب شود؟

ssd
ssd

با سلام و احترام
من یک فرم برای ثبت نام کلاس ها دارم
می خوام محدود بزارم که در صورت انتخاب یکی از کلاس فقط مثلا ۲۰ بار فرم قابل ارسال و پرداخت باشه
و در صورت انتخاب کلاس دیگر ۳۰ بار
ایا اددن Limit Entries این قابلیت را دارد ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ssd
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
افزونه ای به نام Limit Entries در این پکیج وجود ندارد.
برای پیاده سازی این پروژه بهتر است از افزونه GP Limit Choices استفاده شود. این افزونه برای هر یک از گزینه های فیلدهای انتخابی، محدودیت هایی را تعیین می کند.
موفق و پیروز باشید.

ssd
ssd در پاسخ به ssd

با سلام و احترام
ایا افزونه مذکور در در پکیج شما موجود هست ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ssd
 • طراح محصول

عرض ادب
بله. پیشنهاد می شود که توضیحات و پیش نمایش محصول را مطالعه و بررسی فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

امید فرضی
امید فرضی

سلام
من می خوام اطلاعات چندین فرم در یک فرم جمع بشه؟
یعنی نیاز هست در یک مرحله اطلاعاتی وارد بشه و تمام و بعدش عکس بفرسته و به فرم اضافه بشه و بعدا شاید رسید پرداخت رو هم بگیم وارد کنه و به فرم اضافه بشه
هم باید قابلیت تکمیل تدریجی باشه هم باید در هر مرحله از کاربر اطلاعات اولیه مثل تلفن و نام رو نگیره
با اون افزونه فرم ساز تو در تو میشه این کار رو کرد
و میشه شرط درست کرد که تا مرحله قبل یا فرم قبل پر نشده نتونه سراغ بعدی بره؟
ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به امید فرضی
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
فقط کافیست فرم را تبدیل به فرم چند مرحله کنید. فیلدهای اجباری هر مرحله باید تکمیل شود تا کاربر بتواند به مرحله بعدی برود.
راهنمایی های بیشتر را از پشتیبانی گرویتی فرم درخواست نمایید.
موفق و پیروز باشید.

shayanzia00117777
shayanzia00117777

سلام وقت بخیر
من یک سایت فروشگاهی دارم
و برای دریافت اطلاعات مشتری از گرویتی فرم استفاده میکنم
من میتونم با استفاده از المان های پیشفرض گرویتی فرم با انتخاب گزینه ها توسط کاربر مبلغ سفارش را بیشتر کنم
اما میخواستم مبلغ سفارش به صورت درصدی اضافه بشه مثل مالیات
یعنی اگر کاربر اون تیکی که من گذاشت داخل فرم فعال کردن به صورت درصدی که من تایین کردم مبلغ سفارش افزایش پیدا کنه
خواستم بدونم این افزونه قابلیت مالیات درصدی در گرویتی فرم داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به shayanzia00117777
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
می توانید از افزونه gp-eCommerce-fields که در پکیج این افزونه موجود است برای قرار دادن فیلد مالیات درصدی استفاده کنید. و مثلا یک فیلد چک باکس قرار دهید که فیلد مالیات براساس انتخاب این چک باکس شرطی شده باشد. در صورتی که چک باکس انتخاب شود، درصد مالیات محصولات نمایش داده می شود و در مجموع لحاظ می شود.
پیشنهاد می شود مستندات آموزشی افزونه مذکور را در سایت مرجع مشاهده فرمایید :
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-ecommerce-fields/
موفق و پیروز باشید.

admin380
admin380

سلام
خسته نباشید
امکان فرم طراحی کرد که یکسری اطلاعات مشخصات فرد را وارد بعد تعداد اقساط و تاریخ سر رسید اقساط نیز مشخص شود و سه روز متوالی پیامک سر رسید اقساط برای فرد ارسال شود

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به admin380
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی وجود ندارد.
موفق باشید.

admin380
admin380

با سلام و احترام یه فرم به عنوان فرم پنل مدیریت که دارای: نمایش روی کامپیوتر باشه *ایستگاه زاینده رود روستای دشتی سامان *رانندگان راننده 1 مثلا کد 101 راننده 2 مثلا کد 102 راننده 3 مثلا کد 103 و.. و سفارس سرویس نوبت های ثبت شده در ایستگاهها توسط رانندگان *ایستگاه زاینده رود : نوبت اول رااننده 1- نوبت دوم : رااننده 3 روستای دشتی: سامان: ثبت سفارش مثلا نام مسافر و شماره تلفن برای راننده یک ثبت شود و ارسال پیامک داشته باشد میشه ساخت ؟ مسافر با دفتر تاکسی تماس بگیره سپس آدرس مقصد و مبدأ و شماره تماس را بگه و اپراتور دفتر اطلاعات را به راننده ارسال کند و حالا کدوم راننده و نوبت کی هست راننده ای که توی هر ایستگاه نوبت را زده و توی پنل مدیریت نشون بده و اطلاعات مسافر را به راننده ارسال کنه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به admin380
 • طراح محصول

باسلام و احترام
چنین امکانی وجود ندارد.
موفق باشید.

sinmam
sinmam

سلام وقت بخیر افزونه GP Limit Choices بعد از اتمام موجودی یک (فرضاً ) غذا ، عدم موجودی رو قبل از انتخاب کاربر نمایش میده یا کاربر انتخاب میکنه بعد اعلام میکنه که موجود نیست؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به sinmam
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این افزونه هیچ اعلانی ندارد و زمانی که محدودیت انتخاب به اتمام میرسد، گزینه برای کاربر حذف می شود.
مستندات آموزشی افزونه را می توانید در سایت مرجع در لینک زیر مشاهده فرمایید :
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-limit-choices/
موفق و پیروز باشید.

sinmam
sinmam

سلام وقت بخیر من یک فرم دارم که فرض کنید نفر اول ماشین a را انتخاب میکند ( فیلد عدم تکرار فعال است) و نرم دوم که میخواهد همون ماشین رو انتخاب کنه خطا میزنه و میگه فیلد تکراریه ، تا اینجا همه چیز اوکیه اما من میخوام قبل از انتخاب کاربر دوم اون ماشین نا موجود بشه (با هر استایلی ، فقط کاربر دوم نتونه انتخاب کنه) ، آیا ادانی برای این موضوع دارید در این محصول؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به sinmam
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
افزونه های limit choice و inventory که در پکیج موجود هستند برای تعیین محدودیت یا ظرفیت برای فیلدهای انتخابی می باشند. می توانید مستندات آموزشی افزونه را در سایت مرجع در لینک های زیر مشاهده فرمایید :
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-limit-choices/

https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-inventory/

موفق و پیروز باشید.

elhamsamsamiyan
elhamsamsamiyan

سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
ما برای سایت پزشکی، برای حدود 60 نفر از پرسنل‌ها به صورت جداگانه صفحات مخصوصشان را ساختیم. در این صفحه نیاز هست که کاربران به عملکرد هر پرسنل‌ در صفحه مخصوص به خودشان امتیاز دهند. در گرویتی فرم امکان اینکه مشخص شود هر امتیاز مربوط به کدام صفحه و کدام پرسنل است وجود ندارد. آیا در این محصول ادانی وجود دارد که برای این مورد کمک کننده باشد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به elhamsamsamiyan
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
می توانید از افزونه Gravity Forms Populated Anythings که در پکیج گرویتی پرکس موجود است، استفاده کنید و در یک فیلد مخفی در فرم مربوط به امتیازدهی، شناسه یا عنوان پست فعلی را در این فیلد فراخوانی کنید. سپس می توانید در صندوق ورودی مقدار این فیلد را مشاهده نمایید و یا با افزونه گرویتی ویو، یک ویو از ورودی های فرم براساس مقادیر این فیلد نمایش دهید.
مستندات آموزشی افزونه مذکور را در زیر مطالعه فرمایید :
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-populate-anything/
موفق و پیروز باشید.

miss.fz1998
miss.fz1998

با سلام و احترام،
قصد طراحی فرم با مشخصات زیر را دارم، ممکنه بفرمایید این افزونه پاسخگوی نیاز من هست یا خبر؟

طراحی فرم چند مرحله ای به صورتی که در هر مرحله تعداد دستگاه مورد نیاز توسط کاربر مشخص شود، و هر دستگاه دارای قیمت متفاوتی است که در نهایت در انتها با توجه به تعداد انتخاب شده توسط کاربر، قیمت کل محاسبه شود.
و ضمن اینکه باید عکس هر دستگاه نیز در فرم ها درج گردد که کاربر ظاهر آن را نیز مشاهده کند.

با سپاس

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به miss.fz1998
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
قابلیت هایی که مدنظر دارید جزو قابلیت های پیشفرض گرویتی فرم می باشد و نیازی به نصب افزونه اضافی دیگری نیست. این پکیج حاوی بیش از 47 افزونه جانبی برای گرویتی فرم است که قابلیت هایی را به آن اضافه می کند و در حال حاضر هیچ کدام برای پروژه شما نیاز نیستند. برای دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید از پشتیبانی افزونه اصلی گرویتی فرم سوال بفرمایید.
ضمنا برای نمایش تصویری دستگاه ها می توانید از افزونه موجود در لینک زیر استفاده فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-forms-image-choices-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

axtom
axtom

سلام
وقت بخیر
گرویتی فرمی دارم که اطلاعاتی را از کاربر دریافت میکند
ایا این افزونه امکان محمود کردن تعداد ورود اطلاعات در ساعت را به ما میدهد؟
مثلا ۳۰ بار درج اطلاعات. و نهایتا ۲۰۰ تا تعداد کل در ۲۴ ساعت با توجه به ip دستگاه مبدا باشد

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به axtom
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با استفاده از افزونه Limit Submissions این امکان وجود دارد که برای هر آی پی محدودیت ارسال در یک بازه زمانی مشخص را تعیین نمایید.
مستندات آموزشی افزونه را به طور دقیقتر می توانید در سایت مرجع (لینک زیر) مشاهده فرمایید :

https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-limit-submissions/

موفق و پیروز باشید.

فارکلی وب
فارکلی وب

سلام میتونیم با این افزونه کد پیگیری و کد سفارش را که پس از پرداخت با گرویتی فرم انجام گرفته را در یک صفحه مجزا که در المنتور طراحی کرده ایم مثلا صفحه تشکر از خرید(نمایش کد پیگیری و کد سفارش)فراخوانی کنیم

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به فارکلی وب
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید با استفاده از افزونه GP Unique ID یک شناسه منحصر به فرد یا کد پیگیری سفارش پس از ارسال فرم در اختیار کاربر قرار دهید. همچنین با افزونه GP Post Content Merge Tags می توانید مرج تگ های مربوط به گرویتی فرم را در صفحات سایت استفاده نمایید.
موفق و پیروز باشید.

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر با عرض پوزش چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

pouyamoradzad
pouyamoradzad

سلام
وقت بخیر
خسته نباشید
ببخشید من پروژه ای دارم که کارفرما در اون از من میخواد که افراد با رمز های مختلف یکبار مصرف فایلی رو دانلود کنند ، برای مثال من 1000 کد ایجاد میکنم که به 1000 نفر مختلف میدهم و افراد با وارد کردن ان ها فایل را دانلود میکنند و سپس کد غیر قابل استفاده می شود. ایا این قابلیت در افزونه ممکن است؟ اگر خیر ممنون میشم بفرمایید باید به دنبال چه افزونه ای با این قابلیت باشم ؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به pouyamoradzad
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
متاسفانه در این پکیج افزونه ای با این قابلیت وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

rtl_mahdi.gohari
rtl_mahdi.gohari

درود بر شما
با افزونه Gravity Perks Limit Submissions میشه یک فرمی رو محدود کرد به شکلی که کاربر فقط دو بار حق پر کردن داشته باشه و بین بار اول و دوم یک ماه فاصله باید باشه.
وقتی که کاربر زودتر از موعد یک ماه بخواد فرم رو دوباره پر کنه، بهش پیغام بده شما مثلا تا دو هفته دیگه یا تا فلان تاریخ مجوز اینکار رو ندارید و دو هفته دیگه یا بعد از فلان تاریخ مجدد مراجعه کنید.

با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به rtl_mahdi.gohari
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
بله با استفاده از افزونه مذکور، چنین کاری امکان پذیر می باشد.
مستندات آموزشی افزونه را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید :
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-limit-submissions
موفق و پیروز باشید.

rahil_n
rahil_n

سلام
میخواستم بدونم بااین افزونه میشه برای تلفن تعریف کرد که مثلا با چه فرمت هایی وارد کنه کاربر . مثلا بدون صفر یا پیش فرض ۹۸ باشه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به rahil_n
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر. افزونه Advanced Phone Field این قابلیت را دارد که تعیین کنید کاربر از چه پیش شماره هایی می تواند استفاده کند. و امکان انتخاب بین پیش شماره ها در قالب یک لیست بازشوی انتخابی برای کاربر فراهم باشد. غیر از این قابلیت دیگری ندارد.
موفق و پیروز باشید.

قاصد سحر
قاصد سحر

با سلام و احترا
آیا پکیج پرکس ارائه شده توسط شما حاوی Gravity Perks Google Sheets است یا خیر؟
آیا از طریق افزونه Gravity Perks Google Sheets می توان داده هایی را از Google Sheets به صورت اتوماتیک و تکمیل خودکار (autofill) به گرویتی فرمز وارد کرد ؟
اگر امکانپذیر است چگونه باید داده های مورد نظر از Google Sheets فراخوانی شوند ؟ لطفا به صورت کامل توضیح فرمائید.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به قاصد سحر
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرانی
با افزونه گوگل شیت می توانید مقادیر وارد شده در فیلدهای گرویتی فرم را وارد سرویس گوگل شیت نمایید. غیر از این کاربرد دیگری ندارد‌.
موفق باشید.

مشاهده بیشتر
بستن