افزودنی های گرویتی فرمز، Gravity Forms Addons
1,176 فروش
از 133 رأی
88% رضایت
84% رضایت پشتیبانی
از 62 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
475 هزار تومان
قیمت محصول:
475,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 148
 • پشتیبانی

 

افزودنی های گراویتی فرم | ادان های گرویتی فرم | افزونه های جانبی گراویتی فرمز | افزونه های گراویتی فرم

مجموعه افزونه های جانبی (addon) گراویتی فرم به تفکیک نوع کاربری

مجموعه ادان ها و افزونه های جانبی گراویتی فرمز را که توسط خود طراح افزونه گرویتی فرم منتشر شده است را در اینجا می توانید دانلود کنید. این افزودنی ها شامل 44 افزونه است که به تفکیک نوع کاربرد توضیحات آن در اینجا ارائه شده است.

افزونه گرویتی فرم یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین افزونه وردپرس فرم ساز در دنیاست و دلیل محبوبیت آن امکانات و قابلیت های متنوع، سهولت استفاده و قابلیت توسعه بسیار بالای آن است. قابلیت توسعه بالای این افزونه باعث شده افزونه های جانبی و تکمیلی بسیار زیادی جهت اضافه کردن امکانات بیشتر به این افزونه توسط طراحان متعدد ارائه شود. در این مجموعه افزونه هایی ارائه شده است که در سایت رسمی gravityforms.com ارائه شده است.

مجموعه افزونه های جانبی گراویتی فرم

 معرفی افزونه های جانبی گراویتی فرم بسیار کاربردی

افزونه POLLS

افزودنی های گراویتی فرمز

افزونه نظرسنجی های Gravity Forms Ponds به شما امکان می دهد تا به راحتی فرم های نظرسنجی ایجاد کرده و در معرض دید کاربران قرار دهید. سوالات نظرسنجی را به هر شکل و طرح دلخواه خود اضافه کنید!

افزونه Coupons

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

این افزونه به شما امکان می دهد تا به راحتی قابلیت تخفیف را در فرم های خود ایجاد کنید تا کاربران با درج کد تخفیف از پیش تعریف شده توسط شما، محصولی را با تخفیف خریداری کنند. این به طور کامل به شما بستگی دارد که چگونه آن را پیکربندی کنید!

افزونه Quiz

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با این افزونه Gravity Forms خود را باهوش تر کنید! این افزودنی به شما امکان را می دهد تافرم های آزمونی ایجاد کنید که قابلیت امتیازدهی خودکار نیز دارد.

افزونه User Registration

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

این افزونه قابلیت ساخت صفحه ثبت نام و پروفایل کاربری حرفه ای را با گرویتی فرمز فراهم می کند

 • یکپارچه سازی بی نقص
 • ابزارک ورود
 • ایمیل تایید
 • سازگار با BuddyPress
 • امکان ایجاد متای سفارشی برای کاربر

 

افزونه Survey

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

تحقیقات بازار ، رضایت مشتری ، نظرسنجی کارکنان ، نظرسنجی از رضایت شغلی ، با این افزونه ممکن است! قابلیت ایجاد فرم های نظرسنجی تخصصی، از امکانات جذاب این افزودنی است.

افزونه MailChimp

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با استفاده از افزونه جانبی MailChimp گرویتی فرم امکان اضافه کردن خودکار کاربران به لیست ایمیل شما بعد از ارسال فرم فراهم خواهد شد. شما همچنین می توانید مشخص کنید که بعد از ارسال فرم برای کاربر ایمیل تایید اشتراک در لیست ایمیل ارسال شود یا بدون تایید اشتراک کاربر به لیست ایمیل MailChimp اضافه شود.

افزونه ADVANCED POST CREATION

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزونه Advanced Gravity Forms Advanced Post Creative Forms به شما امکان می دهد  تا قابلیت ارسال پست توسط کاربر بدون نیاز به دسترسی های نویسندگی را فراهم کنید. قابلیت ایجاد انواع پست (نوشته، برگه، محصول و …) از مهمترین امکانات این افزودنی است. فرم را ایجاد کنید و به افزونه اعلام نمایید که هر فیلدی پس از ارسال، به جای چه بخشی از پست قرار گرفته شود.

افزونه ACTIVECAMPAIGN

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

توسط این افزونه امکان هماهنگی گراویتی فرمز با ActiveCampaign فراهم شده و امکان افزودن خودکار کاربران با ارسال هر فرم به لیست ایمیل فراهم خواهد شد.

 • زمینه های سفارشی: با استفاده از زمینه های سفارشی ActiveCampaign می توانید بیش از یک ایمیل از کاربران دریافت کنید.

 

افزونه AWEBER

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

زمانی که یک شرکت از روش بازاریابی Opt-in استفاده می نماید، مصرف کننده یا کاربر باید رضایت خود را مبنی بر دریافت اطلاعات محصول، خدمات و اخبار آن شرکت، یا دادن اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس به شخص سوم (مؤسسات و شرکت های دیگر همکای یا طرف قرارداد با آن شرکت) اعلام نماید. عموماً مصرف کننده یا کاربر باید روی جعبه های فرم بخصوصی کلیک کرده و آنها را چک کرده، یا به شرکت ایمیل زده و رضایت خود را مبنی بر استفاده از اطلاعات شخصی خود برای شرکت اعلام نماید.

افزونه CAMPAIGN MONITOR

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

توسط این افزودنی امکان هماهنگ کردن گراویتی فرمز با CAMPAIGN MONITOR فراهم خواهد شد.

افزونه Partial Entries

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزودنی Partial Entries یا ورودی های نیمه کاره، از افزودنی های بسیار جالب است. نحوه ی کارکرد این افزودنی به این صورت است که وقتی کاربر در حال پر کردن یک فرم در سایت شماست، حتی اگر پر کردن فرم را به صورت نیمه کاره رها کرد و اقدام به ارسال اطلاعاتی که در فرم وارد کرده است نکند، با استفاده از این افزودنی، شما میتوانید اطلاعات وارد شده در فرم نیمه تمام کاربر را مشاهده کنید. این عمل تا حدی مشابه تکنولوژی abandoned Cart در ووکامرس و Shopify است و میتواند به شما در رشد کارتان کمک شایانی کند.

افزونه Signature

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با این افزودنی میتوانید از هر شخصی که فرم مورد نظر شما را پر میکند، امضای الکترونیکی دریافت کرده و آن را نزد خود نگه دارید. پس از نصب ، یک فیلد جدید به انواع فیلد های افزونه ی فرم ساز حرفه ای اضافه میشود و شما میتوانید از این به بعد این فیلد را در هر محلی که مایلید قرار داده و با استفاده از آن، از کاربران خود امضای الکترونیکی دریافت کنید.این افزودنی همچنین به شما این امکان را میدهد که رنگ، اندازه، کادر، رنگ قلم، اندازه قلم و به طور کلی کلیه ی ویژگی های ناحیه ی امضا را تعیین نموده و کلیه ی تنظیمات مورد نظر خود را در این بخش اعمال نمایید.

بخش دوم : معرفی افزونه های جانبی (addon) تخصصی

افزونه Webhooks

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

وب هوک اساسا یک رویداد اطلاع رسانی است که به URL انتخابی شما ارسال میشود.کاربران میتوانند آن را برای رویداد هایی که اتفاق میفتد روی یک سایت برای فراخوانی در سایت های دیگر پیکر بندی کنند.
وب هوک ها در ووکامرس 2.2 معرفی شدند و میتواند محرک وقایعی باشند که هر زمان شما بخواهید سفارشات ، محصولات ، مشتری ها و کوپن ها را ویرایش و حذف کند.علاوه بر این امکان استفاده از وب هوک ها با اعمال ووکامرس وجود دارد.برای مثال:
شما میتوانید یک وب هوک که موجب اضافه شدن یک محصول درهر زمانی به سبد خرید شود ، بسازید.

افزونه Chained Selects

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

این افزونه به شما امکان می دهد چندین Drop Downs را به هم متصل کنید (به عنوان مثال ، مدل ، سال و غیره) و به شما امکان می دهد تا فیلد های مختلفی را انتخاب کنید که بر اساس انتخاب قبلی به صورت ثابت و غیر قابل تغییر بوده اند.

افزونه CleverReach

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزونه گراویتی فرم را با کلور ریچ تلفیق می کند و اجازه می دهد ارسال های فرم به طور خودکار به حساب کلور ریچ شما انجام شود.

افزونه Emma

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

فیلد سفارشی Emma را به فرم شما اضاه می کند.(Emma یک بستر بازاریابی ایمیل است که به کاربران کمک می کند تا کمپین های ایمیل را طراحی کرده و عملکرد آنها را مرور می کنند. چهار نسخه با قیمت متفاوت ارائه می دهد که به بخش های مختلف کاربر از جمله دانشگاه ها ، آژانس ها ، حق رای دادن و سازمان های غیرانتفاعی اختصاص داده شده است.)

افزونه GetResponse

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

فیلد GetResponse را به فرم شما می کند.(GetResponse یک پلتفرم جامع نرم افزار بازاریابی است که به شما در ایجاد محتوا ، افزایش فروش و افزایش ترافیک وب سایت کمک می کند.)

افزونه iContact

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزونه iContact باعث می شود که گرویتی فرم سریع و آسان خود را با روش های بازاریابی ایمیل iContact برای مشاغل کوچک و متوسط ارتباط برقرار کند.

افزونه Mad Mimi

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با این افزونه لیست پستی کاربران بیشتری را بدست آورید و با استفاده از گرویتی فرم برای توزیع اشتراک های Mad Mimi ، اطلاعات ارزشمندی را ثبت کنید. هر فرم در سایت وردپرس شما به راحتی می تواند به یک فرم اشتراک ایمیل تبدیل شود.
چرا وقتی می توانید از پتانسیل های بی حد و مرز گرویتی فرم استفاده کنید ، با حداقل امکانات کار خود را حل و فصل میکنید؟

افزونه Mailgun

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

این افزودنی فرم ها را با Mailgun ادغام می کند تا به راحتی اعلان های فرم را با استفاده از خدمات ایمیل Mailgun ارسال کنید.

افزونه SendGrid

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

از طریق این افزونه در محیطی امن تر و با سرعت بیشتری ایمیل ها را ارسال کنید.

افزونه Postmark

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با استفاده از یک سرویس ایمیل اختصاصی مانند Postmark ، ارسال و دریافت ایمیل های شما در وب سایتتان با امنیت بیشتری کار خواهند کرد.

افزونه Agile CRM

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

هنگام ارسال فرم به طور خودکار یک کار در Agile CRM ایجاد کنید و آن را با مخاطبی که ایجاد شده است مرتبط کنید.

افزونه Batchbook

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

هنگام ارسال فرم ، سریع و به راحتی با Batchbook ادغام شوید.مخاطبان و جزعیات تماس ها را در Batchbook به روز کنید.

افزونه Breeze

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

هنگام ارسال فرم ، به طور خودکار یک کارت Breeze را در فهرست نسیم ایجاد کنید.کاربران Breeze را به کارت اختصاص دهید تا اعضای تیم شما بطور خودکار با کارت جدید در ارتباط باشند.زمان دلخواه را به کارت Breeze اختصاص دهید. فقط در صورت تحقق شرایط خاص هنگام ارسال فرم ، یک کارت Breeze ایجاد کنید.

افزونه Campfire

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزونه Campfire به شما امکان می دهد تا به سرعت با Campfire ، همکاری تیمی و سرویس چت متصل شوید. Campfire مانند پیام های فوری است ، اما منحصرا برای گروه ها طراحی شده است.

افزونه Capsule CRM

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

بررسی و تحلیل روش ها و استراتژی های مختلف شرکت ها برای مدیریت و تحلیل رفتار آنها با مشتریان، در جهت بهبود افزایش فروش و افزایش احتمال خرید است.

افزونه Dropbox از کاربردی ترین پلاگین افزونه های گراویتی فرم

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزونه گراویتی فرمز شما را با Dropbox ترکیب می کند ، و به کاربران این امکان را می دهد فایل ها را در Dropbox بارگذاری کنند.

افزونه FreshBooks

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

هنگام ارسال فرم ، مشتریان و کاربران وب سایتتان را به صورت خودکار به حساب FreshBooks خود اضافه کنید.

افزونه Help Scout

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

گراویتی فرمز خود را با استفاده از پلت فرم Help Desk ساده کنید. Help Scout برای تیم هایی طراحی شده است که اصرار دارند مشتری تجربه لذتبخشی داشته باشد.

افزونه Highrise

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزونه Highrise به شما امکان می دهد تا به سرعت گرویتی فرم را با Highrise ، یک ابزار مدیریت انعطاف پذیر با کاربرانتان ادغام میکند و به شما کمک می کند تا سازمان یافته باشید. به طور خودکار لیست کاربران و یادداشت هایشان را در Highrise ایجاد میکند.

افزونه HipChat

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

هنگام ارسال فرم ، به طور خودکار اعلان را به HipChat ارسال کنید. رنگ اعلان را سفارشی کنید : فرم ها را از طریق رنگهای پس زمینه HipChat در اتاق چت HipChat متمایز کنید. فقط در صورت تحقق شرایط خاص هنگام ارسال فرم ، اعلان را به HipChat ارسال میکند.

افزونه Pipe

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

فیلم ها را به عنوان فیلد فرم با گرویتی فرم ادغام و با بستر ضبط ویدیو Pipe ضبط و ثب کنید. Pipe ضبط ویدئو را از کامپیوتر و تلفن همراه ، تمام قالب های مختلف پرونده ، مدیریت می کند و ذخیره و تحویل مطمئن را تضمین می کند.

 • به راحتی Pipe را به فرم خود اضافه کنید تا به کاربران خود اجازه دهید ویدیو را به عنوان بخشی از گرویتی فرم ضبط و ثبت کنند.
 • پشتیبانی از دسک تاپ و MobilePipe به کاربران امکان می دهد فیلم ها را در کامپیوتر و موبایل ضبط کنند.
 • دستگاه های EverywhereDifferent با فرمت های مختلف فایل ضبط کنید. Pipe اطمینان می دهد که فیلم نهایی یک فایل .mp4 قابل پخش در هر دستگاه است.
 • IntegratePipe برای ادغام پلت فرم ضبط فیلم است و کار با گرویتی فرم را آسان تر می کند!

افزونه Slack

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

هنگام ارسال فرم ، به صورت خودکار اعلان را به کانال Slack ارسال میکند.فقط در صورت تحقق شرایط خاص هنگام ارسال فرم ، اعلان را به کانال Slack ارسال میکند.

افزونه Trello افزودنی مدیریت تیم افزونه های گراویتی فرم

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با این افزونه به طور خودکار به یک یا چند کارت Trello متصل شوید.اعضای Trello را به وب سایت خود اختصاص دهید تا اعضای تیم شما بطور خودکار با کارت جدید در ارتباط باشند.برچسب ها و کارت های جدید Trello را ایجاد کنید.

افزونه Twilio

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

پیام های کوتاه ارسال شده را کنترل کنید و کدهای ادغام زمینه را به راحتی در پیام پیام کوتاه (Output) وارد کنید.

 • کوتاه کننده URL :
  با API bit.ly ادغام می شود تا بطور خودکار پیوندهای ارسال شده در پیام کوتاه شما کوتاه شود.
 • ادغام پی پال :
  برای ارسال پیام کوتاه پس از تأیید پرداخت ، با افزودنی پی پال ادغام شوید.

افزونه Zapier

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

این افزونه شمارا به نرم افزار زپیر متصل میکند. زپیر نرم افزاری است که شما می توانید با کمک تریگر ها و اکشن های مختلف ، کارهای تکراری خود را به آن بسپارید.

افزونه Zoho CRM

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

گرویتی فرم خود را با Zoho CRM ادغام کنید ، اجازه دهد تا ارسال های فرم به طور خودکار به حساب Zoho CRM شما ارسال شود.

Zoho نمای 360 درجه ای از چرخه فروش و پایپ لاین وب سایتتان را به شما گزارش میدهد.

افزونه 2CHECKOUT

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

افزودنی جدید 2Checkout به کاربران امکان می دهد از تمام ویژگی های عالی موجود در 2Checkout استفاده کنند ، از جمله:

 • 87 گزینه ارز مختلف.
 • 8 نوع مدل پرداخت.
 • 15 زبان مختلف.
 • پرداخت های محصول واحد.
 • پرداخت های چند محصوله.
 • پرداخت اشتراک (از جمله پشتیبانی چند محصول).
 • هزینه خدمات.
 • و… خیلی بیشتر!

علاوه بر این ، 2Checkout از طیف گسترده ای از مکان های پرداخت در سراسر جهان پشتیبانی می کند ، به این معنی که هم اکنون مردم در سراسر جهان می توانند پرداخت را در فرم های وردپرس خود به راحتی انجام دهند.

بخش سوم : معرفی افزونه های جانبی (addon) بین المللی گراویتی فرمز

افزودنی Authorize.net

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

پرداخت های کارت اعتباری را به طور خودکار با Authorize.NET ثبت کنید. فقط با چند بار پرداخت کارت اعتباری ، محصولات یا خدمات ساده را تنظیم و بفروشید.

افزونه PayPal Payments Pro

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

گریتی فرم خود را با PayPal Payments Pro ادغام می کند و به کاربرانتان امکان خرید کالا و خدمات را از طریق فرم های گراویتی فرمز فراهم می کند.

افزونه PAYPAL PAYMENTS STANDARD

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با کمک این پلاگین از  افزونه های گراویتی فرم به راحتی به محیط استاندارد پی بال متصل خواهید شد.

افزونه PayPal Pro

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

گروتی فرمتان را با PayPal Pro ادغام می کند و به کاربران امکان خرید کالا و خدمات را فراهم می کند.گراویتی فرمز را با روش ارث بری پرداخت PayPal Pro ادغام کنید. کاربران را قادر به انجام پرداخت مستقیم در سایت خود بدون ارسال کاربر به پی پال برای تکمیل معامله کنید.

افزونه Stripe

افزونه های جانبی گراویتی فرمز

با این افزونه شما می توانید با یک بار پرداخت از کارت اعتباری ، اشتراک های پرداخت تکراری را تنظیم کنید و امکان راه اندازی و فروش محصولات و خدمات ساده در عرض چند دقیقه با یک بار پرداخت کارت اعتباری را فراهم کنید. با خرید و دانلود افزودنی های گرویتی فرم از راست چین از آپدیت رایگان و 6 ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

آنچه پس از خرید این محصول دریافت می کنید

پس از خرید این محصول افزونه های زیر قابل دانلود خواهد بود

 1. افزونه Gravity Forms 2checkout نسخه 2.1
 2. افزونه Gravity Forms Active Campaign نسخه 2.01
 3. افزونه Gravity Forms Advanced Post Creation نسخه 1.3.1
 4. افزونه Gravity Forms Agile CRM نسخه 1.4
 5. افزونه Gravity Forms Authorize.Net نسخه 2.11
 6. افزونه Gravity Forms Aweber نسخه 2.10.1
 7. افزونه Gravity Forms Batchbook نسخه 1.3.0
 8. افزونه Gravity Forms Breeze نسخه 1.5
 9. افزونه Gravity Forms Campaign Monitor نسخه 3.9
 10. افزونه Gravity Forms Campfire نسخه 1.2.2
 11. افزونه Gravity Forms Capsule CRM نسخه 1.6
 12. افزونه Gravity Forms Chained Selects نسخه 1.6
 13. افزونه Gravity Forms CleverReach نسخه 1.7
 14. افزونه Gravity Forms Coupons نسخه 3.1
 15. افزونه Gravity Forms Dropbox نسخه 2.9
 16. افزونه Gravity Forms Emma نسخه 1.5
 17. افزونه Gravity Forms FreshBooks Classic نسخه 2.8
 18. افزونه Gravity Forms GetResponse نسخه 1.7
 19. افزونه Gravity Forms Help Scout نسخه 1.15.1
 20. افزونه Gravity Forms Highrise نسخه 1.3
 21. افزونه Gravity Forms HipChat نسخه 1.2
 22. افزونه Gravity Forms iContact نسخه 1.5
 23. افزونه Gravity Forms Mad Mimi نسخه 1.4
 24. افزونه Gravity Forms Mailchimp نسخه 5.1.1
 25. افزونه Gravity Forms Mailgun نسخه 1.3
 26. افزونه Gravity Forms Partial Entries نسخه 1.7
 27. افزونه Gravity Forms PayPal Standard نسخه 3.5
 28. افزونه Gravity Forms PayPal Payments Pro نسخه 2.7
 29. افزونه Gravity Forms PayPal Pro نسخه 1.7.2
 30. افزونه Gravity Forms Pipe Add-On نسخه 1.1.1
 31. افزونه Gravity Forms Polls نسخه 4.0
 32. افزونه Gravity Forms Postmark نسخه 1.3
 33. افزونه Gravity Forms Quiz نسخه 4.0
 34. افزونه Gravity Forms SendGrid نسخه 1.5
 35. افزونه Gravity Forms Signature نسخه 4.4
 36. افزونه Gravity Forms Slack نسخه 2.0.1
 37. افزونه Gravity Forms Stripe نسخه 4.3
 38. افزونه Gravity Forms Survey نسخه 3.7
 39. افزونه Gravity Forms Trello نسخه 2.0
 40. افزونه Gravity Forms Twilio نسخه 2.9
 41. افزونه Gravity Forms User Registration نسخه 5.0.1
 42. افزونه Gravity Forms Webhooks نسخه 1.5
 43. افزونه Gravity Forms Zapier نسخه 4.1.1
 44. افزونه Gravity Forms Zoho نسخه 1.13.1

مشخصات محصول

نوع لایسنس: برای یک دامنه

پشتیبانی: شش ماه

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *  
مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزودنی های گرویتی فرمز، Gravity Forms Addons

این محصول یک پکیج حاوی افزودنی های جانبی گرویتی فرم می باشد که قابلیت های آن را توسعه می دهد. بنابراین پیش نیاز استفاده از افزونه های این پکیج، نصب و فعال بودن هسته اصلی افزونه یعنی افزونه گرویتی فرم است.
افزونه های جانبی گرویتی فرمز بسیار زیاد است و همینطور هم به تعداد آنها افزوده می شود. افزونه های جانبی این پک ، افزودنی هایی هستند که سایت مرجع گرویتی فرمز منتشر کرده است. علاوه بر این بسته یک بسته حاوی 44 افزودنی کاربردی گرویتی فرم است که می توانید در این لینک آن را مشاهده نمایید : https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
خیر. از نصب کردن تمامی افزونه ها پرهیز کنید. به توضیحات هریک از افزونه ها توجه کنید و همان که مورد نیاز است را نصب کنید.

لیست تغییرات

نسخه 3.7 - 24 اردیبهشت 1403
 • بروزرسانی افزونه های mailchimp، survey، campaign-monitor، active-campaign و تعدادی از افزونه های تخصصی و بین المللی در پکیج
نسخه 3.6 - 19 آذر 1402
 • بروزرسانی افزودنی های گرویتی فرمز

آخرین پرسش و پاسخ

amindaei
amindaei

یا سلام نیاز داریم برای سایتمان که فروش یکسری محصول شخصی سازی شده هستش ،یک فرم با گرویتی فرم طراحی کنیم که پس از گرفتن یکسری دیتاهای با منطق شرطی از کاربر, محصول مناسب سایت رو به همراه قیمت حدودی برای کاربر معرفی کنه… آیا با کمک پلاگین های گرویتی و پلاگین اتصال ووکامرس به گرویتی فرم اینکار میسر هستش؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به amindaei
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
متاسفانه چنین امکانی با استفاده از گرویتی فرم و پلاگین های جانبی قابل اجرا نیست.
موفق و پیروز باشید.

ammare313
ammare313

لطفا راهنمایی کنید اگه با گرویتی فرم نمیشه این کارو انجام داد پیشنهاد شما چیه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ammare313
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
برای پیاده سازی این پروژه نیاز به توسعه گرویتی فرم دارید که برای این منظور باید در سایت های فریلنسری تعریف پروژه نمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود.
موفق و پیروز باشید.

ammare313
ammare313

سلام وقت بخیر
من میخوام یه فرمی بسازم که مشتری بتونه توش برام عکس به همراه یه سری مشخصات مرتبط با عکس رو بفرسته . بعد بتونه اضافه کنه همین مدل باکس رو توی فرم یعنی مثلا عکس اول به همراه مشخصاتش رو بارگزاری کنه بعد رو دکمه + کلیک کنه و از همین باکس یکی دیگه براش بیاد تا بتونه عکس دوم رو بارگزاری کنه تا آخر

امکانش هست ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ammare313
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در گرویتی فرم نوعی فیلد وجود دارد با عنوان "لیست" که می توانید ستون هایی از فیلدهای متنی مشخص کنید و این امکان را به کاربر بدهید که ردیف های دلخواهی از این فیلد را ایجاد و تکمیل نماید. اما باید توجه داشته باشید که فیلدها فقط از نوع متنی هستند و نمی توانند از نوع های دیگر مانند نوع آپلود فایل باشند.
موفق باشید.

ya3ineskandari85
ya3ineskandari85

افزونه ای هست که ما اونجا بعد از اینکه دانش آموز کد ملی را وارد کند بعد بتواند کارنامه را ببیند ..... نمیخاوم ازمون انلاین بده ولی کارنامه رو از سایت ببینه ...... چنین افزونه ای هست

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به ya3ineskandari85
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
برای این منظور می توانید در گرویتی فرم یک فرم طراحی کنید که اطلاعات درس ها و نمرات هر دانش آموز توسط کارمند وارد شود. سپس از این فرم با استفاده از افزونه گرویتی ویو، یک نما بگیرید و امکان سرچ را برای کد ملی را فراهم نمایید.
لینک افزونه را گرویتی ویو را در زیر مشاهده کنید :
https://www.rtl-theme.com/gravityview-wordpress-plugin/
موفق باشید.

Mana
Mana

سلام، وقتتون بخیر
ما باید یک پرشنامه شخصیت شناسی با 240 سوال 5 گزینه ای در سایتمون ایجاد کنیم، که هر گزینه امتیازی داره و درنهایت براساس امتیازی که کاربر کسب کرده توضیحاتی بهش نشون داده بشه، امکان پیاده سازی همچین فرمی با addon کوئیز هست؟ امکان صفحه بندی سوالات که هر 20-30 سوال در یک صفحه قرار بگیره چطور؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به Mana
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این کار با استفاده از افزونه مذکور قابل اجرا می باشد.
مستندات آموزشی افزونه را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید :
https://docs.gravityforms.com/category/add-ons-gravity-forms/quiz-add-on/
موفق باشید.

moalinaghian
moalinaghian

سلام خسته نباشید
من میخوام یک فرمی طراحی کنم که به حالت انتخاب باشه و وقتی که کاربر یکی از گزینه ها رو انتخاب میکنه به یک سایت بره و اگر اون یکی گزینه رو انتخاب کرد به سایت دیگه ای هدایت بشه . مثل صفحه فرود این سایت http://legrand.com
افزونه گرویتی فرم رو خریداری کردم ولی این امکان وجود نداره . از کدوم ادان باید استفاده کنم
ممنون میشم کمکم کنید

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به moalinaghian
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
نیازی به افزودنی خاصی نیست. می توانید در فرمی که طراحی کرده اید، برای هر کشور یک دکمه Continue با لینک مورد نظر قرار دهید و نمایش آن ها را براساس مقادیر انتخاب شده در فیلد کشور، شرطی نمایید.
موفق و پیروز باشید.

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر با عرض پوزش چنین امکانی در این افزونه وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

qaralatech
qaralatech

سلام.
من میخوام که کاربر ثبت نام کنه. بعد پرداخت هزینه آزمون آزمایشی بتونه شرکت کنه و کارنامه دریافت کنه.
این افزونه این امکان رو به من میده؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به qaralatech
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
افزونه gravity forms Quiz که در این پکیج موجود می باشد، صرفا به شما کمک می کند که در بستر گرویتی فرم آزمون طراحی کنید. برای کاری که شما می خواهید، باید ابتدا توسط یک فرم پرداخت انجام گردد سپس فرم آزمون در تاییدیه فرم پرداخت قرار گیرد تا در صورت پرداخت موفق، کاربر به صفحه آزمون هدایت شود. سپس می توانید در تاییدیه مربوط به فرم آزمون، از ورودی فیلدهای آزمون یک کارنامه ایجاد کنید تا کاربر پس از ارسال فرم آزمون، کارنامه خود را مشاهده کند.
موفق و پیروز باشید.

cjk
cjk

اکی پس خریداری میکنم

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به cjk
 • طراح محصول

عرض ادب
موفق و پیروز باشید.

cjk
cjk

سلام وقت بخیر ببخشید متوجه نشدم برای امضا الکترونیک باید از نسخه های اخیر گرویتی فرم استفاده کنم؟الان من 200 تا فرم درست کردم و این افزونه امضا رو از ژاکت گرفتم ولی برای فرم های جدید فعال بود ولی فرم هایی که از قبل درست کرده بودم فعال نمیشه ، و چون پشتیبانی افزونه پاسخگو نبودن افزونه رو استرداد کردم
الان میخوام بدونم اگه افزونه شمارو هم بگیرم همین مشکل رو داره ممنون میشم کامل راهنمایی کنید چون به اون امضا احتیاج دارم و نمیتونم اون همه فرم رو مجدد طراحی کنم

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به cjk
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
ما مجددا عملکرد افزونه را در فرم های قدیمی و فرم های جدید بررسی کردیم و مشکلی مشاهده نشد. افزونه امضا در این پکیج، کاملا اورجینال می باشد و فقط فارسی سازی شده است و هیچ تفاوت فنی با آنچه طراح اورجینال افزونه ارائه داده است ندارد.
موفق و پیروز باشید.

cjk
cjk

سلام یه سوال دیگه دارم من شغلم بیمه هستش و میخوام برای سایتم مثل ازکی فرمهایی طراحی کنم که با انتخاب هر ایتم مبلغ های مختلف انجام بده آیا این افزونه این کار رو انجام میده؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به cjk
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در این جا مجموعه افزونه های جانبی گرویتی فرم ارائه می شود که قابلیت های هر کدام در صفحه توضیحات محصول قابل مشاهده است. در صورتیکه هنوز افزونه فرم ساز خود را انتخاب نکرده اید، می توانید از افزونه گرویتی فرم که در از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد استفاده نمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravityforms-plugin/
موفق و پیروز باشید.

cjk
cjk

سلام وقت بخیر من برای گریویتی فرم نیاز دارم امضا الکترونیکی رو نصب کنم خواستم بدونم برای فرم های قدیمی این امضا رو لحاظ کنم کار میکنه ؟ چون از یه جا دیگه خریدم افزونه رو پشتیبانی اصلا پاسخگو نبود و استردادش کردم و میخوام بدونم اگه شما کمکم میکنید از شما خریداری کنم

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به cjk
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
این مجموعه جاوی افزونه امضای گرویتی فرم است و می توانید از فیلد امضا در فرم های خود استفاده نمایید. برای استفاده از این افزونه باید از نسخه های اخیر گرویتی فرم استفاده نمایید.
موفق و پیروز باشید.

AMIR
AMIR

با این افزونه امکان ساخت API برای فرم ها و در اختیار گذاشتن برای سایر سایت ها وجود دارد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به AMIR
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر متاسفانه چنین قابلیتی در این پکیج وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

recolay
recolay

سلام یک افزونه لازم دارم که سه تا محصول بصورت منو کشویی کاربر بتونه انتخاب کنه (سه تا محصول برای ووکامرس هستن) و پس از اینکه انتخاب شد بره به ووکامرس و داخل سبد خریدش قرار بگیره و ادامه خرید رو داخل ووکامرس انجام بده (در اصل در گرویتی فرم فقط انتخاب کنه و بعد از انتخاب برای ادامه فرایند خرید بره به صفحه پرداخت ووکامرس)

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به recolay
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
متاسفانه چنین افزونه ای در این پکیج وجود ندارد.
موفق باشید.

nbg6160
nbg6160

درود وقت بخیر ، افزودنی کوپن ، قابلیت تنظیم یک کد تخفیف برای 10 فرم رو داره؟( 20 فرم در سایت ایجاد شده)
من میخوام کد تخفیفی که تعریف میکنم ، برای تعداد خاصی از فرم ها قابل استفاده باشه

و اینکه ، آیا کد تخفیف رو میشه برای یک کاربر خاص تعریف کرد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nbg6160
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر امکان استفاده از یک کد برای چند فرم وجود ندارد. هر کد تخفیف را فقط برای یک فرم می توانید تعریف نمایید.
امکان تعریف کد تخفیف برای کاربر خاص هم وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

nbg6160
nbg6160 در پاسخ به nbg6160

قابلیت درج کد تخفبف مشابه برای هر فرم وجود داره؟
قابلیت درج یک کد تخفیف برای تمام فرم ها وجود داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nbg6160
 • طراح محصول

عرض ادب
خیر؛ متاسفانه این امکانات وجود ندارد.

yasinspike
yasinspike

سلام . دنبال یه افزونه هستم که فرم گرویتی رو پر میکنیم بعد از کلیک روی دکمه ارسال توی صفحه جدید بره ولی لینک دائمی نباشه و غیر قابل دسترسی

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به yasinspike
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
چنین امکان در افزونه های این پکیج وجود ندارد.
موفق و پیروز باشید.

mirmohsen
mirmohsen

سلام.بنده نیاز به افزونه ای دارم که براساس ورودی هایی که از کاربر میگیره یکسری محاسبات ریاضی و دستورات شرطی انجام بده و خروجی به کاربر نشون بده.ایا در پکیج شما چنین افزونه ای است؟ اگر نیست یک افزونه بم معرفی کنید ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mirmohsen
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
یک افزودنی برای گرویتی فرم با عنوان Gravity Perks Advanced Calculations وجود دارد که می توانید محاسباتی را براساس ورودی فیلدهای دیگر فرم انجام دهید. مستندات آموزشی این افزونه را میتوانید در لینک زیر مشاهده فرمایید :
https://b2n.ir/f49794
همچنین می توانید این افزونه را از لینک زیر تهیه فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

مشاهده بیشتر
بستن