Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه Gravity Forms Styles Pro | افزودنی تغییر استایل گراویتی فرمز

افزونه Gravity Forms Styles Pro | افزودنی تغییر استایل گراویتی فرمز

5.00 stars
  |   65 فروش
خرید و دانلود
افزونه Gravity Forms Styles Pro | افزودنی تغییر استایل گراویتی فرمز - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۱۲۲۴۳۳
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product
پیشنمایش
افزودن به علاقه مندی ها

افزونه تغییر استایل گراویتی فرم | افزونه Gravity Forms Styles Pro فارسی | پلاگین استایل پیشرفته گراویتی فرم | افزونه زیبا ساز گراویتی فرمز | افزونه تغییر ظاهر گرویتی فرم

تم های افزونه gravity forms styles pro فارسی

افزونه تغییر استایل گراویتی فرمز – Gravity Forms Styles Pro

تغییر استایل گراویتی فرمز و زیبا سازی ظاهر فرم دغدغه بسیاری از طراحان سایت وردپرسی است و روشی که با آن بتوان رنگ بندی و نحوه نمایش فرم را تغییر داد بسیار مورد سوال قرار گرفته است. افزونه گرویتی فرمز استایل پرو (Gravity Forms Styles Pro) بهترین ابزار برای تغییر استایل گرویتی فرمز و طراحی یک فرم جذاب و زیبا می باشد.

افزونه استایل های گرویتی فرمز یا Gravity Forms Styles Pro یک افزونه قدرتند و پیشرفته جهت تغییر استایل گرویتی فرمز با ابزارها و تنظیمات گوناگون می باشد. به کمک این پلاگین می توان رنگ بندی ، ستون بندی و فونت فیلدهای فرم را تغییر داد و برخی المان های بصری مانند آیکن و تصویر را به آنها اضافه کرد. همچنین این افزونه دارای 9 تم آماده برای استفاده برای هر یک از فرم های گرویتی فرمز می باشد که می توانید تنها با انتخاب آن به عنوان تم فرم ظاهر آنرا دگرگون و جذاب کنید.

این ویدئو ، ویدئوی معرفی افزونه در سایت مرجع می باشد و تنظیمات بصورت انگلیسی نمایش داده شده است. آنچه پس از خرید دریافت می کنید با تنظیمات فارسی می باشد که در ادامه تصاویری از آن ارائه شده است.

افزونه گرویتی فرم استایل پرو یک افزونه پرفروش در سایت اینواتو می باشد که به عنوان قدرتمندترین افزونه تغییر استایل گرویتی فرمز شناخته شده است. در ادامه برخی ویژگی های این افزونه همراه با نمایش چند تصویر از آن عنوان شده است.

تم های افزونه gravity forms styles pro فارسی

ویژگی های اصلی افزونه استایل های گرویتی فرمز – Gravity Forms Styles Pro

1- امکان تغییر استایل و رنگ بندی فیلدهای فرم

به کمک افزونه تغییر استایل گرویتی فرمز می توان رنگ بندی ، فونت ، بودر ، رنگ هاور ، رنگ حالت فعال و سایر مشخصات ظاهری گرویتی فرمز را تغییر داد . تنظیمات کلی تمپلیت فرم را در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید:

تنظیمات افزونه gravity forms styles pro

2- چک باکس ها و دکمه های رادیویی متنوع و جذاب

پلاگین Gravity Forms Styles Pro فارسی مجموعه ای از چک باکس ها و دکمه های رادیویی را با ظاهری جذاب و متنوع در اختیار شما قرار می دهد:

چک باکس های افزونه گرویتی استایل پرو

چک باکس های افزونه گرویتی استایل پرو

3- امکان تغییر ستون بندی فیلدهای فرم.

یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده شده نحوه نمایش فیلدهای در چندستون است . در حالت عادی فیلدهای گرویتی فرمز در یک ردیف یک ستونه به صورت تمام عرض قرار می گیرند به کمک این افزونه می توانید فیلدها را طوری قرار دهید که مثلا در یک ردیف چهارستونه قرار بگیرد.

ستون بندی افزونه گرویتی استایل پرو

4- امکان نمایش آیکن و تصویر در کنار فیلد.

به منظور جذاب تر شدن فرم می توان از مجموعه های از آیکن های افزونه و همچنین تصویر دلخواه مورد نظرتان در کنار فیلد همراه با تنظیمات گوناگون استفاده کرد

تنظیمات افزونه گرویتی استایل پرو

5- دارای 9 تم نمایش فرم

افزونه گرویتی فرمز استایل پرو حاوی 9 تم جذاب جهت نمایش فرم می باشد. با انتخاب هریک از این تم ها برای فرم ،ظاهر فرم دگرگون خواهد شد . برخی از تم ها در پیش نمایش محصول استفاده شده است.

تم های افزونه gravity Forms styles pro فارسی

مشخصات محصول

نسخه: 2.5.2

نوع لایسنس: نامحدود (قابل استفاده در هر دامنه)

پشتیبانی: یکساله

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *تومان