افزونه GravityView، نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی
949 فروش
84% رضایت از 121 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
357,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 310
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

افزونه GravityView | افزونه گراویتی ویو | افزونه های جانبی گرویتی ویو | نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی | پیگیری وضعیت سفارش با کد رهگیری گراویتی فرم  

افزونه GravityView یکی از قدرتمند ترین افزودنی های گرویتی فرم است که به کمک آن می توان ورودی های گرویتی فرم را بصورت لیست یا جدول نمایش داد. همچنین امکان ویرایش و حذف اطلاعات ورودی پس از تکمیل برای کاربر ارائه شده است. این افزونه همراه با 13 افزونه جانبی که هر کدام قابلیت هایی را به افزونه گرویتی ویو اضافه می‌کنند در به تمامی کاربران محترم راست چین معرفی می‌گردد.

ویدئوی معرفی و آموزش کار با افزونه نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرم

در صورت خطا در مشاهده ویدئو کلیک کنید

افزونه گرویتی فرم یک فرم ساز وردپرس حرفه ای است که طرفداران زیادی دارد.بسیاری از خریداران محترم طلوع ارتباطات پس از خرید افزونه گرویتی فرمز از ما سوال می کردند که آیا می توان اطلاعات ورودی فرم های گرویتی فرمز را نمایش داد؟ آیا می توان کاری کرد که کاربر پس از ارسال فرم بتواند فرم را ویرایش یا حذف کند؟ آیا می توان امکان جستجو در لیست ورودی های کاربر را ایجاد کرد؟

در پاسخ به این سوالات طلوع ارتباطات به عنوان آژانس تخصصی وردپرس اقدام به انتشار افزونه GravityView بصورت فارسی کرد. افزونه گرویتی ویو درواقع یک افزونه تخصصی برای نمایش و مدیریت ورودی های گرویتی فرمز است. به کمک این افزونه می توانید برای هریک فرم های خود یک لیست نمایش اطلاعات ورودی ایجاد کنید و بصورت مجزا برای هر فرم برگه ای ایجاد کنید که در آن امکان نمایش، ویرایش، جستجو، فیلتر و حذف داده های ورودی فرم باشد.

در این افزونه امکانات و تنظیمات متنوعی وجود دارد که کار با آن را بسیار ساده کرده و به جرات می توان گقت هر آنچه برای نمایش و مدیریت اطلاعات ورودی کاربران مورد نیاز است در این افزونه وجود دارد. افزونه گرویتی ویو امکانات و ویژگی های بسیار زیادی دارد که در اینجا برخی از مهمترین آنها شرح داده می شود:

نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز با افزونه GravityView

زمانی که افزونه Gravity View فارسی را نصب می کنید یک منو با عنوان “نمایش ها” به منوهای وردپرس اضافه می شود. با کلیک روی گزینه ایجاد نما می توانید برای هریک از فرم هایی که ساخته اید یک نما یا نمایش ایجاد کنید. در اینجا تنظیماتی وجود دارد که می توانید به کمک آنها نحوه نمایش اطلاعات ورود کاربران را مدیریت کنید.
تنظیمات افزونه gravityview

در قسمت بالا در ابتدا انجام تنظیمات ، فرمی که را که می خواهید ورودی های آن را نمایش دهید مشخص می کنید. با کلیک روی نوار بازشو لیست کلیه فرم هایی که با گرویتی فرمز ساخته اید نمایش داده می شود.

تنظیمات افزونه گرویتی ویو

پس از مشخص کردن فرم مورد نظر، بایستی نجوه نمایش لیست ورودی ها را مشخص کنید. لیست ورودی می تواند بصورت لیست و زیر هم و یا بصورت جدول باشد.
در ادامه محتوای جدول یا لیست نمایش ورودی ها مشخص می شود. این امکان وجود دارد که ابزارک هایی مانند جستجو، صفحه بندی، تعداد ورودی ها در صفحه، محتوای سفارشی را برای بالای جدول در سه بخش مجزا و در پایین جدول در سه بخش مجزا مشخص کنید.

همچنین فیلدهایی که می خواهید نمایش داده شود را نیز می توانید مشخص کنید. در کنار فیلدهایی فیلدهایی وجود دارند که برای تمامی فرم های قابل استفاده هستند. فرم هایی مثل ip شخص ارسال کننده، تاریخ ارسال، فیلد ویرایش و فیلد حذف و … را می توانید برای تمامی فرم ها استفاده کنید.

تنظیمات افزونه گرویتی ویو

پس از انجام تنظیمات فرم شما بصورت زیر قالب نمایش است
افزونه نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

امکان  مشخص کردن  فیلدهای قابل نمایش و قابل ویرایش در افزونه گرویتی ویو

در قسمت ویرایش نماها سه تب با نام های نمایش پیشرفته ، نمایش ساده و ویرایش ورودی وجود دارد. فیلدهایی اصلی لیست نمایش در تب نمایش پیشرفته مشخص می شود . فیلدهای قابل ویرایش در تب ویرایش ورودی و فیلدهایی که پس از ذخیره فرم در حال ویرایش نمایش داده می شود در نمایش ساده مشخص می شود. نمایش ساده درواقع همان خلاصه ای است که پس از ویرایش فرم به کاربر نمایش داده می شود.

اجازه دادن به کابران برای ویرایش و حذف ورودی های خودشان

در لیست فیلدهایی که می توان به فیلدها اضافه کرد دو فیلد با نام های ویرایش ورودی و حذف ورودی وجود دارد. با اضافه کردن این فیلدها ، مدیر کل سایت می تواند تمامی فرم ها را ویرایش کند. همچنین کاربران سایت نیز می توانند ورودی های خودشان را ویرایش کنند.

حذف و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

نمایش اطلاعات ورودی بصورت بصورت لیست یا جدول

با افزونه GravityView می توان نحوه نمایش داده ها را به صورت لیست یا بصورت جدول تغییر داد. در حالت جدول داده ها بصورت سطر و ستون نمایش داده می شوند و در حال لیست هر فیلد در یک ردیف نمایش داده می شود.

امکان درج فرم جستجوی پیشرفته

از دیگر امکانات و ابزارک های افزونه گراویتی ویو جستجوی پیشرفته است. در این فرم می توانید جستجو را محدود به فیلدهایی خاص یا تمامی فیلدها بکنید.
فرم جستجوی افزونه گرویتی ویو
تنظیمات فرم جستجوی افزونه گرویتی ویو

امکان صفحه بندی و فیلتر کردن

افزونه GravityView ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا جدول نمایش ورودی گرویتی فرمز را  به یک جدول پویا تبدیل کنید. این ابزارک ها شامل ابزارک جستجو ، نمایش لینک صفجه بندی ، فیلد تعداد ورودی در هر صفحه ، ابزارک نمایش وضعیت صفه بندی (مثلا نمایش صفحه 2 از  15) و در نهایت ابزارک محتوای دلخواه. همچنین  در تنظیمات این افزونه امکان فعال کردن حالت فیلتر با هریک از فیلدها وجود دارد.

افزودنی های گرویتی ویو – Gravity View Addons

اگرچه افزونه گرویتی ویو دارای امکانات فراوانی است اما همره با آن 13 افزونه جانبی منتشر شده است که هر کدام بر قابلیت های این افزونه قابلیت ها و ویژگی های جدیدی اضافه می کند. افزونه گرویتی همراه با ادآن های آن، یک محصول بسیار حرفه ای را برای مدیریت ورودی های گرویتی فرمز ایجاد می کند . در ادامه هریک از افزونه های جانبی گرویتی ویو معرفی می شود:

1- افزونه GravityView Advanced Filtering : 

افزونه GravityView Advanced Filtering

توصیه می شود این افزونه نیز همراه با افزونه گرویتی ویو نصب شود. این افزونه فیلترهای پیشرفته تری را به افزونه گرویتی ویو اضافه می کند. در مجموع با این افزونه موارد زیر را می توانید انجام دهید:

 • نمایش ورودی ها فقط برای کاربران وارده شده
 • نمایش ورودی ها برای کاربران با نقش کاربری مشخص
 • امکان نمایش ورودی های یک فرم برای کاربرانی خاص
 • نمایش ورودی در محدوده تاریخی مشخص
 • استفاده قوانین شرطی در نمایش و فیلتر اطلاعات ورودی کاربران
 • امکان نمایش فقط ورودی های خودکار برای آن

در مجموع این افزونه فیلترهای متعددی و متنوعی را برای نمایش اطلاعات ورودی فراهم می سازد.

2- افزونه GravityView Inline Edit : 

افزونه gravityview inline editدر حالت عادی برای ویرایش یک ورودی گرویتی فرمز به کمک افزونه گرویتی ویو یک دکمه ویرایش در کنار ردیف قرار می گیرد و با کلیک روی آن وارد قسمت ویرایش آن ورودی می شوید. با نصب این افزونه امکان ویرایش ورود در همان جدول نمایش ورودها فراهم شود.

3- افزونه GravityView Multiple Forms : 

افزونه gravityview multiple formsفرض کنید برای دریافت برخی از اطلاعات از دو یا سه فرم مجزا استفاده می کنید. مثلا یک کاربر با یک کد ملی مشخص از یک فرم برای وارد کردن اطلاعات شخصی و از فرمی دیگر برای وارد کردن اطلاعات شغلی استفاده می کند. به کمک این افزونه می توانید بجای اینکه هریک از فرم ها بصورت جدول جداگانه نمایش دهید هر دو فرم را در یک جدول نمایش دهید . به عبارت می توانید در یک جدول هم اطلاعات شخصی و هم اطلاعات شغلی شخص را نمایش دهید.

4- افزونه GravityView DIY Layout : 

افزونه gravityview diyبه کمک این افزونه می توانید به جدول نمایش ورودی ها شکل و ساختاری اختصاصی بدهید. می توانید یکی از ورودی ها را با یکی تگ های مشخص HTML (مثلا تگ h2) نمایش دهید . یا قبل یا بعد از یک فیلد یک متن یا کدهای html مشخصی قرار دهید. با این قابلیت می توانید ساختار نمایش ورودی ها را دگرگون کنید. ویدئوی زیر معرف قابلیت های این افزونه است . اگرچه ویدئو به زبان انگلیسی است اما مشاهده آن شما را با قابلیت این افزونه آشنا می کند.

5- افزونه GravityView DataTables : 

افزونه gravityview datatablesDatatables یک اسکریپت نمایش پیشرفته داده ها می باشد. به کمک این افزونه می توانید ورودی ها را در یک جدول Datatables نمایش دهید که جدولی زیباتر و پیشرفته تر است و برای تعداد داده های زیاد بسیار کاربرد دارد.

توجه : در Datatables امکان خروجی pdf و پرینت نیز وجود دارد اما برای زبان فارسی بدرستی عمل نمی کند

6- افزونه GravityView Math : 

افزونه gravityview mathیکی از افزودنی های قدرتمند گرویتی ویو افزونه GravityView Math می باشد. به کمک این افزونه می توانید در نمایش ورودی ها از محاسبات ریاضی استفاده کنید . مثلا ستونی اضافه کنید که برخی فیلدها را در فرمول قرار داده نمایش دهد. و یا مجموع یک فیلد را محاسبه کند.

7- افزونه GravityView Import Entries : 

افزونه gravityview import entriesبه کمک این افزونه می توانید بصورت گروهی ورودی های گرویتی فرمز را درون ریزی کرد. این داده ها می تواند با فرمت اکسل یا csv و یا فرمت های دیگر مانند ods یا tsv باشد. می توانید انبوهی از داده ها را در چند دقیقه با این افزونه درون ریزی کنید.

8- افزونه Gravityview Featured Entries : 

gravityview featured entriesبا کمک این افزونه می توانید برخی ورودی ها را ویژه کنید . با ویژه کردن ورودی ها به بالای لیست جستجو منتقل شده و بصورت هایلایت شما نمایش داده می شود.

9- افزونه Gravityview Ratings Reviews : 

به کمک این افزونه می توان امکان کامنت گذاشتن و امتیاز دادن به هریک از ورودی های گرویتی فرمز را برای کاربران سایت فراهم کرد.

10- افزونه Gravityview Sharing Seo : 

به کمک این افزونه می توان به هریک از ورودی های گرویتی فرمز لینک شبکه های اجتماعی محبوب دنیا را برای اشتراک اضافه کرد. همچنین می توان امکان سئوی هریک از ورودی ها را به کمک افزونه یواست سئو فراهم کرد.

11- افزونه Gravityview AZ Filters : 

به کمک این افزونه امکان فیلتر ورودی های را با حروف الفبای انگلیسی فراهم می شود. توجه فرمایید این افزونه از حروف الفبای فارسی پشتیبانی نمی کند.

12- افزونه Gravityview AZ Filters : 

gravityview maps

جهت نمایش آدرس وارد کننده فرم برروی نقشه از این افزونه استفاده می شود. همچنین امکان نمایش چندین آدرس در یک نقشه وجود دارد. در استفاده از این افزونه محدودیت های برای ایرانی ها و دامنه های ایرانی مانند .ir وجود دارد.

13- افزونه Gravityview Entry Revisions : 

gravityview entry revisionsبه کمک این افزونه می توانید این امکان را فراهم کرد که در حین ویرایش ورودی گرویتی ویو یک کپی از تغییرات گرفته شود و امکان بازگرداندن تغییرات قبلی وجود داشته باشد. این امکان شبیه به امکان رونوشت های برگه ها و نوشته ها در وردپرس می باشد.

آنچه پس از خرید از محصول دریافت می کنید.

1- افزونه Gravity View نسخه 2.14.3
2- افزونه Gravityview Advanced Filter نسخه 2.1.14
3- افزونه Gravityview AZ Filters نسخه 1.2.1
4- افزونه Gravityview Datatables نسخه 2.6
5- افزونه Gravityview DIY نسخه 2.2
6- افزونه Gravityview Entry Revisions نسخه 1.1
7- افزونه Gravityview Featured Entries نسخه 2.0.6
8- افزونه Gravityview Inline Edit نسخه 1.5
9- افزونه Gravityview Maps نسخه 1.7.4
10- افزونه Gravityview Math نسخه 2.0.4
11- افزونه Gravityview Multiple Forms نسخه0.2 – Beta2
12- افزونه Gravityview Ratings Reviews نسخه 2.1
13- افزونه نسخه Gravityview Sharing Seo نسخه 2.0
14- افزونه Gravityview Import Entries نسخه 2.2.6

پیش نیاز افزونه GravityView

برای استفاده از این افزونه بایستی افزونه گرویتی فرمز نصب شده باشد.

توجه : اگر از تاریخ شمسی استفاده کرده اید امکان نمایش آنها بصورت شمسی وجود دارد همچنین تاریخ ارسال ورودی یا بروزرسانی ورودی نیز بصورت شمسی قابل نمایش است اما امکان فیلتر کردن و یا جستجو با تاریخ شمسی وجود ندارد.

مشخصات محصول

نسخه: 2.14.3

نوع لایسنس: برای یک دامنه

پشتیبانی: شش ماه

حاوی ویدئوی آموزش فارسی

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *

 

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه GravityView، نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی

اگر از تاریخ شمسی استفاده کرده اید امکان نمایش آنها بصورت شمسی وجود دارد همچنین تاریخ ارسال ورودی یا بروزرسانی ورودی نیز بصورت شمسی قابل نمایش است اما امکان فیلتر کردن و یا جستجو با تاریخ شمسی وجود ندارد
بله می توان در لیست یا جدول علاوه بر نمایش فیلدها ، فایل های ارسالی نیز نمایش داده
برای نمایش ورودی های کاربر وارد شده برای آن بایستی افزونه GravityView Advanced Filtering نصب شود. سپس در تنظیمات نما و در تب فیلتر و مرتب سازی و در قسمت فیلتر پیشرفته یک فیلتر ایجاد کنید بصورت زیر: ایجاد شد توسط -> کاربر وارد شده فعلی

لیست تغییرات

نسخه 2.18.6 - 29 شهریور 1402
 • بهبود : یک نماد چرخ دنده را به برگه های ویرایشگر معرفی می کند که شما را مستقیماً به متاباکس تنظیمات می برد.
 • قابلیت : یک خلاصه "دسترسی مستقیم" در کادر انتشار در ویرایشگر نما که مشاهده و تغییر مستقیم دسترسی مستقیم به یک نما را آسان می کند.
 • قابلیت : نماها اکنون پس از ذخیره نما، تب تنظیماتی را که در آن هستید به خاطر خواهند آورد.

آخرین پرسش و پاسخ

14khorshid
14khorshid

سلام و احترام یه سوال داشتم و خیلی مهم هست قبل از خرید
میشه با این افزونه کاربری که تو سایت ثبت ناک کرده و فرمی را تکمیل کرده وقتی فرم را تایید میکنیم ورودی های فرم را فقط به همون کاربر نمایش بده ... یعنی کاربر وارد شده در سایت فقط بتونه ورودی های خودش رو ببینه نه ورودی های بقیه کاربران رو... میخواهیم فرم پرداخت طراحی کنیم که هر کاربر بتونه حمایت های انجام شده خودش رو ببینه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از کدوم قسمت میشه یا کدوم افزونه همراه این کار انجام میده

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به 14khorshid
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از افزونه جانبی فیلتر پیشرفته که در پکیج افزونه گرویتی نمایش موجود است می توانید به هر کاربر ورودی های مختص به خودش را نمایش دهید.
موفق و پیروز باشید.

niloofarsharifi
niloofarsharifi

با سلام
من میخواهم فرمی طراحی کنم که کاربر بتواند در تاریخ های مشخص اطلاعات خود را وارد کند و به صورت گزارش قابل نمایش باشد یا همه اطلاعات در یک فرم ذخیره گردد و در تاریخ های مشخص بتوان به اطلاعات قبلی افزوده شود

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به niloofarsharifi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده افزونه گرویتی فرم می توانید فرم را در اختیار کاربر قرار دهید و با استفاده از این افزونه (یعنی گرویتی ویو) ورودی هایی که کاربر در تاریخ های مختلف ثبت نموده است را نمایش دهید.
موفق و پیروز باشید.

hosseinrezvany
hosseinrezvany

سلام خداقوت
میشه یک فرم از گرویتی فرم رو هم قیمت دار کرد و از طریقش سفارش ثبت کرد و هم با توجه به اطلاعات ورودی یک کاربر رو باهاش ثبت نام کرد؟
÷یعنی کاربر یک فرم رو پر میکنه
در انتها هم خرید انجام شده و هم از طریق فرم ثبت نام شده ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به hosseinrezvany
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید با استفاده از افزونه های User Registration و Auto Login سیستم ثبت نام سایت را از طریق گرویتی فرم راه اندازی کنید. و طبیعتا می توانید در فرم ثبت نام، مبلغی نیز تعیین کنید تا با استفاده از افزونه های درگاه پرداخت گرویتی فرم، هنگام ارسال فرم، به درگاه پرداخت متصل شود.
مستندات آموزشی افزونه User Registration را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید :
https://www.gravityforms.com/add-ons/user-registration/
همچنین لینک خرید این پکیجی که این افزونه داخل آن موجود است، در زیر وجود دارد :
https://www.rtl-theme.com/gravity-forms-addons-wordpress-plugin/
همچینن برای خرید افزونه Auto Login نیز می توانید از لینک زیر اقدام فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

nbg6160
nbg6160

درود وقت بخیر
من از طریق گرویتی فرم ، 10 تا محصول تعریف کرده م و برای ثبت سفارش ، کاربر نیازی به ورود به سایت نداره.
سوالاتم:
1- آیا امکان داره که تاریخچه سفارش های کاربر نمایش داده شه و وضعیت هاش قابل نمایش باشه یا نه؟
2- اگر سوال اول جوابش آره هست ، باید حتما عضو شه تا نمایش داده شه؟
3- اگر سوال اول آره هستش ، آیا ویدیو آموزش دارید؟
4- آیا با تکمیل فرم ثبت سفارش ، امکان عضویت خودکار برای کاربر وجود داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nbg6160
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
1. بله
2. بله
3. بله
4. خیر
موفق و پیروز باشید.

farshadvayan
farshadvayan

سلام
نیاز داریم فرمی رو ایجاد کنیم که کاربر یکسری اطلاعات رو وارد کنه و بعد هم خودش بتونه اون اطلاعات رو مشاهده و ویرایش کنه. افزونه شما چنین قابلیتی داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به farshadvayan
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با این افزونه و مجموعه ادان های همراه آن می توانید چنین پروژه ای را اجرا فرمایید.
پیشنهاد می شود قبل از خرید توضیحات و پیش نمایش افزونه را به دقت بررسی فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

farshadvayan
farshadvayan در پاسخ به farshadvayan

ادد آن ها رایگانه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به farshadvayan
 • طراح محصول

عرض ادب
بله ادان ها در پکیج دانلودی موجود و قابل استفاده هستند.
موفق باشید.

samiramh
samiramh

سلام وقتتون بخیر
من یک فرم شبیه به این لینک میخوام طراحی کنم
/new.mreu.ir/union/consulting.aspx
که بعد از زدن دکمه ارسال، کد پیگیری بده به مخاطب و قابلیت پیگیری همون کد رو توی یک صفحه دیگه داشته باشه.
همچنین قابلیت ارسال عکس یا فیلم رو به مخاطب بده.
میخواستم بدونم با افزونه گرویتی فرم و این افزونه میتونم انجامش بدم؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با استفاده از این افزونه و افزونه گرویتی فرم می توانید این پروژه را پیاده سازی نمایید.
همچنین برای پیکربندی کد پیگیری، می توانید از افزونه Gravity Perks Unique ID که در پکیج افزودنی های گرویتی پرکس می باشد استفاده نمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

samiramh
samiramh در پاسخ به samiramh

ممنون از پاسخگوییتون.
میتونم بدونم این افزونه ها روی چه قالبهایی جوابگویی بهتری دارند؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
در واقع نمی توان در مورد سازگاری یا عدم سازگاری بین افزونه ها و قالب ها نظر قطعی داد. اگر چه تا به حال گزارشی در خصوص عدم سازگاری این افزونه ها با قالب های معروف به دست ما نرسیده است و یا اگر تداخلی وجود داشته، توسط پشتیبانی قالب قابل رفع بوده است.
سلامت و پایدار باشید.

orchidpharmed
orchidpharmed

با سلام و عرض ادب

ما یک نیاز داریم اینکه:
که یک فرم واحد داشته باشیم و که 10 نفر مدیر میانی هم داشته داریم که هر کدوم مثلا 50 نسخه از اون فرم رو ساب میت می کنن.
ما قصد داریم که این مدیران میانی صرفا به فرم های ساب میت شده خودشان دسترسی داشته باشند .
ایا این افزونه نیاز ما رو براود میکنه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به orchidpharmed
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این امکان وجود دارد که ورودی های فرم مورد نظر را در یک صفحه نمایش دهید و تنظیمات را به گونه ای پیکربندی کنید که کاربر وارد شده ی فعلی فقط بتواند ورودی های ثبت شده ی خود را مشاهده کند و ورودی های دیگران برای او مخفی باشد.
موفق باشید.

azizi2020
azizi2020

سلام وقت بخیر
برای سایتم با موضوع آتلیه نیاز دارم، پس از ثبت رزرو توسط مشتری، تصاویری را برای مشتری خاص در پنل کاربری قرار دهم و بعد از انتخاب چند مورد از تصاویر توسط مشتری، تصاویر مدنظر مشتری از طریق پنل بارگذاری و قابل دانلود باشد، آیا این امکان با گرویتی ویو قابل انجام است؟
ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به azizi2020
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
براساس توضیحاتی که فرمودید، مطمئن نیستیم که این افزونه در موردی که شما می خواهید کاربرد داشته باشد.

azizi2020
azizi2020 در پاسخ به azizi2020

سلام لطفا راهنمایی میفرمایید که با چه افزونه ای این کار قابل انجام هست...!؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به azizi2020
 • طراح محصول

عرض ادب
افزونه خاصی برای اینکار وجود ندارد.
به نظر میرسد برای راه اندازی این پروژه باید از یک متخصص کد نویسی استفاده فرمایید.
می توانید در سایت فریلنسری تعریف پروژه نمایید تا به مشکل شما رسیدگی شود.
موفق و پیروز باشید.

mojtaba-91
mojtaba-91

سلام
وقت بخیر
آیا افزونه این امکان رو داره که بتونیم تعیین کنیم در یک فرم مشخص ، هر کاربر(بعد از ورود به سایت) در پنل کاربری خودش، فقط فرمی که توسط خودش پر شده رو بتونه ببینه یا ویرایش کنه و به سایر اطلاعاتی که کاربران دیگه از اون فرم ارسال کردند دسترسی نداشته باشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mojtaba-91
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این امکان وجود دارد که کاربران وارد شده فقط اطلاعات مربوط به خودشان را مشاهده نمایند.
موفق باشید.

behnia98
behnia98

سلام و وقت بخیر.امکان ارسال لیست گزارشات روزانه به ایمیل هست یا خیر؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به behnia98
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
منظور شما از گزارشات روزانه چیست؟
لطفا پرسش خود را واضح تر بیان فرمایید.
سپاس از شما

munira
munira

با سلام
من میخوام یه فرمی داشته باشم که برای محاسبه قیمتش این فرمول رو اجرا کنه
((عرض کار*طول کار) * قیمت واحد) * تعداد + قیمت هزینه های اضافی
چجوری میتونم این کارو انجام بدم؟این افزونه و افزودنی GravityView Math میتونه این کارو انجام بده؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به munira
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین امکانی با استفاده از افزونه های این پکیج وجود ندارد. افزونه های این پکیج می توانند اطلاعات ورودی فرم های گرویتی فرم را نمایش و ویرایش کنند. همچنین با استفاده از افزونه gravityview Math می توانید اطلاعات فیلدها را با فرمول های ریاضی پردازش و نمایش دهید. اما نمی توانید برای ایجاد فرم و محاسبات داخل فرم از آنها استفاده کنید.
پیشنهاد ما پکیج افزونه های پرکس می باشد که لینک آن را در زیر خدمت شما ارائه می کنیم :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

matin gheitani
matin gheitani

سلام وقت شما بخیر
ببخشید من با گرویتی فرم یک فرم سفارش محصول ساختم می خوام بعد از اینکه کاربر فرم رو تکمیل کرد در یک برگه بتواند کلیه سفارشاتشو ببینه، آیا امکانش هست با این افزونه؟
مورد بعدی آیا امکان این هست که لازم نباشه مواردی که مربوط به ثبت مشخصات فردی و یا آدرس هست هر دفعه وارد نشه و اتوماتیک ثبت بشه؟
ممنونم از راهنماییتون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به matin gheitani
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
1. بله می توانید با استفاده از این افزونه و همچنین افزونه دیگری با نام advanced filtering که در بسته گرویتی ویو در اختیار شما قرار می گیرد، تعیین کنید که کاربر وارد شده ای که فرم سفارش را پر کرده است، در صفحه ای دیگر فقط ورودی ها و سفارشات خودش را مشاهده کند.

2. این مورد نیز با استفاده از افزونه Gravity Perks Easy Passthrough که در بسته افزودنی های گرویتی پرکس در لینک زیر موجود است، امکان پذیر می باشد. البته باید قبل از تهیه افزونه به راهنمای افزونه در سایت مرجع توجه نموده و با دقت مطالعه فرمایید :
لینک خرید افزونه :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
لینک راهنمای افزونه :
https://gravitywiz.com/documentation/gravity-forms-easy-passthrough/
موفق و پیروز باشید.

sooroosh999
sooroosh999

سلام وقت شما بخیر
ببخشید من با گرویتی فرم یک فرم سفارش محصول ساختم می خوام بعد از اینکه کاربر فرم رو تکمیل کرد یک خروجی pdf از کل مواردیکه در پیش فاکتورش خواسته رو دریافت کنه به صورت دانلودی. آیا این افزونه این امکان را به کاربر میده؟
ممنونم از راهنماییتون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به sooroosh999
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با استفاده از این افزونه چنین کاری امکان پذیر است. در واقع این افزونه با افزونه gravity PDF هماهنگی دارد و می توانید با نصب همزمان این دو افزونه، یک لیست از ورودی های گرویتی فرم (سفارشات) در سایت نمایش دهید که قابلیت دانلود pdf مربوط به هر یک از آن ها نیز وجود دارد.
آموزش این کار در ویدئوی آموزشی موجود در لینک زیر در دقیقه 18 توضیح داده شده است :
https://teeweb.ir/videos/gravityview.mp4?_=1
موفق و پیروز باشید.

heroma
heroma

سلام
آیا با استفاده از این افزونه میشه فیلدهایی رو بصورت بازه ای مورد جستجو قرار داد؟ مثلا سرچ کنیم که کدوم کاربران بین ده تا بیست دوره آموزشی(یکی از فیلدهای عددی فرم) رو گذرونده اند؟
و دیگه اینکه آیا این افزونه همزمان اجازه سرچ کردن چند تا مورد از فیلدهای فرم رو میده؟
آیا این افزونه خودش پروفایل هم برای کاربر ایجاد میکنه یا خیر؟
ممنونم.
ممنونم.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به heroma
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
1. در این افزونه امکان سرچ و جستجو بین داده های جدول ورودی های گرویتی فرم وجود دارد اما طبق خواسته شما امکان فیلتر کردن اطلاعات به صورت بازه ای وجود ندارد.
2. منظور شما از سرچ همزمان چیست؟ شما می توانید در این افزونه چند ابزارک جستجو قرار دهید و هر کدام را براساس یکی از فیلدهای فرم تنظیم کنید که سرچ در بین مقادیر آن فیلد خاص انجام شود و ورودی های مورد نظر نمایش داده شود.
3. افزونه خودش پروفایل ایجاد نمی کند.
موفق باشید.

heroma
heroma در پاسخ به heroma

خیلی ممنون از شما.
اگه پروفایل (منظورم پروفایلی هست که بازدیدکنندگان سایت میبینند) درست نمیکنه پس نتایج سرچ رو به چه صورتی به کاربر نشون میده؟
برای ایجاد پروفایل و نمایش اطلاعات فرم در اون از چه افزونه ای میتونیم استفاده کنیم؟
ممنونم.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به heroma
 • طراح محصول

عرض ادب و احترام
در حالت عادی ورودی ها به همه کاربران چه لاگین و چه غیرلاگین نمایش داده می شود.
اما با استفاده از یکی از پلاگین های داخل پکیج، می توانید تعیین کنید که ورودی ها برای کاربران وارد شده و یا برای کابرانی خاص نمایش داده شوند.
موفق باشید.

s.karimi70
s.karimi70

سلام ما میخوایم که صندوق ورودی فرم ها رو خروجی بگیریم ، تعدادی کاربر محصولی رو سفارش میدن که فیلد های زیادی دارند، میخوایم که هر کاربر محصولی رو سفارش میده براش جدولی باشه از فیلدهای پر شده محصولی که سفارش داده.

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به s.karimi70
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
اگر کلیه فرایند سفارش در بستر افزونه گرویتی فرم انجام شده باشد، این امکان وجود دارد که هر کاربر سفارشات خود را مشاهده کند و خروجی بگیرد.
موفق و پیروز باشید.

saied.ghanbari
saied.ghanbari

سلام و وقت بخیر امکانش هست که با این افزونه اطلاعات سفارشات و پرداخت هایی که کاربر انجام داده رو براش نشون بدیم؟ یعنی کاربر یک لیست از سفارشات خودش همراه با اطلاعات سفارش ببینه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به saied.ghanbari
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در صورتیکه کلیه فرایند سفارش و پرداخت در بستر گرویتی فرم انجام شده باشد، بله این امکان با استفاده از افزونه گرویتی ویو وجود دارد.
موفق و پیروز باشید.

nimafrj
nimafrj

سلام
من میخوام با استفاده از هست اصلی گرویتی فرم، پست A ایجاد بشه
این پست A یک سری custom fields داره که توسط فرم شماره 1 وقتی که این پست داره ایجاد میشه، پر میشه
یک سری از اطلاعات این custom fieldها بعدا باید توسط فرم شماره 2 پر بشه
یعنی من دوتا فرم دارم
اولی پست A رو ایجاد میکنه
دومی باید یک سری از اطلاعات اون پست A رو اپدیت کنه. ایا توسط این افزونه این عمل امکان پذیر هست؟

در نظر داشته باشید که این پست A هربار تغییر میکنه. یعنی من الان پست A رو با استفاده فرم شماره 1 ایجاد میکنم و روز بعد همکارم باید پست A رو با استفاده فرم شماره 2 اپدیت کنه
یک روز دیگه من پست B رو ایجاد میکنم و همکارم باید با استفاده از همون فرم شماره 2 این پست B رو باید اپدیت کنه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nimafrj
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از افزونه گرویتی ویو، شما این امکان را دارید که ورودی های فرم گرویتی را در یک صفحه نمایش دهید و به کاربران امکان ویرایش ورودی هایی را که ایجاد کرده اند، بدهید.
موفق باشید.

mohammadsor
mohammadsor

سلام وقت بخیر.آیا این افزونه قابلیت اینو داره که ورودی های فرم A رو مسئول A فقط ببینه و B رو فقط مسئول B و نتونن ورودی فرم های دیگری رو ببینند و تفکیک بشن از هم ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mohammadsor
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از یک پلاگین جانبی این افزونه به نام افزونه GravityView Advanced Filtering، امکان فیلتر کردن نمایش ورودی ها براساس نقش های کاربری مشخص و یا کاربران خاص وجود دارد. این افزونه در پکیج گرویتی ویو پس از خرید برای شما قابل استفاده می باشد.
موفق و پیروز باشید.

saied.ghanbari
saied.ghanbari

سلام و وقت بخیر
ما میخوایم پس از ثبت اطلاعات توسط کاربر، کارتی با توجه به اطلاتشون ساخته بشه
فرضا کارت عضویت کتابخونه که قالب اصلیش طراحی بشه و اطلاعات کاربر روش بشینه
با کمک این افزونه شدنی هست؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به saied.ghanbari
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
خیر چنین قابلیتی در این افزونه وجود ندارد.
موفق باشید.

مشاهده بیشتر
بستن