Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه GravityView | نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی فرم

افزونه GravityView | نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی فرم

5.00 stars
  |   162 فروش
خرید و دانلود
افزونه GravityView | نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی فرم - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۱۰۰۶۴۶
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product
پیشنمایش
افزودن به علاقه مندی ها

افزونه GravityView | افزونه گراویتی ویو | مایش و ویرایش ورودی گراویتی | پیگیری وضعیت سفارش با کد رهگیری گراویتی فرم  

افزونه GravityViewیکی از قدرمتندترین افزودنی های گرویتی فرمز است که به کمک آن می توان ورودی های گرویتی فرم را بصورت لیست یا جدول نمایش داد. همچنین امکان ویرایش و حذف اطلاعات ورودی پس از تکمیل برای کاربر فراهم می شود.

افزونه گرویتی ویو را تنها کافی است یکبار خریداری کنید

برای همیشه استفاده کنید

روی هر دامنه ای خواستید نصب کنید

بروزرسانی ها را هم برای همیشه رایگان دریافت کنید

در صورت خرید از سایت سازنده چند میلیون هزینه می کنید و فقط برای یکسال می تونید بروزرسانی ها را دریافت کنید

 

ویدئوی معرفی و آموزش کار با افزونه نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرم

ویدئو آموزش ساخت صفحه پیگیری سفارش با کد رهگیری

با توجه درخواست مشتریان پیرامون نحوه درج کد رهگیری در فرم گرویتی فرمز و ساخت صفحه پیگیری سفارش به کمک افزونه گرویتی ویو این ویدئو جهت استفاده همگان تهیه شده است

بسیاری از خریداران محترم طلوع ارتباطات پس از خرید افزونه گرویتی فرمز از ما سوال می کردند که آیا می توان اطلاعات ورودی فرم های گرویتی فرمز را نمایش داد؟ آیا می توان کاری کرد که کاربر پس از ارسال فرم بتواند فرم را ویرایش یا حذف کند؟ آیا می توان امکان جستجو در لیست ورودی های کاربر را ایجاد کرد؟

در پاسخ به این سوالات طلوع ارتباطات به عنوان آژانس تخصصی وردپرس اقدام به انتشار افزونه GravityView بصورت فارسی کرد. افزونه گرویتی ویو درواقع یک افزونه تخصصی برای نمایش و مدیریت ورودی های گرویتی فرمز است. به کمک این افزونه می توانید برای هریک فرم های خود یک لیست نمایش اطلاعات ورودی ایجاد کنید و بصورت مجزا برای هر فرم برگه ای ایجاد کنید که در آن امکان نمایش، ویرایش، جستجو، فیلتر و حذف داده های ورودی فرم باشد.

در این افزونه امکانات و تنظیمات متنوعی وجود دارد که کار با آن را بسیار ساده کرده و به جرات می توان گقت هر آنچه برای نمایش و مدیریت اطلاعات ورودی کاربران مورد نیاز است در این افزونه وجود دارد. افزونه گرویتی ویو امکانات و ویژگی های بسیار زیادی دارد که در اینجا برخی از مهمترین آنها شرح داده می شود:

نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز با افزونه GravityView

زمانی که افزونه Gravity View فارسی را نصب می کنید یک منو با عنوان “نمایش ها” به منوهای وردپرس اضافه می شود. با کلیک روی گزینه ایجاد نما می توانید برای هریک از فرم هایی که ساخته اید یک نما یا نمایش ایجاد کنید. در اینجا تنظیماتی وجود دارد که می توانید به کمک آنها نحوه نمایش اطلاعات ورود کاربران را مدیریت کنید.
تنظیمات افزونه gravityview

در قسمت بالا در ابتدا انجام تنظیمات ، فرمی که را که می خواهید ورودی های آن را نمایش دهید مشخص می کنید. با کلیک روی نوار بازشو لیست کلیه فرم هایی که با گرویتی فرمز ساخته اید نمایش داده می شود.

تنظیمات افزونه گرویتی ویو

پس از مشخص کردن فرم مورد نظر، بایستی نجوه نمایش لیست ورودی ها را مشخص کنید. لیست ورودی می تواند بصورت لیست و زیر هم و یا بصورت جدول باشد.
در ادامه محتوای جدول یا لیست نمایش ورودی ها مشخص می شود. این امکان وجود دارد که ابزارک هایی مانند جستجو، صفحه بندی، تعداد ورودی ها در صفحه، محتوای سفارشی را برای بالای جدول در سه بخش مجزا و در پایین جدول در سه بخش مجزا مشخص کنید.

همچنین فیلدهایی که می خواهید نمایش داده شود را نیز می توانید مشخص کنید. در کنار فیلدهایی فیلدهایی وجود دارند که برای تمامی فرم های قابل استفاده هستند. فرم هایی مثل ip شخص ارسال کننده، تاریخ ارسال، فیلد ویرایش و فیلد حذف و … را می توانید برای تمامی فرم ها استفاده کنید.

تنظیمات افزونه گرویتی ویو

پس از انجام تنظیمات فرم شما بصورت زیر قالب نمایش است
افزونه نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

امکان  مشخص کردن  فیلدهای قابل نمایش و قابل ویرایش در افزونه گرویتی ویو

در قسمت ویرایش نماها سه تب با نام های نمایش پیشرفته ، نمایش ساده و ویرایش ورودی وجود دارد. فیلدهایی اصلی لیست نمایش در تب نمایش پیشرفته مشخص می شود . فیلدهای قابل ویرایش در تب ویرایش ورودی و فیلدهایی که پس از ذخیره فرم در حال ویرایش نمایش داده می شود در نمایش ساده مشخص می شود. نمایش ساده درواقع همان خلاصه ای است که پس از ویرایش فرم به کاربر نمایش داده می شود.

اجازه دادن به کابران برای ویرایش و حذف ورودی های خودشان

در لیست فیلدهایی که می توان به فیلدها اضافه کرد دو فیلد با نام های ویرایش ورودی و حذف ورودی وجود دارد. با اضافه کردن این فیلدها ، مدیر کل سایت می تواند تمامی فرم ها را ویرایش کند. همچنین کاربران سایت نیز می توانند ورودی های خودشان را ویرایش کنند.

حذف و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

نمایش اطلاعات ورودی بصورت بصورت لیست یا جدول

با افزونه GravityView می توان نحوه نمایش داده ها را به صورت لیست یا بصورت جدول تغییر داد. در حالت جدول داده ها بصورت سطر و ستون نمایش داده می شوند و در حال لیست هر فیلد در یک ردیف نمایش داده می شود.

امکان درج فرم جستجوی پیشرفته

از دیگر امکانات و ابزارک های افزونه گراویتی ویو جستجوی پیشرفته است. در این فرم می توانید جستجو را محدود به فیلدهایی خاص یا تمامی فیلدها بکنید.
فرم جستجوی افزونه گرویتی ویو
تنظیمات فرم جستجوی افزونه گرویتی ویو

امکان صفحه بندی و فیلتر کردن

افزونه GravityView ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا جدول نمایش ورودی گرویتی فرمز را  به یک جدول پویا تبدیل کنید. این ابزارک ها شامل ابزارک جستجو ، نمایش لینک صفجه بندی ، فیلد تعداد ورودی در هر صفحه ، ابزارک نمایش وضعیت صفه بندی (مثلا نمایش صفحه 2 از  15) و در نهایت ابزارک محتوای دلخواه. همچنین  در تنظیمات این افزونه امکان فعال کردن حالت فیلتر با هریک از فیلدها وجود دارد.

 

پیش نیاز افزونه GravityView

برای استفاده از این افزونه بایستی افزونه گرویتی فرمز نصب شده باشد.

مشخصات محصول

نسخه: 2.4.1.1

نوع لایسنس: نامحدود (قابل استفاده در هر دامنه)

پشتیبانی: یکساله

حاوی ویدئوی آموزش فارسی

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *

بروزرسانی ها

افزونه Gravity View در تاریخ 98/06/13 به نسخه 2.4.1.1 بروز شد.

افزونه Gravity View در تاریخ 98/06/02 به نسخه 2.4.1 بروز شد.

افزونه Gravity View در تاریخ 98/04/07 به نسخه 2.4 بروز شد.

افزونه Gravity View در تاریخ 98/03/06 به نسخه 2.3.2 بروز شد.

افزونه Gravity View در تاریخ 98/02/14 به نسخه 2.3.1 بروز شد.

افزونه Gravity View در تاریخ 98/01/28 به نسخه 2.3 بروز شد.

نسخه اولیه افزونه : 2.2.5تومان