افزونه GravityView، نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی
993 فروش
از 132 رأی
81% رضایت
80% رضایت پشتیبانی
از 46 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
475 هزار تومان
قیمت محصول:
475,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 334
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

افزونه GravityView | افزونه گراویتی ویو | افزونه های جانبی گرویتی ویو | نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی | پیگیری وضعیت سفارش با کد رهگیری گراویتی فرم  

افزونه GravityView یکی از قدرتمند ترین افزودنی های گرویتی فرم است که به کمک آن می توان ورودی های گرویتی فرم را بصورت لیست یا جدول نمایش داد. همچنین امکان ویرایش و حذف اطلاعات ورودی پس از تکمیل برای کاربر ارائه شده است. این افزونه همراه با 13 افزونه جانبی که هر کدام قابلیت هایی را به افزونه گرویتی ویو اضافه می‌کنند در به تمامی کاربران محترم راست چین معرفی می‌گردد.

ویدئوی معرفی و آموزش کار با افزونه نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرم

در صورت خطا در مشاهده ویدئو کلیک کنید

افزونه گرویتی فرم یک فرم ساز وردپرس حرفه ای است که طرفداران زیادی دارد.بسیاری از خریداران محترم طلوع ارتباطات پس از خرید افزونه گرویتی فرمز از ما سوال می کردند که آیا می توان اطلاعات ورودی فرم های گرویتی فرمز را نمایش داد؟ آیا می توان کاری کرد که کاربر پس از ارسال فرم بتواند فرم را ویرایش یا حذف کند؟ آیا می توان امکان جستجو در لیست ورودی های کاربر را ایجاد کرد؟

در پاسخ به این سوالات طلوع ارتباطات به عنوان آژانس تخصصی وردپرس اقدام به انتشار افزونه GravityView بصورت فارسی کرد. افزونه گرویتی ویو درواقع یک افزونه تخصصی برای نمایش و مدیریت ورودی های گرویتی فرمز است. به کمک این افزونه می توانید برای هریک فرم های خود یک لیست نمایش اطلاعات ورودی ایجاد کنید و بصورت مجزا برای هر فرم برگه ای ایجاد کنید که در آن امکان نمایش، ویرایش، جستجو، فیلتر و حذف داده های ورودی فرم باشد.

در این افزونه امکانات و تنظیمات متنوعی وجود دارد که کار با آن را بسیار ساده کرده و به جرات می توان گقت هر آنچه برای نمایش و مدیریت اطلاعات ورودی کاربران مورد نیاز است در این افزونه وجود دارد. افزونه گرویتی ویو امکانات و ویژگی های بسیار زیادی دارد که در اینجا برخی از مهمترین آنها شرح داده می شود:

نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز با افزونه GravityView

زمانی که افزونه Gravity View فارسی را نصب می کنید یک منو با عنوان “نمایش ها” به منوهای وردپرس اضافه می شود. با کلیک روی گزینه ایجاد نما می توانید برای هریک از فرم هایی که ساخته اید یک نما یا نمایش ایجاد کنید. در اینجا تنظیماتی وجود دارد که می توانید به کمک آنها نحوه نمایش اطلاعات ورود کاربران را مدیریت کنید.
تنظیمات افزونه gravityview

در قسمت بالا در ابتدا انجام تنظیمات ، فرمی که را که می خواهید ورودی های آن را نمایش دهید مشخص می کنید. با کلیک روی نوار بازشو لیست کلیه فرم هایی که با گرویتی فرمز ساخته اید نمایش داده می شود.

تنظیمات افزونه گرویتی ویو

پس از مشخص کردن فرم مورد نظر، بایستی نجوه نمایش لیست ورودی ها را مشخص کنید. لیست ورودی می تواند بصورت لیست و زیر هم و یا بصورت جدول باشد.
در ادامه محتوای جدول یا لیست نمایش ورودی ها مشخص می شود. این امکان وجود دارد که ابزارک هایی مانند جستجو، صفحه بندی، تعداد ورودی ها در صفحه، محتوای سفارشی را برای بالای جدول در سه بخش مجزا و در پایین جدول در سه بخش مجزا مشخص کنید.

همچنین فیلدهایی که می خواهید نمایش داده شود را نیز می توانید مشخص کنید. در کنار فیلدهایی فیلدهایی وجود دارند که برای تمامی فرم های قابل استفاده هستند. فرم هایی مثل ip شخص ارسال کننده، تاریخ ارسال، فیلد ویرایش و فیلد حذف و … را می توانید برای تمامی فرم ها استفاده کنید.

تنظیمات افزونه گرویتی ویو

پس از انجام تنظیمات فرم شما بصورت زیر قالب نمایش است
افزونه نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

امکان  مشخص کردن  فیلدهای قابل نمایش و قابل ویرایش در افزونه گرویتی ویو

در قسمت ویرایش نماها سه تب با نام های نمایش پیشرفته ، نمایش ساده و ویرایش ورودی وجود دارد. فیلدهایی اصلی لیست نمایش در تب نمایش پیشرفته مشخص می شود . فیلدهای قابل ویرایش در تب ویرایش ورودی و فیلدهایی که پس از ذخیره فرم در حال ویرایش نمایش داده می شود در نمایش ساده مشخص می شود. نمایش ساده درواقع همان خلاصه ای است که پس از ویرایش فرم به کاربر نمایش داده می شود.

اجازه دادن به کابران برای ویرایش و حذف ورودی های خودشان

در لیست فیلدهایی که می توان به فیلدها اضافه کرد دو فیلد با نام های ویرایش ورودی و حذف ورودی وجود دارد. با اضافه کردن این فیلدها ، مدیر کل سایت می تواند تمامی فرم ها را ویرایش کند. همچنین کاربران سایت نیز می توانند ورودی های خودشان را ویرایش کنند.

حذف و ویرایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

نمایش اطلاعات ورودی بصورت بصورت لیست یا جدول

با افزونه GravityView می توان نحوه نمایش داده ها را به صورت لیست یا بصورت جدول تغییر داد. در حالت جدول داده ها بصورت سطر و ستون نمایش داده می شوند و در حال لیست هر فیلد در یک ردیف نمایش داده می شود.

امکان درج فرم جستجوی پیشرفته

از دیگر امکانات و ابزارک های افزونه گراویتی ویو جستجوی پیشرفته است. در این فرم می توانید جستجو را محدود به فیلدهایی خاص یا تمامی فیلدها بکنید.
فرم جستجوی افزونه گرویتی ویو
تنظیمات فرم جستجوی افزونه گرویتی ویو

امکان صفحه بندی و فیلتر کردن

افزونه GravityView ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا جدول نمایش ورودی گرویتی فرمز را  به یک جدول پویا تبدیل کنید. این ابزارک ها شامل ابزارک جستجو ، نمایش لینک صفجه بندی ، فیلد تعداد ورودی در هر صفحه ، ابزارک نمایش وضعیت صفه بندی (مثلا نمایش صفحه 2 از  15) و در نهایت ابزارک محتوای دلخواه. همچنین  در تنظیمات این افزونه امکان فعال کردن حالت فیلتر با هریک از فیلدها وجود دارد.

افزودنی های گرویتی ویو – Gravity View Addons

اگرچه افزونه گرویتی ویو دارای امکانات فراوانی است اما همره با آن 13 افزونه جانبی منتشر شده است که هر کدام بر قابلیت های این افزونه قابلیت ها و ویژگی های جدیدی اضافه می کند. افزونه گرویتی همراه با ادآن های آن، یک محصول بسیار حرفه ای را برای مدیریت ورودی های گرویتی فرمز ایجاد می کند . در ادامه هریک از افزونه های جانبی گرویتی ویو معرفی می شود:

1- افزونه GravityView Advanced Filtering : 

افزونه GravityView Advanced Filtering

توصیه می شود این افزونه نیز همراه با افزونه گرویتی ویو نصب شود. این افزونه فیلترهای پیشرفته تری را به افزونه گرویتی ویو اضافه می کند. در مجموع با این افزونه موارد زیر را می توانید انجام دهید:

 • نمایش ورودی ها فقط برای کاربران وارده شده
 • نمایش ورودی ها برای کاربران با نقش کاربری مشخص
 • امکان نمایش ورودی های یک فرم برای کاربرانی خاص
 • نمایش ورودی در محدوده تاریخی مشخص
 • استفاده قوانین شرطی در نمایش و فیلتر اطلاعات ورودی کاربران
 • امکان نمایش فقط ورودی های خودکار برای آن

در مجموع این افزونه فیلترهای متعددی و متنوعی را برای نمایش اطلاعات ورودی فراهم می سازد.

2- افزونه GravityView Inline Edit : 

افزونه gravityview inline editدر حالت عادی برای ویرایش یک ورودی گرویتی فرمز به کمک افزونه گرویتی ویو یک دکمه ویرایش در کنار ردیف قرار می گیرد و با کلیک روی آن وارد قسمت ویرایش آن ورودی می شوید. با نصب این افزونه امکان ویرایش ورود در همان جدول نمایش ورودها فراهم شود.

3- افزونه GravityView Multiple Forms : 

افزونه gravityview multiple formsفرض کنید برای دریافت برخی از اطلاعات از دو یا سه فرم مجزا استفاده می کنید. مثلا یک کاربر با یک کد ملی مشخص از یک فرم برای وارد کردن اطلاعات شخصی و از فرمی دیگر برای وارد کردن اطلاعات شغلی استفاده می کند. به کمک این افزونه می توانید بجای اینکه هریک از فرم ها بصورت جدول جداگانه نمایش دهید هر دو فرم را در یک جدول نمایش دهید . به عبارت می توانید در یک جدول هم اطلاعات شخصی و هم اطلاعات شغلی شخص را نمایش دهید.

4- افزونه GravityView DIY Layout : 

افزونه gravityview diyبه کمک این افزونه می توانید به جدول نمایش ورودی ها شکل و ساختاری اختصاصی بدهید. می توانید یکی از ورودی ها را با یکی تگ های مشخص HTML (مثلا تگ h2) نمایش دهید . یا قبل یا بعد از یک فیلد یک متن یا کدهای html مشخصی قرار دهید. با این قابلیت می توانید ساختار نمایش ورودی ها را دگرگون کنید. ویدئوی زیر معرف قابلیت های این افزونه است . اگرچه ویدئو به زبان انگلیسی است اما مشاهده آن شما را با قابلیت این افزونه آشنا می کند.

5- افزونه GravityView DataTables : 

افزونه gravityview datatablesDatatables یک اسکریپت نمایش پیشرفته داده ها می باشد. به کمک این افزونه می توانید ورودی ها را در یک جدول Datatables نمایش دهید که جدولی زیباتر و پیشرفته تر است و برای تعداد داده های زیاد بسیار کاربرد دارد.

توجه : در Datatables امکان خروجی pdf و پرینت نیز وجود دارد اما برای زبان فارسی بدرستی عمل نمی کند

6- افزونه GravityView Math : 

افزونه gravityview mathیکی از افزودنی های قدرتمند گرویتی ویو افزونه GravityView Math می باشد. به کمک این افزونه می توانید در نمایش ورودی ها از محاسبات ریاضی استفاده کنید . مثلا ستونی اضافه کنید که برخی فیلدها را در فرمول قرار داده نمایش دهد. و یا مجموع یک فیلد را محاسبه کند.

7- افزونه GravityView Import Entries : 

افزونه gravityview import entriesبه کمک این افزونه می توانید بصورت گروهی ورودی های گرویتی فرمز را درون ریزی کرد. این داده ها می تواند با فرمت اکسل یا csv و یا فرمت های دیگر مانند ods یا tsv باشد. می توانید انبوهی از داده ها را در چند دقیقه با این افزونه درون ریزی کنید.

8- افزونه Gravityview Featured Entries : 

gravityview featured entriesبا کمک این افزونه می توانید برخی ورودی ها را ویژه کنید . با ویژه کردن ورودی ها به بالای لیست جستجو منتقل شده و بصورت هایلایت شما نمایش داده می شود.

9- افزونه Gravityview Ratings Reviews : 

به کمک این افزونه می توان امکان کامنت گذاشتن و امتیاز دادن به هریک از ورودی های گرویتی فرمز را برای کاربران سایت فراهم کرد.

10- افزونه Gravityview Sharing Seo : 

به کمک این افزونه می توان به هریک از ورودی های گرویتی فرمز لینک شبکه های اجتماعی محبوب دنیا را برای اشتراک اضافه کرد. همچنین می توان امکان سئوی هریک از ورودی ها را به کمک افزونه یواست سئو فراهم کرد.

11- افزونه Gravityview AZ Filters : 

به کمک این افزونه امکان فیلتر ورودی های را با حروف الفبای انگلیسی فراهم می شود. توجه فرمایید این افزونه از حروف الفبای فارسی پشتیبانی نمی کند.

12- افزونه Gravityview AZ Filters : 

gravityview maps

جهت نمایش آدرس وارد کننده فرم برروی نقشه از این افزونه استفاده می شود. همچنین امکان نمایش چندین آدرس در یک نقشه وجود دارد. در استفاده از این افزونه محدودیت های برای ایرانی ها و دامنه های ایرانی مانند .ir وجود دارد.

13- افزونه Gravityview Entry Revisions : 

gravityview entry revisionsبه کمک این افزونه می توانید این امکان را فراهم کرد که در حین ویرایش ورودی گرویتی ویو یک کپی از تغییرات گرفته شود و امکان بازگرداندن تغییرات قبلی وجود داشته باشد. این امکان شبیه به امکان رونوشت های برگه ها و نوشته ها در وردپرس می باشد.

آنچه پس از خرید از محصول دریافت می کنید.

1- افزونه Gravity View نسخه 2.14.3
2- افزونه Gravityview Advanced Filter نسخه 2.1.14
3- افزونه Gravityview AZ Filters نسخه 1.2.1
4- افزونه Gravityview Datatables نسخه 2.6
5- افزونه Gravityview DIY نسخه 2.2
6- افزونه Gravityview Entry Revisions نسخه 1.1
7- افزونه Gravityview Featured Entries نسخه 2.0.6
8- افزونه Gravityview Inline Edit نسخه 1.5
9- افزونه Gravityview Maps نسخه 1.7.4
10- افزونه Gravityview Math نسخه 2.0.4
11- افزونه Gravityview Multiple Forms نسخه0.2 – Beta2
12- افزونه Gravityview Ratings Reviews نسخه 2.1
13- افزونه نسخه Gravityview Sharing Seo نسخه 2.0
14- افزونه Gravityview Import Entries نسخه 2.2.6

پیش نیاز افزونه GravityView

برای استفاده از این افزونه بایستی افزونه گرویتی فرمز نصب شده باشد.

توجه : اگر از تاریخ شمسی استفاده کرده اید امکان نمایش آنها بصورت شمسی وجود دارد همچنین تاریخ ارسال ورودی یا بروزرسانی ورودی نیز بصورت شمسی قابل نمایش است اما امکان فیلتر کردن و یا جستجو با تاریخ شمسی وجود ندارد.

مشخصات محصول

نسخه: 2.14.3

نوع لایسنس: برای یک دامنه

پشتیبانی: شش ماه

حاوی ویدئوی آموزش فارسی

پیش نیاز : افزونه گرویتی فرمز

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *

 

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه GravityView، نمایش و ویرایش اطلاعات ورودی

اگر از تاریخ شمسی استفاده کرده اید امکان نمایش آنها بصورت شمسی وجود دارد همچنین تاریخ ارسال ورودی یا بروزرسانی ورودی نیز بصورت شمسی قابل نمایش است اما امکان فیلتر کردن و یا جستجو با تاریخ شمسی وجود ندارد
بله می توان در لیست یا جدول علاوه بر نمایش فیلدها ، فایل های ارسالی نیز نمایش داده
برای نمایش ورودی های کاربر وارد شده برای آن بایستی افزونه GravityView Advanced Filtering نصب شود. سپس در تنظیمات نما و در تب فیلتر و مرتب سازی و در قسمت فیلتر پیشرفته یک فیلتر ایجاد کنید بصورت زیر: ایجاد شد توسط -> کاربر وارد شده فعلی

لیست تغییرات

نسخه 2.21.2 - 27 فروردین 1403
 • اضافه شدن قابلیت کش ویوها در تنظیمات کلی و تنظیمات نما
 • بروزرسانی افزونه Advanced Filter
 • بروزرسانی افزونه Data Tables
نسخه 2.19.6 - 1 اسفند 1402
 • - بروزرسانی هسته اصلی گرویتی ویو به نسخه 2.19.6 و بروزرسانی افزودنی های جانبی

آخرین پرسش و پاسخ

amirsoltani
amirsoltani

درود برشما
با این پلاگین میشه که خروجی صندوق ورودی فرمی را به دلخواه خودمون جدول درست کنیم یعنی اینکه خروجی فرم که به صورت پی دی اف هستا ما به صورت دلخواه جدول بندی کنیم داده هایی که پر شده توسط کاربر برای گزارش گیری از صندوق ورودی با طراحی که کردیم بتوینم خروجی بگیریم. امکگانش هست؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به amirsoltani
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
امکان نمایش ورودی ها به صورت لیستی و جدولی در این افزونه وجود دارد. برای مشاهده جدول ها می توانید به پیش نمایش محصول مراجعه فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

peyman.fatemi
peyman.fatemi

سلام وقت بخیر من یک سایت خیریه دارم. با گرویتی فرم مبلغی کمک میکنن. میخوام در یک بخش برگه یا... هر کسی هر کمکی که میکنه رو ببینه(هر سری که فرم پر میکنن مبلغ کمک میکنن) ایا با این پلاگین میشه که بخشی طراحی کنیم هر کسی کمک های خودش رو ببینه؟مثلا من یکبار فرم پر کردم مبلغ سی هزار کمک کردم. یک جایی ذخیره بشه ببینم سری بعدی هم که میام کمک کنم همه کمک هام رو ببینم یکجا. مثلا ده بار کمک کردم. هر شخص برای خودشو بیینه

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به peyman.fatemi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از پلاگین جانبی این افزونه به نام GravityView Advanced Filtering، امکان نمایش ورودی های هر کاربر به خودش وجود دارد. (به شرطی که کاربر وارد سایت شده باشد.) این افزونه در پکیج گرویتی ویو پس از خرید برای شما قابل استفاده می باشد.
موفق و پیروز باشید.

hadi_aksanesh
hadi_aksanesh

سلام
میخواستم فرم استخدام درست کنم با این قابلیت که افراد هر چند بار بتوانند وارد فرم خود شوند و اطلاعات خودشان را تماشا و ویرایش کنند، آیا با این افزونه امکانش وجود دارد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به hadi_aksanesh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید با این افزونه امکان نمایش و ویرایش ورودی های فرم را برای هر یک از کاربران سایت خود فراهم نمایید.
نکات تکمیلی و امکانات دیگر این پکیج در توضیحات و پیش نمایش محصول موجود است می توانید مطالعه فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

aghaderi
aghaderi

سلام و خداقوت خدمت شما
با خرید افزونه گرویتی امکان ایجاد تقویم در فرم برای ما وجود داره
فکر کنم نیاز به add on با اسم Gravity view calendar باشه
با خرید این افزونه از شما افزودنی Gravity view calendar رو به ما میدین؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به aghaderi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله پس از خرید می توانید تیکت بزنید تا افزونه در اختیار شما قرار گیرد. (در حال حاضر این افزونه داخل پکیج راست چین نیست اما در صورت خرید، می توانیم آن را در اختیار شما قرار دهیم.)
توجه به این نکته ضروریست که این افزونه از تقویم شمسی پشتیبانی نمی کند. اگر می خواهید در گرویتی فرم از تقویم فارسی حرفه ای استفاده نمایید، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-forms-persian-fields-plugin
موفق و پیروز باشید.

i.davoudi
i.davoudi

با سلام، من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با این پلاگین می توانید اطلاعات را از طریق یک فرم گرویتی وارد کنید و نهایتا در صفحه ای جداگانه لیست این اطلاعات را به کاربران با قابلیت جستجو نمایش دهید.
قبل از خرید حتما توضیحات و پیش نمایش محصول را به دقت بررسی فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با این پلاگین می توانید اطلاعات را از طریق یک فرم گرویتی وارد کنید و نهایتا در صفحه ای جداگانه لیست این اطلاعات را به کاربران با قابلیت جستجو نمایش دهید.
قبل از خرید حتما توضیحات و پیش نمایش محصول را به دقت بررسی فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

shahryar.razmjoo
shahryar.razmjoo

سلام و درود
آیا امکان دارد اطلاعاتی که کاربر در فرم وارد کرده است را به یک فرمت خاص به نمایش درآورد ؟
مثلا همه Text فیلد هایی که انتخاب کرده را پشت سر هم و با یک علامت , از هم جدا کرد و در یک Textbox به نمایش درآورد؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به shahryar.razmjoo
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله در این افزونه می توانید از یک فیلد محتوای دلخواه استفاده کنید که دقیقا مشابه قسمت تاییدیه فرم گرویتی، می توان از کد کوتاه های مربوط به مقدار هر فیلد استفاده کرد و روی آن ها عملیات مختلف را انجام داد.
موفق و پیروز باشید.

مهدی
مهدی

سلام و درود وقت بخیر
ما میخوایم یک فرمی رو داخل سایت بزاریم که کاربر فرم رو تکمیل و ارسال کنه
بعدش مدیر سایت بتونه برای اون کاربر، یک فایلی رو ارسال کنه (در جواب اون فرم)
و در پنل خودش، فرم خودش و فایل رو بتونه ببینه و دانلودش کنه
آیا با افزونه گرویتی ویو این امکان شدنی هست؟ راهکاری برای این کار دارید؟

ممنون از شما

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به مهدی
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
می توانید در فرم گرویتی فیلد آپلود فایل را در حالت مخفی برای کاربر قرار دهید. سپس در گرویتی ویو یک نما ایجاد نمایید که اطلاعات هر کاربر برای خودش فیلتز شود. امکان ویرایش اطلاعات را برای مدیر فعال کنید تا امکان آپلود فایل وجود داشته باشد.
موفق و پیروز باشید.

HOSEINABBASY
HOSEINABBASY

با سلام و احترام
در پلاگین گرویتی فرم یا گرویتی ویو این امکان وجود داره : فرمی که خودم دستی ایجادش کردم و مقادیرش رو از یک برگه خاص خودم مقدار دهی میکنم و در یک لیست نمایش میدم ، آیا میشه مثلا برای ثبت موجود بودن یک کالا در انبار ورودی عددی ( یکی از فیلدهارو ) 20 رو در یک رکورد ثبت کنم و در رکورد بعدی مقدار همون فیلد رو 40 درج میکنم ، آیا این امکان وجود داره که در یک رکورد جمع فیلدهایی که من میخوام رو جمع بزنه و نمایش بده ؟ انگار میخوام یک فرم اختصاصی انبار داری طراحی کنم آیا امکان همچین کاری در این پلاگین وجود داره ؟
از پاسخگویی سریعتون بسیار متشکرم .

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به HOSEINABBASY
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
در پکیج گرویتی ویو یک افزودنی با عنوان Gravity Math وجود دارد که می توانید با استفاده از آن، روی مقادیر مختلف فیلدهای یک ورودی، در فیلدهای محتوای دلخواه، عملیات ریاضی انجام دهید. همچنین می توانید روی مقادیر ورودی های مختلف نیز محاسبات انجام دهید و با استفاده کد کوتاه آن را در صفحه ی ویو به نمایش بگذارید. مستندات آموزشی افزونه را می توانید در سایت مرجع از طریق لینک زیر مشاهده فرمایید :
https://www.gravitykit.com/products/math/
موفق و پیروز باشید.

HOSEINABBASY
HOSEINABBASY

سلام وقت بخیر
داخل این پلاگین آیا میشه چند صفحه ایجاد کرد که هرکدوم لیست خاصی نمایش بدن مثلا یکیشون مثل لیست دانلود فایل باشه که دستی بشه ( عنوان ، حجم فایل ، کد لایسنس ، توضیحات ، لینک دانلود فایل ، تاریخ انتشار ، کدمحصول و ... ) رو بصورت دستی زد ؟ منظورم اینه این عناوین رو مشخص کنیم و بعد مثلا 100 تا رکورد برای اینا ثبت کنیم و خاصیت پجینگ هم داشته باشه این مورد لیستی که میخوام و پیجینگ داشتن رو توی پیشنمایش ( ورودهای فرم خرید کالا ) دیدم ولی آیا این لیست رو میشه کاستومایز کرد و مقادیر لیست رو دستی مقدار دهی کرد ؟ مثل لیست فایلهای دانلود که عرض کردم .
متشکرم

HOSEINABBASY
HOSEINABBASY در پاسخ به HOSEINABBASY

سلام ، لطفا میکنید این سوالم رو جواب بدید ؟ من منتظر پاسخ شما هستم . سپاسگزارم .

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به HOSEINABBASY
 • طراح محصول

باسلام و احترام و عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی
بله می توانید هر یک از ورودی ها را در جدول نمایش ورودی ها ویرایش کنید. همچنین برای ویرایش درون خطی نیز می توانید از افزونه Gravity View Inline Edit که در پکیج افزونه می باشد، استفاده کنید.
در خصوص صفحه بندی، در این افزونه زمانی صفحه بندی انجام می شود ورودی ها بیش از اندازه ارتفاع جدول وجود داشته باشد. این قابلیت که به صورت دستی صفحه بندی ایجاد شود، وجود ندارد. برای این منظور باید از نماهای متفاوت استفاده کنید و کد کوتاه آنها را در صفحه ساز در یک آکاردئون قرار دهید.
موفق و پیروز باشید.

HOSEINABBASY
HOSEINABBASY در پاسخ به HOSEINABBASY

با سلام و عرض ادب
بسیار عالی محصول تهیه شد ، خیلی عالیه از محصول خوبتون واقعا ممنون و قدردانم .
سلامت و ثروتمند باشید

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به HOSEINABBASY
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما
از اینکه این محصول مراتب رضایت شما را فراهم کرده است، خرسندیم.
موفق و پیروز باشید.

14khorshid
14khorshid

سلام و احترام یه سوال داشتم و خیلی مهم هست قبل از خرید
میشه با این افزونه کاربری که تو سایت ثبت ناک کرده و فرمی را تکمیل کرده وقتی فرم را تایید میکنیم ورودی های فرم را فقط به همون کاربر نمایش بده ... یعنی کاربر وارد شده در سایت فقط بتونه ورودی های خودش رو ببینه نه ورودی های بقیه کاربران رو... میخواهیم فرم پرداخت طراحی کنیم که هر کاربر بتونه حمایت های انجام شده خودش رو ببینه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از کدوم قسمت میشه یا کدوم افزونه همراه این کار انجام میده

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به 14khorshid
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده از افزونه جانبی فیلتر پیشرفته که در پکیج افزونه گرویتی نمایش موجود است می توانید به هر کاربر ورودی های مختص به خودش را نمایش دهید.
موفق و پیروز باشید.

niloofarsharifi
niloofarsharifi

با سلام
من میخواهم فرمی طراحی کنم که کاربر بتواند در تاریخ های مشخص اطلاعات خود را وارد کند و به صورت گزارش قابل نمایش باشد یا همه اطلاعات در یک فرم ذخیره گردد و در تاریخ های مشخص بتوان به اطلاعات قبلی افزوده شود

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به niloofarsharifi
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با استفاده افزونه گرویتی فرم می توانید فرم را در اختیار کاربر قرار دهید و با استفاده از این افزونه (یعنی گرویتی ویو) ورودی هایی که کاربر در تاریخ های مختلف ثبت نموده است را نمایش دهید.
موفق و پیروز باشید.

hosseinrezvany
hosseinrezvany

سلام خداقوت
میشه یک فرم از گرویتی فرم رو هم قیمت دار کرد و از طریقش سفارش ثبت کرد و هم با توجه به اطلاعات ورودی یک کاربر رو باهاش ثبت نام کرد؟
÷یعنی کاربر یک فرم رو پر میکنه
در انتها هم خرید انجام شده و هم از طریق فرم ثبت نام شده ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به hosseinrezvany
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله می توانید با استفاده از افزونه های User Registration و Auto Login سیستم ثبت نام سایت را از طریق گرویتی فرم راه اندازی کنید. و طبیعتا می توانید در فرم ثبت نام، مبلغی نیز تعیین کنید تا با استفاده از افزونه های درگاه پرداخت گرویتی فرم، هنگام ارسال فرم، به درگاه پرداخت متصل شود.
مستندات آموزشی افزونه User Registration را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید :
https://www.gravityforms.com/add-ons/user-registration/
همچنین لینک خرید این پکیجی که این افزونه داخل آن موجود است، در زیر وجود دارد :
https://www.rtl-theme.com/gravity-forms-addons-wordpress-plugin/
همچینن برای خرید افزونه Auto Login نیز می توانید از لینک زیر اقدام فرمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

nbg6160
nbg6160

درود وقت بخیر
من از طریق گرویتی فرم ، 10 تا محصول تعریف کرده م و برای ثبت سفارش ، کاربر نیازی به ورود به سایت نداره.
سوالاتم:
1- آیا امکان داره که تاریخچه سفارش های کاربر نمایش داده شه و وضعیت هاش قابل نمایش باشه یا نه؟
2- اگر سوال اول جوابش آره هست ، باید حتما عضو شه تا نمایش داده شه؟
3- اگر سوال اول آره هستش ، آیا ویدیو آموزش دارید؟
4- آیا با تکمیل فرم ثبت سفارش ، امکان عضویت خودکار برای کاربر وجود داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به nbg6160
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
1. بله
2. بله
3. بله
4. خیر
موفق و پیروز باشید.

farshadvayan
farshadvayan

سلام
نیاز داریم فرمی رو ایجاد کنیم که کاربر یکسری اطلاعات رو وارد کنه و بعد هم خودش بتونه اون اطلاعات رو مشاهده و ویرایش کنه. افزونه شما چنین قابلیتی داره؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به farshadvayan
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
با این افزونه و مجموعه ادان های همراه آن می توانید چنین پروژه ای را اجرا فرمایید.
پیشنهاد می شود قبل از خرید توضیحات و پیش نمایش افزونه را به دقت بررسی فرمایید.
موفق و پیروز باشید.

farshadvayan
farshadvayan در پاسخ به farshadvayan

ادد آن ها رایگانه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به farshadvayan
 • طراح محصول

عرض ادب
بله ادان ها در پکیج دانلودی موجود و قابل استفاده هستند.
موفق باشید.

samiramh
samiramh

سلام وقتتون بخیر
من یک فرم شبیه به این لینک میخوام طراحی کنم
/new.mreu.ir/union/consulting.aspx
که بعد از زدن دکمه ارسال، کد پیگیری بده به مخاطب و قابلیت پیگیری همون کد رو توی یک صفحه دیگه داشته باشه.
همچنین قابلیت ارسال عکس یا فیلم رو به مخاطب بده.
میخواستم بدونم با افزونه گرویتی فرم و این افزونه میتونم انجامش بدم؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله با استفاده از این افزونه و افزونه گرویتی فرم می توانید این پروژه را پیاده سازی نمایید.
همچنین برای پیکربندی کد پیگیری، می توانید از افزونه Gravity Perks Unique ID که در پکیج افزودنی های گرویتی پرکس می باشد استفاده نمایید :
https://www.rtl-theme.com/gravity-perks-addons-wordpress-plugin/
موفق و پیروز باشید.

samiramh
samiramh در پاسخ به samiramh

ممنون از پاسخگوییتون.
میتونم بدونم این افزونه ها روی چه قالبهایی جوابگویی بهتری دارند؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
در واقع نمی توان در مورد سازگاری یا عدم سازگاری بین افزونه ها و قالب ها نظر قطعی داد. اگر چه تا به حال گزارشی در خصوص عدم سازگاری این افزونه ها با قالب های معروف به دست ما نرسیده است و یا اگر تداخلی وجود داشته، توسط پشتیبانی قالب قابل رفع بوده است.
سلامت و پایدار باشید.

orchidpharmed
orchidpharmed

با سلام و عرض ادب

ما یک نیاز داریم اینکه:
که یک فرم واحد داشته باشیم و که 10 نفر مدیر میانی هم داشته داریم که هر کدوم مثلا 50 نسخه از اون فرم رو ساب میت می کنن.
ما قصد داریم که این مدیران میانی صرفا به فرم های ساب میت شده خودشان دسترسی داشته باشند .
ایا این افزونه نیاز ما رو براود میکنه؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به orchidpharmed
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این امکان وجود دارد که ورودی های فرم مورد نظر را در یک صفحه نمایش دهید و تنظیمات را به گونه ای پیکربندی کنید که کاربر وارد شده ی فعلی فقط بتواند ورودی های ثبت شده ی خود را مشاهده کند و ورودی های دیگران برای او مخفی باشد.
موفق باشید.

azizi2020
azizi2020

سلام وقت بخیر
برای سایتم با موضوع آتلیه نیاز دارم، پس از ثبت رزرو توسط مشتری، تصاویری را برای مشتری خاص در پنل کاربری قرار دهم و بعد از انتخاب چند مورد از تصاویر توسط مشتری، تصاویر مدنظر مشتری از طریق پنل بارگذاری و قابل دانلود باشد، آیا این امکان با گرویتی ویو قابل انجام است؟
ممنون

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به azizi2020
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
براساس توضیحاتی که فرمودید، مطمئن نیستیم که این افزونه در موردی که شما می خواهید کاربرد داشته باشد.

azizi2020
azizi2020 در پاسخ به azizi2020

سلام لطفا راهنمایی میفرمایید که با چه افزونه ای این کار قابل انجام هست...!؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به azizi2020
 • طراح محصول

عرض ادب
افزونه خاصی برای اینکار وجود ندارد.
به نظر میرسد برای راه اندازی این پروژه باید از یک متخصص کد نویسی استفاده فرمایید.
می توانید در سایت فریلنسری تعریف پروژه نمایید تا به مشکل شما رسیدگی شود.
موفق و پیروز باشید.

mojtaba-91
mojtaba-91

سلام
وقت بخیر
آیا افزونه این امکان رو داره که بتونیم تعیین کنیم در یک فرم مشخص ، هر کاربر(بعد از ورود به سایت) در پنل کاربری خودش، فقط فرمی که توسط خودش پر شده رو بتونه ببینه یا ویرایش کنه و به سایر اطلاعاتی که کاربران دیگه از اون فرم ارسال کردند دسترسی نداشته باشه ؟

طلوع ارتباطات
طلوع ارتباطات حرفه ای در پاسخ به mojtaba-91
 • طراح محصول

باسلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
بله این امکان وجود دارد که کاربران وارد شده فقط اطلاعات مربوط به خودشان را مشاهده نمایند.
موفق باشید.

مشاهده بیشتر
بستن