طلوع ارتباطات

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

قوانین و مقررات خرید محصولات طلوع ارتباطات :

باعرض سلام به تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت راست چین.
کانون آگهی و تبلیغات طلوع ارتباطات در راستای شفافیت بیشتر در فروش محصولات و ارائه خدمات بهتر قوانین و مقررات زیر را تبیین نموده است . خواهشمند است قبل از اقدام به خرید محصولات این قوانین را مطالعه فرمایید. خرید هریک از محصولات طلوع ارتباطات به منزله قبول شرایط زیر می باشد:

1- پشتیبانی کلیه محصولات طلوع ارتباطات به مدت یکسال از تاریخ خرید محصول می باشد. پس از این مدت ، طلوع ارتباطات هیچ تعهدی در قبال پاسخگویی به تیکت های ارسالی ندارد.

2- پشتیبانی محصولات فقط برای یک دامنه انجام می گردد.

3- هزینه تمدید پشتیبانی برای مدت شش ماه و یا پشتیبانی برای یک دامنه جدید چهل درصد قیمت خرید محصول بدون تخفیف می باشد. برای تمدید کافی است یک تیکت پشتیبانی با عنوان "تمدید پشتیبانی" ارسال نمایید.

4- از آنجایی که کلیه محصولات طلوع ارتباطات دارای لایسنس نامحدود می باشد و امکان استفاده از آنها در هر دامنه ای وجود دارد در صورتی که محصول خریداری شده به دلایلی مانند تداخل با قالب ، تداخل با افزونه ها ، استفاده از هاست نامناسب در سایت خریدار غیر قابل استفاده باشد مرجوع کردن هزینه محصول خریداری شده به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

5- پشتیبانی محصولات شامل موارد زیر می باشد:
- پاسخگویی به سوالات و ابهامات خریداران در نحوه استفاده از محصول
- رفع خطاها و یا باگ های به وجود آمده در محصول
- مشاوره در خریداری محصولات تکمیلی
- مشاوره خرید هاست جهت استفاده بهتر از محصول

6- اضافه کردن کدهای css و یا js اصلاحی شامل پشتیبانی محصولات نمی باشد و با دریافت هزینه انجام می شود.

7- بروزرسانی های محصولات تا زمانی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد که محصول خریداری شده توقف فروش نشده باشد و یا فروش آن به فروشنده دیگری در راست چین واگذار نشده باشد. بدیهی است در صورت توقف فروش محصول بصورت دائمی یا واگذاری حق فروش محصول ، طلوع ارتباطات هیج گونه تعهدی در ارائه بروزرسانی های محصول ندارد

تومان