افزونه میلرلایت (میل استار)، افزونه Mailerlite
214 فروش
از 19 رأی
88% رضایت
70% رضایت پشتیبانی
از 20 رأی
B پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
607 هزار تومان
قیمت محصول:
607,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 2
 • پشتیبانی

 افزونه اتصال سرویس های ایمیل مارکتینگ به وردپرس | افزونه میلر لایت | افزونه سندر.نت | افزونه mailerlite

افزونه میلرلایت (Mailerlite) و 3 سرویس ایمیلی در وردپرس

یکی از دغدغه های اصلی بازاریابان حرفه ای، مدیریت ساده اطلاعات است. به کمک افزونه وردپرسی میل استار می‌توانید در چهار سرویس ایمیل مارکتینگ قدرتمند Mailerlite, Elastic Email, Sendinblue, Sender کاربران خود را به صورت خودکار (یا دستی) در گروه های یکپارچه در این سرویس ها ثبت کنید! این افزونه مارکتینگ یک پلاگین جامع مدیریت ایمیل برای میلرلایت، سندر.نت، الستیک و Sendinblue است.

بعنوان مثال با استفاده افزونه میلرلایت (یکی از 4 سرویس میل استار) کاربران شما در یک سیکل خودکار می توانند بمحض عضویت در سایت وارد گروه های کاربران و بعد از خرید وارد گروه خریداران شود. به همین راحتی کاربران شما به طور هدفمند در گروه های مناسب قرار می گیرند؛ کافیست در مرحله بعد ایمیل مارکتینگ به کمک ابزار های مهیا شده در هریک از این سرویس های میلرلایت و … شروع به پیاده سازی استراتژی و ارسال ایمیل کنید.

میل استار با دو روش ثبت هوشمند و ثبت دستی کاربران به شما کمک می کند تا هرچه سریعتر کاربران خود را در سرویس های ایمیل مارکتینگ ثبت کنید، در ادامه به بررسی جزییات و سناریو های ایمیل مارکتینگ به کمک این افزونه خواهیم پرداخت.

(4*1) از یک افزونه برای اتصال 4 سرویس ایمیل مارکتینگ استفاده کنید. 

 برای دیدن ویدئوی کار با افزونه میلرلایت و سه سرویس دیگر کلیک کنید.

معرفی امکانات افزونه میلرلایت، افزونه mailerlite وردپرس و سرویس های Sendinblue, Sender و Elastic Email

4 افزونه Sender ،Sendinblue ،Elastic Email ،MailerLite در یک افزونه

با توجه به نیاز شما کاربران عزیز و بر خلاف سایر مارکت ها که یک افزونه جداگانه برای هر کدام از این سرویس دهنده ها ارائه شده است، در میل استار همه این سرویس ها برای در یک افزونه تعبیه شده و در صورتیکه نیاز به تغییر یکی از سرویس دهنده های ایمیلی داشتید هزینه اضافی و مهاجرت به سرویس دهنده دیگر به سادگی یک فعالسازی انجام شود و تمام داده ها و گروه های ایجاد شده به سرعت همگام می شود.

افزونه میلرلایت (MailerLite)

میلرلایت سرویس قدرتمند ایمیل مارکتینگ و پیشنهاد شده توسط حرفه ای های این حوزه!

با کمک این افزونه و فعال کردن هماهنگ سازی با میلرلایت، کاربران خود را در گروه های هدف در این سرویس ایمیل مارکتینگ قدرتمند ثبت کنید و شروع به ایمیل مارکتینگ با ابزار های این سرویس نمایید. اتصال به میلر لایت به وردپرس تنها با فعال کردن یک تیک و وارد کردن کلید api انجام می شود.

افزونه سندر.نت (Sender)

سندر.نت، ایمیل مارکتینگ آسان!

در میل استار، هماهنگ سازی با سندر.نت هم انجام می‌شود و با فعال بودن آن کاربران شما در گروه های مختلف این سرویس ایمیل مارکتینگ ثبت یا حذف خواهند شد و شما می‌توانید به راحتی هرچه تمام تر و با استفاده از ایمیل های ثبت شده به بازاریابی از طریق ایمیل بپردازید. افزونه سندرنت تنها با وارد کردن کلید api و دکمه فعالسازی در دسترس شماست.

افزونه Sendinblue

سند‌این‌بلو، تمام ابزار های دیجیتال مارکتینگ در یک مکان!

سرویس سند‌این‌بلو بسیار قدرتمند است و ابزار های این سرویس به شما برای رشد کسب و کارتان بسیار کمک خواهد کرد. با فعال افزونه Sendinblue در میل استار، کاربران شما در گروه های تعیین شده ثبت می‌شوند و به راحتی می‌توانید عملکرد های متفاوت ارائه شده برای ایمیل مارکتینگ در این سرویس را داشته باشید.

افزونه Elastic Email

الستیک ایمیل، مورد علاقه بازاریابان!

سرویس الستیک ایمیل دارای سرعت قابل ملاحظه ایست و ابزارهای متفاوتی را برای ایمیل مارکتینگ فراهم کرده و در طرح رایگان این سرویس محدودیت های کمتری را نسبت به سایر سرویس ها خواهید داشت. همانند سایر سرویس ها، با فعال کردن افزونه Elastic ، این سرویس در میل استار، کاربران شما در گروه های تعیین شده در این سرویس ثبت خواهد کرد و به راحتی می‌توانید شروع به کار کنید!

📧 فعال کردن هر یک از این سرویس ها در میل استار به راحتی فعال کردن یک تیک و وارد کردن کد api هست! کافیه در هر یک از این سرویس ها حساب کاربری ثبت کرده باشید.

ویژگی های جذاب افزونه میل استار

ثبت گروه‌های یکپارچه در افزونه میلرلایت، Sender، Sendinblue، Elastic

برای دسته بندی کاربران و ثبت آن ها برای ایجاد کمپین و ارسال ایمیل در ابتدا نیاز به ثبت گروه در هر یک از این سرویس دهنده های ایمیل مارکتینگ دارید! اما میل استار برای استفاده راحت شما عملکرد ثبت و حذف گروه های ایمیل مارکتینگ را به صورت یکپارچه در خود جا داده به این صورت که با ثبت گروه جدید در افزونه این گروه در میلرلایت و تمام سرویس های ایمیل مارکتینگ فعال و ثبت خواهد شد.

عملکرد حذف گروه نیز به همین صورت خواهد بود. یعنی با حذف گروه تعیین شده در میل استار، این گروه از سایر سرویس های ایمیل مارکتینگ فعال شده حذف خواهد شد.

ساخت گروه های دلخواه و همکام در تمام افزونه میلرلایت، سندر، سندین بلو و الستیک

حتی برای تکمیل یکپارچه سازی گروه های ایمیل مارکتینگ گزینه “همگام سازی” در تنظیمات عمومی میل استار تعبیه شده تا با مقایسه گروه های درون پنل مدیریت گروه های میل استار با سرویس های ایمیل مارکتینگ فعال، گروه هایی که از طریق میل استار ثبت نشده اند را به صورت کامل حذف کند و با میل استار عملیات یکپارچه سازی گروه ها را مدیریت کنید.

همگام سازی دستی کاربران و نقش‌های کاربری

در این افزونه ابزار همگام سازی دستی تعبیه شده تا کاربران یا نقش های کاربری مد نظر خود را به دلخواه در گروه های ثبت شده در سرویس های ایمیل مارکتینگ فعال شده ثبت کنید.

به عنوان مثال در افزونه mailerlite به همین راحتی شما لیستی از کاربران خود را با ترکیب های مختلف خواهید داشت و می‌توانید جدای از ثبت هوشمند کاربران در سرویس میلرلایت به ایجاد لیست دلخواه خود از کاربران مد نظرتان جهت عملکرد های خاص بپردازید.

قرار دادن لیست دلخواه کاربران در گروه های مختلف برای ایمیل مارکتینگ در افزونه میل استار

 • تکمیل سفارش ووکامرس

با میل استار می‌توانید پس از تکمیل خرید کاربر آن را به گروه های مد نظر خود اضافه یا از گروه هایی حذف کنید:

اضافه کردن خریدار به لیست ایمیل مارکتینگ در افزونه میلرلایت

 • خرید یک محصول خاص ووکامرس

توانایی تعیین گروه برای خریدار یک محصول خاص را خواهید داشت تا کاربران خود را هنگام خرید محصولات تفکیک و تصمیمات مهمی در مورد ارائه تخفیف یا حضور این کاربران در کمپن های تبلیغاتی بگیرید.

اضافه کردن خریدار محصول به لیست ایمیل افزونه میلرلایت راست چین

ثبت هوشمند کاربران در سرویس های ایمیل مارکتینگ

اتوماسیون ثبت/حذف کاربر در سرویس های ایمیل مارکتینگ در عملکرد های مختلف، قابلیت اصلی میل استار است!

استفاده از این قابلیت بسیار ساده است:

 • سرویس های ایمیل مارکتینگ دلخواه خود را از بخش ارائه دهندگان فعال کنید.
 • گروه هدف مد نظر خود را از بخش گروه ها ایجاد نمایید.
 • وارد بخش وردپرس و افزونه ها شوید یا در بخش های تعیین شده برای اتوماسیون کاربران در گروه های ارائه دهندگان اقدام به تعیین گروه برای افزودن یا حذف کاربر کنید!
 • کاربر شما با انجام عملیات های تعبیه شده در وبسایت، به گروه های تعیین شده افزوده خواهد شد یا از گروه های تعیین شده حذف می‌شود.

یک سناریو برای شرح عملکرد افزونه میلرلایت در میل استار 

بعنوان مثال یک وبسایت فروشگاهی وردپرس که مدیر آن از سرویس های ایمیلی “میلرلایت” و “سندر.نت” استفاده می‌کند. پس می‌بایست در اولین قدم این دو سرویس را از بخش ارائه دهندگان فعال کند و کلید api را برای آنها تعیین کند (لینک دسترسی سریع به کلید api هر سرویس در افزونه ثبت شده).

این وبسایت به فروش محصولات A, B, C, D می‌پردازد و نیاز به اعمال زیر دارد:

۱ . کاربران تازه وارد را از لیست محصولات مطلع کند.

۲. به تمام خریداران در مواقع کمپین های مناسبتی اطلاع رسانی کند.

۳. برای خریدارن هر محصول خاص پیشنهادات طلایی خود را داشته باشد. به عنوان مثال محصولات تکمیلی محصول خریداری شده را پیشنهاد دهد.

با توجه به استراتژی تعیین شده در سناریوی بالا نحوه تنظیم در میل استار به این صورت خواهد بود:

1: گروه های زیر را از بخش گروه های میل استار ایجاد می‌کنیم:

 • کاربران تازه وارد
 • خریداران
 • خریداران محصول A
 • خریداران محصول B
 • خریداران محصول C
 • خریداران محصول D

2: برای ثبت کاربران تازه وارد در گروه مشخص شده از بخش وردپرس و افزونه ها و در تنظیمات وردپرس، برای عملکرد ثبت نام کاربر، همین گروه را انتخاب میکنیم. به این ترتیب هرگاه کاربر جدیدی ثبت نام کند در لیست کاربران تازه وارد در سرویس های ایمیل مارکتینگ “mailerlite” و “سندر.نت” ثبت خواهد شد.

3: سپس برای ثبت هر شخصی که از وبسایت خرید می کند در لیست خریداران کافیست از بخش وردپرس و افزونه ها > ووکامرس، برای عملکرد تکمیل سفارش گروه های مد نظر خود را تعیین کنیم.

بدین صورت که کاربر را به گروه خریداران اضافه خواهیم کرد و از لیست کاربران تازه وارد حذف میکنیم.

هنگامی که خرید کابر تکمیل شد به طور خودکار از گروه کاربران تازه وارد حذف شده و به گروه خریداران اضافه می‌شود.

4: سپس از بخش محصولات هر یک از محصولات A, B, C, D را ویرایش میکنیم و از بخش تعبیه شده کاربران خود را به گروه های تعیین شده اضافه خواهیم کرد.

پس با خرید هر محصول کاربر در لیست محصول مورد نظر ثبت می‌شود.

این مثال را در نظر بگیرید که بمنظور ترغیب کاربران عضوی که تا بحال خرید نکرده اند یک ایمیل حاوی تخفیف شگفت انگیز ارسال کنید. کافیست این ایمیل به لیست اعضای سایت ارسال شود. در مرحله بعد این کاربر به لیست خریداران اضافه شده و می توانید برای سایر پلن های مارکتینگ از این لیست کاربران جدید استفاده کنید. پیاده سازی مثال بالا در سایر سرویس دهندگان ایمیل هیچ تفاوتی نمی کند.

 اتوماسیونهایی که در هیچ افزونه دیگری جز افزونه mailerlite یافت نمی شود.

در هر یک از رویدادهای زیر می توانید تعیین کنید کاربر شما در یک گروه خاص قرار گرفته تا فرایند ایمیل مارکتینگ برای آنها انجام شود.

 • ثبت نام کاربر یا حذف حساب کاربری از وبسایت

  شما می‌توانید کاربرانی که در وبسایت شما عملیات ثبت نام را انجام می‌دهند و یا حساب کاربری خود را از وبسایت شما حذف می‌کنند را به گروه های دلخواه خود اضافه کنید یا از گروه های مد نظر خود حذف کنید :

اضافه کردن ایمیل کاربران ثبت نام شده در میلرلایت و سایر سرویس دهنده های ایمیل

 • ثبت نظر برای یک پست خاص

با میل استار توانایی تنظیم ثبت کاربر یا حذف آن از گروه های سرویس دهندگان میلرلایت و … هنگام ثبت نظر روی یک پست خاص را خواهید داشت. با اینکار میتوانید علاقه مندان به موضوعات خاص را هدف قرار داده و پیشنهادات مناسب آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید:

اضافه کردن کاربران فعال به لیست ایمیل مارکتینگ

 • خرید یک محصول از دسته یا تگ محصولات ووکامرس

با میل استار می‌توانید برای دسته بندی یا تگ محصولات خود گروه تعیین کنید تا کاربران هنگام خرید از یک دسته بندی خاص در این گروه ها همگام سازی شوند:

اضافه کردن خریدار یک دسته محصول به لیست ایمیل افزونه میل استار

 

 • خرید یکی از محصولات در edd

  کاربر هنگام خرید محصولی که با edd ثبت شده در گروه های تعیین شده همگام خواهد شد:

اضافه شدن خریدار ان محصولات edd به لیست ایمیل مارکتینگ در وردپرس با افزونه mailerlite

 • ارسال فرم ایجاد شده با Gravity Forms

هنگامی که کاربر فرم ایجاد شده با گرویتی فرمز را ارسال کرد می توانید در لیست ایمیل یک گروه خاص برای افزونه میلرلایت یا سایر سرویس های دیگر اضافه شود.

اتصالفرم های گرویتی فرم به لیست ایمیل میلرلایت، سندر، سندین بلو و الستیک

 • ارسال فرم ایجاد شده با eForm

کاربر هنگام ارسال فرم ایجاد شده با eForm می توانید در گروه هایی که تعیین میکنید همگام شود. تصور کنید تمام افرادی که فرم دریافت کتاب رایگان را پر کردند را در مرحله بعد می توانید در لیست اطلاع رسانی دوره غیر رایگان قرار دهید.

اضافه شدن لیست کاربران eform به گروه های ایمیل در میل استار

آموزش ویدئویی کار با افزونه


با افزونه میلرلایت کاربران را در حالت های متفاوت استفاده از وبسایت خود شناسایی کنید و با تعیین دسته بندی برای هر عملکرد به صورت خودکار در سرویس فعال میلر لایت ثبت کنید. در سایر سروی های ایمیل مارکتینک سندر و … نیز به همین ترتیب می توانید عمل کنید. توضیحات بیشتر در مورد کار با افزونه را در آموزش افزونه میلرلایت بخوانید.

4 * 1 افزونه هماهنگ ساز وردپرس با سرویس ایمیل

 • افزونه MailerLite
 • افزونه Sender
 • افزونه Sendinblue
 • افزونه Elastic Email

اتوماسیون و همگام با رویدادهای:

 • WordPress: ثبت نام کاربر، حذف کاربر، ثبت نظرات برای پست خاص
 • WooCommerce: تکمیل ثبت سفارش، خرید یک محصول خاص، خرید از یک دسته بندی خاص، خرید از یک برچسب خاص
 • EDD: خرید و دانلود محصول دیجیتالی
 • GravityForms: ارسال فرم توسط کاربر
 • eForm: ارسال فرم توسط کاربر
 • LearnPress: تکمیل خرید دوره آموزشی توسط کاربر

به طور کلی قابلیت های این افزونه اتوماسیون ایمیل مارکتینگ در وردپرس شامل ایجاد و حذف گروه در هر چهار ارائه دهنده سرویس ایمیل میلرلایت، سندر، سندین بلو و الستیک، همگام سازی سریع کاربران با انتخاب کاربر یا نقش کاربری و سرعت در همگام سازی بین چهار سرویس بدون فشار و ایجاد پروسه های سنگین در وردپرس است. سرعت و سبکی افزونه میلرلایت راست چین یکی از ویژگی های متمایز و جذاب میل استار است.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8

سوالات متداول افزونه میلرلایت (میل استار)، افزونه Mailerlite

 • EDD
 • GravityForms
 • eForm
 • LearnPress
 • WooCommerce
 • و هماهنگی کامل با وردپرس و فرایندهای عضویت، خرید محصول، ارسال دیدگاه و ...

با استفاده از این افزونه مهمترین سرویس های ایمیل مارکتینگ را می توانید یکجا در یک افزونه دانلود کنید و نیازی نیست برای هر کدام از سرویس های MailerLite, Sendinblue, Sender و Elastic Email یک پلاگین جداگانه نصب کنید.

1*4 افزونه هماهنگ ساز وردپرس:

 • افزونه MailerLite
 • افزونه Sender
 • افزونه Sendinblue
 • افزونه Elastic Email

با خرید میل استار 4 افزونه ایمیل مارکتینگ را در یک افزونه دریافت کنید. علاوه بر این از سایر مزایای مارکت راست چین برخوردار شوید:

 • پشتیبانی رایگان: پشتیبانی رایگان 6 ماهه برای تمام محصولات و میل استار
 • آپدیت مادام العمر: دسترسی رایگان به آپدیت فایلها تا زمان ارائه
 • کیفیت متمایز: انتشار محصولات با نظارت تیم حرفه ای کنترل کیفی
  پشتیبانی سریع: پاسخگویی کمتر از 2 ساعت
  طرح های وفاداری: تخفیف VIP و کش بک
  ساختار هوشمند: محاسبه درآمد فروشنده بر اساس رضایت کاربر
  پایداری محصولات: جایگزینی محصولات توقفی با پشتیبانی ضعیف، توسط فروشنده حرفه ای

لیست تغییرات

نسخه 4.0.8 - 30 اردیبهشت 1403
 • - حذف: اطلاعیه بررسی سلامت. - برگردانده شد: اجباری کردن پیوند لغو اشتراک در پایین ایمیل در صورتی که در ایمیل موجود نباشد. - به طور کامل با وردپرس 6.5 تست شده است
 • - برگردانده شد: اجباری کردن پیوند لغو اشتراک در پایین ایمیل در صورتی که در ایمیل موجود نباشد.
 • - به طور کامل با وردپرس 6.5 تست شده است
 • - بهبود یافته: میراث گنجاندن را تشکیل می دهد
 • - بهبود یافته: تجربه فعال سازی برای کاربران Envato
 • - بهبود یافته: کنترل کننده جهش برای عدم وقفه در هنگام پردازش مقادیر
 • - حذف: اطلاعیه بتا
 • - امنیت: رفع آسیب‌پذیری احتمالی Local File Inclusion (LFI) که توسط Patchstack گزارش شده است
 • - امنیت: رفع آسیب‌پذیری احتمالی Cross Site Scripting (XSS) که توسط Patchstack گزارش شده است
 • - ثابت شد: تصاویر پیوند شده در قالب ها به درستی نگاشت نشده اند. - ثابت: فهرست آرایه از دست رفته در options.php
 • - ثابت: استفاده از «نام داده شده» برای مقدار تکمیل خودکار به جای «نام» در قسمت نام برای فرم‌های بلوک

آخرین پرسش و پاسخ

faridehz67
faridehz67

سلام این افزونه آیا این قابلیت رو داره که تنظیماتش رو جوری قرار بدیم که کاربر وقتی آدرس سایت رو میزنه تا سایت رو ببینه ازش بخواد اول ایمیلش رو وارد کنه؟

webstar
webstar در پاسخ به faridehz67
 • طراح محصول

درود وقت به خیر. خیر

مشاهده بیشتر
بستن