افزونه Ultimate Affiliate Pro، افزونه همکاری در فروش
2,123 فروش
86% رضایت از 332 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
357 هزار تومان
قیمت محصول:
357,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 542
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

معرفی افزونه همکاری در فروش Ultimate Affiliate Pro

افزونه Affiliate Pro یک افزونه برای راه‌اندازی سیستم افیلیت و همکاری در فروش در سایت وردپرس است. با این افزونه همکاری در فروش می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه تبلیغات، به صورت آنلاین برای محصولاتتان تبلیغ کنید و فروش‌تان را بالا ببرید. Ultimate Affiliate Pro تمام متدهای بازاریابی را پوشش داده و دارای امکاناتی مانند تعیین درصد پورسانت برای هر محصول، امکان انتخاب روش‌های پرداخت به بازاریابان، تعریف فیلدهای سفارشی، ساخت لینک بازاریابی دلخواه، بازاریابی چندسطحی و… است.

Affiliate WordPress Plugin

اختصاصی راست چین

افزونه Ultimate Affiliate Pro کاملترین افزونه افیلیت در وردپرس است که به شما امکان می‌دهد یک پلتفرم جامع برای شرکتهای وابسته خود با پاداش و مقدار مختلف بر اساس رتبه و پیشنهادات ویژه ارائه دهید. افزونه افیلیت پرو با ووکامرس، آلتیمیت ممبرشیپ پرو، EDD و پی پال کاملا سازگار است.

افزونه Ultimate Affiliate Pro چگونه کار می‌کند؟

تابحال از وب سایت‌های دیگر به دیجی کالا هدایت شده اید؟ این همان روند همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. همکاری در فروش یکی از سیستم‌های مدرن و مطرح در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات است، به واسطه این سیستم به ازای مشتریانی که یک بازاریاب به سمت شما می‌آورد به او پورسانت پرداخت می کنید. این بهترین روش برای تبلیغات است که نرخ تبدیل بالایی دارد و تنها به اندازه پورسانت پرداختی هزینه می کنید. این نوع تبلیغات بدون ریسک بوده و بالاترین بازدهی را خواهد داشت.

افزونه Ultimate Affiliate Pro ایجاد و مدیریت سیستم همکاری در فروش را فراهم می‌کند و با صرف کمترین هزینه می‌توانید فروشتان را بالا ببرید. با این افزونه تبلیغ کنندگان لینک محصولات شما را در سایت‌شان قرار می‌دهند و کاربرانی که به سایت شما هدایت می‌شوند و به ازای تعداد خرید با این لینک کمیسیون تبلیغات را برای بازاریاب پرداخت می‌کنید.

چرا افزونه Ultimate Affiliate Pro بهترین افزونه همکاری در فروش ووکامرس است؟

افزونه Ultimate Affiliate Pro بهترین افزونه افیلیت در وردپرس است و به شما امکان می‌دهد یک پلتفرم جامع برای شرکتهای وابسته با پاداش و مقدار مختلف بر اساس رتبه و پیشنهادات ویژه ارائه دهید.

در بسیاری از افزونه‌های افیلیت پرداخت به بازاریابان بر اساس تعداد خرید کاربر است اما در افزونه التیمیت افیلیت بر اساس 8 روش مختلف مانند تعداد بازید، کلیک، خرید و… وجود دارد.
افزونه افیلیت پرو با ووکامرس، آلتیمیت ممبرشیپ پرو، EDD و پی پال کاملا سازگار است و در صورت نصب این افزونه‌ها تداخلی ایجاد نمی‌شود.

جدیدترین آپدیت این افزونه همکاری در فروش به همراه تقویم شمسی و واحد پولی تومان در مارکت راست چین ارائه شده است و کاملا سفارشی سازی شده برای سایت‌های فارسی زبان است.

Ultimate Affiliate Pro – Affiliate Plugin for WordPress & WooCommerce

امکانات افزونه همکاری در فروش ووکامرس به همین جا ختم نمی‌شود و در ادامه در مورد سایر قابلیت‌ها بیشتر توضیح می‌دهیم.

معرفی قابلیت‌ها و ویژگی‌های افزونه افیلیت پرو بعنوان بهترین افزونه همکاری در فروش

روش‌های مختلف تعیین پورسانت با افزونه افیلیت پرو 

در این افزونه همکاری در فروش می‌توانید حالت های مختلفی از تعیین پورسانت را داشته باشید به عنوان مثال برای کاربری که اولین بار ثبت نام کرده یا برای زمانی که یکی از بازاریابان یک رتبه خاص را بدست آورد، درصد کمیسیون متفاوتی تنظیم کنید. برای مواردی مانند عضویت جدید در سایت یا خرید محصول مبلغ کمیسیون قابل تنظیم است.

هر بازاریاب می‌تواند کمپین بازاریابی خود را ایجاد کند و از طریق استراتژی بازاریابی چندسطحی یا شبکه ای بازاریابان بیشتری اضافه کند و به ازای فروش سطح های پایین به سطح بالاتر پورسانت داده شود. در کل این افزونه همکاری در فروش ووکامرس بر اساس موارد زیر می توانید پورسانت را تعریف کنید:

 • پرداخت به ازای فروش
 • پرداخت به ازای کلیک
 • پرداخت به ازای ثبت نام
 • پرداخت به ازای اقدام
 •  پرداخت به ازای مجموع کلیک
 • پرداخت به ازای 1000 نمایش

امکانات افزونه Ultimate Affiliate Pro

امکانات افزونه افیلیت پرو

افزونه افیلیت پرو امکان مدیریت تمام فرآیندهای موردنیاز برای ایجاد یک سیستم همکاری در فروش را برای شما فراهم کرده است. بنابراین بدون نیاز به هیچ کار اضافه فقط به مدیریت بازاریابان و رصد کردن درآمدهای خود بپردازید. از جمله قابلی‌های این افزونه همکاری در فروش وردپرس شامل موارد زیر است:

ارتقاء رتبه با عملکرد بهتر

بازاریابان را براساس رتبه طبقه بندی کنید و به هر کدام سطح کمیسیون ویژه‌ای اختصاص دهید. پس از رسیدن به دستاوردها موردنظر هر بازاریاب می تواند به رتبه بعدی ارتقا یابد.

پیشنهادهای ویژه بازاریابان

در افزونه Ultimate Affiliate Pro بازاریابان می‌توانند پورسانت‌های مختلفی براساس محصولات یا کالاهای خریداری شده بدست آورند. این نوع پیشنهادات را می‌توان در محدوده زمانی و بر اساس تاریخ محدود کرد.

تعریف نامحدود بازاریاب

برای تعریف تعداد بازارایاب محدودیتی وجود ندارد که بتوانند محصولات و خدمات شما را تبلیغ کنند.

مقدار پورسانت سفارشی

برای بازاریابان با رتبه و امتیاز خاص می‌توانید، پیشنهاد یا کارمزد سفارشی، پاداش هایMLM، درصد یا مبلغ ثابت تعیین کنید.

بازاریابی چند سطحی

با افزونه Ultimate Affiliate Pro می‌توانید بازاریابان را در رتبه‌های جداگانه طبقه بندی کنید و سطح کمیسیون متفاوتی را برای هر کدام اختصاص دهید. پس از رسیدن به دستاوردهای تعیین شده هر بازاریاب می‌تواند به رتبه بعدی ارتقا پیدا کند.

افزونه همکاری در فروش افیلیت پرو پلتفرم بازاریابی شما را به یک سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM=Multi-Level Marketing) یا بازاریابی هرمی تبدیل می‌کند که بازاریابان را برای جذب همکاران بیشتر تشویق می‌کند. بر اساس نیاز شما می‌توانید یک برنامهUniLevel ،Force Matrix یا Binary Matrix برای سایت خود تنظیم کنید.

کمیسیون های مداوم برای خریدهای آتی

به بازاریابان خود اجازه دهید در تمام خریدهای بعدی مشتری هم کارمزد دریافت کنند. با این افزونه دیگر نگران کوکی ها یا مرورگرهای مختلف نباشید و با کمیسیون پاداش و عملکرد بازاریابان خود را وفادار کنید.

پاداش عملکرد

وقتی بازاریابان شما یک رتبه خاص را کسب یا برای اولین بار ثبت نام می‌کنند، کمیسیون پاداش را برای آنها تعیین کنید تا انگیزه بیشتری برایی فروش پیدا کنند.

مدیریت بنرها

می‌توانید بنرهای آماده با طرح‌های جذاب به بازاریابان خود ارائه کنید. این کار به شما کمک می‌کند با کیفیت و استاندارد مورد قبول به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازید.

پرداخت های پی پال

فقط با چند کلیک مستقیم از داشبورد Affiliate Pro درآمد بازاریابان را پرداخت کنید. برای پرداخت می‌توانید پرداخت را برای معاملات خاص یا کل درآمد تعیین کنید.

ارجاعات دوره‌ای بازگشتی

افزونه Ultimate affiliate pro قابلیت دادن کمیسیون برای اشتراک‌های مکرر در سیستم‌های عضویت با مقدار سفارشی و متفاوت از یک رتبه به دیگر را دارد.

اشتراک اجتماعی

ادغام با پلاگین Social Share & Locker و افزوده شدن دکمه اشتراک‌گذاری برای به اشتراک‌گذاری لینک‌های افیلیت بازاریابان در این افزونه گنجانده شده تا از پتانسیل شبکه‌های اجتماعی خود هم استفاده کنید.

کیف پول

قابلیت کیف پول برای بازاریابان این امکان را فراهم می‌کند که درآمد خود را مستقیما در وب سایت شما هم خرج کنند.

یکپارچه سازی با OptIn

افزونه همکاری در فروش وردپرس قابلیت یکپارچگی با 10 سیستم بازاریابی ایمیل را دارد که در آن می‌توانید ایمیل‌های افیلیت خود را برای فعالیت‌های بعدی ذخیره کنید.

Landing Page

این پلاگین همکاری در فروش برای پوشش هر جریان کاری که می‌تواند ثبت نام موفقیت آمیز یا مرحله پرداخت کامل باشد بر اساس Landing Page عمل می‌کند.

کوپن های وابسته

شما می‌توانید بازاریاب را به کوپن‌های WooCommerce ،Easy Digital Download یا Ultimate Membership Pro مرتبط کنید تا وقتی مشتری از آن کد تخفیف و کوپن در سیستم‌های شما استفاده می‌کند، جایزه بگیرید.

Slug سفارشی

علاوه بر نام کاربری یا شناسه پیشفرض، قابلیت ایجاد یک نامک سفارشی در افزونه افیلیت پرو وجود دارد تا بازاریابان بتوانند هویت یا نام شرکت خود را در پشت یک نامک پنهان کنند.

صفحه حساب بادی پرس

مستقیماً در صفحه حساب BudyPress، بخش Account Affiliate را با افزونه Affiliate pro یکپارچه کنید.

صفحه حساب ووکامرس

بخش صفحه اشتراک سهام شرکت را مستقیماً در صفحه حساب WooCommerce ادغام کنید.

واحد پولی سفارشی

اگر واحد پولی شما در سیستم موجود نیست، می‌توانید واحد پولی مورد نظر خود را اضافه کنید که ما به صورت اختصاصی واحد پول تومان را برای کاربران ایرانی قرار داده‌ایم.

بازاریابان برتر

با 10 قالب از پیش تعریف شده در افزونه همکاری در فروش ووکامرس لیست بازاریابان برتر را بر اساس درآمد affiliate معرفی کنید.

فرم ثبت‌نام سفارشی

چندین استایل که فرم ثبت نام کاملا سفارشی را ارائه می‌دهند در افزونه Ultimate Affiliate Pro WordPress وجود دارد.

صفحه حساب کاربری

بیش از 15 برگه منو با گزینه‌های مختلف و کاملاً قابل تنظیم براساس 3 الگوی از پیش تعریف شده وجود برای نمایش صفحه حساب کاربری وجود دارد.

کد کوتاه

از شورتکدهای آماده برای نمایش اطلاعات شخصی بازاریابان را در صفحات مختلف استفاده کنید.

گزارش ها

امکان دریافت جزئیات گزارش‌های بازاریابی یا آمار پرداخت برای مدیر در صفحه حساب برای به دست آوردن میزان فروش از طریق افیلیت وجود دارد.

اطلاعیه

اعلان‌های ایمیل را برای اقدامات یا مراحل مختلف به بازاریابان و مدیر سیستم ارسال کنید.

پشتیبانی از افزونه‌های محبوب

افزونه فارسی Ultimate Affiliate Pro علاوه بر پشتیبانی پیشفرض از افزونه‌های محبوب فروشگاهی ووکامرس و edd از روش‌های فروش دیگر نیز پشتیبانی می‌کند. سازندگان افزونه با استفاده از ابداع یک راهکار این امکان را فراهم آورده‌اند که شما بدون نیاز به نصب هیچ افزونه (یا ادان اضافی) بتوانید سیستم بازاریابی شبکه‌ای خود را به فرم‌سازهای مختلف همچون گراویتی فرم و سایر فرم‌سازهای وردپرس و همچنین سیستم‌های دیگر متصل کنید.

خلاصه ویژگی های افزونه همکاری در فروش ووکامرس را در زیر ببینید

تعداد فروش بیش از 2000
ورژن آخرین ورژن 8.1
کاربرد  ساخت سیستم افیلیت و همکاری در فروش
امکانات ویژه تقویم فارسی، واحد پول ایران، تعیین درصد متفاوت برای هر محصول

مزایای استفاده از افزونه همکاری در فروش وردپرس

با داشتن سیستم همکاری در فروش از مزایای زیر برخوردار می‌شوید:

 • افزایش ترافیک به سایت
 • بهبود رتبه های سایت
 • افزایش فروش
 • کاهش هزینه تبلیغات و بازاریابی

با افزونه Ultimate Affiliate Pro و راه‌اندازی سیستم افیلیت می‌توانید فروشتان را با کمترین هزینه بالا ببرید.

نیازمندی‌های نصب Ultimate Affiliate Pro

 اگر می‌خواهید از افزونه Affiliate Pro استفاده کنید، حداقل موارد و منابع زیر باید فراهم شود:

 • WordPress v.5.0+
 •  PHP v7.2+
 •  cURL enabled
 •  WP Crons enabled
 • فعالسازی تابع allow_url_fopen در هاست

نکته: توجه داشته باشید که در بخش‌هایی مانند سطح‌های بازاریابی یا واحد پولی امکان استفاده از زبان فارسی وجود ندارد و حتما باید فیلد به صورت انگلیسی پر شود. ممکن است پیوندهای که با زبان فارسی ایجاد شده‌اند قابلیت تبدیل به لینک بازاریابی را نداشته باشند به همین دلیل بهتر است از پیوند یکتای لاتین در آدرس‌های سایت خود استفاده کنید و پرداخت پورسانت بازاریابان تنها به صورت کارت به کارت انجام می‌شود.

رای دادن به افزونه Ultimate Affiliate Pro

افزونه Ultimate Affiliate Pro یکی از بهترین افزونه‌های همکاری در فروش و کسب درآمد از اینترنت است که می‌توان با کمک تولید محتوا در فضای آنلاین، پیاده سازی کرد و به درآمد‌ بسیار خوبی رسید. این افزونه همکاری در فروش ووکامرس برخلاف پلاگین‌های دیگر نیاز به هیچ گونه افزودنی‌های اضافی برای گسترش عملکرد خود ندارد و همه قابلیت‌هایی مورد نیاز برای داشتن یک سیستم همکاری در فروش فراهم شده است.

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه Ultimate Affiliate Pro، افزونه همکاری در فروش

در این افزونه همکاری در فروش شامل موارد زیر است:

 • CPS: پرداخت به ازای فروش
 • CPC: پرداخت به ازای کلیک
 • CPL: پرداخت به ازای ثبت نام
 • CPA: پرداخت به ازای اقدام
  EPC: درآمد به ازای مجموع کلیک
  CPM: پرداخت به ازای 1000 نمایش

از مسیر زیر بر اساس درصد یا مبلغ ثابت می توان مقدار پورسانت را تعیین کرد:
برنامهای افزودنی > ماژول بازاریابی چند سطحی > مقدار برای هر سطح انتخاب میزان پورسانت

برای پرش از رتبه فعلی، بازاریاب ها باید دستاوردهای لازم را کسب کنند. بنابراین کافیست در بخش پیشخوان افزونه افیلیت، رتبه ها را انتخاب کنید. در بخش دستاوردها می توانید تعیین کنید که بازاریاب بعد از چه تعداد ارجاع یا چه مبلغی به کدام رتبه ارتقا پیدا کند.

لیست تغییرات

نسخه 8.4 - 26 آذر 1402
 • - تغییر: یکپارچه سازی پرداخت و فرآیند پرداخت
 • - ثابت: راه اندازی ماژول CostPerMile (CPM).
 • - اضافه شده: ادغام با پرداخت های مستقیم WooCommerce
 • - ثابت: محتوای صفحه حساب من در داخل برگه ها و نحوه قالب بندی آن
نسخه 8.3 - 17 آذر 1402
 • اضافه شدن نسخه انگلیسی

آخرین پرسش و پاسخ

mohammad5201
mohammad5201

سلام
این افزونه بعد از فعال کردن به صورت خودکار صفحه پیشخوان کاربر رو تغییر میده؟؟
بعد من میخوام وقتی مشتری میاد یه کد معرفی داشته باشه مختص خودش، و وقتی به کاربرای دیگه معرفی میکنه فقط در صورتی که کسی که معرفی شده خریدی از سایت انجام میده اگر مبلغ خریدش از 10 تومن بیشتر بود مبلغ مثلا 1 میلیون به شخص معرفی کننده تو حساب اکانتش پاداش بده اگر کمتر از 10 تومن شد خریدش مثلا 500هزار تومن، هدیه و پاداش به کیف پولش اضافه بشه.
بعد میخوام اگر یه زمانی این پاداش پولی که داخل حسابش جمع شده رو درخواست کرد خودم کارت به کارت کنم بعد دستی از حساب اکانتش کسر کنم، این طوری نباشه که خودش بتونه برداشت کنه این امکان رو داره؟
و این که اگر یه زمان خواستم برداشت مشتری به صورت اتوماتیکی شه که داخل حسابش بزنه پول به کارتش واریز شه هم امکانش هست؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mohammad5201
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
صفحه حساب کاربری بازاریاب، از صفحه حساب کاربری قالب جداس.
برای پورسانتها میتونید رتبه مختلف ایجاد و شرط اعمال کنید.
درحال حاضر تنها روش تسویه حساب بازاریابان کارت به کارت هست. به شما درخواست تسویه میدن و شما شخصا کارت به کارت رو انجام میدین. راه دیگری فعلا وجود نداره

adminwbdk
adminwbdk

سلام
این افزونه با قالب آموزشیار سازگار هست؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به adminwbdk
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
کاربر گرامی گزارش ناسازگاری با قالب مورد نظر نداشتیم.
در حالت کلی اگه قالب استاندارد کدنویسی شده باشه مشکلی پیش نمیاد.

meysam0617
meysam0617

سلام
من خودم میخوام افیلیت رو برای یک سایت دیگه انجام بدم
اونا بهم سایت اماده با ساب دامین خودشون دادند اما چون ساب دامین از اونهاست نمیشه واس تبلیغ تو سایت ترب استفاده کرد، باید خودم سایت بزنم و مشتری بیاد تو سایت من خرید بزنه و من دستی تو سایت اصلی وارد کنم اما مشکل من اپدیت محصولات هست یعنی ممکنه محصولی تو سایت اصلی تموم شده باشه ولی تو سایت من هنوز موجود باشه مشتری خرید کنه و بعد ک من برم دستی تو سایت اصلی وارد کنم خود محصول یا سایز خاصی یا رنگ خاصش موجود نباشه
از طرفی روزانه ممکنه چندین محصول جدید اضافه بشن که وارد کردن‌شون تو سایت وقت گیر باشه
میخواستم بپرسم با استفاده از این افزونه میشه محصولات سایت من با سایت اصلی sync بشن یعنی اگه محصولی تو سایت اصلی ناموجود شد تو سایت من هم بزنه ناموجود؟ یا محصولی اگه به سایت اصلی اضافه شد اینجا هم خودش خودکار اضافه بشه؟
میشه لینک خارجی موقع خرید اضافه کنم تا مشتری موقع خرید بره وبسایت اصلی خریدش رو انجام بده اما این خلاف قوانین ترب هست و اجازه فعالیت نمیده

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به meysam0617
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
نه کاربر گرامی. افزونه چنین امکانی که مدنظر شماس نداره.

mostafa1383
mostafa1383

سلام وقت شما بخیر
ما یک سایت داریم فروشاهی نیست و میخواهم که زیر مجموعه گیری داشته باشیم و هر شخص یک کد رفرال داشته باشه و کسی موقع ثبت نام کد شخص رو زد مبلغی کیف پول معرف شارژ بشه.یا اینکه به شخص امتیاز تعلق بگیره ایا افزونه شما همچین قابلیتی داره؟؟؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mostafa1383
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
با امکان mlm (بازاریابی چند سطحی) میتونید امکان مد نظر رو پیاده سازی کرد.
به این صورت که با هر خرید سطح زیرین پورسانت بازاریابی به بازاریاب مادر تعلق میگیره. سپس بازاریاب مادر به صورت دستی مبلغ حساب خود رو به موجودی کیف تبدیل خواهد کرد.

mostafa1383
mostafa1383 در پاسخ به mostafa1383

خب داخل سایت محصولی به فروش نمیرسه ولی ما میخواهیم زمان ثبت نام کد معرف رو که زدن امتیاز یا کیف پولش شارژ بشه

iranmanesh
iranmanesh

باسلام دو تا سوال داشتم راجب افزونه
1- شیوه پرداختی ما به بازاریاب به چه صورت هست؟
2- ایا افزونه این امکان رو داره که علاوه بر میزان پورسانت یک مبلغ مازادی به عنوان پاداش برای بازار یاب درنظر بگیریم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به iranmanesh
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
1. در حال حاضر تنها روش پرداخت کارت به کارت هست.
2. از طریق خود افزونه خیر. ممکن نیست

esmaeilzolfyan
esmaeilzolfyan

سلام.آیا ارتقا رتبه بازاریاب ها پس از انجام تارگت های مشخص شده هر سطح اتوماتیک هست یا دستی؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به esmaeilzolfyan
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله اتومات انجام میشه.

esmaeilzolfyan
esmaeilzolfyan

سلام. میخاستم بدونم وقتی رتبه های مورد نظرمون رو توی افزونه ایجاد کردیم و شرط های ارتقا رتبه توسط بازاریاب انجام شد.
آیا بازاریاب به صورت اتوماتیک ارتقا رتبه داده میشه؟
مثلا اگه بازاریاب الف باید 100 میلیون میفروخت تا بتونه به پورسانت 15درصد برسه.
وقتی مقدار فروشش از 100 میلیون بالاتر رفت آیا اتوماتیک به سطح پرمیوم میرسه؟ یا باید دستی این کارو کنیم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به esmaeilzolfyan
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله. به محض رسیدن به شرط ارتقا، رتبه خودکار ارتقا پیدا میکنه.

mohammadrezahamigolzar
mohammadrezahamigolzar

با عرض سلام و خسته نباشید
بنده میخواستم بدونم آیا در افزونه ی Ultimate Affiliate Pro امکان تعریف پورسانت جداگانه برای هر محصول وجود داره ؟
چون مثلا ما میتونیم تو بعضی از کالا هامون تا 25 درصد برای بازاریاب هامون در نظر بگیریم و برای بعضی از محصولات حتی نمیشه 1 درصد از فروش رو برای بازاریاب در نظر بگیرم .

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mohammadrezahamigolzar
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله میتونید برای هر محصول به صورت جداگانه پورسانت تعریف کنید. حتی میشه پورسانت بر اساس دسته بندی محصولات تعیین کرد

arash.shafe
arash.shafe

کد باز هست؟ یا کد بسته؟ که بشه یعض قسمت ها رو تغییر داد

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به arash.shafe
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
افزونه مجهز به لایسنس راست چین هست. و یک فایل رو کد کردیم.

dr-iman
dr-iman

سلام وقت بخیر.
برای استفاده از این افزونه اگر بخوام محصولی رو با ارز دیجیتال به فروش برسونم آیا امکان تعریف پرداخت تتری وجود داره یا خیر.
اگر نداره آیا این افزونه با افزونه Box Coin یا افزونه موجود در راست چین tether Payment Gateway سازگاری داره یا خیر؟
پیشاپیش برای پاسختون تشکر

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به dr-iman
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
شما هر واحد پولی در ووکامرس تعریف کنید میتونید به صورت درصدی یا مبلغ ثابت به بازاریاب پرداخت کنید. پرداخت در افزونه افیلیت در حال حاضر به صورت دستی انجام میشه.

mohammadh1
mohammadh1

سلام این افزونه کاملا فارسی شده؟ یعنی پنل ارسال پیامک و درگاه قابل اتصال هست یا خیر

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mohammadh1
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر. خود افزونه کاملا فارسی ‌راست چین هست. اما در حال حاضر پنل پیامکی و درگاه بانکی نداره.

merdas64
merdas64

سلام
ایا این افزونه لایسنس خاصی داره یا میشه برای چند سایت استفاده کرد؟

اگر دارای لایسنس هست میشه الان برای یه سایت فعال کنم و بعدها غیرفعالش کنم و رو یه سایت دیگه نصب کنم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به merdas64
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله کاربر گرامی. افزونه مجهز به لایسنس راست چین هست و تنها در یک دامنه فعاله.
بله راست چین این امکان رو برای کاربران فراهم کرده و شما میتونید تنها 5 بار دامته رو تغییر بدین .

kojabram
kojabram

سلام می خواستم کاربر بعد ثبت نام در قسمت همکاری در فروش کد معرفی سایت رو دریافت کنه و با اون کد تبلیغات کنه هرکس از اون کد وارد سایت شد و در عرض ۴۸ ساعت آینده هرچه خریداری کرد به طور مثال ۲۵درصد به فروشنده داده بشه آیا چنین امکانی وجود دارد؟ اگر بله آموزش این کار داده شده یا راهنمایی می کنید برای این‌کار ؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به kojabram
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله. با فعال کردن کوکی براحتی میتونید شرط مورد نظر رو فعال کنید. بعد از خرید اموزش کار با افزونه در اختیار شما قرار میگیره. موفق باشید

hkamran
hkamran

سلام من یه برنامه فروش برای سایتم دارم و می‌خوام ببینم آیا با این افزونه ممکنه؟

به عنوان مثال می‌خوام وقتی کاربر x از سایت من دوره خرید یه کد معرفی هم بگیره و بتونه این کد معرفی رو به افراد دیگه ای بده ولی با اولین خریدی که با کد معرفی کاربرx زده میشه دقیقا به اندازه پول همون دوره ای که اول خرید و در ازاش کد تخفیف گرفت به کیف پولش برگرده و به ازای هربار خرید بیشتر با همون کد مثلا مبلغ ۲۰۰ تومن به کیف پول کاربر x برگرده
آیا ممکنه ؟؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به hkamran
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
کاربر برای دریافت کد معرف حتما باید بعنوان بازاریاب در سایت ثبت نام کنه. در این صورت میتونه کد معرف رو به بقیه کاربران هم بده تا بعنوان زیر محموعه قرار بگیرن.
خریدها باید با لینک بازاریابی انجام بشه که شامل پورسانت بازاریاب بشه.
شرط خریدی ک میفرمایید ممکن نیست.

i.davoudi
i.davoudi

سلام
وقتتون بخیر
بنده برای یک فروشگاه فروش مکمل ورزشی سناریو زیر میخواستم ، لطفا می فرمایید آیا با این افزونه میتوان این سناریو رو اجرا کرد؟

سناریو فروشگاه فروش مکمل ورزشی
کاربران در سه سطح تعریف میشوند.
۱ - کاربر عادی:
بواسطه تنها شماره همراه در سایت ثبت نام کرده و اقدام به ثبت محصول مینمایند و در نهایت در فرم پرداخت، دیگر اطلاعات خود را وارد کرده و وارد درگاه میشود و پرداخت را انجام میدهد. در کلیه گام های انجام، برای ادمین سایت و کاربر ارسال پیامک انجام گردد.

۲- کاربر داروخانه:
«ادمین سایت» بتواند برای کاربر داروخانه پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری داروخانه، کاربر داروخانه بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام داروخانه، نام موسس، جواز کسب و ... نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر داروخانه توسط ادمین سایت، کاربر داروخانه بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای داروخانه می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر داروخانه ارسال گردد.

۳ - کاربر شرکت پخش:
«ادمین سایت» بتواند برای کاربر شرکت پخش پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری شرکت پخش، کاربر شرکت پخش بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام شرکت پخش، نام موسس، جواز کسب و ... نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر شرکت پخش توسط ادمین سایت، کاربر شرکت پخش بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای شرکت پخش می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر شرکت پخش ارسال گردد.
۴. نکات تکمیلی:
تنها کاربر عادی امکان پرداخت مبلغ خرید را دارد.
کاربر داروخانه و کاربر شرکت پخش تنها پیش فاکتور رو از طریق پنل و ایمیل دریافت میکنند.
تمامیه محصولات در کلیه سه سطح یک پارچه هستند و تنها به لحاظ قیمتی در هر محصول فرق دارند که ادمین برای هر محصول سه قیمت برای کاربر، داروخانه و مرکز پخش میزند.

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
افزونه دارای امکان بازاریابی چند سطحی هست.
در افزونه ثبت نام با ایمیل اجبار هست و شماره موبایل رو میتونید خودتون به صورت فیلد سفارشی ایجاد کنید.
ساخت پنل رو هر کاربری میتونه به صورت اختصاصی داشته باشه. و متناسب با نقش کاربری تنها دسترسی به پیشخوان سایت رو میتونید با افزونه افیلیت کنترل کنید.
امکان ایجاد محدودیت پرداخت برای سطح دوم و سوم وجود نداره دوست عزیز.
در حال حاضر افزونه مجهز به پنل پیامکی نیست.

Hooshyar Khan
Hooshyar Khan

سلام
این مورد میشه ؟
1- الان من یک بازاریاب ایجاد میکنم و یک تخفیف به بازاریاب اختصاص میرم مثلا دسته بندی فلان گروه محصول
بعد مشتری موقع تسویه کد تخیف رو میزنه و اعمال میشه به نام بازاریاب درسته؟
2- پس در صفحه تسویه مشتری کد بازاریاب دیگه نمیزنه ؟
3-گزارش گیری شمسی فروش بازاریاب رو داریم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به Hooshyar Khan
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
1. شما میتونید یک کد تخفیف اختصاصی برای بازاریاب ایجاد کنید. کد تخفیف وکامرس. همه کد تخفیف ها در صفحه تسویه خساب استفاده میشه.
2. خیر
3. خیر. گزارش ها میلادی هست

mohammadhoseinii
mohammadhoseinii

سلام. امکان تسویه حساب خودکار یا اتصال به درگاه های ایرانی و پنل پیامک های ایرانی داره؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mohammadhoseinii
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
نه متاسفانه. در حال حاضر چنین امکانی در افزونه وجود نداره.

emad.e90
emad.e90

سلام
در افزونه شما این امکان وجود دارد که کدهای تخفیف را به بازاریاب وصل کرد و مشخص باشد مشتری از چه کد تخفیف استفاده کرده است(در پنل نمایش دهد)؟
برای مثال کد تخفیف x با درصد مشخص فقط مربوط به بازاریاب 1 و کد تخفیف y با درصد دیگری فقط مربوط به بازاریاب ۲
باتشکر

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به emad.e90
 • طراح محصول

سلام. بله. میتونید برای هر بازاریاب یک کد تخفیف اختصاصی قرار بدین. فقط برای ادمین نمایش داده میشه.

emad.e90
emad.e90 در پاسخ به emad.e90

یک سوال دیگر
این افزونه با قالب دژاوو سایت همخوانی دارد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به emad.e90
 • طراح محصول

اگه قالب استاندارد و با ووکامرس سازگار باشه کار میکنه. اما تست سازگاری انجام نشده و از سمت کاربرانی هم گزراش ناسازگاری نداشتیم.

f_zamani
f_zamani

سلام وقت بخیر میخاستم بپرسم امکان این هست که برای هر محصول برای مثال ما سایت مواد غذایی هستیم میخاییم بازاریاب ها با لینک معرف تخفیف 14 درصد روی محصول به مشتریشون بدن قیمت روی سایت برای مثال 700 تومن هست و میخام با 14 درصد تخفیف کسی که با لینک معرف میاد ان قیمت رو ببینه و خرید کنه و در نهایت پورسانت ها لحاظ بشه این امکان وجود داره؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به f_zamani
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر. میتونید برای هر بازاریاب یک کد تخفیف اختصاصی ایجاد کنید و هر بازاریاب به کاربران ‌نظر بده.

f_zamani
f_zamani در پاسخ به f_zamani

لطف می کنید برای ایجاد این کد بفرمایید از کدام بخش افزونه میشه اقدام کرد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به f_zamani
 • طراح محصول

باید از بخش ایجاد کد تخفیف سایت یک کد تخفیف ایجاد کنید. کافیه از بخش اختصاصی افزونه - سمت چپ برگه بازاریاب رو انتخاب و ذخیره کنید. هر بازاریاب میتونه کد تخفیف رو به کاربران مورد نظر ارسال کنه.

هوش افزار
هوش افزار

سلام وقت بخیر چندسوال قبل از خرید داشتم ممنونم راهنمایی بفرمایید.
1-آیا ممکنه پورسانت هر دسته بندی جدا تعیین کنیم به طور مثال: دسته بندی گوشی 2 درصد و دسته بندی لوازم جانبی 8 درصد
2-آیا ممکنه پورسانت رتبه ها افزایش بدیم به طور مثال بازاریاب مبتدی 2 درصد از فروش گوشی پورسانت گرفته و در صورتی ارتقا پیدا کنه به 4 درصد پورسانت در فروش گوشی برسه
باتشکر

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به هوش افزار
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر. در خدمتتون هستیم.
1. بله. از بخش ویرایش دسته محصول میتونید درصد جدا برای هر دسته قرار بدین.
2. بله. میتونید برای ارتقا رتبه شرط بذارید و بعد از رسیدن به شرط رتبه بازاریاب درصد بیشتر دریافت کنه.

مشاهده بیشتر
بستن