افزونه Ultimate Affiliate Pro، افزونه همکاری در فروش
2,191 فروش
از 350 رأی
84% رضایت
81% رضایت پشتیبانی
از 54 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
479 هزار تومان
قیمت محصول:
479,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 613
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

معرفی افزونه همکاری در فروش Ultimate Affiliate Pro

افزونه Affiliate Pro یک افزونه برای راه‌اندازی سیستم افیلیت و همکاری در فروش در سایت وردپرس است. با این افزونه همکاری در فروش می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه تبلیغات، به صورت آنلاین برای محصولاتتان تبلیغ کنید و فروش‌تان را بالا ببرید. Ultimate Affiliate Pro تمام متدهای بازاریابی را پوشش داده و دارای امکاناتی مانند تعیین درصد پورسانت برای هر محصول، امکان انتخاب روش‌های پرداخت به بازاریابان، تعریف فیلدهای سفارشی، ساخت لینک بازاریابی دلخواه، بازاریابی چندسطحی و… است.

Affiliate WordPress Plugin

اختصاصی راست چین

افزونه Ultimate Affiliate Pro کاملترین افزونه افیلیت در وردپرس است که به شما امکان می‌دهد یک پلتفرم جامع برای شرکتهای وابسته خود با پاداش و مقدار مختلف بر اساس رتبه و پیشنهادات ویژه ارائه دهید. افزونه افیلیت پرو با ووکامرس، آلتیمیت ممبرشیپ پرو، EDD و پی پال کاملا سازگار است.

افزونه Ultimate Affiliate Pro چگونه کار می‌کند؟

تابحال از وب سایت‌های دیگر به دیجی کالا هدایت شده اید؟ این همان روند همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. همکاری در فروش یکی از سیستم‌های مدرن و مطرح در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات است، به واسطه این سیستم به ازای مشتریانی که یک بازاریاب به سمت شما می‌آورد به او پورسانت پرداخت می کنید. این بهترین روش برای تبلیغات است که نرخ تبدیل بالایی دارد و تنها به اندازه پورسانت پرداختی هزینه می کنید. این نوع تبلیغات بدون ریسک بوده و بالاترین بازدهی را خواهد داشت.

افزونه Ultimate Affiliate Pro ایجاد و مدیریت سیستم همکاری در فروش را فراهم می‌کند و با صرف کمترین هزینه می‌توانید فروشتان را بالا ببرید. با این افزونه تبلیغ کنندگان لینک محصولات شما را در سایت‌شان قرار می‌دهند و کاربرانی که به سایت شما هدایت می‌شوند و به ازای تعداد خرید با این لینک کمیسیون تبلیغات را برای بازاریاب پرداخت می‌کنید.

چرا افزونه Ultimate Affiliate Pro بهترین افزونه همکاری در فروش ووکامرس است؟

افزونه Ultimate Affiliate Pro بهترین افزونه افیلیت در وردپرس است و به شما امکان می‌دهد یک پلتفرم جامع برای شرکتهای وابسته با پاداش و مقدار مختلف بر اساس رتبه و پیشنهادات ویژه ارائه دهید.

در بسیاری از افزونه‌های افیلیت پرداخت به بازاریابان بر اساس تعداد خرید کاربر است اما در افزونه التیمیت افیلیت بر اساس 8 روش مختلف مانند تعداد بازید، کلیک، خرید و… وجود دارد.
افزونه افیلیت پرو با ووکامرس، آلتیمیت ممبرشیپ پرو، EDD و پی پال کاملا سازگار است و در صورت نصب این افزونه‌ها تداخلی ایجاد نمی‌شود.

جدیدترین آپدیت این افزونه همکاری در فروش به همراه تقویم شمسی و واحد پولی تومان در مارکت راست چین ارائه شده است و کاملا سفارشی سازی شده برای سایت‌های فارسی زبان است.

Ultimate Affiliate Pro – Affiliate Plugin for WordPress & WooCommerce

امکانات افزونه همکاری در فروش ووکامرس به همین جا ختم نمی‌شود و در ادامه در مورد سایر قابلیت‌ها بیشتر توضیح می‌دهیم.

معرفی قابلیت‌ها و ویژگی‌های افزونه افیلیت پرو بعنوان بهترین افزونه همکاری در فروش

روش‌های مختلف تعیین پورسانت با افزونه افیلیت پرو 

در این افزونه همکاری در فروش می‌توانید حالت های مختلفی از تعیین پورسانت را داشته باشید به عنوان مثال برای کاربری که اولین بار ثبت نام کرده یا برای زمانی که یکی از بازاریابان یک رتبه خاص را بدست آورد، درصد کمیسیون متفاوتی تنظیم کنید. برای مواردی مانند عضویت جدید در سایت یا خرید محصول مبلغ کمیسیون قابل تنظیم است.

هر بازاریاب می‌تواند کمپین بازاریابی خود را ایجاد کند و از طریق استراتژی بازاریابی چندسطحی یا شبکه ای بازاریابان بیشتری اضافه کند و به ازای فروش سطح های پایین به سطح بالاتر پورسانت داده شود. در کل این افزونه همکاری در فروش ووکامرس بر اساس موارد زیر می توانید پورسانت را تعریف کنید:

 • پرداخت به ازای فروش
 • پرداخت به ازای کلیک
 • پرداخت به ازای ثبت نام
 • پرداخت به ازای اقدام
 •  پرداخت به ازای مجموع کلیک
 • پرداخت به ازای 1000 نمایش

امکانات افزونه Ultimate Affiliate Pro

امکانات افزونه افیلیت پرو

افزونه افیلیت پرو امکان مدیریت تمام فرآیندهای موردنیاز برای ایجاد یک سیستم همکاری در فروش را برای شما فراهم کرده است. بنابراین بدون نیاز به هیچ کار اضافه فقط به مدیریت بازاریابان و رصد کردن درآمدهای خود بپردازید. از جمله قابلی‌های این افزونه همکاری در فروش وردپرس شامل موارد زیر است:

ارتقاء رتبه با عملکرد بهتر

بازاریابان را براساس رتبه طبقه بندی کنید و به هر کدام سطح کمیسیون ویژه‌ای اختصاص دهید. پس از رسیدن به دستاوردها موردنظر هر بازاریاب می تواند به رتبه بعدی ارتقا یابد.

پیشنهادهای ویژه بازاریابان

در افزونه Ultimate Affiliate Pro بازاریابان می‌توانند پورسانت‌های مختلفی براساس محصولات یا کالاهای خریداری شده بدست آورند. این نوع پیشنهادات را می‌توان در محدوده زمانی و بر اساس تاریخ محدود کرد.

تعریف نامحدود بازاریاب

برای تعریف تعداد بازارایاب محدودیتی وجود ندارد که بتوانند محصولات و خدمات شما را تبلیغ کنند.

مقدار پورسانت سفارشی

برای بازاریابان با رتبه و امتیاز خاص می‌توانید، پیشنهاد یا کارمزد سفارشی، پاداش هایMLM، درصد یا مبلغ ثابت تعیین کنید.

بازاریابی چند سطحی

با افزونه Ultimate Affiliate Pro می‌توانید بازاریابان را در رتبه‌های جداگانه طبقه بندی کنید و سطح کمیسیون متفاوتی را برای هر کدام اختصاص دهید. پس از رسیدن به دستاوردهای تعیین شده هر بازاریاب می‌تواند به رتبه بعدی ارتقا پیدا کند.

افزونه همکاری در فروش افیلیت پرو پلتفرم بازاریابی شما را به یک سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM=Multi-Level Marketing) یا بازاریابی هرمی تبدیل می‌کند که بازاریابان را برای جذب همکاران بیشتر تشویق می‌کند. بر اساس نیاز شما می‌توانید یک برنامهUniLevel ،Force Matrix یا Binary Matrix برای سایت خود تنظیم کنید.

کمیسیون های مداوم برای خریدهای آتی

به بازاریابان خود اجازه دهید در تمام خریدهای بعدی مشتری هم کارمزد دریافت کنند. با این افزونه دیگر نگران کوکی ها یا مرورگرهای مختلف نباشید و با کمیسیون پاداش و عملکرد بازاریابان خود را وفادار کنید.

پاداش عملکرد

وقتی بازاریابان شما یک رتبه خاص را کسب یا برای اولین بار ثبت نام می‌کنند، کمیسیون پاداش را برای آنها تعیین کنید تا انگیزه بیشتری برایی فروش پیدا کنند.

مدیریت بنرها

می‌توانید بنرهای آماده با طرح‌های جذاب به بازاریابان خود ارائه کنید. این کار به شما کمک می‌کند با کیفیت و استاندارد مورد قبول به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازید.

پرداخت های پی پال

فقط با چند کلیک مستقیم از داشبورد Affiliate Pro درآمد بازاریابان را پرداخت کنید. برای پرداخت می‌توانید پرداخت را برای معاملات خاص یا کل درآمد تعیین کنید.

ارجاعات دوره‌ای بازگشتی

افزونه Ultimate affiliate pro قابلیت دادن کمیسیون برای اشتراک‌های مکرر در سیستم‌های عضویت با مقدار سفارشی و متفاوت از یک رتبه به دیگر را دارد.

اشتراک اجتماعی

ادغام با پلاگین Social Share & Locker و افزوده شدن دکمه اشتراک‌گذاری برای به اشتراک‌گذاری لینک‌های افیلیت بازاریابان در این افزونه گنجانده شده تا از پتانسیل شبکه‌های اجتماعی خود هم استفاده کنید.

کیف پول

قابلیت کیف پول برای بازاریابان این امکان را فراهم می‌کند که درآمد خود را مستقیما در وب سایت شما هم خرج کنند.

یکپارچه سازی با OptIn

افزونه همکاری در فروش وردپرس قابلیت یکپارچگی با 10 سیستم بازاریابی ایمیل را دارد که در آن می‌توانید ایمیل‌های افیلیت خود را برای فعالیت‌های بعدی ذخیره کنید.

Landing Page

این پلاگین همکاری در فروش برای پوشش هر جریان کاری که می‌تواند ثبت نام موفقیت آمیز یا مرحله پرداخت کامل باشد بر اساس Landing Page عمل می‌کند.

کوپن های وابسته

شما می‌توانید بازاریاب را به کوپن‌های WooCommerce ،Easy Digital Download یا Ultimate Membership Pro مرتبط کنید تا وقتی مشتری از آن کد تخفیف و کوپن در سیستم‌های شما استفاده می‌کند، جایزه بگیرید.

Slug سفارشی

علاوه بر نام کاربری یا شناسه پیشفرض، قابلیت ایجاد یک نامک سفارشی در افزونه افیلیت پرو وجود دارد تا بازاریابان بتوانند هویت یا نام شرکت خود را در پشت یک نامک پنهان کنند.

صفحه حساب بادی پرس

مستقیماً در صفحه حساب BudyPress، بخش Account Affiliate را با افزونه Affiliate pro یکپارچه کنید.

صفحه حساب ووکامرس

بخش صفحه اشتراک سهام شرکت را مستقیماً در صفحه حساب WooCommerce ادغام کنید.

واحد پولی سفارشی

اگر واحد پولی شما در سیستم موجود نیست، می‌توانید واحد پولی مورد نظر خود را اضافه کنید که ما به صورت اختصاصی واحد پول تومان را برای کاربران ایرانی قرار داده‌ایم.

بازاریابان برتر

با 10 قالب از پیش تعریف شده در افزونه همکاری در فروش ووکامرس لیست بازاریابان برتر را بر اساس درآمد affiliate معرفی کنید.

فرم ثبت‌نام سفارشی

چندین استایل که فرم ثبت نام کاملا سفارشی را ارائه می‌دهند در افزونه Ultimate Affiliate Pro WordPress وجود دارد.

صفحه حساب کاربری

بیش از 15 برگه منو با گزینه‌های مختلف و کاملاً قابل تنظیم براساس 3 الگوی از پیش تعریف شده وجود برای نمایش صفحه حساب کاربری وجود دارد.

کد کوتاه

از شورتکدهای آماده برای نمایش اطلاعات شخصی بازاریابان را در صفحات مختلف استفاده کنید.

گزارش ها

امکان دریافت جزئیات گزارش‌های بازاریابی یا آمار پرداخت برای مدیر در صفحه حساب برای به دست آوردن میزان فروش از طریق افیلیت وجود دارد.

اطلاعیه

اعلان‌های ایمیل را برای اقدامات یا مراحل مختلف به بازاریابان و مدیر سیستم ارسال کنید.

پشتیبانی از افزونه‌های محبوب

افزونه فارسی Ultimate Affiliate Pro علاوه بر پشتیبانی پیشفرض از افزونه‌های محبوب فروشگاهی ووکامرس و edd از روش‌های فروش دیگر نیز پشتیبانی می‌کند. سازندگان افزونه با استفاده از ابداع یک راهکار این امکان را فراهم آورده‌اند که شما بدون نیاز به نصب هیچ افزونه (یا ادان اضافی) بتوانید سیستم بازاریابی شبکه‌ای خود را به فرم‌سازهای مختلف همچون گراویتی فرم و سایر فرم‌سازهای وردپرس و همچنین سیستم‌های دیگر متصل کنید.

خلاصه ویژگی های افزونه همکاری در فروش ووکامرس را در زیر ببینید

تعداد فروش بیش از 2000
ورژن آخرین ورژن 8.1
کاربرد  ساخت سیستم افیلیت و همکاری در فروش
امکانات ویژه تقویم فارسی، واحد پول ایران، تعیین درصد متفاوت برای هر محصول

مزایای استفاده از افزونه همکاری در فروش وردپرس

با داشتن سیستم همکاری در فروش از مزایای زیر برخوردار می‌شوید:

 • افزایش ترافیک به سایت
 • بهبود رتبه های سایت
 • افزایش فروش
 • کاهش هزینه تبلیغات و بازاریابی

با افزونه Ultimate Affiliate Pro و راه‌اندازی سیستم افیلیت می‌توانید فروشتان را با کمترین هزینه بالا ببرید.

نیازمندی‌های نصب Ultimate Affiliate Pro

 اگر می‌خواهید از افزونه Affiliate Pro استفاده کنید، حداقل موارد و منابع زیر باید فراهم شود:

 • WordPress v.5.0+
 •  PHP v7.2+
 •  cURL enabled
 •  WP Crons enabled
 • فعالسازی تابع allow_url_fopen در هاست

نکته: توجه داشته باشید که در بخش‌هایی مانند سطح‌های بازاریابی یا واحد پولی امکان استفاده از زبان فارسی وجود ندارد و حتما باید فیلد به صورت انگلیسی پر شود. ممکن است پیوندهای که با زبان فارسی ایجاد شده‌اند قابلیت تبدیل به لینک بازاریابی را نداشته باشند به همین دلیل بهتر است از پیوند یکتای لاتین در آدرس‌های سایت خود استفاده کنید و پرداخت پورسانت بازاریابان تنها به صورت کارت به کارت انجام می‌شود.

رای دادن به افزونه Ultimate Affiliate Pro

افزونه Ultimate Affiliate Pro یکی از بهترین افزونه‌های همکاری در فروش و کسب درآمد از اینترنت است که می‌توان با کمک تولید محتوا در فضای آنلاین، پیاده سازی کرد و به درآمد‌ بسیار خوبی رسید. این افزونه همکاری در فروش ووکامرس برخلاف پلاگین‌های دیگر نیاز به هیچ گونه افزودنی‌های اضافی برای گسترش عملکرد خود ندارد و همه قابلیت‌هایی مورد نیاز برای داشتن یک سیستم همکاری در فروش فراهم شده است.

مشاهده بیشتر

سوالات متداول افزونه Ultimate Affiliate Pro، افزونه همکاری در فروش

در این افزونه همکاری در فروش شامل موارد زیر است:

 • CPS: پرداخت به ازای فروش
 • CPC: پرداخت به ازای کلیک
 • CPL: پرداخت به ازای ثبت نام
 • CPA: پرداخت به ازای اقدام
  EPC: درآمد به ازای مجموع کلیک
  CPM: پرداخت به ازای 1000 نمایش

از مسیر زیر بر اساس درصد یا مبلغ ثابت می توان مقدار پورسانت را تعیین کرد:
برنامهای افزودنی > ماژول بازاریابی چند سطحی > مقدار برای هر سطح انتخاب میزان پورسانت

برای پرش از رتبه فعلی، بازاریاب ها باید دستاوردهای لازم را کسب کنند. بنابراین کافیست در بخش پیشخوان افزونه افیلیت، رتبه ها را انتخاب کنید. در بخش دستاوردها می توانید تعیین کنید که بازاریاب بعد از چه تعداد ارجاع یا چه مبلغی به کدام رتبه ارتقا پیدا کند.

لیست تغییرات

نسخه 8.8.1 - 25 خرداد 1403
 • فیکس باگ هشدار وردفنس
نسخه 8.4 - 26 آذر 1402
 • - تغییر: یکپارچه سازی پرداخت و فرآیند پرداخت
 • - ثابت: راه اندازی ماژول CostPerMile (CPM).
 • - اضافه شده: ادغام با پرداخت های مستقیم WooCommerce
 • - ثابت: محتوای صفحه حساب من در داخل برگه ها و نحوه قالب بندی آن

آخرین پرسش و پاسخ

mohammad_
mohammad_

سلام
میخواهیم لینکی که بازاریاب برای هر محصول دربافت می کند و آن لینک را باز می کند یک صفحه تنها باشد که اطلاعات تماس از مشتری بگیرد و تمام. و به صفحه محصول خود سایت ارجاع داده نشود چگونه میتوان این کاررا انجام داد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mohammad_
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
دوست عزیز برای ساخت اینک بازاریابی باید مستقیم صفحه ای ک مد نظر می‌باشد وارد شود. امکان ریدایرکت با خود افزونه وجود ندارد.

1506hoda
1506hoda

سلام پرداختی به بازاریاب چطور انجام میشه؟ فقط باید شماره کارتش رو تو پنل ثبت کنه و خارج از سایت براش کارت به کارت انجام بشه؟ یا از طریق خود پنل هم امکان پذیره؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به 1506hoda
 • طراح محصول

سلام، وقت بخیر
بله دوست عزیز در حال حاضر تنها از طریق کارت به کارت انجام میشه.

1506hoda
1506hoda در پاسخ به 1506hoda

اینکه توی توضیحات افزونه نوشتید پرداخت پی پال چی هست؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به 1506hoda
 • طراح محصول

در ایران از پی پال استفاده نمیشه دوست عزیز.برای کاربران ایرانی تنها راه کارت به کارت هستش

mrsaboor
mrsaboor

سلام عرض ادب و احترام
بنده یک سایت سینمایی دارم که بر پایه ووکامرس نیست و با افزونه اشتراک ویژه کار میکنه و به درگاه سپال وصله خواستم بدونم میشه مثلا برای کسایی که با کد تخفیف خودشون یا کد اختصاصی خودشون باعث خرید اشتراک سایت میشن بهشون هدیه داده بشه؟ مثلا 30 هزار تومن یا با این افزونه نمیشه

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mrsaboor
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بستگی به افزونه عضویت ویژه ای که استفاده میکنید داره. اگه از افزونه ممبرشیپ پرو استفاده میکنید سازگاری کامل دارن و همه ی امکانات دو افزونه قابل استفاده س.

mftomd
mftomd

سلام میخوام همچین سیستمی راه اندازی کنم. لطفا راهنمایی کنید ایا با این افزونه امکان پذیر هست؟ همکار ، اجناس موجود در سایت را در شبکه اجتماعی خود بارگذاری و سفارشات مشتریان خود را در سایت ثبت کند و در بخش آدرس گیرنده، آدرس مشتری خود را وارد کند، سفارش مشتری با نام و شماره تماس همکار برای مشتری ارسال شود.. خرید همکار با تخفیفات مشخص شده انجام بشه ولی وقتی توی سایت از طرف همکار ثبت میشه ادرس ارسالی و مشخصات ارسالی و فاکتور به نام همکار صادر بشه.

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mftomd
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر کاربر گرامی. خیر متاسفانه پیاده سازی سیستم مورد نظر با افزونه افیلیت ممکن نیست

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mftomd
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
نه متاسفانه ممکن نیست.

mftomd
mftomd در پاسخ به mftomd

شما افزونه خاصی رو سراغ دارید برای اینکار؟

mehdirostami
mehdirostami

با سلام و احترام
مجموعه ما فروشنده های محتلفی دارد که هرکدام به نحوه های مختلفی محصول بازاریابی و به فروش میرسانند میخواستم ببینم ایا با این افزونه میشه پنل براشون تعریف کنیم که دسترسی به افرادی که از سمت انها ثبت نام و خرید کرده باشند بتوانند ببینند؟؟
و اینکه امکان پورسانت به ازای خرید مشتری هاشون هست.به این صورت وقتی مشتری توسط لینک بازاریاب ثبت نام کرد از ان به بعد تمامی خرید های مشتری پورسانتی تعلق بگیرد به بازاریاب؟؟(در تمامی خرید های مشتری)

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mehdirostami
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله کاربر گرامی، هر بازاریاب برای خود پنل کاربری جدا داره. شما میتونید از امکان بازاریابی چند سطحی و mlm استفاده کنید.و بازاریاب میتونه همه زیر مجموعه های خودش رو ببینه

rolihoseyni61
rolihoseyni61

با سلام و عرض ادب
این محصول رو بنده تصمیم به خرید دارم
این افزونه با استفاده از لینک های ایجاد شده برای دعوت و همچنین ارجاع استفاده میکنه

یک ادآن برای این افزونه وجود داره که نام اون ( افزونه کد معرف برای افزونه همکاری در فروش Ultimate affiliate PRo ) است که امکان بازاریابی با کد معرف را به افزونه همکاری در فروش اضافه می‌کند

سوال های بنده اینها است برای خرید:
1: آیا Ultimate affiliate PRo با این ادآن که کد معرف رو بهش میخواد اضافه کنه هماهنگی داره؟
2: اگر این افزونه با این ادآن هماهنگ است آیا بعد از نصب این ادآن میتوان بازریاب هم با کد معرف و هم لینک های ایجاد شده برای ارجاع اقدام به بازاریابی کند؟ و یا بعد از نصب این ادآن تنها کد معرف خواهد بود و جایگزین لینک های ارجاع خواهد شد

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به rolihoseyni61
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
در نسخه جدید افزونه، کد معرف در خود افزونه ارابه شده و نیازی به ادان نیست.

۲. با هر دو قابل انجام هست. معمولا کد معرف برای بازاریابی چندسطحی استفاده میشه و لینک بازاریابی هم برای بازاریابی به روش خرید و فروش - کلیک و.. استفاده میکنن

mohammads123
mohammads123

سلام بنده افزونه دیجیتس دارم با افزونه ای دیگر ایا به مشکل میخوره ؟؟؟
ثبتنام این افزونرو میخوام ببندم فقط دیجیتس باشه

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mohammads123
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
دو افزونه در حال حاضر ناسازگار هستش. امکان استفاده از دو افزونه همزمان وجود نداره

webdiaco
webdiaco

سلام
1-توی این افزونه میشه برای هر محصول به صورت اختصاصی پورسانت تعریف کرد مثلا 50 هزارتومان
2- شورتکد داره برای نمایش؟
۳- کاربر برای خودش لینک اختصاصی داره یا نه

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به webdiaco
 • طراح محصول

سلام. وقتتون بخیر
۱. بله در صفحه ویرایش محصول این امکان فراهم هست.
۲. برای همه فرم ها بله شورت کد وجود داره. برای نمایش یک سری امکانات هم میتونید استفاده کنید.
۳. بله. هر بازاریاب برای خودش لینک اختصاصی داره

rezash1
rezash1

سلام وقتتون بخیر
سوال اول اینکه آیا هنوز هم اون مشکل عدم امکان استفاده از حروف فارسی در لینک یونیک یو آر ال محصول وجود داره؟
سوال دوم اینکه من دو تا سایت دارم که با دامنه های متفاوت هستند . یکی دات کام دیگری دات آی آر. آیا مجبورم دو بار این محصول رو بخرم یا راهکاری دارین که من نخوام دوبار هزینه کنم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به rezash1
 • طراح محصول

سلام. بله. در حال حاضر امکان استفاده از لینک فارسی وجود نداره.
بله. دامنه دارای لایسنس هست و تنها بر روی یک دامنه فعال خواهد شد.

aliadib
aliadib

سلام. این سیستم به این صورت هست که اگر بازاریابی کسی رو دعوت کرد بهش پورسانتی تعلق می گیره.
حالا من می خوام اون کسی دعوت شده اگر کس دیگه ای رو دعوت کرد علاوه بر پورسانتی که به خودش تعلق گرفته به نفر بالایی خودش هم درصدی تلعق بگیره.
آیا این افزونه چنین امکانی رو داره؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به aliadib
 • طراح محصول

سلام وقتتون بخیر
بله از طریق بازاریابی شبکه ای اینمورد امکانپذیره.

hossein_ahmadi
hossein_ahmadi

سلام این افزونه آموزش هم دارد؟؟؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به hossein_ahmadi
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله آموزش راه اندازی افزونه و تنظیمات اولیه افزونه به صورت ویدیو بعد خرید در دسترستون قرار میگیره.

AMIREH
AMIREH

چون کاربران من هم در ایران هستند و هم در خارج از ایران به همین دلیل ورود و عضویت من باید به دو روش موبایل و ایمیل صورت بگیرد که به همین دلیل از افزونه دیجیتس استفاده کرده ام. ورود و عضویت شما به هر 2 روش صورت می گیرد؟ قابلیت اتصال به پنل پیامکی را دارد؟ تا در این صورت من کلا دیجیتس را غیرفعال کنم و از افزونه شما استفاده بکنم.
کمترین میزان سودی که می تونیم به دعوت شده بدیم چقدره؟ من می خوام دعوت کننده فقط از خرید اول دعوت شده سود کسب بکنه که در سوال قبل فرمودین این امکان وجود نداره، ما می تونیم درصد خیلیی کمی رو تعریف بکنیم که نزدیک به صفر باشه؟ 0.0001% مثلا این مقدار ؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به AMIREH
 • طراح محصول

خیر. ارسال پیامکی در افزونه فعال نیست دوست عزیز.
مقدار پورسانت رو میتونید خودتون تعیین کنید. اما اعشاری ممکن نیست.بله. همونظور که خدمتتون گفتیم امکان این وجود نداره که شرط فقط خرید اول بذارید.

AMIREH
AMIREH

سلام و وقت بخیر. ورود و عضویت وب سایت باید به چه صورتی باشه که مشکلی پیش نیاد. ورود وب سایت من با افزونه دیجیتس هست. مشکلی وجود نداره برای درست کار کردن پلاگین؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به AMIREH
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر. دو افزونه افیلیت و دیجیتس ناسازگارن دوست عزیز. نمیتونید همزمان استقاده کرد.

volcanocoder
volcanocoder

با سلام و خسته نباشید . آیا این امکان وجود دارد که من بتوانم بعد از اینکه همکار محصول رو اضافه کرد تاییدش کنم و بعد بر روی سایت قرار بگیرد ؟ و اینکه میتوانیم با این افزونه یک پلن طرح عضویت پولی برای ثبت آگهی ومحصولات داشته باشیم یا خیر ؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به volcanocoder
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر دوست عزیز از طریق افزونه بازاریاب محصول ایجاد میکنه.بازاریاب از بین محصولات موجود اینک بازاریابی ایجاد میکنه و کسب درآمد میکنه.
خیر. امکان ایجاد پلن اشتراک وجود نداره

AMIREH
AMIREH

آیا این امکان وجود داره که دعوت کننده پورسانت هاش توی کیف پولش جمع بشن و وقتی خودش از سایت محصولی خرید می کنه از کیف پولش کسر بشه؟ یا تسویه فقط به صورت کارت به کارت است؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به AMIREH
 • طراح محصول

سلام بله. بازاریاب میتونه درآمد بازاریابی رو به موجودی کیف پول تبدیل کنه. و از سایت خرید انجام بده.
بله تسویه هم فعلا به صورت کارت به کارت انجام میشه

AMIREH
AMIREH

سلام و وقت بخیر. من می خوام دعوت کننده فقط از خرید اول دعوت شده سود کسب بکنه نه از خریدهای بعدیش. این امکان وجود داره؟ با توجه به باگ های اخیر افزونه دیجینس گزارشی از عدم هم خوانی این 2 افزونه با همدیگه نداشتین؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به AMIREH
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
نه متاسفانه امکان محدود کردن تعداد خرید کاربر وجود نداره.
ناسازگاری بین افزونه دیجیتس و افیلیت وجود داره دوست عزیز

aminkh86
aminkh86

درود مجدد
میشود یک قالب که این افزونه با آن بیشترین سازگاری را دارد ،بفرمایید.
همچنین در سوال قبلی من متوجه نشدم آیا این افزونه روی قالب غیر فروشگاهی هم کار میکند.
و هنگام راه اندازی این افزونه ،آیا راهنمایی و پشتیبانی میکنید.
چون من یکبار این افزونه را خریداری کردم ،تو نصب و راه اندازی آن به مشکل برخورد کردم

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به aminkh86
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله دوست عزیز. با اکثر قالب هایی که کدنویسی استاندارد داشته باشه سازگار هستش.
بله بعد از خرید به مدت۶ماه پشتیبانی رایگان دارین دوست عزیز

aminkh86
aminkh86

با سلام و تشکر
میخواستم ببینم افزونه را باید حتما روی سایت فروشگاهی بالا آورد یا میتوان روی یک قالب تک صفحه ای وردپرس نصب کرد و سپس به ازای ثبت نام ،کمیسیون یا امتیاز ثابت پرداخت شود

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به aminkh86
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله امکان دریافت پورسانت بازاریاب از ثبت نام کاربران سایت وجود داره

aminkh86
aminkh86

آیا این افزونه با قالب استورویلا که رایگان گذاشتید سازگار است؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به aminkh86
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
قالب توسط ما ارایه نشده. در حالت کلی اگه استاندارد کدنویسی شده باشه مشکلی نخواهد داشت.

مشاهده بیشتر
بستن