افزونه Ultimate Affiliate Pro، افزونه همکاری در فروش
1,971 فروش
86% رضایت از 288 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
312,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 412
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

Affiliate WordPress Plugin

معرفی افزونه افیلیت مارکتینگ Ultimate Affiliate Pro

افزونه Affiliate Pro به جرات بهترین افزونه همکاری در فروش و افیلیت در وردپرس است. تابحال از وب سایت های دیگر به دیجی کالا هدایت شده اید؟ این همان روند همکاری در فروش است. شما هم می‌توانید از سایر بازاریابان بخواهید محصولات شما را تبلیغ و لینک انها در وب سایت خود قرار دهند. هر کاربری می‌تواند تبلیغ یا بنری برای محصول شما در سایت خود درج کند و اگر این تبلیغ موجب خرید شود از طریق این افزونه کمیسیون تبلیغات را برای بازاریاب پرداخت می‌کنید.
این افزونه وردپرسی اکنون به عنوان کاملترین افزونه بازاریابی شبکه‌ای شناخته می‌شود و تمام امکانات و متدهای بازاریابی را پوشش داده و چیزی را از قلم نینداخته است.

اختصاصی راست چین

چرا افزونه Ultimate Affiliate Pro

قبل از هر چیز یک اشاره کوچک داشته باشم که اصلاً همکاری در فروش آنلاین چیست و چطور می‌توان از این روش در دنیای اینترنت کسب درآمد کرد. “زمانی که شما به کمک ابزارهای دیجیتال بتوانید محصول یا خدمت شرکت یا فرد دیگری را به فروش برسانید و در این فروش پورسانت یا درصد خودتان را بردارید به این کار شما همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ می گویند”.
همکاری در فروش یکی از سیستم های مدرن و مطرح در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات است. به واسطه این سیستم شما در ازای مشتریانی که یک بازاریاب به سمت شما می آورد به او پورسانت پرداخت می کنید. این بهترین روش برای تبلیغات به شمار می رود که نرخ تبدیل آن بالا بوده و تنها به اندازه پورسانت پرداختی هزینه می کنید. این نوع تبلیغات بدون ریسک بوده و بالاترین بازدهی را خواهد داشت.
افزونهUltimate Affiliate Pro کاملترین افزونه افیلیت در وردپرس است که به شما امکان می دهد یک پلتفرم جامع برای شرکتهای وابسته خود با پاداش و مقدار مختلف بر اساس رتبه و پیشنهادات ویژه ارائه دهید.

جدیدترین آپدیت افزونه Ultimate Affiliate Pro به همراه تقویم شمسی و واحد پولی تومان در مارکت راست چین ارائه شده است.

معرفی قابلیت ها و ویژگی های افزونه افیلیت پرو، بهترین افزونه همکاری در فروش

کارکرد افزونه افیلیت پرو در تعیین پورسانت پرداختی

در این افزونه همکاری در فروش شما می‌توانید، کمیسیون ها را برای زمانی که یکی از بازاریابان شما یک رتبه خاص را بدست می‌آورد یا برای اولین بار ثبت نام کرد، تعیین کنید. هر رتبه کسب شده توسط بازاریاب ممکن است درصد کمیسیون متفاوتی داشته باشد که توسط شما قابل تنظیم است. علاوه بر این وقتی بازدیدکننده عضو سایت شد یا محصولی خرید به بازاریاب مبلغی به عنوان کمیسیون پرداخت کنید، این مبلغ نیز قابل تنظیم است.

افزونه افیلیت پرو امکان مدیریت تمام فرآیندهای موردنیاز برای ایجاد یک سیستم همکاری در فروش را برای شما فراهم کرده است. بنابراین بدون نیاز به هیچ کار اضافه فقط به مدیریت بازاریابان و رصد کردن درآمدهای خود می‌پردازید.

هر بازاریاب می‌تواند کمپین بازاریابی خود را ایجاد کند و از طریق استراتژی “بازاریابی چند سطحی یا شبکه ای” بازاریاب بیشتری را به ارمغان می‌آورد.

امکانات افزونه Ultimate Affiliate Pro

پشتیبانی از افزونه های محبوب

افزونه فارسی Ultimate Affiliate Pro علاوه بر پشتیبانی پیشفرض از افزونه‌های محبوب فروشگاهی ووکامرس و edd از روش‌های فروش دیگر نیز پشتیبانی می‌کند. سازندگان افزونه با استفاده از ابداع یک راهکار این امکان را فراهم آورده‌اند که شما بدون نیاز به نصب هیچ افزونه (یا ادان اضافی) بتوانید سیستم بازاریابی شبکه ای خود را به فرم‌سازهای مختلف همچون گراویتی فرم و سایر فرم‌سازهای وردپرس و همچنین سیستم‌های دیگر متصل کنید.

شما می توانید وب سایت خود را به یک ماشین تجارت و درآمد واقعی تبدیل کنید، جایی که فقط باید در آنجا بنشینید و دیگران برای شما کار کنند!

ویژگی های کلیدی و عملکردی افزونه افیلیت پرو

ارتقاء رتبه با عملکرد بهتر:
بازاریابان براساس رتبه طبقه بندی کنید و به هر کدام سطح کمیسیون ویژه ای اختصاص دهید. پس از رسیدن به دستاوردها موردنظر هر بازاریاب می تواند به رتبه بعدی ارتقا یابد.

تعریف نامحدود بازاریاب:
برای تعریف تعداد بازارایاب محدودیتی وجود ندارد که بتوانند محصولات و خدمات شما را تبلیغ کنند.

مقدار پورسانت سفارشی:
برای بازاریابان با رتبه و امتیاز خاص می‌توانید، پیشنهاد یا کارمزد سفارشی، پاداش هایMLM، درصد یا مبلغ ثابت تعیین کنید.

پیشنهادهای ویژه بازاریابان:
بازاریابان می توانند پورسانت های مختلفی را براساس محصولات یا کالاهای خریداری شده بدست آورند. این نوع پیشنهادات را می توان در محدوده زمانی و بر اساس تاریخ محدود کرد.

بازاریابی چند سطحی:
با افزونه Ultimate Affiliate Pro میتوانید بازاریابان را در رتبه های جداگانه طبقه بندی کنید و سطح کمیسیون متفاوتی را برای هر کدام اختصاص دهید. پس از رسیدن به دستاوردهای تعیین شده هر بازاریاب می تواند به رتبه بعدی ارتقا پیدا کند.

افزونه همکاری در فروش افیلیت پرو سیستم عامل بازاریابی شما را به یک سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM=Multi-Level Marketing) یا بازاریابی هرمی تبدیل می کند که بازاریابان را برای جذب همکاران بیشتر تشویق می‌کند. بر اساس نیاز شما می‌توانید یک برنامهUniLevel ،Force Matrix  یا Binary Matrix برای سایت خود تنظیم کنید.

کمیسیون های مداوم برای خریدهای آتی:
به بازاریابان خود اجازه دهید در تمام خریدهای بعدی مشتری هم کارمزد دریافت کنند. با این افزونه دیگر نگران کوکی ها یا مرورگرهای مختلف نیستید. با کمیسیون پاداش و عملکرد بازاریابان خود را وفادار کنید.

پاداش عملکرد:
وقتی بازاریابان شما یک رتبه خاص را کسب یا برای اولین بار ثبت نام میکنند، کمیسیون پاداش را برای آنها تعیین و حس وفاداری را در آنها ایجاد کنید.

مدیریت بنرها:
شما میتوانید بنرهای آماده با طرح‌های جذاب به بازاریابان خود ارائه کنید. این کار به شما کمک می کند با کیفیت و استاندارد مورد قبول به تبلیغ محصولات و خدمات خود بپردازید. این راهکار نرخ تبدیل بهتری به شما ارائه می‌کند.

پرداخت های پی پال:
فقط با چند کلیک مستقیم از داشبورد Affiliate Pro درآمد بازاریابان را پرداخت کنید. انتخاب کنید که معاملات خاص یا کل سپرده را پرداخت کنید.

ارجاعات دوره ای بازگشتی:
افزونه ultimate affiliate pro قابلیت اعطا کمیسیون برای اشتراک های مکرر در سیستم های عضویت با مقدار سفارشی و متفاوت از یک رتبه به دیگر را دارد.

اشتراک اجتماعی:
ادغام با پلاگین social share& locker و افزوده شدن دکمه اشتراک گذاری برای به اشتراک گذاری لینک های افیلیت بازاریابان در این افزونه گنجانده شده است. بنابراین از پتانسیل شبکه های اجتماعی خود نیز استفاده می کنند.

یکپارچه سازی  OptIn:
یکپارچگی با 10 سیستم بازاریابی ایمیل که در آن می توانید ایمیل های افیلیت خود را برای فعالیتهای بعدی ذخیره کنید.

Landing Page:
این پلاگین همکاری در فروش برای پوشش هر جریان کاری که می تواند ثبت نام موفقیت آمیز یا مرحله پرداخت کامل باشد بر اساس Landing Page عمل می کند.

کیف پول:
قابلیت کیف پول برای بازاریابان این امکان را فراهم می کند که درآمد خود را مستقیما در وب سایت شما هم خرج کنند.

کوپن های وابسته:
شما می توانید بازاریاب را به کوپن‌های WooCommerce ،Easy Digital Download یا Ultimate Membership Pro مرتبط کنید تا وقتی مشتری از آن کد تخفیف و کوپن در سیستم های شما استفاده می کند، جایزه بگیرید.

Slug سفارشی:
علاوه بر نام کاربری یا شناسه پیشفرض، قابلیت ایجاد یک نامک سفارشی در افزونه افیلیت پرو ارائه می شود، تا بازاریابان بتوانند هویت یا نام شرکت خود را در پشت یک نامک پنهان کنند.

صفحه حساب بادی پرس:
مستقیماً در صفحه حساب BudyPress، بخش Account Affiliate را با افزونه affiliate pro یکپارچه کنید.

صفحه حساب WooCommerce :
بخش صفحه اشتراک سهام شرکت را مستقیماً در صفحه حساب WooCommerce ادغام کنید.

واحد پولی سفارشی:
اگر واحد پولی شما در سیستم موجود نیست، می توانید واحد پولی مورد نظر خود را اضافه کنید.

بازاریابان برتر:
با 10 قالب از پیش تعریف شده شما میتوانید لیست بازاریابان برتر بر اساس درآمد affiliate را معرفی کنید.

فرم ثبت نام سفارشی:
چندین استایل که فرم ثبت نام کاملا سفارشی را ارائه می دهند در افزونه Ultimate Affiliate Pro WordPress وجود دارد.

صفحه حساب کاربری:
بیش از 15 برگه منو با گزینه های مختلف و کاملاً قابل تنظیم براساس 3 الگوی از پیش تعریف شده وجود دارد.

کد کوتاه:
کد کوتاه بسیاری وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تا اطلاعات شخصی بازاریاب را در  صفحات مختلف نمایش دهید.

گزارش ها:
جزئیات گزارش های بازاریابی یا آمار پرداخت برای مدیر در صفحه حساب.

اطلاعیه:
اعلان های ایمیل را برای اقدامات یا مراحل مختلف به بازاریابان و مدیر سیستم ارسال کنید.

 نیازمندی های نصب Ultimate Affiliate Pro

اگر می خواهید از افزونه Affiliate Pro استفاده کنید، حداقل موارد و منابع زیر باید فراهم شود:

 • WordPress v.5.0+
  • PHP v7.2+
  • cURL enabled
  • WP Crons enabled
 • فعالسازی تابع allow_url_fopen در هاست

افزونه Ultimate Affiliate Pro یکی از کاربردی ترین ابزارهای همکاری در فروش و کسب درآمد از اینترنت است که می‌توان با کمک تولید محتوا در فضای آنلاین، پیاده سازی کرد و به درآمد‌ بسیار خوبی رسید.

این افزونه همکاری در فروش ووکامرس برخلاف پلاگین های دیگر نیاز به هیچ گونه افزودنی‌های اضافی برای گسترش عملکرد خود ندارد و همه قابلیت‌هایی که می‌خواهید در همین افزونه وجود دارد

رای دادن به افزونه Ultimate Affiliate Pro

⚠️ توجه داشته باشید که در بخش‌هایی مانند سطح‌های بازاریابی یا واحد پولی امکان استفاده از زبان فارسی وجود ندارد و حتما باید فیلد به صورت انگلیسی پر شود. ممکن است پیوندهای که با زبان فارسی ایجاد شده اند قابلیت تبدیل به لینک بازاریابی را نداشته باشند بهتر است از پیوند یکتای لاتین در آدرس های سایت خود استفاده کنید و پرداخت پورسانت بازاریابان تنها به صورت کارت به کارت انجام می‌شود.

مشاهده بیشتر
سوالات متداول
CPS- پرداخت به ازای فروش CPC- پرداخت به ازای کلیک CPL- پرداخت به ازای ثبت نام CPA- پرداخت به ازای اقدام EPC- درآمد به ازای مجموع کلیک CPM- پرداخت به ازای 1000 نمایش
- پلن تک سطح(پلن unilevel یک پلن با عرض نامحدود است. یعنی در این روش٬ نامحدود سرگروه می‌تواند وجود داشته باشد. این به شما اجازه می‌دهد که یک خط از توزیع‌کنندگان در خط مقدم خود داشته باشید و تمام بازاریابان در واقع٬ زیرشاخه مستقیم تجارت شما باشند. به خاطر آن که از این نظر با محدودیتی مواجه نیستید می‌توانید طول (عمق) شبکه را به دلخواه طولانی و قوی در نظر بگیرید. این متد برای اغلب شرکت‌های بزرگ و کوچک مناسب است.) - پلن ماترس(پلن ماتریکس٬ دارای یک ساختار هرمی است که به صورت تعداد ثابتی عرض (ردیف) و عمق (ستون) مرتب شده و تعداد توزیع کنندگان سطح اول شما را محدود می‌کند. این روش به واسطه فرمول عرض*عمق عمل می‌کند. پلن ماتریکس همچنین به عنوان متد ماتریکس اجباری و یا پلن نردبان نیز شناخته می‌شود. پلن ماتریکس٬ عرض را محدود کرده و به این وسیله اعضا را برای قرار گرفتن در سطح زیر تحریک می‌کند.) - پلن دودویی(پلن باینری دارای یک ساختار دو شاخه (شاخه چپ – شاخه راست) در بازاریابی چندسطحی است که هر عضو جدید در یکی از شاخه‌های چپ یا راست جای می‌گیرد. یک شاخه به عنوان پای قدرت در نظر گرفته می‌شود حال آن که شاخه دیگر پای سود است.ساختار توزیع پاداش پلن باینری نیاز دارد که هر عضو٬ دو عضو جدید را به سیستم اضافه کند که این باعث می‌شود تا شبکه در یک زمان نسبتا کوتاهی گسترش زیادی بیابد.)
از مسیر زیر بر اساس درصد یا مبلغ ثابت می توان مقدار پورسات را تعیین کرد: ( برنامهای افزودنی -> ماژول بازاریابی چند سطحی -> مقدار برای هر سطح) پورسانت را مشخص کنید.

لیست تغییرات

نسخه 6.9.1 - 12 فروردین 1400
 • - رفع مشکل فیلترهای حساب من بدون نتیجه
 • - رفع مشکل فرآیند جزئیات پرداخت
 • - رفع مشکل ماژول Stripe V3 Payout
 • - بهبود ارزش پیوندهای محصول
 • - بهبود داشبورد UAP
 • - بهبود ماژول کیف پول برای کوپن های WooCommerce
 • - بهبود روند تغییر رتبه ها
 • - بهبود سازگاری با وردپرس 5.7
نسخه 7.0 - 23 اردیبهشت 1400
 • - بهبود استایل
 • - بهبود ساختار JS
 • - بهبود تماس های پایگاه داده
 • - بهبود Nonce برای تماس های AJAX
 • - داده های گزارش های جدید
 • - رفع اشکال زمان
 • - افزودن امکان اتصال MLM به ماژول پرداخت پاداش منصفانه
 • - اضافه کردن حذف والد MLM
آخرین پرسش و پاسخ
kojabram
kojabram

سلام وقت بخیر
چون سایت من در زمینه آگهی هست آیا میشه این قابلیت رو اضافه کرد بهش؟ که بازاریابی چند سطحی داشته باشه
آدرس سایت رو میزارم که ببینید خودتون
Yozonline.ir
قالب سایت مای لیستینگ هست

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به kojabram
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
اگه قالب با ووکامرس کاملا سازگار هست و افزونه جانبی نصب ندارید میتونید از افزونه استفاده کنید.
از ظاهر سایت نمیشه بررسی کرد دوست عزیز

a_midh
a_midh

سلام وقت بخیر
ما چون عمده فروش هستیم حاشیه سود بسیار پایینی داریم و برای بازاریاب ها نیاز به پرداخت کمیسیون 0.0025 درصد داریم
آیا امکان ایجاد همچین کمیسیونی وجود دارد ؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به a_midh
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
خیر دوست عزیز مقدار کمیسیون حتما باید بیشتر از 0.01 باشد. شما حتی میتونید کمیسیون 0 هم تایید کنید. اما کمیسیون 0.0025 خیر. ممکن نیست

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به a_midh
 • طراح محصول

سلام. وقتتون بخیر
خیر دوست عزیز. حتما باید مقدار پورسانت بیشتر از 0.01 باشه. حتی پورسانت 0 هم میشه داد. اما پورسانت 0.0025 نه. ممکن نیست.

omidisadegh
omidisadegh

سلام وقتتون بخیر
ایا امکان سفارشی سازی پنل کاربری از طریق المنتور امکان پذیر هست؟
منظورم اینکه که قالب و مدل پیشخوان پنل همکاری در فروش رو خودمون طراحی کنیم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به omidisadegh
 • طراح محصول

سلام. وقتتون بخیر
خیر دوست عزیز. امکان ویرایش با المنتور وجود نداره.
خود افزونه دارای این امکان هست که قالب پنل رو تغییر بدین(۴ قالب اماده داره) و تب ها روهم میتونید از بخش تنظیمات خود افزونه کم و یا زیاد کنید.

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mikado-theme
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
خیر دوست عزیز مقدار کمیسیون حتما باید بیشتر از 0.01 باشد. شما حتی میتونید کمیسیون 0 هم تایید کنید. اما کمیسیون 0.0025 خیر. ممکن نیست

parisar
parisar

با عرض سلام و احترام
برای خریدهایی که به درگاه پرداخت ووکامرس متصل نمیشود و مثلا مستقیم به درگاه پرداخت پی پینگ یا زرین پال متصل میشود چطور میتوان کد معرف را اعمال کرد آیا این قابلیت برای چنین محصولاتی که مربوط به ووکامرس نیست و به درگاه پرداخت ووکامرس متصل نمیشه و به سبد خرید اضافه نمیشه و خرید بصورت مستقیم انجام میشه این امکان وجود داره از قابلیت این پلاگین برای چنین مواردی هم استفاده کرد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به parisar
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
اگر سفارشات در ووکامرس ثبت بشن تفاوت نمیکنه که به درگاه مستقیم وصل مبشه یا به صفحه پرداخت - افزونه کار میکنه.

askarian
askarian

سلام
کیف پول این افزون قابلیت کیف پول ووکامرس که در راستچین هست رو داره؟ کش بک و پرداخت جزئی و...؟
اگر نداره میشه این دو افزونه را در کنار هم استفاده کرد؟
باتشکر

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به askarian
 • طراح محصول

سلام. خیر. با کیف پول افزونه افیلیت تنها میشه خرید کرد. درامد رو به موجودی کیف پول منتقل میکنید و از سایت خرید میکنید.

askarian
askarian در پاسخ به mikado-theme

ممنون
میشه این دو افزونه را در کنار هم استفاده کرد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به askarian
 • طراح محصول

اماکن اتصال دو افزونه وجود نداره. میتونید در کنار هم استفاده کنید. (دو افزونه ناسازگار نیستند)

satads
satads

1.امکانی وجود داره که بازار یاب با جذب بازار یاب هم پورسانت بگیره یعنی اگر از طریق لینکش بازار یاب های دیگه ای رو دعوت کرد و اونها فروش داشتن از فروش اون ها هم سود بگیره مثل شبکه سازی باشه
2.امکانی وجود داره که بشه به سیستم بانکی یا زرین پال متصل کرد حالا با هزینه برای توسعه و تسویه خودکار هر ماه برای بازار یاب ها انجام به؟
3. میشه به سامانه پیامکی متصل کرد که هر بازاریاب فروشی داشت براش پیامک بره یا اگر تسویه حساب شد باهاش پیامک براش بره؟ اگر خیر قابلیت توسعه این موارد هست؟ اگر بله امکان تعریف هر سامانه پیامکی هست یا خیر؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به satads
 • طراح محصول

۱. بله. میتونید از بازاریابی mlm استفاده کنید. بعد از خرید راهنما در اختیارتون قرار میگیره.
۲و۳. میتونید برون سپاری کنید تا افزونه مد نظرتون رو براتون انجام بدن. در حال حاضر چنین سفارش سازی قبول نمیکنیم.

satads
satads

1.سلام با این افزونه میشه کاربر وقتی از طریق لینک بازار یاب محصول a را خرید یک درصدری به بازاریاب بده و اگر ماه بعدی هم همون محصول a رو مجدد خرید بازم بهش درصد بده؟
2.آیا مبلغ هایی که داخل داشبورد بازار یاب ها جمع میشه امکانش که مستقیم اون مبلغ ها داخل کیف پولش جمع بشن؟

افزونه کیف پول مورد استفاده خریداری شده در راست چین:افزونه Wallet Woocommerce، افزونه کیف پول ووکامرس
https://www.rtl-theme.com/wallet-woocommerce-plugin/

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به satads
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
۱. تا زمانی که لینک بازاریابی فعال باشه هر تعداد خرید انجام بشه پورسانت به بازاریاب تعلق میگیره.
۲. بله. بازاریاب میتونه درامد رو به موجودی کیف پول افزونه افیلیت تبدیل کنه.
خود افزونه افیلت دارای کیف پول اختصاصی هست. اگه فقط میخاین با کیف پول خرید انجام بدین کفایت میکنه.

melina19870110
melina19870110

سلام وقت بخیر
آیا با این افزونه امکانش هست که هر بازاریاب ، در زیر مجموعه خودش دو تا بازاریاب دیگه معرفی کنه و برای هر معرفی پورسانت دریافت کنه ؟
و بتونه عملکرد زیر مجموعه خودش رو ببینه ؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به melina19870110
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
شما میتونید از امکان mlm افزونه استفاده کنید.
بله. به صورت گزارش در پنل بازاریابی قایل مشاهده میباشد.

mkay
mkay

سلام
سایت ثبت سفارش پروژه داریم
با این افزونه امکانش هست برای هر بازار یاب لینکی تهیه بشه تا سفارش از لینک هر شخص جدا ثبت بشه ؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به mkay
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله. شما میتونید از هر برگه سایتتون لینک افیلیت ایجاد کنید .

kazem8541
kazem8541

سلام .امکانش هست محصولات برای بروز یودن قیمت از سایت های دیگر قیمت بگیرد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به kazem8541
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
متوجه سوال شما نشدم. ایا منظور شما از قیمت محصولات بعد از ایجاد لینک بازاریابی هست؟
اگر درست متوجه شدم. بله. اگر تغییر قیمت به لینک بازاریابی اعمال میشه.

vahid29231
vahid29231

سلام، امکان داره که افزونه رو خودتون نصب و بر اساس نیاز من روی سایتم تنظیماتش رو انجام بدین؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به vahid29231
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر. کاربر گرامی نصب و راه اندازی اولیه به صورت ویدیو اموزشی در اختیار خریداران محصول قرار میگیره. در مورد سوالاتی که در حین کار کردن با افزونه براتون پیش میاد در خدمتتون هستیم. شما ۶ ماه پشتیبانی رایگان دارید

elya_star
elya_star

درود وقت بخیر
چگونه می توانم رنگ داشبورد کاربری را تغییر بدهم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به elya_star
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
برای تغییر رنگ ها در داشبورد باید شخصی سازی کنید. اما بکگراند صفحه تنظیمات به راحتی قابل تغییر میباشد

amirhosin
amirhosin

سلام امکان اش هست از این افزونه در سایت خبری به ازای هر بازدید (۱۰۰۰) مبلغی به نویسنده داد ، اتوماتیک
کیف پول خود افزونه داره، برای برداشت پول

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به amirhosin
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله افزونه دارای امکان پورسانت بر اساس کلیک زو دارا می‌باشد، شما باید درآمد رو به موجودی کیف پول به صورت دستی تبدیل کنید

keynooor
keynooor

ممنونم از پاسخگویی شما
ی سوال دیگه هم داشتم
اینکه میشه افرادی به عنوان فروشنده محصول در بازار ثبت نام میکنند کد بازاریابی بهشون تعلق بگیره و زیرمجموعه گیری کنند؟
میشه برای افراد بازاریاب فروشنده یا برندی را مشخص کرد برای بازاریابی؟یا خودش طبق تعریف ما در هنگام ثبت نام انتخاب کنه؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به keynooor
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله. بازاریابان هم میتونن کد بازاریابی بگیرن و هم میتونن زیرمجموعه ایجاد کنن. با اسنقاده از امکان mlm
برای بازاریابان رتبه های محتلف با شرابط ارتقا رتبه محتلف از سمت مدیر سایت قابل تعریف میباشد. که به صورت اتوماتیک به بازاریابان تعلق میگیره.

keynooor
keynooor

درود وقت بخیر
آیا امکان داره که با این افزونه، بازاریاب هر تعداد محصولی که میخواهد را بازار یابی کند یا محصولات را بصورت یک پکیج در بیاورد و کدی برای بازاریابی آن صادر کند؟ به چه صورت انجام میشه؟
بنده یک بازار آنلاین دارم که محصولات را افراد و کسب کارهای مختلف تامین میکنند. میخواستم بدونم آیا میشه محصولاتی رو بصورت گروهی و پکیج قابلیت بازاریابی تعریف کرد که فرد بازاریاب اون پکیج رو بازاریابی کنه حالا با استفاده از کد بازاریابی یا لینکی که در اختیارش قرار میگیره به اشتراک بزاره؟
در واقع میخوام بازاریابی که در سایت انجام میشه رو بصورت فیزیکی انجام بدم، افراد در سایت ثبت نام کنند به عنوان بازاریاب و برای معرفی محصول جدایی از بازاریابی اینترنتی به سراغ اطرافیان و فروشگاه ها در سطح شهر برند و محصولاتمون رو معرفی و بازاریابی کنند و افراد را زیرمجموعه خودشان کنند و یجورایی مدیریت بازاریابان فیزیکی را از این طریق مدیریت کنم؟
میخواستم بدونم آیا این امکان با این افزونه وجود دارد؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به keynooor
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بله. محدودیتی در تعداد محصول برای بازاریابی وجود نداره.
خیر دوست عزیز به صورت پکیج نمیشه. میتونید محصولات مد نظر رو در دسته خاص قرار بدین و روی دسته بندی درصد بازاریابی مشخص کنید.
افزونه دارای امکان mlm یا بازاریابی چند سطحی میباشد که هم ادمین و هم بازاریابان مبتونن زیرمجموعه های بازاریاب مادر رو مدیریت کنند

keynooor
keynooor در پاسخ به mikado-theme

آیا این امکان وجود داره که افراد بازاریاب بتوانند طبق تعریف ما ، برند یا فروشگاه مشخصی را بازاریابی کنند؟
آیا میشه به فروشندگانی که در بازار ثبتنام میکنند کد بازار یابی تعلق بگیره؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به keynooor
 • طراح محصول

بله. بازاریابان هم میتونن کد بازاریابی بگیرن و هم میتونن زیرمجموعه ایجاد کنن. با اسنقاده از امکان mlm
برای بازاریابان رتبه های محتلف با شرابط ارتقا رتبه محتلف از سمت مدیر سایت قابل تعریف میباشد. که به صورت اتوماتیک به بازاریابان تعلق میگیره.

elya_star
elya_star

درود وقت بخیر
می تونم داشبورد کاربری این افزونه رو تنظیم کنم که فقط بخش های به خصوصی از پنل کاربری نمایش داده شود؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به elya_star
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر. بله. از طریق تنظیمات افزونه ممکن میباشد

elya_star
elya_star

درود وقت بخیر

1. آیا این افزونه امکان این رو داره که به صورت پیش فرض تمام کاربران سایت بازاریاب باشند که نیازی به مرحله ثبت نام نباشد؟ (چون تست کردم برای ثبت نام به عنوان بازاریاب، کاربر نمی تواند همان نام کاربری و ایمیلی قبلا که از آن برای ثبت نام در سایت استفاده کرده رو وارد کنه)

2. و به محض کلیک، وارد داشبورد کاربری اش و اتوماتیک بخش "نمایش لینک" نمایش داده شود که لازم نباشد بین منو ها دنبال گزینه بازاریابی > لینک بازاریابی بگردد؟

3. امکان تغییر رنگ و استایل داشبورد وجود دارد؟

4. برای سایت دو زبانه با استفاده از wpml می توان گزینه های داشبورد کاربری این افزونه بازاریابی رو ترجمه کرد؟

ممنونم

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به elya_star
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
۱. ادمین سایت باید از طریق ویرایش کاربر. کاربر رو به بازاریاب تبدیل کنه.
۲. خیر ممکن نیست.
۳. به طور کامل خیر. اما در بخش فرم ها قالب های اماده وجود داره. همینظور برای صفحه حساب کاربری بازاریاب هم چند استایل اماده وجود داره.
۴. ترجمه کامل افزونه علاوه بر فایل زبان. در کدها نیز ترجمه انجام شده.

parsa_naeimi
parsa_naeimi

سلام وقتتون بخیر
خواستم ببینم در این افزونه این امکان وجود داره که به هر بازاریاب، چند لینک ارجاع اختصاص داده بشه؟
یعنی به طور مثال در انتهای URL لندینگ پیج هر محصول در فروشگاه اینترنتی، هم /?ref=monire1 هم /?ref=monire2 هم /?ref=monire3 مربوط به یک شخص باشد و پورسانت های آن همگی به یک فروشنده تعلق بگیرد.
و آیا این امکان وجود داره که پورسانت بازاریاب همیشگی نباشه و فقط به ازای خرید هایی که از لینک های تعریف شده ارجاع داده میشه پورسانت به بازاریاب تعلق بگیره؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به parsa_naeimi
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
-بله هیچ محدودیتی در تعداد لینک نیست.
- درحال حاضر خیر.

xxx
xxx

درود. من می خواهم بدونم این افزونه دو ویژگی زیر رو داره یا خیر.
1 - ایا تنظیماتی در این افزونه وجود داره که بتونیم انتخاب کنیم هر بازار یاب اصلی مثلا فقط دو بازار یاب فرعی می تونه داشته باشه و نمی تونه بیشترا از این بازار یاب داشته باشه.
2- هر بازار یاب می تونه در پنل کاربریش زیر مجموعه های خودش رو مشاهده کنه و آمارش رو ببینه؟
لطفا اگه ممکنه سریع پاسخ بنده رو بدید با تشکر

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به xxx
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله میتونید از بازاریابی چند سطحی یا mlm استفاده کنید

elya_star
elya_star

چگونه می توانم از تاریخ میلادی و زبان انگلیسی افزونه استفاده کنم؟ (یا هر دو با هم) - ترجیحا انگلیسی میخوام. البته افزونه wpml هم دارم شاید اگر در آینده نیاز شد بتونم افزونه افیلیت رو ترجمه کنم؟

mikado-theme
mikado-theme حرفه ای در پاسخ به elya_star
 • طراح محصول

سلام. وقت بخیر
بعد از خرید نسخه ارایه شده در راست چین تیکت ارسال بفرمایید نسخه انگلیسی همراه لایسنس خدمتتون ارسال میشه.

مشاهده بیشتر
بستن