افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates
1,052 فروش
از 3 رأی
80% رضایت
93% رضایت پشتیبانی
از 135 رأی
A+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
399 هزار تومان
قیمت محصول:
399,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 6
 • پشتیبانی

افزونه همکاری در فروش | افزونه بازاریابی ووکامرس 

معرفی افزونه YITH WooCommerce Affiliates

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید اما هنوز فروش خوبی ندارید و ترافیک سایت شما همچنان کم است می‌توانید در هر سایتی شعبه‌ای از فروشگاه تان را فعال کنید و همه جای دنیا نمایندگی‌های فعال فروشگاه تان را داشته باشید.

افزونه YITH WooCommerce Affiliates یک افزونه مارکتینگ وردپرس برای اضافه کردن امکان فروش محصولات به صورت افیلیت مارکتینگ در سایت وردپرس است. شما می‌توانید با سایر وب سایت‌های تأثیرگذار در حوزه خود همکاری و به آن‌ها درصدی از فروش حاصل از محصولات تان را بدهید به این ترتیب شما فروش بیشتری خواهید داشت.

با این افزونه امکان افزودن همکاری در فروش در سایتتان به راحتی امکان پذیر است. همچنین به یاد داشته باشید این افزونه تنها نسخه سازگار با شماره کارت و شماره شبا بانک‌های ایرانی است.

افزونه همکاری در فروش وردپرس - بازاریابی وردپرس

چرا افزونه همکاری در فروش ووکامرس راست چین؟ (نسخه رایگان VS نسخه پریمیوم)

بررسی نسخه های رایگان و راست چین افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates

بررسی موارد شناسه ارجاع دهنده، کوکی ها و بازدید های افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates

افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates افزونه ای برای بازاریابی و بازاریاب ها

بررسی موارد مربوط به کمیسیون ها با افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates

بررسی تنظیمات مدیر افزونه YITH WooCommerce Affiliates 

قابلیت و ویژگی‌های افزونه YITH WooCommerce Affiliates 

با این افزونه یک برنامه بازاریابی برای ایجاد ترافیک و افزایش بازدید برای فروشگاه خود، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش ایجاد کنید.

چگونه می‌توانید از آن بهره مند شوید:

 • کاربران (مشتریان، وبلاگ نویسان و غیره) را راهنمایی کنید تا به عنوان بازاریاب‌های شما ثبت نام کنند و پیوندهای ارجاع خود را به اشتراک بگذارند.
 • با اینفلوئنسرها همکاری کنید و درصدی از فروش به لطف مقالات یا تبلیغات آنها در شبکه‌های اجتماعی را به آنها پیشنهاد دهید.
 • یک کمپین تبلیغاتی خودکار بسازید که محصولات شما را بدون سرمایه‌گذاری تبلیغ کنند: بازاریاب ها فقط از طریق کمیسیون‌های فروش که به‌طور موثر انجام می‌شود، پرداخت می‌شوند.
 • بازدیدکنندگان، تبدیل‌ها، کمیسیون‌ها و پرداخت‌ها را از طریق داشبورد یکپارچه به راحتی ردیابی کنید.
 • ترافیک را به سایت خود هدایت کنید، لیدهای متنوع ایجاد کنید و رتبه SEO خود را از طریق بک لینک‌های متعدد به سایت خود از طریق وبلاگ‌های بازاریاب ها، صفحات اجتماعی و وب سایت‌های خود افزایش دهید.
 • از کاربران بازاریاب و اینفلوئنسرها استفاده کنید تا ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید و دیده شوید، مشتریان جدید جذب کنید و فروش را افزایش دهید.

با YITH WooCommerce Affiliate می‌توانید در هزینه‌های تبلیغات صرفه‌جویی کنید (جایی که قرار است به ازای هر کلیک پرداخت کنید، حتی اگر هیچ فروشی ایجاد نشود) و به سرعت یک برنامه همکاری در فروش را در سایت خود راه‌اندازی کنید: فقط با یک افزونه، هدفمند، لید، ترافیک و فروش را دریافت می‌کنید. مشارکت با اینفلوئنسرها و وبلاگ نویسانی که مشتری معمولی شما را افزایش می‌دهند.

شما عزیزان می‌توانی برای خرید افزونه‌های فروشگاهی به صفحۀ افزونه فروشگاهی مراجعه نمایید.

یک صفحه ثبت نام با فرمی ایجاد کنید که می‌توانید آن را به دلخواه شخصی سازی کنید (جدید)

اطلاعات مورد نیاز خود را از کاربری که می‌خواهد به برنامه بازاریابی شما بپیوندد را انتخاب کنید و فرم ثبت نام سفارشی خود را ایجاد کنید. نام، ایمیل، وبلاگ یا پروفایل‌های اجتماعی آنها، یک بیوگرافی مختصر و غیره. تنها چیزی که باید تصمیم بگیرید این است که آیا درخواست را تأیید کنید یا آن را رد کنید. از کد کوتاه برای اضافه کردن فرم در هر صفحه از فروشگاه خود استفاده کنید. سریع و آسان.

تمام بازاریاب‌های خود را در یک منو اختصاصی نظارت و مدیریت کنید.

از منو بازاریاب ها، می‌توانید به صورت دستی بازاریاب‌های جدید اضافه کنید (از بین کاربران ثبت نام شده انتخاب کنید یا از طریق پنجره مدال یک مورد جدید اضافه کنید) و همچنین درخواست‌های بازاریاب را که از طریق فرم ثبت نام در فروشگاه شما ارائه می‌شود تأیید یا رد کنید. این منو یک نمای کلی از کمیسیون ها، درآمدها و نرخ تبدیل همه بازاریاب ها را به شما می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به یک صفحه جزئیات بازاریاب خاص دسترسی داشته باشید.

تمام جزئیات کاربران بازاریاب خود را نظارت کنید.

از منو بازاریاب ها، می‌توانید به هر صفحه جزئیات بازاریاب دسترسی داشته باشید. در این صفحه می‌توانید اطلاعات شخصی (مانند وب سایت، تاریخ ثبت نام، لینک ارجاع و غیره) و جزئیات کمیسیون‌های ایجاد شده و پرداخت‌های انجام شده را ببینید. شما قادر خواهید بود % کمیسیون عمومی را نادیده بگیرید و آن را سفارشی تنظیم کنید، بازاریاب ها را مسدود کنید.

یک کمیسیون پیش‌فرض تنظیم کنید و قوانینی را برای پیکربندی مقادیر مختلف برای هر کاربر، نقش کاربر یا محصول اضافه کنید.

یک کمیسیون عمومی تنظیم کنید که به طور پیش فرض برای همه بازاریاب ها اعمال می‌شود. می‌توانید این مقدار را برای بازاریاب‌های خاص لغو کنید و قوانین سفارشی را برای پیکربندی کمیسیون‌های مختلف بر اساس محصول تبلیغ‌شده یا نقش کاربری خاص آن‌ها ایجاد کنید. به این ترتیب، می‌توانید برای مثال، نرخ عمومی 20% برای همه محصولات و نرخ بالاتر یا کمتر را فقط برای یک محصول خاص تعیین کنید.

نحوه مدیریت پرداخت کمیسیون را انتخاب کنید.

انتخاب کنید که آیا پرداخت کمیسیون‌های ایجاد شده به صورت دستی یا خودکار پرداخت شوند. در صورت پرداخت دستی، می‌توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی کمیسیون ها را پرداخت کنید (از منو بازاریاب ها یا منو کمیسیون ها). بازاریاب درخواست پرداخت را از طریق داشبورد خود می‌تواند ارسال کند. در صورت پرداخت خودکار، می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا تمام کمیسیون ها را روزانه یا ماهانه (در یک روز خاص، به عنوان مثال هر 15 روز هر ماه) پرداخت کنید. زمانی که به مقدار تعیین شده ای رسید (به عنوان مثال، پرداخت زمانی انجام می‌شود که بازاریاب به مقدار آستانه 100 هزار تومان برسد). یا دو گزینه آخر را ترکیب کنید: پرداخت را به صورت ماهانه واریز کنید اما فقط در صورت رسیدن به آستانه کمیسیون. علاوه بر این، می‌توانید حداکثر مبلغی را برای پرداخت تعیین کنید (به عنوان مثال، حتی اگر بازاریاب 1 میلیون تومان کمیسیون تولیدی داشته باشد، حداکثر پرداخت 500 هزار تومان قابل درخواست است و مابقی از طریق یک درخواست جداگانه پرداخت می‌شود). پرداخت خودکار از طریق پرداخت به کیف پول با افزونه کیف پول ووکامرس YITH قابل انجام است.

کمیسیون ها را از طریق منو اختصاصی مدیریت کنید.

در منو کمیسیون ها می‌توانید تمام کمیسیون ها، محصولاتی که از طریق آنها خرید شده اند را نظارت و مدیریت کنید، آنها را به صورت دستی پرداخت کنید و جزئیات هر کمیسیون را بررسی کنید.

به بازاریاب ها اجازه دهید پروفایل، کلیک‌ها و کمیسیون‌های ایجاد شده از یک داشبورد اختصاصی مدیریت کنند.

انتخاب کنید که آیا بازاریاب به داشبورد بازاریابی از طریق یک نقطه پایانی موجود در حساب کاربری ووکامرس پس از ورود به سیستم یا در یک صفحه سفارشی از طریق کد کوتاه داخلی دسترسی داشته باشند. از داشبورد، بازاریاب ها می‌توانند یک نمای کلی از لیدها (بازدید، کلیک‌ها، و غیره) و کمیسیون‌های ایجاد شده دریافت کنند. آنها می‌توانند اعتبار خود را نظارت کنند و درخواست پرداخت کمیسیون را داشته باشند (اگر مدیر گزینه مربوطه را فعال کرده باشد)، پیوند ارجاع خود را پیدا کرده و موارد جدید ایجاد کند، اطلاعات شخصی خود را ویرایش کنند (آدرس صورتحساب، شماره کارت و شماره شبا برای دریافت کمیسیون و غیره).

کدهای تخفیف را به بازاریاب‌های خود اختصاص دهید.

آیا می‌خواهید بازاریاب‌های شما به طور موثر فروشگاه شما را تبلیغ کنند؟ از استراتژی استفاده شده توسط برخی از بزرگترین فروشگاه ها مانند راست چین، دیجی کالا و غیره استفاده کنید و برای هر بازاریاب یک کد تخفیف ایجاد کنید. به این ترتیب، بازاریاب ها می‌توانند به خوانندگان وبلاگ یا دنبال کنندگان رسانه‌های اجتماعی خود تخفیف ارائه دهند و ترافیک بیشتری را به فروشگاه شما هدایت کنند.

نظارت بر درآمدهای ایجاد شده توسط بازاریاب هایی که بیشترین ترافیک را از داشبورد یکپارچه ایجاد می‌کنند. (جدید)

از داشبورد یکپارچه، می‌توانید به طور مداوم و به راحتی پیشرفت و روند برنامه‌های بازاریابی خود را نظارت کنید. برای مثال، می‌توانید حجم فروش تولید شده توسط بازایاب‌های خود را بررسی کنید، کدام بازاریاب ها بازدهی بیشتری دارند و محصولات محبوبی که بیشترین لید را ایجاد می‌کنند کدامند.

شما عزیزان می‌توانید برای خرید انواع افزونه‌های وردپرس به صفحۀ افزونه وردپرس مراجعه نمایید.

سازگاری با سایر پلاگین‌ها

YITH WooCommerce Account Funds

افزونه کیف پول ووکامرس به همه کاربران این امکان را می‌دهد که یک کیف پول مجازی برای خرید خود داشته باشند. کاربران واریز می‌کنند و مبلغ آنها به وجوه مجازی تبدیل می‌شود که می‌توان از آن برای خرید از فروشگاه شما استفاده کرد و از هر نوع تراکنش قبل از خرید اجتناب کرد. با ترکیب استفاده از این دو افزونه، می‌توانید کمیسیون‌های مربوط به کاربران خود را به عنوان وجه اعتبار دهید تا موجودی آنها افزایش یابد.

YITH WooCommerce Points and Rewards

به شما این امکان را می‌دهد که یک سیستم امتیاز دهی در فروشگاه خود ایجاد کنید تا کاربران شما تشویق شوند تا برای دریافت پاداش به فروشگاه شما بازگردند. ادغام با YITH Affiliates اجازه می‌دهد تا هر بار که از طریق پیوند بازاریاب خود فروش ایجاد می‌کنند، برای بازاریاب‌های شما امتیاز ایجاد کنید. شما می‌توانید تعداد ثابتی امتیاز برای هر سفارش اعطا کنید، بر اساس مجموع سفارشات امتیاز ایجاد کنید، یا امتیاز به عنوان درصدی از امتیازهای مشتری ایجاد کنید.

YITH WooCommerce Subscription

افزونه ای است که برای فعال کردن پرداخت‌های مکرر که برای خدمات ارائه شده در فروشگاه شما طراحی شده است. ادغام بین این دو افزونه به مدیر اجازه می‌دهد تا تصمیم بگیرد که آیا برای هر تمدید سفارش یک کمیسیون برای بازاریاب تعیین کند یا خیر.

WooCommerce Subscriptions

اشتراک ووکامرس به شما امکان می‌دهد اشتراک‌های متنوعی را برای محصولات و خدمات فیزیکی یا مجازی با پرداخت‌های مکرر معرفی کنید. ادغام با افزونه YITH WooCommerce Affiliates ما به ادمین اجازه می‌دهد تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد کمیسیون وابسته را برای هر سفارش تمدید اختصاص دهد یا خیر.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 6

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.4
 • تست شده با وردپرس نسخه: 6

سوالات متداول افزونه همکاری در فروش YITH WooCommerce Affiliates

در افزونه YITH WooCommerce Affiliates بازاریاب میتواند درخواست تسویه بدهد اما به صورت بین بانکی قابل انجام است.

خیر سازگاری با دکان وجود ندارد

بله نرخ کمیسیون را میتوان به صورت کلی و یا برای هر بازاریاب مجزا انتخاب کرد

لیست تغییرات

نسخه 3.5.0 - 24 اسفند 1402
 • جدید: پشتیبانی از ووکامرس 8.5
 • به روز رسانی: فریمورک پلاگین YITH
 • توسعه: فیلتر جدید اضافه شد yith_wcaf_hide_commissions_table_new_order_email

آخرین پرسش و پاسخ

mftomd
mftomd

سلام میخوام همچین سیستمی راه اندازی کنم. لطفا راهنمایی کنید ایا با این افزونه امکان پذیر هست؟ همکار ، اجناس موجود در سایت را در شبکه اجتماعی خود بارگذاری و سفارشات مشتریان خود را در سایت ثبت کند و در بخش آدرس گیرنده، آدرس مشتری خود را وارد کند، سفارش مشتری با نام و شماره تماس همکار برای مشتری ارسال شود.. خرید همکار با تخفیفات مشخص شده انجام بشه ولی وقتی توی سایت از طرف همکار ثبت میشه ادرس ارسالی و مشخصات ارسالی و فاکتور به نام همکار صادر بشه.

FWTM
FWTM حرفه ای در پاسخ به mftomd
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
تمامی مواردی که فرمودید امکان پذیر است
فقط برای ثبت سفارش، همکار باید سفارشات را به صورت دستی ثبت نماید و جزئیات خود را در قسمت سفارشات وارد کند

nimaloo82
nimaloo82

سلام و وقت بخیر
1. با افزودنه دیجیتس سازگاری داره؟
2. با واحد پولی تومان سازگار هست؟
3. میشه تعیین کرد فقط روی خرید اول ، کمیسیون بگیرن؟

FWTM
FWTM حرفه ای در پاسخ به nimaloo82
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
١- تاکنون گزارشی مبنی بر تداخل نداشتیم
٢-٣- بله

jafari24
jafari24

سلام
با افزونه دکان سازگار هست؟

FWTM
FWTM حرفه ای در پاسخ به jafari24
 • طراح محصول

باسلام و عرض ادب
فعلا دارای تداخل می باشد

مشاهده بیشتر
بستن