× قالب دیجی آکادمی با 70% تخفیف فقط در دوشنبه های اختصاصیبـزن بریــم!
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه Yith woocommerce checkout manager، ویرایش صفحه تسویه حساب

افزونه Yith woocommerce checkout manager، ویرایش صفحه تسویه حساب

4.19 stars
  |   452 فروش   |   آخرین بروزرسانی: مهر ماه ۱۴۰۰
خرید و دانلود
افزونه Yith woocommerce checkout manager، ویرایش صفحه تسویه حساب - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۵۹۶۸۷
  • Auto Update بروزرسانی خودکار
  • Easy Install نصب آسان
  • Iranian Product محصول ایرانی
  • Verified Product اورجینال
به‌روزشده در مهر ماه ۱۴۰۰

افزونه Yith woocommerce checkout manager | افزونه سفارشی سازی صفحه تسویه حساب | افزونه ویرایش صورت حساب ووکامرس 

معرفی افزونه مدیریت تسویه حساب ووکامرس

اگر صاحب فروشگاه آنلاین هستید احتمالا یکی از نیاز های اساسی شما سفارشی سازی فرم تسویه حساب است. افزونه Yith woocommerce checkout manager یک افزونه وردپرس فروشگاهی حرفه ای برای سفارشی سازی و ساخت صورت حساب های دلخواه است افزونه وردپرس ویرایش صفحه تسویه حساب ووکامرس به صورت کامل راست چین و فارسی سازی شده و در اختیار شما قرار دارد.

یکی از کلیدی ترین اجزای یک وبسایت تجاری و فروشگاهی صفحه تسویه حساب آن وبسایت است. برای بسیاری مهم است که مشتری هنگام پرداخت وجه کالا فیلد های دلخواهی را پر کند که به صورت پیش فرض در صفحه تسویه حساب وجود ندارند. با افزونه سفارشی سازی تسویه حساب می توانید فرم صورت حسابتان را ویرایش و سفارشی سازی کنید.

امکانات افزونه Yith woocommerce checkout manager

 

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس با افزونه Woocommerce checkout manager

با صرف کمتر از پنج دقیقه زمان میتوانید فرم تسویه حساب سایت خود را کاملا شخصی سازی کنید حتی فیلد های مختلف آنرا به صورت دلخواه خود در بیاورید.

 

تغییر رنگ حاشیه فیلد ورودی اطلاعات افزونه woocommerce checkout manager

در ویرایش صفحه تسویه حساب ووکامرس با افزونه woocommerce checkout manager میتوانید رنگ حاشیه ورودی های خود را برای حالت های مختلف از جمله زمان فوکوس یا زمانی که کاربر مقداری اشتباه را وارد کرده است تنظیم کنید.

ویرایش صفحه تسویه حساب ووکامرس تنظیمات استایل فرم افزونه Yith woocommerce checkout manager

استایل های مختلف فرم خود را به صورت دلخواه سفارشی کنید، هرچیزی نیاز است را تنظیم کنید، از ارتفاع فیلد های ورودی تا رنگ نوار حاشیه آن ها… حتی نمایش برچسب فیلد ها (label) به انتخاب شما بستگی دارد.

فرمت تاریخ افزونه woocommerce checkout manager
افزونه woocommerce checkout manager فرمت زمان
با افزونه woocommerce checkout manager برای فیلد های تاریخ خود قالب از پیش تعریف شده انتخاب کنید. پیش نمایش آن را در آن واحد ببینید و در فرم تسویه حساب خود از آن استفاده کنید. همچنین شما میتوانید قالب زمان دلخواه خود را انتخاب و از آن در صفحه تسویه حساب خود استفاده کنید.
افزونه Yith woocommerce checkout manager ویرایش صفحه تسویه حساب ووکامرس
بدون محدودیت در افزونه woocommerce checkout manager فیلد های دلخواه خود را بسازید و در فرم تسویه حساب وبسایت خود اضافه کنید. هنگام ایجاد فیلد های جدید در صورتحساب خود ، موقعیت فیلد های خود را انتخاب کنید، آن ها را ویرایش یا غیرفعال کنید تا در فرم شما نمایش داده نشوند. شما یک لیست در اختیار خواهید داشت تا فیلد هایی که ایجاد کرده اید ببینید، انتخاب، حذف، ویرایش و یا غیرفعال کنید.
افزودن فیلد در افزونه سفارشی سازی تسویه حساب افزونه woocommerce checkout manager

 

هنگام افزودن فیلد های جدید از نام و نوع و محل نگهدارنده (place holder ) تا موقعیت و حتی کلاس ورودی و برچسب را تنظیم میکنید، می توانید مشخص کنید فیلدی که ایجاد میکنید یک فیلد ضروری است یا خیر و حتی شرط هایی تعریف کنید که در صورت برقراری آن ها فیلد باید حتما پر شود.

با افزونه مدیریت تسویه حساب ووکامرس شما قادر خواهید بود به تعداد نامحدود فیلد های دلخواه خودتان را ایجاد کنید ، رنگ های مورد نظرتان را به کار ببرید مثلا وقتی کاربر فیلدی را به اشتباه وارد میکند دوست دارید فیلد به چه رنگی در آید؟ یا ممکن است در نظر داشته باشید برای بعضی از فیلد های فرم تسویه حساب سایتتان متن های راهنما ایجاد کنید تا کاربر بداند چه اطلاعاتی را وارد چه فیلد هایی بکند.

 

از درشت ترین ویژگی ها تا کوچکترین آنها مانند فرمت تاریخ و فرمت ساعت و زمان را به صورت دلخواه تغییر دهید. انتخاب کنید چه چیزی چگونه نمایش داده شود و اطلاعات مورد نظر خودتان را هنگام خرید کاربرانتان از آنها دریافت کنید.

 

در بخش تنظیمات استایل شما میتوانید از حاشیه ورودی ها تا تغییر رنگ آنها هنگام وارد شدن اطلاعات صحیح تا زمانی که خطایی رخ میدهد را مدیریت و سفارشی سازی کنید.

حتی شما میتوانید انتخاب کنید که فیلد هایی که قرار است ایجاد شوند در کدام بخش از فرم تسویه حساب شما قرار بگیرند. همه تنظیمات فرم تسویه حساب شما اکنون تحت کنترل شما قرار دارند.

هم اکنون هرچیزی برای ایجاد یک فیلد جدید در صفحه تسویه حساب وبسایت فروشگاهی و تجاری خود نیاز دارید را در اختیار دارید، به سادگی تنظیم کنید چه چیزی را در صورت برقرار بودن چه شرایطی کاربر باید وارد کند، زمان نمایش یا پنهان شدن آن ها را مشخص کنید. بله شما میتوانید شرط هایی را تعریف کنید که در صورت برقرار بودن آن ها فیلد های دلخواهی که ایجاد کرده اید نمایش داده شوند یا از دید کاربر پنهان کنید.

خرید پکیج افزونه های ارتقا فروشگاه ووکامرس

لیست تغییرات و بروزرسانی ها

بروزرسانی به نسخه ۱.۷.۱ در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۰
بروزرسانی به نسخه ۱.۷.۰ در تاریخ ۲ مهر ۱۴۰۰


تومان