افزونه ez Form Calculator Premium، ایجاد فرم محاسبه گر
127 فروش
از 41 رأی
76% رضایت
67% رضایت پشتیبانی
از 33 رأی
C+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
309 هزار تومان
قیمت محصول:
309,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 96
 • پشتیبانی

افزونه ez Form Calculator | افزونه ساخت فرم محاسباتی | افزونه محاسبه گر فرم ez Form | افزونه ایجاد فرم محاسبات | افزونه فرم محاسبات برای وردپرس 

افزونه ez Form Calculator

بیایید بگوییم که شما یک طراح وب هستید که یک محصول نهایی عالی برای ارائه دارید. همه ما می دانیم که فکر کردن به  طراحی و توسعه وب، مدیریت حساب، مراقبت از مشتری، فروش و غیره چقدر وقت گیر است. لیست بی پایان است. ez Form Calculator یک فرم ساز است که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را سازماندهی کنید و اطلاعات لازم را برای خرید به مشتریان ارائه دهید. شما معمولاً به کسی نیاز دارید که کار رزرو قرار ملاقات با مشتریان و دادن قیمت را انجام دهد.افزونه محاسبه گر فرم ez یک افزونه فرم ساز  است که تمامی انتظارات مارا از یک فرم محاسبه برآورده خواهد ساخت. و امکان ساخت فرم پویا را فراهم می سازد و قابلیت انجام محاسبات بسیار پیشرفته را دارد و این قابلیت باعث محبوبیت  این افزونه شده است و این افزونه را منحصر به فرد ساخته است. افزونه ez Form Calculator شمسی شده دارای یک فرم ساز می باشد که به شما امکان می دهد فیلد های مختلفی را در فرم خود استفاده کنید و به صورت خودکار مقادیر را محاسبه می کند. با استفاده از این افزونه وردپرس به راحتی عناصر فرم مانند چک باکس ها، منوهای کشویی یا دکمه های رادیویی را تنها با چند کلیک میتوانید اضافه کنید. و با ویرایشگر فرم کشیدن و رها کردن فیلد ها براحتی میتوانید فرم ایدآل خود را بسازید.

ez Form Calculator – WordPress plugin

 

ویژگی های افزونه ez Form Calculator

ویژگی های افزونه محاسبه گر فرم ez Form 

ویرایشگر فرم بصری

فرم ها را با ویرایشگر فرم  کشیدن و رها کردن فیلد ها براحتی میتوانید ایجاد کنید.

بیش از 30 فیلد فرم

با  افزونه ez Form Calculator از بین بیش از 30 عنصر فرم مختلف مانند منوهای کشویی، چک باکس، انتخابگر تاریخ، آپلود فایل، مجموع فرعی و غیره میتوانید براحتی موارد مورد نیاز برای فرم خود را انتخاب کنید.

محاسبه فرم

محاسبه پیشرفته فرم :با این افزونه میتوانید  محاسبات متعدد را به سرعت با چند کلیک انجام دهید. این افزونه به صورت خودکار قیمت را محاسبه می کند. بیش از 15 عملگر محاسبه مانند جمع، توان و غیره دارد.

منطق شرطی

با افزونه محاسبه گر فرم ez Form میتوانید یک فرم متنوع با سیستم شرطی برای وردپرس ایجاد کنید. اقدامات شرطی مانند نمایش و پنهان کردن عناصر، تنظیم مقادیر به صورت شرطی، تغییر گیرنده ایمیل بر اساس مقدار و بسیاری موارد دیگر را براحتی با چند کلیک انجام دهید.

تخفیف

میتوانید براحتی برای تخفیف ها یک مقدار ثابت یا نسبی اضافه یا کم کنید، یک مقدار ثابت تنظیم کنید یا ضریب مقدار را به صورت شرطی  تغییر دهید.

آپلود فایل ها

کاربران می‌توانند یک یا چند فایل را در فرمی که  به ایمیل‌ مدیریت پیوست می شود، آپلود کنند.

بیش از 120 تنظیمات

این افزونه ایجاد فرم محاسبه گر با بیش از 120 تنظیمات تمام انتظارات شمارا برآورده خواهد کرد.

بیش از 180 تنظیمات فرم

با افزونه فرم ساز محاسبه گر ez میتوانید فرم های خود را با بیش از 180تنظیمات فرم سفارشی سازی کنید.

فایل های پی دی اف

با این افزونه فرم ساز این امکان را دارید که به طور خودکار فایل های PDF را از فرم های ارسالی در وردپرس با متن سفارشی ایجاد کنید. فایل‌های پی‌دی‌اف را می‌توان تنها با چند کلیک به ایمیل‌ مدیریت و مشتری پیوست کرد.

فرم های ووکامرس

ادغام افزونه محاسبه گر فرم ez با ووکامرس امکان دیگر این افزونه است.میتوانید  فرم ها را به محصولات ووکامرس  ضمیمه کنید تا بتوانید از منطق شرطی در فرم های ووکامرس  استفاده کنید و محاسبات خود را انجام دهید.

پرداخت پی پال و استریپ

از دروازه پرداخت پی پال و استریپ استفاده کنید و به این صورت میتوانید مستقیماً از طریق فرم های خود پول دریافت کنید.

فرم چند مرحله ای

با افزونه ez Form Calculator به راحتی میتوانید فرم ها را به چند مرحله تقسیم کنید تا قابلیت استفاده و خوانایی برای کاربر افزایش یابد.

سفارشی کردن ایمیل ها

متن‌های جداگانه را برای همه ایمیل‌ها مانند ایمیل مدیر، ایمیل مشتری، ایمیل پی پال و بسیاری موارد دیگر تنظیم کنید. فایل های اضافی را می توان به ایمیل های مشتری پیوست کرد.

MailChimp و Mailpoet

میتوانید ایمیل های کاربر را مستقیماً از طریق افزونه به لیست های MailChimp یا Mailpoet اضافه کنید.

قالب های مدرن

میتوانید برای سهولت کار از 16 قالب  فرم از پیش تعریف شده استفاده کنید تا نگرانی در مورد بخش طراحی نداشته باشید.

طراحی دلخواه

با میتوانید براحتی از کلاس ها و یا استایل های css  برای یک طراحی جذاب استفاده کنید.

قیمت درخواستی

با افزونه محاسبه گر فرم ez  می‌توانید قیمت را در صفحه پنهان کنید و فقط در ایمیل‌ها نمایش دهید. به این ترتیب، می توانید ایمیل ها را برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود ذخیره کنید.

محاسبه فرم ها

با افزونه ایجاد فرم محاسبات ez می توانید فرم های محاسباتی با مقادیر پویا در وردپرس ایجاد کنید.و در عرض چند دقیقه بدون هیچ دانش برنامه نویسی، فیلدهای محاسبه شده را ایجاد کنید.از این افزونه می توان برای تولید فرم های محاسباتی ساده یا فرم های پیچیده با منطق شرطی استفاده کرد به طور مثال : فرم های سفارش جدول ساده، فرم های رزرو ، ماشین حساب وام، فرم های تخمین یا فرم هایی با کد JS سفارشی.

20 عملگر ریاضی و شمارش

با این افزونه میتوانید از بین 20 عملگر ریاضی مفید مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، لگاریتم، ریشه مربع، گرد کردن یا توابع سفارشی براساس نیاز خود انتخاب کنید.

محاسبه شرطی

سیستم گسترده شرطی افزونه ez Form Calculator به شما کمک می کند تا محاسبات شرطی را انجام دهید. بسته به انتخاب مشتریان، ممکن است بخواهید محاسبات مختلفی را انجام دهید. این افزونه دارای انواع اپراتورهای شرطی است، بنابراین نیازی به دانش کدنویسی ندارید.

الگوهای محاسبه فرم

با قالب های فرم در زمان ارزشمند خود صرفه جویی کنید. دانلود، نصب و اصلاح قالب ها به شما کمک می کند تا فرم ها را سریع تر ایجاد کنید.

منطق شرطی

میتوانید فرم های پویا را با منطق شرطی حرفه ای  بسازید. با افزونه فرم ساز ez Form Calculator مواردی همچون نمایش و پنهان کردن عناصر، تغییر مقادیر، ارسال مطالب ارسالی به آدرس های ایمیل مختلف و موارد دیگر براحتی قابل انجام است و بی نهایت امکانات سفارشی سازی برای فرم خود دارید .

نمایش و پنهان کردن عنصر

نمایش و پنهان کردن عناصر شرطی، قابلیت استفاده فرم های شما را بهبود می بخشد. به جای نمایش تعداد زیاد عنصر در یک زمان، می توان فرم را کاهش داد تا بسته به مقدار ورودی، عناصر مربوطه نشان  داده شوند.

منطق شرطی پیشرفته

آیا نیاز دارید شرایط زیادی را برای یک عنصر ایجاد کنید؟اصلا جای نگرانی نست !چرا که این افزونه با ویژگی شرایط تو در توامکان ایجاد فرم های پیچیده با ویرایشگر شرطی داخلی را فراهم آورده .

مقایسه تاریخ

افزونه محاسبه گر فرم ez این امکان را فراهم آورده که به طور مثال  بتوانید در یک روز خاص تخفیف ویژه بگذارید و براحتی بتوانید بدون نگرانی برای روز خاص مورد نظرتان برنامه ریزی کنید.

ایجاد ایمیل ها و فایل های PDF جذاب 

یک ایمیل با ظاهر خوب کیفیت در مطرح شدن برند شما بسیار موثر است.براحتی میتوانید  لوگو و متن سفارشی خود را به ایمیل ها و فایل های PDF خود اضافه کنید.

مواردی برای افزایش کیفیت ایمیل های ارسالی :

1.نام شرکت و همچنین لوگوی خود را در تنظیمات عمومی > سفارشی سازی  اضافه کنید.

2.متن پاورقی ایمیل را در تنظیمات عمومی > ایمیل > متن پاورقی ایمیل تغییر دهید.

3.موضوع ایمیل را در گزینه های فرم > ایمیل > موضوع ایمیل تغییر دهید

4.تم PDF را در گزینه های  فرمPDF <  > موضوع   PDF  تغییر دهید

5.متن‌های  سرصفحه/پانویس PDF  خود را در گزینه‌های فرم > بخش  PDF سفارشی کنید

ایجاد فرم های پاپ آپ در وردپرس با  افزونه ایجاد فرم محاسبات ez 

با انتشار نسخه 2.11.0.0 می توانید فرم های پاپ آپ را در افزونه ایجاد فرم محاسبه گر ez ایجاد کنید. این در موارد استفاده مختلف مفید است، به عنوان مثال، اگر نمی خواهید فرم را مستقیماً به کاربران نشان دهید. این ویژگی را می توان تنها با چند کلیک به فرم های موجود اضافه کرد.

ایجاد خودکار فایل های PDF از فرم های وردپرس

با افزونه افزونه ez Form Calculator امکان ایجاد فایل های پی دی اف از فرم های ارسالی وردپرس با محتوای سفارشی وجود دارد. فایل های PDF تولید شده را می توان ذخیره و در ایمیل ها پیوست کرد. حتی می توانید از کدهای کوتاه در محتوای PDF استفاده کنید.

ویژگی های  PDF

 • تولید خودکار فایل‌های PDF از ارسال‌ها
 • امکان ذخیره فایل های PDF  در وب سرور
 • ضمیمه فایل های PDF به ایمیل ها
 • استفاده از کدهای کوتاه در محتوای PDF
 • تنظیم جهت صفحه روی عمودی یا افقی
 • تغییر اندازه صفحه به A4، A5 و بیشتر
 • اضافه کردن سبک های CSS به فایل های PDF
 • تنظیم محتوای سفارشی برای هر فرم
 • تنظیم نام فایل PDF به صورت جداگانه

افزونه ez Form Calculator با تاریخ شمسی  را از راست چین بخرید و آپدیت های رایگان آن را دریافت کنید. 

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8

سوالات متداول افزونه ez Form Calculator Premium، ایجاد فرم محاسبه گر

شما می توانید تقریبا هر نوع فرمی را با ez Form Calculator ایجاد کنید. برآورد هزینه پروژه، ماشین حساب وام، فرم های استهلاک و بسیاری دیگر. امکانات بی پایان هستند!
این افزونه انعطاف پذیر، قابل تنظیم است و فرم های از پیش تعریف شده را برای راه حل های سریع مشتری ارائه می دهد. یک بار خرید برای یک وب سایت، بدون هزینه اجاره.
محاسبات سریع و آسان، شرایط گسترده و انعطاف پذیری زیاد

لیست تغییرات

نسخه 2.14.0.2.1 - 28 خرداد 1401
 • قابلیت تاریخ شمسی اصافه شد
نسخه 2.14.0.2 - 15 مهر 1399
 • متون را می توان به صورت مشروط با عمل افزودن متن اضافه کرد

آخرین پرسش و پاسخ

mehti_alilou
mehti_alilou

سلام میشه بهش فرمول جمع تفریق تقسیم ضرب برای یه عدد متغیر بدم و برام جوابارو بفرسته. بهش اضافه کرد فرمول رو

Bullet
Bullet در پاسخ به mehti_alilou
 • طراح محصول

سلام
شما یه فرم تعریف میکنید و در صفحه قرار میدید مثل ماشین حساب با عددی ک کاربر وارد میکنه محاسبه میکنه

parastarii89
parastarii89

واسه محاسبه عالی ترین افزونه ایه ک پیدا کردم

Bullet
Bullet در پاسخ به parastarii89
 • طراح محصول

موفق باشید دوست عزیز

saba.azt
saba.azt

سلام من میخوام یک ماشین حسابی داشته باشم که کاربر با انتخاب یه سری متغیر به قیمت متریال برسه. اما نمیتونم فرمول بهش بدم. میخوام که نتیجه از یک اکسل خونده بشه و به عنوان قیمت اعلام بشه یعنی یه اکسلی با تمام حالات متغیرها دارم و قیمت هر حالت هم ستون آخر هست، ماشین حساب باید بیاد بگرده متغیرهای انتخابی کاربر با کدام سطر اکسل برابره تا قیمت رو از ستون آخر بخونه. این افزونه میتونه اینکارو بکنه؟

Bullet
Bullet در پاسخ به saba.azt
 • طراح محصول

سلام خیر این امکان رو نداره

milad844
milad844

آیا قابلیت پیاده سازی فرمول های پیچیده ریاضی مثل TAN یا RADIANS یا SIN یا cos به صورت inline دارد ؟ یعنی فیلدی بهمون بده که خودمون این فرمول هارو توش بنویسم

Bullet
Bullet در پاسخ به milad844
 • طراح محصول

سلام
پیاده سازی این موارد با آیت پلاگین سخت میشه چون باید فرمول دستی برند و از پیش تعریف شده برای توابع که گفتید نداره

shahrouz.bahman
shahrouz.bahman

با سلام و درود فراوان:
آیا قابلیت پیاده سازی فرمول های پیچیده ریاضی مثل TAN یا RADIANS یا SIN یا COS هم در این پلاگین هست یا خیر؟

با احترام

Bullet
Bullet در پاسخ به shahrouz.bahman
 • طراح محصول

سلام
خیر برای این توابع ، فرمول آماده نداره

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

Bullet
Bullet در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

سلام
خیر متاسفانه ،این قابلیت نداره

farshidhaghighi
farshidhaghighi

سلام وقت بخیر
من میخواستم چندین فرم طراحی کنم که دارای یکسری سوالات میباشد و کاربر با توجه با نوع پاسخ دادن نتایج مختلف دریافت کند.
نوع محاسبه برای ارائه نتیجه را دارم
میخواستم ببینم ایا امکانش هست با این افزونه این مورد را پیاده سازی کنم؟

Bullet
Bullet در پاسخ به farshidhaghighi
 • طراح محصول

سلام خیر ، این قابلیت رو نداره ، از آزمون ساز ها دیدن کنید

m317
m317

سلام و درود
آیا من با این افزونه می توانیم صفحه ی دقیقا شبیه به صفحه ی زیر طراحی کنم یا خیر؟
ajoronline.com/brick-calculations

Bullet
Bullet در پاسخ به m317
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
اگر فرمول محاسبه رو داشته باشید میتونید پیاده سازی کنید آیا فرمول رو دارید ؟

m317
m317 در پاسخ به m317

من این را میدونم
در هر یک مترمربع از آجر با عرض 7 و طول 33 و بندکشی 1 سانت باید به ما عدد 37 را بدهد که همینطور نشان می دهد ولی فرمول را نمیدانم!
لطفا راهنمایی کنید.

mewood
mewood

سلام یه سوال داشتم - آیا میشه اطلاعات خروجی فرم محاسباتی رو به صورت اکسل یه csv دریافت کرد ؟

Bullet
Bullet در پاسخ به mewood
 • طراح محصول

سلام
فرمتش فارسی سازی نشده متاسفانه . خیر

m_tadayoun
m_tadayoun

سلام من میخواستم فرمی درست کنم که یه قیمتی و وارد کنم مثلا 20 درصد ازش کم کنه و خروجی و نشونم بده این امکان وجود داره؟ و مورد بعد میتوننم شرطی بزارم از یک مبلغ بالاتر که شد دصد بیشتری و کم کنه و نشون بده؟

Bullet
Bullet در پاسخ به m_tadayoun
 • طراح محصول

سلام
به صورت درصد فیلدی نداره نمونه ای دارید ؟

m_tadayoun
m_tadayoun در پاسخ به m_tadayoun

خیر نمونه ندارم فقط میخوام فرد بتونه توی فرم یک عددی وارد کنه و بعد بتونه 20 درصد کم بشه و نتیجه رو نشون بده به مخاطب

m_tadayoun
m_tadayoun در پاسخ به m_tadayoun

خیر نمونه ای ندارم ساده ست فرمش فقط مثلا مشتری عدد یک ملیون تومن رو وارد میکنه و بعدش 10 درصد مثلا کم میشه از اون عدد میشه 900 تومن و نشون داده میشه یه مشتری همین یک ورودی عددی دارم که مشتری مینویسه و یک خروجی عددی فرایند هم کم شدن یک درصدی از عدد هست

Hossein Omidi
Hossein Omidi

با سلام
من این افزونه رو برای معاملات مسکن و سرمایه گذاری مسکن میخوام - در واقع مشتری میاد یک پروژه ای رو برای سرمایه گذاری انتخاب میکنه -من میخوام با این افزونه امکان انتخاب متراژ و مشاهده قیمت کل(متراژ ضربدر قیمت پایه هر متر) و انتخاب زمان انتظار سرمایه گذاری میزان سودآوری(قیمت کل ضربدر نرخ سودآوری) رو ببینه - یعنی مخاطب 5 متر انتخاب میکنه میبینه قیمتش میشه 100 میلیون(5 ضربدر 20 میلیون)

Bullet
Bullet در پاسخ به Hossein Omidi
 • طراح محصول

سلام
پیاده سازی موردی ک مطرح کردید با این پلاگین میسر نیست

alib2004
alib2004

سلام خسته نباشید این افزونه برای محاسبه وزن آهن آلات هم مناسبه ؟

Bullet
Bullet در پاسخ به alib2004
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
خیر

sibche2013
sibche2013

سلام
من میخوام برای ثبت رزرو اقامتگاه یه فرمی داشته باشم که مثلا بگم بیاد تاریخ شروع و پایان رو بگیره،نوع اتاق از سلکت باکس بگیره، تعداد افراد رو بگیره، و بگم که یه اتاق اجاره روزانش روزای عادی 100 هزارتومنه به ازای هر 4 نفر روز 5شنبه جمعه یا تعطیل 200 هزار تومن به ازای هر 4 نفر حالا اگه بیشتر از 4 نفر شدن چقدر اضافه کنه به ازای هر نفر و ... ، این افزونه میتونه اینکارو انجام بده یا نه؟

Bullet
Bullet در پاسخ به sibche2013
 • طراح محصول

سلام

برای ایجاد چنین فرم پیچیده ای ، از افرونهای دیگ فرم ساز سوال کنید چون زمانبندی رور تعطیل یا جمعه .. رو پشتیبانی نمیکنه ، اینکه رورای تعطیل رو خودکار در نظر بگیره

sami
sami

سلام خسته نباشید. من یک سایت فروش دارم که میخوام از طریق این فرم مشتری بتونه مقدار قسط هاش رو مشخص کنه. به این صورت که مقدار احتمالی خرید و تعداد ماه هایی که میخواد قسط بندی بشه رو وارد میکنه و مبلغ هر قسط و مبلغ کل براش مشخص میشه. برای مثال قیمت احتمالی 20 میلیون و در 6 قسط. این پلاگین میتونه یک درصدی رو به این مبلغ اضافه کنه و تقسیم بر 6 کنه و نشان بده قیمت رو؟

Bullet
Bullet در پاسخ به sami
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
خیر این قابلیت رو نداره ، افزونه دیپازیت رو سرچ کنید و بررسیش کنید مرتبط با پرداخت اقساطی

sami
sami در پاسخ به sami

میخوام فقط میزان هر قسط رو نشون بده. قابلیت پرداخت رو نمیخوام

فناوری اطلاعات زیفا
فناوری اطلاعات زیفا

با سلام
من می خوام داخل محصولات مثل سایت زیر نمایش بده آیا امکان پذیر است و اینکه با قالب کاوه تداخل دارد یا نه
.manzel.ir/product/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%b1-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%af%d9%84-m10011300

Bullet
Bullet در پاسخ به فناوری اطلاعات زیفا
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
چنین فرمی رو نمیتونید با تصاویر و ... ایجاد کنید

https://www.rtl-theme.com/woocommerce-wordpress-plugin/

ببینید محصول بالا به کارتون میاد حتما در پرسش پاسخ از توسعه دهنده بپرسید

فناوری اطلاعات زیفا
فناوری اطلاعات زیفا در پاسخ به فناوری اطلاعات زیفا

https://www.rtl-theme.com/ez-form-calculator-plugin/discussions/
من روی سایتم این افزونه رو نصب کردم ولی میخوام بعد از محاسبه مساحت تقسیم بر یه عدد ثابت بشه و تعداد رول کاغذ دیواری بگه به مشتری.
که این افزونه نداره و میخوام ببینم با افزونه شما میشه یا نه؟

Bullet
Bullet در پاسخ به فناوری اطلاعات زیفا
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
این محصول برای محاسبه فرم هست و تمام عملگر ها رو داره اما کمی از نظر تنطیمات پیچیدگی داره ،

اما فرمی که ارسال کردید با تصویر و .. بود اون مورد میاده سازیش با این محصول امکانپذیر نیست

amirhosien ghamzeh
amirhosien ghamzeh

سلام وقتتون بخیر
با استفاده از این افزونه امکان پیاده سازی این فرما که لینکش در زیر قرار دادم امکان اجرا دارد؟
armanin.ir/fa/online-calculator.html
www.moeindp.ir/TTMoein/TTMoein.html
فرمول های محاسباتی دارد

Bullet
Bullet در پاسخ به amirhosien ghamzeh
 • طراح محصول

سلام
این پلاگین برای محاسبه هست ، سایت ارسالی محاسبه نمیکنه . خیر

armintory
armintory

این افزونه اعداد رو به حروف تایپ میکنه خودش؟

Bullet
Bullet در پاسخ به armintory
 • طراح محصول

سلام
خیر این امکان میسر نیست

مشاهده بیشتر
بستن