67 فروش
80% رضایت از 21 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
118,000 تومان

افزونه ez Form Calculator | افزونه ساخت فرم محاسباتی | افزونه محاسبه گر فرم ez Form | افزونه ایجاد فرم محاسبات | افزونه فرم محاسبات برای وردپرس 

افزونه ez Form Calculator

بیایید بگوییم که شما یک طراح وب هستید که یک محصول نهایی عالی برای ارائه دارید. همه ما می دانیم که فکر کردن به  طراحی و توسعه وب، مدیریت حساب، مراقبت از مشتری، فروش و غیره چقدر وقت گیر است. لیست بی پایان است. ez Form Calculator یک فرم ساز است که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را سازماندهی کنید و اطلاعات لازم را برای خرید به مشتریان ارائه دهید. شما معمولاً به کسی نیاز دارید که کار رزرو قرار ملاقات با مشتریان و دادن قیمت را انجام دهد.افزونه محاسبه گر فرم ez یک افزونه فرم ساز  است که تمامی انتظارات مارا از یک فرم محاسبه برآورده خواهد ساخت. و امکان ساخت فرم پویا را فراهم می سازد و قابلیت انجام محاسبات بسیار پیشرفته را دارد و این قابلیت باعث محبوبیت  این افزونه شده است و این افزونه را منحصر به فرد ساخته است. افزونه ez Form Calculator شمسی شده دارای یک فرم ساز می باشد که به شما امکان می دهد فیلد های مختلفی را در فرم خود استفاده کنید و به صورت خودکار مقادیر را محاسبه می کند. با استفاده از این افزونه وردپرس به راحتی عناصر فرم مانند چک باکس ها، منوهای کشویی یا دکمه های رادیویی را تنها با چند کلیک میتوانید اضافه کنید. و با ویرایشگر فرم کشیدن و رها کردن فیلد ها براحتی میتوانید فرم ایدآل خود را بسازید.

ez Form Calculator – WordPress plugin

 

ویژگی های افزونه ez Form Calculator

ویژگی های افزونه محاسبه گر فرم ez Form 

ویرایشگر فرم بصری

فرم ها را با ویرایشگر فرم  کشیدن و رها کردن فیلد ها براحتی میتوانید ایجاد کنید.

بیش از 30 فیلد فرم

با  افزونه ez Form Calculator از بین بیش از 30 عنصر فرم مختلف مانند منوهای کشویی، چک باکس، انتخابگر تاریخ، آپلود فایل، مجموع فرعی و غیره میتوانید براحتی موارد مورد نیاز برای فرم خود را انتخاب کنید.

محاسبه فرم

محاسبه پیشرفته فرم :با این افزونه میتوانید  محاسبات متعدد را به سرعت با چند کلیک انجام دهید. این افزونه به صورت خودکار قیمت را محاسبه می کند. بیش از 15 عملگر محاسبه مانند جمع، توان و غیره دارد.

منطق شرطی

با افزونه محاسبه گر فرم ez Form میتوانید یک فرم متنوع با سیستم شرطی برای وردپرس ایجاد کنید. اقدامات شرطی مانند نمایش و پنهان کردن عناصر، تنظیم مقادیر به صورت شرطی، تغییر گیرنده ایمیل بر اساس مقدار و بسیاری موارد دیگر را براحتی با چند کلیک انجام دهید.

تخفیف

میتوانید براحتی برای تخفیف ها یک مقدار ثابت یا نسبی اضافه یا کم کنید، یک مقدار ثابت تنظیم کنید یا ضریب مقدار را به صورت شرطی  تغییر دهید.

آپلود فایل ها

کاربران می‌توانند یک یا چند فایل را در فرمی که  به ایمیل‌ مدیریت پیوست می شود، آپلود کنند.

بیش از 120 تنظیمات

این افزونه ایجاد فرم محاسبه گر با بیش از 120 تنظیمات تمام انتظارات شمارا برآورده خواهد کرد.

بیش از 180 تنظیمات فرم

با افزونه فرم ساز محاسبه گر ez میتوانید فرم های خود را با بیش از 180تنظیمات فرم سفارشی سازی کنید.

فایل های پی دی اف

با این افزونه فرم ساز این امکان را دارید که به طور خودکار فایل های PDF را از فرم های ارسالی در وردپرس با متن سفارشی ایجاد کنید. فایل‌های پی‌دی‌اف را می‌توان تنها با چند کلیک به ایمیل‌ مدیریت و مشتری پیوست کرد.

فرم های ووکامرس

ادغام افزونه محاسبه گر فرم ez با ووکامرس امکان دیگر این افزونه است.میتوانید  فرم ها را به محصولات ووکامرس  ضمیمه کنید تا بتوانید از منطق شرطی در فرم های ووکامرس  استفاده کنید و محاسبات خود را انجام دهید.

پرداخت پی پال و استریپ

از دروازه پرداخت پی پال و استریپ استفاده کنید و به این صورت میتوانید مستقیماً از طریق فرم های خود پول دریافت کنید.

فرم چند مرحله ای

با افزونه ez Form Calculator به راحتی میتوانید فرم ها را به چند مرحله تقسیم کنید تا قابلیت استفاده و خوانایی برای کاربر افزایش یابد.

سفارشی کردن ایمیل ها

متن‌های جداگانه را برای همه ایمیل‌ها مانند ایمیل مدیر، ایمیل مشتری، ایمیل پی پال و بسیاری موارد دیگر تنظیم کنید. فایل های اضافی را می توان به ایمیل های مشتری پیوست کرد.

MailChimp و Mailpoet

میتوانید ایمیل های کاربر را مستقیماً از طریق افزونه به لیست های MailChimp یا Mailpoet اضافه کنید.

قالب های مدرن

میتوانید برای سهولت کار از 16 قالب  فرم از پیش تعریف شده استفاده کنید تا نگرانی در مورد بخش طراحی نداشته باشید.

طراحی دلخواه

با میتوانید براحتی از کلاس ها و یا استایل های css  برای یک طراحی جذاب استفاده کنید.

قیمت درخواستی

با افزونه محاسبه گر فرم ez  می‌توانید قیمت را در صفحه پنهان کنید و فقط در ایمیل‌ها نمایش دهید. به این ترتیب، می توانید ایمیل ها را برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود ذخیره کنید.

محاسبه فرم ها

با افزونه ایجاد فرم محاسبات ez می توانید فرم های محاسباتی با مقادیر پویا در وردپرس ایجاد کنید.و در عرض چند دقیقه بدون هیچ دانش برنامه نویسی، فیلدهای محاسبه شده را ایجاد کنید.از این افزونه می توان برای تولید فرم های محاسباتی ساده یا فرم های پیچیده با منطق شرطی استفاده کرد به طور مثال : فرم های سفارش جدول ساده، فرم های رزرو ، ماشین حساب وام، فرم های تخمین یا فرم هایی با کد JS سفارشی.

20 عملگر ریاضی و شمارش

با این افزونه میتوانید از بین 20 عملگر ریاضی مفید مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، لگاریتم، ریشه مربع، گرد کردن یا توابع سفارشی براساس نیاز خود انتخاب کنید.

محاسبه شرطی

سیستم گسترده شرطی افزونه ez Form Calculator به شما کمک می کند تا محاسبات شرطی را انجام دهید. بسته به انتخاب مشتریان، ممکن است بخواهید محاسبات مختلفی را انجام دهید. این افزونه دارای انواع اپراتورهای شرطی است، بنابراین نیازی به دانش کدنویسی ندارید.

الگوهای محاسبه فرم

با قالب های فرم در زمان ارزشمند خود صرفه جویی کنید. دانلود، نصب و اصلاح قالب ها به شما کمک می کند تا فرم ها را سریع تر ایجاد کنید.

منطق شرطی

میتوانید فرم های پویا را با منطق شرطی حرفه ای  بسازید. با افزونه فرم ساز ez Form Calculator مواردی همچون نمایش و پنهان کردن عناصر، تغییر مقادیر، ارسال مطالب ارسالی به آدرس های ایمیل مختلف و موارد دیگر براحتی قابل انجام است و بی نهایت امکانات سفارشی سازی برای فرم خود دارید .

نمایش و پنهان کردن عنصر

نمایش و پنهان کردن عناصر شرطی، قابلیت استفاده فرم های شما را بهبود می بخشد. به جای نمایش تعداد زیاد عنصر در یک زمان، می توان فرم را کاهش داد تا بسته به مقدار ورودی، عناصر مربوطه نشان  داده شوند.

منطق شرطی پیشرفته

آیا نیاز دارید شرایط زیادی را برای یک عنصر ایجاد کنید؟اصلا جای نگرانی نست !چرا که این افزونه با ویژگی شرایط تو در توامکان ایجاد فرم های پیچیده با ویرایشگر شرطی داخلی را فراهم آورده .

مقایسه تاریخ

افزونه محاسبه گر فرم ez این امکان را فراهم آورده که به طور مثال  بتوانید در یک روز خاص تخفیف ویژه بگذارید و براحتی بتوانید بدون نگرانی برای روز خاص مورد نظرتان برنامه ریزی کنید.

ایجاد ایمیل ها و فایل های PDF جذاب 

یک ایمیل با ظاهر خوب کیفیت در مطرح شدن برند شما بسیار موثر است.براحتی میتوانید  لوگو و متن سفارشی خود را به ایمیل ها و فایل های PDF خود اضافه کنید.

مواردی برای افزایش کیفیت ایمیل های ارسالی :

1.نام شرکت و همچنین لوگوی خود را در تنظیمات عمومی > سفارشی سازی  اضافه کنید.

2.متن پاورقی ایمیل را در تنظیمات عمومی > ایمیل > متن پاورقی ایمیل تغییر دهید.

3.موضوع ایمیل را در گزینه های فرم > ایمیل > موضوع ایمیل تغییر دهید

4.تم PDF را در گزینه های  فرمPDF <  > موضوع   PDF  تغییر دهید

5.متن‌های  سرصفحه/پانویس PDF  خود را در گزینه‌های فرم > بخش  PDF سفارشی کنید

ایجاد فرم های پاپ آپ در وردپرس با  افزونه ایجاد فرم محاسبات ez 

با انتشار نسخه 2.11.0.0 می توانید فرم های پاپ آپ را در افزونه ایجاد فرم محاسبه گر ez ایجاد کنید. این در موارد استفاده مختلف مفید است، به عنوان مثال، اگر نمی خواهید فرم را مستقیماً به کاربران نشان دهید. این ویژگی را می توان تنها با چند کلیک به فرم های موجود اضافه کرد.

ایجاد خودکار فایل های PDF از فرم های وردپرس

با افزونه افزونه ez Form Calculator امکان ایجاد فایل های پی دی اف از فرم های ارسالی وردپرس با محتوای سفارشی وجود دارد. فایل های PDF تولید شده را می توان ذخیره و در ایمیل ها پیوست کرد. حتی می توانید از کدهای کوتاه در محتوای PDF استفاده کنید.

ویژگی های  PDF

 • تولید خودکار فایل‌های PDF از ارسال‌ها
 • امکان ذخیره فایل های PDF  در وب سرور
 • ضمیمه فایل های PDF به ایمیل ها
 • استفاده از کدهای کوتاه در محتوای PDF
 • تنظیم جهت صفحه روی عمودی یا افقی
 • تغییر اندازه صفحه به A4، A5 و بیشتر
 • اضافه کردن سبک های CSS به فایل های PDF
 • تنظیم محتوای سفارشی برای هر فرم
 • تنظیم نام فایل PDF به صورت جداگانه

افزونه ez Form Calculator با تاریخ شمسی  را از راست چین بخرید و آپدیت های رایگان آن را دریافت کنید. 

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8
سوالات متداول
شما می توانید تقریبا هر نوع فرمی را با ez Form Calculator ایجاد کنید. برآورد هزینه پروژه، ماشین حساب وام، فرم های استهلاک و بسیاری دیگر. امکانات بی پایان هستند!
این افزونه انعطاف پذیر، قابل تنظیم است و فرم های از پیش تعریف شده را برای راه حل های سریع مشتری ارائه می دهد. یک بار خرید برای یک وب سایت، بدون هزینه اجاره.
محاسبات سریع و آسان، شرایط گسترده و انعطاف پذیری زیاد

لیست تغییرات

نسخه 2.14.0.0 - 1399/05/28
 • منطق شرطی برای فیلدهای ورودی
 • منطق شرطی برای مقایسه تاریخ برای المنت Datepicker/Daterange
 • فرم ها را می توان در فرم های دیگری اضافه کرد. توجه داشته باشید که اضافه کردن یک فرم فرزند منحصر به فرد به هر فرم امکان پذیر است
 • عمل شرطی همه گزینه ها را لغو انتخاب کنید
 • سفارشی سازی به فیلد ترتیب جدول اضافه شد
نسخه 2.14.0.1 - 14 شهریور 1399
 • فیلد ماتریس با قابلیت شرایط متعدد برای هر ردیف وایجاد/اضافه کردن شرایط از فیلد بهبود یافت