افزونه ez Form Calculator Premium، ایجاد فرم محاسبه گر
109 فروش
78% رضایت از 35 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
235 هزار تومان
قیمت محصول:
235,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 75
 • پشتیبانی

افزونه ez Form Calculator | افزونه ساخت فرم محاسباتی | افزونه محاسبه گر فرم ez Form | افزونه ایجاد فرم محاسبات | افزونه فرم محاسبات برای وردپرس 

افزونه ez Form Calculator

بیایید بگوییم که شما یک طراح وب هستید که یک محصول نهایی عالی برای ارائه دارید. همه ما می دانیم که فکر کردن به  طراحی و توسعه وب، مدیریت حساب، مراقبت از مشتری، فروش و غیره چقدر وقت گیر است. لیست بی پایان است. ez Form Calculator یک فرم ساز است که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را سازماندهی کنید و اطلاعات لازم را برای خرید به مشتریان ارائه دهید. شما معمولاً به کسی نیاز دارید که کار رزرو قرار ملاقات با مشتریان و دادن قیمت را انجام دهد.افزونه محاسبه گر فرم ez یک افزونه فرم ساز  است که تمامی انتظارات مارا از یک فرم محاسبه برآورده خواهد ساخت. و امکان ساخت فرم پویا را فراهم می سازد و قابلیت انجام محاسبات بسیار پیشرفته را دارد و این قابلیت باعث محبوبیت  این افزونه شده است و این افزونه را منحصر به فرد ساخته است. افزونه ez Form Calculator شمسی شده دارای یک فرم ساز می باشد که به شما امکان می دهد فیلد های مختلفی را در فرم خود استفاده کنید و به صورت خودکار مقادیر را محاسبه می کند. با استفاده از این افزونه وردپرس به راحتی عناصر فرم مانند چک باکس ها، منوهای کشویی یا دکمه های رادیویی را تنها با چند کلیک میتوانید اضافه کنید. و با ویرایشگر فرم کشیدن و رها کردن فیلد ها براحتی میتوانید فرم ایدآل خود را بسازید.

ez Form Calculator – WordPress plugin

 

ویژگی های افزونه ez Form Calculator

ویژگی های افزونه محاسبه گر فرم ez Form 

ویرایشگر فرم بصری

فرم ها را با ویرایشگر فرم  کشیدن و رها کردن فیلد ها براحتی میتوانید ایجاد کنید.

بیش از 30 فیلد فرم

با  افزونه ez Form Calculator از بین بیش از 30 عنصر فرم مختلف مانند منوهای کشویی، چک باکس، انتخابگر تاریخ، آپلود فایل، مجموع فرعی و غیره میتوانید براحتی موارد مورد نیاز برای فرم خود را انتخاب کنید.

محاسبه فرم

محاسبه پیشرفته فرم :با این افزونه میتوانید  محاسبات متعدد را به سرعت با چند کلیک انجام دهید. این افزونه به صورت خودکار قیمت را محاسبه می کند. بیش از 15 عملگر محاسبه مانند جمع، توان و غیره دارد.

منطق شرطی

با افزونه محاسبه گر فرم ez Form میتوانید یک فرم متنوع با سیستم شرطی برای وردپرس ایجاد کنید. اقدامات شرطی مانند نمایش و پنهان کردن عناصر، تنظیم مقادیر به صورت شرطی، تغییر گیرنده ایمیل بر اساس مقدار و بسیاری موارد دیگر را براحتی با چند کلیک انجام دهید.

تخفیف

میتوانید براحتی برای تخفیف ها یک مقدار ثابت یا نسبی اضافه یا کم کنید، یک مقدار ثابت تنظیم کنید یا ضریب مقدار را به صورت شرطی  تغییر دهید.

آپلود فایل ها

کاربران می‌توانند یک یا چند فایل را در فرمی که  به ایمیل‌ مدیریت پیوست می شود، آپلود کنند.

بیش از 120 تنظیمات

این افزونه ایجاد فرم محاسبه گر با بیش از 120 تنظیمات تمام انتظارات شمارا برآورده خواهد کرد.

بیش از 180 تنظیمات فرم

با افزونه فرم ساز محاسبه گر ez میتوانید فرم های خود را با بیش از 180تنظیمات فرم سفارشی سازی کنید.

فایل های پی دی اف

با این افزونه فرم ساز این امکان را دارید که به طور خودکار فایل های PDF را از فرم های ارسالی در وردپرس با متن سفارشی ایجاد کنید. فایل‌های پی‌دی‌اف را می‌توان تنها با چند کلیک به ایمیل‌ مدیریت و مشتری پیوست کرد.

فرم های ووکامرس

ادغام افزونه محاسبه گر فرم ez با ووکامرس امکان دیگر این افزونه است.میتوانید  فرم ها را به محصولات ووکامرس  ضمیمه کنید تا بتوانید از منطق شرطی در فرم های ووکامرس  استفاده کنید و محاسبات خود را انجام دهید.

پرداخت پی پال و استریپ

از دروازه پرداخت پی پال و استریپ استفاده کنید و به این صورت میتوانید مستقیماً از طریق فرم های خود پول دریافت کنید.

فرم چند مرحله ای

با افزونه ez Form Calculator به راحتی میتوانید فرم ها را به چند مرحله تقسیم کنید تا قابلیت استفاده و خوانایی برای کاربر افزایش یابد.

سفارشی کردن ایمیل ها

متن‌های جداگانه را برای همه ایمیل‌ها مانند ایمیل مدیر، ایمیل مشتری، ایمیل پی پال و بسیاری موارد دیگر تنظیم کنید. فایل های اضافی را می توان به ایمیل های مشتری پیوست کرد.

MailChimp و Mailpoet

میتوانید ایمیل های کاربر را مستقیماً از طریق افزونه به لیست های MailChimp یا Mailpoet اضافه کنید.

قالب های مدرن

میتوانید برای سهولت کار از 16 قالب  فرم از پیش تعریف شده استفاده کنید تا نگرانی در مورد بخش طراحی نداشته باشید.

طراحی دلخواه

با میتوانید براحتی از کلاس ها و یا استایل های css  برای یک طراحی جذاب استفاده کنید.

قیمت درخواستی

با افزونه محاسبه گر فرم ez  می‌توانید قیمت را در صفحه پنهان کنید و فقط در ایمیل‌ها نمایش دهید. به این ترتیب، می توانید ایمیل ها را برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود ذخیره کنید.

محاسبه فرم ها

با افزونه ایجاد فرم محاسبات ez می توانید فرم های محاسباتی با مقادیر پویا در وردپرس ایجاد کنید.و در عرض چند دقیقه بدون هیچ دانش برنامه نویسی، فیلدهای محاسبه شده را ایجاد کنید.از این افزونه می توان برای تولید فرم های محاسباتی ساده یا فرم های پیچیده با منطق شرطی استفاده کرد به طور مثال : فرم های سفارش جدول ساده، فرم های رزرو ، ماشین حساب وام، فرم های تخمین یا فرم هایی با کد JS سفارشی.

20 عملگر ریاضی و شمارش

با این افزونه میتوانید از بین 20 عملگر ریاضی مفید مانند جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، لگاریتم، ریشه مربع، گرد کردن یا توابع سفارشی براساس نیاز خود انتخاب کنید.

محاسبه شرطی

سیستم گسترده شرطی افزونه ez Form Calculator به شما کمک می کند تا محاسبات شرطی را انجام دهید. بسته به انتخاب مشتریان، ممکن است بخواهید محاسبات مختلفی را انجام دهید. این افزونه دارای انواع اپراتورهای شرطی است، بنابراین نیازی به دانش کدنویسی ندارید.

الگوهای محاسبه فرم

با قالب های فرم در زمان ارزشمند خود صرفه جویی کنید. دانلود، نصب و اصلاح قالب ها به شما کمک می کند تا فرم ها را سریع تر ایجاد کنید.

منطق شرطی

میتوانید فرم های پویا را با منطق شرطی حرفه ای  بسازید. با افزونه فرم ساز ez Form Calculator مواردی همچون نمایش و پنهان کردن عناصر، تغییر مقادیر، ارسال مطالب ارسالی به آدرس های ایمیل مختلف و موارد دیگر براحتی قابل انجام است و بی نهایت امکانات سفارشی سازی برای فرم خود دارید .

نمایش و پنهان کردن عنصر

نمایش و پنهان کردن عناصر شرطی، قابلیت استفاده فرم های شما را بهبود می بخشد. به جای نمایش تعداد زیاد عنصر در یک زمان، می توان فرم را کاهش داد تا بسته به مقدار ورودی، عناصر مربوطه نشان  داده شوند.

منطق شرطی پیشرفته

آیا نیاز دارید شرایط زیادی را برای یک عنصر ایجاد کنید؟اصلا جای نگرانی نست !چرا که این افزونه با ویژگی شرایط تو در توامکان ایجاد فرم های پیچیده با ویرایشگر شرطی داخلی را فراهم آورده .

مقایسه تاریخ

افزونه محاسبه گر فرم ez این امکان را فراهم آورده که به طور مثال  بتوانید در یک روز خاص تخفیف ویژه بگذارید و براحتی بتوانید بدون نگرانی برای روز خاص مورد نظرتان برنامه ریزی کنید.

ایجاد ایمیل ها و فایل های PDF جذاب 

یک ایمیل با ظاهر خوب کیفیت در مطرح شدن برند شما بسیار موثر است.براحتی میتوانید  لوگو و متن سفارشی خود را به ایمیل ها و فایل های PDF خود اضافه کنید.

مواردی برای افزایش کیفیت ایمیل های ارسالی :

1.نام شرکت و همچنین لوگوی خود را در تنظیمات عمومی > سفارشی سازی  اضافه کنید.

2.متن پاورقی ایمیل را در تنظیمات عمومی > ایمیل > متن پاورقی ایمیل تغییر دهید.

3.موضوع ایمیل را در گزینه های فرم > ایمیل > موضوع ایمیل تغییر دهید

4.تم PDF را در گزینه های  فرمPDF <  > موضوع   PDF  تغییر دهید

5.متن‌های  سرصفحه/پانویس PDF  خود را در گزینه‌های فرم > بخش  PDF سفارشی کنید

ایجاد فرم های پاپ آپ در وردپرس با  افزونه ایجاد فرم محاسبات ez 

با انتشار نسخه 2.11.0.0 می توانید فرم های پاپ آپ را در افزونه ایجاد فرم محاسبه گر ez ایجاد کنید. این در موارد استفاده مختلف مفید است، به عنوان مثال، اگر نمی خواهید فرم را مستقیماً به کاربران نشان دهید. این ویژگی را می توان تنها با چند کلیک به فرم های موجود اضافه کرد.

ایجاد خودکار فایل های PDF از فرم های وردپرس

با افزونه افزونه ez Form Calculator امکان ایجاد فایل های پی دی اف از فرم های ارسالی وردپرس با محتوای سفارشی وجود دارد. فایل های PDF تولید شده را می توان ذخیره و در ایمیل ها پیوست کرد. حتی می توانید از کدهای کوتاه در محتوای PDF استفاده کنید.

ویژگی های  PDF

 • تولید خودکار فایل‌های PDF از ارسال‌ها
 • امکان ذخیره فایل های PDF  در وب سرور
 • ضمیمه فایل های PDF به ایمیل ها
 • استفاده از کدهای کوتاه در محتوای PDF
 • تنظیم جهت صفحه روی عمودی یا افقی
 • تغییر اندازه صفحه به A4، A5 و بیشتر
 • اضافه کردن سبک های CSS به فایل های PDF
 • تنظیم محتوای سفارشی برای هر فرم
 • تنظیم نام فایل PDF به صورت جداگانه

افزونه ez Form Calculator با تاریخ شمسی  را از راست چین بخرید و آپدیت های رایگان آن را دریافت کنید. 

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 5.8

سوالات متداول افزونه ez Form Calculator Premium، ایجاد فرم محاسبه گر

شما می توانید تقریبا هر نوع فرمی را با ez Form Calculator ایجاد کنید. برآورد هزینه پروژه، ماشین حساب وام، فرم های استهلاک و بسیاری دیگر. امکانات بی پایان هستند!
این افزونه انعطاف پذیر، قابل تنظیم است و فرم های از پیش تعریف شده را برای راه حل های سریع مشتری ارائه می دهد. یک بار خرید برای یک وب سایت، بدون هزینه اجاره.
محاسبات سریع و آسان، شرایط گسترده و انعطاف پذیری زیاد

لیست تغییرات

نسخه 2.14.0.2.1 - 28 خرداد 1401
 • قابلیت تاریخ شمسی اصافه شد
نسخه 2.14.0.2 - 15 مهر 1399
 • متون را می توان به صورت مشروط با عمل افزودن متن اضافه کرد

آخرین پرسش و پاسخ

m_tadayoun
m_tadayoun

سلام من میخواستم فرمی درست کنم که یه قیمتی و وارد کنم مثلا 20 درصد ازش کم کنه و خروجی و نشونم بده این امکان وجود داره؟ و مورد بعد میتوننم شرطی بزارم از یک مبلغ بالاتر که شد دصد بیشتری و کم کنه و نشون بده؟

Bullet
Bullet در پاسخ به m_tadayoun
 • طراح محصول

سلام
به صورت درصد فیلدی نداره نمونه ای دارید ؟

m_tadayoun
m_tadayoun در پاسخ به m_tadayoun

خیر نمونه ای ندارم ساده ست فرمش فقط مثلا مشتری عدد یک ملیون تومن رو وارد میکنه و بعدش 10 درصد مثلا کم میشه از اون عدد میشه 900 تومن و نشون داده میشه یه مشتری همین یک ورودی عددی دارم که مشتری مینویسه و یک خروجی عددی فرایند هم کم شدن یک درصدی از عدد هست

m_tadayoun
m_tadayoun در پاسخ به m_tadayoun

خیر نمونه ندارم فقط میخوام فرد بتونه توی فرم یک عددی وارد کنه و بعد بتونه 20 درصد کم بشه و نتیجه رو نشون بده به مخاطب

Hossein Omidi
Hossein Omidi

با سلام
من این افزونه رو برای معاملات مسکن و سرمایه گذاری مسکن میخوام - در واقع مشتری میاد یک پروژه ای رو برای سرمایه گذاری انتخاب میکنه -من میخوام با این افزونه امکان انتخاب متراژ و مشاهده قیمت کل(متراژ ضربدر قیمت پایه هر متر) و انتخاب زمان انتظار سرمایه گذاری میزان سودآوری(قیمت کل ضربدر نرخ سودآوری) رو ببینه - یعنی مخاطب 5 متر انتخاب میکنه میبینه قیمتش میشه 100 میلیون(5 ضربدر 20 میلیون)

Bullet
Bullet در پاسخ به Hossein Omidi
 • طراح محصول

سلام
پیاده سازی موردی ک مطرح کردید با این پلاگین میسر نیست

alib2004
alib2004

سلام خسته نباشید این افزونه برای محاسبه وزن آهن آلات هم مناسبه ؟

Bullet
Bullet در پاسخ به alib2004
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
خیر

sibche2013
sibche2013

سلام
من میخوام برای ثبت رزرو اقامتگاه یه فرمی داشته باشم که مثلا بگم بیاد تاریخ شروع و پایان رو بگیره،نوع اتاق از سلکت باکس بگیره، تعداد افراد رو بگیره، و بگم که یه اتاق اجاره روزانش روزای عادی 100 هزارتومنه به ازای هر 4 نفر روز 5شنبه جمعه یا تعطیل 200 هزار تومن به ازای هر 4 نفر حالا اگه بیشتر از 4 نفر شدن چقدر اضافه کنه به ازای هر نفر و ... ، این افزونه میتونه اینکارو انجام بده یا نه؟

Bullet
Bullet در پاسخ به sibche2013
 • طراح محصول

سلام

برای ایجاد چنین فرم پیچیده ای ، از افرونهای دیگ فرم ساز سوال کنید چون زمانبندی رور تعطیل یا جمعه .. رو پشتیبانی نمیکنه ، اینکه رورای تعطیل رو خودکار در نظر بگیره

sami
sami

سلام خسته نباشید. من یک سایت فروش دارم که میخوام از طریق این فرم مشتری بتونه مقدار قسط هاش رو مشخص کنه. به این صورت که مقدار احتمالی خرید و تعداد ماه هایی که میخواد قسط بندی بشه رو وارد میکنه و مبلغ هر قسط و مبلغ کل براش مشخص میشه. برای مثال قیمت احتمالی 20 میلیون و در 6 قسط. این پلاگین میتونه یک درصدی رو به این مبلغ اضافه کنه و تقسیم بر 6 کنه و نشان بده قیمت رو؟

Bullet
Bullet در پاسخ به sami
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
خیر این قابلیت رو نداره ، افزونه دیپازیت رو سرچ کنید و بررسیش کنید مرتبط با پرداخت اقساطی

sami
sami در پاسخ به sami

میخوام فقط میزان هر قسط رو نشون بده. قابلیت پرداخت رو نمیخوام

فناوری اطلاعات زیفا
فناوری اطلاعات زیفا

با سلام
من می خوام داخل محصولات مثل سایت زیر نمایش بده آیا امکان پذیر است و اینکه با قالب کاوه تداخل دارد یا نه
.manzel.ir/product/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%b1-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%af%d9%84-m10011300

Bullet
Bullet در پاسخ به فناوری اطلاعات زیفا
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
چنین فرمی رو نمیتونید با تصاویر و ... ایجاد کنید

https://www.rtl-theme.com/woocommerce-wordpress-plugin/

ببینید محصول بالا به کارتون میاد حتما در پرسش پاسخ از توسعه دهنده بپرسید

فناوری اطلاعات زیفا
فناوری اطلاعات زیفا در پاسخ به فناوری اطلاعات زیفا

https://www.rtl-theme.com/ez-form-calculator-plugin/discussions/
من روی سایتم این افزونه رو نصب کردم ولی میخوام بعد از محاسبه مساحت تقسیم بر یه عدد ثابت بشه و تعداد رول کاغذ دیواری بگه به مشتری.
که این افزونه نداره و میخوام ببینم با افزونه شما میشه یا نه؟

Bullet
Bullet در پاسخ به فناوری اطلاعات زیفا
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
این محصول برای محاسبه فرم هست و تمام عملگر ها رو داره اما کمی از نظر تنطیمات پیچیدگی داره ،

اما فرمی که ارسال کردید با تصویر و .. بود اون مورد میاده سازیش با این محصول امکانپذیر نیست

amirhosien ghamzeh
amirhosien ghamzeh

سلام وقتتون بخیر
با استفاده از این افزونه امکان پیاده سازی این فرما که لینکش در زیر قرار دادم امکان اجرا دارد؟
armanin.ir/fa/online-calculator.html
www.moeindp.ir/TTMoein/TTMoein.html
فرمول های محاسباتی دارد

Bullet
Bullet در پاسخ به amirhosien ghamzeh
 • طراح محصول

سلام
این پلاگین برای محاسبه هست ، سایت ارسالی محاسبه نمیکنه . خیر

armintory
armintory

این افزونه اعداد رو به حروف تایپ میکنه خودش؟

Bullet
Bullet در پاسخ به armintory
 • طراح محصول

سلام
خیر این امکان میسر نیست

Mohammad amin Abedi
Mohammad amin Abedi

سلام دوست عزیز
با این افزونه امکان محاسبه و ثبت سفارش برای تولید محتوا وجود دارد ؟ مشابه این لینک ؟ ://b2n.ir/f33121

Bullet
Bullet در پاسخ به Mohammad amin Abedi
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
اگر فرمول داشته باشید میتونید فیلد محاسبه و فرم ایجاد کنید ،
نمونه های زیر رو مشاهده کنید چون فرمی که ارسال کردید خیلی پیچیده هست

https://try.ezplugins.de/wp-admin/

niloufar_haghbin
niloufar_haghbin

سلام من یک سایت فروش و خدمات کامپیوتری دارم ، میخوام کاربر بر اساس تعداد کامپیوتر و رم که وارد میکنه در اخر قیمت رو بده یعنی بزنه :
تعداد کامپیوتر 12تا
رم 32

قیمت نهایی 1.200
ولی صرفا میخوام محاسبه شود و اصلا نمیخوام وارد درگاه پرداخت بشه ، این امکانی که صرفا محاسبه کنه فقط رو داره؟

Bullet
Bullet در پاسخ به niloufar_haghbin
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
اگر فرمول داشته باشید ، بله فیلد محاسبه داره و محاسبه میکنه

samiramh
samiramh

سلام وقتتون بخیر چندتا سوال داشتم:
1. قالب المنتور را پشتیبانی میکنه؟
2. با افزونه گرویتی فرم سازگاری داره؟
3. میخواستم چندتا فرم درست کنم که کاربر مبلغ رو وارد کنه، بعد از زدن دکمه محاسبه، مبلغ وارد شده چندتا عملیات ضرب و تقسیم روش انجام بشه و نتیجه رو نشون بده. این امکان رو داره؟
4. هنگام وارد کردن مبلغ، هم سه رقم سه رقم اعداد جدا بشه هم زیرش به فارسی مبلغ رو بنویسه؟
5. برای چک کردن اطلاعات ارسال شده در فرم تماس با ما امکانش هست دسترسی مجزا گذاشته بشه یا حتما باید از صفحه اصلی پیشخوان چکشون کرد؟

Bullet
Bullet در پاسخ به samiramh
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
با با محصولاتی که گفتید تست نشده
۳. بله میتونید شرط تعیین کنید و بر اساس اون محاسبه کنه
۴.خیر
۵. کد کوتاهش رو هر جایی میتونید بزارید

aminhme
aminhme

آیا با این افزونه می شود چنین فرمی مثل این سایت: https://www.shishex.com/office-partition-price
تهیه کرد؟

Bullet
Bullet در پاسخ به aminhme
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز اگر فرمول داشته باشید بله

javid.ir01
javid.ir01

سلام وقت بخیر من میخوام از دوتا افزونه دیگه ورودی عددی بگیرم و با استفاده از افزونه ez Form Calculator Premium در یک فرمول قرار بدم و نتیجه در برگه نشون بده
این ورودی ها مدام در حال تغییر هستند شاید هر ثانیه یک بار ورودی ها تغییر کنند
آیا افزونه ez Form Calculator Premium این امکان داره که به صورت خودکار و لحظه ای از افزونه های دیگه ورودی بگیره و بعد از محاسبه نتیجه نشون بده
ممنون میشم راهنماییم کنید

Bullet
Bullet در پاسخ به javid.ir01
 • طراح محصول

سلام
خیر این امکان در پلاگین نیست

aesfandmand
aesfandmand

سلام وقتتون بخیر، با این افزونه ایا میشه فرم هایی که وب سایت زیر داره رو ساخت
vakilmahdavi.ir

Bullet
Bullet در پاسخ به aesfandmand
 • طراح محصول

سلام دوست عزیز
در حال حاصر مشخص نیست از چه فرمولی استفاده کرده ،
اگر فرمول مدنظر هست اعلام کنید تا بررسی کنم

aesfandmand
aesfandmand در پاسخ به aesfandmand

ممنون از پاسخ گویی شما
مثلا، مبلغ مهریه مندرج در عقدنامه × عدد شاخص در سال قبل ÷ عدد شاخص در سال وقوع عقد = ارزش مهریه در حال حاضر

aesfandmand
aesfandmand در پاسخ به aesfandmand

فرمولش دقیقا چیه دموتون برام نمیاد موزی برای تعرف فرمول دارین

Bullet
Bullet در پاسخ به aesfandmand
 • طراح محصول

دوست عزیز
اگر فرمول داشته باشید میتونید با عملیاتی مثل ضرب جمع تقسیم فرم ها رو محاسبه کنید

masoni
masoni

سلام من میخواستم یه فرم محاسباتی بسازم که قابلیت محاسبه از تاریخ رو داشته باشه
مثلا تاریخ مشخصی رو بگیره و اعلام کنه مثلا 150 روز دیگه این اتفاق می افته و 150 روز به به تاریخ نشون بده یا راحت تر بگم میخوام از این فرم تاریخ حدودی زایمان یا بارداری و... رو محاسبه کنم برای کاربر ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر

Bullet
Bullet در پاسخ به masoni
 • طراح محصول

درود
این افزونه محاسبه میکنه اما اعلانی نمایش نمیده
براساس تاریخ میتونید شرط بزارید و محاسبه میشه
اینکه مشخص کنه اتفاقی میفته توی قابلیت های این افزونه نیست

RezaMalmir
RezaMalmir

سلام وقت بخیر سوالاتی داشتم
۱.این فرم به درگاه بانکی متصل میشه
۲.قابلیت شرطی کردن داره
۳.با تغییر یک مقدار آیا هزینه هم تغییر میکنه
۴.امکان آپلود فایل داره
۵.امکان ارسال پیامک هست
ایا امکان شخصی سازی دارد؟

Bullet
Bullet در پاسخ به RezaMalmir
 • طراح محصول

سلام
۱.درگاه پرداختش از طریق ووکامرس هست
۲.شرطی کردن منطورتون چیه دقیقا چون فیلد هایی هست که شرط ایجاد میکنه
۳.اگر از فیلدی استفاده کرده باشید مقدار تغییر پیدا کنه تغییر داده میشه
۴.خیر
۵.خیر
۶.خیر

monmsr
monmsr

با سلام و احترام.ایا امکان ارسال فایل را دارد؟
ممنون

Bullet
Bullet در پاسخ به monmsr
 • طراح محصول

درود
خیر دوست عزیز

حمید صلواتی
حمید صلواتی

سلام
یک سوال داشتم
من یک فرم ثبت نامی میخوام طراحی کنم که قابلیت زیر رو داشته باشه
ممکنه راهنمایی کنید این قابلیت آیا در این افزونه قابل اجرا و توسعه رو داره؟
فرض بگیرید یک فرم ثبت نام میخوایم ایجاد کنیم برای یک سری اساتید
اساتید شماره ملی و خود را که وارد می کنند لیست دروسی بهشون نمایش داده میشه
وقتی یک استاد درسی را انتخاب میکنه اون درس برای اون استاد ثبت میشه و استاد دیگری نمیتونه اون درس مجدد انتخاب کنه
این فرم توسط چه افزونه هایی میتونه اجرا بشه و آیا شما میتونید در طراحی این موضوع راهنمایی بفرمائید؟

Bullet
Bullet در پاسخ به حمید صلواتی
 • طراح محصول

درود
این پلاگین برای محاسبه فرم هاست ، این قابلیت رو نداره افزونهای فرم دیگه رو بررسی کنید

مشاهده بیشتر
بستن