افزونه ایفرم؛ فرم ساز eForms با 45 فرم آماده
314 فروش
از 46 رأی
86% رضایت
82% رضایت پشتیبانی
از 68 رأی
A پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
409 هزار تومان
قیمت محصول:
409,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 209
 • پشتیبانی

افزونه ایفرم | افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس eForm | افزونه eForm 

معرفی افزونه فرم ساز ایفرم

افزونه ایفرم یک افزونه وردپرس فرم ساز حرفه ای است که قبلاً با نام FSQM پرو شناخته می شد یک ابزار فرم ساز قدرتمند محسوب می شود که می توان فرمهای ساخته شده با این افزونه را در وبسایت های وردپرسی استفاده کرد. افزونه وردپرس فرم ساز eForm شما را برای داشتن بی نهایت فرم از جمله کوئیز، نظرسنجی، آزمون، پرداخت و… بی نیاز می سازد. بی نهایت المان آماده برای افزودن در فرم ها یکی از ویژگی های کلیدی eForm محسوب می شود. تا ایجاد فرم های شگفت انگیز و جذاب تنها چند کلیک فاصله دارید. ایفرم راست چین با بیش از 45 فرم آماده کاملترین نسخه eform در ایران است.

یکی از دغدغه‌های افراد برای طراحی فرم‌های رزرو و ثبت نام، تاریخ شمسی است. این افزونه فرمساز با تاریخ شمسی امکان ثبت نام با تاریخ تولد، تاریخ رزرو و … را فراهم کرده است.

آموزش افزونه ایفرم

افزونه ایفرم
افزونه ایفرم فرمساز حرفه ای وردپرس

ویژگی های ایفرم

ایفرم انتخاب شده به عنوان محصول ویژه در کدکنیون

قابلیت درگ و دراپ سازنده فرم در این افزونه، سهولت در استفاده را برای کاربران فراهم آورده است. تمامی المان ها و آیتم ها را تنها با درگ و دراپ در فرم اضافه یا حذف کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. مدیریت فرم های ساخته شده در پیشخوان وردپرس و در بخش فرم ها امکان پذیر است. تمامی موارد ارسال شده در فرم ها در دیتابیس ذخیره می شوند بنابریان میتوانید داده های جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل، ردیابی و مشاهده کنید. همچنین یک پورتال اختصاصی برای کاربران در نظر گرفته شده تا موارد ارسالی خود را بررسی و ردیابی کنند.

قابلیت استفاده از کدهای کوتاه

برای درج یک فرم در هر جایی از برگه کافیست فرم مورد نظر را ایجاد کنید و کدکوتاه در نظر گرفته شده برای این فرم را در قسمت مورد نظر کپی کنید. با این قابلیت میتوانید فرم ها را در بدنه سایت، سایدبار، فوتر و… بدون محدودیت درج کنید.

ادغام با افزونه های خبرنامه و پرداخت محبوب

ما ایفرم را با بهترین و محبوب ترین افزونه های خبرنامه و پرداخت وردپرس ادغام کرده ایم تا بدون محدودیت و در کمترین زمان فرم دلخواه را ایجاد کنید. افزونه های از قبلیل ووکامرس، میل چیمپ و …

ایجاد فرم های پرداخت با درگاه پرداخت ووکامرس

یکی از اصلی ترین قابلیت های افزونه eForm در ایران امکان ساخت فرم های پرداخت با افزونه ووکامرس می باشد. افزونه ایفرم به صورت پیشفرض با ووکامرس سازگاری دارد و تنها با زدن چند کلیک می توانید یک فرم پرداخت حرفه ای ووکامرسی را برای کاربران آماده سازید.

ابزارهای محاسبه و تخمین قیمت و پرداخت

با استفاده از فرم های آماده و فرمول های بکار رفته در این فرم ها می توانید فرمهایی برای تخمین قیمت و محسابه پرداخت وبسایت های وردپرسی را خلق کنید. همچنین امکان محاسبه بینهایت نرخ همزمان با قابلیت افزایش و کاهش نرخ و تعداد مورد نظر نیز در این فرم ساز قدرتمند در نظر گرفته شده است.

ایجاد فرم هایی برای کوئیز و آزمون از کاربران

شما برای کوئیزها و آزمون ها یک سیستم امتیازدهی مجزا در اختیار دارید تا به صورت خودکار بنا به پاسخ های درست و نادرست امتیاز هر کاربر را صادر کند و در نهایت میتوانید برای صدور گواهینامه کاربر اقدام کنید.

فرم ساز زنده با قابلیت درگ و دراپ المان ها

با توجه به اینکه افزونه فرم ساز ایفرم از قابلیت درگ و دراپ برای ایجاد فرم ها استفاده کرده است بنابراین هیچگونه دانش کدنویسی در این خصوص نیاز نیست و تنها با کشیدن و دها کردن المان ها فرم ها ساخته می شوند. (گرچه در صورتی که از دانش کافی در خصوص CSS بهره مند باشید می توانید کدهای سفارشی خود را نیز در تنظیمات فرم اضافه کنید)

 افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس eForm

فرم ساز از 4 بخش اصلی برای سفارشی ساز فرم ها تشکیل شده است:

 • تنظیمات فرم: برای سفارشی سازی تنظیمات فرم می توانید از زبانه های موجود در بالای نام فرم اقدام کنید. ما برای شروع 30 قالب را گنجانده ایم و همچنین شما قادر خواهید بود فونت ها و سایزها را تغییر دهید.
 • المان های فرم: بیش از 35 المان شگفت انگیز فرم ها که در بخش ستون راست قرار دارد. براحتی با درگ در هرجای فرم می توانید آن المان را بکار ببرید.
 • طرح بندی فرم: در بخش وسط نمایشگر قادر هستید تا طرح بندی فرم را سفارشی سازی کنید. تمامی المان های افزوده شده در فرم را در این طرح بندی مشاهده خواهید کرد و می توانید با درگ و دراگ به هرجای فرم انتقال دهید. این فرم ساز، فرم های شما را به صورت خودکار ذخیره خواهد کرد بنابراین نگرانی در مورد از دست دادن فرم ها را نخواهید داشت.
 • تنظیمات المان: زمانی که روی هر المان کلیک می کنید، تنطیمات آن المان برای شما باز خواهد شد. در زبانه های مختلف این تنطیمات، می توانید مقادیر دلخواه را وارد کنید و المان را سفارشی سازی نمایید.

المان های قابل تکرار

شما میتوانید این قابلیت را داشته باشید که سطر های بیشتری برای فرم اضافه کنید. هر المانی را به هر تعداد میتوانید در فرم اضافه کنید از جمله دکمه رادیویی، چکباکس، متن ها و… با توجه به این گزینه، کاربران شما می توانند المان های گروه بندی شده را به تعداد دلخواه خود تکرار کنند. البته ما پیکربندی را برای محدود کردن تکرارها بین مقدار حداقل و حداکثر فراهم کرده ایم.

سیستم امتیازدهی و رتبه بندی

اکنون شما قادر خواهید بود تا امتیازها و رتبه ها را بر اساس موارد ارسالی از جمله نتایج کوئیز ها و آزمون ها برای کاربران در نظر بگیرید. المان های امتیاز دهی براحتی در فرم ها قابل افزودن هستند و همچنین امتیاز به صورت خودکار برای هر کاربر ثبت خواهد شد. برای پاسخ های بدون الگو میتوانید به صورت دستی امتیاز را برای کاربر در نظر بگیرید. امتیازهای رد شده برای کاربران در پیشخوان شما قابل مشاهده خواهند بود همچنین هر کاربر که تمایل به دیدن امتیاز خود دارد میتواند از پورتال مربوطه امتیاز را مشاهده کند. پاسخ های درست و نادرست در ارسال به ایمیل کاربر قابل هایلایت شدن هستند در زمانی که مورد ارسالی شما را ببینند.

ادغام افزونه فرم ساز eForm با هسته وردپرس

از نسخه 3.6 افزونه ایفرم می توانید به کاربر خود اجازه ورود، ثبت نام، بروزرسانی متاداده و یا ارسال وبلاگ نویسی مهمان را بدهید. تمام المان ها به درستی تنظیم می شوند و در وبسایت شما زیبا و بدون نقص به نظر می رسند. ادغام ثبت نام وردپرس و وبلاگ نویسی مهمان به شما امکان می دهد به طور همزمان به کاربران خود اجازه ثبت نام و ارسال وبلاگ را بدهید. اگر کاربر قبلاً ثبت نام کرده و وارد سیستم شده باشد، افزونه eForm فیلدهای ثبت نام را نشان نخواهد داد.

موارد منطقی چندمعیاری

همانطور که المان ها را در فرم ساز اضافه می کنید، می توانید حالت اولیه آنها را به صورت “نمایان” یا “پنهان” تنظیم کنید. سپس می توانید فرم خود را به گونه ای پیکربندی کنید که برای هر کاربر واکنشگرا باشد، و المان جدید را می توان با توجه به پاسخ های قبلی آنها نشان داد یا پنهان کرد. به سادگی هر یک از المان های خود را تعریف کنید (به عنوان مثال به عنوان یک سوال چند گزینه ای یا بازخورد و آپلود) و قوانین خاص خود را برای هر المان یا گروه اعمال کنید. چندین منطق را می توان برای شخصی سازی پیچیده تر ترکیب کرد.

منطق مشروط و قوانین اعتبار مشروط اطمینان می دهند که فرم های شما هوشمند، مرتبط و موثر هستند، باعث می شود شما و کاربران خود در وقت صرفه جویی کرده و داده های مورد نظر خود را جمع آوری کنید.

ارزیاب ها و محاسبه گرهای ریاضی

ما یک المان ارزیابی کننده و محاسبه گر ریاضی را در اختیار شما قرار داده ایم که به شما امکان می دهد فرمولهای پیچیده را در کمترین زمان ممکن محاسبه کنید. می توانید این ویژگی را از لیست المان موجود در فرم ساز بکشید و به فرم خود اضافه کنید. کافیست فرمول های خود را وارد کنید، ارزیابی کننده ریاضی بقیه کارها را انجام می دهد! شما می توانید مقادیر عددی را به المان های موجود اختصاص دهید (به عنوان مثال قیمت اقلام)، یا از المان های ورودی عدد استفاده کنید تا کاربر مجبور شود مقدار عددی را وارد کند یا انتخاب کند.

آپلود هوشمند و امن فایل ها

با استفاده از افزونه حرفه ای فرم ساز eForm، می توانید با کشیدن و انداختن فایل روی فرم، از آن فرم ها درخواست کنید فایل ها را به عنوان بخشی از ارسال خود بارگذاری کنند. هر بارگذاری فایل یک شماره شناسایی منحصر به فرد ایجاد می کند که از طریق آن می توان اقدامات بعدی را انجام داد.

آپلود کننده فایل کاملاً ایمن است و هیچ فایل مضر یا خطرناکی را نمی پذیرد. هنگامی که کاربر فایلی را بارگذاری می کند، در دایرکتوری wp-content / upload شما ذخیره می شود و در پوشه ایفرم ذخیره نمیشود. بنابراین به طور خودکار توسط تنظیمات امنیتی خود محافظت می شود.

برآورد هزینه و پرداخت

با کمک محاسبه گرهای ریاضی در افزونه eForm و عناصر عددی، به راحتی می توانید فرم های تخمین هزینه پیچیده و ساده ای نیز ایجاد کنید. مقادیر عددی را از MCQ بگیرید و آن را جمع بندی کنید یا فرمول موردنظر خود را برای تخمین هزینه وارد کنید.

پس از اتمام تخمین هزینه، از سیستم پرداخت eForm یا سیستم ادغام ووکامرس داخلی برای پرداخت استفاده کنید.

مدیریت کامل موارد ارسالی

همه موارد ارسالی کاربر در دیتابیس شما ذخیره می شود، بنابراین شما از طریق داشبورد خود دسترسی کامل دارید و می توانید هر زمان که خواستید داده ها را مشاهده، مرتب سازی و یا ویرایش کنید. همچنین می توانید به کاربران ثبت شده این امکان را بدهید تا از طریق یک صفحه پورتال ، فهرست خود را مشاهده و ویرایش کنند. همه فرم ها به صورت ایمن ارسال می شوند و ربات های اسپم همیشه نادیده گرفته می شوند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که از بازخورد و داده های واقعی کاربران خود استفاده می کنید. برای امنیت بیشتر ، می توانید یک المان captcha را از فرم ساز اضافه کنید.

گزارش و تجزیه و تحلیل

از صفحه مدیریت خود، می توانید آمار، جداول، نمودارها و نمودارهای دقیق را برای تفسیر داده های گرفته شده خود مشاهده و پیکربندی کنید. مطالب ارسالی را با جزئیات مرور کنید، خلاصه ها را مشاهده کنید و گزارش ها و تجزیه و تحلیل های دقیق را با استفاده از ابزار تحلیلی نظرسنجی انجام دهید.

ایمیل های نوتیف خودکار

ایمیل های نوتیف زیبا و واکنشگرای ما تمیز و مینیمال طراحی شده اند، بنابراین می توانید آنها را متناسب با سبک نام تجاری خود شخصی سازی کنید. به راحتی آرم را از داشبورد مدیریت خود تغییر دهید، تصویر سرصفحه و رنگ ایمیل را تغییر دهید. سپس می توانید پیام نوتیف را کاملاً شخصی سازی کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید از کاربران برای برگزاری مسابقه یا نظرسنجی خود تشکر کنید و به آنها بگویید که چگونه وارد سیستم شوند، ارسال خود را مشاهده کنند یا یک مسابقه دیگر برگزار کنند.

همچنین می توانید ایمیل های نوتیف مدیر را تنظیم کرده و تنظیمات خود را از داشبورد پیکربندی کنید. ایفرم به صورت کامل با بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ سازگار است: ازجملهCampaign Monitor ،Get Response ، Aweber و MailChimp . آدرس های ایمیل در دیتابیس فرم ساز شما ذخیره می شود، بنابراین ارسال بازاریابی هدفمند برای گروه های خاصی از کاربران آسان است.

ادغام با ووکامرس

ایفرم با ادغام با پلاگین بسیار محبوب ووکامرس امکان پرداخت را یک گام جلوتر برد. با ایفرم می توانید قیمت هر محصول موجود ووکامرس را مدیریت کنید و ویژگی های محصول را به صورت خودکار به سفارش خود اضافه کنید. ویژگی ها از متغیرهایی که در فرمول ریاضی استفاده کرده اید تولید می شوند. پس از ارسال فرم ، کاربر برای تکمیل پرداخت به صفحه سبد خرید یا صفحه تسویه حساب منتقل می شود.

ارسال URLهای سفارشی

افزونه eForm اکنون توانایی ارسال داده به URL های سفارشی را دارد. شما می توانید هر المان را از فرم خود انتخاب کرده و داده های آن را از طریق یک پارامتر سفارشی به انتخاب خود ارسال کنید. حتی می توانید روش HTTP را به GET یا POST تغییر دهید. این برای SSL نیز مفید است.

قابلیت های جدید افزوده شده در نسخه 4.14 افزونه eForm

 • افزودن اشتراک فوری در خبرنامه قبل از ثبت فرم
 • تمپلیت های ایمیل برای راحتی در طراحی پیام های ایمیلی
 • قابلیت استفاده از آیفریم (iframe) در تمامی قالب ها و افزونه ها
 • افزودن قابلیت فرم چندمحصولی با ادغام ووکامرس
 • ارسال فیلدهای سفارشی به افزونه های ادغام شده سازگار
 • سازگاری با (SCA) تایید اعتبار قوی برای کاربر
 • پشتیبانی از گوتنبرگ وردپرس برای تمامی کدهای کوتاه
 • ادغام با Convertkit
 • فرم ساز زنده با قابلیت درگ و دراپ
 • قالب فرم سنتی (جعبه ای)
 • پشتیبانی از فونت های سیستم
 • درگاه پرداخت آفلاین
 • ادغام با میل ویز (MailWizz)
 • فرم های پرداخت استریپ
 • فرم های پرداخت تخمینی با قابلیت اسلایدری
 • پوشاندن ورودی بر روی المان های فرم آزاد
 • ادغام با پرداخت net
 • پشتیبانی از المان های فرم های تعاملی برای ارسال مقادیر به برچسب ها
 • بروزرسانی خودکار راست چین
 • فرم های قیمت گذاری و پلن ها
 • امتیازدهی خودکار در المان های بازخورد
 • قابلیت تغییر رنگ آیکون ها در جداول تاریخچه
 • چکب اکس های سطری، دکمه های رادیویی، مقادیر عددی در المان های ریاضی
 • معرفی بیش از 38 مورد برای قالب های فرم
 • معرفی رابط کاربری جدید برای مدیر، فرم ساز بهینه شده، سفارشی ساز قالب
 • موارد پیشفرض، url، متادیتای کاربران و مادیتای پست ها برای المان های فرم
 • ادغام با درگاه های پرداخت PayPall و Stripe
 • ادغام با Enormail  و MailetLite
 • بخش فقط قابل خواندن برای المان های فرم
 • فیلدهای قابل تکرار
 • گزینه ظاهری برای انتخاب بندانگشتی
 • ویژگی ثبت آدرس های سفارشی
 • ادغام با ووکامرس
 • ادغام با هسته وردپرس، ورود، ثبت نام و پست های مهمان
 • کدهای کوتاه آمار فرم و کاربر
 • 6 المان جدید – انتخابگر بندانگشتی، امتیازدهی لبخندی، پسندیدن، نپسندین، بازخورد ماتریکس، کشویی ماتریکس، موقعیت GPS
 • معرفی موارد بیشتر برای محدودیت ارسال از جمله تاریخ، تاریخ انقضا، فاصله ارسال و…
 • معرفی کرنومتر برای گرفتن زمان در فرم ها
 • پیشرفت بزرگ برای گزارش ها و تجزیه و تحلیل ها
 • واکنشگرایی جداول گوگل
 • ادغام با co و MyMail
 • ذخیره خودکار فرم در مرورگر کاربر
 • فرم های پاپ آپ با دکمه های دیالوگ سفارشی
 • تنظیم مجدد فرم ها با دکمه های سفارشی
 • مقادیر منظقی مشروط برای برگه ها زبانه ها
 • ادغام با میل Mailchimp و Aweber
 • تایمر خودکار برای کوئیز ها و آزمون ها
 • المان محاسبه گر ریاضی برای محاسبه فرمول های پیچیده ورودی توسط کاربر
 • فرم های قابل طبقه بندی با گزینه فیلترینگ
 • گزینه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در پیام، ایمیل
 • تمپلیت های زیبا و واکنشگرای ایمیل با گزینه های سفارشی افزوده شده
 • حداکثر میزان ارسال برای هر فرم با پیام خطای سفارشی
 • گزینه غیرفعال کردن پیمایش به بالای صفحه / صفحه همراه با آفست
 • ارسال ناشناس برای غیرفعال کردن ورود به سیستم با آدرس IP و حساب کاربری

افزونه ایفرم

مشاهده بیشتر

سازگاری با

 • PHP از نسخه 7.2

سوالات متداول افزونه ایفرم؛ فرم ساز eForms با 45 فرم آماده

بله، تمامی فرم های پرداخت قابلیت اتصال به ووکامرس رو دارند و کاربر با استفاده از درگاهی که شما روی ووکامرس ست کرده اید اقدام به پرداخت می نماید.
45 فرم آماده در تمامی زمینه ها به صورت فارسی در اختیار شماست و تنها با زدن یک کلیک میتوانید از آنها استفاده کنید. همچنین این فرم ها به صورت نامحدود قابلیت ویرایش دارند.
خیر، این اددان ها به صورت کاملا رایگان و در قالب یک هدیه در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید بدون محدودیت از آنها بهره ببرید.

لیست تغییرات

نسخه 4.18 - 6 مهر 1402
 • بررسی سازگاری با jQuery UI 1.13

آخرین پرسش و پاسخ

hadi9
hadi9

سلام خسته نباشید من یه فرم مخصوص درخواست کالا برای نماینده هام میخوام بسازم ، تقریبا 170 محصول دارم که میخوام زمان انتخاب محصول بتونن مثلا چند محصول و با تعداد دلخواه بزنن و قیمت کل بهشون نشون داده بشه ... همین فقط نیاز به پرداخت ندارم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hadi9
 • طراح محصول

درود بر شما
بله این کار قابل انجام است. دقت بفرمایید که تمامی این محصولات رو باید داخل خود افزونه تعریف کنید و تنظیمات محاسبه قیمت و... هم تعریف بشه.

شاد باشید

hadi9
hadi9 در پاسخ به hadi9

میتونین یه پیش نمایش ازین حالتی که مد نظر من هست بدید بهم که خیالم راحت بشه برای خرید

hadi9
hadi9 در پاسخ به hadi9

چیزی که من داخل فرم پرداختتون دیدم ، چند محصول که تیک میخوره و بعد تعدادش با اسکرول یت به صورت دستی کم و زیاد میشه اما نشون نمیده که چه محصولاتی با چه تعدادی انتخاب شدند فقط عدد مجموع تغییر میکنه آیا امکان نشون دادن پیش فاکتوری امکانش هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hadi9
 • طراح محصول

زبانه اول که در لینک زیر وجود داره رو مشاهده بفرمایید:
http://plugins.hamidheidari91.ir/eform/payment/
انتخاب محصول، انتخاب تعداد و محاسبه قیمت بر اساس این موارد در این فرم انجام میشه.
در صورتی که ابهام یا سوالی داشتید اطلاع بدید.

شاد باشید

milad1020
milad1020

سلام روزتون بخیر ببخشید با این افزونه امکان انتخاب خرید به صورت مرحله وجود داره مثلا در بخش اول محصولات انواع برنامه بدنسازی انتخاب شود بعد روی دکمه بعدی انتخاب شود و برنامه های رژیم را انتخاب کن و در اخر اطلاعات خود را وارد کند و پرداخت را بزند همچین امکانی وجود دارد ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به milad1020
 • طراح محصول

درود بر شما
بله امکان تهیه فرم های چند مرحله ای وجود دارد و در نهایت با همگام سازی افزونه با ووکامرس پرداخت انجام میشه.

شاد باشید

tahafaalnazari
tahafaalnazari

سلام. وقت بخیر
ببخشید با این افزونه میشه با توجه به گزینه های شرطی انتخابی کاربر، یک یا چند محصول بعنوان نتیجه (برای خرید و رفتن به صفحه محصول) پیشنهاد بشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به tahafaalnazari
 • طراح محصول

درود بر شما
پیشنهاد میکنم آموزش تصویری و ویدئویی این افزونه رو از لینک زیر مشاهده بفرمایید:
https://www.rtl-theme.com/blog/eform-formbuilder/
تنظیمات شرطی نیز در این آموزش توضیح داده شده است.

شاد باشید

vaster
vaster

سلام
من میخوام با این فرم ساز چند فاکتور درست کنم آیا خروجی کار امکان چاپ رو دارد
به زیبایی فاکتور و اینکه امکان ویرایش و ساخت خروجی برای چاپ رو هم داریم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به vaster
 • طراح محصول

درود بر شما
پیشنهاد میکنم برای ساخت فاکتور از افزونه های مرتبط و اختصاصی استفاده بفرمایید.

شاد باشید

vaster
vaster در پاسخ به vaster

چه افزونه هایی پیشنهاد میکنید

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به vaster
 • طراح محصول

افزونه صدر فاکتور سرچ کنید چند مورد هست که میتونید استفاده بفرمایید.

شاد باشید

vahidgraphic
vahidgraphic

آیا امکان ارسال پست در پست های سفارشی یا مقادر سفارشی که در acf درست شده است را دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به vahidgraphic
 • طراح محصول

درود بر شما
متاسفانه متوجه منظورتون نشدم. واضح تر توضیح بدید لطفا.

شاد باشید

vahidgraphic
vahidgraphic در پاسخ به vahidgraphic

امکان ارسال نوشته در یک پست تایپ خاص وجود دارد. آیا امکان این وجود دارد که یک فرم ساخته شود . مقادیری که در acf ساختیم را در آن قرار دهیم و کاربر با پر کردن آن فرم و مقادیر (ACF) نوشته ای در سایت آپلود کند

hadi_aksanesh
hadi_aksanesh

سلام
میخواستم فرم استخدام درست کنم با این قابلیت که افراد هر چند بار بتوانند وارد فرم خود شوند و اطلاعات خودشان را تماشا و ویرایش کنند، آیا با این افزونه امکانش وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hadi_aksanesh
 • طراح محصول

درود بر شما
بله در صورتی که تنظیمات اولیه افزونه به درستی انجام شود قابلیت مشاهده فرم ارسالی وجود دارد.

شاد باشید

i.davoudi
i.davoudi

با سلام
من میخوام در صفحه ای به نام نمایندگان لیست نمایندگان رو بر اساس نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، ادرس، عکس از داروخانه ها و ادرس لینک شده (منظور بتوان در ادرس لینک قرار داد تا کاربر با کلیک بر روی لینک ادرس را در اپلیکشن های بلد و ... ببیند) وارد کنم و اطلاعات انها را در قالب فرم لیست به کاربر نمایش بدم و در بالای فرم لیست یک فرم سرچ هم داشته باشم که بسته به اطلاعات فرم لیست بتونم سرچ انجام بدم. ایا این پلاگین این قابلیت را دارد؟
با تشکر

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به i.davoudi
 • طراح محصول

درود بر شما
امکان دریافت و ذخیره اطلاعات وجود داره اما دقت کنید که نمایش محتوای دریافت شده در فرم ها جز امکانات افزونه نیست.
توجه بفرمایید که نمایش و جستجو در محتوا با افزونه های مرتبط انجام میشه و با افزونه های فرم ساز قابل انجام نیست.

شاد باشید

mina_mirm
mina_mirm

سلام وقت بخیر ما میخواهیم کاربر یک مبلغ پیشنهادی برامون ارسال کنه مثل مزایده طور و بعدا قابلیت اینو داشته باشه که مبلغش رو ویرایش و توی فرمی که ارسال کرده بود مبلغ جدید که ویرایش کرده نوشته رو نمایش بده ایا این امکان را دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mina_mirm
 • طراح محصول

درود بر شما
خیر این امکان وجود ندارد

شاد باشید

buick
buick

سلام و وقت بخیر،
من میخوام بعد از پرداخت کاربر در وردپرس یک فرم بهش نمایش بدم که بتونه اطلاعاتش رو وارد کنه میخواستم ببینم این امکان وجود داره که پرداخت چک بشه و در صورتی که پرداخت انجام شده بود فرم بهش نمایش داده بشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به buick
 • طراح محصول

درود بر شما
پیاده سازی این مورد که اول پرداخت انجام بشه بعد فرم نمایش داده بشه رو باید جداگانه یا با افزونه های دیگه انجام بدید.
ماهیت کارکرد این افزونه با بخش اول سوال شما متفاوته.

شاد باشید

mahmoodahmadi178
mahmoodahmadi178

سلام وفتتون بخیر
من تعدادی بازاریاب تلفنی دارم که مشتری رو بر اساس لینک بازاریابی خودشون ارجاع بدن به سایت بنده و مشتری با پر کردن فرم مشخصات و بارگذاری مدارک و سپس پرداخت انجام بشه ، آیا این افزونه همچین امکاناتی داره؟
و اینکه با افزونه افزونه User Role Editor Pro و افزونه Ultimate Affiliate Pro سازگاری داره ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mahmoodahmadi178
 • طراح محصول

درود بر شما
بله پر کردن فرم و ارسال برای بررسی از قابلیت های افزونه هست.
سازگاری با افزونه هایی که نام بردید توسط ما بررسی نشده ولی تا الان تداخل و مشکلی گزارش نشده.

شاد باشید

amir1020
amir1020

سلام امکان ساخت همچین فرمی وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به amir1020
 • طراح محصول

درود بر شما
چه فرمی؟ متوجه منظورتون نشدم متاسفانه
اگه لینک یا تصویر دارید ارسال کنید بررسی بشه.

شاد باشید

mostafa.hmardi
mostafa.hmardi

درود
آیا این موارد امکان‌پذیر هست؟

1) پلن‌های خدماتی مختلف شامل برنامه تمرینی، غذایی و ... را به کاربر نمایش بدم و هر کدام قیمت جداگانه داشته باشه و کاربر بتونه چند تا از این پلن ها را انتخاب کنه (+ آپلود مدارک و تصویر توسط کاربر و ...) و فرم ساز قیمت ها را جمع بزنه و سپس به درگاه پرداخت زرین پال متصل بشه و پرداخت انجام بشه
2) به عنوان سفارش در پنل کاربر ثبت بشه
3) در صورتی که مورد 2 امکانپذیر هست، به صورت جداگانه ثبت میشه یا در سفارشات ووکامرس؟

سپاس فراوان

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mostafa.hmardi
 • طراح محصول

درود بر شما
1. تب سرویس ابری رو توی لینک زیر مشاهده بفرمایید:
http://plugins.hamidheidari91.ir/eform/payment/
قیمتگذاری انجام میشه و با اتصال فرم به ووکامرس پرداخت انجام میشه. و هر درگاه پرداختی به ووکامرس متصل باشه عملیات پرداخت رو انجام میده.
2. اون خرید و پرداخت توی اطلاعات ووکامرس ثبت و ذخیره میشه.
3. اطلاعات پر شده کاربر و مواردی که انتخاب کرده هم به صورت جداگانه توی دیتابیس ایفرم قرار میگیره و از پیشخوان وردپرس بهشون دسترسی خواهید داشت.

مجددا سوالی بود اطلاع بدید.
شاد باشید

arashkhosravi
arashkhosravi

سلام من از افزونه عمده فروشی ووکامرس Wholesale Suite استقاده میکنم ، میخوام یه فرم ایجاد کنم که کاربران نفش نقش کاربریشون از مشتری یه مشتری عمده تغییر بدم چندتا سوال داشتم.
1-آیا این امکان رو میشه فراهم کرد که کاربر بعد اینکه فرم رو تکمیل کرد نقش کاربریش بصورت خودکار تغییر کنه؟
2-یا اینکه بعد تکمیل فرم یه پیامک برای کاربر بره که پس از تایید مدیر حساب شما عمده میشه و دیگه خودم بعد تایید نقش کاربری رو بصورت دستی تغییر بدم.
3-امکان این هست که قسمت اپلود تصویر بفرض کارت ملی و یا ... رو توی فرم قرار داد؟
4-اگه واسه فرم پرداخت وجه بخوام قرار بدم امکان اتصال به درگاه پرداخت بانک سامان رو داره؟
5-درکل بنظرتون با توضیحاتیکه دادم افزونه بکار من میاد؟
سپاسگذارم

لینک افزونه در راست چین
https://www.rtl-theme.com/wholesale-suite-wordpress-plugin/

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به arashkhosravi
 • طراح محصول

درود بر شما
1. تغییر نقش کاربری با افزونه های فرمساز انجام نمیشه. برای این کار باید از افزونه های تغییر نقش کاربری استفاده بفرمایید.
2. پیامک ارسال نمیشه تغییر سطح دسترسی هم جدا از افزونه ایفرم انجام میشه.
3. بله امکان آپلود تصویر و فایل وجود داره.
4. امکان اتصال به درگاه پرداخت با ووکامرس وجود داره.
5. موارد 1 و 2 جز قابلیت های افزونه نیست ولی باقی موارد رو میتونید انجام بدید.

شاد باشید

arashkhosravi
arashkhosravi در پاسخ به arashkhosravi

درکل نمیشه به سامانه پیامک متصل شد؟ تو اپدیت های جدید و..

mirmohsen
mirmohsen

متصل به محصولات ووکامرس میشه؟ امکان تعریف شرطی وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mirmohsen
 • طراح محصول

درود بر شما
1. محصولات ووکامرس رو نمیشه به صورت مستقیم توی فرم ها اورد اما اتصال به ووکامرس برای پرداخت امکانپذیره.
2. امکان قرار دادم شرطی فیلدها وجود داره. به این شکل که در صورت برقرار بودن یک شرط، فیلدی نمایش یا مخفی بشه.

شاد باشید

monawxw
monawxw

سلام وقت بخیر
من میخواستم بدونم که آیا امکانش هست ورودی فرم رو در پنل کاربر نمایش بدیم، یعنی مثلا کاربر وزن و قدش رو وارد کنه بعد فیلدی برای محاسبهbmi داشته باشیم و خروجی این فیلد رو در پنل کاربری یا جای دیگه ای از سایت نمایش بدیم؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به monawxw
 • طراح محصول

درود بر شما
اطلاعاتی که کاربر وارد میکنه صرفا توی خود افزونه ذخیره میشه و مدیر سایت و کاربر بعدا به اون دسترسی دارند.
اما میتونید خروجی اکسل بگیرید و خارج از این حالت استفاده کنید.

شاد باشید

hosseinrezvany
hosseinrezvany

سلام خداقوت
قابلیت این هست که فرم ساخته شده با ایفرم رو به پروفایل کاربر در وردپرس متصل کنیم؟
اگر بله، امکانش هست که به پروفایل کاربر در وردپرس فیلد های جدید اضافه کنیم؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hosseinrezvany
 • طراح محصول

درود بر شما
زمان راه اندازی افزونه دو صفحه ایجاد میشه که کاربر میتونه فرم های ارسالی خودش رو پیگیری و مشاهده کنه.
اتصال به پروفایل کاربر امکانپذیر نیست.

شاد باشید

monawxw
monawxw

سلام
میخواستم بدونم امکانش هست اطلاعات فرم داخل پنل کاربری مشتری نمایش بدیم، یعنی مثلا وزن و قد کاربر رو بگیریم و فیلد bmi داشته باشیم و این فیلد رو در پنل کاربری نمایش بدیم و در این صورت پنل کاربری ای که بیشترین هماهنگی با این افزونه داره کدوم هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به monawxw
 • طراح محصول

درود بر شما
تمامی اطلاعاتی که کاربر وارد میکنه توی خود این افزونه ذخیره میشه. میتونید خروجی اکسل بگیرید و هرجا خواستید استفاده کنید. اطلاعی از افزونه های پنل کاربری ندارم متاسفانه.

شاد باشید

mirmohsen
mirmohsen

سلام.بنده نیاز به فرم سازی دارم که براساس ورودی هایی که از کاربر میگیره یکسری محاسبات ریاضی و دستورات شرطی انجام بده و خروجی به کاربر نشون بده و براساس اون خروجی متصل به محصولات ووکامرس بشه و بهش پیشنهاد خرید بده.ایا با افزونه شما میشه اینکارو کرد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mirmohsen
 • طراح محصول

درود بر شما
بله امکان اعمال فرمول ریاضی روی فیلدهای فرم وجود داره که در نهایت مقدار یا مبلغ محاسبه میشه و کاربر به درگاه پرداخت منتقل میشه.
سوال دیگه ای بود اطلاع بدید.

شاد باشید

mirmohsen
mirmohsen در پاسخ به mirmohsen

قسمت دوم سوال بنده رو جواب ندادید. متصل به محصولات ووکامرس میشه؟ امکان تعریف شرطی وجود دارد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به mirmohsen
 • طراح محصول

درود بر شما
1. محصولات ووکامرس رو نمیشه به صورت مستقیم توی فرم ها اورد اما اتصال به ووکامرس برای پرداخت امکانپذیره.
2. امکان قرار دادم شرطی فیلدها وجود داره. به این شکل که در صورت برقرار بودن یک شرط، فیلدی نمایش یا مخفی بشه.

شاد باشید

مشاهده بیشتر
بستن