افزونه ایفرم، فرم ساز حرفه ای eforms با 45 فرم آماده
288 فروش
88% رضایت از 33 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
265,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 154
 • پشتیبانی

افزونه ایفرم | افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس eForm | افزونه eForm 

معرفی افزونه فرم ساز ایفرم

افزونه ایفرم یک افزونه وردپرس فرم ساز حرفه ای است که قبلاً با نام FSQM پرو شناخته می شد یک ابزار فرم ساز قدرتمند محسوب می شود که می توان فرمهای ساخته شده با این افزونه را در وبسایت های وردپرسی استفاده کرد. افزونه وردپرس فرم ساز eForm شما را برای داشتن بی نهایت فرم از جمله کوئیز، نظرسنجی، آزمون، پرداخت و… بی نیاز می سازد. بی نهایت المان آماده برای افزودن در فرم ها یکی از ویژگی های کلیدی eForm محسوب می شود. تا ایجاد فرم های شگفت انگیز و جذاب تنها چند کلیک فاصله دارید. ایفرم راست چین با بیش از 45 فرم آماده کاملترین نسخه eform در ایران است.

آموزش افزونه ایفرم

افزونه ایفرم
افزونه ایفرم

ویژگی های ایفرم

ایفرم انتخاب شده به عنوان محصول ویژه در کدکنیون

قابلیت درگ و دراپ سازنده فرم در این افزونه، سهولت در استفاده را برای کاربران فراهم آورده است. تمامی المان ها و آیتم ها را تنها با درگ و دراپ در فرم اضافه یا حذف کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. مدیریت فرم های ساخته شده در پیشخوان وردپرس و در بخش فرم ها امکان پذیر است. تمامی موارد ارسال شده در فرم ها در دیتابیس ذخیره می شوند بنابریان میتوانید داده های جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل، ردیابی و مشاهده کنید. همچنین یک پورتال اختصاصی برای کاربران در نظر گرفته شده تا موارد ارسالی خود را بررسی و ردیابی کنند.

قابلیت استفاده از کدهای کوتاه

برای درج یک فرم در هر جایی از برگه کافیست فرم مورد نظر را ایجاد کنید و کدکوتاه در نظر گرفته شده برای این فرم را در قسمت مورد نظر کپی کنید. با این قابلیت میتوانید فرم ها را در بدنه سایت، سایدبار، فوتر و… بدون محدودیت درج کنید.

ادغام با افزونه های خبرنامه و پرداخت محبوب

ما ایفرم را با بهترین و محبوب ترین افزونه های خبرنامه و پرداخت وردپرس ادغام کرده ایم تا بدون محدودیت و در کمترین زمان فرم دلخواه را ایجاد کنید. افزونه های از قبلیل ووکامرس، میل چیمپ و …

ایجاد فرم های پرداخت با درگاه پرداخت ووکامرس

یکی از اصلی ترین قابلیت های افزونه eForm در ایران امکان ساخت فرم های پرداخت با افزونه ووکامرس می باشد. افزونه ایفرم به صورت پیشفرض با ووکامرس سازگاری دارد و تنها با زدن چند کلیک می توانید یک فرم پرداخت حرفه ای ووکامرسی را برای کاربران آماده سازید.

ابزارهای محاسبه و تخمین قیمت و پرداخت

با استفاده از فرم های آماده و فرمول های بکار رفته در این فرم ها می توانید فرمهایی برای تخمین قیمت و محسابه پرداخت وبسایت های وردپرسی را خلق کنید. همچنین امکان محاسبه بینهایت نرخ همزمان با قابلیت افزایش و کاهش نرخ و تعداد مورد نظر نیز در این فرم ساز قدرتمند در نظر گرفته شده است.

ایجاد فرم هایی برای کوئیز و آزمون از کاربران

شما برای کوئیزها و آزمون ها یک سیستم امتیازدهی مجزا در اختیار دارید تا به صورت خودکار بنا به پاسخ های درست و نادرست امتیاز هر کاربر را صادر کند و در نهایت میتوانید برای صدور گواهینامه کاربر اقدام کنید.

فرم ساز زنده با قابلیت درگ و دراپ المان ها

با توجه به اینکه افزونه فرم ساز ایفرم از قابلیت درگ و دراپ برای ایجاد فرم ها استفاده کرده است بنابراین هیچگونه دانش کدنویسی در این خصوص نیاز نیست و تنها با کشیدن و دها کردن المان ها فرم ها ساخته می شوند. (گرچه در صورتی که از دانش کافی در خصوص CSS بهره مند باشید می توانید کدهای سفارشی خود را نیز در تنظیمات فرم اضافه کنید)

 افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس eForm

فرم ساز از 4 بخش اصلی برای سفارشی ساز فرم ها تشکیل شده است:

 • تنظیمات فرم: برای سفارشی سازی تنظیمات فرم می توانید از زبانه های موجود در بالای نام فرم اقدام کنید. ما برای شروع 30 قالب را گنجانده ایم و همچنین شما قادر خواهید بود فونت ها و سایزها را تغییر دهید.
 • المان های فرم: بیش از 35 المان شگفت انگیز فرم ها که در بخش ستون راست قرار دارد. براحتی با درگ در هرجای فرم می توانید آن المان را بکار ببرید.
 • طرح بندی فرم: در بخش وسط نمایشگر قادر هستید تا طرح بندی فرم را سفارشی سازی کنید. تمامی المان های افزوده شده در فرم را در این طرح بندی مشاهده خواهید کرد و می توانید با درگ و دراگ به هرجای فرم انتقال دهید. این فرم ساز، فرم های شما را به صورت خودکار ذخیره خواهد کرد بنابراین نگرانی در مورد از دست دادن فرم ها را نخواهید داشت.
 • تنظیمات المان: زمانی که روی هر المان کلیک می کنید، تنطیمات آن المان برای شما باز خواهد شد. در زبانه های مختلف این تنطیمات، می توانید مقادیر دلخواه را وارد کنید و المان را سفارشی سازی نمایید.

المان های قابل تکرار

شما میتوانید این قابلیت را داشته باشید که سطر های بیشتری برای فرم اضافه کنید. هر المانی را به هر تعداد میتوانید در فرم اضافه کنید از جمله دکمه رادیویی، چکباکس، متن ها و… با توجه به این گزینه، کاربران شما می توانند المان های گروه بندی شده را به تعداد دلخواه خود تکرار کنند. البته ما پیکربندی را برای محدود کردن تکرارها بین مقدار حداقل و حداکثر فراهم کرده ایم.

سیستم امتیازدهی و رتبه بندی

اکنون شما قادر خواهید بود تا امتیازها و رتبه ها را بر اساس موارد ارسالی از جمله نتایج کوئیز ها و آزمون ها برای کاربران در نظر بگیرید. المان های امتیاز دهی براحتی در فرم ها قابل افزودن هستند و همچنین امتیاز به صورت خودکار برای هر کاربر ثبت خواهد شد. برای پاسخ های بدون الگو میتوانید به صورت دستی امتیاز را برای کاربر در نظر بگیرید. امتیازهای رد شده برای کاربران در پیشخوان شما قابل مشاهده خواهند بود همچنین هر کاربر که تمایل به دیدن امتیاز خود دارد میتواند از پورتال مربوطه امتیاز را مشاهده کند. پاسخ های درست و نادرست در ارسال به ایمیل کاربر قابل هایلایت شدن هستند در زمانی که مورد ارسالی شما را ببینند.

ادغام افزونه فرم ساز eForm با هسته وردپرس

از نسخه 3.6 افزونه ایفرم می توانید به کاربر خود اجازه ورود، ثبت نام، بروزرسانی متاداده و یا ارسال وبلاگ نویسی مهمان را بدهید. تمام المان ها به درستی تنظیم می شوند و در وبسایت شما زیبا و بدون نقص به نظر می رسند. ادغام ثبت نام وردپرس و وبلاگ نویسی مهمان به شما امکان می دهد به طور همزمان به کاربران خود اجازه ثبت نام و ارسال وبلاگ را بدهید. اگر کاربر قبلاً ثبت نام کرده و وارد سیستم شده باشد، افزونه eForm فیلدهای ثبت نام را نشان نخواهد داد.

موارد منطقی چندمعیاری

همانطور که المان ها را در فرم ساز اضافه می کنید، می توانید حالت اولیه آنها را به صورت “نمایان” یا “پنهان” تنظیم کنید. سپس می توانید فرم خود را به گونه ای پیکربندی کنید که برای هر کاربر واکنشگرا باشد، و المان جدید را می توان با توجه به پاسخ های قبلی آنها نشان داد یا پنهان کرد. به سادگی هر یک از المان های خود را تعریف کنید (به عنوان مثال به عنوان یک سوال چند گزینه ای یا بازخورد و آپلود) و قوانین خاص خود را برای هر المان یا گروه اعمال کنید. چندین منطق را می توان برای شخصی سازی پیچیده تر ترکیب کرد.

منطق مشروط و قوانین اعتبار مشروط اطمینان می دهند که فرم های شما هوشمند، مرتبط و موثر هستند، باعث می شود شما و کاربران خود در وقت صرفه جویی کرده و داده های مورد نظر خود را جمع آوری کنید.

ارزیاب ها و محاسبه گرهای ریاضی

ما یک المان ارزیابی کننده و محاسبه گر ریاضی را در اختیار شما قرار داده ایم که به شما امکان می دهد فرمولهای پیچیده را در کمترین زمان ممکن محاسبه کنید. می توانید این ویژگی را از لیست المان موجود در فرم ساز بکشید و به فرم خود اضافه کنید. کافیست فرمول های خود را وارد کنید، ارزیابی کننده ریاضی بقیه کارها را انجام می دهد! شما می توانید مقادیر عددی را به المان های موجود اختصاص دهید (به عنوان مثال قیمت اقلام)، یا از المان های ورودی عدد استفاده کنید تا کاربر مجبور شود مقدار عددی را وارد کند یا انتخاب کند.

آپلود هوشمند و امن فایل ها

با استفاده از افزونه حرفه ای فرم ساز eForm، می توانید با کشیدن و انداختن فایل روی فرم، از آن فرم ها درخواست کنید فایل ها را به عنوان بخشی از ارسال خود بارگذاری کنند. هر بارگذاری فایل یک شماره شناسایی منحصر به فرد ایجاد می کند که از طریق آن می توان اقدامات بعدی را انجام داد.

آپلود کننده فایل کاملاً ایمن است و هیچ فایل مضر یا خطرناکی را نمی پذیرد. هنگامی که کاربر فایلی را بارگذاری می کند، در دایرکتوری wp-content / upload شما ذخیره می شود و در پوشه ایفرم ذخیره نمیشود. بنابراین به طور خودکار توسط تنظیمات امنیتی خود محافظت می شود.

برآورد هزینه و پرداخت

با کمک محاسبه گرهای ریاضی در افزونه eForm و عناصر عددی، به راحتی می توانید فرم های تخمین هزینه پیچیده و ساده ای نیز ایجاد کنید. مقادیر عددی را از MCQ بگیرید و آن را جمع بندی کنید یا فرمول موردنظر خود را برای تخمین هزینه وارد کنید.

پس از اتمام تخمین هزینه، از سیستم پرداخت eForm یا سیستم ادغام ووکامرس داخلی برای پرداخت استفاده کنید.

مدیریت کامل موارد ارسالی

همه موارد ارسالی کاربر در دیتابیس شما ذخیره می شود، بنابراین شما از طریق داشبورد خود دسترسی کامل دارید و می توانید هر زمان که خواستید داده ها را مشاهده، مرتب سازی و یا ویرایش کنید. همچنین می توانید به کاربران ثبت شده این امکان را بدهید تا از طریق یک صفحه پورتال ، فهرست خود را مشاهده و ویرایش کنند. همه فرم ها به صورت ایمن ارسال می شوند و ربات های اسپم همیشه نادیده گرفته می شوند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که از بازخورد و داده های واقعی کاربران خود استفاده می کنید. برای امنیت بیشتر ، می توانید یک المان captcha را از فرم ساز اضافه کنید.

گزارش و تجزیه و تحلیل

از صفحه مدیریت خود، می توانید آمار، جداول، نمودارها و نمودارهای دقیق را برای تفسیر داده های گرفته شده خود مشاهده و پیکربندی کنید. مطالب ارسالی را با جزئیات مرور کنید، خلاصه ها را مشاهده کنید و گزارش ها و تجزیه و تحلیل های دقیق را با استفاده از ابزار تحلیلی نظرسنجی انجام دهید.

ایمیل های نوتیف خودکار

ایمیل های نوتیف زیبا و واکنشگرای ما تمیز و مینیمال طراحی شده اند، بنابراین می توانید آنها را متناسب با سبک نام تجاری خود شخصی سازی کنید. به راحتی آرم را از داشبورد مدیریت خود تغییر دهید، تصویر سرصفحه و رنگ ایمیل را تغییر دهید. سپس می توانید پیام نوتیف را کاملاً شخصی سازی کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید از کاربران برای برگزاری مسابقه یا نظرسنجی خود تشکر کنید و به آنها بگویید که چگونه وارد سیستم شوند، ارسال خود را مشاهده کنند یا یک مسابقه دیگر برگزار کنند.

همچنین می توانید ایمیل های نوتیف مدیر را تنظیم کرده و تنظیمات خود را از داشبورد پیکربندی کنید. ایفرم به صورت کامل با بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ سازگار است: ازجملهCampaign Monitor ،Get Response ، Aweber و MailChimp . آدرس های ایمیل در دیتابیس فرم ساز شما ذخیره می شود، بنابراین ارسال بازاریابی هدفمند برای گروه های خاصی از کاربران آسان است.

ادغام با ووکامرس

ایفرم با ادغام با پلاگین بسیار محبوب ووکامرس امکان پرداخت را یک گام جلوتر برد. با ایفرم می توانید قیمت هر محصول موجود ووکامرس را مدیریت کنید و ویژگی های محصول را به صورت خودکار به سفارش خود اضافه کنید. ویژگی ها از متغیرهایی که در فرمول ریاضی استفاده کرده اید تولید می شوند. پس از ارسال فرم ، کاربر برای تکمیل پرداخت به صفحه سبد خرید یا صفحه تسویه حساب منتقل می شود.

ارسال URLهای سفارشی

افزونه eForm اکنون توانایی ارسال داده به URL های سفارشی را دارد. شما می توانید هر المان را از فرم خود انتخاب کرده و داده های آن را از طریق یک پارامتر سفارشی به انتخاب خود ارسال کنید. حتی می توانید روش HTTP را به GET یا POST تغییر دهید. این برای SSL نیز مفید است.

قابلیت های جدید افزوده شده در نسخه 4.14 افزونه eForm

 • افزودن اشتراک فوری در خبرنامه قبل از ثبت فرم
 • تمپلیت های ایمیل برای راحتی در طراحی پیام های ایمیلی
 • قابلیت استفاده از آیفریم (iframe) در تمامی قالب ها و افزونه ها
 • افزودن قابلیت فرم چندمحصولی با ادغام ووکامرس
 • ارسال فیلدهای سفارشی به افزونه های ادغام شده سازگار
 • سازگاری با (SCA) تایید اعتبار قوی برای کاربر
 • پشتیبانی از گوتنبرگ وردپرس برای تمامی کدهای کوتاه
 • ادغام با Convertkit
 • فرم ساز زنده با قابلیت درگ و دراپ
 • قالب فرم سنتی (جعبه ای)
 • پشتیبانی از فونت های سیستم
 • درگاه پرداخت آفلاین
 • ادغام با میل ویز (MailWizz)
 • فرم های پرداخت استریپ
 • فرم های پرداخت تخمینی با قابلیت اسلایدری
 • پوشاندن ورودی بر روی المان های فرم آزاد
 • ادغام با پرداخت net
 • پشتیبانی از المان های فرم های تعاملی برای ارسال مقادیر به برچسب ها
 • بروزرسانی خودکار راست چین
 • فرم های قیمت گذاری و پلن ها
 • امتیازدهی خودکار در المان های بازخورد
 • قابلیت تغییر رنگ آیکون ها در جداول تاریخچه
 • چکب اکس های سطری، دکمه های رادیویی، مقادیر عددی در المان های ریاضی
 • معرفی بیش از 38 مورد برای قالب های فرم
 • معرفی رابط کاربری جدید برای مدیر، فرم ساز بهینه شده، سفارشی ساز قالب
 • موارد پیشفرض، url، متادیتای کاربران و مادیتای پست ها برای المان های فرم
 • ادغام با درگاه های پرداخت PayPall و Stripe
 • ادغام با Enormail  و MailetLite
 • بخش فقط قابل خواندن برای المان های فرم
 • فیلدهای قابل تکرار
 • گزینه ظاهری برای انتخاب بندانگشتی
 • ویژگی ثبت آدرس های سفارشی
 • ادغام با ووکامرس
 • ادغام با هسته وردپرس، ورود، ثبت نام و پست های مهمان
 • کدهای کوتاه آمار فرم و کاربر
 • 6 المان جدید – انتخابگر بندانگشتی، امتیازدهی لبخندی، پسندیدن، نپسندین، بازخورد ماتریکس، کشویی ماتریکس، موقعیت GPS
 • معرفی موارد بیشتر برای محدودیت ارسال از جمله تاریخ، تاریخ انقضا، فاصله ارسال و…
 • معرفی کرنومتر برای گرفتن زمان در فرم ها
 • پیشرفت بزرگ برای گزارش ها و تجزیه و تحلیل ها
 • واکنشگرایی جداول گوگل
 • ادغام با co و MyMail
 • ذخیره خودکار فرم در مرورگر کاربر
 • فرم های پاپ آپ با دکمه های دیالوگ سفارشی
 • تنظیم مجدد فرم ها با دکمه های سفارشی
 • مقادیر منظقی مشروط برای برگه ها زبانه ها
 • ادغام با میل Mailchimp و Aweber
 • تایمر خودکار برای کوئیز ها و آزمون ها
 • المان محاسبه گر ریاضی برای محاسبه فرمول های پیچیده ورودی توسط کاربر
 • فرم های قابل طبقه بندی با گزینه فیلترینگ
 • گزینه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در پیام، ایمیل
 • تمپلیت های زیبا و واکنشگرای ایمیل با گزینه های سفارشی افزوده شده
 • حداکثر میزان ارسال برای هر فرم با پیام خطای سفارشی
 • گزینه غیرفعال کردن پیمایش به بالای صفحه / صفحه همراه با آفست
 • ارسال ناشناس برای غیرفعال کردن ورود به سیستم با آدرس IP و حساب کاربری

افزونه ایفرم

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.2
 • تست شده با وردپرس نسخه: 5.8
سوالات متداول
بله، تمامی فرم های پرداخت قابلیت اتصال به ووکامرس رو دارند و کاربر با استفاده از درگاهی که شما روی ووکامرس ست کرده اید اقدام به پرداخت می نماید.
45 فرم آماده در تمامی زمینه ها به صورت فارسی در اختیار شماست و تنها با زدن یک کلیک میتوانید از آنها استفاده کنید. همچنین این فرم ها به صورت نامحدود قابلیت ویرایش دارند.
خیر، این اددان ها به صورت کاملا رایگان و در قالب یک هدیه در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید بدون محدودیت از آنها بهره ببرید.
آخرین پرسش و پاسخ
rtl_Arash
rtl_Arash

سلام وقت بخیر

من میخوام ارائه خدمات پشتیبانی بدم
در ازای فروش محصولاتم، گارانتی دارم و میخوام مشتری وقتی میخواد درخواست نصب، تعمیر و.. بده در فرمی که براش باز میشه محصولاتی که خریداری کرده قابل انتخاب باشه و همینطور بتونه متخصصی که میخواد انتخاب کنه یا به عهده شرکت بزاره که چه کسی بعنوان نصاب بره، و در آخر هم برای کاربر پیامک ارسال بشه با این فرم ساز امکانش هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به rtl_Arash
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله میتونید فیلدی تعریف کنید که توی اون فیلد آیتم های متنوعی رو بر اساس نیازتون قرار بدید و کاربر بتونه از اون آیتم ها انتخاب کنه.
2. انتخاب متخصص یا واگذاری به شرکت رو هم میتونید توی یه فیلد دیگه قرار بدید.
3. خیر افزونه در حال حاضر به پنل پیامکی متصل نیست اما اگه دانش کافی رو دارید میتونید بر اساس نیازتون پنل پیامکی رو متصل کنید و شخصی سازی کنید.

شاد باشید

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به rtl_Arash
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله توی فرم میتونید فیلدهای مختلفی رو استفاده کنید که کاربر بتونه انتخاب کنه. محتوای فیلدها هم متناسب با نیازتون قابل تغییر هستند.
2. انتخاب متخصص یا واگذاری به شرکت رو هم توی یه فیلد دیگه تعریف کنید.
3. خیر افزونه به پنل پیامکی متصل نیست ولی قابل اتصال هست و در صورتی که دانش کافی در این زمینه دارید میتونید شخصی سازی کنید.

شاد باشید

BEHN@M
BEHN@M

سلام روز بخیر
آیا این امکان وجود داره که در فرم های پرداخت فایل آپلود کرد و اینکه بر اساس بررسی فایلی که مشتری آپلود کرده قیمت رو تعیین کرد و بعد بعد برای مشتری نمایش داد؟(منظورم اینه که اول فایل رو میفرسته بعد منتظر بررسی میمونه و بعد از تعیین قیمت بتونه توی پنل کاربری قیمت رو ببینه و پرداخت کنه)

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به BEHN@M
 • طراح محصول

درود بر شما
امکان افزودن فیلد آپلود در فرم ها وجود داره.
میتونید به این صورت عمل کنید که یک فرم با فیلدهای موردنظرتون بسازید تا کاربر اطلاعات و تصاویر موردنظر رو برای شما ارسال کنه و توی این فرم یک شماره تماس از کاربر بگیرید و بعد از بررسی درخواست کاربر تماس بگیرید و هماهنگی های نهایی رو انجام بدید.

شاد باشید

hamid1305
hamid1305

سلام و درود
با این فرم ساز میشه فرم سفارش گیری رو ساخت ؟ که بعد این که مشتری فرم رو پر کرد بره تو لیست سفارشات پنل کاربریش ثبت بشه ؟
و این که به صفحه پرداخت نره فقط تو لیست سفارشاتش در پنل کاربریش ثبت بشه
با تشکر

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hamid1305
 • طراح محصول

درود بر شما
میتونید فرمی ایجاد کنید و توی اون یه سری محصول با قیمت های موردنظر قرار بدید. کاربر با ثبت اون فرم اطلاعاتش رو براتون ارسال میکنه.
هم میتونید به پرداخت وصل کنید و هم اینکه فقط اطلاعات دریافت بشه.
اما دقت کنید که خود محصولات ووکامرس مستقیما امکان استفاده در فرم رو ندارند.

شاد باشید

hamid1305
hamid1305 در پاسخ به حمیـد حیـدری

خوب این قابلیت رو داره بعد از ثبت فرم توی پنل کاربری توی قسمت سفارشات ثبت بشه ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به hamid1305
 • طراح محصول

درود بر شما
اگه منظورتون سفارشات ووکامرس هست، خیر
فرم توی دیتابیس خود افزونه ذخیره میشه و از داشبورد افزونه در دسترس هست.

شاد باشید

monaseifollahy
monaseifollahy

خداقوت به توسعه دهندگان این افزونه
من چندتا سوال داشتم در ارتباط با این افزونه
اول اینکه فرم هایی که محاسبات ریاضی دارن و باید کاربر یک یا دو ورودی بده تا عدد خروجی محاسبه بشه آیا هر نوع فرمولی که بخوایم می‌تونیم به عنوان ادمین براش تعیین کنیم و وقتی ثبت فرم رو کاربر میزنه اون عدد خروجی و محاسبه رو هم ادمین می‌بینه یا ادمین فقط دوتا فیلد ورودی کاربر رو میبینه؟
دوم اینکه آیا این امکان هست که یک فرم چند مرحله ای بسازیم که برای مثال 4 مرحله داره و اطلاعات رو مرحله به مرحله از کاربر بگیره و در نهایت ثبت کنه یا خیر؟
سوم اینکه آیا امکان داره با این افزونه فرم ورود با فیلدهای نامحدود ساخته بشه و اطلاعات وارد شده توسط کاربر تو پنلش ثبت بشه و ادمین هم بتونه ببینه؟
چهارم اینکه با چه افزونه دکان سازگاری داره؟ یا چه افزونه های پنل کاربری ای تداخل داره؟
در آخر فیلد درج تصویر توسط کاربر هم میتونیم قرار بدیم در فرم ها یا خیر؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به monaseifollahy
 • طراح محصول

درود بر شما
1. بله فرمول اون فیلدها رو میتونید تعیین کنید. وقتی فرم ثبت میشه تمام اطلاعاتی که توی فرم پر شده رو مدیر میتونه ببینه و ذخیره میشه.
2. بله فرم های چندمرحله ای رو هم میتونید داشته باشید و به صورت مرحله به مرحله ثبت اطلاعات رو انجام بدید.
3. بله امکان ایجاد فرم ورود و ثبت نام با افزونه وجود داره و تمامی اطلاعات ثبت شده قابل مشاهده خواهد بود.
4. بله سازگاری داره و مشکلی تاکنون با هیچ افزونه ای گزارش نشده است.
5. بله امکان قرار دادن فیلد درج تصویر برای کاربر وجود داره.

شاد باشید

sinmam
sinmam

با سلام آیا این فرم با افزونه دیجیتس سازگاری دارد؟ به این معنی که کاربران اجبار به ورود داشته باشن و از همون محیط دیحیتس وارد بشن ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sinmam
 • طراح محصول

درود بر شما
فرم های ورودی که با این افزونه ساخته میشه با فیلدهای خود افزونه است و ارتباطی با دیجیتس نداره.
ولی کلا میتونید از دیجیتس برای ورود و ثبت نام کاربران سایتتون استفاده کنید.

شاد باشید

lenqiue
lenqiue

سلام ، آیا امکان تکرار یک مرحله یا یک بخش به خواسته کاربر هست؟ مانند این سایت : https://pezeshkbook.com/services/online-pharmacy/pharmacies-otc

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به lenqiue
 • طراح محصول

درود بر شما
میتونید فیلد شرطی بزارید که با چه شرایطی نمایش داده بشه اگر این کار نیازتون رو برطرف میکنه قابل استفاده است.

شاد باشید

novvin
novvin

سلام وقت بخیر
میخاستم بدونم قابلیت اتصال به پنل پیامکی هم داره ایفرم ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به novvin
 • طراح محصول

درود بر شما
توی نسخه فعلی افزونه این قابلیت اضافه نشده است.

شاد باشید

novvin
novvin

سلام وقت بخیر
ما روی سایت مون کیف پول ووکامرس داریم
و میخواهیم روی سایت مون فرم ها از ووکامرس پرداخت بشند
قبل پرداخت از کیف پولشون اگه پول دارن هزینه کسر بشه
افزونه شما مشکلی با این دارد ؟

و در صورتی که پرداخت معمولی باشد بدون ووکامرس
شماره ای که سیو میشه و نامی که سیو میشه با وو کامرس مرج میشه ؟

من گرویتی دارم و با ووکامرس تبدیل نمیشه برای همین ایفرم میخوام جایگذین کنم
لطفا سریعا جواب بدید
با تشکر

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به novvin
 • طراح محصول

درود بر شما
بله امکان پرداخت از طریق ووکامرس با افزونه ایفرم وجود داره. یعنی اینکه با اون فرم منتقل میشه به فرم پرداخت ووکامرس.
تنظیمات افزونه کیف پول رو اطلاعی ندارم و پیشنهاد میکنم از فروشنده اون محصول سوال بفرمایید.
جزییات حساب کاربری همون اطلاعاتی هست که کاربر موقع ثبت نام وارد میکنه.

شاد باشید

sahand.kavir
sahand.kavir

سلام وقت بخیر
با این افزونه میشه این فرم رو برای سایت قهوه مثل لینک زیر پیاده سازی کرد؟
/www.rio.coffee/cuprio/
ممنون میشم راهنمایی کنین با چه افزونه ای میتونم این فرم رو پیاده بکنم.

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sahand.kavir
 • طراح محصول

درود بر شما
شاید دقیقا مشابه این فرم نشه ولی با فیلدهای مختلف میتونید فرمی با کارایی مشابه ایجاد نمایید.

شاد باشید

nika96
nika96

امکان فرمول نویسی و انجام تست mbi با این افزونه هست؟ و نتیجه ای که به کاربر نشون میده بر اساس mbi محاسبه شده باشه؟ و یه سوال دیگه اینکه امکان نتایج تست در پروفایل کاربر هست یا نه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به nika96
 • طراح محصول

درود بر شما
اگر منظورتون اینه که کاربر فرمول نویسی کنه و نتیجه رو ببینه، خیر این امکان وجود نداره.
فرمول توسط مدیر سایت نوشته میشه که مثلاً قیمت یا تعداد رو محاسبه کنه و به کاربر نمایش بده.
برای کار شما این افزونه مناسب نیست.

شاد باشید

feredii
feredii

افزونه خیلی خوب و قوی هست با امکانات فوق العاده. قبلا باهاش کار کردم.....اما مشکل نسخه ای که داشتم این بود که فقط با پنل ملی پیامک سازگار بود و این پنلم زیاد دلنشین نیست.
می خواستم ببینم آیا با فراز اس ام اس سازگار هست تا تهیه کنم؟.....

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به feredii
 • طراح محصول

درود بر شما
در صورتی که افزونه مورد استفاده شما نسخه استاندارد و اورجینال باشه تفاوتی با نسخه ارائه شده در راست چین نداره.
ضمناً بررسی سازگاری با همه افزونه ها و قالب ها عملاً ممکن نیست و عدم سازگاری ها به مرور زمان و با گزارش کاربران دریافت میشه.

شاد باشید

feredii
feredii در پاسخ به حمیـد حیـدری

آخه تو رو خدا این پاسخ شما، حتی یک کلمش در جواب سوال من بود آیا؟ کی اصلا صحبت سازگاری یا عدم سازگاری با افزونه یا قالب خاصی کرد؟
یا کی صحبت ارجینال و غیرارجینال و تفاوتش با نسخه راستچین کرد؟
صحبت سر سازگاری با پنل پیامک هست که پنل های پیامک داخلی به مرور توسط عرضه کنندگان داخلی به افزونه ها اضافه میشن.
من میگم یه نسخش رو دارم استفاده می کنم که فقط با پنل پیامک ملی پیامک سازگار هست، بدلایلی می خوام بدونم که امکان سازگاری و افزودن فراز اس ام هم به این افزونه هست یا نه؟ اگر بله.......برای دو تا سایت دیگه هم میخوام تهیه کنم

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به feredii
 • طراح محصول

در حال حاضر با پنل پیامکی مدنظر شما سازگار نیست.

شاد باشید

rtl_adv.soheili
rtl_adv.soheili

سلام من یه فرم جمع آوری لید ساده که این دیتا رو می خوام بسازم ( نام و نام خانوادگی - موبایل - استان و شهر )
فقط نکته اش اینکه برای هر شهر یه کاربری دارم که نمایندم تو اون شهر می خوام دیتاهای مربوط به خودش رو ببینه
ضمن روی این فرم بتونه نتیجه لید رو بنویسه با این افزونه میشه ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به rtl_adv.soheili
 • طراح محصول

سلام و درود
این امکان وجود داره که روی فیلدها شرط بزارید و بر اساس اون شرط، فرم برای فرد مورد نظر شما ارسال بشه.
به این نکته دقت کنید که نماینده های شما دارای دسترسی مدیر وردپرس باشند.
آموزش ایفرم در بلاگ راست چین رو بررسی بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

Arianazad
Arianazad

سلام
آیا امکانش هست که دکمه ثبت یا ارسال فرم غیر فعال بشه یا کلا مخفی بشه و فقط نتایج فرم به طور مثال تخمین قیمت خدمات نمایش داده بشه یا خیر؟
تشکر

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به Arianazad
 • طراح محصول

سلام و درود
بله امکان غیرفعالسازی دکمه ها در فرم ها وجود داره. همچنین میشه برای نمایش دکمه ها شرط گذاشت که به ازای برقراری یک یا چند شرط دکمه نمایش داده بشه.

موفق و پیروز باشید

tanha0131
tanha0131

سلام وقت بخیر
من میخواستم فرمی طراحی کنم که بعد از ورود کاربر نمایش داده بشه ، سوال اصلیم اینه که اگر اطلاعات کاربر از قبل ثبت شده توی فرم ارسال نمایش داده بشه و نیاز به تکمیل مجدد نباشه و فقط اطلاعاتی که پر نشده تکمیل بشه، چطور این کار رو انجام بدم، آیا با این افزونه میشه؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به tanha0131
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر این کار با این افزونه قابل انجام نیست.

موفق و پیروز باشید

amiraslani
amiraslani

سلام خوب هستید من میخواستم توی سایتم فرمی بسازم که از کاربر یکسری اطلاعات بگیرم و کاربر یک پرداختی انجام بده بعد از یک ساعت براش یه فایل بفرستم حالا این فایل توی همون صفحه باشه یا توی پروفایلش باشه یا براش پیامک باشه خواستم ببینم با این افزونه میشه همچین کاری کرد یا با شخصی سازیش ؟ اگر داره چجوری میشه پیادش کرد و لینک دانلود فایل رو چجوری باید برای فرد بفرستیم ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به amiraslani
 • طراح محصول

سلام و درود
به صورت خودکار محتوایی برای کاربر ارسال نخواهد شد. مثلا میتونید شماره یا آی دی تلگرام رو از کاربر بگیرید و لینک دانلود یا فایل دانلودی رو از اون طریق براش ارسال کنید. که این کار هم به صورت دستی انجام میشه.

موفق و پیروز باشید

amiraslani
amiraslani در پاسخ به حمیـد حیـدری

برای مثال افزونه ای وجود نداره که ما با این سفارشات و بگیریم و توی پنل افراد یک بخش اضافه کنیم و لینک های هر فرد رو انجا قرار بدیم ؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به amiraslani
 • طراح محصول

برای دریافت اطلاعات از کاربر باید از افزونه های فرم ساز استفاه کنید.
اما دسترسی به پروفایل کاربر از کارکرد افزونه های فرم ساز خارج است.

علی
علی

سلام ببخشید امکان درست کردن فرمی وجود داره که وقتی کاربر ثبت کرد بعدا اگر مجدد خواست ویرایش کند بتونه ویرایش کنه

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به علی
 • طراح محصول

سلام و درود
بله امکان ویرایش فرم های ارسالی توسط کاربران وجود دارد.

موفق و پیروز باشید

omidakz17@gmail.com
omidakz17@gmail.com

باسلام
آیا قابلیت ثبت موقعیت مکانی کاربر بر اساس GPS امکان پذیر می باشد؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به omidakz17@gmail.com
 • طراح محصول

سلام و درود
فیلد دریافت موقعیت مکانی در افزونه ایفرم وجود داره. برای فعالسازی این فیلد باید اکانت گوگل کلود بسازید و یک کلید برای سرویس موقعیت دریافت کنید.
اما دقت کنید که ساخت و دریافت این کلید از ایران به دلیل تحریم امکانپذیر نیست.
لینک آموزش دریافت کلید نقشه:
https://wpquark.com/kb/fsqm/fsqm-troubleshooting/fixing-gps-tracker-element-google-api-key/

موفق و پیروز باشید

omidakz17@gmail.com
omidakz17@gmail.com در پاسخ به حمیـد حیـدری

با تشکر از پاسخگویی دقیق شما.
۱- در کل اگر از آموزش برم جلو قابل استفاده هست استفاده از ثبت موقعیت مکانی؟چون فرمودید که تحریم هست امکان پذیر نیست!
۲- آیا این افزونه با افزونه دکان سازگار است؟ سفارش های ثبت شده از طریق ادغام با ووکامرس قابل استفاده در دکان می باشد؟ ( ای فرم با ووکامرس قابل ادغام است و دکان هم با ووکامرس)

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به omidakz17@gmail.com
 • طراح محصول

درود بر شما
1. همونطور که توی آموزش اشاره شده برای فعالسازی کلید یه مرحله پرداخت وجود داره که عملاً برای ایران قابل انجام نیست.
2. طبق گفته های تیم سازنده ادغام با دکان یا افزونه چندفروشندگی دیگه ای به صورت مستقیم در افزونه ایفرم وجود نداره:
https://www.upload.ee/image/14142433/eform-dokan.jpg

موفق و پیروز باشید

bestfars
bestfars

درود بر شما
من میخوام یک پکیچ مثلا برای یک کارفرم 20 درخواست ثبت کنم و پس از تایید ناظر بره برای فریلنسر تا کارو انجام بده
آیا انقدر پیشرفته هست که بشه بهش بگی پس از تایید کجا بره؟
میخوام در نهایت در قالب همون ادیتور داخل برنامه فایل از فریلنسر بره و پس از تایید ناظر دوباره برسه دست همون کارفرما
آیا امکان این رفت و برگشت وجود داره؟
که در نهایت میزان کار کارفرما و فریلنسر و هم بهمون گزارش بده و برای خودشونم گزارش بده؟

و یا در قسمت ثبت نام میتونیم اضافه کنم که با چه عنوانی وارد بشه مثلا کارفرما یا فریلنسر؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به bestfars
 • طراح محصول

سلام و درود
فرم ها تنها قابلیت ارسال برای مدیرهای سایت رو دارند. یعنی شما میتونید به صورت مشروط مشخص کنید که اگر فلان فیلد دارای فلان مقدار بود برای مدیر اول ارسال بشه و در صورتی که اون فیلد دارای مقدار متفاوتی بود برای مدیر دوم ارسال بشه. امکان ارسال برای کاربران خارج از سایت شما وجود نداره.
اما میتونید کد آی فریم اون فرم رو در سایت های دیگه قرار بدید. به این نکته هم دقت کنید که فرم های ارسالی در سایت های خارجی که با آی فریم ایجاد شده اند هم در سایت مبدا ذخیره خواهند شد.

موفق و پیروز باشید

dotnetmaster
dotnetmaster

سلام و عرض ادب
من میخوساتم افزونه شمارو تهیه کنم فقط قبلش سوالی داشتم
امکان پیگیری فرم ارسالی توسط کاربر وجود داره؟مثلا کد ملی رو به عنوان مبنا قرار بدیم و زمانی که فرم ارسال شد بعد از چند روز خواست پیگیری کنه کد ملی رو وارد کنه و ببینه در چه مرحله ای هستش
و اینکه ما میتونیم چند مرحله تعریف کنیم و هنگامی که کاربر در حال پیگیری فرم بود ببینه در چه مرحله‌ای هستش
این امکان وجود داره؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به dotnetmaster
 • طراح محصول

سلام و درود
بله امکان پیگیری فرم های ارسالی توسط کاربران وجود داره ولی بر اساس کد ملی نیست.
امکان تعریف چند مرحله وجود نداره.

موفق و پیروز باشید

dotnetmaster
dotnetmaster در پاسخ به حمیـد حیـدری

بر چه اساسی میشه پیگیری کرد؟
بعد اینکه تعریف چند مرحله وجود نداره میتونیم خودمون وارد کنیم در چه مرحله‌ای قرار داره؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به dotnetmaster
 • طراح محصول

درود بر شما
زمان راه اندازی اولیه افزونه دوتا صفحه ساخته میشه که توی این صفحات امکان مشاهده فرم های ارسالی وجود داره.
همچنین فرم های ارسالی رو میشه بر اساس کد پیگیری که در زمان ثبت ارائه میشه مشاهده و پیگیری کرد.

موفق و پیروز باشید

sadr.mj
sadr.mj

و یه سوال دیگه
امکان اتصال مستقیم به درگاه پرداخت بدون استفاده از ووکامرس هم هست؟

حمیـد حیـدری
حمیـد حیـدری حرفه ای در پاسخ به sadr.mj
 • طراح محصول

امکان اتصال به درگاه های مختلف (مانند paypal - stripe - Authorize.net) رو داره اما با توجه به اینکه استفاده از این درگاه ها در ایران دارای محدودیت هست، بهترین راه برای پرداخت توسط این افزونه اتصال فرم پرداخت به ووکامرس است.

موفق و پیروز باشید

مشاهده بیشتر
بستن