× در دوشنبه اختصاصی راست چین Digiland 9 را با 60% تخفیف اختصاصی خرید کنیددریافت تخفیف
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

چهارمین رویداد 9:33 دیجیتال مارکتینگ در قاب تصویر

دسته‌بندی: اخبار
۰۸ دی ۱۳۹۸
۳۸۹ بازدید

در 29 آذر چهارمین 9:33 دیجیتال مارکتینگ با حمایت راست چین برگزار شد. گزارش تصویری از این رویداد که هدفش بررسی تخصصی استارتاپ هاست را با هم مرور می کنیم.

9:33 دیجیتال مارکتینگ

همانطور که پیش از این در مورد 9:33 دیجیتال مارکتینگ اشاره کردیم؛ این رویداد به بررسی تخصصی کسب و کارهای نوپا می پردازد. جمعه آخر هر ماه تبریزی ها دور هم جمع می شوند و با نقد و بررسی از حرفه ای ها می آموزند؛ به رشد کسب و کار کمک می کنند و در نهایت شبکه سازی قدرتمندی را در کنار هم تشکیل می دهند.

چهارمین نوبت دیدار این رویداد، با حضور جناب آقای پیمان نعیمی بنیان گذار راست چین در آخرین جمعه آذر ماه در لاله پارک تبریز برگزار شد. هادی غیاثی مدیر مارکتینگ و وب‌ سایت سایمان دیجیتال را از نظر سئو تحلیل و بررسی کرد و از تجربیات خود گفت. در ادامه نیز یاور مشیرفر، محتوای وب‌سایت سایمان دیجیتال را مورد نقد قرار داد.

نقد منصفانه بخصوص زمانی که از جانب متخصصان گفته شود، نه تنها تخریب کننده نیست؛ بلکه به رشد کمک می کند. پس چنین جمعی در هرجایی از کشور عزیزمان ایران باعث رشد کسب و کارهای نوپا خواهد شد. بیش از این طول کلام ندهیم و این گزارش تصویر را با هم مرور کنیم.

برای نمایش واضح تر و بزرگ تر تصاویر، لطفا روی آن کلیک کنید.ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان