ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش
اخبار

چهارمین رویداد 9:33 دیجیتال مارکتینگ در قاب تصویر

در 29 آذر چهارمین 9:33 دیجیتال مارکتینگ با حمایت راست چین برگزار شد. گزارش تصویری از این رویداد که هدفش بررسی تخصصی استارتاپ هاست را با هم مرور می کنیم.

0
08 دی 1398
آخرین بروزرسانی: 20 اسفند 1402

در 29 آذر چهارمین 9:33 دیجیتال مارکتینگ با حمایت راست چین برگزار شد. گزارش تصویری از این رویداد که هدفش بررسی تخصصی استارتاپ هاست را با هم مرور می کنیم.

9:33 دیجیتال مارکتینگ

همانطور که پیش از این در مورد 9:33 دیجیتال مارکتینگ اشاره کردیم؛ این رویداد به بررسی تخصصی کسب و کارهای نوپا می پردازد. جمعه آخر هر ماه تبریزی ها دور هم جمع می شوند و با نقد و بررسی از حرفه ای ها می آموزند؛ به رشد کسب و کار کمک می کنند و در نهایت شبکه سازی قدرتمندی را در کنار هم تشکیل می دهند.

چهارمین نوبت دیدار این رویداد، با حضور جناب آقای پیمان نعیمی بنیان گذار راست چین در آخرین جمعه آذر ماه در لاله پارک تبریز برگزار شد. هادی غیاثی مدیر مارکتینگ و وب‌ سایت سایمان دیجیتال را از نظر سئو تحلیل و بررسی کرد و از تجربیات خود گفت. در ادامه نیز یاور مشیرفر، محتوای وب‌سایت سایمان دیجیتال را مورد نقد قرار داد.

نقد منصفانه بخصوص زمانی که از جانب متخصصان گفته شود، نه تنها تخریب کننده نیست؛ بلکه به رشد کمک می کند. پس چنین جمعی در هرجایی از کشور عزیزمان ایران باعث رشد کسب و کارهای نوپا خواهد شد. بیش از این طول کلام ندهیم و این گزارش تصویر را با هم مرور کنیم.

برای نمایش واضح تر و بزرگ تر تصاویر، لطفا روی آن کلیک کنید.

زهرا غفاری
زهرا غفاری
مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک خوندم و 3 ساله که وردپرس و سئو کار می کنم.
مقالات مرتبط
بنر
امکان جایگزینی محصولات راست چین برای فروشندگان آزاد شد
جهت بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی راست چین، همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فروشندگان، امکان جایگزینی محصولات غیر ایرانی راست چین آزاد شد.
بنر
حل مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube
اگر در پیشخوان وردپرس با مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube Loader برای فعالسازی محصولات راست چین روبرو شده اید این مطلب را بخوانید تا به سادگی آن را رفع کنید.
بنر
کارمزد محصولات راست چین هوشمند شد
با هوشمند شدن کارمزد محصولات راست چین اگر فروشندگان محصولات با کیفیت تری ارائه دهند و درصد رضایت بالاتری از خریدار دریافت کنند سود بیشتری از فروش محصولات به دست می آورند و کارمزد کمتری پرداخت می کنند.
بنر
رونمایی از لوگو جدید راست چین
لوگو هر مجموعه، بخش مهمی از هویت آن را نشان می دهد و به نوعی شخصیت یک برند، محسوب می شود. این نکته ای بود که از مدت ها قبل ذهن ما را درگیر کرده بود. لوگو راست چین باید به نحوی گویاتر، فعالیت های مجموعه را بازتاب دهد. راست چین حالا دیگر فقط یک Marketplace نیست. یک هویت است. هویتی که پیکره عظیمی ...
0 دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.