حل مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube
اخبار

اگر در پیشخوان وردپرس با مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube Loader برای فعالسازی محصولات راست چین روبرو شده اید این مطلب را بخوانید تا به سادگی آن را رفع کنید.

16 آبان 1401

با توجه به گزارشات رسیده از کاربران عزیز راست چین، بسیاری از شما در پیشخوان وردپرس پیغام عدم فعالسازی لایسنس را مشاهده کرده اید. راهکار رفع آن ساده است و در ادامه علت رخ دادن این خطا و نحوه حل مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube Loader می پردازیم.

حل مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube Loader

اگر در پیشخوان وردپرس با پیغام زیر مواجه شدید:

به‌دلیل داشتن مشکلی جدی افزونه فعال نشد.

Fatal error: The file /home/aldorawin/public_html/wp-content/plugins/RTL-CareUnit/vendor/autoload.php encoded as type [1/74] cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

شما کاربران عزیز برای استفاده از محصولات راست چین باید ماژول ioncube را در هاست خود به جدید ترین ورژن (نسخه 12) به روز کنید. برای اینکار وارد پنل کاربری هاست خود شده و یک تیکت با عنوان آپدیت ماژول ioncube به نسخه 12 ارسال کنید.

اگر فروشنده راست چین هستید و طی یک هفته گذشته فایل محصولات را با کدر راست چین کدگذاری کرده اید، استفاده از محصول برای نسخه های پی اچ پی 7.2، 7.3، 7.4 ،8.1 در صورتی بدون مشکل است که Ioncube در هاست کاربر ورژن 12 باشد در غیر این صورت با خطای cannot be decoded by this version of the ionCube Loader مواجه می شود. برای اینکه کاربر محصول را در PHP 8.1 بدون مشکل استفاده کنند، شما فروشنده محترم باید فایل را مجددا با کدر راست چین انکد کرده، در محصول قرار داده و به صورت آپدیت برای راست چین ارسال کنید.

نکته: ورژن 12 ion cube loader با نسخه های PHP 7.2، 7.3، 7.4 و 8.1 سازگار است.
2 دیدگاه ها افزودن دیدگاه