Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

سئو وردپرس چیست؟ بهترین افزونه های سئو وردپرس کدامند؟

دسته‌بندی: معرفی محصول
۲۳ اسفند ۱۳۹۷
۱۷۵۵ بازدید

رقابت رقابت رقابت… این همه چیزی است که با شنیدن کلمه سئو راجع به آن فکر می کنیم. به عبارتی این روزها، سئو بهتر تبدیل به برگ برنده بسیاری از تجارت ها شده. اما خوب است بدانید گوگل با سایتهایی مهربان است که علاوه بر سئو بالا به فکر کاربران هم باشند. خدمات خوب عرضه کنند و کیفیت را سرلوحه کارشان قرار دهند. اما با همه این اوصاف، ابزارهایی بهینه سازی سایت شما را آسان تر کنند، گزینه هایی بسیار مناسب هستند. به همین دلیل امروز، در ابتدا سوال های “سئو وردپرس چیست” و  “بهترین افزونه سئو وردپرس کدام است؟” می پردازیم.

دانلود و معرفی بهترین افزونه های سئو وردپرس| سئو وردپرس چیست؟

در کنار این بررسی ها، نظرسنجی انتخاب بهترین افزونه های سئو وردپرس را هم خواهیم داشت. از شما می خواهیم با مشارکت خود، علاوه بر کمک به کاربرانی که به دنبال چنین محصولاتی هستند؛ به ارتقا افزونه های سئو راست چین نیز کمک کنید.

سئو وردپرس چیست؟

سئو (SEO) مخفف سه کلمه Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتور جستجو، همان فرایند بهبود کیفیت و کمیت ترافیک سایت در موتورهای جستجو است. به طوری که وب سایت ما برای گوگل قابل فهم تر و بهتر در دسترس کاربر قرار گیرد. سئوی سایت وردپرسی با استفاده از ابزارها و افزونه های در دسترس می تواند بسیار ساده تر از درخواست به برنامه نویسان وب سایت و تغییرات احتمالی در ساختار و افزودن تگ های کاربردی باشد.

در مقاله سئو چیست می توانید مفاهیم اولیه سئو را ببینید.

افزونه Yoast SEO Premium

بهترین افزونه سئو سایت | بهترین افزونه های سئو وردپرس

افزونه Yoast SEO Premium پیشنمایش افزونه یواست سئو پرمیوم

افزونه Yoast SEO، شناخته شده ترین پلاگین سئو وردپرس است. نکته ای که این نسخه را از سایر نسخه های موجود متمایز می کند، فارسی سازی حرفه ای بخش آنالیزگر سئو مطالب و صفحات به صورت کاملا اختصاصی است. این محصول نیز به صورت اورجینال در اختیار شما قرار می گیرد.

چراغ راهنمای افزونه یواست سئو پرمیوم به سادگی تمام راهنمای شما در مسیر بهینه سازی و سئو وب سایت وردپرسی را انجام میدهد. به طوریکه می دانید کدام بخش ها را برای رسیدن به نتیجه بهتر باید تغییر یا اضافه کنید. هشدار به روزرسانی در صورت وجود نسخه جدید را در سایت خواهید دید و با یک کلیک آن را آپدیت می کنید. از دکمه زیر می توانید به جزئیات بیشتر دسترسی داشته باشید.

 

نکته: افزونه یواست و تمام افزونه های سئو تنها راهنمای فنی در مورد لینک های داخلی، خارجی، تگ های عنوان و متا ارائه می کنندو این بمنزله سئو محتوای سایت نیست. انتخاب کلمات کلیدی و درک مقصود کاربر مهمترین اقدام برای سئو صفحات شماست.

دو مقاله کاربردی با عنوان سئو چیست و چک لیست سئو برای آشنایی با مفاهیم و اصول اساسی و مهم سئو برای کاربران راست چین آماده کرده ایم.

افزونه رنک مث

افزونه رنک مث پیشنمایش افزونه

رنک مث رقیب بهترین افزونه سئو وردپرس است. رنک مث با سئو کردن سایت و محتوا، شما را در جایگاه ویژه ای در بین نتایج موتور های جست و جو قرار می دهد. افزونه Rank Math Pro با ویژگی های قدرتمند و آسان برای استفاده، قدرتی جادویی به شما می دهد. خواه یک تازه کار باشید و یا یک فرد باتجربه RankMath می تواند در رقابت سئو شما را به پیروز کند.

افزونه سئو وردپرس با All In One SEO Pack

افزونه All in One SEO Pack Pro | افزونه وردپرس سئو و بهینه سازی - افزونه وردپرس

افزونه all in one seo پیشنمایش افزونه

یکی دیگر از بهترین افزونه های سئو وردپرس All In One SEO Pack (البته با اختلاف نسبتا زیادی با افزونه یوست) برای سئو و بهینه سازی سایت مورد استفاده کاربران قرار می گیرد.  این پلاگین امکانات خوبی  برای بهینه سازی مطالب و صفحات وردپرس در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه به صورت رایگان از مخزن وردپرس قابل دانلود است. و البته با امکانات پبشرفته در راست چین قابل دانلود است.

افزونه SeoPress

بهترین افزونه های سئو | بهترین افزونه برای سئو سایت

افزونه SeoPress پیشنمایش افزونه سئو پرس فارسی

افزونه SeoPress از الگوریتم های جدید گوگل و روش های مدرن برای بهینه کردن سایت شما استفاده می کند. می توانید بیش از یک کلیدواژه برای هر مطلب داشته باشید و از آمارهای روزانه، هفتگی و ماهانه سایت خود مطلع شوید. تعامل بی نظیری که این افزونه با سرویس گوگل آنالیتیکز دارد، فرصت های خوبی در اختیارتان قرار می دهد.

سئو پرس امکان ریدایرکت کردن هم دارد. همچنین ابزاری برای لینک های داخلی سایت شماست. به این صورت می توانید لینک ها را در سریع ترین زمان بهینه کنید. البته امکانات را به صورت دقیق در صفحه محصول خواهید دید. پس دکمه زیر به شما خواهد کرد.

افزونه Wprankie

افزونه WP Rankie، پلاگین ردیابی رتبه سایت در گوگل رنکی - افزونه وردپرس

افزونه Wp rankie پیشنمایش افزونه

همانطور که می دانید ابزار ها و سایت های اشتراکی زیادی در زمینه بررسی کلمات کلیدی وجود دارند که کار جست و جوی این کلمات و رتبه سایت را برای شما با اشتراک های پولی فراهم می کند.

و اما می رسیم به معرفی یکی دیگر از بهترین افزونه های سئو وردپرس، افزونه رنکـی. در واقع سئو پک مجموعه از ابزارهای مورد نیاز برای بهبود عملکرد و کسب رتبه در گوگل است. با استفاده از این محصول می توانید گزارش های مختلفی را مشاهده کنید. از جمله وضعیت وب سایت و تغییر رتبه کیورد. این گزارش به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی خود را مقایسه و رتبه بندی آن را جهت بهبود آنالیز کنید.

افزونه Premium SEO Pack

بهترین افزونه سئو وردپرس | بهترین افزونه سئو

افزونه Premium SEO Pack پیشنمایش افزونه سئو پک پرمیوم

و اما می رسیم به معرفی یکی دیگر از بهترین افزونه های سئو وردپرس، افزونه Premium SEO Pack . در واقع سئو پک مجموعه از ابزارهای مورد نیاز برای سئو یک سایت وردپرسی است. در این محصول می توانید گزارش های مختلفی را مشاهده کنید. از جمله وضعیت وب سایت و دیگری برای تغییر رتبه کلمه. این گزارش به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی خود را مقایسه و رتبه بندی آن را جهت بهبود آنالیز کنید.

همچنین ابزارهای آمارگیر SERP Tracking را نیز در اختیار دارد. اطلاعات گوگل آنالیتیکس را هم در پنل مدیریت سایت خود می توانید مشاهده کنید. البته یک گزینه دیگر هم ارائه آمار محبوبیت در شبکه های اجتماعی است. در واقع می توانید رتبه social marketing تان را هم رصد کنید.

افزونه schema pro

افزونه اسکیما پروافزونه schema pro پیشنمایش افزونه

افزونه اسکیما پرو با نشانه گذاری محتوای وب سایت باعث می شود تا مطالب برای موتور های جستجوگر با مفهموم و معنی دار شود.این مسئله باعث می شود تا موتورهای جستجوگر در هنگام نمایش نتایج جستجو صفحاتی که نشانه گذاری شده اند و برای موتورهای جستجوگر با مفهوم شده است را در سطر نتایج جستجوها قرار دهد چون این گونه مطالب از نظر موتورهای جستجوگر مرتبط تر و بهینه تر با موضوع جستجو شده می باشد.

بهترین افزونه سئو وردپرس در زمینه درج اسکیما و ریچ اسنیپ ها، پلاگین اسکیما پرو است. این افزونه امکان اضافه کردن توضیحات بیشتر برای گوگل و کاربر را فراهم کرده است. درج امتیاز و ستاره، قیمت محصول و تعداد کامنتها در نتایج گوگل تنها بخشی از قابلیت های اسکیما پرو است.

بهترین افزونه کاهش حجم تصویر

افزونه smush pro پیشنمایش افزونه

یکی از پارامترهای مهم در سئو، سرعت صفحات است و سنگین ترین المان در هر صفحه تصاویر است. افزونه smush pro بهترین افزونه کاهش حجم تصویر است. پلاگین Smush تا بحال بیش از 1 میلیون نصب فعال داشته و بدون افت کیفیت مشهود تصویر را بیهنه می کند. در نتیجه زمان بارگذاری سایت بسیار کاهش می یابد.

افزونه SEO Friendly Images Pro

بهترین افزونه سئو وردپرس | بهترین افزونه سئو

افزونه SEO Friendly Images Pro پیشنمایش افزونه سئو خودکار تصاویر

یکی از فاکتورهای سئو که گوگل و موتورهای جستجو مد نظر قرار می دهند، سئو تصاویر هست. افزونه SEO Friendly Images Pro به همین منظور منتشر شده. کیفیت فارسی سازی و راست چین کردن بسیار دقیقی را سپری کرده و به صورت اورجینال در اختیار شما قرار گرفته است. یکی از ویژگی های جالب این پلاگین، بهینه کردن لینک های موجود در سایت است.

در واقع پلاگین سئو خودکار تصاویر، به صورت خودکار لینکهایی که در سایت شما وجود دارد را بهینه می کند. می توانید امکانات کامل این افزونه را در بخش جزئیات محصول از لینک زیر بخوانید در اینجا تنها به چند مورد اشاره می کنیم:

  • همگام سازی
  • کدهای Scheme
  • پشتیبانی از افزونه ACF
  • بارگذاری آهسته و …

بهترین افزونه سئو وردپرس چیست؟

همه افرادی که صاحبان سایت های وردپرسی هستند، دوست دارند از رتبه خوبی در جستجوهای گوگل و حداقل رسیدن به صفحه اول گوگل را تجربه کنند. اینجاست که پای افزونه های سئو برای افراد تازه کار و نسبتا تازه کار باز می شود. شاید در نظر اول شاید همه یواست سئو را بشناسند؛ اما پلاگین های دیگری هم هستند به کار شما می آیند. در زیر لیست بررسی و معرفی چند تا از بهترین آنها را که منتشر شده آورده ایم.

نظرسنجی انتخاب بهترین افزونه سئو سایت

برای مشاهده نتایج بعد از ثبت رأی صفحه را refresh کنید.

  • افزونه SEO Friendly Images Pro 3%
  • افزونه Yoast SEO Premium 66%
  • افزونه SeoPress 10%
  • افزونه Premium SEO Pack 21%

برای ثبت رای ابتدا باید وارد شوید!

ممنون خواهیم شد برای راهنمایی بهتر افرادی که به تازگی قصد استفاده از این افزونه ها را دارند، دلیل انتخابتان را برای پاسخ به بهترین افزونه سئو وردپرس از نظر شما کدام اس؟  بگویید. ضمن اینکه به رشد این محصولات هم کمک خواهد کرد.

 1 دیدگاهافزودن

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان