گزارش عملکرد راست چین در 1400

گزارش عملکرد راست چین در 1400
اخبار

در راستای رسالت شفاف‌سازی که همیشه مهمترین اولویت‌مان بوده است، اطلاعات و آمارهایی از واحدهای منابع انسانی، فروش، عملیات و فنی را در قالب یک گزارش جامع و شفاف به کاربران ارائه خواهیم کرد.

24 مرداد 1401
آخرین بروزرسانی: 20 شهریور 1401

راست چین در طی 9 سال فعالیت بیش از 5700 محصول طراحی سایت آماده شامل افزونه و قالب وردپرس، اسکریپت، قالب های Html و اپلیکیشن های متنوع ارائه کرده که 98% نیاز بازار را پاسخ داده است. طبق آمار موجود؛ از بین 34000000 سایت وردپرسی دنیا، سهم کشور ایران 0.5% است. چیزی حدود 158000 وب سایت فارسی. راست چین در طی 10 سال فعالیت بیش از نیمی از سهم بازار طراحی سایت ایران را در اختیار گرفته است. علاوه بر این کل دامنه های IR در سال 1400 برابر 1476593 بوده که بر اساس اطلاعات موجود بیش از 43% کل این کاربران نیز مشتریان راست چین هستند.

در ادامه خلاصه ای از عملکرد 9 ساله rtl-theme را بعنوان اولین مارکت پلیس ایران مشاهده بفرمائید.

خلاصه گزارش pr راست چین

امسال هم مانند سالهای قبل، آقایان بیشترین درصد کاربران راست چین را تشکیل داده اند. در بین استانها نیز تهران همچنان پرچمدار خرید محصولات بوده و بعد از آن اصفهان، شیراز و تبریز به نسبت سایر استان‌ها بیشترین درصد خرید از راست چین را به خود اختصاص داده اند.

تعداد کاربران راست چین در سال 1400آمار راست چین 1400؛ توزیع استانی

گزارش راست چین 1400، کاربران موبایل

گزارش عملکرد سالیانه راست چین؛ زمان سپری شده

محصولات بی رقیب در راست چین

در سال 1400 یک نگاه 360 درجه به سایر نیازمندی های کاربران شد و تمامی آنها در قالب سرویس و خدمت جدید به مشتریان ارائه شد به طوریکه نیاز 98% بازار در دسته قالب، افزونه، اسکریپت، اپلیکیشن و … تامین شده است.

تامین 98% نیاز کاربران در سال 1400

سرویس و خدمات ذکر شده در قالب مزیت های خرید محصول از راست چین دسته بندی شده اند:

10 سال سابقه عرضه محصولات با کیفیت طراحی وب و ضمانت بازگشت وجه (در صورت مشاهده ایراد در محصول و یا نقص در پشتیبانی) رضایت مشتریان را در پی داشته است.

 • محصولات متنوع: بیش از 5700 محصول متنوع در حوزه طراحی سایت آماده ارائه شده که نیاز درصد بالایی از کاربران را پوشش داده است.
 • کیفیت متمایز: انتشار محصولات با نظارت تیم حرفه ای کنترل کیفی انجام شده که این موجب شده محصولات با امنیت و کیفیت ارائه شوند.
 • پشتیبانی سریع: یکی از نیازهای کاربران پاسخگویی سریع و رفع مشکل وب سایت در لحظه است. در سرویس پشتیبانی سریع کمتر از 2 ساعت مشکل کاربر بررسی می شود.
 • طرح های وفاداری: تخفیف اختصاصی VIP ویژه کاربران وفادار و ارائه کش بک به خریداران تنها بخشی از حمایت های راست چین از مشتریان وفادار است.
 • ساختار هوشمند: محاسبه درآمد فروشنده بر اساس رضایت کاربر یک مشوق و محرک برای بالا بردن کیفیت پاسخگویی و جلب رضایت کاربر است. این طرح از طریق امتیازدهی و گیمیفیکشن موجب بهبود کیفیت پشتیبانی در مارکت پلیس های چند فروشندگی می شود.
 • پایداری محصولات: جایگزینی محصولات توقفی با پشتیبانی ضعیف توسط فروشنده حرفه ای یکی از خدمات منحصر بفرد راست چین است که امکان ارتقا و بهبود کیفیت محصولات را به صورت روز افزون فراهم کرده است.
 • بروزرسان هوشمند: آپدیت اتوماتیک محصولات بدون جایگزینی دستی یکی از خدماتی است که فرایند نگهداری از سایت را برای مشتریان بسیار ساده و تسریع کرده است. بیش از 90% کاربران از افزونه بروزرسان خودکار استفاده می کنند.

ارائه محصولات ایرانی متناسب با نیاز کاربران، رونمایی از سرویس های جدید و خدمات متمایز نرخ کاربران فعال را نسبت به سال قبل 40% و رضایت از خرید را 32% افزایش داده است.

گزارش عملکرد مجموعه راست چین از پر فروش ترین محصول 1400

میلیونر شو؛ بازار کسب درآمد از برنامه نویسی

یکی از طرح های درآمدزایی راست چین طرح فروشندگی در این مارکت پلیس بوده و با شعار ” اگـه بـرنامه نویـس هستی بـا راست چین میلیونر شو” در 1400 رونمایی و مسیر و تجربه فروشندگان میلیاردی به اشتراک گذاشته شد.

راست چین تلاش می‌کند تاشاخص ها و فرایند موفقیت فروشندگان خود برای تمام علاقه مندان به برنامه نویسی در دسترس قرار دهد تا بتوانند با آگاهی عمیق‌تر مسیر موفقیت را سریع تر بپیمایند.

گزارشی از عملکرد و مسیر رشد 9 ساله راست چین

گزارش راست چین 1400؛ رکورد های طلایی

میانگین درآمد از راست چین طبق گزارش عملکرد 1400

آمار جذاب از ترین های راست چین

آمار میلیارد های 1400 راست چین

خلاصه آمار از عملکرد 1400 سایت راست چین

4000 دقیقه حضور در بلک فرایدی 

در آذر 1399 بیش از 4000 فروش موفق افزونه رنک مث ثبت شد و رکورد فروش روزانه محصولات وردپرس شکسته شد. در سال 1400 نیز جشنواره جمعه سیاه راست چین با استقبال بی نظیری روبرو شد و بیش از 4000 دقیقه کاربران در صفحه جشنواره حضور داشتند.

گزارش راست چین 1400، بلک فرایدی

بخش اعظمی از اهداف شامل پاسخگویی و راهنمای کاربران، حمایت از خریداران در کنار ارائه با کیفیت محصولات و خدمات متمایز در سال 1400 محقق شد. در این بین کش بک و طرح های وفاداری بلاخص دوشنبه های اختصاصی رضایت زیادی را به دنبال داشته است.

گزارش پشتیبانی مجموعه راست چین در 1400گزارش 1400 راست چین، آموزش های رایگان

تخفیف های vip راست چین

دانلود نسخه pdf گزارش عملکردراست چین 

 

 

11 دیدگاه ها افزودن دیدگاه
aliowl_official
aliowl_official

پاسخ به‌صورت خصوصی ارسال شده و تنها برای مطرح کننده و پاسخ دهنده قابل نمایش است!

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به aliowl_official

پاسخ به‌صورت خصوصی ارسال شده و تنها برای مطرح کننده و پاسخ دهنده قابل نمایش است!

abjeez
abjeez

خدا قوت
ما که راضی هستیم

matin gheitani
matin gheitani

چندین سال از خدمات شما استفاده کردم. فوق العاده بودین و هستین. بهترین باشین همیشه

محبوبه حیدری
محبوبه حیدری حرفه ای در پاسخ به matin gheitani
 • نویسنده

ممنون از همراهی چندین ساله شما 💚

رضا رضایی
رضا رضایی

سپاس از حضور و خدمات شما . پیروز و سربلند باشید

محبوبه حیدری
محبوبه حیدری حرفه ای در پاسخ به رضا رضایی
 • نویسنده

ممنون دوست عزیز 💚

محمود دبستانی
محمود دبستانی حرفه ای

در صف انبوه برنامه نویس ،
افتخارم راست چینی بودن است
****
به امید روزهای روشن تر ...
خداقوت تیم خوب راستچین.

محبوبه حیدری
محبوبه حیدری حرفه ای در پاسخ به محمود دبستانی
 • نویسنده

ممنون جناب دبستانی
با آرزوی موفقیت های روز افزون برای شما و تیم متعهدتون.

گروه انفورماتیک منتوروید
گروه انفورماتیک منتوروید حرفه ای

** ای بسا کارا که اول صعب گشت
بعد از آن بگشاده شد سختی گذشت
بعد نومیدی بسی اومیدهاست
از پس ظلمت بسی خورشیدهاست
**
"مولوی"
آرزوی موفقیت برای تیم راست چین ، که فقط خدا می داند چقدر با زحمت و سختی و چقدر عشق تلاش می کنند.
و همچنین برای تمام جوانانی که از طلوع خورشید تا غروب آفتاب در شرایط سخت کار می کنند و به محض دست کشیدن از کار ، خسته و کوفته بسوی کامپیوتر و طراحی سایت و وردپرس و دنیایی که به آن علاقه دارند، می شتابند تا بتوانند برای خودشان موفقیتی کسب کنند و کسب درآمدی سالم داشته باشند.
تاریخ چون مسیر رودخانه ای به پیش می تازد، ولی گاهی آب این رودخانه روشن است ، و زمانی گل آلود و طوفانی و طغیانی ، تا ببینیم بعد از این همه تاریک و روشن شدن ها چه زاید زمان ...و قطعا موفقیت از آن کسانی هست که باتمام وجود به بهتر بودن می اندیشند ...
ممنون از زحماتتون.

محبوبه حیدری
محبوبه حیدری حرفه ای در پاسخ به گروه انفورماتیک منتوروید
 • نویسنده

ممنونم جناب یزدانیان
تلاش همه کارکنان در جهت رضایت خریدار و فروشنده است. خوشحالیم که برای افراد مستعد و تلاشگر این بستر در راست چین فراهم شده که نتیجه زحمات خودشون رو ببینند.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما و تیم محترمتون