پس اندازی شش ماهه با راست چین

پس اندازی شش ماهه با راست چین
اخبار

یکی از امکاناتی که راست چین در انتظار شماست، ارائه شش ماهه خدمات رایگان پشتیبانی است. ویژگی ای که به شما در کاهش هزینه طراحی سایت کمک شایانی می کند. پشتیبانی یکی از گزینه هایی است که ممکن است در براورد مخارج ایجاد وب سایت مغفول مانده باشد. اما وجود این امکان، پس اندازی با ارزش خواهید داشت. با ما همراه باشید.

28 فروردین 1398

خدمات پشتیبانی راست چین

پیش از این انواع سبک های پشتیبانی راست چین را به شما معرفی کرده ایم. این بار می خواهیم در مورد یکی دیگر از جنبه های خدمات پشتیبانی راست چین صحبت کنیم. کاهش هزینه طراحی سایت، یکی از مواردی است که احتمالا شما هم درموردش جستجو کرده اید.

امروزه به کمک قالب های آماده از جمله قالب وردپرس، هزینه های طراحی سایت بسیار کمتر از گذشته شده. اما همچنان یک نکته وجود دارد. قالب یا افزونه شما در هر حال نیازمند به یک پشتیبان است. کسی که رفع ایرادات احتمالی را انجام دهد. بنابراین یکی از هزینه هایی که در وب سایت ها، همچنان پابرجاست و در کمتر مواردی به آن اشاره می شود، هزینه های مربوط به پشتیبانی است.

در راست چین پشتیبانی به وسیله خود توسعه دهندگان انجام می شود. به این صورت مطمئن خواهید بود که با متخصص ترین فرد در این زمینه روبرو هستید. چون قاعدتا هیچ کس بهتر از طراح یک محصول، از ریزه کاری ها و جزئیات آن با خبر نیست. اما خبر خوشی که برای جیب تان داریم همینجاست.

خدمات پشتیبانی راست چین از زمان خرید تا شش ماه تمام دارای پشتیبانی رایگان است. به این ترتیب صرفه جویی بسیار مهمی در هزینه های طراحی سایت خواهید داشت. حالا چرا می گوییم این پشتیبانی شش ماهه رایگان پس انداز با ارزشی است؟

کاهش هزینه طراحی سایت با پشتیبانی 6 ماهه رایگان

در سال اول، شما همه تلاشتان را برای به ثمر نشاندن سایت انجام می دهید. هر تغییری که بخواهید در سفارشی سازی مثل چیدمان ها، دسته بندی ها، رنگ بندی ها، درون ریزی و … ایجاد کنید، مسلما در ابتدای کار بهترین زمان است. چون در حال تکمیل ساختار نهایی هستید. مثلا یک قالب فروشگاهی خریده و نصب کرده اید. دمو و امکانات همانهایی هستند که می خواهید. اما حین کار متوجه می شوید که مثلا سبد خرید کار نمی کند یا ایراد دارد. اینجاست که اگر پشتیبان نداشته باشید یا پاسخ مناسبی به شما ندهد، عملا کاری از دستتان بر نمی آید. مگر آنکه هزینه گزافی برای اصلاح این بخش از سایت پرداخت کنید.

در نتیجه تلاش شما برای کاهش هزینه طراحی سایت عملا بی ثمر بوده. با وجود خدمات پشتیبانی شش ماهه رایگان راست چین این امکان برایتان فراهم می شود که بدون هیچ نگرانی از ایراد در قالب یا افزونه اقدام به خرید و دانلود قالب کنید و از کار با آن لذت ببرید. چرا که علاوه بر اطمینان نسبت به اورجینال بودن محصول، وجود یک پشتیبان متخصص که به صورت رایگان در کنار شما خواهد بود، همه تردید ها را برطرف خواهد کرد.  ضمن اینکه تیم پشتیبانی راست چین نظارت کننده بر صحت عملکرد کلیه طراحان سایت خواهد بود.

 

همیشه در کنارتان خواهیم بود

???

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.