ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش
مجموعه مقالات وردپرس

مقایسه افزونه Ninja popup و Layered Popups

یکی از امکاناتی که می تواند در جذب مخاطبان سایت مؤثر باشد، استفاده صحیح از پاپ آپ است. کاربران وردپرس با استفاده از پلاگین های پاپ آپ به راحتی این امکان را می توانند در سایت فعال کنند. با توجه به تنوع این محصولات امروز به مقایسه Ninja popup و Layered Popups می پردازیم. در این بررسی می توانید امکانات هر یک را در جداول مقایسه ای ببینید و راحت تر برای انتخاب تصمیم گیری کنید.

0
16 آذر 1398
آخرین بروزرسانی: 20 اسفند 1402

آیا برای جنگ میان افزونه‌های قدرتمند وردپرس آماده هستید؟  مقایسه بین افزونه های مختلف مانند مقایسه افزونه المنتور و ویژوال کامپوزر، راکت و هامینگ برد، یواست و رنک مث، مقایسه Yoast SEO و All in One SEO Pack  و… وجود دارد امروز می‌خواهیم دو مورد از معروف‌ترین افزونه‌های پاپ آپ، برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت شما به مشترکان خبرنامه‌های الکترونیکی و مشتریان محصولات یا خدمات شما را با هم مقایسه کنیم.  شرکت کنندگان در رتبه بندی ما عبارتند از: پاپ­آپ نینجا و پاپ­آپ لایه‌ای. برای مقایسه افزونه پاپ­آپ نینجا با پاپ­آپ لایه‌ای در ابتدا ویژگی‌های هر یک از این افزونه‌ها را به تفصیل بررسی خواهیم کرد. سپس با استفاده از چند جدول مقایسه‌ای به شما کمک می‌کنیم به سرعت مهمترین مشخصات فنی این دو افزونه را با هم مقایسه کنید. البته تصمیم نهایی در مورد انتخاب یک افزونه خاص بر عهده شماست. اما ما سعی می‌کنیم توصیه‌های اساسی را به شما ارائه دهیم.

به یاد داشته باشید، افزونه‌های پاپ­آپ دارای اهمیت حیاتی برای توسعه یک پروژه وب هستند، حتی اگر تجاری نباشند. با استفاده از این افزونه‌ها می‌توانید به راحتی فهرست کاربران علاقه مند به محتوای سایت خود را گردآوری کنید. سپس می‌توانید خبرنامه‌های ایمیلی هدفمند برای این بازدیدکنندگان، به منظور افزایش میزان فعالیت آنها در طول عمر پروژه وب خود در پلتفرم وردپرس، ایجاد کنید.

بسیار خوب، اجازه دهید افزونه‌های شرکت کننده در بررسی خود را به شما معرفی کنیم:

افزونه پاپ ­آپ نینجا برای وردپرس

افزونه ninja popup دارای بیشترین فروش در این دسته­ بندی است. در حال حاضر، میزان فروش آن از 24000 مورد فراتر رفته است. در راست چین هم فروشی بیش از 180 مورد را تجربه کرده. برخی از این شاخص‌ها وجود سابقه طولانی افزونه پاپ­آپ را اثبات می‌کند؛ این افزونه در سال 2012 ایجاد شده است. از طرف دیگر، این ابزار، در طول زمان آزمایش شده است و به هزاران سایت در موفقیت در دوره‌های کاملا متفاوت توسعه وب کمک کرده است.

این افزونه را می‌توان ابزاری جهانی به منظور ایجاد پاپ­آپ‌های هوشمند برای وب سایت یا وبلاگ وردپرسی شما نامید. در اینجا، نه تنها شما می‌توانید از قالب‌های آماده برای راه اندازی سریع پاپ­آپ در پروژه خود استفاده کنید، همچنین یه یک ابزار مفید برای ویرایش دستی کلیه عناصر طراحی دست خواهید یافت. علاوه بر این، پاپ­آپ‌های نینجا می­توانند مجموعه گسترده‌ای از پاپ­آپ‌های انیمیشنی را در اختیار شما قرار دهند، که می‌توانید از آنها برای جلب توجه کاربران سایت خود استفاده کنید.

تنظیم دقیق ninja popup به شما امکان می‌دهد افزونه‌های مختلفی با محرک‌های مختلف برای هر صفحه از سایت خود اجرا کنید. شما می‌توانید با استفاده از هوش داخلی سیستم، بر کلیک­ها، نرخ تبدیل یا امتناع مربوط به تکمیل فرم‌های پاپ­آپ، نظارت داشته باشید. آزمایش A / B نیز با استفاده از قابلیت‌های پاپ­آپ نینجا بسیار ساده است.

قفل‌های اجتماعی و محتوا به شما امکان می‌دهد تا به خوانندگان انگیزه بیشتری برای مشترک شدن به منظور دریافت مطالب جدید وب سایت خود یا خبرنامه ایمیل بدهید. پاپ­آپ‌های نینجا به راحتی با ووکامرس، نسخه‌های موبایل وب سایت‌ها و قالب­های وردپرس واکنشی ادغام می‌شوند. همچنین نیازی به نگرانی در مورد بهینه سازی اضافی افزونه برای طراحی فردی سایت شما وجود ندارد.

مقایسه Ninja popup و Layered Popups

افزونه پاپ­آپ لایه‌ای برای وردپرس

افزونه layered popups به طور شایسته­‌ای، با توجه به تعداد فروش و نظرات رضایت بخش کاربران وردپرس،  مقام دوم را در رتبه بندی ما کسب کرده است. بیش از 8000 فروش و بیش از 1500 نظر در مورد آنها وجود دارد. پاپ­آپ لایه‌ای از سال 2013 ارائه شده است؛ هنگامی‌که افزونه‌های پاپ­آپ شروع به فتح دنیای وب کرده بودند. از آن زمان، اینترنت تغییرات زیادی کرده است، اما افزونه پاپ­آپ لایه ای به همراه آن تکامل یافته است. و امروزه، این افزونه یکی از بهترین ابزارها برای ایجاد پاپ­آپ‌های موثر و زیبا برای سایت‌های وردپرس است.

پاپ­آپ‌های لایه‌ای ابزاری بسیار مفید برای ساختن کمپین شما هستند تا بتوانید بازدید کنندگان را به خوانندگان وفادار خود تبدیل کنید. ویرایشگر دیداری داخلی آن به شما امکان می‌دهد تا بر اساس نیازهای اختصاصی سایت خود و مخاطبان آن، پاپ­آپ‌های منحصر به فرد ایجاد کنید. تعداد زیادی قالب آماده در اختیار شما قرار دارد، اما اگر می‌خواهید یک پیشنهاد واقعا بی نظیر برای کاربران خود ایجاد کنید، دیر یا زود نیاز به استفاده از این ویرایشگر تصویری بسیار مفید خواهید داشت.

این افزونه قابلیت ادغام با بیشتر سرویس‌ها برای کمپین‌های بازاریابی ایمیلی را دارد. برخی از این سرویس‌ها عبارتند از: MailChimp، AWeber، iContact، GetResponse، MyMail، Mailer Lite، ActiveCampaign و … . این افزونه بدون هیچ مشکلی با سایر ابزارهای مهم ادغام می‌شود. از جمله می‌توان به افزونه‌های مهمی‌مانند WPML Translate، WooCommerce، Google، Facebook و سایر افزونه‌های اجتماعی و … اشاره کرد.

همچنین پاپ­آپ‌های لایه‌ای تنظیمات مختلفی برای پشتیبانی از تریگرهای رویداد دارند. این بدان معنی است که شما می‌توانید با توجه به اقدامات مختلف کاربر، از صفحه پیمایش گرفته تا کلیک بر روی عناصر خاص، ظاهر پنجره‌ها را سفارشی سازی کنید. علاوه بر این، پاپ­آپ‌ها می‌توانند پس از مدت معینی یا تعداد مشخصی بازدید از صفحات سایت شما، ظاهر شوند. تجزیه و تحلیل داخلی و آزمایش A / B به شما کمک می‌کند تا مؤثرترین استراتژی نمایش پاپ­آپ‌ها را برای مخاطبان مورد نظر خود مشخص کنید.

مقایسه افزونه Ninja popup و افزونه Layered Popups

مقایسه Ninja popup و Layered Popups : ویژگی‌های اصلی

اکنون که شما با ویژگی‌های اساسی هر دو افزونه آشنا شدید، می‌توانیم به مقایسه افزونه پاپ­آپ نینجا با پاپ­آپ لایه‌ای بپردازیم. برای شروع، به بررسی کلیه ویژگی‌های اصلی پاپ­آپ نینجا و پاپ­آپ لایه‌ای خواهیم پرداخت. ما تمام اطلاعات مهم را در یک جدول خلاصه کرده ایم تا انتخاب برای شما آسان تر شود:

مقایسه Ninja popup و Layered Popups

مقایسه افزونه‌های پاپ­آپ نمایش فرم‌ها

ما هنگام مقایسه افزونه پاپ­آپ نینجا با پاپ­آپ لایه‌ای، راه‌های نمایش پاپ­آپ‌ها برای جدول‌های مجزا را مشخص کرده‌ایم، زیرا این گزینه ممکن است برای بسیاری از صاحبان سایت‌ها و وبلاگ‌های وردپرس مهمترین باشد:

مقایسه Ninja popup و Layered Popups

کلام پایانی

البته هنگام مقایسه افزونه پاپ­آپ نینجا با پاپ­آپ لایه‌ای، برخی از ویژگی‌های نینجا یا لایه‌ای می‌تواند برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. ما تنها اطلاعات دقیقی در مورد این افزونه‌ها در اختیار شما قرار داده‌ایم، تا بتوانید از بین پرچمداران این دسته از ابزارهای وردپرس، انتخاب بهتری داشته باشید.

 

زهرا غفاری
زهرا غفاری
مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک خوندم و 3 ساله که وردپرس و سئو کار می کنم.
مقالات مرتبط
بنر
آموزش گام به گام بسته نصب آسان در لوکال هاست
اگر در لوکال هاست وب سایت خود را راه اندازی کنید می توانید یکباره وب سایت خود را به هاست منتقل کنید. یعنی بدون آنکه نیاز به هاست و دامنه داشته باشید، سایت را بدون استرس و نگرانی راه اندازی می کنید  و پس از مطمئن شدن از همه تغییرات دلخواهتان، آن را به هاست اصلی انتقال می دهید. همچنین در مصرف ...
بنر
آموزش قالب وودمارت؛ آموزش صفر تا صد طراحی فروشگاه
اگر می خواهید یک سایت حرفه ای طراحی کنید که کلیه امکانات یک فروشگاه آنلاین را داشته باشد کافی است یکی از 50 دموی فارسی و اختصاصی مانند دیجی کالا و موتن رو قالب وودمارت را نصب و استفاده کنید. همچنین این قالب فروشگاه ساز به همراه اپلیکیشن ارائه شده و کاربران می توانند یک نسخه از وب سایت را روی ...
بنر
آموزش نصب و فعالسازی ioncube در زمپ
ionCube Loader ماژولی است که برای اجرای فایل های رمزگذاری شده روی سرور نصب می شود. نصب و فعالسازی ioncube به سادگی انجام می شود. در صورت فعال نبودن ionCube شما با خطا مواجه می شوید. اما راهکار ساده رفع این خطا نصب ionCube در کمتر از چند دقیقه است که در ادامه به توضیح آن به صورت ویدئویی می پردازیم.
بنر
آموزش نصب آسان قالب وردپرس در Cpanel
شاید شما هم این جمله را شنیده باشید. در کم تر از 10 دقیقه سایت وردپرس خود را نصب کنید. در نگاه اول به نظرتان این جمله فقط یک تبلیغ برای جذب مخاطب به نظر می‌رسد اما کاملا درست است. کافی است از بسته نصب آسان وردپرس استفاده کنید تا سایت شما در کم تر از 10 دقیقه، روی هاست نصب شود. با هم نصب قالب ...
0 دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.