افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا و جواهر | Gold Jewelry 

افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا و جواهر | Gold Jewelry 
معرفی محصول

افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا | Gold Jewelry تنها افزونه قیمت طلا ، هماهنگ با قیمت اتحادیه و فرمولهای محاسباتی طلا است. فقط وزن و کارمزد را وارد کنید.

12 شهریور 1397

همانطور که می دانید، محاسبه قیمت هر قطعه طلا در بازار کاملا منحصر به فرد است. از جهت دیگر، یکی از دغدغه های همیشگی فروشگاه های آنلاین طلا و خریداران، نحوه دقیق نمایش و محاسبه محصول است. راست چین محصولی عرضه کرده که این مشکل به طور کامل برطرف می شود. تنها افزونه قیمت طلا ، افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا و جواهر | Gold Jewelry یک افزونه وردپرس کاملا ایرانی در اختیار شماست. با هم با ویژگی های آن آشنا می شویم.

افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا و جواهر

طلا و جواهر در بازار به مدلی خاص محاسبه می شود. به این صورت که هر گرم طلا، قیمت کاملا مشخصی دارد. که به صورت آنلاین از طریق سایت اتحادیه آن اعلام می شود. از سمت دیگر، دستمزد یا اجرت هر گرم برای هر قطعه(مثل انگشتر، دستبند و …) نیز مشخص است. نرخ 7 درصد به عنوان سود فروشنده و 9 درصد نیز به عنوان مالیات به قیمت طلا اضافه می شود.

به همین دلیل، محاسبه قیمت زیورآلات طلا در درجه اول کاملا وابسته به قیمت روز آن و نیز وزن و اجرت آن محاسبه می شود. این نحوه قیمت گذاری طلا و جواهرات، فروش آن را در فروشگاه های آنلاین با دشواری همراه کرده است. به گونه ای که آنلاین شاپ های طلا در اکثر مواقع، قیمتی را صرفا برای خالی نبودن فیلد معرفی می کنند. یا اعلام قیمت را منوط به تماس تلفنی ارجاع می دهند. چنین مسائلی باعث سردرگمی کاربران و عدم اعتماد آن ها به خرید آنلاین طلا می شود.

 

اما راست چین با انتشار یک افزونه وردپرس کاملا منحصربه فرد این مساله را نیز حل کرده است. افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا و جواهر تنها افزونه قیمت طلا است که با خواندن خودکار قیمت روزانه طلا از سایت اتحادیه، کار شما را در فروشگاه های آنلاین راحت می کند. چطور؟ در بخش بعد توضیح داده ایم.

پلاگین Gold Jewelry

حالا به سراغ نحوه محاسبه افزونه قیمت طلا می رویم. همانطور که در بالا اشاره شد، نرخ هر گرم طلا به صورت ساعتی(حتی کمتر) متغیر است. که از طریق سایت اتحادیه به طلافروشی ها اعلام می شود. این افزونه، قیمت را به صورت کاملا خودکار از این سایت می خواند. پس شما تنها چیزی که برای فروشگاه ووکامرس خود احتیاج دارید، وارد کردن وزن هر قطعه، و اجرت ساخت آن است. بقیه کارها را به افزونه Gold Jewelry بسپارید.

افزونه قیمت طلا

این افزونه منحصر به فرد، قابلیت وارد کردن نرخ چرم و سنگ را نیز دارد. و قابلیت سفارشی سازی آن بسیار بالاست.

از این به بعد، فروشندگان طلا با خیال راحت می توانند به ایجاد فروشگاه های آنلاین اقدام کنند. پیشنهاد ما به سایر فروشگاه های آنلاین که به فروش طلا میپردازند نیز استفاده از این افزونه است. چرا که با شفاف کردن فرایند فروش خود، اعتماد مخاطبان را جلب می کند.

 

4 دیدگاه ها افزودن دیدگاه