Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

بهترین قالب تخفیف گروهی وردپرس

دسته‌بندی: معرفی محصول
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
۱۱۸۰ بازدید

یکی از سایت هایی که همیشه جذاب بوده و مشتریان زیادی را به سمت شما می آورد، سایت های تخفیف گروهی هستند. از آنجا که هزینه های طراحی این نوع سایت ها بسیار بالاست، استفاده از قالب وردپرس روشی کاملا مقرون به صرفه است. اما تنوع زیاد در این محصولات هم مسأله دیگری است که ممکن است با آن روبرو شوید. در این مقاله بهترین قالب تخفیف گروهی وردپرس را با هم بررسی می کنیم.

ضمن اینکه با هم یک کار گروهی جذاب می خواهیم انجام دهیم. ویژگی های این محصولات قید شده. از شما می خواهیم در نظرسنجی راست چین در مورد انتخاب بهترین قالب تخفیف گروهی مشارکت کنید. شمایید که در نظرسنجی تصمیم می گیرید کدام پوسته های وردپرس آماده، بهترین گزینه برای طراحی سایت تخفیف گروهی مثل نت برگ و تخفیفان است.

بهترین قالب تخفیف گروهی وردپرس به انتخاب شما

انتخاب کردن وقتی تعداد گزینه ها زیاد باشد، کمی سخت و پیچیده می شود. اما زمانی که تعداد گزینه ها محدود شود، انتخاب هم راحت و لذت بخش می شود. اما بهترین قالب تخفیف گروهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  • بسته نصب آسان به همراه فایل راهنما
  • امکان ارسال پیامک (راحت ترین روش دردسترس) به افراد مختلف مثل خریدار، فروشنده و مدیر سایت
  • ابزارهای حرفه ای برای اسلایدر و تخفیف ها
  • مگامنوهای قوی با امکانات پیشرفته در بخش های مختلف
  • پشتیبانی های قدرتمند در کنار آپدیت های رایگان
  • هزینه مقرون به صرفه برای ایجاد سایت تخفیفی و …

حالا بیایید نگاهی به برترین قالب های تخفیف گروهی وردپرس داشته باشیم:

قالب تخفیفات

قالب دیجی تخفیف

قالب دیجی تخفیف

قالب دیجی تخفیف

بهترین قالب تخفیف گروهی وردپرس

قالب دیجی تخفیف را به جرأت می توان یکی از برترین قالب های آماده وردپرس موجود دانست. شعار دیجی تخفیف “با وردپرس تخفیف بده” گذاشته شده. این قالب حرفه ای کاملا ایرانی رنگ بندی نامحدودی دارد. تا به امروز که این مقاله منتشر می شود، 8 درگاه بانکی را پشتیبانی می کند. از طرف دیگر با تلفن همراهتان می توانید مدیریت سایت را انجام دهید. چرا که امکان استعلام و ابطال کد تخفیف با گوشی، از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این قالب وردپرس است.

در دیجی تخفیف 180 امکان اختصاصی دارید. مواردی مثل تعیین پورسانت فروش، مدیریت به صورت استانی، سربرگ های مختلف، فرم ثبت نام کاربردی و … . پیشنهاد می کنم برای مشاهده تصاویر مختلف از قسمت های مختلف حساب کاربری و ناحیه کاربری فروشنده حتما بخش ویژگی های محصول را چک کنید. همچنین بخش های مختلف پنل مدیریت نیز توضیح داده شده است. در یک کلام دیجی تخفیف همه آنچه برای داشتن یک سایت تخفیف گروهی خاص می خواهید در اختیارتان قرار می دهد.

قالب دیجی تخفیف پیشنمایش قالب دیجی تخفیف 

قالب تخفیفات

بهترین قالب تخفیف گروهی وردپرس

قالب تخفیفات پوسته ای مشابه سایت نت برگ و کاملا کاربردی برای ایجاد یک سایت کامل تخفیف گروهی است. لقب “قالب 5 ستاره” که فروشنده برای محصول در نظر گرفته بیانگر امکانات قدرتمند آن است. اسلایدر قوی و اختصاصی شاید اولین ویژگی ای است که به چشم بیاید. در تخفیفات هم می توانید شهرهایی که در آن ها کد تخفیف در نظر گرفته شده را تفکیک کنید.

سبد محصول اختصاصی، طراحی منحصر به فرد صفحات داخلی و امکان تعیین مکان روی نقشه گوگل هم از ویژگی های خاص و منحصر به فرد قالب تخفیف گروهی تخفیفات است. بخش خبرنامه هم می تواند به بهبود و ارتقا سایت آینده تان کمک شایانی کند. ضمن اینکه تمامی بخش ها قابلیت ویرایش آسان براساس نیاز کاربران را دارد. البته در صفحه جزئیات پوسته می توانید تمامی امکانات و ویژگی ها را به تفصیل مطالعه کنید.

قالب تخفیفات پیشنمایش قالب مشابه تخفیفان

نظرسنجی انتخاب بهترین قالب تخفیف گروهی

در کنار همه مسائلی که اشاره کردیم، این شما هستید که برترین محصول را در این گروه مشخص خواهید کرد. نظرات شما نه تنها به افراد تازه کار برای انتخاب قالب کمک می کند؛ بلکه به رشد و ارتقا محصولاتی که در این گروه هستند هم کمک شایانی خواهد کرد. امیدواریم با مشارکت در این نظرسنجی، به رشد محصولاتی که وب سایت های ایرانی را می سازند، یاری رسانید.

سپاسگزار خواهیم شد دلیل انتخاب هر محصول به عنوان قالب برتر را هم ذکر بفرمایید.

  • قالب تخفیف گروهی دیجی تخفیف 94%
  • قالب تخفیف گروهی تخفیفات 6%

برای ثبت رای ابتدا باید وارد شوید!ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان