بهترین قالب فروش فایل وردپرس
معرفی محصول

هر فارغ التحصیل، هر کارآفرین و هر کسی که در هر حرفه ای فعالیت می کند مطمئنا فایل دیجیتالی برای فروش دارد. اگر شما نویسنده آزاد هستید، ممکن است یک کتاب برای نوشته باشید که تمایل دارید آن را در اختیار یگران نیز قرار دهید، اگر کارآفرین هستید، ممکن است یک دوره آنلاین را راه اندازی کنید. همچنین طراحان گرافیک می توانند نمونه کارهای خود را برای فروش قرار دهند. بهترین قالب وردپرس فروش فایل به شما کمک می کند که بدون درخواست از سایت های واسطه فایل های خود را به فروش برسانید.

21 اسفند 1397

بهترین قالب فروش فایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک قالب فروش فایل باید قابلیت دسته بندی فایل های مختلف را داشته باشد همچنین این دسته بندی نباید به گونه ای باشد که کاربر برای پیدا کردن فایل مورد نظر خود دچار سردرگمی شود.

چندین حالت برای نمایش محصولات

مناسب برای فروش انواع فایل

دارای صفحه اختصاصی و فروشگاه کاربران

پشتیبانی 24 ساعته

از جمله مواردی هستند که یک قالب فروش دانلود می بایست آنها را دارا باشد.

بهترین قالب فروش فایل

 


قالب سایت شخصی Leta

 قالب وردپرس فروش فایل melearn


قالب سایت شخصی Privado

قالب Mefile پوسته وردپرس فروش

قالب فروش فایل زونکن |Zonkan

بهترین قالب فروش فایل زونکن

قالب زونکن دریچه ای نو به دنیای فروش فایل و ایجاد کسب و کار غیرفعال گشوده است. با فروش فایل های خود اعم از دوره های آموزشی، پروژه های کدنویسی، گرافیکی،مقالات و… به درآمد برسید و ثروت بسازید.
قالب فروش فایل زونکن با طراحی گرافیکی منحصر به فرد، انعطاف پذیری بسیار بالا و امکانات پیشرفته ابزاری کارآمد برای کسب درآمد از تمام فایل هایی است که تاکنون هیچ گاه به عنوان یک ابزار کسب درآمد به آنها نگاه نکرده اید. این قالب با افزونه ووکامرس هماهنگ است و امکانات فوق حرفه ای افزونه دکان به عنوان افزونه چندفروشندگی را نیز پشتیبانی می کند.

قالب Zonkan   پیشنمایش قالب فروش زونکن

 قالب فروش فایل melearn

بهترین قالب فروش فایل می لرن

قالب melearn پوسته وردپرس فروشگاه حرفه ای edd است که یک محصول اورجینال کاملا ایرانی می باشد. این قالب دارای امکان افزودن بی نهایت فیلد است که به شما کمک می کند سفارشی سازی بیشتری داشته باشید. همچنین دارای دو هدر مختلف برای نمایش دادن به کاربر مهمان و کاربر عضو است. پروفایل این قالب با استفاده از افزونه upme که قابلیت های زیادی دارد طراحی شده است.

قالب فروش فایل Mefile

بهترین قالب فروش فایل می فایل

طراح این قالب یک فیلم آموزشی برای استفاده از این قالب تهیه کرده است که بعد از خرید در اختیار شما قرار داده می شود و می تواندی به کمک آن به راحتی سایت خود را را راه اندازی و متناسب با سلیقه خود ویرایش کنید.

قالب ایرانی فروش فایل آرنا

بهترین قالب وردپرس فروش فایل آرنا

قالب آرنا مناسب سایت های فروش فایل و محصولان مجازی بر پایه وردپرس و افزونه Easy Digital Downloads ) EDD) می باشد .به جرات قالب فروش فایل آرنا یکی از بهترین و کاملترین پوسته ها جهت راه اندازی سایت های فروش فایل از جمله فروش کتاب ، مقاله ، قالب و افزونه ، دوره های آموزشی ، فایل های گرافیکی ، بازی ، فیلم و هر نوع محصول مجازی و دانلودی دیگر می باشد.

قالب آرنا  پیشنمایش قالب فروش فایل آرنا

 

3 دیدگاه ها افزودن دیدگاه