× بزرگــــ ترین حراج قرن ، تا ۹۹% تخفیف به همراه ۹ جایزه برای بیشترین خرید بزن بریم
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

مجموعه گستران وب

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

معرفی محصول پیشنهادی ما

قوانین تیم ما

خریدار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات ما به دقت ملاحظه فرمایید.

کلیه خدمات ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و استفاده از این خدمات شامل قالب ها، افزونه ها و غیره در سایت های غیر اخلاقی مجاز نمی باشد، کلیه استفاده کنندگان از خدمات کلکسیون طراحی می بایست با آگاهی به قوانین جرایم رایانه ای و فهرست مصاديق محتوای مجرمانه فعالیت نمایند.

وجود کپی رایت در فوتر پوسته ها فقط نشان دهنده منبع قالب سایت میباشد و کلکسیون طراحی هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت هایی که از قالب ها استفاده میکنند ندارد.

با توجه به حرفه ای بودن قالب های نسل جدید مشتری حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کند مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور مشتری ارتباط پیدا میکند، بر عهده مشتری می باشد.

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در نصب قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز ارائه می شود.

تیم ما موظف نیست درخواست سفارشی سازی قالب ها و یا هر گونه محصول دیگری که در سایت ارائه شده است را بپذیرد و در این زمینه کاملا مختار است. شما میتوانید درخواست خود را برای این امر ارسال کنید اما تصمیم گیری نهایی انجام یا عدم انجام کار با میریت سایت خواهد بود.

نصب رایگان قالب ها تنها یکبار برای هر خرید بصورت رایگان انجام می شود.

کلکسیون طراحی هیچ گونه مسئولیتی نسبت به دستکاری قالب توسط کاربر که منجر به مشکلاتی برای پوسته شود، را ندارد. تغییر در قالب ها و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز میباشد لذا با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

تمامی قالب ها تست شده و سالم می باشند. مشتری باید پس از مطالعه دقیق توضیحات ، تصاویر و نیز مشاهده پیش نمایش آنلاین و ارزیابی محصول، اقدام به خرید نماید و در صورتی که مشاهده گردد مشتری پس از خرید نارضایتی در قبال محصول داشته که قبل از خرید نیز می توانست آن را عنوان کند، مسئولیت آن از عهده کلکسیون طراحی خارج است. لطفا قبل از خرید محصول را از هر نظر تست کنید و در صورت رضایت اقدام به خرید نمایید.

استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است و استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد.

پشتیبانی و تماس

مشتری گرامی پس از خرید اطلاعاتی نظیر ایمیل و شماره همراه طراح جهت پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات احتمالی در اختیار شما قرار داده می شود. در صورت ممکن ابتدا درخواست خود را از طریق ایمیل ارسال نمایید. پس از گذشت 24 ساعت اگر ایمیل شما پاسخ داده نشد می توانید از طریق تماس تلفنی یادآوری نمایید. در صورتی که تماسی گرفته شود پاسخی داده نمی شود. سعی نمایید تماس های تلفنی را به ساعات اداری موکول نمایید.


تومان