Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قوانین عرضه محصول

جهت ایفای حقوق مولفین و طراحان , کلیه فروشندگان وب سایت راست چین ملزم به رعایت قوانین زیر می باشند:

 

۱- تمامی فروشندگان (طراحان) وب سایت راست چین ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

۲- نکته بسیار مهم : توجه داشته باشید که قبل از خرید قالب ، ابتدا باید در خواست رزرو قالب مورد نظر خود را به آیدی های تلگرام  @RtlthemeQc و [email protected] ارسال فرمایید. تیم کنترل کیفی پس از بررسی،  درصورتیکه این قالب قبلا توسط طراح دیگری رزرو نشده باشد در کانال مربوطه به نام شما رزرو خواهد شد. پس از این مرحله ، خرید اورجینال خود را انجام داده و شروع به فارسی سازی نمایید.

۳- عرضه ی قالب ها و افزونه های خارجی بدون اجازه طراح محصولات در راست چین ممنوع می باشد و ارائه ی فارسی ساز برای این گونه محصولات تنها به داشتن دوشرط زیر امکان پذیر است:

۴-  کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند. (فارسی بودن کامل تمامی بخش ها، انتخاب فونت فارسی و استاندارد، رعایت چیدمان و خاصیت Responsive , رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها  , رعایت سازگاری با مرورگر های اینترنتی ، رعایت بومی سازی کارها و بهره مندی از رسانه ها و درگاه های پرداخت داخلی)

۵- در مورد کارهای دارای بخش مدیریتی حرفه ای , این بخش می بایست به طور کاملا فارسی عرضه گردد.

۶- ساخت فایل های Sample به صورت فارسی جهت درون ریزی در قالب های وردپرس و یا ارائه ی بسته نصب آسان الزامی می باشد.

۷- طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.

۸- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی

۹- کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم باید در کوتاه ترین زمان ممکن، با پاسخگویی دقیق و با کیفیت، صورت پذیرد.

۱۰- پاسخ گویی به دیدگاه ها نیز در وظایف فروشنده قرار دارد. دیدگاه ها بایستی حداکثر تا 24 ساعت پاسخ داده شوند.

۱۱- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود.

۱۲- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.

۱۳- قرار دادن دموی محصولات بر روی دامنه ای که در زمینه فروش قالب و یا افزونه فعالیت دارد ممنوع است.

۱۴- آخرین نگارش و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت راست چین قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نگارهاش دیگر محصولات خارج از سایت راست چین به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد.

۱۵- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

۱۶- قیمت محصولات عرضه شده در راست چین برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

۱۷- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول.

۱۸- تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت راست چین صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۱۹- تعهدات پشتیبانی طراحان در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت راست چین لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت راست چین عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت راست چین و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد.

۲۰- در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت راست چین توسط طراح, طراح موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت راست چین پرداخت نماید.

* توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی ساز آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در راست چین قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ساخت فارسی ساز در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد)

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت راست چین به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید. (در این پروسه اصالت محصول، سازگاری با آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب فارسی ساز در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از آیکون و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت های این انتخاب باشند.)

۲۱- مطابق قوانین جدید طراحان ملزم به طراحی کاور و آیکون با متن فارسی می باشند و بایستی این طرحها کپی طرحهای قالب لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین استفاده شود و محصولات طراحانی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.

۲۲- محصولات ارسالی باید دارای دمو باشند همچنین لینکهای دمو بایستی تمام به راست چین و پروفایل کاربری طراح لینک شود وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و .. موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس طراح دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)

۲۳- کاربران راست چین در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت راست چین وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت www.Rtl-Theme.com است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.

۲۴- محصولاتی که ۳ آپدیت یا بیشتر از سایت مرجع عقب باشند راست چین میتواند محصول مربوطه را توقف فروش نماید. لازم به توضیح است مهلت آپدیت هر محصول نهایتا ۱۰ روز بعد از تاریخ انتشار آپدیت محصول ناشر خواهد بود.

جهت مشاهده قوانین خاص طراحان به صفحه قوانین طراحان مراجعه بفرمایید.

ارتقاء سطح کاربری به منزله موافقت با قوانین سایت توسط طراحان می باشد .

 


تومان
2021 PopUp