8 فروش
94% رضایت از 7 رای
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
2,480,000 تومان

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال | ربات دستیار تریدینگ

معرفی اسکریپت دستیار تریدینگ

ربات دستیار تریدینگ یک اسکریپت صرافی ارز دیجیتال است. این اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال برعکس ماینر های سخت افزاری که با اتلاف انرژی و مصرف برق فراوان و همچنین نیاز به سردکننده های پرمصرف اقدام به استخراج رمز ارز ها میکنند با کنترل و رصد ثانیه ای بازار از نوسانات قیمتی ارز و سهام استفاده کرده و اقدام به کسب درآمد می کند. ربات دستیار تریدینگ ارز های دیجیتال برعکس ماینر های سخت افزاری با کاهش قیمت ارز توجیه اقتصادی خود را از دست نداده و همواره از درآمد ثابت برخوردار میباشد.

ربات دستیار تریدینگ چگونه کار میکند؟

بسیار ساده است! قیمت تمامی ارز های دیجیتال ( بجز استیبل کوین ها مانند تتر ) دائما در حال نوسان است. در حالت تمام اتوماتیک ربات دستیار تریدینگ وقتی قیمت ارز انتخابی به حداقل خود در خود در یک بازه مشخص ( قابل انتخاب ) رسید ارز خریداری میشود و زمانی که قیمت به حداکثر خود رسید فروخته میشود در حالت دستی اما دستورات به واسطه SMS به ادمین اطلاع رسانی میشود تا بصورت دستی اقدام به خرید و فروش کند. به همین سادگی درآمد پایدار ایجاد میشود!

نکته: از آنجا که بازار ارز گاها با سقوط های پیش بینی نشده ای همراه است اسکریپت دارای سامانه CPS بوده که همواره از سرمایه شما حفاظت میکند. کافیست مقدار ضرر مجاز را به دلار در اسکریپت تعریف کرده تا هر زمان که ضرر معامله به حد نهایی تعریف شده توسط شما نزدیک شد در حالت تمام اتومات اقدام به فروش ارز کند یا در حالت دستی اقدام به اطلاع رسانی بواسطه SMS کند.

قابلیت های اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک دستیار تریدینگ

معرفی قابلیت های راهبردی و تاکتیکی که ربات دستیار تریدینگ را در جایگاه نخست قرار میدهد!

۱. قابلیت خرید و فروش اتوماتیک ارز های دیجیتال و کسب درآمد دلاری برای اولین بار در ایران و بدون نمونه مشابه خارجی

۲. قابلیت اتصال به صرافی انتخابی کاربر و دریافت قیمت های اختصاصی همان صرافی برای اولین بار در ایران

۳. قابلیت انتخاب هر ارز دیجیتالی که صرافی کاربر از آن پشتیبانی میکند و پردازش هم زمان ۱۰ ارز دیجیتال

۳. سامانه CPS یا حفاظت از سرمایه در مقابل ریزش ناگهانی ارز برای اولین بار در ایران و بدون نمونه مشابه خارجی

۴. ثبت تمامی اطلاعات معامله ها و ثبت تمامی ریز سود ها و ریز زیان های معامله

۵. دانلود تمامی داده های بازار و فشرده سازی آن ها که کاربر را بی نیاز از گشتن در گوگل و سایت ها میکند

۶. سامانه مانیتورینگ حرفه ای جهت رصد بازار ارز های دیجیتال

کسب درآمد اتوماتیک و دلاری با اسکریپت دستیار تریدینگ 

این شعاری برای افزایش فروش اسکریپت ما نیست راهکاری است که پس از ۱.۵ سال تحقیق توسعه و شب بیداری ها بدان رسیده ایم

اسکریپت دستیار تریدینگ

پرسش های متداول درباره اسکریپت دستیار تریدینگ

۱. روی چه ارز هایی میتوانم کار کنم؟

روی همه ارز هایی که صرافی شما از آن پشتیبانی کند! همچنین اسکریپت دارای کیف پول داخلی ( Wallet ) میباشد.

۲. آیا میتوانم به معامله های خود دسترسی داشته باشم؟

اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال تمامی معامله های شما را آرشیو میکند. اطلاعات معامله را طبقه بندی کرده و به آن کد اختصاص میدهد قیمت خرید را نیز ثبت میکند تا همیشه به ریز و جزئیات تمامی معامله ها دسترسی داشته باشید. همچنین دارای امکان گزارش گیری در بازه های انتخابی ( تاریخ شمسی ) میباشد.

۳. آیا میتوانم به جزئیات سود یا ضرر معامله دسترسی داشته باشم؟

بله سود یا ضرر معامله هر دقیقه توسط اسکریپت محاسبه شده سپس با تاریخ و زمان و کد انحصاری ثبت میشود.

۴. اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشم اطلاع رسانی چگونه انجام میشود؟

سیستم بواسطه SMS همواره با شما در ارتباط بوده و تمامی دستورات خرید یا فروش یا رسیدن ضرر معامله به حد نهایی انتخاب شده توسط شما را اطلاع رسانی میکند. تمامی پیام های ارسالی آرشیو میشود و دارای امکان گزارش گیری در بازه های انتخابی ( تاریخ شمسی ) میباشد. همچنین چنانچه سرویس پیامک کاربر لگ بزند یا پاسخ ندهد پیام دوباره ارسال میشود.

۵. تنظیمات اصلی اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال چیست؟

۱.ماینر خاموش یا روشن ۲.حالت اتوماتیک خاموش یا روشن ۲.انتخاب نام ۳.انتخاب نام فارم ( مصارف تجاری ) ۴.انتخاب نام پارکینگ ( مصارف تجاری ) ۵.نام کاربری ورود ۶.رمز عبور ورود ۷.سرمایه اولیه با واحد USDT یا تتر ۸.حداکثر ضرر مجاز با واحد USDT یا تتر ۹.کارمزد صرافی ۱۰.انتخاب ارزی که اسکریپت باید روی آن کار کند ۱۱.بازه زمانی کنترل و رصد ارز (تشخیص کمترین قیمت و بیشترین قیمت)

۶. آیا میتوانم ارز های خودم را اضافه کنم؟

انتخاب ارز کاملا به انتخاب کاربر میباشد و کاربر میتواند تا ۱۰ رمز ارز مختلف که توسط صرافی پشتیبانی میشود را در سیستم وارد کند. کاربر فقط نام و Symbol ارز و توضیحاتی مختصر را وارد میکند باقی کار تماما توسط اسکریپت انجام میشود.

۷. آیا میتوانم صرافی خودم را اضافه کنم؟

نکته طلایی اینجاست! قیمت ارز در صرافی های مختلف متفاوت است و گاها تا چند صد دلار اختلاف قیمت دارد چنانچه معیار اسکریپت صرافی بایننس باشد و کاربر در صرافی کوین بیس کار کند صد در صد تمام معامله ها با خطا و ضرر مواجه میشود. برای حل این مشکل در ربات دستیار تریدینگ کاربر قابلیت افزودن API صرافی خود را دارد لذا قیمت ها همیشه دقیق میباشد.

نکته : صرافی پیشفرض بایننس میباشد و تحریم ایران توسط اسکریپت اتوماتیک دور زده میشود

۸. آیا میتوانم تشخیص اتوماتیک ارز های خطرناک را خاموش کنم؟ ( فقط در صورت استقبال فعال میشود )

بله البته پیشنهاد نمیکنیم

۹. آیا میتوانم بجز خودم شخص دیگری را برای دریافت SMS اضافه کنم؟

بله اسکریپت قابلیت ارسال SMS های اطلاع رسانی به فهرست مخاطبین انتخابی کاربر را دارا میباشد

۱۰. ثبت لاگ های عملکردی در اسکریپت های حرفه ای رایج است آیا ربات دستیار تریدینگ لاگ های خود را ثبت میکند؟

بله تمامی لاگ ها از جمله گزارش های اتصال موفق یا ناموفق به صرافی – استعلام قیمت ها – پردازش نوسانات قیمتی بازار ارز و… با تاریخ و زمان ثبت میشود

۱۱. آیا میتوانم ارز های وارد شده در سیستم را مانیتورینگ قیمتی کنم؟

بله تحولات تمامی ارز ها نقطه به نقطه ثبت و ضبط میشود لذا کاربر میتواند در یک بازه زمانی انتخابی به شکل نمودار و تخصصی اقدام به مانیتورینگ ارز ها کند

۱۲. آیا میتوانم با موبایل به اسکریپت دسترسی پیدا کنم؟

راحتی شما در اولیوت است! بله اسکریپت دارای UI ریسپانسیو میباشد و تمامی عملیات ها با موبایل نیز قابل انجام است

نکات مهم پیش از خرید اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک دستیار تریدینگ حتما مطالعه شود:

ماده ۱. مشتری گرامی ربات دستیار تریدینگ مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و از نوسان قیمت و بازار سهام ارز های دیجیتال کسب درآمد میکند و تاکید میکنیم کلمه ماینر به معنی معدنچی بوده و ارتباطی به ماینر های سخت افزاری ندارد.

ماده ۲. مشتری گرامی نصب رایگان بوده و چنانچه پروسه آسان و ساده نصب اسکریپت برایتان دشوار است یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارید از طریق سایت راست چین به ما اطلاع دهید تا برایتان نصب و کرده و حاضر و آماده تقدیم کنیم.

ماده ۳. مشتری گرامی برای استفاده از سرویس پیامک باید از یکی از سایت های پیامک یک سرویس ارزان قیمت و پایه خریداری کنید و از آنجایی که وب سرویس هر شرکت با شرکتی دیگر متفاوت است و صد ها نوع وب سرویس وجود دارد باید از طریق سایت راستچین اطلاعات آن را برای ما بفرستید تا ما برایتان نصب کنیم. پیشنهاد ما ملی پیامک است.

ماده ۴. مشتری گرامی برای استفاده از قابلیت تمام اتوماتیک اسکریپت بهتر است ابتدا مدتی در حالت دستی از اسکریپت استفاده کنید تا با کارکرد آن آشنا شوید سپس رفته رفته حالت تمام اتوماتیک را فعال کنید.

ماده ۵. مشتری گرامی برای استفاده از حالت تمام اتوماتیک باید از قابلیت خرید و فروش لحظه ای صرافی مورد نظر مانند بایننس و داشتن وب سرویس استاندارد و پشتیبانی پاسخگو اطمینان حاصل فرمایید. اکثر صرافی های ایرانی قابلیت خرید و فروش لحظه ای را ندارند لذا دقت کنید.

ماده ۶. مشتری گرامیتیم برنامه نویسان ربات دستیار تریدینگ در سود یا زیان شما مطلقا هیچگونه منفعت یا مسئولیتی ندارد و لازمه کار دربازار ارز های دیجیتال تجربه ای حتی اندک است و مسئولیت سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال برعهده کاربر میباسشد.

 

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

  • نصب توسط طراح

پیش نیازها

  • نسخه PHP مورد نیاز: 7.1