اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال دستیار تریدینگ
10 فروش
91% رضایت از 8 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
3,786,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 86
 • پشتیبانی

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال | ربات دستیار تریدینگ

معرفی اسکریپت دستیار تریدینگ

ربات دستیار تریدینگ یک اسکریپت صرافی ارز دیجیتال است. این اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال برعکس ماینر های سخت افزاری که با اتلاف انرژی و مصرف برق فراوان و همچنین نیاز به سردکننده های پرمصرف اقدام به استخراج رمز ارز ها میکنند با کنترل و رصد ثانیه ای بازار از نوسانات قیمتی ارز و سهام استفاده کرده و اقدام به کسب درآمد می کند. ربات دستیار تریدینگ ارز های دیجیتال برعکس ماینر های سخت افزاری با کاهش قیمت ارز توجیه اقتصادی خود را از دست نداده و همواره از درآمد ثابت برخوردار میباشد.

ربات دستیار تریدینگ چگونه کار میکند؟

بسیار ساده است! قیمت تمامی ارز های دیجیتال ( بجز استیبل کوین ها مانند تتر ) دائما در حال نوسان است. در حالت تمام اتوماتیک ربات دستیار تریدینگ وقتی قیمت ارز انتخابی به حداقل خود در خود در یک بازه مشخص ( قابل انتخاب ) رسید ارز خریداری میشود و زمانی که قیمت به حداکثر خود رسید فروخته میشود در حالت دستی اما دستورات به واسطه SMS به ادمین اطلاع رسانی میشود تا بصورت دستی اقدام به خرید و فروش کند. به همین سادگی درآمد پایدار ایجاد میشود!

نکته: از آنجا که بازار ارز گاها با سقوط های پیش بینی نشده ای همراه است اسکریپت دارای سامانه CPS بوده که همواره از سرمایه شما حفاظت میکند. کافیست مقدار ضرر مجاز را به دلار در اسکریپت تعریف کرده تا هر زمان که ضرر معامله به حد نهایی تعریف شده توسط شما نزدیک شد در حالت تمام اتومات اقدام به فروش ارز کند یا در حالت دستی اقدام به اطلاع رسانی بواسطه SMS کند.

قابلیت های اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک دستیار تریدینگ

معرفی قابلیت های راهبردی و تاکتیکی که ربات دستیار تریدینگ را در جایگاه نخست قرار میدهد!

۱. قابلیت خرید و فروش اتوماتیک ارز های دیجیتال و کسب درآمد دلاری برای اولین بار در ایران و بدون نمونه مشابه خارجی

۲. قابلیت اتصال به صرافی انتخابی کاربر و دریافت قیمت های اختصاصی همان صرافی برای اولین بار در ایران

۳. قابلیت انتخاب هر ارز دیجیتالی که صرافی کاربر از آن پشتیبانی میکند و پردازش هم زمان ۱۰ ارز دیجیتال

۳. سامانه CPS یا حفاظت از سرمایه در مقابل ریزش ناگهانی ارز برای اولین بار در ایران و بدون نمونه مشابه خارجی

۴. ثبت تمامی اطلاعات معامله ها و ثبت تمامی ریز سود ها و ریز زیان های معامله

۵. دانلود تمامی داده های بازار و فشرده سازی آن ها که کاربر را بی نیاز از گشتن در گوگل و سایت ها میکند

۶. سامانه مانیتورینگ حرفه ای جهت رصد بازار ارز های دیجیتال

کسب درآمد اتوماتیک و دلاری با اسکریپت دستیار تریدینگ 

این شعاری برای افزایش فروش اسکریپت ما نیست راهکاری است که پس از ۱.۵ سال تحقیق توسعه و شب بیداری ها بدان رسیده ایم

اسکریپت دستیار تریدینگ

پرسش های متداول درباره اسکریپت دستیار تریدینگ

۱. روی چه ارز هایی میتوانم کار کنم؟

روی همه ارز هایی که صرافی شما از آن پشتیبانی کند! همچنین اسکریپت دارای کیف پول داخلی ( Wallet ) میباشد.

۲. آیا میتوانم به معامله های خود دسترسی داشته باشم؟

اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال تمامی معامله های شما را آرشیو میکند. اطلاعات معامله را طبقه بندی کرده و به آن کد اختصاص میدهد قیمت خرید را نیز ثبت میکند تا همیشه به ریز و جزئیات تمامی معامله ها دسترسی داشته باشید. همچنین دارای امکان گزارش گیری در بازه های انتخابی ( تاریخ شمسی ) میباشد.

۳. آیا میتوانم به جزئیات سود یا ضرر معامله دسترسی داشته باشم؟

بله سود یا ضرر معامله هر دقیقه توسط اسکریپت محاسبه شده سپس با تاریخ و زمان و کد انحصاری ثبت میشود.

۴. اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشم اطلاع رسانی چگونه انجام میشود؟

سیستم بواسطه SMS همواره با شما در ارتباط بوده و تمامی دستورات خرید یا فروش یا رسیدن ضرر معامله به حد نهایی انتخاب شده توسط شما را اطلاع رسانی میکند. تمامی پیام های ارسالی آرشیو میشود و دارای امکان گزارش گیری در بازه های انتخابی ( تاریخ شمسی ) میباشد. همچنین چنانچه سرویس پیامک کاربر لگ بزند یا پاسخ ندهد پیام دوباره ارسال میشود.

۵. تنظیمات اصلی اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک ارز دیجیتال چیست؟

۱.ماینر خاموش یا روشن ۲.حالت اتوماتیک خاموش یا روشن ۲.انتخاب نام ۳.انتخاب نام فارم ( مصارف تجاری ) ۴.انتخاب نام پارکینگ ( مصارف تجاری ) ۵.نام کاربری ورود ۶.رمز عبور ورود ۷.سرمایه اولیه با واحد USDT یا تتر ۸.حداکثر ضرر مجاز با واحد USDT یا تتر ۹.کارمزد صرافی ۱۰.انتخاب ارزی که اسکریپت باید روی آن کار کند ۱۱.بازه زمانی کنترل و رصد ارز (تشخیص کمترین قیمت و بیشترین قیمت)

۶. آیا میتوانم ارز های خودم را اضافه کنم؟

انتخاب ارز کاملا به انتخاب کاربر میباشد و کاربر میتواند تا ۱۰ رمز ارز مختلف که توسط صرافی پشتیبانی میشود را در سیستم وارد کند. کاربر فقط نام و Symbol ارز و توضیحاتی مختصر را وارد میکند باقی کار تماما توسط اسکریپت انجام میشود.

۷. آیا میتوانم صرافی خودم را اضافه کنم؟

نکته طلایی اینجاست! قیمت ارز در صرافی های مختلف متفاوت است و گاها تا چند صد دلار اختلاف قیمت دارد چنانچه معیار اسکریپت صرافی بایننس باشد و کاربر در صرافی کوین بیس کار کند صد در صد تمام معامله ها با خطا و ضرر مواجه میشود. برای حل این مشکل در ربات دستیار تریدینگ کاربر قابلیت افزودن API صرافی خود را دارد لذا قیمت ها همیشه دقیق میباشد.

نکته : صرافی پیشفرض بایننس میباشد و تحریم ایران توسط اسکریپت اتوماتیک دور زده میشود

۸. آیا میتوانم تشخیص اتوماتیک ارز های خطرناک را خاموش کنم؟ ( فقط در صورت استقبال فعال میشود )

بله البته پیشنهاد نمیکنیم

۹. آیا میتوانم بجز خودم شخص دیگری را برای دریافت SMS اضافه کنم؟

بله اسکریپت قابلیت ارسال SMS های اطلاع رسانی به فهرست مخاطبین انتخابی کاربر را دارا میباشد

۱۰. ثبت لاگ های عملکردی در اسکریپت های حرفه ای رایج است آیا ربات دستیار تریدینگ لاگ های خود را ثبت میکند؟

بله تمامی لاگ ها از جمله گزارش های اتصال موفق یا ناموفق به صرافی – استعلام قیمت ها – پردازش نوسانات قیمتی بازار ارز و… با تاریخ و زمان ثبت میشود

۱۱. آیا میتوانم ارز های وارد شده در سیستم را مانیتورینگ قیمتی کنم؟

بله تحولات تمامی ارز ها نقطه به نقطه ثبت و ضبط میشود لذا کاربر میتواند در یک بازه زمانی انتخابی به شکل نمودار و تخصصی اقدام به مانیتورینگ ارز ها کند

۱۲. آیا میتوانم با موبایل به اسکریپت دسترسی پیدا کنم؟

راحتی شما در اولیوت است! بله اسکریپت دارای UI ریسپانسیو میباشد و تمامی عملیات ها با موبایل نیز قابل انجام است

نکات مهم پیش از خرید اسکریپت خرید و فروش اتوماتیک دستیار تریدینگ حتما مطالعه شود:

ماده ۱. مشتری گرامی ربات دستیار تریدینگ مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و از نوسان قیمت و بازار سهام ارز های دیجیتال کسب درآمد میکند و تاکید میکنیم کلمه ماینر به معنی معدنچی بوده و ارتباطی به ماینر های سخت افزاری ندارد.

ماده ۲. مشتری گرامی نصب رایگان بوده و چنانچه پروسه آسان و ساده نصب اسکریپت برایتان دشوار است یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارید از طریق سایت راست چین به ما اطلاع دهید تا برایتان نصب و کرده و حاضر و آماده تقدیم کنیم.

ماده ۳. مشتری گرامی برای استفاده از سرویس پیامک باید از یکی از سایت های پیامک یک سرویس ارزان قیمت و پایه خریداری کنید و از آنجایی که وب سرویس هر شرکت با شرکتی دیگر متفاوت است و صد ها نوع وب سرویس وجود دارد باید از طریق سایت راستچین اطلاعات آن را برای ما بفرستید تا ما برایتان نصب کنیم. پیشنهاد ما ملی پیامک است.

ماده ۴. مشتری گرامی برای استفاده از قابلیت تمام اتوماتیک اسکریپت بهتر است ابتدا مدتی در حالت دستی از اسکریپت استفاده کنید تا با کارکرد آن آشنا شوید سپس رفته رفته حالت تمام اتوماتیک را فعال کنید.

ماده ۵. مشتری گرامی برای استفاده از حالت تمام اتوماتیک باید از قابلیت خرید و فروش لحظه ای صرافی مورد نظر مانند بایننس و داشتن وب سرویس استاندارد و پشتیبانی پاسخگو اطمینان حاصل فرمایید. اکثر صرافی های ایرانی قابلیت خرید و فروش لحظه ای را ندارند لذا دقت کنید.

ماده ۶. مشتری گرامیتیم برنامه نویسان ربات دستیار تریدینگ در سود یا زیان شما مطلقا هیچگونه منفعت یا مسئولیتی ندارد و لازمه کار دربازار ارز های دیجیتال تجربه ای حتی اندک است و مسئولیت سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال برعهده کاربر میباسشد.

 

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.1
آخرین پرسش و پاسخ
ATAKHATA
ATAKHATA

سلام و خسته نباشید خدمت شما ، نسخه ۲۰۲۳ آیا الان درحال حاضر منتشر شده ؟ و اون لینکی که در پاسخ به یکی از دوستان قرار داده بودید برای راهنمایی بیشتر (https://demo.rusalan.me) رو بنده وارد شدم ولی با وراد نمودن شماره تلفن همراه احراز هویت نشدم ، آیا بایستی خرید انجام دهم و سپس بتوانم وارد شوم ؟
آیا هنوز هم در صورت خرید مادام العمر خواهد بود ؟
با تشکر.

Arsalan
Arsalan در پاسخ به ATAKHATA
 • طراح محصول

با سلام و احترام
ضمن پوزش بابت تاخیر در پاسخ
هدف در نسخه 2023 تراز 150 درصدی سود آوری در سال است که محقق شده اما فعلا برنامه ای برای عرضه آن به شکل عمومی نداریم مگر تعهداتی که نسبت به پیش فروش آن در سطح بسیار محدود داشتیم. جهت ورود به نسخه دمو مطابق با دستور عمل ذکر شده با پشتیبان ارتباط بگیرید دوست من

shaahinnamazi
shaahinnamazi

سلام نسخه 2023 داستانش چیه از کجا باید تهیه کرد ظاهراً اونه که امکاناتش بالاست و این خیلی آپشن هاش دستیه یک توضیحی بدین ممنون میشم بزرگوار

Arsalan
Arsalan در پاسخ به shaahinnamazi
 • طراح محصول

با سلام و احترام
ضمن پوزش بابت تاخیر در پاسخ
هدف در نسخه 2023 تراز 150 درصدی سود آوری در سال است که محقق شده اما فعلا برنامه ای برای عرضه آن به شکل عمومی نداریم مگر تعهداتی که نسبت به پیش فروش آن در سطح بسیار محدود داشتیم.

aslani606
aslani606

سلام وقت بخیر و تبریک پیشاپیش سال نو
چند سوال
1- قیمت نسخه حرفه ای همین قیمت داخل سایت هست؟
2- من تریدر نیستم و در حد صفر. آیا از حالت اتوماتیک میتونم استفاده کنم که خودش در یک حمایتی خرید کنی و در یک سقفی بفروشه به صورت کاملا خودکار
یا من خودم باید از قبل تعریف کنم که این معامله ارز را در این نقطه باز کن و اگر به این نقطه رسید ببند؟
2- قابلیت فیوچر دار؟
3- به صرافی داخلی مثل نوبیتکس هم میشه وصل کرد یا فقط کوینکس؟
4-لایسنس ماداملعمر هست یا یک ساله؟
5- این اسکریپت بروزرسانی داره؟ یا کلا تعطیل میشه و برنامه نویس روی یک اسکریپت جدید کار میکنه
6- بعد از خرید باید بابت بروزرسانی و ارتقا هزینه پرداخت بشه؟
7-آموزش هم داره؟
8-هاست من ایران هست مشکلی در نصب و اجرا وجود نداره؟( با توجه به اینکه کوینکس فیلتر هست)
سپاس فراوان

Arsalan
Arsalan در پاسخ به aslani606
 • طراح محصول

با سلام و احترام
ضمن تبریک سال نو
به اطلاع میرسانیم آپدیت بزرک و ریشه ای 2023 محصول تا اواخر همین ماه عرضه خواهد شد این آپدیت تمامی موارد مورد پرسش شما همه و همه چیز را یکجا دارد و بواسطه سیستم سبدگردان تماما اتوماتیک کسب سود میکند. برنامه نویسی آن در هلسینکی به سفارش ما انجام شده است و امنیت شبکه نیز بواسطه نرم افزار های بسیار گران روسی تامین میگردد اما فعلا بنده در خصوص همین نسخه فعلی قابل فروش پاسخ خواهم داد این آپدیت بعدا برای تمامی عزیزانی که نسخه فعلی را خریداری کرده باشند عرضه خواهد شد اما چنانچه بعد از عرضه آپدیت 2023 اقدام برای خرید گردد قیمت سه برابر قیمت الان است.

1- قیمت نسخه حرفه ای همین قیمت داخل سایت هست؟
خیر قیمت نسخه حرفه ای 5 میلیون تومان است اما الان آف نوروزی است با قیمت 3900 قابل خرید است

2- من تریدر نیستم و در حد صفر. آیا از حالت اتوماتیک میتونم استفاده کنم که خودش در یک حمایتی خرید کنی و در یک سقفی بفروشه
در این نسخه نیاز به کمی علم ترید است که در جلسات آموزشی رایگان ما کسب میگردد اما در آپدیت 2023 کلا موردی نیست تمام اتوماتیک است.

یا من خودم باید از قبل تعریف کنم که این معامله ارز را در این نقطه باز کن و اگر به این نقطه رسید ببند؟
در این نسخه شما معامله را باز میکنید اما وقتی سود کسب گردید اتوماتیک خودش میبنده و سود رو سیو میکنه شما لازم نیست کاری انجام بدید

2- قابلیت فیوچر دار؟
این نسخه خیر اما نسخه 2023 بله

3- به صرافی داخلی مثل نوبیتکس هم میشه وصل کرد یا فقط کوینکس؟
خیر فقط معتبر جهانی
در این نسخه فقط کوینکس

4-لایسنس ماداملعمر هست یا یک ساله؟
این نسخه مادام العمر است با قیمت 3900 اما نسخه 2023 سالانه هست سالانه 15 میلیون
نکته مهم اینجاست با خرید همین نسخه که لایسنس مادام العمر دارند شما یک برگ برنده دارید آن هم صاحب شدن نسخه 2023 بصورت مادام العمر است چون قرارداد ما از ابتدا با شما مادام العمر بوده که غیر قابل تبدیل است

5- این اسکریپت بروزرسانی داره؟ یا کلا تعطیل میشه و برنامه نویس روی یک اسکریپت جدید کار میکنه
خیر فعالیت رسمی ما توسعه همین نرم افزار بوده که البته ساخت نسخه 2023 در فلاند صورت گرفته اینجا توسط ما پشتیبانی میگردد

6- بعد از خرید باید بابت بروزرسانی و ارتقا هزینه پرداخت بشه؟
خیر ساختار کاملا شبیه به آپدیت یک آنتی ویروس است رایگان و همیشگی

7-آموزش هم داره؟
بله
8-هاست من ایران هست مشکلی در نصب و اجرا وجود نداره؟( با توجه به اینکه کوینکس فیلتر هست)
خیر تحریم دور زده میشود کلا هاست باید ایران باشد

لطفا از طریق لینک دمو با بنده ارتباط داشته باشید در وویس بهتر میشود راهنمایی کرد
https://demo.rusalan.me

hamidrezajh
hamidrezajh

سلام ایا امکان خرید و فروش از اختلاف قیمت دو صرافی وجود داره به صورت اتوماتیک؟
اگه وجود نداره امکان شخصی سازی وجود داره؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به hamidrezajh
 • طراح محصول

با سلام و احترام
ما علم پیاده سازی آربیتراژ را داریم اما به دلیل ریسک و احتمال بالای تبدیل سود به زیان کار نمیکنیم
از نظر ما نوسان گیری مداوم بهترین شیوه کسب سود از بازار ارز دیجیتال است

doctor
doctor

سلام

من هیچ سر رشته ای از بازارهایی مثل ارز ندارم اماچون میدونم سود خوبی داره دوست دارم واردش بشم

میخاصتم بدونم بعد از خرید امکان کانفیگ ، نصب ، میزان کسب درامد از سود هر ارز و کلا هر چیزی که نیاز هست رو برامون در ربات انجام میدید؟

کاملا خودکار هست درسته ؟

مجدد تاکید میکنم متاسفانه اطلاعات من در حد 0 هست اما خب دوست دارم یک کسب درامد خاموش هم از این بستر داشته باشم که خودکار باشه (مثلا ماهی یبار چک کنم و خود سیستم همه کاراشو بکنه ، با کانفیگی که البته شما کردید)

روی هاست هم نصب میشه و اگه بله چه مشخصاتی نیازه ؟

و این سوال احتمالا غیر حرفه ای هست ، میانگین متوسط کسب درامدی که از این اسکریپت میشه داشت چقدر هست درماه ؟

باتشکر

Arsalan
Arsalan در پاسخ به doctor
 • طراح محصول

با سلام و احترام
لطفا دمو نسخه حرفه ای را بررسی بفرمایید
https://demo.rusalan.me
1.(من هیچ سر رشته ای از بازارهایی مثل ارز ندارم اماچون میدونم سود خوبی داره دوست دارم واردش بشم)
پاسخ: نرم افزار های دستیار تریدینگ نیاز به سطوح ابتدایی اطلاعات ترید دارند اما راه حل هایی برای عزیزانی که هیچگونه اطلاعاتی نداشته و صرفا برنامه سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول خود دارند وجود دارد که میتواند برای اطلاعات بیشتر با پشتیبان از طریق لینک دمو راهنمایی دریافت بفرمایید

2.(میخاصتم بدونم بعد از خرید امکان کانفیگ ، نصب ، میزان کسب درامد از سود هر ارز و کلا هر چیزی که نیاز هست رو برامون در ربات انجام میدید؟)
بله تمام کار ها توسط دوستان انجام شده و در نهایت طی 2 تا 3 روز جلسات آموزشی خواهیم داشت تا با نرم افزار آشنا شوید
3.(کاملا خودکار هست درسته ؟)
نسخه حرفه ای نیمه خودکار و نیاز به حضور تریدر دارد اما همانطور که گفتم راه حل هایی ایمن وجود دارد
4.(روی هاست هم نصب میشه و اگه بله چه مشخصاتی نیازه ؟)
بله هم روی هاست شما هم سرور های ما قابلیت نصب دارد
***********************
5.(و این سوال احتمالا غیر حرفه ای هست ، میانگین متوسط کسب درامدی که از این اسکریپت میشه داشت چقدر هست درماه ؟)
خواهش میکنم پرسش شما غیر حرفه ای نیست
پاسخ: ماهانه 10 تا 15 درصد تضمینی و سالانه 100 تا 150 درصد در شرایطی که سرمایه گذاری در بانک حداکثر 2 درصد سودآوری دارد

6. (مجدد تاکید میکنم متاسفانه اطلاعات من در حد 0 هست اما خب دوست دارم یک کسب درامد خاموش هم از این بستر داشته باشم که خودکار باشه (مثلا ماهی یبار چک کنم و خود سیستم همه کاراشو بکنه ، با کانفیگی که البته شما کردید))
این مورد درخواستی شما برای سرمایه های بالای 10 هزار دلار امکان پذیر بوده اصتلاحا بدان سبدگرانی میگویند و قرارداد دارداما برای سرمایه های زیر 1000 دلار اطمینان خاطر میدهم فقط توسط تیم ما آن هم تمام اتوماتیک با نظارت کارشناس انجام میشود

doctor
doctor در پاسخ به Arsalan

درود مجدد

ممنون از پاسخ دهی شما

ینی پس نصب و راه اندازی خود اسکریپت و اون پلن کسب درامد رو که قرار از ارز ها داشته باشیم رو کانفیگ میکنید

بعد برای شروع (اولین بار) چقدر باید شارژ کنیم تا شروع کنیم ببینیم چجوریه

من بیشتر اون خودکاره مهم هست برام که بعد از یک بار کانفیگ برای کسب درامد توسط شما ، نیاز نباشه دیگه کسی روی اسکریپت باشه و همش تنظیم و اینجور موارد رو انجام بده و ما خودمون حالا هفته ای و ماهانه سر بزنیم ببینیم درامد به چه صورت شده (کانفیگی برای درامد انجام نخواهیم بدیم مجدد و صرفا سیستم و میزان درامد رو ببینیم)

ینی خرید و فروش رو خودکار انجام بده و درامد رو سیو کنه

این نسخه حرفه ای میباشد ؟ (چون داخل دیدگاه ها فرموده بودید هنوز اون نسخه منتشر نشده ، این که قراره بخریم همون نسخه میباشد؟)

Arsalan
Arsalan در پاسخ به doctor
 • طراح محصول

سلام و عرض ادب مجدد
خیر

shahin
shahin

با سلام
چند تا سوال
اول اینکه آیا به بایننس میتونم بدون ایراد وصلش کنم؟
دوم اینکه میتونم استراتژی خودم رو هم بهش بدم؟
سوم اینکه با استراتژی خودتون که توی ربات موجوده میانگین سود ماهانتون تو زمان نرمال بازار چقدر بوده؟
چهارم اینکه تو نسخه ی حرفه ای همون ده ارز رو همزمان رصد میکنه؟ امکان افزایشش وجود نداره؟
پنجم اینکه چطور میشه به دمو دسترسی داشت؟ چون شماره موبایل نیاز داره برای لاگین و هرچی وارد میکنم میگه اشتباه است.

Arsalan
Arsalan در پاسخ به shahin
 • طراح محصول

با سلام و احترام
1.خیر در حال حاضر فقط صرافی کوینکس تحت پوشش میباشد
2.در شرایط عادی بازار حدود 70 درصد معاملات به حد سود برخورد میکند
3.متاسفانه خیر اما هم زمان امکان 10 معامله میسر میباشد
4.با پشتیبان نسخه دمو هماهنگ کنید کد را براتون بفرستند
https://demo.rusalan.me
اطلاعات در صفحه هست
دقت بفرمایید این نسخه حرفه ای است

xenia
xenia

سلام وقت بخیر - تعدادی سوال دارم
1- از چه اندیکاتور و اسیلاتور هایی استفاده میشه؟ چه استراتژی رو برای سیگنال خرید استفاده می کنه؟
2- وین ریت معاملات دستی و اتومات بطور حدودی چقدر هست؟
3- آیا از فیوچرز هم پشتیبانی میکنه یا فقط اسپات هست؟
4. آیا امکان شخصی سازی برای مارکت فارکس هم وجود داره؟
5. آیا امکان تعریف 2 ساب دامین (دوتا اکانت) با یک لایسنس وجود دارد یا باید دوباره خریداری کنیم؟
6. چند ارز را می توان به پنل اضافه کرد؟ آیا فقط همین 10 تا ارز رو ساپورت میکنه؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به xenia
 • طراح محصول

با سلام و احترام
1.فرمول ها متعلق به چندین تحلیلگر خبره است که پس از بک تست های فراوان به شکل اسکریپت پیاده سازی شده اند
2.در شرایط عادی بازار حدود 70 درصد معامله ها به حد سود میرسد
3.خیر فقط اسپات است
4.بله اتفاقا در تحقیقاتی انجام شده است
5.خیر هر لایسنس متعلق به یک دامین است مگر عاملیت فروش داشته باشید
6.همه ارز های تحت پوشش کوینکس اما تا 10 ارز را میشود تحت نظر گرفت و تا 10 معامله هم زمان نیز میتوان باز نمود

xenia
xenia در پاسخ به Arsalan

1. صرافی های کوکوین، نوبیتکس و والکس رو ساپورت میکنه؟ اگر بله امکان ترید اتومات در کوکوین هست؟
2. آیا امکان گرفتن تست ریل وجود داره قبل از خرید؟ مثلا حالت منوآل

Arsalan
Arsalan در پاسخ به xenia
 • طراح محصول

سلام مجدد
خیر در حال حاضر فقط کوینکس تحت پوشش میباشد که روابط بسیار عالی با ایران دارد و صرافی دیگر به مرور اضافه خواهند شد
نسخه دمو در زیر قرار داده شده است هماهنگی بفرمایید امکان تست فراهم میکنیم
https://demo.rusalan.me

mat100
mat100

و سوال دیگه اینکه نسخه ای که تو راست چین هست یعنی همین نسخه کامله؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به mat100
 • طراح محصول

با سلام و احترام
خیر نسخه حرفه ای هنوز در راستچین قرار داده نشده است

mat100
mat100 در پاسخ به Arsalan

ورود به نسخه حرفه ای امکان پذیر نیست.هر شماره ای که وارد میکنم ارور میده و میگه شماره اشتباه است

Arsalan
Arsalan در پاسخ به mat100
 • طراح محصول

سلام و عرض ادب مجدد
لطفا جهت لاگین با مشخصات تماس که در صفحه لاگین موجوده ابتدا هماهنگی بفرمایید تا راهنمایی انجام شود

بهناز میر
بهناز میر در پاسخ به mat100

درود و عرض ادب
دوست عزیز محصول مطابق پیش نمایش و توضیحات تقدیم شما می شود
هر امکانی مدنظر شما در همین قسمت سوال کنید که پشتیبان پاسخ شما را بدهند و سپس خرید کنید

کارشناس پشتیبانی راست چین

mat100
mat100

سلام.برای راه اندازی باید هاست و دامنه داشت؟روی vps هم امکان راه اندازی داره؟
اگه پاسخ مثبت هست لطفا مشخصاتی که بایدهاست و vps داشته باشن رو جداگانه توضیح بدید

Arsalan
Arsalan در پاسخ به mat100
 • طراح محصول

با سلام و احترام
خیر نیاز به vps نبوده و یک هاست ساده + دامنه کفایت میکند زیرا پردازش های فوق سنگین تحلیل و حمایت و مقاومت یابی برای کاهش هزینه تریدر ها خارج از اسکریپت انجام میگردد و نتایج آن برای اسکریپت تریدر ارسال میگردد

hrnazarkhani
hrnazarkhani

با سلام و خسته نباشید
1. نسخه ای که الان میخام از این سایت خریداری کنم نسخه کامل هست ؟ چون در تیکت های مختلف گفتید نسخه کامل نیست
2. دمو اصلا باز نمیشود لظفا برای دریافت دمو راهکاری ارایه کنید ( نسخه کامل و حرفه ای )
3. از طرافی kucoin به صورت کامل پشتیبانی میکند ؟( دستی - نیمه دستی - اتوماتیک ؟)
4.نسخه کامل چند ارز را همزمان مانیتور میکند ؟ و چند ازر را هم زمان معامله میکند ؟
4. در رابطه با تاییده اسگریپت لطفا ادرس سایت یکی از مشتریان را بگید از ایشان ما ساب دامنه بگیریم تستس کنیم ( در صورت امکان )
5.نصب و راه اندازی ... اموزش کامل ؟ ..... پشتیبانی دارد ؟
6. بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از کار نرم افزار به چه صورت هست ایا راست چین تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی کاربر را میدهد ؟ شرایط بازگشت وجه را بفرمایید
7. روش اتوماتیک را بیشتر توضیح دهید امکان ترید خودکار و مداوم بدون دخالت کاربر را دارد ؟
تشکر
تشکر

Arsalan
Arsalan در پاسخ به hrnazarkhani
 • طراح محصول

با سلام و احترام
1.خیر نسخه رده خارج و قدیمی هست جهت دریافت نسخه جدید لینک دمو همین اسکریپت به آدرس زیر را باز بفرمایید و با بنده در ارتباط باشید
https://atico.space/oldversion/zero/login.php
2.لینک فوق را لود بفرمایید تغییر دامین دادیم اخیرا
3.از صرافی coinex پشتیبانی میکند نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و ساختار حفاظت از سرمایه
4.نسخه حرفه ای تمامی ارز های Coinex را تحت پوشش دارد و همزمان 10 ارز را مانیتور کرده و هم زمان تا 10 معامله را نیز مدیریت کامل میکند ( حفاظت از سرمایه و... )
5.بله نسخه دمو کامل موجوده که خدمتتون جهت تست ارسال میگردد ( امکان ارسال اطلاعات مشترکین وجود ندارد )

7.ضمانتنامه فنی عملکرد اسکریپت - معاملات تا حدی بستگی به شرایط بازار و هوش تریدر دارد لذا ضمانتنامه فقط به عملکرد فنی اختصاص داده میشود
8.در دوره آموزشی کامل و مفصل توضیح داده میشود خیر اساسا کاربرد این دستیار 1.دور زدن تحریم 2.دور زدن قطع اینترنت بین الملل 3.مدیریت معاملات 4.نوسان گیری آسان با استفاده از سیگنال های دریافتی میباشد

new2m
new2m

سلام و درود
این اسکریپت خرید و فروش بین چند تا صرافی هم انجام میده ؟ یعنی یه چیزی مثل آربیتراژ ؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به new2m
 • طراح محصول

با سلام و احترام
خیر اساسا کاربرد این دستیار ( نسخه حرفه ای ) 1.دور زدن تحریم 2.دور زدن قطع اینترنت بین الملل 3.مدیریت معاملات 4.نوسان گیری آسان با استفاده از سیگنال های دریافتی میباشد

Masoud Ghasemi
Masoud Ghasemi

با سلام و احترام
آیا امکان اضافه کردن این اسکریپت به سایت وردپرس وجود دارد؟
آیا می توان از محصول تست گرفت؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به Masoud Ghasemi
 • طراح محصول

با سلام و احترام
بله مسلما همچنین امکان فروش ( تضمین درآمد توسط شرکت ) در نسخه حرفه ای وجود دارد
جهت کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک دمو همین محصول شوید

3dmotion
3dmotion

تخفیف یلدا برای این محصول کی فعال میشه؟

فاطمه آمیغی
فاطمه آمیغی در پاسخ به 3dmotion

درود بر شما دوست و همراه عزیز
کاربر گرامی اعلام تاریخ مشخص میسر نمیباشد ، لطفا جشنواره را دنبال نمایید

با تشکر پشتیبانی راست چین

aslannavid
aslannavid

چطور میتونیم تستش کنیم نحوه عملکردش رو؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به aslannavid
 • طراح محصول

با سلام و احترام
لینک دمو نسخه حرفه ای : https://demo.rusalan.me
شماره جهت لاگین : 09362467382
درخواست احراز رو بزنید کد به شماره بالا میاد و ما آن را خدمت شما ارسال میکنیم قبل از لاگین به شماره فوق یک پیامک دهید

mehran121
mehran121 در پاسخ به Arsalan

سلام
نسخه حرفه ای چه زمانی در راست چین قرار داده خواهد شد ؟

aslannavid
aslannavid

سلام ببخشید این اسکریپت شما فقط خرید میکنه؟فیوچرز استفاده نمیکنه؟و‌همیشه‌مادام المر میتونیم استفاده کنیم؟

Arsalan
Arsalan در پاسخ به aslannavid
 • طراح محصول

با سلام و احترام
در نسخه حرفه ای هم خرید انجام میشود هم اتوماتیک پس از کسب پاداش از سیکل نوسان سهام فروخته میشود و بله لایسنس نسخه حرفه ای ( این نسخه قدیمی و محدود هست ) هم مادام العمر میباشد.

khunires
khunires

سلام و وقت بخیر
آقا من یک سوال دارم اینو خیلی ساده جواب بدید من قصد خرید اسکریپت رو دارم.
اول من یه توضیحی درباره اسکریپتتون بدم بعد سوال بپرسم:
اسکریپت شما کارش اینه که: من بیت کوین رو روی 2000 دلار میخرم و هر زمان چه 1 روز بعد چه 20 روز بعد قیمتش شد 2100 دلار به من اطلاع میده من بیت کوین رو همون لحظه به صورت فوری بفروشم و 2100دلار بیاد توی کیف پول کوینکسم و دوباره بیام با 2100 دلار بیت کوین بخرم قیمتش مثلا هر موقع شد 2200 دلار دوباره بفروشمش و این 2200 دلار دوباره بیاد توی کیف پول کوینکس من؟
همین؟ درسته؟ عینا عملکردش همینه؟ یا نه مثلا میگه توی بازه زمانی مثلا 4 روزه باید از 2000 دلار بیاد روی 2100 اگر توی 4 روز اینچنین نشد 2000 دلار ما میپره؟

یه توصیف خیلی ساده و ابتدایی ازین موضوع برامون بزار ممنونت میشم دست بوستیم، چون اصل هزینه ایی که قراره برای این ربات بکنیم دقیقا به همین سوال من برمیگرده و اگر این ربات اینکارو انجام بده واقعا ارزش خرید داره.

بازم ممنونم که وقت گذاشتی، خوندی، جواب درست بهمون میدی.

Arsalan
Arsalan در پاسخ به khunires
 • طراح محصول

با سلام و احترام
بله مورد نخست درسته. ابتدا عرض کنم پریدن یا لیکویید سرمایه مطلقا در این پلتفرم نوسان گیر وجود ندارد علاوه بر آن با تعریف حد استاپ میتوانید حد نهایی زیان را در معامله ها تعریف کنید تا حتی اگر حمام خون بیت کوین هم رخ داد از سرمایه شما حفاظت شده و مطلقا مقدار زیان از مقدار مجاز تعریف شده بیشتر نشود. بطور کلی در نسخه حرفه ای این نوسان گیر خیلی راحت با کف یابی قیمت ارز در تایم فریم ۲۴ ساعته میتوانید ارز انتخابی را در کف قیمت خریده و در قله قیمت بفروشید مثلا فرض کنیم ۲۰۰۰ کف قیمت است و ۲۲۰۰ قله قیمت وقتی قیمت به حدود ۲۰۰۰ رسید سیستم به شما سیگنال خرید میدهد و شما خرید رو انجام میدید و یک سود معقول هم با توجه به میزان سرمایه ( مثلا برای ۱۰۰ دلار ۲ دلار سود معقول نوسان است ) تعریف میکنید و صبر میکنید تا سیکل قیمت به سمت بالا حرکت کنه خود سیستم وقتی سود مورد نظر حاصل شد معامله رو میبنده و اطلاع هم میده و اگر شما با ۱۰۰ دلار سرمایه ورود کرده باشید ۱۰۲ دلار سرمایه در حساب شما لحاظ میشود. تفاوت نسخه حرفه ای با این نسخه لیمیت و محدود کیفیت بالای محصول قابلیت ۱۰ معامله هم زمان و مانیتورینگ هم زمان ۱۰ ارز + سیگنال های دقیق تر رابط کاربری بهتر + اپلیکیشن و کلاس آموزشی است برای دریافت دمو نسخه حرفه ای لینک دمو را در همین پیج باز کرده و بررسی بفرمایید

Lincer
Lincer

سلام وقت شما بخیر
کاش یه استیتمنت از کارکرد درازمدت ربات رو می‌ذاشتین که حداقل بدونیم چقدر کارکردش موفقیت آمیزِ، چون عکسی که گذاشتین ظاهراً یه معامله‌س
متشکرم

Arsalan
Arsalan در پاسخ به Lincer
 • طراح محصول

با سلام و احترام
این نسخه صرفا اثبات تکنولوژی هست و نسخه اصلی کاملا متفاوت و بسیار حرفه ای تر هست دقت بفرمایید مجموعه ما تخصصی روی ابزار های دستیار تریدینگ کار میکنه و نه ربات جهت دریافت دمو نسخه حرفه ای هم لینک پیشنمایش را بررسی بفرمایید
https://atilab.ir/zcybereagle

Lincer
Lincer در پاسخ به Arsalan

خیلی ممنونم نمی‌شه یه تست 14 15 روزه ای بدید چون کار نکردم و برای استفاده شخصی می‌خوام اگر کارکردش خوب باشه قطعاً خریداری می‌کنم.

ar.tohidamoli@gmail.com
ar.tohidamoli@gmail.com

سلام وقت بخیر آیا شما ربات آربیتراژ هم طراحی می کنید؟ اگر جواب مثبت بود لطفا بصورت لینک توضیحات ارسال کنید تا درصورت نیاز سوالات مربوط به نحوه عملکرد ربات از شما بپرسم.

Arsalan
Arsalan در پاسخ به ar.tohidamoli@gmail.com
 • طراح محصول

با سلام و احترام
آربیتراژ خیر اما نسخه بسیار حرفه ای همین سیستم موجوده

mhnaderi1366
mhnaderi1366

سلام وقت بخیر
پیش نمایش باز نمیشه .
اگر امکانش هست از مجموعه هایی که خریداری کردن مشخصات بدید که بتونیم تست بگیریم از نرم افزار . ممنونم

Arsalan
Arsalan در پاسخ به mhnaderi1366
 • طراح محصول

حتما فریم راستچین (نوار بالایی) را ببندید همچنین دقت بفرمایید این نسخه ابتدایی و اثبات تکنولوژی هست نسخه حرفه کاملا متفاوت میباشد

Arsalan
Arsalan در پاسخ به mhnaderi1366
 • طراح محصول

با سلام و احترام
یکبار دیگه سایت پیشنمایش رو باز کرده و بررسی بفرمایید ببنید اوکی شده؟

amir you
amir you

با عرض سلام وقت بخیر
بنده تریدر هستم و تقریبا متوجه شدم پلتفرم شما به چه صورت میباشد .
قصد خرید نسخه حرفه ای را دارم راهنمایی بفرمایید باید چگونه ثبت سفارش کنم
و اینکه
ورود به نسخه دمو انجام نمیشود

Arsalan
Arsalan در پاسخ به amir you
 • طراح محصول

با سلام و احترام
یکبار دیگه سایت پیشنمایش رو باز کرده و بررسی بفرمایید ببنید اوکی شده؟

مشاهده بیشتر
بستن