اسکریپت هوشمند صرافی ارز دیجیتال رصد
پیشنمایش زنده
7 فروش
66% رضایت از 4 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
2,290,000 تومان

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال | اسکرپت سایت آماده صرافی ارز دیجیتال | اسکریپت Rasad | اسکریپت صرافی خودکار رصد | اسکریپت صرافی اتوماتیک | اسکریپت صرافی هوشمند رصد | اسکریپت هوشمند صرافی ارز دیجیتال رصد (محافظ 100% سرمایه شما در بازار رمز ارزها)

اسکریپت هوشمند رصد

محـافـظ کامل سـرمایـه شـما جهت سرمایه گذاری موفق ، سودمند و بدون حتی کوچکترین ضرر در بازار ارزهای دیجیتال ، همیشه تو سود باشید

با پشتیبانی از تمام ارزهای دیجیتال موجود در جهان – (بیش از 17000 ارز دیجیتال) ، متصل به بازار جهانی

اسکریپت صرافی هوشمند رصد ، دستیار شما جهت سرمایه گذاری موفق و سودمند در بازار ارزهای دیجیتال – بدون حتی تجربه کوچکترین ضرر ، همیشه تو سود باشید

عملکرد اسکریپت هوشمند رصد بصورت %100 موفق و پایدار است و کوچکترین درصد خطایی به هیچ عنوان ندارد

معرفی اسکریپت صرافی هوشمند رصد

رصد یک اسکریپت صرافی ارز دیجیتال کاملا جدید و هوشمند با ایده و خلاقیت برنامه نویسان ایرانی است که در جهت محافظ %100 سرمایه شما و کسب سود واقعی در بازار ارزهای دیجیتال طراحی شده است. با اسکریپت صرافی رصد برای سرمایه خود ، میزان حداکثر سود یا ضرر را مشخص می کنید و زمانیکه ارز دیجیتال مورد نظر شما به حد انتخابی سود یا ضرر شما رسید به صورت خودکار در هر لحظه از شبانه روز با پیامک و تماس تلفنی و… به شما اطلاع رسانی می کند تا ارز دیجیتال خود را بفروشید ، یا درصورت شخصی سازی اسکریپت هوشمند رصد شما می توانید ارز دیجیتالتان را به صورت کاملا اتوماتیک قبل از رسیدن به حد سود یا ضرر بفروشد ، به این ترتیب با این اسکریپت شما هیچ زمانی هیچگونه حتی کوچکترین ضرری را تجربه نخواهید کرد و همیشه تو سود هستید.

اسکریپت اتوماتیک رصد چگونه کار میکند؟

نحوه فروش خودکار ارز دیجیتال با اسکریپت هوشمند رصد به صورت زیر است:

 • ارز دلخواه خود را که سرمایه گذاری انجام داده اید را انتخاب می کنید
 • مقدار ارز دیجیتالی که سرمایه گذاری انجام داده اید را وارد کنید
 • حد ضرر و حد سود سرمایه خود را معین کنید
 • با تعیین میزان سود یا ضرر توسط شما ، قبل از اینکه سرمایه شما به بازه تعیین شده رسید به صورت خودکار در هر لحظه از شبانه روز به شما اطلاع رسانی می کند یا درصورت شخصی سازی اسکریپت هوشمند رصد شما می توانید ارز دیجیتالتان را به صورت کاملا اتوماتیک قبل از رسیدن به حد سود یا ضرر بفروشد ، به این ترتیب با این اسکریپت شما هیچ زمانی هیچگونه حتی کوچکترین ضرری را تجربه نخواهید کرد و همیشه تو سود هستید.

اسکریپت هوشمند رصد به صورت لحظه ای در ۲۴ ساعت شبانه در هر ثانیه مشغول به مانیتورینگ و محافظت از سرمایه شماست و هیچ زمانی اجازه نمیدهد که سرمایه شما حد ضرر یا سود را رد کند و ضرر کنید ❤ قبل رسیدن به حد ضرر در هر ساعت از شبانه روز با پیامک و تماس تلفنی و راه های ارتباطی دیگر … به شما اطلاع رسانی می کند.

همچنین درصورت شخصی سازی اسکریپت صرافی هوشمند رصد حتی این قابلیت ویژه وجود دارد که چناچه صرافی شما قابلیت ارائه وب سرویس را داشته باشد، اسکریپت اتوماتیک رصد می تواند بصورت خودکار قبل از رسیدن به حد ضرر به صرافی شما وصل شود و اقدام به فروش ارز شما بصورت اتوماتیک کند. ( یعنی تمام مراحل سرمایه گذاری و محافظت از سرمایه گذاری و فروش ارز دیجیتال بصورت کاملا اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی انجام شود )

تست اسکریپت اتوماتیک رصد

برای ورود به پیش نمایش اسکریپت هوشمند رصد کلیک کنید

نام کاربری : admin  /  رمز عبور: admin

امکانات و ویزگی های اسکریپت هوشمند رصد، اسکریپت صرافی اتوامتیک ارز دیجیتال

پایداری و قدرت این اسکریپت بگونه ای هست که شما حتی 100 سال هم سرمایه خود را بحال خود در صرافی رها کنید در این 100 سال بصورت ثانیه ای و لحظه ای اسکریپت هوشمند رصد، درحال رصد و پالایش لحظه ای در جهت محافظت سرمایه شما خواهد بود تا کوچکترین ضرری نکنید!

همچنین شما حتی اگر هیچ گونه دانش فنی هم نسبت به بازار ارزهای دیجیتال نداشته باشید باز هم با اسکریپت هوشمند رصد می توانید وارد این بازار پر سود شوید و بدون حتی کوچکترین ضرر با خیال راحت و بدون ریسک و استرسی راحت کسب سود کنید. اسکریپت صرافی اتوماتیک رصد یک محصول ایرانی است و برای اولین بار توسط تیم برنامه نویسی و توسعه نکست وب طراحی، پیاده سازی و ایده نگاری شده است و هیچگونه نمونه مشابه (ایرانی – خارجی) تا این لحظه وجود ندارد.

عملکرد اسکریپت هوشمند رصد بصورت %100 موفق و پایدار است و کوچکترین درصد خطایی به هیچ عنوان ندارد. زیرا از زیر ساخت و تجهیزات و الگوریتم های اختصاصی و به روز تیم نکست وب پیروی می کند. با این اسکریپت شما هیچ وقت ، هیچگونه حتی کوچکترین ضرری را در بازار ارزهای دیجیتال تجربه نخواهید کرد. این اسکریپت به گونه ای طراحی شده است، حتی شما هیچگونه دانش فنی هم نسبت به بازار های ارزهای دیجیتال نداشته باشید هم می توانید با این اسکریپت با خیال راحت به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوید و فعالیت کنید و بدون هیچگونه ضرری همیشه کسب سود انجام دهید.

اسکریپت صرافی هوشمند رصد مناسب چه کسانی هست؟

اسکریپت صرافی ارزدیجیتال خودکار رصد مناسب افراد شخصی و سازمان ها و شرکت هایی که در امور سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند مناسب می باشد. افراد شخصی و سازمان ها و شرکت ها با اسکریپت صرافی هوشمند رصد ، ضامنِ محافظِ سرمایه خود و مشتریان خود در بازار سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال می باشند.

امکانات شاخص اسکریپت صرافی خودکار رصد

حال که با نحوه کارکرد اسکریپت هوشمند رصد آشنا شدید در ادامه به معرفی سایر امکانات اسکریپت صرافی ارز دیجیتال رصد  می پردازیم:

 • رصد و پالایش لحظه ای و ثانیه ای کل بازار ارزهای دیجیتال در جهت حفظ سرمایه شما بصورت مستمر و کاملا یکپارچه
 • ایجاد شرط های متنوع در جهت تعیین بازه سود و ضرر سرمایه شما
 • امکان اطلاع رسانی فروش یا خرید ارز از طریق پیامک و تماس تلفنی در هر ساعت از شبانه روز بصورت کاملا اتوماتیک در جهت حفظ سرمایه شما
 • امکان اتصال به وب سرویس صرافی و فروش ارز شما بصورت اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی قبل از رسیدن به حد سود یا ضرر (درصورت شخصی سازی)
 • امکان برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت برای سرمایه خود ( از برنامه ریزی دقیقه ای تا 1000 ساله )
 • امکان مشاهده تغییرات و جزئیات و اطلاعات جهانی تمام ارزهای دیجیتال بصورت کاملا لحظه ای و زنده
 • نمایش تمام تغییرات بصورت لحظه ای و زنده بر روی نمودار با درصد و تحلیل ویژه
 • متصل به بازار جهانی
 • عملکرد و پایداری 100 درصد / بدون هیچ درصد خطایی
 • سازگار و قابل اجرا در انواع موبایل ها، تبلت ها، لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترها
 • قابلیت تحلیل هوشمندانه و ارائه پیشنهاد و گزارش برای خرید و فروش ارزها بر اساس شرایط بازار (بزودی در آپدیت بعدی)

آینده ی کاری اسکریپت هوشمند رصد

رصد یک اسکریپت کاملا جدید و هوشمند با ایده و خلاقیت برنامه نویسان ایرانی هست که توسط تیم برنامه نویسی نکست وب توسعه و ارائه داده می شود و به زودی طی آپدیت های ماهانه آتی تمام بازارهای سرمایه گذاری از جمله ( بازار بورس ایران، بازار طلا، بازار نفت، بازار فارکس را پوشش می دهد ) اما در حال حاضر کل بازار ارزهای دیجیتال را بصورت یکپارچه بدون هیچ نقصی پوشش می دهد

شرایط نصب و راه اندازی و نگهداری اسکریپت رصد

اسکریپت هوشمند رصد کاملا سبک و بهینه و سریع و کاملا پایدار طراحی شده هست که هیچ فشاری به هاست وارد نمیکند. حتی روی هاست سیپنل با فضای 50 مگابایت هم قابل اجرا و راه اندازی می باشد ولی توصیه می شود چناچه تعداد سرمایه گذاری های شما خیلی زیاد هست حجم هاست را کمی بالاتر تهیه کنید. حتی این قابلیت وجود دارد اسکریپت صرافی هوشمند رصد در کنار سایت های دیگرتان دریک هاست باهم نصب شوند.

سازمان و شرکت های گسترده و خیلی بزرگ که استفاده سازمانی یا شرکتی بصورت خیلی گسترده از اسکریپت هوشمند رصد را با مشتریان خیلی زیاد دارند، باید هاست با حجم بالاتر انتخاب کنند و همچنین api تهیه کنند و همچنین باید اسکریپتشون شخصی سازی جدا صورت بگیرید.

ولی در استفاده شخصی، شرکتی و سازمان های متوسط و پایین از نظر تعداد مشتری – نیاز به هاست کاملا معمولی هست و نیازی به تهیه api نیـست و هیچ محدودیتی ندارد.

با اسکریپت صرافی هوشمند رصد = با خیال راحت و امنیت بدون استرس و نگرانی و ریسک و بدون هیچ ضرری در بازارهای ارزهای دیجیتال وارد شوید و اقدام به سرمایه گذاری کنید و کسب سود واقعی انجام دهید و همیشه تو سود باشید.❤

اسکریپت صرافی هوشمند رصد مناسب استفاده شخصی، شرکتی و سازمانی می باشد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

 • نصب توسط طراح
 • بهینه سازی قالب

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2