اسکریپت هوشمند صرافی ارز دیجیتال رصد
8 فروش
از 5 رأی
72% رضایت
بازخوردی برای پشتیبانی طراح ثبت نشده است
- پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
8.752 میلیون تومان
قیمت محصول:
8,752,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 55
 • پشتیبانی

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال | اسکرپت سایت آماده صرافی ارز دیجیتال | اسکریپت Rasad | اسکریپت صرافی خودکار رصد | اسکریپت صرافی اتوماتیک | اسکریپت صرافی هوشمند رصد | اسکریپت هوشمند صرافی ارز دیجیتال رصد (محافظ 100% سرمایه شما در بازار رمز ارزها)

اسکریپت هوشمند رصد

محـافـظ کامل سـرمایـه شـما جهت سرمایه گذاری موفق ، سودمند و بدون حتی کوچکترین ضرر در بازار ارزهای دیجیتال ، همیشه تو سود باشید

با پشتیبانی از تمام ارزهای دیجیتال موجود در جهان – (بیش از 17000 ارز دیجیتال) ، متصل به بازار جهانی

اسکریپت صرافی هوشمند رصد ، دستیار شما جهت سرمایه گذاری موفق و سودمند در بازار ارزهای دیجیتال – بدون حتی تجربه کوچکترین ضرر ، همیشه تو سود باشید

عملکرد اسکریپت هوشمند رصد بصورت %100 موفق و پایدار است و کوچکترین درصد خطایی به هیچ عنوان ندارد

معرفی اسکریپت صرافی هوشمند رصد

رصد یک اسکریپت صرافی ارز دیجیتال کاملا جدید و هوشمند با ایده و خلاقیت برنامه نویسان ایرانی است که در جهت محافظ %100 سرمایه شما و کسب سود واقعی در بازار ارزهای دیجیتال طراحی شده است. با اسکریپت صرافی رصد برای سرمایه خود ، میزان حداکثر سود یا ضرر را مشخص می کنید و زمانیکه ارز دیجیتال مورد نظر شما به حد انتخابی سود یا ضرر شما رسید به صورت خودکار در هر لحظه از شبانه روز با پیامک و تماس تلفنی و… به شما اطلاع رسانی می کند تا ارز دیجیتال خود را بفروشید ، یا درصورت شخصی سازی اسکریپت هوشمند رصد شما می توانید ارز دیجیتالتان را به صورت کاملا اتوماتیک قبل از رسیدن به حد سود یا ضرر بفروشد ، به این ترتیب با این اسکریپت شما هیچ زمانی هیچگونه حتی کوچکترین ضرری را تجربه نخواهید کرد و همیشه تو سود هستید.

اسکریپت اتوماتیک رصد چگونه کار میکند؟

نحوه فروش خودکار ارز دیجیتال با اسکریپت هوشمند رصد به صورت زیر است:

 • ارز دلخواه خود را که سرمایه گذاری انجام داده اید را انتخاب می کنید
 • مقدار ارز دیجیتالی که سرمایه گذاری انجام داده اید را وارد کنید
 • حد ضرر و حد سود سرمایه خود را معین کنید
 • با تعیین میزان سود یا ضرر توسط شما ، قبل از اینکه سرمایه شما به بازه تعیین شده رسید به صورت خودکار در هر لحظه از شبانه روز به شما اطلاع رسانی می کند یا درصورت شخصی سازی اسکریپت هوشمند رصد شما می توانید ارز دیجیتالتان را به صورت کاملا اتوماتیک قبل از رسیدن به حد سود یا ضرر بفروشد ، به این ترتیب با این اسکریپت شما هیچ زمانی هیچگونه حتی کوچکترین ضرری را تجربه نخواهید کرد و همیشه تو سود هستید.

اسکریپت هوشمند رصد به صورت لحظه ای در ۲۴ ساعت شبانه در هر ثانیه مشغول به مانیتورینگ و محافظت از سرمایه شماست و هیچ زمانی اجازه نمیدهد که سرمایه شما حد ضرر یا سود را رد کند و ضرر کنید ❤ قبل رسیدن به حد ضرر در هر ساعت از شبانه روز با پیامک و راه های ارتباطی دیگر … به شما اطلاع رسانی می کند.

همچنین درصورت شخصی سازی اسکریپت صرافی هوشمند رصد حتی این قابلیت ویژه وجود دارد که چناچه صرافی شما قابلیت ارائه وب سرویس را داشته باشد، اسکریپت اتوماتیک رصد می تواند بصورت خودکار قبل از رسیدن به حد ضرر به صرافی شما وصل شود و اقدام به فروش ارز شما بصورت اتوماتیک کند. ( یعنی تمام مراحل سرمایه گذاری و محافظت از سرمایه گذاری و فروش ارز دیجیتال بصورت کاملا اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی انجام شود )

تست اسکریپت اتوماتیک رصد

برای ورود به پیش نمایش اسکریپت هوشمند رصد کلیک کنید

نام کاربری : admin  /  رمز عبور: admin

امکانات و ویزگی های اسکریپت هوشمند رصد، اسکریپت صرافی اتوامتیک ارز دیجیتال

پایداری و قدرت این اسکریپت بگونه ای هست که شما حتی 100 سال هم سرمایه خود را بحال خود در صرافی رها کنید در این 100 سال بصورت ثانیه ای و لحظه ای اسکریپت هوشمند رصد، درحال رصد و پالایش لحظه ای در جهت محافظت سرمایه شما خواهد بود تا کوچکترین ضرری نکنید!

همچنین شما حتی اگر هیچ گونه دانش فنی هم نسبت به بازار ارزهای دیجیتال نداشته باشید باز هم با اسکریپت هوشمند رصد می توانید وارد این بازار پر سود شوید و بدون حتی کوچکترین ضرر با خیال راحت و بدون ریسک و استرسی راحت کسب سود کنید. اسکریپت صرافی اتوماتیک رصد یک محصول ایرانی است و برای اولین بار توسط تیم برنامه نویسی و توسعه نکست وب طراحی، پیاده سازی و ایده نگاری شده است و هیچگونه نمونه مشابه (ایرانی – خارجی) تا این لحظه وجود ندارد.

عملکرد اسکریپت هوشمند رصد بصورت %100 موفق و پایدار است و کوچکترین درصد خطایی به هیچ عنوان ندارد. زیرا از زیر ساخت و تجهیزات و الگوریتم های اختصاصی و به روز تیم نکست وب پیروی می کند. با این اسکریپت شما هیچ وقت ، هیچگونه حتی کوچکترین ضرری را در بازار ارزهای دیجیتال تجربه نخواهید کرد. این اسکریپت به گونه ای طراحی شده است، حتی شما هیچگونه دانش فنی هم نسبت به بازار های ارزهای دیجیتال نداشته باشید هم می توانید با این اسکریپت با خیال راحت به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوید و فعالیت کنید و بدون هیچگونه ضرری همیشه کسب سود انجام دهید.

اسکریپت صرافی هوشمند رصد مناسب چه کسانی هست؟

اسکریپت صرافی ارزدیجیتال خودکار رصد مناسب افراد شخصی و سازمان ها و شرکت هایی که در امور سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند مناسب می باشد. افراد شخصی و سازمان ها و شرکت ها با اسکریپت صرافی هوشمند رصد ، ضامنِ محافظِ سرمایه خود و مشتریان خود در بازار سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال می باشند.

امکانات شاخص اسکریپت صرافی خودکار رصد

حال که با نحوه کارکرد اسکریپت هوشمند رصد آشنا شدید در ادامه به معرفی سایر امکانات اسکریپت صرافی ارز دیجیتال رصد  می پردازیم:

 • رصد و پالایش لحظه ای و ثانیه ای کل بازار ارزهای دیجیتال در جهت حفظ سرمایه شما بصورت مستمر و کاملا یکپارچه
 • ایجاد شرط های متنوع در جهت تعیین بازه سود و ضرر سرمایه شما
 • امکان اطلاع رسانی فروش یا خرید ارز از طریق پیامک و تماس تلفنی در هر ساعت از شبانه روز بصورت کاملا اتوماتیک در جهت حفظ سرمایه شما
 • امکان اتصال به وب سرویس صرافی و فروش ارز شما بصورت اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی قبل از رسیدن به حد سود یا ضرر (درصورت شخصی سازی)
 • امکان برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت برای سرمایه خود ( از برنامه ریزی دقیقه ای تا 1000 ساله )
 • امکان مشاهده تغییرات و جزئیات و اطلاعات جهانی تمام ارزهای دیجیتال بصورت کاملا لحظه ای و زنده
 • نمایش تمام تغییرات بصورت لحظه ای و زنده بر روی نمودار با درصد و تحلیل ویژه
 • متصل به بازار جهانی
 • عملکرد و پایداری 100 درصد / بدون هیچ درصد خطایی
 • سازگار و قابل اجرا در انواع موبایل ها، تبلت ها، لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترها

شرایط نصب و راه اندازی و نگهداری اسکریپت رصد

اسکریپت هوشمند رصد کاملا سبک و بهینه و سریع و کاملا پایدار طراحی شده هست که هیچ فشاری به هاست وارد نمیکند. حتی روی هاست سیپنل با فضای 50 مگابایت هم قابل اجرا و راه اندازی می باشد ولی توصیه می شود چناچه تعداد سرمایه گذاری های شما خیلی زیاد هست حجم هاست را کمی بالاتر تهیه کنید. حتی این قابلیت وجود دارد اسکریپت صرافی هوشمند رصد در کنار سایت های دیگرتان دریک هاست باهم نصب شوند.

سازمان و شرکت های گسترده و خیلی بزرگ که استفاده سازمانی یا شرکتی بصورت خیلی گسترده از اسکریپت هوشمند رصد را با مشتریان خیلی زیاد دارند، باید هاست با حجم بالاتر انتخاب کنند و همچنین api تهیه کنند و همچنین باید اسکریپتشون شخصی سازی جدا صورت بگیرید.

ولی در استفاده شخصی، شرکتی و سازمان های متوسط و پایین از نظر تعداد مشتری – نیاز به هاست کاملا معمولی هست و نیازی به تهیه api نیـست و هیچ محدودیتی ندارد.

با اسکریپت صرافی هوشمند رصد = با خیال راحت و امنیت بدون استرس و نگرانی و ریسک و بدون هیچ ضرری در بازارهای ارزهای دیجیتال وارد شوید و اقدام به سرمایه گذاری کنید و کسب سود واقعی انجام دهید و همیشه تو سود باشید.❤

اسکریپت صرافی هوشمند رصد مناسب استفاده شخصی، شرکتی و سازمانی می باشد.

 

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی (شامل هزینه)

 • نصب توسط طراح
 • بهینه سازی قالب

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2

آخرین پرسش و پاسخ

afshin123
afshin123

سلام ببخشید فروش اشتراکی و گرفتن کاربر فعال شده است؟؟؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به afshin123
 • طراح محصول

با سلام این مورد با شخصی سازی انجام می شود

sadeghi85545
sadeghi85545

ما که نفهمیدم ، ببینید ربات تریدر اینطوری بود ، من توی کوینیکس حساب باز کردم و API از کوینیکس می‌خریدم و به ربات وصلش میکردم و و ۱۰۰۰ دلار رمز ارز خربدم ، و به ربات میگفتم اگر مثلا ۱ دلار ضرر داد بفروشش بر رمز ارز دیگه ای رو بخر و اگر ۳ دلار سود داد رمز ارز رو اتومات بفروشش و بر ارز دیگری رو بخر این کار را همینطور ادامه میداد
آیا این اسکریپت شما هم همین کار را میکند؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به sadeghi85545
 • طراح محصول

یکبار توضیحات با دقت بخونی متوجه میشید

sadeghi85545
sadeghi85545 در پاسخ به sadeghi85545

خواندم‌ سر در نیاوردم و میخواهم مطمن بشم

namanama
namanama

باسلام
این اسکریپت صرفا جهت رصد بازاره یا اسکریپت کامل صرافیه که میشه باهاش عضو گیری کرد.
و اینکه راه اندازیش توسط خودتون انجام میشه؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به namanama
 • طراح محصول

با سلام و درود
این اسکریپت صرفا جهت رصد بازار می باشد به این صورت عمل میکند هر ثانیه بازار رو رصد میکند و اجازه نمیدهد که سرمایه شما حد سود و حد ضرر رو رد کند
این ابتدایی ترین امکانات اسکریپته
و دارای هزاران امکانات دیگر نیز می باشد

علی مددی
علی مددی در پاسخ به namanama
 • طراح محصول

و اینکه درصورتی که نیاز داشته باشید ما نصب کنیم طبق قانون راست چین نصب انجام می شود توسط ما

mirsajjad
mirsajjad

سلام وقتتون بخیر
میشه با این اسکریپت صرافی مون رو به صرافی بین المللی وصل کرد؟ و مشتری از طریق سایت ما ارز رو بخره که ارز به صرافی بین المللی وصل شده باشه و ما پورسانت دریافت کنیم؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به mirsajjad
 • طراح محصول

با سلام خیر

ستاره وردپرس
ستاره وردپرس

امکان رصد قیمت در صرافی غیر متمرکز مثل پنکیک سواپ رو داره

علی مددی
علی مددی در پاسخ به ستاره وردپرس
 • طراح محصول

با سلام حدودا 12000 هزارتا ارز رو پشتیبانی میکنه ینی تقریبا تمام ارز ها رو پشتیبانی میکنه ، ولی به وب سرویس پنکیک سواپ متصل نیست ... به وب سرویس بومی شده تیم خودمان متصل است

rtl_boys144
rtl_boys144

سلام ایا امکان اربیتراژ با این اسکریپت هست ؟ که مثلا قیمت بایننس ارز ها مشخص است و قیمت ارز در صرافی های ایرانی هم به تومن مشخص است و در صورت وجود اختلاف قیمت بین این دو تماس یا پیامک بدهد ؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به rtl_boys144
 • طراح محصول

با سلام و درود خدمت شما
بله قابل پیاده سازی هست با شخصی سازی
باید هسته سیستم ، بر طبق ایده شما بصورت اختصاصی شخصی سازی شود.

علی مددی
علی مددی در پاسخ به rtl_boys144
 • طراح محصول

با سلام در صورت شخصی سازی قابل پیاده سازی است

mrezam1394
mrezam1394

سلام این اسکریپت خودش قابلیت اینو داره که از اون حد ضرر خواست پایین تر بیاد معامله رو خودش ببنده؟؟؟
منظورم اینه بدونه اینکه ما کاری کنیم به اون حد ضرر یا سودی که تعیین شده خودش بفروشه بره؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به mrezam1394
 • طراح محصول

با سلام خدمت شما کاربرگرامی ❤
درصورتی که صرافی که استفاده میکنید ، قابلیت ارائه این امکان بصورت وب سرویس را داره باشد ، بله ما ماژولش و پلاگینش رو براتون طراحی میکنم بر طبق اون صرافی و این قابلیت 100 درصد قابل پیاده سازی هست براتون.

موسی
موسی

سلام
این اسکریپ برای فروش ارز در سود و زیان درصد درج شده میباشد
اگه بخوای یه ارز رو در بهترین قیمت خرید کنیم چی ؟؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به موسی
 • طراح محصول

با سلام درحال پیاده سازی این مورد هستیم و بزودی این قابلیت بصورت اپدیت در دسترس قرار میگیره

f.vazifehdost92
f.vazifehdost92

سلام، وقت بخیر. این اسکریپت خیلی عالیه و تست ۵روزه انجام دادم عالی عمل میکرد. فقط میخواستم قبل خرید یه سوالی داشتم، در خصوص سیستم اشتراکی و رصد بقیه بازارها طبق صحبت خودتون توی توضیحات، حدودا کی راه اندازی و اپدیت میشود؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به f.vazifehdost92
 • طراح محصول

با سلام بزودی راه اندازی میشه درحال توسعه زیر ساخت هستیم فکر میکنم تا ماه اینده شاید کمتر شاید یکم بیشتر

علی مددی
علی مددی در پاسخ به f.vazifehdost92
 • طراح محصول

سعی بر این هست تا کمتر از یک ماه دیگ پیاده سازی شود

ali1620
ali1620

سلام وقت بخیر
بنده چندتا سوال دارم:
۱- این اسکریپت به کجا وصله و قیمت ها و... از کجا داره میخونه؟ چون بعضا اشتباه هستند.
۲- توی توضیحات نوشته شده با اتصال api میتونه خودش اتوماتیک بخره و بفروشه اما به صورت شخصی سازی. خوب این قابلیت رو خود صرافی ها هم دارند دیگه چه نیازی هست اسکریپت شما رو بخریم؟ اگر به صورت رایگان api را برایمان متصل بکنید یکم قضیه بهتر میشود و شاید این اسکریپت را بخرم.
۳- اسکریپت به چه صرافی هایی میتونه متصل بشه؟ باید اینو در نظر بگیرید قیمت دلاری که من پرداخت میکنم خیلی بیشتر از مبلغی هست که شما در اسکریپت گذاشتید ضمنا بابت انتقال پول به ایران یا واریز هم من کلی کارمزد پرداخت میکنم که هیچکدوم از اینا در نظر گرفته نشده است.
۴- این اسکریپت چگونه و از کجا پیامک ارسال میکند یا تماس میگیرد؟ خیلی توضیحات مبهم بود. یعنی من باید پنل پیامکی خودم را متصل بکنم دیگه درسته؟ اگر اینجوری به چه سامانه هایی میتونه متصل بشه؟ هزینه ای که ندارد؟
۵- مورد آخر هم اینکه از نظر امنیت این اسکریپت چقدر قابل اعتماد هست؟ و اینکه به غیر از مبلغی که الان بابت خرید در راستچین پرداخت میکنیم هزینه دیگری که از ما گرفته نمیشود؟ اگر قرار باشد هزینه دیگری هم پرداخت بکنیم بابت api و... حتی ۱ هزار تومان به نظر من این اسکریپت ارزش خرید ندارد.

علی مددی
علی مددی در پاسخ به ali1620
 • طراح محصول

با سلام گویا شما به کل متوجه کار کرد این اسکریپت نشدید چون مواردی که فرمودید اصلا ارتباطی به سیستم ما نداره.. لطفا ابتدا به درستی بررسی کنید.

این اسکریپت به چندین صرافی معتبر متصل هست از جمله بایننس و کوینکس و... ، قیمت ها کاملا درست و دقیق هست که بیش ۱۷۰۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه ...
قرار نیست شما به جایی وصلش کنید.
یه ریز قیمت تفاوت وجود داره در حد ۱ دلار که اون بین صرافی ها عادیه اگه به بازار رمزارزها و صرافی های اشنایی داشته باشید.
الان قیمت رسمی بیت کوین داخل نوبیتکس یا بیت پین و بایننس و کوینکس و کوکوین اندکی تفاوت دارند. درحد ۱ دلار یا ۵۰ سنت

این سیستم با سرمایه شما بصورت مستقیم در ارتباط نیست و مثل بقیه صرافی ها براتون ارز خریداری نمیکنه. بقیه صرافی ها براتون ارز خریداری میکنه ، نه ارز بفروشه!

کارکرد این سیستم به این صورته شما تو صرافی دلخواهتون ارزتون رو خریداری میکنید و سپس به اسکریپت رصد مراجعه میکنید برای سرمایتون حد سود و ضرر تعیین میکنید مثلا میگید فلان قدر بیت کوین دارم و سرمایه من میتونه +5 درصد سود و -10 درصد ضرر تحمل کنه اسکریپت ما بصورت لحظه ای و شبانه روز میاد بررسی میکنه سرمایه شما حد سود و ضرر رد نکنه درصورتی که بخاد حد سود و ضرر رو ردکنه بهتون پیامک میده یا تماس ارسال میکنه برای ارسال تماس و پیامک از پنل شرکت پارس گرین استفاده میکنه که با شخصی سازی میشه تغییر داد
این سیستم با سرمایه دلاری شما کار میکنه نه ریالی که تراکنش حساب کنه بعد خود سیستم به جایی وصل نیست یه جور دستیاره
نکته بعدی همه صرافی ها از api فزوش ارز پشتیبانی نمیکنن
درصورتی که صرافی شما از api پشتیبانی بکنه میتونیم ماژول اختصاصی اون صرافی واستون بنویسیم درصورت نیاز به api وصل شه و ارز رو بفروشه درصورت نیاز.

میتونید از این سیستم کسب درامد کنید برای بقیه دوستانتون رصد ثبت کنید

و این سیستم بزودی اشتراکی میشه
پنل مشتریان و‌.. که از فروش هر رصد کسب درامد کنید و بزودی یک صرافی متناسب با رصد هم طراحی میشه
و هم به مشتریانتون ارز بفروشید مثل صرافی
هم رصد کنید براشون
و اینکه صرافی که قراره طراحی بشه ۱۷۰۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه یعنی کوینکس فقط ۱۰۰۰ ارز پشتیبانی میکنه

علی مددی
علی مددی در پاسخ به ali1620
 • طراح محصول

دقت این اسکریپت به حدی بالاس که سرمایه شما یک هزارم درصد تغییر کند گزارش میدهد...

mohsenmk98
mohsenmk98

سلام وقت بخیر
من اطلاعاتی در خصوص اسکریپت ها ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
برای نصب این اسکریپت نیاز به چه سیستمی هست ؟ آیا هاست کافی هست و یا باید از وردپرس هم استفاده کرد ؟
ممنون میشم نحوه کلی عملکرد را بفرمایید
تشکر

علی مددی
علی مددی در پاسخ به mohsenmk98
 • طراح محصول

با سلام خدمت شما کاربرگرامی
اگر شما فعال حوزه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باشید.
این اسکریپت به کارتون میاد
این اسکریپت بیش از ۱۷۰۰۰ ارز دیجیتال و توکن پشتیبانی میکنه.(یعنی حتی از کوینکس هم بیشتر- چندین برابر !)
طرز کارکرد این اسکریپت به این صورته که ...
به عنوان مثال شما سرمایتون 1 بیت کوین هست و ۱ بیت کوین از صرافی دلخواهتون خرید کردید.
به اسکریپت رصد مراجعه میکنید
و برای سرمایتون حد سود و حد ضرر تعیین میکنید...
مثلا میگید سرمایه من +5 درصد سود و -1۰ درصد ضرر رو میتونه تحمل کنه
و اسکریپت رصد بصورت لحظه ای چک میکنه که سرمایه شما حد سود و ضرر رو ردنکنه
و در هر لحظه از شبانه روز درصورتی که سرمایتون در استانه ضرر باشه ، بهتون اطلاع رسانی میکنه با پیامک و تماس... که ارز دیجیتالتون رو بفروشید...
این سیستم کارکرد ۱۰۰ درصد مطمئنی و صحیح داره
و حتی حتی ۱ درصدم هم درصد خطا نداره به هیچ وجه ممکن.
این سیستم به حدی دقیق هست که
حتی سرمایتون یک هزارم درصد تغییر داشته باشه یعنی قیمت یک هزارم درصد تغییر داشته باشه بهتون گزارش میده😊
اسکریپت رصد یک محصول ایرانی هست و هیج نمونه ایرانی و خارجی دیگر ندارد ❤

علی مددی
علی مددی در پاسخ به mohsenmk98
 • طراح محصول

و اینکه سیستمی خواستی نمیخاد
یه هاست معمولی با فضای کم هم کافیه‌... درحد ۱۰ مگابایت
خلاصه این سیستم محافظ تمام سرمایه شماست
در بازار ارزهای دیجیتال
برای سرمایتون حد سود و ضرر تعیین میکنید
سیستم ما بصورت لحظه ای در شبانه روز اجازه نمیده سرمایه شما حد ضرر رد کنه
و بهتون با پیامک و تماس اطلاع رسانی میکنه
که سرمایتون رو بفروشید
با اسکریپت رصد کاملا بصورت ۱۰۰ درصد سود میکنید تو بازار ارزهای دیجیتال

رضا اسداللهی
رضا اسداللهی

با سلام‌
من تخصصی بررسی کردم به مدت ۷ روز واقعا ارزش خرید داره خیلی کاربردی و کار راه بندازه.
فوق العاده کاربردی و دقیق هست چون من خودم یکی از فعالان بازار سرمایه گذاری رمز ارزها هستم. ولی ولی کاش سیستم اشتراکی بشه بتونیم کسب درامد کنیم و پنل مشتریان ‌...‌داشته باشه و برای این سیستم هم یک صرافی هم متناسب با کارکرد رصد طراحی کنید

samanesfahani
samanesfahani

با سلام.
با توجه به بررسی هایی که بر روی پرسش ها و پاسخ ها داشتم
تمام دوستان درخواست اشتراکی شدن محصول رو دارند، قاعدتا خیلی از دوستانی که از چنین محصولاتی استفاده میکنند و وارد سایت هایی مثل راستچین میشن، قصد کسب درامد از اون اسکریبت و یا افزونه رو دارند.
ممنون میشم با توجه به نظرات کاربران این گزینه رو هم اضافه کنید.
اگر قصدتون رو اعلام کنید که در اینده نزدیک فروش اشتراکی محصول رو برای تمامی خریداران اضافه میکنید من اسکریبت رو از شما بخرم وگرنه صرفه اقتصادی برای استفاده شخصی بنده نداره و منتظر میمونم تا جایی این اسکریبت رو اشتراکی عرضه کنه.
با تشکر

علی مددی
علی مددی در پاسخ به samanesfahani
 • طراح محصول

با سلام خدمت شما کاربرگرامی و برادر عزیزم
بله متوجه شدم نیاز کاربران در وهله اول اشتراکی شدن محصول اسکریپت رصد هست و سپس ساخت صرافی که کاملا سازگار با رصد باشد.
هم اکنون
درحال توسعه و پیاده سازی زیر ساخت برای این امر هستیم که اشتراکی بشه
در آینده نزدیک جهت نیاز کاربرا این ۲ مورد پیاده سازی میشود‌...

درصورتی که هم اکنون بصورت فورس ماژور نیاز دارید با شخصی سازی برایتان بصورت اختصاصی (حالت اشتراکی شدن - ساخت صرافی سازگار با اسکریپت رصد) انجام میشه

علی مددی
علی مددی در پاسخ به samanesfahani
 • طراح محصول

با سلام
بله کاملا متوجه شدم
هم اکنون
درحال توسعه و پیاده سازی زیر ساخت برای این امر هستیم که اشتراکی بشه
در آینده نزدیک جهت نیاز کاربرا این ۲ مورد پیاده سازی میشود‌...
اول اشتراکی شدن این سیستم
دوم طراحی صرافی سازگار و اختصاصی برای اسکریپت رصد که بتونه تمام ۱۷۰۰۰ ارزی که رصد پشتیبانی میکنه اون صرافی هم پشتیبانی بکنه❤
و در اخر هر اپدیتی - در هر زمان پیاده سازی شود
برای تمام مشتریان قدیمی و جدید اضافه میشود‌
هیچ فرقی بین مشتریان قدیم و جدید نیست
❤❤❤🙏🇮🇷

علی مددی
علی مددی در پاسخ به samanesfahani
 • طراح محصول

و همچنین تمام اپدیت های محصولات بنده
برای تمام مشتریان جدید و قدیم بصورت همیشه رایگان و در دسترس خواهد بود

aliking123412
aliking123412

ba salam in script open source hastesh ya license dar hastam man kamel open sourse mikhastam

علی مددی
علی مددی در پاسخ به aliking123412
 • طراح محصول

با سلام خدمت شما کاربرگرامی
در راست چین با لایسنس ، عرضه می شود ...
چناچه نیاز به نسخه اپن سورس دارید
بعد از خرید اسکریپت رصد ، تیکتی در راست چین ثبت کنید تحت عنوان خرید نسخه اپن سورس اسکریپت رصد
سپس با مبلغی کاملا توافقی به شما عرضه گردد

ali1380111
ali1380111

سلام اولا تبریک میگم مهندس جان ، بابت محصول خوبت ، من خودم یکی از فعالان سرمایه گذاری تو بازار ارزهای دیجیتال هستم.

من اسکریپت رو شخصا ، 4 روزه روی حالت دمو دارم تست دارم‌ میکنم، روی سرمایه فعلی که دارم
همه حالت هاشم تست کردم....
واقعا سیستم عالی و خیلی خیلی دقیقی هست...
من که به شخصه جایی اینجوری ندیدم انقدر تمیز و دقیق‌ و قوی...

حتی سیستم رو گزاشتم رو هزارم درصد مثلا سرمایم یک هزارم درصد ضرر کرد بم خبر بده😆
خیلی دقیق با جزئیات بم خبر داده

فقط مهندس جان من این سیستم رو تهیه کنم امکان شخصی سازی وجود داره مثلا طوری باشه که سیستم بصورت اشتراکی بشه 😍😍
مثلا پنل کاربری طراحی بشه برای مشتریان
مشتری بیاد برای سرمایش ثبت رصد بکنه و برای هر ثبت رصد برای سرمایش به من هزینه واریز کنه ، مثلا برای ثبت هر رصد برای محافطت از سرمایش به من ۱ تتر واریز کنه
اینجوری جالب میشه و خیلی کاربردی مطمئنم اینجوری بیشتر میترکونه محصولت...

یه سوال دیگه میشه برای ما صرافی ای طراحی بشه که خودمون به مشتری ارز بفروشیم براش امکان رصدم بزاریم ؟
یعنی ارز دیجیتال از ما بخره
رصدشم ما انجام بدیم؟

ولی توصیه میکنم حتما این سیستم رو اشتراکی کن بعد براش یه صرافیم طراحی کن عالی میشه...

علی مددی
علی مددی در پاسخ به ali1380111
 • طراح محصول

با سلام خدمت شما کاربرگرامی
ممنون از شما و نظر خوبتون ...
باعث دلگرمی منه که کاربرایی مثل شما دارم ...
بله تمام مواردی که فرمودین جز به جز قابل پیاده سازی هست حتی هم بیشتر ...

حتی میشه صرافی طراحی کرد که متصل به اسکریپت هوشمند رصد باشه
که ارز دیجیتال از شما بخره و رصد سرمایش هم شما انجام بدید و کلی هم کسب سود کنید.
حتی میشه صرافی p2p براش طراحی کرد و خیلی ایده های دیگه براش میشه پیاده سازی کرد

و حتی میشه همین سیستم رو جوری پیاده سازی کرد که قابل اشتراکی باشه و پنل مشتریان داشته باشید و شما به ازای هر ثبت رصد از مشتریان هزینه دریافت کنید

مثلا به ازای هر رصد ده هزارتومن دریافت کنید از مشتریانتون
درسته مبلغ کمی هست و مطمئنم همه فعالان در حوزه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بخاطر حفظ سرمایشان حتما ده هزارتومان پرداخت میکنند و خیالشان هم راحت تر هست...

چون این سیستم توسط خود بنده ایده نگاری و پیاده سازی شده و هروز درحال توسعه هست

هر شخصی سازی و ایده ای از طرف شما باشه برای من قابل پیاده سازی هست و هیچ محدودیتی وجود نداره و
اتفاقا منم کلی هم استقبال میکنم برای ایده های نو ...
تا با کمک هم سیستمی جامع و کامل طراحی کنیم نیازمون رو رفع کنه‌...

باعث خوشحالیمه که سرمایه هایی (مشتریانی) گلی مثل شما دارم و بخاطر رضایت شما هر کاری رو در رابطه با توسعه محصولاتم انجام میدم❤
چون شما مشتریان خوب سرمایه من هستید❤
باتشکر از شما❤

ali1380111
ali1380111 در پاسخ به ali1380111

ممنون مهندس جان بابت طراحی محصولی به این جذابی و کاربردی و قدرتمندی 😍

علی مددی
علی مددی در پاسخ به ali1380111
 • طراح محصول

سپاس از لطفتون ❤🙏🇮🇷

amir00002
amir00002

خوب این کارها رو که خود صرافی ها به صورت رایگان انجام میدن.
مثلا توی سایت کوینکس میتونی بگی اگه رسید به این قیمت خودت بخر.

علی مددی
علی مددی در پاسخ به amir00002
 • طراح محصول

اسکریپت هوشمند رصد
محافظ کامل سرمایه برای سرمایه گذاری موفق و سودمند و کاملا بی ضرر جهت نگهداری و فروش سرمایه هست یعنی با اسکریپت هوشمند رصد شما کوچکترین ضرری رو تجربه نخواهید کرد 🙂
نه خرید ارز‌ و ایجاد سرمایه اتوماتیک ....
دقیقا برعکس گفتید‌‌‌‌...
فکر میکنم سیستم رو بررسی نکردید چون کار سیستم اصلا چیزی که فرمودید نیست..
بهتره سیستم رو کاملا بررسی کنید یا توضیحات سیستم رو با دقت بخونید
خرید ارز اتوماتیک تو صرافی ها وجود داره
ولی نگهداری و فروش و مانیتورینگ لحظه ای بازار و سرماسیه به این شکل وجود ندارد و هیچ وقتم نخواهد داشت...
چون تو بحث پیاده سازی یه سری مشکلات فنی وجود داره برای برنامه نویس که با خلاقیت خودش باید رفع کنه‌.

سیستم رو بررسی کنید میبینید که نمونه ای نداره و نخواهد داشت‌‌‌‌...

مورد بعدیم این سیستم بالای ۱۷۰۰۰ ارز مستقیم رو پشتیبانی میکنه چیزی که تو کوینکس وجود نداره و هیچ وقتم نمیتونه وجود داشته باشه.

به عنوان مثال شما تو کوینکس pexcoin رو سرچ کنید میبنید اصن وجود نداره ، فقط یه طیفی از ارزهای محدود و خاص و پر طرفدار رو پشتیبانی میکنه🙂

علی مددی
علی مددی در پاسخ به amir00002
 • طراح محصول

مورد بعدیم سیستم بزودی اشتراکی میشه
که کاربر بتونه اشتراک بفروشه و کسب درآمد هم بکنه

مجتمع مروا
مجتمع مروا

سلام در این اسکریپت کاربر خودش ثبت نام میکنه؟؟؟درامدزاییش چطوره آیا قسمت خرید اشتراک نداره؟؟؟

علی مددی
علی مددی در پاسخ به مجتمع مروا
 • طراح محصول

با سلام کاربر گرامی
نسخه فعلی راست چین به صورت تک کاربره هست و بصورت شخصی هست اما میتونید برای بقیه هم رصد انجام بدید مثلا دوستان و آشنایانتون.
یا
همچنین درصورت نیاز براتون با شخصی سازی به صورت اشتراکی هم انجام میشه براتون
مثلا
مثلا فرم ثبت نام طراحی بشه
کاربر ثبت نام بکنه
بصورت اتوماتیک ثبت رصد بکنه و پول واریز کنه برای هر رصدش...
اینا هم انجام‌ پیاده سازی میشه و هر ایده های دیگه شما هم پیاده سازی میشه.

این یه کار جدید هست تو جهان
و هیچ نمونه ای نداره.

طرز کار این سیستم به شرح زیر است ...
یعنی مثلا فردی که تو امور سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال فعالیت میکنه ، میاد این سیستم رو تهیه میکنه

این اسکریپت با شرط ها و نیازهای کاربر... برای ایجاد سرمایه گذاری و فروش سرمایه بصورت لحظه ای و بصورت شبانه روز بازار ارزهای دیجیتال رو رصد میکنه و اطلاع رسانی میکنه

به این صورت که
برای فروش سرمایه شما محدوده سود و ضرر تعیین میکنید برای سرمایتون و این اسکریپت نمیزاره که سرمایه شما حد سود و ضرر رو رد کنه چون این سیستم با دقت بالا بصورت لحظه های حواسش به سرمایه شما هست‌.‌

همچنین مثلا برای خرید یک ارز هم میتونید با این سیستم یک ارز رو رصد کنید
مثلا تعیین میکنید هروقت بیت کوین رسید به فلان قیمت خبر بده
بهتون خبر میده🙂 و میخرید.

یعنی برای خرید و فروش ارز به کارتون میاد

برای خرید ارز => تعیین میکنید ارز به فلان مبلغ رسید خبر بده که بخرم

برای فروش ارز => تعیین میکنید سرمایم به حد سود و ضرر رسید خبر بده‌ که بفروشم.

زمانی که اشتراکی بشه برای این رصد ها میتونید از کاربر هزینه دریافت کنید که همه کاربرا استقبال میکنن برای ضمانت سرمایشون.
مثلا یک کاربرا ۱ میلیارد سرمایه گذاری کرده رو بیت کوین بنظر شما نمیاد ۱۰ هزارتومن بده برای سرمایه اش رصد فعال کنه که یوقت حد سود و ضرر رد نکنه؟
معلومه هزینه میکنه‌.‌‌..

خلاصه به این اسکریپت شما میتونید سرمایه گذاری سودمند و موفق تو بازار ارزهای دیجیتال انجام بدین و هیچ زمانی حتی کوچکترین ضرری رو تجربه نمیکنید

دقت این برنامه رو هزارم درصده
مثلا وقتی یک هزارم درصد سرمایتون تغییر کرده میفهمه و مدام در حال رصد و آنالیزه🙂

این بود توضیحات کلی
موفق باشید کاربرگرامی

مشاهده بیشتر
بستن