341 دمو
  می توانید تمامی دموهای قالب های راست چین را در این بخش مشاهده کنید.

  یه لحظه صبر کن!

  محصول ایرانی

  محصولات این دسته شامل قالب و افزونه های کاملا فارسی و ایرانی است. قالب وردپرس ایرانی شامل پوسته های خبری، شرکتی، شخصی و فروشگاهی کاملا ایرانی که توسط طراحان داخلی طراحی و برنامه نویسی شده است.

  قالب وردپرس ایرانی

  پوسته های ایرانی وردپرس توسط طراحان فوق حرفه ای در راست چین قرار گرفته اند. محصولات ایرانی فروشگاهی و خبری در بین سایر قالب های بومی برجسته تر و کاملا مطابق سلیقه کاربران طراحی شده است. در طراحی این قالب های خبری و فروشگاهی از خبرگزاری و فروشگاه های آنلاین مطرح الگو برداری شده است.

  قالب وردپرس فروشگاهی ایرانی

  بسیاری از قالب های وردپرس فروشگاهی ایرانی در بین کاربران محبوبیت بسیار زیادی دارند، زیرا دموهای فروشگاه های جذابی چون دیجی کالا، بامیلو، موتن رو، مدیسه، خانومی و ... را می توانند به سادگی پیاده سازی کنند. از جمله این قالب های ایرانی وردپرس می توان به قالب نگارشاپ، قالب نیکی کالا و دیجی لند اشاره کرد.

  قالب خبری ایرانی

  همانطور که اشاره شد پوسته های خبری وردپرس بومی مشابه سایت های خبری چون تابناک، ملت، آفتاب، مهر و ... در راست چین موجود است. تمامی این قالب های ایرانی از صفحه سازهای مطرح استفاده کرده اند، بنابراین می توانید تمامی بخش های یک قالب را می توانید سفارشی سازی کرده و مطابق سلیقه خود تغییر دهید.

  قالب HTML ایرانی

  این پوسته های HTML کاملا مطابق با نیاز و سلیقه کاربران توسط طراحان حرفه ای برای دانلود قرار داده شده اند. این قالب ها کارطرتحی فرانت اند را برای برنامه نویسان وب بسیار ساده کرده اند. قالب های مدیریتی و لندینگ پیج های فارسی در این بین طرفداران بسیار زیادی دارند.

  افزونه ایرانی وردپرس

  پلاگین هایی چون درگاه های پرداخت، افزودنی های جانبی، افزونه های تاریخ و موقعیت و بسیاری از محصولات ایرانی دیگر در این دسته قرار می گیرند. این افزونه ها به سفارشی سازی و بومی سازی قالب شما کمک بسیار بزرگی می کنند. بسیاری از قالب های وردپرس ایرانی با افزونه محبوب المنتور طراحی شده است. می توانید این قالب ها را در اینجا ببینید.

  قالب ایرانی وردپرس | قالب ایرانی خبری| قالب ایرانی فروشگاهی | قالب ایرانی HTML | قالب ایرانی

  مشاهده بیشتر
  بستن