افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار
493 فروش
84% رضایت از 157 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
398,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 105
 • پشتیبانی

افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس| افزونه رهگیری سفارشات ووکامرس 

معرفی افزونه رهگیری سفارش پیبار

افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار یک افزونه فروشگاهی است که پاسخ دهنده به یکی از مهمترین دغدغه خریداران است. مشتریان پس از هر خرید اینترنتی پیگیر وضعیت سفارش و اطلاع از چگونگی ارسال محصول می باشند و این موضوع باعث می شود مدیران فروشگاه های اینترنتی با حجم زیادی از تماس ها رو به رو شوند. با استفاده از این افزونه وردپرس که یک محصول ایرانی است، مشتریان به راحتی می توانند سفارش خود را پیگیری کنند، مدیران سایت نیز به روش های مختلف و متناسب با نیاز خود به سادگی اطلاعات پیگیری سفارشات را برای مشتریان درج کنند. در ویدئو زیر امکانات و کاربرد افزونه پیبار را توضیح داده ایم:

افزونه پیبار کار پیگیری سفارشات را آسان می کند و مواردی مانند افزودن تصویر اطلاعات پیگیری سفارشات، درج یک یا چند کد پیگیری، پیگیری کد تحویل پیک، ثبت کدهای پیگیری از طریق اکسل و… را فراهم می کند که در ادامه جزئیات هر کدام را بیشتر توضیح می دهیم.

امکانات افزونه پیگیری سفارشات پیبار

ویژگی های اصلی افزونه پیگیری سفارش ووکامرس پیبار

افزونه پیگیری سفارشات پیبار ویژگی هایی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

ثبت کدهای پیگیری از طریق فایل اکسل

در صورتی که کدهای پیگیری سفارشات شما در فایل اکسل قرار دارد به راحتی می توانید از طریق فایل کدها را وارد سایت کنید، فقط کافی است شماره سفارش و شماره پیگیری سفارش در 2 ستون مجزا در فایل اکسل شما قرار داشته باشند و این که محتوای بیشتری در فایل باشد اصلا مهم نیست و نیازی نیست یک فایل جدید ایجاد کنید!

پس از بارگذاری فایل اکسل، سیستم ستون های موجود در فایل شما را تشخیص می دهد و شما مشخص می کنید کدام ستون شامل کدهای پیگیری و کدام ستون شامل شماره سفارش می باشد!

پس از آن سیستم یک لیست از سفارشات و کدهای پیگیری را برای شما به نمایش می گذارد و به راحتی می توانید اطلاعات تکمیلی را درج و ذخیره کنید تا در صورتی که ارسال پیامک را فعال کرده باشید کدهای پیگیری پیامک شود و همچنین در پروفایل کاربران به نمایش گذاشته شود.

از این روش برای سفارشاتی که دارای یک کد پیگیری هستند می توانید استفاده کنید.

ثبت دسته جمعی کدهای پیگیری

در این بخش از افزونه رهگیری سفارشات ووکامرس لیست سفارشاتی که کد پیگیری برای آن درج نشده است با تعداد محدود (برای جلوگیری از فشار به سرور) نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات مربوط به هر سفارش را درج و ذخیره کنید و پس از آن سایر سفارشات در صورت وجود نمایش داده خواهند شد.

در این لیست می توانید شماره سفارش، نام سفارش دهنده، شهر سفارش دهنده و شماره موبایل ثبت شده برای سفارش را مشاهده کنید و کد پیگیری، تاریخ ارسال و سرویس حمل و نقل را برای هر ردیف تعیین کنید.

علاوه بر این در تنظیمات افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس می توانید مشخص کنید که به صورت پیشفرض تاریخ روز جاری در فیلد تاریخ ارسال قرار گیرد و همچنین می توانید یکی از سرویس های حمل و نقل ثبت شده در سایت را به عنوان پیشفرض در نظر بگیرید تا نیازی به تکمیل این 2 فیلد به صورت مجزا برای هر ردیف نباشد.

همچنین این امکان در بخش ثبت دسته جمعی وجود دارد که بازه زمانی موردنظر خود را انتخاب کنید تا سفارشاتی که مربوط به این بازه زمانی هستند برای درج اطلاعات پیگیری نمایش داده شوند.

تعریف شرکت های حمل و نقل بدون محدودیت!

در افزونه پیگیری سفارشات پیبار می توانید شرکت حمل و نقل موردنظر خود را ایجاد و لینک مربوط به پیگیری شرکت را نیز درج کنید و هیچ محدودیتی برای تعداد وجود ندارد و محدود به پست یا تیپاکس نخواهید شد.

تعریف پیک بدون محدودیت!

علاوه بر شرکت های حمل و نقل می توانید به صورت بی نهایت پیک برای فروشگاه خود تعریف کنید. نام پیک و شماره موبایل پیک مواردی هست که باید برای هر پیک درج کنید. از پیک های تعریف شده در افزونه رهگیری سفارشات ووکامرس می توانید در سیستم ارسال کد تحویل استفاده کنید تا لینک ثبت کد تحویل برای شماره موبایل پیک موردنظر شما ارسال شود.

سیستم ارسال سفارش از طریق کد تحویل

در افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار سیستم که برای ارسال های داخل شهری استفاده می شود، فقط کافی هست از قبل پیک های فروشگاه خود را اضافه کنید و در هنگام مشاهده جزئیات سفارش، پیک موردنظر خود را به سفارش اختصاص دهید. پس از انجام این کار، یک پیامک حاوی کد تحویل تصادفی برای شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری در سفارش ارسال خواهد شد و همچنین یک پیامک حاوی لینک ثبت کد تحویل مربوط به آن سفارش برای پیک شما ارسال خواهد شد.

پس از تحویل سفارش به مشتری، پیک کد تحویل را از مشتری دریافت و در لینک ارسال شده وارد می کند و از این طریق مشخص می شود که تحویل سفارش با موفقیت انجام شده است.

توجه کنید که برای ارسال لینک در پیامک معمولا می بایست با پشتیبانی پنل پیامکی خود در ارتباط باشید.

امکان درج تصویر در اطلاعات ارسال

شاید شما در فروشگاه خود نیاز داشته باشید تا علاوه بر کد پیگیری ارسال محصول، تصویر بارنامه یا کد پیگیری را نیز به مشتریان ارائه دهید. یا اینکه نمی خواهید برای مشتریان نمایش داده شود و تنها می خواهید به عنوان مستند ارسال سفارش تصویر ارسال را نیز ذخیره کنید. افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار این امکان را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید هنگام درج اطلاعات پیگیری در صفحه مشاهده سفارش، تصویر نیز اضافه کنید.

درج چند کد پیگیری برای یک سفارش

گاهی اوقات محصولات موجود در سفارش به گونه ای هستند که می بایست به صورت مجزا ارسال شوند و در نتیجه چند کد پیگیری برای سفارش وجود دارد. شما در افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار می توانید به ازای هر عنوان محصول موجود در سفارش یک کد پیگیری برای آن سفارش در صفحه مشاهده سفارش درج کنید.

سازگار با اکثر پنل های پیامکی

در افزونه پیگیری سفارشات پیبار برای ارسال پیامک ها از افزونه رایگان پیامک ووکامرس فارسی استفاده شده است که علاوه بر اینکه اکثر وب سایت های وردپرسی از آن استفاده می کنند، اکثر پنل های پیامکی در این افزونه وجود دارد و در نتیجه شما تنها باید بررسی کنید که پنل شما با افزونه پیامک ووکامرس فارسی سازگاری دارد یا خیر.

نمایش فرآیند سفارش به مشتریان

در افزونه ووکامرس سفارشات می توانند وضعیت های مختلفی از قبیل، در انتظار پرداخت، در انتظار بررسی، تکمیل شده یا …داشته باشند و یا ممکن است شما از طریق افزونه های جانبی وضعیت های جدیدی را برای ووکامرس تعریف کرده باشید. در افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار شما می توانید تمامی وضعیت های موجود در فروشگاه خود را در یک صفحه مشاهده و برای هر کدام، فعال بودن یا نبودن، عنوان سفارشی، ترتیب نمایش و آیکون را مشخص کنید.

این تنظیمات در هنگام پیگیری سفارش توسط مشتری و همچنین در پنل کاربری مشتری می تواند به عنوان فرآیند سفارش نمایش داده شود تا کاربر در جریان وضعیت سفارش خود قرار بگیرد.

سازگاری افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس با افزونه دکان

با افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار فروشندگان وب سایت شما می توانند هنگام مشاهده جزئیات هر سفارش، به صورت یک ارسال و چند ارسال از امکانات این افزونه استفاده کنند و کدهای پیگیری مربوط به سفارشات فروشگاه خود را برای مشتریان درج کنند.

امکان تغییر وضعیت سفارشات به صورت خودکار

شما در تنظیمات افزونه می توانید مشخص کنید که پس از اینکه اطلاعات پیگیری برای یک سفارش درج شد، به صورت خودکار وضعیت سفارش به وضعیتی که مدنظر شما هست تغییر کند. تمامی وضعیت های تعریف شده برای ووکامرس در این بخش نمایش داده می شود و شما می توانید وضعیت دلخواه را انتخاب کنید و یا اینکه مشخص کنید تغییری به صورت خودکار ایجاد نشود.

تاریخ ارسال و شرکت حمل و نقل و پیک پیشفرض

در تنظیمات افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار شما می توانید مشخص کنید که به صورت پیشفرض تاریخ روز به عنوان تاریخ ارسال در فرم های ثبت اطلاعات درج شود تا نیازی به انتخاب تاریخ توسط شما وجود نداشته باشد.

علاوه بر این می توانید شرکت حمل و نقل و یا پیک پیشفرض موردنظر خود را انتخاب کنید تا برای این مورد نیز به صورت پیشفرض فیلد مربوطه دارای مقدار باشد و درج اطلاعات سریع تر و آسان تر باشد.

شناسایی موبایل مشتریان!

با توجه به اینکه ممکن است در فروشگاه های ووکامرسی شماره موبایل مشتریان به شیوه های مختلفی دریافت شود، این امکان در افزونه رهگیری سفارشات ووکامرس وجود دارد که شما کلیدمتا مربوط به شماره موبایل مشتریان در سفارش را برای افزونه مشخص کنید تا از فیلد پیشفرض تلفن در ووکامرس برای دریافت موبایل استفاده نمی کنید مشکلی در شناسایی شماره موبایل مشتریان وجود نداشته باشد و امکان ارسال پیامک فراهم باشد.

پیگیری سفارش توسط مشتریان

اطلاعات پیگیری سفارش برای مشتریان فروشگاه شما علاوه بر اینکه در پنل کاربری و هنگام مشاهده جزئیات هر سفارش نمایش داده خواهد شد، از طریق یک فرم نیز قابل مشاهده می باشد. شما در تنظیمات افزونه می توانید مشخص کنید که این فرم دارای یک فیلد یا 2 فیلد باشد و همچنین می توانید از ریکپچا گوگل نسخه 3 برای فرم استفاده کنید.

در حالتی که یک فیلد برای فرم در نظر گرفته شود، مشتری با وارد کردن شماره سفارش، یا موبایل یا ایمیل ثبت شده خود می تواند اطلاعات مربوط به پیگیری سفارش را مشاهده کند و در حالتی که دو فیلد برای فرم در نظر گرفته شده باشد، مشتری می بایست شماره سفارش خود را در کنار موبایل یا ایمیل درج کند تا امکان مشاهده اطلاعات را داشته باشد.

این فرم از طریق کد کوتاه می تواند در برگه ای که در تنظیمات افزونه مشخص کرده اید قرار بگیرد و کاربران توسط آن سفارشات خود را بدون ورود به پنل کاربری خود پیگیری کنند.

عدم نمایش بخش پیگیری برای سفارشات مجازی

در صورتی که شما در فروشگاه خود هم فروش محصولات فیزیکی و هم محصولات مجازی دارید، بخش مربوط به اطلاعات پیگیری در سفارشات مجازی نمایش داده نمی شود تا در صفحه جزئیات سفارش شما بخش های اضافی را مشاهده نکنید.

رنگبندی دلخواه شما در بخش کاربری

در تنظیمات افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار شما می توانید رنگ های استفاده شده در فرم و نتایج پیگیری سفارشات را مطابق با رنگ های سازمانی و فروشگاه خود تعیین کنید و محدودیتی برای تعیین رنگ وجود ندارد.

پیش نیازهای افزونه پیبار

 • تنظیمات افزونه توسط یک افزونه جانبی مربوط به ما که در مخزن وردپرس به صورت رایگان قرار دارد انجام می شود و لذا این افزونه می بایست نصب شود که در فایل راهنما توضیح داده شده است.

شما با خرید افزونه پیگیری سفارشات ووکامرس پیبار از راست چین می توانید یک افزونه کاربردی ووکامرس برای سایت خود داشته باشید.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.2

لیست تغییرات

نسخه 1.5 - 29 خرداد 1401
 • رفع خطای موجود در هنگام ذخیره اطلاعات پیگیری سفارش در بخش مدیریت
نسخه 1.4 - 16 خرداد 1401
 • بهینه سازی فرآیند تغییر وضعیت سفارش در هنگام ثبت اطلاعات پیگیری
آخرین پرسش و پاسخ
webmaster
webmaster

سلام، بنده توضیحات رو خوندم اما خب ممنون میشم این سناریو که شرح میدم رو بررسی کنید صرفا جواب بله یا خیر به من بدید:
فرض بر اینکه یک مشتری در وبسایت خریدی رو ثبت کرده، از اولین وضعیت سفارش که درحال انجام هست تا آخرین مرحله صرف نظر از اینکه با مراجعه به وبسایت میتونند وضعیت رو چک کنند، هر لحظه وضعیت سفارش مثلا از درحال انجام به ارسال شد یا تکمیل شد تغییر پیدا کنه پیامک هم خودکار ارسال میشه برای مشتری؟

Nikan
Nikan در پاسخ به webmaster
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
اطلاع رسانی وضعیت سفارش از طریق پیامک توسط افزونه رایگان پیامک ووکامرس فارسی انجام می شود و ارتباطی با افزونه پیبار ندارد.

موفق باشید

Ariana
Ariana

ممنون از پاسخگویی خوبتون
قالب سایت من woodmart هست و زبانش انگلیسی هست، این افزونه بصورت انگلیسی هم نمایش داده می شود؟
اگر خیر آیا می شود نسخه انگلیسی در اختیار قرار داد؟
سپاسگزارم

Nikan
Nikan در پاسخ به Ariana
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
افزونه پیبار یک افزونه ایرانی می باشد و متاسفانه در حال حاضر امکان استفاده در وب سایت های LTR وجود ندارد.

موفق باشید

Ariana
Ariana در پاسخ به Nikan

آیا با پرداخت هزینه امکان ساخت و دسترسی به نسخه انگلیسی هم هست؟

Ariana
Ariana

درود بر شما چندتا سوال داشتم
1- آیا شرکتهای داخل افزونه قابل ویرایش و اضافه کردن هست؟
2- اگر کالایی از کشوری به کشور دیگر ارسال بشه می توانیم بصورت دستی اطلاعات را وارد کنیم تا مشتری روند ارسال کالا را مشاهده و پیگیری کند؟
ممنونم از شما

Nikan
Nikan در پاسخ به Ariana
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
۱- بله شرکت های حمل و نقل و پیک ها محدودیتی ندارند.
۲- برای داخل ایران هم باید کد پیگیری شرکت حمل و نقل را دستی وارد کنید و تفاوتی وجود ندارد. برای کشور نیز به همین صورت قابل انجام هست.

موفق باشید

ddk.ddk80
ddk.ddk80

این افزونه در پنل مشتری قابل مشاهده هستش . درسته ؟ مشتری میتونه با وارد شدن به پنل وضعیت سفارشش رو مشاهده کنه . این امکان هم وجود داره ؟

ddk.ddk80
ddk.ddk80

با کدام افزونه ورود با شماره سازگار هست ؟ با دیجیتس سازگار هست ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به ddk.ddk80
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
افزونه پیبار ارتباطی با افزونه های ورود با موبایل ندارد. در صورت عدم استفاده از فیلد پیشفرض تلفن در ووکامرس برای ثبت شماره موبایل کاربران می بایست کلیدمتا مربوط به ذخیره شماره موبایل برای سفارش را در تنظیمات افزونه وارد کنید.

موفق باشید

ddk.ddk80
ddk.ddk80

سلام وقت بخیر امکان اتصال پیامک به این افزونه وجود داره ؟
برای مثال ما نیاز داریم ، زمانی که مشتری سفارشش تکمیل شد براش اس ام اس بره ، زمانی که مشتری سفارشش درحال بسته بندی بودبراش اس ام اس بره ، زمانی که سفارش اماده ارسال شد باز هم پیامک ارسال بشه . و زمانی که ارسال شد کد پیگیری براشون ارسال بشه . برای اتصال پنل پیامکی و این مراحلی که ذکر شد . این افزونه این امکان رو داره ؟
سپاس

Nikan
Nikan در پاسخ به ddk.ddk80
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
برای ارسال پیامک در وضعیت های مختلف می بایست از افزونه رایگان پیامک ووکامرس فارسی استفاده کنید و در افزونه پیبار به کمک همین افزونه ذکر شده در هنگام ثبت کد پیگیری پیامک حاوی کد برای کاربر ارسال می شود.

موفق باشید

ddk.ddk80
ddk.ddk80

سلام وقت بخیر ویدیو اموزشی هم داره ؟

samasan.ir
samasan.ir در پاسخ به ddk.ddk80

سلام. ویدئو نداره‌. من نتونستم یک موردی رو توی افزونه پیدا کنم، تیکت زدم، پاسخ دادن که برو فایل راهنما رو ببین!

Nikan
Nikan در پاسخ به ddk.ddk80
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
فایل pdf راهنما در بسته دریافتی شما قرار دارد.

موفق باشید

ddk.ddk80
ddk.ddk80

سلام وقت بخیر
این افزونه نوار پیشرفت هم داره ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به ddk.ddk80
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
نحوه نمایش و امکانات افزونه را می توانید در پیش نمایش آنلاین مشاهده نمایید.

موفق باشید

ershadz
ershadz

سلام
با تاپین هماهنگ نشد؟

Nikan
Nikan در پاسخ به ershadz
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
در صورت بروزرسانی و ایجاد تغییر در محصول در توضیحات محصول درج خواهد شد.

موفق باشید

alirezajahedi13
alirezajahedi13

سلام
با دکان هماهنگی دارد؟
فروشنده اطلاعات ارسال سفارشش رو وارد کنه و...

Nikan
Nikan در پاسخ به alirezajahedi13
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله توضیحات محصول را کامل و با دقت مطالعه کنید.

موفق باشید

iran3o2ir
iran3o2ir

سلام عرض ادب من سه تا سوال دارم یکی امکان تغییر ترجمه از پیک به یه اسم دیگه دارم دومی امکان ترجمه شرکت حمل و نقل رو دارم این شدنی هستش یه وقت داخل قسمت کد شده این ها رو کد نکردید از تو قسمت زبان تو هاست فایل مشخصی دارید که بتونم این دوتا رو تغییر بدم؟

Nikan
Nikan در پاسخ به iran3o2ir
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
افزونه پیبار به صورت استاندارد کدنویسی شده است و از فایل زبان استفاده می شود. برای ایجاد تغییر در عبارت ها می توانید از افزونه های تغییر ترجمه در وردپرس مانند loco translate استفاده کنید.

موفق باشید

gitigost
gitigost

اگر بشه api پستی رو بهش متصل کنید که داخل خود صفحه بدون ورود به سامانه پستی وضعیت مرسوله رو بررسی کنه عالی میشه
آیا این امکان براتون مقدور هست ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به gitigost
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر امکان پذیر نیست.

موفق باشید

hossein1998
hossein1998

با عرض سلام و وقت بخیر
۱. آیا با استفاده از این افزونه، فروشندگان در افزونه دکان میتوانند کد پیگیری را به سفارش اضافه کنند؟
۲. آیا افزونه این قابلیت رو داره که بصورت اتوماتیک مرسوله پستی را پیگیری و در صورت تحویل به مشتری بطور اتوماتیک تغییر وضعیت سفارش را انجام دهد؟
چون تنظیمات فروشگاه بنده این شکلی هست، که با تغییر وضعیت مرسوله به تکمیل سفارش(رسیدن مرسوله به دست مشتری) مبلغ به حساب کاربری فروشنده واریز میشه
متشکرم از شما

Nikan
Nikan در پاسخ به hossein1998
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
1- بله در توضیحات محصول در ارتباط باسازگاری با افزونه دکان توضیحات لازم ارائه شده است.
2- خیر امکان پذیر نیست.

موفق باشید

ershadz
ershadz در پاسخ به Nikan

درود مجدد
همانطور که پایینتر هم براتون کامنت گذاشته بودم، اگر با تاپین هماهنگش کنید بله زمانی دست مشتری میرسه اتوماتیک به وضعیت تکمیل شده هم میره.

kamranfathi
kamranfathi

سلام
وقت بخیر
آیا امکان سفارشی سازی عنوان فیلدها هم برای کاربر هست؟
مثلا عنوان شرکت حمل و نقل به چیز دیگه‌ای تغییر کنه و یا قسمت اطلاعات ارسال سفارش تطلاعاتی که نمایش میده تغییر کنه ؟

Nikan
Nikan در پاسخ به kamranfathi
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر امکان پذیر نیست.

موفق باشید

صدا
صدا

افزونه مدیریت وضعیت سفارشات ووکامرس
این افزونه میاد وضعیت هایی که ووکامرس داره رو ایجاد میکنه آیا با ایجاد یک وضعیت جدید این شش تا وضعیتی که شما براش عنوان سفارشی گذاشتید هم اتوماتیک اضافه میشه و اصلا شخصی سازی وضعیت سفارش رو شما براش چیزی در نظر گرفتید؟

Nikan
Nikan در پاسخ به صدا
 • طراح محصول

سلام
متوجه شوال شما نشدم دوست عزیز. در افزونه پیبار در صورتی که وضعیت به وضعیت های پیشفرض ووکامرس اضافه شده باشد می توانید آیکون و عنوان آن را برای نمایش در فرآیند سفارش در پیبار تعیین کنید.

موفق باشید

صدا
صدا در پاسخ به Nikan

سلام امکانش هستش لینک دار هم بکنید که بتونیم برای توضیحات اون مرحله به صفحه مخصوص ارجاع بدیم؟

ershadz
ershadz

باسلام
امکان هماهنگ سازی با تاپین هست؟ اگر هست تا بخریم.

Nikan
Nikan در پاسخ به ershadz
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
نیاز به چه نوع هماهنگی با این افزونه دارید؟!

ershadz
ershadz در پاسخ به Nikan

سلام
تاپین بدین صورته که از ووکامرس میشه بارکد پستی تولید کرد برای سفارشات،
پس وقتی صفحه سفارش رو باز میکنیم و ثبت در تاپین رو میزنیم یک بارکد پستی برگردونده میشه، که باید این بارکد در جعبه ی بارکد افزونه شما اتوماتیک قرار بگیره، به همراه تاریخ ثبت بارکد و نحوه ارسال هم اتوماتیک ارسال پستی در جعبه شما ثبت میشه.
افزونه نوین چنین قابلیتی داره، منتها بنظر شما میتونید بهتر عمل کنید چون مثلا قابلیت الصاق عکس دارید که واقعا خوبه.
و اینکه ده ها هزار فروشگاه دارن ازش استفاده میکنند پس هماهنگ شدن باهاش نکته ی مثبتی برای شما خواهد بود.

صدا
صدا در پاسخ به ershadz

موافقم منم به نظرم برای این کار با توجه به این که قابلیت الصاق عکس وجود داره یه سری تصاویر رو بشه تو هر مرحله تعریف کرد که به صورت بنر مانند باشه حالا نیاز بود این بارکد رو طرف خودش بزاره نیاز بود شرت کد قرار بده یا هر چیزی دیگه این خیلی کاربردی میشه باعث میشه حتی این سبک عکس بارگزاری کردن به شیوه ای رواج پیدا کنه که حتی طرف بتونه اطلاعات پیک و یا فاکتور طرف رو هم خودش دستی آپلود کنه خیلی جالب میشه

Nikan
Nikan در پاسخ به ershadz
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
این مورد به تیم فنی اعلام خواهد شد تا در بروزرسانی های بعدی در نظر داشته باشند. امکان اعلام زمان مشخص برای بروزرسانی وجود ندارد.

موفق باشید

soafarid19
soafarid19 در پاسخ به ershadz

منم منتظر جواب این سوال هستم تا افزونه رو خریداری کنم. ممنون میشم پیگیری کنید

ershadz
ershadz

سلام
با تاپین هماهنگ نیست؟

mianroodi
mianroodi

با سلام
با این افزونه میشه بعد از ثبت سفارش برای مشتری، کد پیگیری تیباکس یا پست هم براش پیامک بشه و هم مشتری در پنل کاربری خودش ببینه؟
مثلا پیامک : سفارش شما با کد پیگیری 12346 تحویل پست داده شد.

Nikan
Nikan در پاسخ به mianroodi
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله این امکانات در افزونه وجود دارد. توضیحات محصول را مجددا مطالعه بفرمایید.

موفق باشید

ar_min13
ar_min13

سلام وقت بخیر. آیا در هر مرحله و بعد از تغییر وضعیت ارسال سفارش مشتری ممکنه پیامکی برای مشتری ارسال بشه که مثلا: سفارش شما در وضعیت ارسال قرار گرفت و یا اینکه ارسال شد و یا حتی بعد از پایان مراحل یک پیامک در راستای برندینگ انجام بدیم...
آیا این کار قابل انجامه؟

علیرضا غلامپور
علیرضا غلامپور در پاسخ به ar_min13

سلام وقت بخیر ، شما میتونید از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده کنید که داخل مخزن خود وردپرس به صورت رایگان هست،و میتونید توی هر مرحله سفارش مشخص کنید که چه پیامی برای مشتری ارسال بشه، و با افزونه پیبار هم همخونی داره ، و مثل ما که توی مرحله آخر برای مشتری کد رهگیری پست رو توی پنل مخاطب میذاریم ، همزمان از طریق پیامک کد رهگیری پست براشون پیامک میشه و میشه اون پیام رو ویرایش کرد و پیامکی در راستای برندینگ ارسال کرد( این امکان آخر با افزونه پیبار امکان پذیره )

Nikan
Nikan در پاسخ به ar_min13
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
توسط این افزونه خیر دوست عزیز.

موفق باشید

مشاهده بیشتر
بستن