ماژول انبارداری برای اسکریپت Perfex CRM
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 8

Perfex CRM | ماژول انبارداری پرفکس| اسکریپت Perfex CRM | ماژول انبارداری | دانلود ماژول انبارداری اسکریپت پرفکس

معرفی Perfex CRM

ماژول انبارداری اسکریپت پرفکس، یک ابزار مدیریت موجودی می باشد که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. با استفاده از این ماژول، می‌توانید موجودی کالاهای خود را در محل کار یا انبار، مدیریت کنید. همچنین می‌توانید تغییرات در موجودی را پیگیری کنید و در زمان مناسب کالاهای با موجودی کمتر را خریداری کنید.

این ماژول انبارداری به شما این امکان را می‌دهد تا همه جزئیات مربوط به موجودی کالاهای خود را دریک مکان به صورت متمرکز ذخیره کرده و گزارش هایی موجودی کالا های خود را مشاهده نمایید. با استفاده ازاین اسکریپت می‌توانید به طور دقیق موجودی کالاهای خود را مدیریت کرده و با کاهش هدررفت‌ها و بهبود توزیع موجودی‌ها، عملکرد کسب و کار خود را بهبود بخشید.

دمو ماژول انبارداری اسکریپت پرفکس

در زیر می‌توانید دمو این محصول جذاب را ببینید:

Inventory Management module for Perfex CRM

دمو ماژول انبارداری اسکریپت پرفکس 

مزایای ماژول انبارداری

ماژول انبارداری پرفکس دارای مزایای زیادی است، که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  1. بهبود مدیریت موجودی: با استفاده از این ماژول، می‌توانید موجودی کالاهای خود را به طور دقیق مدیریت و به روز رسانی کرده و  موجودی را افزایش دهید.
  2. کاهش هدررفت‌ها: با مدیریت بهتر موجودی کالاهای خود، می‌توانید هدررفت‌ها را به حداقل برسانید و همچنین هزینه‌های خود را کاهش دهید.
  3. بهبود فرآیندهای تأمین: با استفاده از ماژول، می‌توانید فرآیندهای تأمین را بهبود بخشیده و به طور دقیق تر به سفارشات مشتریان خود پاسخ دهید.
  4. افزایش بهره‌وری: با بهترین مدیریت موجودی، می‌توانید بهره‌وری را افزایش دهید و بهترین استفاده را از منابع خود داشته باشید.
  5. گزارش‌دهی دقیق: ماژول انبارداری Perfex CRM به شما این امکان را می‌دهد که گزارش‌های دقیقی از موجودی‌های خود دریافت کنید و برای تصمیم‌گیری‌های آینده استفاده کنید.
  6. ساده و قابل استفاده: ماژول انبارداری در Perfex CRM طراحی شده است تا به آسانی قابل استفاده باشد.
مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است