اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK
47 فروش
80% رضایت از 22 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
723 هزار تومان
قیمت محصول:
723,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 62
 • پشتیبانی

اسکریپت CNIK | اسکریپت کاملا ایرانی مدیریت منابع انسانی | اسکریپت HRMS | اسکریپت فیش حقوقی | اسکریپت مدیریت منابع انسانی | سامانه مدیریت منابع انسانی

نکته : سفارشی سازی تحت هیچ شرایطی انجام نمی شود لطفا درخواست نفرمایید

معرفی اسکریپت CNIK

اسکریپت سامانه منابع انسانی سی نیک یک اسکریپت صفر تا صد ایرانی جهت مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد کارکنان شما است که به شرکت ها، مجموعه ها و حتی گروه ها کمک می کند تا نیازهای توسعه و مدیریت افراد خود را برآورده کنند و چرخه عمر کارمندان را از ابتدا تا انتها مدیریت کنند. سیستم تیکتینگ داخلی سیستم نیز شما را در جهت ارتباط جامع و سیستمی رسیدگی به درخواست ها، سوالات کارکنان سامانه یاری میبخشد که این امر باعث ایجاد نظم در پیگیری درخواست ها و نیازهای کارکنان مجموعه شما میباشد. سامانه مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK به همراه اپلیکیشن اندروید ارائه میگردد و با نصب اپلیکیشن سامانه فیش حقوقی با یکبار ورود اطلاعات شماره پرسنلی و رمز عبور، در دفعات بعدی نیاز به ورود مجدد نمیباشد و دسترسی سریع و آسان به پنل کاربری خود خواهید داشت. محیط کاملا کاربر پسند (User Friendly) با طراحی زیبا و فوق سریع ریسپانسیو این محصول ایرانی تجربه ای مدرن از مدیریت منابع انسانی در اختیار شما قرار میدهد.

ویژگی های اولین سیستم کاملا ایرانی مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی کارکنان

 • برنامه نویسی کاملا استاندارد، پنل مدیریت پیشرفته و مدرن با طراحی کاملا ریسپانسیو
 • افزودن نامحدود پرسنل، کاربر و کارمند در سامانه
 • تعریف گروه ها و دسته بندی های شغلی نامحدود
 • دارای سیستم تیکت پشتیبانی برای پاسخگویی به درخواستهای کارکنان با قابلیت پاسخ های دوطرفه مدیر و کارکنان و همچنیم مدیریت تیکت ها
 • مدیریت حرفه ای کارکنان با قابلیت ویرایش و پرینت اطلاعات کاربری آنها
 • سیستم فیش حقوقی با امکان بارگزاری منظم و دقیق صورت حسابهای کارکنان
 • مدیریت و سورت فیش های حقوقی بارگزاری شده
 • قابلیت چند زبانه کردن سیستم ( با ترجمه فایل زبان مجزا )
 • قابلیت آپلود لوگوی شما از قسمت مدیریت
 • طراحی زیبای فلت و ریسپانسیو با سرعت بی نظیر
 • به همراه اپلیکیشن اندروید جهت مدیر و کارکنان
 • با قابلیت آپلود اپلیکیشن از قسمت مدیریت

جهت نصب و اجرای این اسکریپت لازم است افزونه ionCube بر روی هاست و سرور نصب شده باشد.

اپلیکیشن رایگان ! سامانه منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK به همراه اپلیکیشن رایگان عرضه میگردد.

پیش نمایش نرم افزار مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی Cnik

ورود به عنوان مدیر سیستم

نام کاربری مدیر : admin

رمز عبور مدیر :123456

ورود به عنوان کارمند

شماره پرسنلی کارمند : 110

رمز عبور کارمند :123456

سامانه مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK، یک سامانه تعامل با کارکنان است که با امکان افزودن پرسنل به راحتی می توانید فیش های حقوقی کارکنان خود را آپلود کنید. برای پیگیری بهتر مشکلات و نیازهای کارکنان از سیستم پشتیبانی ارسال تیکت استفاده کنید.

امکانات اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK

نحوه استفاده از اسکریپت مدیریت منابع انسانی CNIK

کارکنان : لیست کارکنان و افزودن

گام ابتدایی استفاده از سیستم منابع انسانی و فیش حقوقی سی نیک تعریف نیروها و کارکنان برای سیستم است. توسط فرم عمودی افزودن کارکنان که در این بخش وجود دارد به سادگی و سرعت قادر خواهید بود کارکنان را یکی پس از دیگری تعریف کنید. شماره پرسنلی هر کاربر نام کاربری آن شخص برای ورود به سیستم است. توسط تولید رمز تصادفی هم میتوانید رمزی رندم تولید و در شناسنامه کاربر ذخیره شود. گروه های شغلی را نیز در بخش دیگری به سیستم اضافه خواهید کرد.

فیش حقوقی : آپلود فیش جدید

پس از وارد کردن کارکنان، در این بخش امکان آپلود کردن و بارگزاری فیش های حقوقی کارکنان را خواهید داشت. با انتخاب تاریخ و انتخاب فرد مربوطه و انتخاب فایل فیش حقوقی که از قبل ذخیره کرده اید عملیات شما تکمیل و آماده ارسال میباشد. پسوند فایلهای مجاز سیستم برای بارگزاری درج شده است.

فیش حقوقی : لیست فیش های حقوقی

در این بخش از اسکریپت CNIK کلیه فیش های حقوقی کارکنان که در قسمت قبلی آپلود فیش بارگزاری کرده اید قابل مشاهده و مدیریت هستند. در صورتیکه فیشی به اشتباه بارگزاری شده باشد قابل حذف نیز میباشد.

پشتیبانی : درخواست های پشتیبانی

جهت ارتباط جامع و سیستمی رسیدگی به درخواست ها، سوالات کارکنان سامانه بخشی به عنوان درخواست های پشتیبانی تعبیه گردیده که به سادگی با ارسال تیکت پشتیبانی میزبان کارکنان خود خواهید بود. شما به عنوان مدیر امکان بستن تیکت ها را نیز خواهید داشت. تیکت ها با تغییر وضعیت توسط ناتیفیکشن به شما اطلاع رسانی میشود.

تنظیمات : گروه های شغلی

مطمئناً شما در ارگان یا مجموعه کاری خود گروه های شغلی متعددی دارید که پرسنل و کارکنان خود را در آن دسته بندی کرده اید. برای این منظور از طریق این بخش از اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی قادر خواهید بود گروه های شغلی مجموعه خود را وارد نمایید و امکان ویرایش و مدیریت آنها را خواهید داشت. این گروه های شغلی در فرم افزودن کارکنان کاربرد دارد و هنگام تعریف شخص جدید به شما نمایش و قابل انتخاب خواهند بود.

تنظیمات : تنظیمات سیستم

تنظیمات اصلی سامانه مدیریت منابع انسانی CNIK از این بخش مدیریت می شوند. نشانی نصب سیستم آدرس دامنه شما میباشد که سامانه را در آن نصب و در حال اجرا دارید. عنوان اصلی سایت و نام سایت نیز در بخش های مختلف سامانه مورد استفاده قرار میگیرند. در تب زبان نیز قادر خواهید بود در صورتیکه سیستم چند زبانه باشد زبان سیستم را مشخص کنید که در حال حاضر تنها فایل زبان سیستم فارسی است که در نسخه های بروزرسانی زبان های دیگر اضافه خواهد شد. در تب تنظیمات نسخه چاپ نیز هر متن دلخواهی که در قسمت راهنمای نسخه رسید چاپی کارکنان مد نظرتان است قابل وارد کردن است. در تب لوگو سایت نیز لوگوی شما برای قرار گیری در صفحه لاگین قابل بارگزاری می باشد. فاوآیکن نیز در تب بعدی قابل بارگزاریست و همچنین هر فایل png قابل انتخاب میباشد. در تب اپلیکیشن نیز در صورتیکه اپلیکیشن خود را دریافت کرده اید از این طریق آن را بارگزاری و آماده دسترسی کارکنان خود قرار دهید. در تب فعال سازی نیز اطلاعات مربوط به فعال سازی سیستم قرار دارد که در صورتیکه سامانه شما فعال میباشد پیشنهاد میشود مقدیر وارد شده را تغییر ندهید زیرا باعث غیر فعال شدن لایسنس سامانه شما میشود.

اسکریپت  سی نیک راست چین دارای امکان ارائه و آپلود فیش های حقوقی، دسترسی به لیست فیش ها و مدیریت و بروزرسانی آنها است. 

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.4

لیست تغییرات

نسخه 1.6 - 28 شهریور 1402
 • تغییر صفحه ورودی لاگین و بهبود نمایش ریسپانسیو
 • عملکرد مدرن تر اتصال به اپلیکیشن
نسخه 1.6 - 27 شهریور 1402
 • تغییر صفحه ورودی لاگین و بهبود نمایش ریسپانسیو
 • عملکرد مدرن تر در اتصال به اپلیکیشن

آخرین پرسش و پاسخ

mahdi516
mahdi516

میزان مشخصات هاستی که باید گرفته بشه برای 1000نفر چه مشخصاتی داشته باشد

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به mahdi516
 • طراح محصول

با توجه به اینکه فایل های فیش ارسالی شما یا ضمیمه های تیکت های پشتیبانی مستقیما در هاست آپلود میشود و فرمودید 1000 نفر کاربر دارید هاست حجم بالایی مثلا حداقل 15 گیگ تهیه فرمایید.

valivand
valivand

با سلام و خسته نباشید
امکان تغییر و ویرایش کلمات و عنوان های اسکریپت هست ؟
امکان اضافه کردن یکسری فیلد دیگه بصورت سفارشی فراهم هست ؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به valivand
 • طراح محصول

سلام و درود
1- بله امکان پذیر است و فایل زبان مجزاست و تمامی آیتم ها قابل ویرایش
2- بله بصورت سفارشی سازی این فیلدهای اضافه برای شما قابل افزودن است.
ارادتمند

arashshiler
arashshiler

سلام پیشنهادی دارم . من یک اسکریپتی دیدم که ایرانی هم بود در قسمت اپلود فیش های حقوقی یه حرکت جالبی زده بود شما میتونستید هر چقدر فایل رو میخواید باهم انتخاب کنید و اپلود کنید
فقط اسم فایل ها باید مطابق با شماره پرسنلی کارکنان باشه
خود سیستم جایگذاری رو انجام میداد
اگر میشه این حرکت رو بزنید چون تعداد کارکنان زیاده نمیشه دونه دونه وارد کرد

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به arashshiler
 • طراح محصول

سلام و درود
موردی که فرمودید فیش ها با نام یا کدپرسنلی باشند خوب امنیت زیادی به همراه ندارد این کار و امکان دارد به راحتی قابل مشاهده برای دیگران شوند. درحال حاضر سیستم در حین آپلود فیش های حقوقی برای پرسنل نامی واحد برای آن تغییر میدهد و سپس بارگزاری میشود ولی بازهم نمونه ای داشتید اعلام کنید حتما توسط بازخورد شما عزیزان در بروزرسانی های مواردی حتما لحاظ میشود.

kpit
kpit

سلام وقتتون بخیر آیا امکانش هست که کلیه پرسنل یکجا با یک فرمت اکسل آیتم های فیش حقوقیشون درون ریزی بشه و سیستم جداگونه برای اونا نشون بده چون تعداد پرسنل یکم زیاده

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به kpit
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر چنین امکان وجود ندارد.

zarinwebhost
zarinwebhost

سلام.بنده قصد خرید این اسکریپت رو دارم.ایا امکانش هست در قسمت تیکتینگ افزودن ضمیمه هم اضافه کنید؟طرف بتونه از سیستمش یه فایل در کنار تیکت ارسالیش برای ادمین بفرسته.

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به zarinwebhost
 • طراح محصول

سلام و درود
افزودن فایل ضمیمه در ارسال تیکت ها با توجه به اینکه جزو امکانات پیش فرض سیستم نیست برای شما قابل انجام است ولی بصورت سفارشی و با هزینه جزیی انجام میشود.
ارادتمند

alizare1381
alizare1381

سلام وقت بخیر. یه سوال داشتم در مورد این اسکریپت. تصویر فیش حقوقی باید آپلود بشه در اسکریپت؟ یا خود اسکریپت سیستمی داره که بشه فیش حقوقی رو سفارشی سازی کرد و داخل سایت قرار داد؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به alizare1381
 • طراح محصول

سلام و درود
بله برای این سیستم تصویری از فیش حقوقی پرسنل به هر شکلی مانند عکس یا pdf آپلود میشود. اگر نیاز داشته باشید که فیش حقوقی در خود سیستم محاسبه و تولید شود نیاز به سفارشی سازی دارد. درسایر دیدگاه ها هم اگر ملاحضه کنید علت اینکه بدین شکل طراحی شده توضیح داده شده است. توضیحات قبلی ما :
اکثر شرکت ها مجموعه ها و .... برای محاسبه و حسابداری حقوق و دسمتزد و فیش کارکنان خود از نرم افزارهی حسابداری متفاوتی استفاده میکنند که اکثر آفلاین هم هستند. سیستمی که بدین گونه نام فیش حقوقی را دارد باید فیش را خودش صادر کند و کارکرد و دستمزد - اضافه کاری در خود آن محسابه شود و برای کاربر صادر شود تا قابل دریافت و مشاهده باشد ولی اکثرا با مجموعه هایی که این پیشنهاد را دادیم و بازخورد از آنها گرفتیم در پیش تولید این سیستم اصلا مایل به ترک سیستم حسابداری قبلی خود نیستند و همچنین مایل به دوباره کاری که یکبار آنجا وارد کنند و یکبار در این سیستم هم نیستند. پس ما مجبور شدیم ساده ترین راه را برای این سیستم پیاده کنیم که خروجی فیش های حقوقی کارکنان بصورت jpg-pdf و ..... باشد و در سیستم برای هر کارکنان بارگزاری و قابل دسترسی باشد.
ارادتمند

Saeid Malekzadeh
Saeid Malekzadeh

Saeid Malekzadeh:
سلام دوست عزیز

در خصوص اسکریپت فیش حقوقی که در راست چین منتشر کردین مزاحم شدم

ما یک مجموعه حسابداری داریم که با کسب و کارهای مختلفی کار می‌کنیم و حسابداری اونها را از اظهارنامه گرفته تا ثبت حقوق و دستمزد انجام می‌دهیم

برای مدیریت کاربران خودمون می‌خواستیم از سیستم شما استفاده کنیم .

روال کار ما به این شکل است که ما لیست حقوق و دستمزد هر کسب و کاری را از صاحب آن کار ماهانه دریافت می‌کنیم و در سامانه حقوق و دستمزد دارایی ثبت میکنیم

چیزی که من لازم دارم این است بتوانیم این کار را از طریق اسکریپت شما انجام دهیم و برای صاحبان هر کسب و کاری یک یوزر تعریف کنیم که بتوانند لیست حقوق و دستمزد افراد خود را آنجا ثبت کنند

آیا همچین کاری با سیستم شما امکان پذیر است ؟؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به Saeid Malekzadeh
 • طراح محصول

سلام و درود
با یک نسخه از اسکریپت ما نمی توانید صاحبان کسب و کارهای مختلف را با یوزر خاص وارد سامانه کنید بلکه هر نسخه از سیستم برای یک کسب و کار قابلیت دارد. بدین شکل مثلا میتوانید برای هر شرکت یک ساب فولدر بروی یک دامنه اصلی تعریف کنید و جداگانه به تعریف پرسنل و لیست حقوقی آنها بپردازید و کم هزینه ترین راه ممکن هم برای شماست:
Domain.com/company1
Domain.com/company2
Domain.com/company3
Domain.com/company4
و .............
لایسنس شما هم دچار محدودیت نمیشود چون برای دامنه تعریف کردید و نصب در فولدرهای دیگر هم محدودیتی برای شما ایجاد نمیکند.
اگر قصد داشته باشید یک سامانه داشته باشید که بتوانید تمامی شرکت ها را در آن تعریف کنید و لیست حقوق های هر شرکت را برای همان شرکت ثبت کنید و پرسنل همان شرکت را تعریف کنید اسکریپت نیاز به تغییرات و سفارشی سازی زیادی دارد که اگر مد نظرتان باشد نیز قابل انجام است.
ارادتمند

پارسی کد
پارسی کد

با سلام و عرض ادب
ضمن عرض پوزش، لطفا در خصوص این محصول راهنمایی بفرمایید.
امکان فروش و پشتیبانی اسکریپت با نام و لوگو شرکت حسابداری من وجود دارد؟ و شرایط آن به چه صورت است؟
سپاس.

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به پارسی کد
 • طراح محصول

سلام و درود
در نسخه 1.3 بروزشده امکان تغییر متن کپی رایت از قسمت مدیریت محیا گردیده است. ویرایش لوگو صفحه ورود هم که با فایل آپلود از قسمت مدیریت وجود دارد و ‌‌عملا نام یا لوگویی از خود سیستم در کار وجود ندارد و میتوانید به عنوان سیستم حسابداری خودتان ارائه دهید.

پارسی کد
پارسی کد در پاسخ به پارسی کد

با احترام
سپاس بزرگوار.

arefhossini
arefhossini

با سلام
با چه زبانی نوشته شده؟برای تغییراتی که میخواهیم اعمال کنیم در آینده و نیاز داریم

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به arefhossini
 • طراح محصول

سلام و درود
به زبان php است.

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به arefhossini
 • طراح محصول

و درضمن اسکریپت هم اپن سورس نیست و انکود شده است.

ganjabady
ganjabady

با عرض سلام و وقت بخیر،
بنده برای راه اندازی پنلی برای فیش حقوقی 500 نفر از کارکنان شرکت قصد خرید این اسکریپت رو دارم، خواستم جویا بشم که
1- برای نصب این اسکریپت چه مقدار منابع نیاز هست(فضا،تعداد دیتابیس و حجم دیتابیس)؟
2- به لحاظ حساسیت اطلاعات امنیت پنل به چه میزان هست و آیا امنیت سورس رو تضمین میکنید بابت نفوذ پذیری و جلوگیری از نشت اطلاعات کارکنان(برای مثال فیش حقوقی کارمندان)؟
3- آیا برنامه ای برای آپدیت و توسعه پنل دارید یا امکانات پنل در همین حد هست(برای مثال اتصال پنل پیامک به سایت)
ممنونم از پاسخگویی سریع شما

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به ganjabady
 • طراح محصول

سلام و درود
۱- به جهت نصب و راه اندازی این سیستم شما با یک هاست با امکانات روال و بروز با حداقل یک پایگاه داده امکان راه اندازی سیستم را دارید. حجم فضایی که مورد نیازتان است را با توجه به حجم فایل های اپلودی که فیش های حقوقی کارکنان شما هستند باید محاسبه فرمایید. به عنوان مثال شما اگر حجم هر فایل فیش اپلودی ۵۰۰ کیلوبایت باشد و برای ۵۰۰ پرسنل شما در ماه ۲۵۰ مگابایت حجم لازم دارید و این برای ۱۲ ماه یکسال حدودا ۳ گیگا بایت مورد نیاز است.
۲- با توجه به حساسیت و محرمانه بودن مدارک و فیش هایی که آپلود میفرمایید بسیار روی امنیت اسکریپت و کدنویسی ایمن و بدون باگ کار شده و آنالیز و اسکن ویژه ای روی تمامی فایلهای نهایی پس از اتمام پروژه انجام شده و خیالتان از این بابت راحت باشد
۳- بله مسلما تمامی برنامه های ارایه شده توسط ما درحال توسعه با توجه به بازخوردها و نظرات همراهان و کاربران گرامی میباشد و سعی میشود در هر نسخه بروزرسانی یک امکان جدید به سیستم اضافه شود. این یک برنامه جدید النتشار است و مسلما سیر تکامل و بهینه سازی خود را در حال طی نمودن است. بله مانند مثالی که فرمودید امکان ارسال پیامک در صورت رخداد جدید در سامانه برای پرسنل به جهت اطلاعات رسانی فیش جدید یا تیکت های پشتیبانی و ....
ارادتمند
درخدمت شما هستیم

aidamsl
aidamsl

سلام وقت بخیر،
من قصد خریداری این اسکریپ را داشتم، میخواستم بدونم که با همه قالب های WordPress سازگار هست؟ و نحوه نصب و Configuration به چه صورت هست؟
و اینکه آیا بخش درخواست مرخصی و وام در اسکریپت هست؟
سپاس از پاسخگویی تون

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به aidamsl
 • طراح محصول

سلام و درود
این اسکریپت یک سیستم مجزا و صفرتاصد برنامه نویسی شده است و ارتباطی با وردپرس ندارد. ممظورتان از اینکه فرمودید با قالبهای وردپرس سازگار است را متوجه نشدیم!
اسکریپت دارای فایل آسان نصب فارسی است و بسادگی قابل نصب روی هر میزبانی هاستی میباشد.
بخشی به عنوان درخواست مرهصی و وام در سیستم‌فعلا نیست ولی کاربر این درخواست هارا از طریق ارسال تیکت پشتیبانی نیز میتواند انجام دهد.
ارادتمند

aidamsl
aidamsl در پاسخ به aidamsl

من در واقع میخواهم یک سایت با قالب وردپرس داشته باشم که در ان خدمات شرکت توضیح داده بشه و یک بخش هم برای ورود کارمند و مدیران باشد که با استفاده از ان وارد شوند و فیش حقوقی و سایر موارد را دانلود کنند. (که این مورد با این اسکریپت انجام شود) این امکان وجود دارد؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به aidamsl
 • طراح محصول

سلام و درود
بله کاملا امکان پذیر است. عموما سیستم فیش حقوقی کارکنان هم درهمان دامنه اصلی وبسایت و بصورت مثلا ساب دامین فرضا " fish.yourdomain.com " راه اندزی و نصب میگردند و خللی با وب سایت اصلی شما که وردپرس باشد نیز ندارد.

holox
holox

درود بر شما قصد خریداری این اسکریپت دارم .
اما امکانات محدودی داره که میشه با یک اسکریپت تیکتینگ هم انجامش داد پیشنهاد میکنم امکانات و ابزار های اولیه منابع انسانی در این اسکریپت بگنجانید .

مانند درخواست مرخصی ، درخواست وام ، .. . .

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به holox
 • طراح محصول

سلام و درود
انشالله در نسخه های آتی امکانات بیشتری به سیستم اضافه خواهد شد. سپاس از حسن توجه شما
ارادتمند

hassan.itman@gmail.com
hassan.itman@gmail.com

سلام
روز بخیر
شرکت ما بیش از 300 نفر پرسنل داره، بارگذاری تکی فیش زمانبر و احتمال خطای انسانی دارد
آیا امکان بارگذاری گروهی از طریق فایل اکسل و درج خودکار طبق ماه ، نام پرسنل و شماره ملی در سامانه وجود دارد؟
با تشکر

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به hassan.itman@gmail.com
 • طراح محصول

سلام و درود
آپلود گروهی فیش ها بصورت پیش فرض روی سیستم وجود ندارد. شاید بتوانیم با تغییرات و سفارشی سازی این مورد درج فیش هارو انجام بدیم ولی آخر با آپلود خود فایلها چکار میکنید ؟ از طریق exel فقط جداولی که در پایگاه داده وارد میشود را میتوان درج و بارگزاری کرد ولی در آخر برای خود فایل فیش ها به مشکل میخورید. چون فایل فیش ها در زمان بارگزاری هم تغییر نام و جنریت دوباره ای در زمان آپلود در فولدر مورد نظر میشوند. ضمن اینکه با توجه به این آپلود گروهی فیش ها چون حجم دیتای ارسالی به دیتابیس خیلی زیاد میشود و تایم زیاد آپلود یا احیانا قطعی یا خطایی باعث از بین رفتن این زحمت میشود.
درج تک تک فیش ها برای کاربران همان موقع بسیار سریع آپلود میشود و همان موقع نفرات بعدی را انجام میدهید و نیاز به رفرش نیست و خطای بسیار کمتری هم دارد.

mohammadumz
mohammadumz

با سلام ، آيا اين اسكريپت را ميتوان بر روي دامنه هاي مختلف اجرا كرد يا بايد براي هر دامنه لايسنس تهيه بشه ؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به mohammadumz
 • طراح محصول

سلام و درود
برای هر دامنه باید لایسنس تهیه کرد.

مشاهده بیشتر
بستن