اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK
61 فروش
81% رضایت از 29 رای
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
723 هزار تومان
قیمت محصول:
723,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 73
 • پشتیبانی

اسکریپت CNIK | اسکریپت کاملا ایرانی مدیریت منابع انسانی | اسکریپت HRMS | اسکریپت فیش حقوقی | اسکریپت مدیریت منابع انسانی | سامانه مدیریت منابع انسانی

نکته : روند فروش و پشتیبانی محصولات راست چین کاملا تضمین شده و زیر نظر سایت می باشد ولی توافقات خارج از راست چین برای ما قابل کنترل و بررسی نمی باشد لذا در صورتی که مایل به توافق خارج از سایت هستید لازم است کلیه موارد ضروری مثل تنظیم قرارداد و قید شدن تعهدات طرفین، ضمانت اجرای قرارداد و … را کامل در نظر بگیرید

معرفی اسکریپت CNIK

اسکریپت سامانه منابع انسانی سی نیک یک اسکریپت صفر تا صد ایرانی جهت مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد کارکنان شما است که به شرکت ها، مجموعه ها و حتی گروه ها کمک می کند تا نیازهای توسعه و مدیریت افراد خود را برآورده کنند و چرخه عمر کارمندان را از ابتدا تا انتها مدیریت کنند. سیستم تیکتینگ داخلی سیستم نیز شما را در جهت ارتباط جامع و سیستمی رسیدگی به درخواست ها، سوالات کارکنان سامانه یاری میبخشد که این امر باعث ایجاد نظم در پیگیری درخواست ها و نیازهای کارکنان مجموعه شما میباشد. سامانه مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK به همراه اپلیکیشن اندروید ارائه میگردد و با نصب اپلیکیشن سامانه فیش حقوقی با یکبار ورود اطلاعات شماره پرسنلی و رمز عبور، در دفعات بعدی نیاز به ورود مجدد نمیباشد و دسترسی سریع و آسان به پنل کاربری خود خواهید داشت. محیط کاملا کاربر پسند (User Friendly) با طراحی زیبا و فوق سریع ریسپانسیو این محصول ایرانی تجربه ای مدرن از مدیریت منابع انسانی در اختیار شما قرار میدهد.

ویژگی های اولین سیستم کاملا ایرانی مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی کارکنان

 • برنامه نویسی کاملا استاندارد، پنل مدیریت پیشرفته و مدرن با طراحی کاملا ریسپانسیو
 • افزودن نامحدود پرسنل، کاربر و کارمند در سامانه
 • تعریف گروه ها و دسته بندی های شغلی نامحدود
 • دارای سیستم تیکت پشتیبانی برای پاسخگویی به درخواستهای کارکنان با قابلیت پاسخ های دوطرفه مدیر و کارکنان و همچنیم مدیریت تیکت ها
 • مدیریت حرفه ای کارکنان با قابلیت ویرایش و پرینت اطلاعات کاربری آنها
 • سیستم فیش حقوقی با امکان بارگزاری منظم و دقیق صورت حسابهای کارکنان
 • مدیریت و سورت فیش های حقوقی بارگزاری شده
 • قابلیت چند زبانه کردن سیستم ( با ترجمه فایل زبان مجزا )
 • قابلیت آپلود لوگوی شما از قسمت مدیریت
 • طراحی زیبای فلت و ریسپانسیو با سرعت بی نظیر
 • به همراه اپلیکیشن اندروید جهت مدیر و کارکنان
 • با قابلیت آپلود اپلیکیشن از قسمت مدیریت

جهت نصب و اجرای این اسکریپت لازم است افزونه ionCube بر روی هاست و سرور نصب شده باشد.

اپلیکیشن رایگان ! سامانه منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK به همراه اپلیکیشن رایگان عرضه میگردد.

پیش نمایش نرم افزار مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی Cnik

ورود به عنوان مدیر سیستم

نام کاربری مدیر : admin

رمز عبور مدیر :123456

ورود به عنوان کارمند

شماره پرسنلی کارمند : 110

رمز عبور کارمند :123456

سامانه مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK، یک سامانه تعامل با کارکنان است که با امکان افزودن پرسنل به راحتی می توانید فیش های حقوقی کارکنان خود را آپلود کنید. برای پیگیری بهتر مشکلات و نیازهای کارکنان از سیستم پشتیبانی ارسال تیکت استفاده کنید.

امکانات اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK

نحوه استفاده از اسکریپت مدیریت منابع انسانی CNIK

کارکنان : لیست کارکنان و افزودن

گام ابتدایی استفاده از سیستم منابع انسانی و فیش حقوقی سی نیک تعریف نیروها و کارکنان برای سیستم است. توسط فرم عمودی افزودن کارکنان که در این بخش وجود دارد به سادگی و سرعت قادر خواهید بود کارکنان را یکی پس از دیگری تعریف کنید. شماره پرسنلی هر کاربر نام کاربری آن شخص برای ورود به سیستم است. توسط تولید رمز تصادفی هم میتوانید رمزی رندم تولید و در شناسنامه کاربر ذخیره شود. گروه های شغلی را نیز در بخش دیگری به سیستم اضافه خواهید کرد.

فیش حقوقی : آپلود فیش جدید

پس از وارد کردن کارکنان، در این بخش امکان آپلود کردن و بارگزاری فیش های حقوقی کارکنان را خواهید داشت. با انتخاب تاریخ و انتخاب فرد مربوطه و انتخاب فایل فیش حقوقی که از قبل ذخیره کرده اید عملیات شما تکمیل و آماده ارسال میباشد. پسوند فایلهای مجاز سیستم برای بارگزاری درج شده است.

فیش حقوقی : لیست فیش های حقوقی

در این بخش از اسکریپت CNIK کلیه فیش های حقوقی کارکنان که در قسمت قبلی آپلود فیش بارگزاری کرده اید قابل مشاهده و مدیریت هستند. در صورتیکه فیشی به اشتباه بارگزاری شده باشد قابل حذف نیز میباشد.

پشتیبانی : درخواست های پشتیبانی

جهت ارتباط جامع و سیستمی رسیدگی به درخواست ها، سوالات کارکنان سامانه بخشی به عنوان درخواست های پشتیبانی تعبیه گردیده که به سادگی با ارسال تیکت پشتیبانی میزبان کارکنان خود خواهید بود. شما به عنوان مدیر امکان بستن تیکت ها را نیز خواهید داشت. تیکت ها با تغییر وضعیت توسط ناتیفیکشن به شما اطلاع رسانی میشود.

تنظیمات : گروه های شغلی

مطمئناً شما در ارگان یا مجموعه کاری خود گروه های شغلی متعددی دارید که پرسنل و کارکنان خود را در آن دسته بندی کرده اید. برای این منظور از طریق این بخش از اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی قادر خواهید بود گروه های شغلی مجموعه خود را وارد نمایید و امکان ویرایش و مدیریت آنها را خواهید داشت. این گروه های شغلی در فرم افزودن کارکنان کاربرد دارد و هنگام تعریف شخص جدید به شما نمایش و قابل انتخاب خواهند بود.

تنظیمات : تنظیمات سیستم

تنظیمات اصلی سامانه مدیریت منابع انسانی CNIK از این بخش مدیریت می شوند. نشانی نصب سیستم آدرس دامنه شما میباشد که سامانه را در آن نصب و در حال اجرا دارید. عنوان اصلی سایت و نام سایت نیز در بخش های مختلف سامانه مورد استفاده قرار میگیرند. در تب زبان نیز قادر خواهید بود در صورتیکه سیستم چند زبانه باشد زبان سیستم را مشخص کنید که در حال حاضر تنها فایل زبان سیستم فارسی است که در نسخه های بروزرسانی زبان های دیگر اضافه خواهد شد. در تب تنظیمات نسخه چاپ نیز هر متن دلخواهی که در قسمت راهنمای نسخه رسید چاپی کارکنان مد نظرتان است قابل وارد کردن است. در تب لوگو سایت نیز لوگوی شما برای قرار گیری در صفحه لاگین قابل بارگزاری می باشد. فاوآیکن نیز در تب بعدی قابل بارگزاریست و همچنین هر فایل png قابل انتخاب میباشد. در تب اپلیکیشن نیز در صورتیکه اپلیکیشن خود را دریافت کرده اید از این طریق آن را بارگزاری و آماده دسترسی کارکنان خود قرار دهید. در تب فعال سازی نیز اطلاعات مربوط به فعال سازی سیستم قرار دارد که در صورتیکه سامانه شما فعال میباشد پیشنهاد میشود مقدیر وارد شده را تغییر ندهید زیرا باعث غیر فعال شدن لایسنس سامانه شما میشود.

اسکریپت  سی نیک راست چین دارای امکان ارائه و آپلود فیش های حقوقی، دسترسی به لیست فیش ها و مدیریت و بروزرسانی آنها است. 

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.4

لیست تغییرات

نسخه 1.6 - 28 شهریور 1402
 • تغییر صفحه ورودی لاگین و بهبود نمایش ریسپانسیو
 • عملکرد مدرن تر اتصال به اپلیکیشن
نسخه 1.6 - 27 شهریور 1402
 • تغییر صفحه ورودی لاگین و بهبود نمایش ریسپانسیو
 • عملکرد مدرن تر در اتصال به اپلیکیشن

آخرین پرسش و پاسخ

mehdi1360
mehdi1360

با سلام و احترام
بنده میخوام روی سرور لوکال شرکت نصب کنم آیا قابل نصب می باشد روی سرور لوکال؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به mehdi1360
 • طراح محصول

سلام و درود
با توجه به اینکه اسکریپت دارای لایسنس است و از سمت راستچین چک میشود جویا شوید ایا می توانید نام دامنه خود را لوکال هاست یا آی پی از لوکال تعریف کنید یا خیر ،در ثانی اگر این امکان وجود داشت باشه درکل میبایست سیستم سرور لوکال شما به اینترنت متصل باشد تا ارتباط‌ با سرور لایسنس برقرار باشد. مجدد اگر سوالی بود در خدمت شما هستیم. اگر بروی دامنه و هاست انلاین نصب کنید که خیلی جامع تر و بهتر است و از نقطه و هرمکان دسترسی همگان به سیستم برقرار است.

hamed ghanbarian
hamed ghanbarian

سلام وقت بخیر
در پیامها دیدم که فرمودید اسکریپت رو نمیشه خودمون شخصی سازی کنیم و رمزنگاری شده است
آیا همه تغییراتی که ما نیاز داشته باشیم رو شما انجام میدید؟
و آیا همیشه در دسترس هستید که ما بتونیم تغییراتی که میخواهیم رو اعمال کنیم؟
چون خیلی از اسکریپتهایی که در سایتها هستند بعد از یک مدت فروشنده دیگه در دسترس نیست و عملا بلااستفاده میشه اسکریپت برای ما و مجبوریم از اول هزینه کنیم
در این مورد ممنون میشم یک توضیح واضح بدید چون میخوام خریداری کنم این اسکریپت رو برای شرکت

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به hamed ghanbarian
 • طراح محصول

سلام و درود
بله با توجه به اینکه اسکریپت رمزنگاری شده است امکان توسعه و تغییرات در سورس توسط خودتان امکان پذیر نیست ولی از این رو اگر موردی مد نظرتان باشد که در اسکریپت فعلی موجود نباش بصورت سفارشی سازی و یا انعقاد قرارداد مکتوب خدمتتان قابل انجام خواهد بود. البته پیش از ان پیشنهاد میشود نسخه نمایشی اسکریپت و بخش تظیمات را نیز ملاحضه فرمایید شاید با نگاهی اجمالی تصور نمودید امکانی نیاز دارید که در سورس نیست ولی بخش تنظیمات کامل و جامعی دارد و اکثر نیازهای کاربران در آن گنجانده شده است. در مورد سابقه کاری و قدمت ارائه تمام اسکریپت های ما در راستچین اگر ملاحضه کرده باشید از یوزرهای قدیمی با سابقه همکاری 6-7 ساله هستیم و اولین اسکریپت ما یعنی فروشگاه ساز Gnik هم سال 99 عرضه شده و تابحال ادامه دار بوده و بروزرسانی شده و درحال حاضر نیز رتبه یک فروش در بخش اسکریپت های فروشگاهی را دارد... اسکریپت دیگری ما inik است که آن هم پرفروش ترین در بخش اسکریپت های سایر موارد است و این اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی نیز به تازگی عرضه شده و روند روبه رشد و توسعه و بروزرسانی بالایی انشالله خواهد داشت. بازهم اگر سوال یا مشاوره ای لازم بود با کمال میل در خدمت شما هستیم.
ارادتمند

mahdi516
mahdi516

میزان مشخصات هاستی که باید گرفته بشه برای 1000نفر چه مشخصاتی داشته باشد

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به mahdi516
 • طراح محصول

با توجه به اینکه فایل های فیش ارسالی شما یا ضمیمه های تیکت های پشتیبانی مستقیما در هاست آپلود میشود و فرمودید 1000 نفر کاربر دارید هاست حجم بالایی مثلا حداقل 15 گیگ تهیه فرمایید.

valivand
valivand

با سلام و خسته نباشید
امکان تغییر و ویرایش کلمات و عنوان های اسکریپت هست ؟
امکان اضافه کردن یکسری فیلد دیگه بصورت سفارشی فراهم هست ؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به valivand
 • طراح محصول

سلام و درود
1- بله امکان پذیر است و فایل زبان مجزاست و تمامی آیتم ها قابل ویرایش
2- بله بصورت سفارشی سازی این فیلدهای اضافه برای شما قابل افزودن است.
ارادتمند

arashshiler
arashshiler

سلام پیشنهادی دارم . من یک اسکریپتی دیدم که ایرانی هم بود در قسمت اپلود فیش های حقوقی یه حرکت جالبی زده بود شما میتونستید هر چقدر فایل رو میخواید باهم انتخاب کنید و اپلود کنید
فقط اسم فایل ها باید مطابق با شماره پرسنلی کارکنان باشه
خود سیستم جایگذاری رو انجام میداد
اگر میشه این حرکت رو بزنید چون تعداد کارکنان زیاده نمیشه دونه دونه وارد کرد

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به arashshiler
 • طراح محصول

سلام و درود
موردی که فرمودید فیش ها با نام یا کدپرسنلی باشند خوب امنیت زیادی به همراه ندارد این کار و امکان دارد به راحتی قابل مشاهده برای دیگران شوند. درحال حاضر سیستم در حین آپلود فیش های حقوقی برای پرسنل نامی واحد برای آن تغییر میدهد و سپس بارگزاری میشود ولی بازهم نمونه ای داشتید اعلام کنید حتما توسط بازخورد شما عزیزان در بروزرسانی های مواردی حتما لحاظ میشود.

kpit
kpit

سلام وقتتون بخیر آیا امکانش هست که کلیه پرسنل یکجا با یک فرمت اکسل آیتم های فیش حقوقیشون درون ریزی بشه و سیستم جداگونه برای اونا نشون بده چون تعداد پرسنل یکم زیاده

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به kpit
 • طراح محصول

سلام و درود
خیر چنین امکان وجود ندارد.

zarinwebhost
zarinwebhost

سلام.بنده قصد خرید این اسکریپت رو دارم.ایا امکانش هست در قسمت تیکتینگ افزودن ضمیمه هم اضافه کنید؟طرف بتونه از سیستمش یه فایل در کنار تیکت ارسالیش برای ادمین بفرسته.

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به zarinwebhost
 • طراح محصول

سلام و درود
افزودن فایل ضمیمه در ارسال تیکت ها با توجه به اینکه جزو امکانات پیش فرض سیستم نیست برای شما قابل انجام است ولی بصورت سفارشی و با هزینه جزیی انجام میشود.
ارادتمند

alizare1381
alizare1381

سلام وقت بخیر. یه سوال داشتم در مورد این اسکریپت. تصویر فیش حقوقی باید آپلود بشه در اسکریپت؟ یا خود اسکریپت سیستمی داره که بشه فیش حقوقی رو سفارشی سازی کرد و داخل سایت قرار داد؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به alizare1381
 • طراح محصول

سلام و درود
بله برای این سیستم تصویری از فیش حقوقی پرسنل به هر شکلی مانند عکس یا pdf آپلود میشود. اگر نیاز داشته باشید که فیش حقوقی در خود سیستم محاسبه و تولید شود نیاز به سفارشی سازی دارد. درسایر دیدگاه ها هم اگر ملاحضه کنید علت اینکه بدین شکل طراحی شده توضیح داده شده است. توضیحات قبلی ما :
اکثر شرکت ها مجموعه ها و .... برای محاسبه و حسابداری حقوق و دسمتزد و فیش کارکنان خود از نرم افزارهی حسابداری متفاوتی استفاده میکنند که اکثر آفلاین هم هستند. سیستمی که بدین گونه نام فیش حقوقی را دارد باید فیش را خودش صادر کند و کارکرد و دستمزد - اضافه کاری در خود آن محسابه شود و برای کاربر صادر شود تا قابل دریافت و مشاهده باشد ولی اکثرا با مجموعه هایی که این پیشنهاد را دادیم و بازخورد از آنها گرفتیم در پیش تولید این سیستم اصلا مایل به ترک سیستم حسابداری قبلی خود نیستند و همچنین مایل به دوباره کاری که یکبار آنجا وارد کنند و یکبار در این سیستم هم نیستند. پس ما مجبور شدیم ساده ترین راه را برای این سیستم پیاده کنیم که خروجی فیش های حقوقی کارکنان بصورت jpg-pdf و ..... باشد و در سیستم برای هر کارکنان بارگزاری و قابل دسترسی باشد.
ارادتمند

Saeid Malekzadeh
Saeid Malekzadeh

Saeid Malekzadeh:
سلام دوست عزیز

در خصوص اسکریپت فیش حقوقی که در راست چین منتشر کردین مزاحم شدم

ما یک مجموعه حسابداری داریم که با کسب و کارهای مختلفی کار می‌کنیم و حسابداری اونها را از اظهارنامه گرفته تا ثبت حقوق و دستمزد انجام می‌دهیم

برای مدیریت کاربران خودمون می‌خواستیم از سیستم شما استفاده کنیم .

روال کار ما به این شکل است که ما لیست حقوق و دستمزد هر کسب و کاری را از صاحب آن کار ماهانه دریافت می‌کنیم و در سامانه حقوق و دستمزد دارایی ثبت میکنیم

چیزی که من لازم دارم این است بتوانیم این کار را از طریق اسکریپت شما انجام دهیم و برای صاحبان هر کسب و کاری یک یوزر تعریف کنیم که بتوانند لیست حقوق و دستمزد افراد خود را آنجا ثبت کنند

آیا همچین کاری با سیستم شما امکان پذیر است ؟؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به Saeid Malekzadeh
 • طراح محصول

سلام و درود
با یک نسخه از اسکریپت ما نمی توانید صاحبان کسب و کارهای مختلف را با یوزر خاص وارد سامانه کنید بلکه هر نسخه از سیستم برای یک کسب و کار قابلیت دارد. بدین شکل مثلا میتوانید برای هر شرکت یک ساب فولدر بروی یک دامنه اصلی تعریف کنید و جداگانه به تعریف پرسنل و لیست حقوقی آنها بپردازید و کم هزینه ترین راه ممکن هم برای شماست:
Domain.com/company1
Domain.com/company2
Domain.com/company3
Domain.com/company4
و .............
لایسنس شما هم دچار محدودیت نمیشود چون برای دامنه تعریف کردید و نصب در فولدرهای دیگر هم محدودیتی برای شما ایجاد نمیکند.
اگر قصد داشته باشید یک سامانه داشته باشید که بتوانید تمامی شرکت ها را در آن تعریف کنید و لیست حقوق های هر شرکت را برای همان شرکت ثبت کنید و پرسنل همان شرکت را تعریف کنید اسکریپت نیاز به تغییرات و سفارشی سازی زیادی دارد که اگر مد نظرتان باشد نیز قابل انجام است.
ارادتمند

پارسی کد
پارسی کد

با سلام و عرض ادب
ضمن عرض پوزش، لطفا در خصوص این محصول راهنمایی بفرمایید.
امکان فروش و پشتیبانی اسکریپت با نام و لوگو شرکت حسابداری من وجود دارد؟ و شرایط آن به چه صورت است؟
سپاس.

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به پارسی کد
 • طراح محصول

سلام و درود
در نسخه 1.3 بروزشده امکان تغییر متن کپی رایت از قسمت مدیریت محیا گردیده است. ویرایش لوگو صفحه ورود هم که با فایل آپلود از قسمت مدیریت وجود دارد و ‌‌عملا نام یا لوگویی از خود سیستم در کار وجود ندارد و میتوانید به عنوان سیستم حسابداری خودتان ارائه دهید.

پارسی کد
پارسی کد در پاسخ به پارسی کد

با احترام
سپاس بزرگوار.

arefhossini
arefhossini

با سلام
با چه زبانی نوشته شده؟برای تغییراتی که میخواهیم اعمال کنیم در آینده و نیاز داریم

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به arefhossini
 • طراح محصول

سلام و درود
به زبان php است.

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به arefhossini
 • طراح محصول

و درضمن اسکریپت هم اپن سورس نیست و انکود شده است.

مشاهده بیشتر
بستن