اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK
65 فروش
از 31 رأی
78% رضایت
78% رضایت پشتیبانی
از 127 رأی
B+ پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
0.957 میلیون تومان
قیمت محصول:
957,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 100
 • پشتیبانی

اسکریپت CNIK | اسکریپت کاملا ایرانی مدیریت منابع انسانی | اسکریپت HRMS | اسکریپت فیش حقوقی | اسکریپت مدیریت منابع انسانی | سامانه مدیریت منابع انسانی

نکته : روند فروش و پشتیبانی محصولات راست چین کاملا تضمین شده و زیر نظر سایت می باشد ولی توافقات خارج از راست چین برای ما قابل کنترل و بررسی نمی باشد لذا در صورتی که مایل به توافق خارج از سایت هستید لازم است کلیه موارد ضروری مثل تنظیم قرارداد و قید شدن تعهدات طرفین، ضمانت اجرای قرارداد و … را کامل در نظر بگیرید

معرفی اسکریپت CNIK

اسکریپت سامانه منابع انسانی سی نیک یک اسکریپت صفر تا صد ایرانی جهت مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد کارکنان شما است که به شرکت ها، مجموعه ها و حتی گروه ها کمک می کند تا نیازهای توسعه و مدیریت افراد خود را برآورده کنند و چرخه عمر کارمندان را از ابتدا تا انتها مدیریت کنند. سیستم تیکتینگ داخلی سیستم نیز شما را در جهت ارتباط جامع و سیستمی رسیدگی به درخواست ها، سوالات کارکنان سامانه یاری میبخشد که این امر باعث ایجاد نظم در پیگیری درخواست ها و نیازهای کارکنان مجموعه شما میباشد. سامانه مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK به همراه اپلیکیشن اندروید ارائه میگردد و با نصب اپلیکیشن سامانه فیش حقوقی با یکبار ورود اطلاعات شماره پرسنلی و رمز عبور، در دفعات بعدی نیاز به ورود مجدد نمیباشد و دسترسی سریع و آسان به پنل کاربری خود خواهید داشت. محیط کاملا کاربر پسند (User Friendly) با طراحی زیبا و فوق سریع ریسپانسیو این محصول ایرانی تجربه ای مدرن از مدیریت منابع انسانی در اختیار شما قرار میدهد.

ویژگی های اولین سیستم کاملا ایرانی مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی کارکنان

 • برنامه نویسی کاملا استاندارد، پنل مدیریت پیشرفته و مدرن با طراحی کاملا ریسپانسیو
 • افزودن نامحدود پرسنل، کاربر و کارمند در سامانه
 • تعریف گروه ها و دسته بندی های شغلی نامحدود
 • دارای سیستم تیکت پشتیبانی برای پاسخگویی به درخواستهای کارکنان با قابلیت پاسخ های دوطرفه مدیر و کارکنان و همچنیم مدیریت تیکت ها
 • مدیریت حرفه ای کارکنان با قابلیت ویرایش و پرینت اطلاعات کاربری آنها
 • سیستم فیش حقوقی با امکان بارگزاری منظم و دقیق صورت حسابهای کارکنان
 • مدیریت و سورت فیش های حقوقی بارگزاری شده
 • قابلیت چند زبانه کردن سیستم ( با ترجمه فایل زبان مجزا )
 • قابلیت آپلود لوگوی شما از قسمت مدیریت
 • طراحی زیبای فلت و ریسپانسیو با سرعت بی نظیر
 • به همراه اپلیکیشن اندروید جهت مدیر و کارکنان
 • با قابلیت آپلود اپلیکیشن از قسمت مدیریت

جهت نصب و اجرای این اسکریپت لازم است افزونه ionCube بر روی هاست و سرور نصب شده باشد.

اپلیکیشن رایگان ! سامانه منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK به همراه اپلیکیشن رایگان عرضه میگردد.

پیش نمایش نرم افزار مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی Cnik

ورود به عنوان مدیر سیستم

نام کاربری مدیر : admin

رمز عبور مدیر :123456

ورود به عنوان کارمند

شماره پرسنلی کارمند : 110

رمز عبور کارمند :123456

سامانه مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK، یک سامانه تعامل با کارکنان است که با امکان افزودن پرسنل به راحتی می توانید فیش های حقوقی کارکنان خود را آپلود کنید. برای پیگیری بهتر مشکلات و نیازهای کارکنان از سیستم پشتیبانی ارسال تیکت استفاده کنید.

امکانات اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی CNIK

نحوه استفاده از اسکریپت مدیریت منابع انسانی CNIK

کارکنان : لیست کارکنان و افزودن

گام ابتدایی استفاده از سیستم منابع انسانی و فیش حقوقی سی نیک تعریف نیروها و کارکنان برای سیستم است. توسط فرم عمودی افزودن کارکنان که در این بخش وجود دارد به سادگی و سرعت قادر خواهید بود کارکنان را یکی پس از دیگری تعریف کنید. شماره پرسنلی هر کاربر نام کاربری آن شخص برای ورود به سیستم است. توسط تولید رمز تصادفی هم میتوانید رمزی رندم تولید و در شناسنامه کاربر ذخیره شود. گروه های شغلی را نیز در بخش دیگری به سیستم اضافه خواهید کرد.

فیش حقوقی : آپلود فیش جدید

پس از وارد کردن کارکنان، در این بخش امکان آپلود کردن و بارگزاری فیش های حقوقی کارکنان را خواهید داشت. با انتخاب تاریخ و انتخاب فرد مربوطه و انتخاب فایل فیش حقوقی که از قبل ذخیره کرده اید عملیات شما تکمیل و آماده ارسال میباشد. پسوند فایلهای مجاز سیستم برای بارگزاری درج شده است.

فیش حقوقی : لیست فیش های حقوقی

در این بخش از اسکریپت CNIK کلیه فیش های حقوقی کارکنان که در قسمت قبلی آپلود فیش بارگزاری کرده اید قابل مشاهده و مدیریت هستند. در صورتیکه فیشی به اشتباه بارگزاری شده باشد قابل حذف نیز میباشد.

پشتیبانی : درخواست های پشتیبانی

جهت ارتباط جامع و سیستمی رسیدگی به درخواست ها، سوالات کارکنان سامانه بخشی به عنوان درخواست های پشتیبانی تعبیه گردیده که به سادگی با ارسال تیکت پشتیبانی میزبان کارکنان خود خواهید بود. شما به عنوان مدیر امکان بستن تیکت ها را نیز خواهید داشت. تیکت ها با تغییر وضعیت توسط ناتیفیکشن به شما اطلاع رسانی میشود.

تنظیمات : گروه های شغلی

مطمئناً شما در ارگان یا مجموعه کاری خود گروه های شغلی متعددی دارید که پرسنل و کارکنان خود را در آن دسته بندی کرده اید. برای این منظور از طریق این بخش از اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی قادر خواهید بود گروه های شغلی مجموعه خود را وارد نمایید و امکان ویرایش و مدیریت آنها را خواهید داشت. این گروه های شغلی در فرم افزودن کارکنان کاربرد دارد و هنگام تعریف شخص جدید به شما نمایش و قابل انتخاب خواهند بود.

تنظیمات : تنظیمات سیستم

تنظیمات اصلی سامانه مدیریت منابع انسانی CNIK از این بخش مدیریت می شوند. نشانی نصب سیستم آدرس دامنه شما میباشد که سامانه را در آن نصب و در حال اجرا دارید. عنوان اصلی سایت و نام سایت نیز در بخش های مختلف سامانه مورد استفاده قرار میگیرند. در تب زبان نیز قادر خواهید بود در صورتیکه سیستم چند زبانه باشد زبان سیستم را مشخص کنید که در حال حاضر تنها فایل زبان سیستم فارسی است که در نسخه های بروزرسانی زبان های دیگر اضافه خواهد شد. در تب تنظیمات نسخه چاپ نیز هر متن دلخواهی که در قسمت راهنمای نسخه رسید چاپی کارکنان مد نظرتان است قابل وارد کردن است. در تب لوگو سایت نیز لوگوی شما برای قرار گیری در صفحه لاگین قابل بارگزاری می باشد. فاوآیکن نیز در تب بعدی قابل بارگزاریست و همچنین هر فایل png قابل انتخاب میباشد. در تب اپلیکیشن نیز در صورتیکه اپلیکیشن خود را دریافت کرده اید از این طریق آن را بارگزاری و آماده دسترسی کارکنان خود قرار دهید. در تب فعال سازی نیز اطلاعات مربوط به فعال سازی سیستم قرار دارد که در صورتیکه سامانه شما فعال میباشد پیشنهاد میشود مقدیر وارد شده را تغییر ندهید زیرا باعث غیر فعال شدن لایسنس سامانه شما میشود.

اسکریپت  سی نیک راست چین دارای امکان ارائه و آپلود فیش های حقوقی، دسترسی به لیست فیش ها و مدیریت و بروزرسانی آنها است. 

مشاهده بیشتر

سازگاری با

 • PHP از نسخه 7.4

لیست تغییرات

نسخه 1.6 - 28 شهریور 1402
 • تغییر صفحه ورودی لاگین و بهبود نمایش ریسپانسیو
 • عملکرد مدرن تر اتصال به اپلیکیشن
نسخه 1.6 - 27 شهریور 1402
 • تغییر صفحه ورودی لاگین و بهبود نمایش ریسپانسیو
 • عملکرد مدرن تر در اتصال به اپلیکیشن

آخرین پرسش و پاسخ

lpln2024
lpln2024

سلام
برای سایت وردپرسی مناسبه دیگه؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به lpln2024
 • طراح محصول

سلام و دورد
کاربر گرامی این یک قالب یا افزونه برای وردپرسی نیست. این سیستم یک اسکریپت مجزا برای مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی است که پیش نیاز وردپرس را نیز ندارد. اگر سایت اصلی شما وردپرس است و در کنار آن قصد دارید این اسکریپت را نیز در فولدر یا ساب دامنه ای نیز داشته باشید هیچ مشکلی ندارد و به خوبی کارایی دارد.
ارادتمند

lpln2024
lpln2024 در پاسخ به lpln2024

یعنی روی سایت ورد پرسی این اسکریپ قابل اجرا نیست درسته

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به lpln2024
 • طراح محصول

خیر عرض کردم اصلا ارتباطی با وردپرس ندارد و یک اسکریپت مجزا میباشد. از ماهیت کار مشخصه که اصلا وردپرس نیست.
https://nikone.ir/demos/cnik/app
شما الزامی بر این دارید که بر پایه وردپرس باشد؟

negar137
negar137

سلام و احترام ، بعد از نصب جمله (سامانه منابع انسانی و فیش حقوقی کارکنان نیک رسام) که در سمت چپ نمایش داده میشه پاک میشه یا ثابته ؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به negar137
 • طراح محصول

سلام و درود
تمامی موارد مدیریتی هستند و قابل تغییر و عبارت (سامانه منابع انسانی و فیش حقوقی کارکنان نیک رسام) نیز از قسمت تنظیمات سیستم با تغییر عنوان اصلی سایت و نام سایت/شرکت تغییر میکنند. حتی متن کپی رایت نیز قابل تغییر از قسمت تنظیمات میباشد. تمامی لوگوها چه در بخش لاگین کاربران و چه لوگوهای بخش مدیریت در بالا هم در قسمت تنظیمات/شکل ظاهری قابل ویرایش و تغییر هستند.
ارادتمند

mehdi1360
mehdi1360

با سلام و احترام
بنده میخوام روی سرور لوکال شرکت نصب کنم آیا قابل نصب می باشد روی سرور لوکال؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به mehdi1360
 • طراح محصول

سلام و درود
با توجه به اینکه اسکریپت دارای لایسنس است و از سمت راستچین چک میشود جویا شوید ایا می توانید نام دامنه خود را لوکال هاست یا آی پی از لوکال تعریف کنید یا خیر ،در ثانی اگر این امکان وجود داشت باشه درکل میبایست سیستم سرور لوکال شما به اینترنت متصل باشد تا ارتباط‌ با سرور لایسنس برقرار باشد. مجدد اگر سوالی بود در خدمت شما هستیم. اگر بروی دامنه و هاست انلاین نصب کنید که خیلی جامع تر و بهتر است و از نقطه و هرمکان دسترسی همگان به سیستم برقرار است.

hamed ghanbarian
hamed ghanbarian

سلام وقت بخیر
در پیامها دیدم که فرمودید اسکریپت رو نمیشه خودمون شخصی سازی کنیم و رمزنگاری شده است
آیا همه تغییراتی که ما نیاز داشته باشیم رو شما انجام میدید؟
و آیا همیشه در دسترس هستید که ما بتونیم تغییراتی که میخواهیم رو اعمال کنیم؟
چون خیلی از اسکریپتهایی که در سایتها هستند بعد از یک مدت فروشنده دیگه در دسترس نیست و عملا بلااستفاده میشه اسکریپت برای ما و مجبوریم از اول هزینه کنیم
در این مورد ممنون میشم یک توضیح واضح بدید چون میخوام خریداری کنم این اسکریپت رو برای شرکت

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به hamed ghanbarian
 • طراح محصول

سلام و درود
بله با توجه به اینکه اسکریپت رمزنگاری شده است امکان توسعه و تغییرات در سورس توسط خودتان امکان پذیر نیست ولی از این رو اگر موردی مد نظرتان باشد که در اسکریپت فعلی موجود نباش بصورت سفارشی سازی و یا انعقاد قرارداد مکتوب خدمتتان قابل انجام خواهد بود. البته پیش از ان پیشنهاد میشود نسخه نمایشی اسکریپت و بخش تظیمات را نیز ملاحضه فرمایید شاید با نگاهی اجمالی تصور نمودید امکانی نیاز دارید که در سورس نیست ولی بخش تنظیمات کامل و جامعی دارد و اکثر نیازهای کاربران در آن گنجانده شده است. در مورد سابقه کاری و قدمت ارائه تمام اسکریپت های ما در راستچین اگر ملاحضه کرده باشید از یوزرهای قدیمی با سابقه همکاری 6-7 ساله هستیم و اولین اسکریپت ما یعنی فروشگاه ساز Gnik هم سال 99 عرضه شده و تابحال ادامه دار بوده و بروزرسانی شده و درحال حاضر نیز رتبه یک فروش در بخش اسکریپت های فروشگاهی را دارد... اسکریپت دیگری ما inik است که آن هم پرفروش ترین در بخش اسکریپت های سایر موارد است و این اسکریپت مدیریت منابع انسانی و فیش حقوقی نیز به تازگی عرضه شده و روند روبه رشد و توسعه و بروزرسانی بالایی انشالله خواهد داشت. بازهم اگر سوال یا مشاوره ای لازم بود با کمال میل در خدمت شما هستیم.
ارادتمند

mahdi516
mahdi516

میزان مشخصات هاستی که باید گرفته بشه برای 1000نفر چه مشخصاتی داشته باشد

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به mahdi516
 • طراح محصول

با توجه به اینکه فایل های فیش ارسالی شما یا ضمیمه های تیکت های پشتیبانی مستقیما در هاست آپلود میشود و فرمودید 1000 نفر کاربر دارید هاست حجم بالایی مثلا حداقل 15 گیگ تهیه فرمایید.

valivand
valivand

با سلام و خسته نباشید
امکان تغییر و ویرایش کلمات و عنوان های اسکریپت هست ؟
امکان اضافه کردن یکسری فیلد دیگه بصورت سفارشی فراهم هست ؟

نیک رسام
نیک رسام حرفه ای در پاسخ به valivand
 • طراح محصول

سلام و درود
1- بله امکان پذیر است و فایل زبان مجزاست و تمامی آیتم ها قابل ویرایش
2- بله بصورت سفارشی سازی این فیلدهای اضافه برای شما قابل افزودن است.
ارادتمند

مشاهده بیشتر
بستن