افزونه دیجیکسل، اتصال پنل فروشندگان دیجی کالا به ووکامرس
132 فروش
از 40 رأی
74% رضایت
49% رضایت پشتیبانی
از 106 رأی
D پشتیبانی
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
0.917 میلیون تومان
قیمت محصول:
917,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 76
 • آموزش ها
 • پشتیبانی

اتصال سایت فروشندگان به دیجی کالا | افزونه اتصال سایت به دیجی کالا | سیستم هماهنگ کننده پنل فروشندگان دیجی کالا با ووکامرس

دیجیکسل افزونه اتصال ووکامرس به پنل فروشندگان دیجی کالا

افزونه دیجیکسل یک افزونه وردپرس فروشگاهی است. اگر در کنار وبسایت فروشگاهی خود در دیجی کالا نیز به عنوان فروشنده فعالیت دارید، حتما با مشکل عدم هماهنگی موجودی و همچنین قیمت محصولات بین وب سایت و پنل فروشندگان دیجی کالا مواجه هستید! با استفاده از افزونه وردپرس دیجیکسل که یک محصول ایرانی است این مشکل برطرف خواهد شد و همواره موجودی و قیمت محصولات شما به روز و هماهنگ هست و سفارشات شما به علت عدم موجودی لغو نخواهد شد. در ویدئو زیر در مورد امکانات این افزونه بیشتر توضیح می دهیم.

یکی دیگر از مشکلاتی که فروشندگان دیجی کالا با آن مواجه هستند این است که برای مدیریت سفارشات و محصولات خود در پنل فروشندگی دیجی کالا نیاز دارید تا دسترسی پنل فروشندگی را در اختیار کارمندان خود قرار دهید و در نتیجه کارمندان شما به اطلاعات مالی پنل دسترسی خواهند داشت، اما با استفاده از افزونه دیجیکسل دیگر نیازی به دسترسی به پنل فروشندگان نیست و اپراتورهای شما می توانند لیست سفارشات را در وب سایت ووکامرسی خودتان مشاهده کنند و همچنین در صورت نیاز قیمت و موجودی و برخی مشخصات دیگر محصولات را مدیریت کنند.

با افزونه اتصال پنل فروشندگان دیجی کالا به ووکامرس به راحتی هماهنگی بین موجودی ها و قیمت محصولات را در وب سایت خود انجام دهید.

افزونه دیجیکسل افزونه ای برای اتصال پنل فروشندگان دیجی کالا به سایت ووکامرسی

امکانات افزونه دیجیکسل

در ادامه به بررسی مهم ترین امکاناتی که افزونه اتصال پنل فروشندگان دیجی کالا با ووکامرس دارد می پردازیم. این امکانات می توانند به مدیریت سریع و ساده فرایند همکاری در فروش کمک کند و روند پاسخگویی به کاربر را تسریع کند که در نهایت افزایش فروش را بدنبال دارد.

هماهنگی موجودی وب سایت و پنل دیجی کالا

بلافاصله پس از ثبت سفارش در دیجی کالا، این سفارش در بخش سفارشات ووکامرس در وب سایت شما ایجاد خواهد و در نتیجه موجودی محصول در وب سایت شما نیز کاهش می یابد و دقیقا مثل این هست که یک مشتری از وب سایت شما خرید را انجام داده باشد. همچنین در صورت ثبت سفارش در وب سایت، تغییر موجودی بلافاصله در پنل فروشندگی دیجی کالا اعمال خواهد شد.

علاوه بر این در صورتی که موجودی یک محصول را در وب سایت خود ویرایش کنید این تغییر در صورت انجام تنظیمات، در پنل فروشندگان دیجی کالا نیز اعمال خواهد شد.

بروزرسانی قیمت محصول در دیجی کالا با افزایش!

زمانی که اتصال پنل فروشندگان دیجی کالا به ووکامرس انجام شود، شما می توانید با تغییر قیمت محصول خود در ووکامرس قیمت محصول در پنل دیجی کالا را هم تغییر دهید. با این تفاوت که شما می توانید مشخص کنید، یک مبلغ ثابت یا درصدی از قیمت محصول یا ترکیبی از این 2 حالت به مبلغ درج شده در ووکامرس اضافه شود و سپس مبلغ جدید در پنل دیجی کالا ثبت خواهد شد و به این ترتیب می توانید کمیسیون و هزینه های اضافی دیجی کالا را نیز در نظر بگیرید.

توجه کنید این تنظیمات افزایش قیمت را می توانید به صورت عمومی برای همه محصولات، به ازای هر دسته بندی و یا به صورت تکی برای هر محصول مشخص کنید.

اطلاع رسانی ثبت سفارش جدید از طریق پیامک

در صورت تمایل با استفاده از افزونه پیامک ووکامرس فارسی در وب سایت خود می توانید تعیین کنید که پس از ثبت سفارش جدید د پنل دیجی کالا، به مدیر یا مدیران سایت پیامک اطلاع رسانی ارسال شود و نیاز به بررسی همیشگی پنل دیجی کالا برای مشاهده سفارشات جدید وجود ندارد.

دریافت هوشمند لیست محصولات از پنل فروشندگی دیجی کالا

شما با یک کلیک می توانید لیست تمامی محصولات دارای تنوع در پنل فروشندگی دیجی کالا را به همراه تنوع های ثبت شده دریافت کنید و پس از انجام این کار این محصولات را به راحتی به محصولات ووکامرس خود اختصاص دهید.

در این بخش امکانی در نظر گرفته شده است که اگر شناسه محصول (sku) در وب سایت ووکامرسی شما، با مقدار کد فروشنده که در پنل فروشندگی دیجی کالا برای هر تنوع ثبت می شود، یکسان باشد، در زمان دریافت اطلاعات محصولات هماهنگی بین محصولات به صورت خودکار انجام شود و نیاز به اختصاص دستی وجود ندارد.

افزودن محصولات پنل فروشندگی در ووکامرس

با استفاده از افزونه دیجیکسل به راحتی می توانید محصولی که در پنل فروشندگی شما وجود دارد اما در وب سایت شما ثبت نشده است را به محصولات ووکامرس سایت خود اضافه کنید. امکان ایجاد محصول به صورت متغییر و ساده، اضافه شدن دسته بندی محصول، تعیین وضعیت انتشار محصول، دریافت توضیحات اصلی و کوتاه، دریافت عنوان انگلیسی به عنوان نامک، دریافت گالری تصاویر محصول و دریافت ویژگی های محصول از امکانات این بخش در افزونه دیجیکسل می باشد.

کدنویسی کاملا بهینه و اصولی

تبادل اطلاعات بین وب سایت ووکامرسی شما و پنل فروشندگی دیجی کالا از طریق وب سرویس ارائه شده توسط دیجی کالا می باشد که می بایست درخواست ها برای دریافت یا ایجاد اطلاعات ارسال گردد. این درخواست ها در افزونه دیجیکسل به صورت کاملا اصولی و بهینه و بر اساس استانداردهای وردپرس ارسال می شود تا به هیچ وجه تاثیری روی سرور شما نداشته باشد و هیچ درخواست اضافی از سمت افزونه ایجاد نخواهد شد.

جداول اختصاصی در دیتابیس

کلیه اطلاعات مربوط به محصولات، تنوع ها و سفارشات پنل فروشندگی دیجی کالا در جداول اختصاصی افزونه دیجیکسل ذخیره می شود. انجام این کار باعث می شود تا زیاد بودن داده ها به هیچ عنوان تاثیری در سرعت کوئری های وب سایت وردپرسی شما و عملکرد وردپرس و ووکامرس نداشته باشد و تمامی کوئری ها و درخواست های افزونه دیجیکسل به صورت مجزا از جداول اصلی وردپرس انجام خواهد شد.

پیش نیازهای افزونه دیجیکسل

 1. برای استفاده از این افزونه نیاز به دریافت کلید API از دیجی کالا وجود دارد که می بایست با پشتیبانی دیجی کالا در ارتباط باشید و بدون آن امکان استفاده از افزونه وجود ندارد.
 2. عملکرد این افزونه کاملا وابسته به داده ها و شرایطی هست که دیجی کالا برای این بخش در نظر می گیرد و در صورت ایجاد هر گونه تغییر و یا عدم ارائه این ویژگی توسط دیجی کالا در هر مقطع زمانی، تمامی مسئولیت به عهده خود شما می باشد و شما با علم به این موضوع محصول را خریداری می کنید.
 3. ارسال داده ها به وب سایت شما به عهده دیجی کالا می باشد و در صورت عدم ارسال این موضوع میبایست توسط شخص شما از پشتیبانی دیجی کالا پیگیری شود و ما مسئولیتی در این زمینه نخواهیم داشت.
 4. در صورت وجود مشکل احتمالی در عملکرد، جهت بررسی مشکل توسط ما، می بایست دسترسی به پنل فروشندگی خود را ارائه نمایید تا مشکل بررسی و نوع مشکل به شما اعلام شود.
 5. برای استفاده از افزونه، نیاز هست تا افزونه رایگان توسعه ارتباطات نیکان از طریق مخزن وردپرس را نصب و فعال نمایید.
 6. در صورت نیاز به استفاده از ویژگی ارسال پیامک، می بایست افزونه پیامک ووکامرسی فارسی را در وب سایت خود نصب و فعال نمایید.
مشاهده بیشتر

سازگاری با

 • PHP از نسخه 7.2

لیست تغییرات

نسخه 1.2 - 19 آذر 1402
 • سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
 • رفع برخی مشکلات جزئی گزارش شده
نسخه 1.2 - 19 آذر 1402
 • سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
 • رفع برخی مشکلات جزئی گزارش شده

آخرین پرسش و پاسخ

hosseinfallah
hosseinfallah

سلام و درود،
ببخشید یه سوال داشتم،آیا در افزونه این امکان هست که مشتری از سایت ثبت سفارس کنه و در پنل دیجیکالا سفارش ثبت شه؟

Nikan
Nikan در پاسخ به hosseinfallah
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر چنین امکانی در وب سرویس دیجی کالا وجود ندارد و قطعا در آینده هم اضافه نخواهد شد.

موفق باشید

zouhamedia
zouhamedia

سلام.
وقت بخیر

چنتا سوال داشتم خدمت شما ، api دیجی کالا رو دارم الان..
من سایت فعال هم دارم با ووکامرس ، محصولاتی که در دیجی کالا داریم رو در سایت ووکامرس خودمون هم عینا داریم.
1- آیا محصولاتی که در سایت خودم دارم ، باید شناسه محصولش دقیقا عین شناسه محصول دیجی کالا باشه .. یا تنها نام محصول باید مشابه باشه ؟

2- وقتی در سایت خودم قیمت و موجودی محصول رو بروز میکنم ، این بروزرسانی بصورت خودکار در دیجی کالا انجام میشه ، یا باید کار خاصی بکنم ؟

3-اگر محصولی در دیجی کالا خریداری بشه ، موجودی محصول به صورت خودکار در سایت بروزرسانی میشه ؟

4- برخی از محصولات ما ، بصورت محصول متغییر تعریف شدن ، این محصولات در دیجی کالا با تنوع رنگ ثبت شدن ، آیا اتصال به این محصولات هم اتفاق می افته؟ یا اینکه فقط محصولات باید بصورت ساده ثبت شده باشن تا بشه اونها رو با دیجی کالا متصل کرد.

Nikan
Nikan در پاسخ به zouhamedia
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
۱- در صورت یکسان بودن شناسه ها اتصال محصولات خودکار انجام می شود و در غیر اینصورت می بایست به صورت دستی اتصال محصولات انجام شود.
۲- در صورت متصل بودن محصولات به صورت خودکار انجام می شود.
۳- در صورت فعال سازی ثبت سفارش ها در ووکامرس موجودی بر اساس سفارش ثبت شده تغییر می کند.
۴- این افزونه کاملا با محصولات متغییر سازگار می باشد.

موفق باشید

fiora
fiora

سلام
محصولات را از سایت وارد دیجی کالا میشود یا باید انجا هم وارد کرد؟

Nikan
Nikan در پاسخ به fiora
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
دیجی کالا اجازه ثبت محصول از طریق API را نمی دهد.

موفق باشید

navidhedayat
navidhedayat

باسلام خدمت شما آیا افزونه دیجکسل هم می توان به پنل دیجی کالا و باسلام وصل کرد

Nikan
Nikan در پاسخ به navidhedayat
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
این افزونه هیچ ارتباطی با وب سایت باسلام ندارد.

موفق باشید

kianoosh._.sh
kianoosh._.sh

با سلام
افزونه امکان اتصال به افزونه بازارا نرم افزار حسابداری محک برای بروزرسانی موجودی وقیمت را دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

Nikan
Nikan در پاسخ به kianoosh._.sh
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر چنین امکانی در افزونه وجود ندارد و می بایست کدنویسی اختصاصی انجام دهید.

موفق باشید

taktell
taktell در پاسخ به kianoosh._.sh

سایت وکاورس بگیری خود محک رایگان وصل میکنه بهش و از طریق وکاورس این افزونه رو میتونه با محک ست کنی

navidhedayat
navidhedayat

با سلام خدمت شما
می توان چند پنل دیجی کالا به افزونه دیجکسل وصل کرد.

Nikan
Nikan در پاسخ به navidhedayat
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر در نسخه عمومی افزونه این امکان وجود ندارد اما در صورت نیاز می توانید پس از خرید به عنوان یک درخواست سفارشی با هزینه مجزا این ویژگی را درخواست دهید.

موفق باشید

mohammadhoseinii
mohammadhoseinii

سلام در مورد این افزونه چند سوال دارم
من نیاز دارم محصولاتی که قراره بفروشم رو از دیجی کالا (عکس،. عنوان، توضیح کوتاه، نقد بررسی) وارد ووکامرس کنم برای این کار طبق تحقیق افزونه دیجی اسکراپر وجود داره. اما طبق نطراتی که در مورد افزونه دیجیکسل هست، گویا این افزونه یک طرفه هست ینی محصولات اول باید در دیجی کالا درج کنیم بعد بیاییم با استفاده از دیجیکسل اونارو به ووکامرس انتقال بدیم. درسته؟ در واقع محصولاتی که با دیجی اسکراپر در ووکامرس ما ثبت شدن هیچ قابلیت و کارایی برای افرونه دیجیکسل ندارند؟
لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید که دیجبکسل جایگزین دیجی اسکراپر میتونه باشه؟ هم محصولاتو وارد کنیم هم قیمتا خودکار بروز بشه هم موجودی ها
سوال بعدی اینکه اگر بخوایم قیمت محصول در ووکامرس بیشتر کنیم ولی در پنل دیجی ثابت بمونه این امکان وجود دارد یا خیر. چون قبمتای دیجی بعضا خیلی پایینه و به صرفه نیست و قطمت وبسایت باید بیشتر باشه

Nikan
Nikan در پاسخ به mohammadhoseinii
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
- امکان ثبت محصول در پنل فروشندگی دیجی کالا از طریق این افزونه وجود ندارد اما امکان دریافت اطلاعات محصول از پنل دیجی کالا و ثبت در ووکامرس وجود دارد که در توضیحات محصول ذکر شده است.
- نحوه اتصال محصولات به دیجی کالا به ۲ صورت می باشد:
۱- محصولاتی که در ووکامرس موجود هستند ( هیچ تفاوتی ندارد به چه شکل در ووکامرس ثبت شده باشند ) به یک محصول در پنل فروشندگان اختصاص داده می شود مطابق با ویدیو آموزشی محصول.
۲- محصول در پنل دیجی کالا وجود دارد و از طریق افزونه دیجیکسل به ووکامرس منتقل می شود و به صورت خودکار به هم متصل هستند.

- چیزی که معمول هست که قیمت فروشندگان در وب سایت دیجی کالا بالاتر هست از وب سایت شخصی به دلیل کارمزد دیجی کالا و امکان افزایش قیمت هنگام ارسال اطلاعات به دیجی کالا وجود دارد اما برعکس خیر امکان پذیر نیست مگر اینکه برای شما شخصی سازی شود.

موفق باشید

امیر
امیر

سوال دیگه اینکه وقتی سفارشی در پنل فروشگاه دیجیکالا ثبت میشه اطلاعات سفارش ثبت شده در بخش سفارشات ووکامرس هم نمایش داده میشه یا خیر؟

Nikan
Nikan در پاسخ به امیر
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بله در صورت اتصال محصولات ووکامرس و دیجی کالا مطابق با ویدیو آموزشی سفارش ثبت خواهد شد.

موفق باشید

امیر
امیر در پاسخ به امیر

بسیار عالی ممنون از شما

امیر
امیر

با سلام. بنده به عنوان فروشنده دیجیکالا حدودا 200 محصول در پنل فروشندگان دارم. بعداز نصب افزونه دیجیکسل میتونم محصولاتی که در پنل دیجیکالا دارم رو به همراه عکس و مشخصات محصول وارد بخش ووکامرس سایت خودم کنیم یا خیر؟

Nikan
Nikan در پاسخ به امیر
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بعد از اینکه لیست محصولات شما از دیجی کالا دریافت شد می توانید هر محصولی که تمایل داشتید را به ووکامرس با جزییات کامل اضافه کنید.

موفق باشید

امیر
امیر در پاسخ به امیر

تشکر سپاس از پاسخ شما. عالی هستید.

engtavassoli
engtavassoli

من محصولاتم رو با افزونه دیجی اسکراپر وارد وکامرس کردم / برای اپدیت موجودی و قیمت اون محصولات توی وکامرس هم این افزونه کار میکنه؟

Nikan
Nikan در پاسخ به engtavassoli
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
بعد از متصل کردن محصولات ثبت شده در ووکامرس به محصولات پنل فروشندگی بله اما به صورت خودکار خیر این اتصال انجام نمی شود.

موفق باشید

hesamfk58
hesamfk58

آیا این امکان وجود داره که هنگامی که داریم محصولات رو از دیجیکالا به سایت وارد می کنیم با یک درصد افزایش یا کاهش قیمت وارد سایت بشن؟

Nikan
Nikan در پاسخ به hesamfk58
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر این امکان وجود ندارد. در هنگام بروزرسانی قیمت در سایت می توانید درصد افزایش برای دیجی کالا تعیین کنید.

موفق باشید

majid hoseini
majid hoseini

من از یک کالا در دیجی کالا چند بار بارگذاری کردم ایا امکان اتصال یک کالا به چند dkpc وجود دارد؟

Nikan
Nikan در پاسخ به majid hoseini
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
خیر این امکان وجود ندارد.

موفق باشید

mpoormalek
mpoormalek

فرض کنید که من 3000 محصول توی ووکامرس دارم و میخوام 100 تا از اونها به دیجی کالا منتقل بشه. آیا باید این 100 تا روی توی دیجی کالا هم تعریف کنم و بعد به صورت دستی اینها رو بهم اختصاص بدم یا اینکه میشه این 100 تا از سایت به دیجی کالا منتقل بشه؟

سوال دوم اینکه برخی محصولات توی دیجی کالا از قبل تعریف شده و نمیشه تصویر و توضیحات اضافه کرد. آیا اینها رو خود افزونه متوجه میشه؟

سوال سوم اینکه آیا توضیحات کامل محصول هم به دیجی کالا منتقل میشه یا فقط موجودی و قیمت و تنوع؟

Nikan
Nikan در پاسخ به mpoormalek
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر
1- امکان انتقال محصول از سایت به دیجی کالا به هیچ عنوان وجود ندارد و دیجی کالا چنین اجازه ای نمی دهد.
2- متوجه منظور شما نمیشم دوست عزیز.
3- فقط موجودی و قیمت برای محصولات اختصاص داده شده.

موفق باشید

مشاهده بیشتر
بستن