افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro
277 فروش
از 40 رأی
76% رضایت
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
229 هزار تومان
قیمت محصول:
229,000 تومان
 • توضیحات
 • پرسش و پاسخ 51
 • پشتیبانی

افزونه ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس | افزونه ویرایش فیلدهای پرداخت | افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس | افزونه فرم پرداخت ووکامرس 

معرفی افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس

حتما تا به حال برایتان پیش آمده صفحه پرداخت ووکامرس خود را به صورت دلخواه تغییر و سفارشی سازی کنید، فیلد هایی به آن اضافه یا حذف کنید. افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro یک افزونه فروشگاهی، بعنوان ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس و سفارشی سازی صفحه پرداخت است که می تواند اضافه کردن، ویرایش، اصلاح، حذف، یا تغییر ترتیب نمایش فیلد های پرداخت را به سادگی به آن اضافه کنید. این افزونه برای تمام فروشگاه های اینترنتی که می خواهند یک صفحه پرداخت سفارشی برای سایت خود بسازند کاربرد دارد. شما می توانید در دو بخش صورت حساب و حمل و نقل، 17 نوع فیلد به صفحه پرداخت خود اضافه کنید و یا فیلد های صفحه پرداخت را ویرایش کنید.

با استفاده از افزونه Checkout Field Editor علاوه بر افزودن فیلد های سفارشی، بخش سفارشی را در فرم پرداخت ووکامرس خود اضافه کرده و مراحل پرداخت سفارشی را ایجاد کنید.

کامل ترین افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس

افزونه ویرایش فیلد پرداخت، ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

 

امکانات افزونه ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

می توانید با افزودن یا حذف و سفارشی سازی فیلدهای مختلف صفحه پرداخت تان را سفارشی سازی کنید در ادامه به معرفی مهمترین کاربردهای افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce می پردازیم. افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس امکان اضافه کردن و حذف هر فیلدی را در صفحه CHECKOUT ارائه می کند.

فیلد های پرداخت سفارشی

با استفاده از این افزونه می توانید 17 نوع فیلد جدید را به صفحه صورتحساب ، صفحه حمل و نقل و سایر موارد در صفحه پرداخت خود اضافه کنید

انواع فیلدها برای اضافه کردن در صفحه پرداخت ووکامرس

بخشهای پرداخت سفارشی

این افزونه به شما امکان می دهد بخش های سفارشی را به فرم پرداخت ووکامرس اضافه کنید. این بخش ها را می توان در 14 موقعیت مختلف در فرم پرداخت نشان داد.

محل اضافه شدن فیلدهای سفارشی در صفحه پرداخت

نمایش فیلد ها به صورت مشروط

این افزونه به شما کمک می کند تا بر اساس شرایط مختلف، فیلدهای پیش فرض و سفارشی را در فرم پرداخت نمایش دهید. فیلدها را می توان بر اساس محتوا ، قیمت سبد خرید، نقش های کاربر، مشخصات محصول و همچنین شرایطی که برای هر فیلد پرداخت دیگری تعیین شده است، نمایش داد.

نمایش فیلد ها به صورت شرطی در سفارشی سازی فیلدهای پرداخت ووکامرس

انواع فیلد های قیمت 

میتوانید با افزودن فیلد قیمت در فرم پرداخت، ارزش قیمت اضافی را به قیمت کل اضافه کنید. همچنین می توانید با استفاده از نوع فیلد در پرداخت ووکامرس، قیمت های ثابت از پیش تعیین شده را اضافه کنید. در صورتی که فیلد دارای چندین گزینه مانند انتخابی، چک باکس و رادیویی باشد می توان فیلدهای قیمت را برای هر گزینه تعیین کنید. موارد زیر را می توان به قسمت های پرداخت ووکامرس اضافه کنید.

افزودن هزینه اضافی در فیلدهای سفارشی صفحه پرداخت

نمایش بخش ها به صورت شرطی

مانند فیلدهای پرداخت  بخش های موجود در فرم پرداخت نیز می توانند به طور مشروط با استفاده از این افزونه نمایش داده شوند. علاوه بر این  بخش ها نیز می توانند بر اساس فیلد نمایش داده شوند.

نمایش فیلدها بر اساس گزینه های حمل و نقل و روش های پرداخت

در افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد، تا از نمایش فیلدهایی که برای برخی از گزینه های حمل و نقل معتبر نیستند، اجتناب کنید و فیلدهایی که داده های مورد نیاز برای گزینه های پرداخت خاص را ندارند نیز می توانند حذف کنید.

نمایش فیلدهای سفارشی به صورت اختیاری در صفحه حساب من

با استفاده از کادر تأیید متا داده کاربر در تنظیمات فیلد افزونه، می توانید فیلدهای سفارشی را در صفحه حساب من نمایش دهید.

اعتبار سنجی های سفارشی

این افزونه با گزینه هایی برای اعتبارسنجی فیلدهای پرداخت قبل از ثبت سفارش همراه است. با اعتبارسنج ها و تعریف الگوهای اعتبارسنج اطمینان حاصل کنید که تمام داده هایی که دریافت می کنید قبل از ثبت سفارش معتبر است.

تنظیم مجدد و ترتیب نمایش همه قسمت ها و بخش ها

افزونه سفارشی سازی صفحه پرداخت ووکامرس به شما این امکان را می دهد که فقط با کشیدن و رها کردن فیلدها به بالا و پایین، ترتیب نمایش فیلدهای پرداخت مدیریت کنید. بخش های پرداخت نیز می توانند با تنظیمات ترتیب نمایش در ویژگیهای بخش مرتب شوند.

تغییر فیلدهای پیش فرض ووکامرس

با استفاده از ویرایشگر فیلد افزونه، می توانید فیلدهای پیش فرض ووکامرس را سفارشی  مرتب، غیرفعال یا حذف کنید و گزینه اجباری بودن را برای یک فیلد پیش فرض فعال کنید.

اضافه کردن کلاس های سفارشی برای استایل دادن به فیلدها

کلاس های سفارشی را می توان به طور خاص در فیلدها اعمال کرد. این کار به تناسب کامل فیلد ها با صفحه پرداخت شما کمک می کند.

تغییر قالب نمایش آدرس

با ویرایشگر فیلد افزونه، فرمت های آدرس نمایش داده شده در آدرس ها، صفحه حساب من، صفحه تشکر و ایمیل های معاملاتی را تغییر دهید.

مدیریت فیلد در ایمیل ها و سفارش صفحات جزئیات

با سفارشی سازی صفحه پرداخت ووکامرس می توانید فیلدهای پرداخت پیش فرض و فیلدهای سفارشی را در ایمیل های مشتری/سرپرست و صفحات جزئیات سفارش نمایش دهید. این کار را در چند ثانیه با استفاده از کادرهای تأیید نمایش صفحات جزئیات سفارش و نمایش در ایمیل ها در تنظیمات فیلد داخل افزونه قابل انجام است.

برنامه نویس دوستانه با قلاب های سفارشی

همه فیلدهای سفارشی در ویرایشگر این افزونه از طریق قلاب در دسترس هستند. به این ترتیب توسعه دهندگان می توانند برای افزایش عملکرد این فیلدها، از فیلدهای پرداخت برای توسعه افزونه و تم استفاده کنند.

سازگاری با افزونه های ووکامرس

افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce برای سازگاری با اکثر افزونه ها در مخازن ووکامرس و وردپرس آزمایش شده است.

 پشتیبانی ازZapier

با متصل کردن افزونه به Zapier افزونه را به سایر برنامه های تجاری مورد استفاده خود مانند Google Sheets ،ActiveCampaign ،Salesforce و غیره وصل کنید و اتوماسیون را در کارهای روزانه خود به ارمغان بیاورید.

پشتیبانی چند زبانه

با سازگاری بالای افزونه با افزونه WPML برچسب ها و متغیرهایی از هر فیلد را می توان به هر زبانی ترجمه کرد.

امکان بازنشانی  تنظیمات با یک کلیک 

با یک کلیک در تنظیمات افزونه ویرایش فرم پرداخت ووکامرس، همه تنظیمات خود را به حالت اصلی بازگردانید. این افزونه دارای دکمه تنظیم مجدد است تا همه تغییرات را به تنظیمات اصلی فیلدهای ووکامرس برگرداند

تصاویر محیط پنل افزونه ویرایش صفحه پرداخت 

افزودن فیلد های سفارشی در صفحه پرداخت توسط افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro

تنظیمات افزونه ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس

با خرید و دانلود افزونه Checkout Field Editor for WooCommerce بعنوان یک ویرایشگر فرم پرداخت برای ووکامرس از پشتیبانی واقعی کمتر از 24 ساعت و آپدیت رایگان بهره مند خواهید شد و صفحات کاملا اختصاصی با فیلدهای دلخواه ایجاد کنید.

مشاهده بیشتر

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 6.0

تست شده با

 • تست شده با PHP نسخه: 7.4
 • تست شده با وردپرس نسخه: 6.0

سوالات متداول افزونه Checkout Field Editor WooCommerce pro

پاسخ: بله، افزونه Checkout Field Editor سازگاری REST API را ارائه می دهد. عملکرد فروشگاه شما را گسترش می دهد و داده های فیلد سفارشی را در نقاط پایانی REST API ارائه می دهد.
بله، نسخه پرو افزونه ما با WPML سازگار است.
هنگامی که فیلد کشور در بخش صورتحساب یا حمل و نقل تنظیمات افزونه غیرفعال/حذف شود، این خطا را دریافت می کنید. وقتی برای فیلد ایالتی یا فیلد کد پستی در هر بخش اعتبارسنجی می‌کنید، داشتن یک فیلد کشوری فعال الزامی است. اما، گزینه ای برای شما وجود دارد که اگر تمایلی به نمایش آن ندارید، فیلد کشور را پنهان کنید. برای این، می توانید یک فیلد جدید در آن بخش خاص به نام billing_country/shipping_country ایجاد کنید. این کار هر فیلدی را که به همین نام موجود است لغو می کند. اگر می‌خواهید فیلد را در صفحه پرداخت مخفی کنید، می‌توانید نوع فیلد را مخفی کنید. شما باید یک کد کشور را به عنوان مقدار پیش فرض ارائه کنید تا این بخش همیشه کشور داده شده را به عنوان پیش فرض در نظر بگیرد. برای مثال، اگر می‌خواهید ایالات متحده آمریکا را به‌عنوان کشور پیش‌فرض صورت‌حساب/حمل و نقل خود نگه دارید، می‌توانید کد را به‌عنوان «US» ارائه کنید.

لیست تغییرات

نسخه 3.5.1 - 27 تیر 1402
 • بهبود عملکرد با نسخه جدید ووکامرس

آخرین پرسش و پاسخ

sama.monazah
sama.monazah

سلام و وقت بخیر
آیا با این افزونه امکان ایجاد فیلدهای سفارشی برای اشخاص حقوقی وجود دارد؟ بصورت شرطی باشد که در صورتی که حقوقی را انتخاب کردند مثلا فیلد شناسه ملی اجباری باشد؟

webstar
webstar در پاسخ به sama.monazah
 • طراح محصول

درود،
باید از ساختار شرط های ارائه شده در داکیومنت استفاده کنید
این لینک را مطالعه نمایید:
https://www.themehigh.com/product/woocommerce-checkout-field-editor-pro/

madhishon3
madhishon3

ما چون برچسب پستی پرینتی میگیریم طول کارکتر ادرس باعث دردسر برامون میشه

امکان این هست که برای فیلد آدرس حداقل کارکتر و حداکثر تعیین کرد و در صورتی که کاربر تعداد کارکترش بیشتر شد بهش خطا بده و بنویسه مثلا ادرست رو کوتاه تر کن یا برعکس

webstar
webstar در پاسخ به madhishon3
 • طراح محصول

درود
خیر. این امکان وجود ندارد و نیاز به شخصی سازی میباشد.

fereshtehmahdavi
fereshtehmahdavi

سلام، من هم تو سایتم دوره آموزشی دارم و هم محصول فیزیکی که کتاب باشه
1- من میخوام موقعی که کسی کتاب سفارش داد علاوه بر فیلد های مشخصات فردی فیلدهای آدرس و کد پستی رو هم داشته باشم و اگه کسی دوره آموزشی خریداری کرد فیلدهای آدرس و کد پستی نمایش داده نشه، چون نیازی نیست، آیا این افزونه چنین امکانی داره؟
2- و میخوام هر وقت کسی هر دو نوع محصول مجازی و فیزیکی رو با هم سفارش داد بازهم فیلدهای آدرس و کد پستی رو هم داشته باشم! این امکان وجود داره؟

webstar
webstar در پاسخ به fereshtehmahdavi
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر .
خیر امکان پذیر نمیباشد.

Abolfazl_Edalati
Abolfazl_Edalati

آیا فیلد های ثبت شده قابل ویرایش و نمایش در قسمت my-account ووکامرس هستند ؟

Syntax
Syntax در پاسخ به Abolfazl_Edalati

سلام وقت بخیر ،
تمام امکانات افزونه در توضیحات محصولات آن توضیح داده شده است

moheborahman
moheborahman

با سلام. وقت بخیر
من الان یه افزونه ویرایش فیلد روی سایتم نصب دارم اما از وقتی این افزونه رو نصب کردم، زمانی که می خوام برچسب پستی چاپ کنم، آدرس به هم می‌ریزه و استان و شهرستان رو به جای اینکه ابتدای آدرس بیاره، انتهای آدرس میاره. می‌خواستم بدونم اگر این افزونه رو از سایت شما بخرم باز هم این مشکل رو داره یا اینکه شما این مشکل رو حل کردید؟
متشکرم

webstar
webstar در پاسخ به moheborahman
 • طراح محصول

بله میبایست کانفیلیکت رو برطرف کنید

ai30t
ai30t

با توجه به هماهنگی جدیدترین نسخه یعنی 3.6 با ووکامرس جدید ، افزونه به نسخه ی جدید آپدیت میشه؟

webstar
webstar در پاسخ به ai30t
 • طراح محصول

سلام وقت به خیر

در دستور کار هست

amirdpsowk
amirdpsowk

سلام میشه همه فیلد هارو حخف کرد و فیلد دلخواه خودم رو اضافه کنم؟ چون من محصولات راجب اکانت بازی کلشه می‌خوام فیلد آدرس.و اینا پاک شده فیلد شماره تلفن و و ایمیل باشه این افزونه امکان این رو داره؟ و اینکه رو همه قالب ها سازگاره؟

webstar
webstar در پاسخ به amirdpsowk
 • طراح محصول

سلام وقت بخیر. بله امکان پذیر و سازگار هست

zeinabbas
zeinabbas

سلام وقتتون بخیر باشه
ببخشید امکانش هست برای شرطی کردن کد پستی کسانی که شهر تهران را انتخاب میکنن کد پستی براشون اجباری نباشه و کسانی که شهر غیر از تهران را انتخاب کنن کد پستی براشون اجباری باشه

webstar
webstar در پاسخ به zeinabbas
 • طراح محصول

درود بله باید از ساختار شرط های ارائه شده در داکیومنت استفاده کنید
این لینک را مطالعه نمایید:
https://www.themehigh.com/product/woocommerce-checkout-field-editor-pro/

mohsen1070
mohsen1070

با این افزونه میتوان چک باکسی در فرم صورت حساب طراحی کرد که در صورت کلیک شدن مبلغ خاصی رو به مبلغ کل اضافه کنه

webstar
webstar در پاسخ به mohsen1070
 • طراح محصول

درود. این افزونه برای تغییر فیلد های دیفالت ووکامرس هست

عصر برتر
عصر برتر

سلام
آیا میشه ایمیل و حذف یا اختیاری کرد برای کالا ها کلا البته

webstar
webstar در پاسخ به عصر برتر
 • طراح محصول

درود. بله میشود

maria.you
maria.you

میخوام توی صفحه :checkout
آدرس و کدپستی رو برام نیاره
ایا این افزونه این قابلیت رو داره؟

webstar
webstar در پاسخ به maria.you
 • طراح محصول

درود. آدرس از فیلد های ضروری هست

maria.you
maria.you

آیا امکانش هست که به صورت آزمایشی داشته باشمشو تست کنم و تگه همومی بود که مستری میخواد بعد خریداری کنم؟

webstar
webstar در پاسخ به maria.you
 • طراح محصول

درود. این افزونه نسخه رایگان نداره و میبایست خرید کنید

maria.you
maria.you

سلام وقتتون بخیر
مشتری من چون محصولات دانلودی میفروشه(ارسال فیزیکی نداره) میخواد وقتی شخص ثبت نام داره میکنه تنها ایمیل - نام - شماره موبايل - اسم استان
فرد را میخوام
بعد وقتی فرد داره خرید میکنه دیگه آیتمی برای پر کردن مشخصات فردی نیاد .
فقط خرید کنه
آیا این افزونه این کار رو انجام میده

webstar
webstar در پاسخ به maria.you
 • طراح محصول

درود. بله میتونید برخی فیلد های ووکامرس رو با این افزونه حذف کنید

hadi.shourvarzi
hadi.shourvarzi

سلام وقت بخیر
با این افزونه میشه شرط کرد واسه محصولات مجازی آدرس نپرسه و اسه محصولات فیزیکی آدرس سوال کنه ؟

webstar
webstar در پاسخ به hadi.shourvarzi
 • طراح محصول

درود. خیر نمیشود

mina_m
mina_m

سلام، وقت بخیر
این افزونه با افزونه ی دیجیتس تداخل ندارد؟

webstar
webstar در پاسخ به mina_m
 • طراح محصول

درود. با دیجیتس کار نکردم، اطلاعی ندارم.

بهناز میر
بهناز میر

درود و عرض ادب
دوست عزیز در حال حاضر خطایی مشاهده نشد و پیش نمایش بدون مشکل بالا می باشد لطفا مجدد بررسی کنید

کارشناس پشتیبانی راست چین

webstar
webstar در پاسخ به بهناز میر
 • طراح محصول

Checkout Field Editor WooCommerce pro

azaript@gmail.com

سلام وقتتون بخیر
با این افزونه میتونیم فیلدهای فرم سفارش که از طریق داشبورد مدیریت توسط مدیر ثبت سفارش میشه رو تغییر بدیم؟
wp-admin/post-new.php?post_type=shop_order

webstar
webstar در پاسخ به [email protected]
 • طراح محصول

درود. خیر

ehsan
ehsan

سلام
داخل توضیحات اینو دیدم و در این مورد سوال داشتم:
"میتوانید با افزودن فیلد قیمت در فرم پرداخت، ارزش قیمت اضافی را به قیمت کل اضافه کنید. همچنین می توانید با استفاده از نوع فیلد در پرداخت ووکامرس، قیمت های ثابت از پیش تعیین شده را اضافه کنید. در صورتی که فیلد دارای چندین گزینه مانند انتخابی، چک باکس و رادیویی باشد می توان فیلدهای قیمت را برای هر گزینه تعیین کنید. موارد زیر را می توان به قسمت های پرداخت ووکامرس اضافه کنید."

من میخوام یک گزینه انتخابی غیر ضروری ایجاد کنم که اگر مشتری تیک آن را زد یه مبلغ مشخص به مجموع صورت حساب افزوده شود، آیا با این افزونه امکان انجام این کار هست؟

webstar
webstar در پاسخ به ehsan
 • طراح محصول

درود. پیشنهاد میکنم داکیومنت اصلی رو مطالعه بفرمایید

https://www.themehigh.com/product/woocommerce-checkout-field-editor-pro/?utm_source=wcfe_free&utm_medium=readme&utm_campaign=wcfe_upgrade_link

مشاهده بیشتر
بستن