× در دوشنبه اختصاصی راست چین Digiland 9 را با 60% تخفیف اختصاصی خرید کنیددریافت تخفیف
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

مزیت های ساخت سایت بدون کدنویسی با قالب آماده

دسته‌بندی:
۰۶ آبان ۱۳۹۷
۷۵۷ بازدید

ساخت سایت بدون کدنویسی ، ارزان ترین و ساده ترین روش برای داشتن سایتی بی نقص است. ساختارها و قالب آماده از جمله قالب وردپرس تمامی امکانات مورد نیاز برای یک وب سایت را در اختیار شما قرار می دهند. در واقع هر آنچه برای ساخت سایت نیاز دارید در یک پکیج خریداری خواهید کرد و سایت خود را بدون آنکه دانش کدنویسی داشته باشید، تنظیم می کنید.

ساخت سایت بدون کدنویسی

وقتی تصمیم به ایجاد وب سایت گرفتید، عوامل متعددی را باید در نظر بگیرید. اینکه میزبانی یا اصطلاحات هاستینگ سایت را از کجا تهیه کنید. از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید یا خیر. کسی را برای مدیریت محتوا وب سایت خود استخدام کنید یا اینکه خود این کار را انجام دهید.

یکی از مهمترین بخش ها، تصمیم گیری در مورد الگو و ظاهر آن است. دو راه پیش روی شماست. اول ایجاد و طراحی یک سایت سفارشی که با استفاده از HTML، CSS و PHP یک سایت طراحی شود یا استفاده از ساختارهای آماده مثل قالب آماده و تغییرات آنها متناسب با نیاز شما. امروز در مورد مزیت های استفاده از قالب آماده برای ساخت سایت بدون کدنویسی صبحت می کنیم. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مزیت های استفاده از قالب آماده

ساخت سایت بدون کدنویسی

سادگی در نصب و تنظیم کردن قالب آماده

در طراحی یک تم وردپرس یکی از مواردی که طراحان در نظر می گیرند آن است که این قالب توسط افراد مختلف، با تجربه های متفاوت و برای کاربردهای زیادی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه، قالب های آماده قابلیت های زیادی برای تنظیم راحت تر سایت دارند. از جمله تعداد زیادی ویجت و گزینه های داخلی. علاوه بر این انعطاف در طراحی را نیز شامل می شوند.

در کنار امکانات مناسب برای تنظیمات قالب، بسته نصب آسان، در کمتر از ده دقیقه، بدون دردسر، روی هاست شما نصب می شود. و می توانید بلافاصله تنظیمات شخصی سازی خود را فعال کنید.

قالب آماده | قالب وردپرس

قیمت پایین در ساخت سایت بدون کدنویسی

قالب های آماده نه تنها از نظر استفاده آسان است، بلکه از بسیاری جهات میتواند صرفه جویی داشته باشد. هزینه خود قالب به تنهایی مبلغ پایینی است. از طرفی دیگر هزینه ای که برای پشتیبانی و راه اندازی اولیه نیز کم است. وقتی بجای به خدمت گرفتن یک شرکت برای کدنویسی سایتی از صفر، از قالب آماده استفاده کنیم، هزینه های توسعه قالب به نحو چشمگیری کاهش پیدا می کند. چون آپدیت ها را به صورت رایگان دریافت می کنید. و از پشتیبانی رایگان بهره می برید.

ساخت سایت بدون کدنویسی

فراوانی و تنوع، قدرت انتخاب بالا

وقتی به دنبال “قالب وردپرس” می گردید، گزینه های فراوانی، در دسته بندی های مختلف، روبروی شماست. به عنوان مثال در راست چین بیش از 3000 محصول آماده در اختیار شماست.

از طرفی دیگر، وقتی از یک قالب وردپرس استفاده می کنید، دقیقا همان محصولی را تحویل می گیرید که به صورت “دمو و پیش نمایش” دیده بودید. پس احتمال اینکه با خطاهای عجیب در محصول نهایی روبرو شوید، بسیار پایین است(نزدیک به صفر). با توجه به تنوع پیش رو به روی شما، سخت ترین بخش، انتخاب بهترین محصول از بین آنهاست که بتواند خواسته های شما را برآورده کند.

پیشنهاد می کنیم، مقاله های “بهترین قالب وردپرس” را مطالعه کنید. در اینجا در دسته بندی های مختلف، بهترین گزینه ها را از نظر پشتیبانی، کیفیت محصول، و… جمع آوری کرده ایم.

آپدیت های قابل اعتماد

بعد از خرید قالب وردپرس، خدمات آپدیت و پشتیبانی به صورت خودکار برای شما فعال می شود. و می توانید اطمینان داشته باشید برای مشکلات احتمالی، همراهی قابل اعتماد خواهید داشت. در واقع، هر قالب وردپرس که خریداری می کنید، طراحی دارد که تمام جنبه های آن محصول را می شناسد. و شما پشتیبانی و آپدیت را از مطلع ترین فرد نسبت به آن محصول، دریافت خواهید کرد.

پیش از این در مورد “شناخت طراح حرفه ای” صحبت کرده بودیم. یک طراح حرفه ای، علاوه بر آنکه محصولی با کیفیت عرضه می کند، پشتیبانی خوبی برای شما خواهد بود.

طراحی سایت بدون کدنویسی

صرفه جویی در زمان

زمان اندکی که سایت شما آماده سفارشی سازی و قرار دادن اطلاعات است، بسیار کم است. در پیش نمایش و دمو می توانید امکانات قالب مورد نظرتان را بررسی کنید. به کمک بسته نصب آسان، هم در کمتر از ده دقیقه، سایت شما دقیقا مانند دمو نمایش داده می شود. این فرایند کوتاه را با طراحی سایت از صفر مقایسه کنید. سه ماه بعد از طراحی باید به رفع ایرادات احتمالی بگذرانید. با قالب وردپرس آماده، در این مدت به درآمد زایی سایت رسیده اید.

قالب آماده | قالب وردپرس

 ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان