× در دوشنبه اختصاصی راست چین Digiland 9 را با 60% تخفیف اختصاصی خرید کنیددریافت تخفیف
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

طراح حرفه ای را چطور بشناسیم؟

دسته‌بندی: آموزش وردپرس
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
۹۰۸ بازدید

قالب آماده، یکی از بهترین پیشرفت های طراحی وب بوده است. چون در کوتاه ترین زمان ممکن، یک سایت آماده به مشتری تحویل داده می شود که براحتی تمامی بخش های آن قابل تغییر و ویرایش است. پنل مدیریت فارسی در کنار پشتیبانی و آپدیت ساده هم از مزایای این طرح های آماده است. اما خرید همین طرح های آماده ساده، نیاز به دانش دارد. یکی از مهم ترین آن ها، طراح است. کسی که شما با او ارتباط می گیرید. یک طراح حرفه ای ، قالبی شیک و تمیز در اختیار شما قرار می دهد. پس چک لیست خود را برای شناخت طراح حرفه ای آماده کنید.

شناخت طراح حرفه ای

سه روش ساده،  برای شناخت این افراد در راست چین، وجود دارد. اولین نوع، مدال های طراحان است. سپس فروش و کیفیت، و بعد از آن نوع پشتیبانی و آپدیت های ارائه شده. با هم این روش ها را بررسی می کنیم.

مدال های راست چین

راست چین برای هر طراح، با زبانی ساده، نشان هایی تعریف کرده که نشان گر سابقه، سبک طراحی و … است. این نشان ها، به شما در انتخاب طراح کمک شایانی می کنند. به عنوان مثال، وقتی طراحی به عنوان طراح هفته  معرفی می شود، نشان دهنده سابقه خوب او در کیفیت محصولات، پاسخگویی دقیق و و… است.

البته راست چین دارای مدال های متفاوتی است که هم برای محصولات و هم طراحان تعریف شده. در این بخش می توانید به تفصیل راجع به نشان های راست چین مطالعه کنید.

شناخت طراح حرفه ای

فروش محصولات در کنار کیفیت

یک روش خوب برای شناخت طراح حرفه ای محصولات، نمایش تعداد فروش است. این رقم را می توانید در بخش جزئیات هر محصول، مشاهده کنید. فروش بالای یک محصول، نشان دهنده علاقه کاربران و اقبال افراد به این سبک طراحی است. که می تواند معیار خوبی برای حرفه ای بودن طراح آن باشد.

البته به این نکته توجه کنید که فروش های راست چین واقعی است.

همچنین کیفیت را براحتی می توانید روی دمو یا همان پیش نمایش مشاهده کنید. به دمو و بخش های مختلف آن، خوب دقت کنید و سایت دلخواه خود را روی آن تصور کنید. مخاطبان چه برداشتی از سایت شما خواهند داشت؟ آیا به درستی جایگاه و موقعیت کاری شما را نشان می دهد؟ به ارتقا شما کمک می کند؟ چه تصویری از شما در فضای مجازی ارائه می دهد؟طراح حرفه ای

 

آپدیت ها

 طراحان حرفه ای و فوق حرفه ای راست چین، برای توسعه محصولات خود، اقدام به آپدیت می کنند. به روز رسانی منظم محصول و پایبندی طراح به آن، نشان دهنده تعهد و علاقه این فرد، به پیشرفت کاربران و محصولات است. شما می توانید با خیال راحت به فردی که محصول خود را منظم آپدیت کرده و آن را در بخش جزئیات، درج می کند، اعتماد کنید.

شناخت طراح حرفه ای

پشتیبانی

پشتیبانی یک محصول در راست چین زمانی برای شما فعال می شود که خرید داشته باشید. اما با یک روش راحت، متوجه تعهد این فرد برای پاسخگویی به مشتری می شوید. به بخش پرسش و پاسخ محصولات مراجعه کنید و به تاریخ های سوال و جواب ها دقت کنید. سبک جواب ها و تاریخ های آن ها نشان دهنده آن است که این طراح در پاسخگویی به تیکت ها نیز کوشا و فعال است.

یک نکته: سوال و جواب ها برای شما از دو جهت مفید هستند. اول آنکه سبک پاسخگویی طراح را می بینید و دوم، سوالاتی که در مورد قالب مورد نظرتان دارید، ممکن است آنجا بیابید. یا آنکه خود مطرح کنید.

طراح حرفه ایارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان