Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

چگونه در راست چین تیکت دهیم | سیستم پشتیبانی حرفه ای

دسته‌بندی: آموزش وردپرس
۰۷ مرداد ۱۳۹۷
۳۲۷۱ بازدید

مطمئنا پیش آمده که در راست چین به دنبال راهی مطمئن و راحت برای ارتباط با طراحان یا مدیریت سایت باشید. سیستم پشتیبانی حرفه ای راست چین این امکان را فراهم می کند. استفاده از تیکت، راهی مطمئن تر برای شما فراهم می کند. فراموش نکنید که مهمترین مزیت تیکت، قابل پیگیریبودن آن است.

چطور در راست چین تیکت ارسال کنیم؟

اگر تمایل دارید که به صورت مرحله به مرحله تیکت دهی در راست چین را مشاهده کنید، ادامه این مطلب به شما کمک می کند.

گام به گام تیکت دهی در راست چین

برای این منظور حتما باید در راست چین وارد شوید و یا به اصطلاح log in  کنید. وقتی چند دقیقه روی اسمتان نگه دارید، منو کاربری شما باز می شود. یکی از گزینه ها، درخواست پشتیبانی است. این اولین قدم شما برای ثبت تیکت است.

ثبت تیکت پشتیبانی راست چین

در صفحه جدیدی که باز می شود، ثبت تیکت جدید را کلیک کنید. برای صرفه جویی در وقت شما، یک فرم آماده شده که سوالات پر تکرار را مشاهده می کنید. در تصویر با شماره 2 نشان داده شده است. به عنوان مثال در وبلاگ راست چین، راهنماهای متعددی برای آموزش کار با قالب های وردپرس قرار داده شده است.

اگر پاسخ خود را در هیچ کدام از موارد دریافت نکردید، حالا دکمه سبز رنگ ایجاد تیکت را بزنید(با عدد 3 مشخص شده). برای ثبت تیکت باید دپارتمان مورد نظر آن را انتخاب کنید. سه گزینه داریم. بسته به توضیحات زیر می توانید یکی را انتخاب کنید.

 • پشتیبانی محصول: در صورتیکه برای محصول خریداری شده از راست چین، سوالی داشته یا نیاز به ارتباط با طراح دارید، این دپارتمان را انتخاب کنید.
 • ارتباط با راست چین: زمانی که نیاز دارید با تیم مدیریتی راست چین در مواردی مثل پاسخگو نبودن طراحان و … ارتباط بگیرید، از این گزینه استفاده کنید. تمامی پیام های شما از این دپارتمان به دست تیم مدیریت راست چین می رسد.
 • امور فروشندگان: اگر در راست چین فروشنده هستید یا قصد دارید به عنوان طراح، کار کنید. از این گزینه استفاده کنید.

نکته: اگر اکانت خود را به فروشندگی ارتقا داده باشید، فقط امور فروشندگان را مشاهده می کنید. در غیر این صورت، فقط دو گزینه پشتیبانی محصول و ارتباط با راست چین را می توانید ببینید.

برای مثال، من قصد دارم سوالی در مورد یکی از محصولاتی که خریده ام، بپرسم. پس گزینه پشتیبانی محصول را انتخاب می کنم. و یکی از گزینه هایی که منطبق با نیاز باشد را انتخاب می کنیم. مثلا راهنمایی در مورد محصول.

همانطور که در تصویر زیر می بینید، بعد از انتخاب بخش، محصول را انتخاب کرده ام. در مورد هر محصول پیش از اینکه تیکت ثبت کنید، سوالات متداول را مشاهده می کنید. اگر با وجود این، باز هم به جواب نرسیدین، لطفا گزینه خیر مایل به ارسال تیکت هستم را انتخاب کنید.

اگر هنوز دامنه خود را برای فعالسازی لایسنس وارد نکرده باشید، پنجره زیر برای شما باز می شود. نام دامنه ای که محصول قرار است برای آن مورد استفاده قرار گیرد را وارد و دکمه افزودن دامنه را بزنید.

حالا که به مرحله اصلی ثبت تیکت رسیدیم، یک عنوان را انتخاب کرده و سوال خود را در متن تیکت قرار می دهیم. اگر احتیاج به ارسال تصویر و یا فایل دیگری دارید، بارگزاری فایل را کلیک کنید. برای رسیدن به پاسخ سریع تر، اگر لازم باشد طراح سایت شما را چک کند، گزینه ارسال اطلاعات هاست و وردپرس قرار داده شده است.

در نهایت بعد از ثبت سوال روی ارسال تیکت کلیک کنید. وقتی پیغام زیر را مشاهده کردید، یعنی تیکت با موفقیت ثبت شده است.

مشاهده تیکت های گذشته در تیکت دهی در راستچین

مطمئنا برای ایجاد تیکت هدفی است و آن پاسخگویی است. شما تیکت هایی که قبلا ایجاد کرده اید در بخش تیکت های شما مشاهده می کنید. وضعیت آن، پاسخ هایی که ایجاد شده و … در این بخش قابل پیگیری هستند.

همانطور که در تصویر می بینید، شماره تیکت شما اولین ستون است. عنوانی که ایجاد کرده اید. محصولی که تیکت درموردش ایجاد شده. وضعیت آن، آخرین بروزرسانی آن بخش های تیکت های شما هستند. با زدن دکمه مشاهده می توانید جزئیات تیکت را مشاهده کنید.

چگونه در راستچین تیکت دهیم

چگونه در راستچین تیکت دهیم

 

نکته بسیار مهم:

در صورتیکه شما به عنوان خریدار تا 10 روز پاسخی که از جانب مدیریت یا طراحان آمده را ندهید، تیکت شما بسته خواهد شد.

عمده ترین موارد استفاده از سیستم پشتیبانی حرفه ای راست چین

به طور مشخص شما در دو بخش تیکت جدید ایجاد می کنید. برای طراح محصولات و ارتباط با راست چین

موارد تیکت به طراحان

 • اخذ راهنمایی در مورد محصولات
 • درخواست به روزرسانی محصول خریداری شده
 • مشکل در لینک دانلود
 • درخواست تغییر دامنه پشتیبانی
 • و موارد مشابه

ارتباط با راست چین

 • مشکل در اطلاعات محصول
 • مشکل در لینک دانلود
 • بروز خطا در سیستم
 • مشکلات مالی
 • مالکیت محصول
 • عدم پاسخگویی فروشنده
 • و موارد مشابه

گزارش باگ در بخش پشتیبانی حرفه ای تیکتی

درصورتیکه با مشکل سیستمی در این بخش راست چین مواجه شدید لطفا با کلیک بر دکمه باگ که در تصویر مشخص شده، ما را آگاه کنید.

پشتیبانی حرفه ای

از توجه شما بسیار ممنونیم. امید است کمکی هر چند کوچک به شما باشد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

سپاس4 دیدگاهافزودن

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان