Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

راهنمای تغییر دامنه پشتیبانی

در مواردی که نیاز به تغییر دامنه ثبت شده برای لایسنس دارید بایستی از پنل کاربری خود در سایت راست چین ، تیکتی  ثبت بفرمایید.

آموزش تغییر دامنه و لایسنس محصولات راست چین

اگر بعد از نصب محصولات لایسنس دار راست چین بر روی دامنه تان، قصد تغییر دامنه یا فعال سازی SSL داشتید باید مجددا مراحل فعال سازی را برای آدرس دامنه جدید انجام دهید.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید امکان تغییر دامنه و فعالسازی لایسنس بر روی دامنه دیگر نیز فراهم شده است. اگر شما قبلا برای دامنه https://olddomain.com لایسنس محصول را فعال کرده باشید دکمه افزودن دامنه به تغییر دامنه تبدیل می شود. بنابراین امکان تغییر لایسنس محصول تا 5 بار با کلیک بر دکمه تغییر دامنه برای شما فراهم شده است.

کافیست در مرحله 1: وارد پیشخوان شوید و از بخش دانلودها بر تغییر دامنه کلیک کنید و نام دامنه جدید را وارد کنید.

 

تغییر لایسنس دامنه در راست چین

مرحله 2: کدفعالسازی قالب را در پیشخوان وردپرس وارد کنید.

در این مرحله باید کد سفارش (خریدی که از راست چین انجام شده) به همراه نام کاربری خریدار وارد و در پایان دکمه فعالسازی قالب کلیک کنید.

در صورتیکه نیاز است بیشتر از 5 بار دامنه محصول را تغییر دهید یا با پیام “کد سفارش قبلا ثبت شده است” روبرو شدید، کافیست یک تیکت ارتباط با راست چین ایجاد و درخواست خود را مطرح کنید. در کمتر از 24 ساعت دوستان پشتیبانی پاسخ شما را ارسال می کنند.

مراحل زیر را طی کنید:

 

در راست چین سعی شده تمامی امکانات از جمله خرید، فعالسازی و نصب محصولات تنها با چند کلیک و با ساده ترین روش در اختیار شما قرار بگیرد.

پیشنهاد می کنم آموزش فعالسازی لایسنس را مشاهده کنید. در این آموزش به تغییر دامنه نیز پرداخته شده است.


تومان