× در دوشنبه اختصاصی راست چین Digiland 9 را با 60% تخفیف اختصاصی خرید کنیددریافت تخفیف
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

رکورد فروش روزانه محصولات وردپرس در ایران شکسته شد

دسته‌بندی: اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۹
۱۶۴۰ بازدید

احتمالا با جمعه سیاه راست چین، طی چند سال اخیر آشنا شده اید، در این روزها شاهد تخفیف‌های باور نکردنی محصولات وردپرسی بوده اید. اما اینبار یک اتفاق هیجان انگیز و جذاب برای همه دوست داران وردپرس رقم خورد.

در مدت یک روز 4,178 فروش موفق از افزونه Rank Math Pro ثبت شد و با افتخار اعلام میکنیم که:

رکورد فروش روزانه محصولات وردپرس در ایران شکسته شد.

از نخستین دقایق بامداد جمعه 7 آذر تا لحظات پایانی دوشنبه، 4 روز درکنار شما بودیم. در این 4 روز تقریبا تمامی رکوردهای فروش محصولات وردپرس در ایران را با همراهی شما شکستیم و در روز آخر جشنواره از افزونه Rank Math Pro رونمایی کردیم که با استقبال حیرت انگیز شما همراه شد.

در طی این دوره از جشنواره جمعه سیاه راست چین بیش از 450 محصول باکیفیت شامل قالب های وردپرس، html و افزونه های کاربردی و پرفروش با تخفیف‌های واقعی در جشنواره قرار گرفت. جذابیت این جشنواره به قدری زیاد بوده که کاربران 5 سال و 10 ماه و 27 روز از زمان گرانبهای خود را در سایت سپری کردند. در نتیجه این استقبال بی نظیر، متوسط درآمد طراحان 435% افزایش یافت.

این آمار نشان دهنده جذابیت و کیفیت محصولات ارائه شده در راست چین است. تخفیف های هیجان انگیز این جشنواره رضایت بسیاری برای خریداران بدنبال داشت.

تجربه مثبت خرید بلک فرایدی راست چین

 

مهمترین نکته در جشنواره جمعه سیاه اطلاع از قیمت واقعی و اطمینان از کیفیت محصولات است که به وضوح در دسترس کاربران راست چین قرار دارد. #تخفیف_واقعی بر محصولات نشان احترام  این مجموعه برای مشتریان است.13 دیدگاهافزودن

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان