حضور راست چین در یلدای کارآفرینان استارت آپی ایران

حضور راست چین در یلدای کارآفرینان استارت آپی ایران
اخبار

چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارت آپی ایران با حضور فعالان حوزه کارآفرینی و نوآوری ایران، 27 آذرماه 1398 در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود. راست چین نیز در دورهمی بزرگ خانواده اکوسیستم استارتاپی ایران در سالن وزارت کشور حضور خواهد داشت. یلدای کارآفرینان استارت آپی یلدای کارآفرینی، رویدادی است که هر ساله در آستانه […]

27 آذر 1398
آخرین بروزرسانی: 03 دی 1398

چهارمین گردهمایی یلدای کارآفرینان استارت آپی ایران با حضور فعالان حوزه کارآفرینی و نوآوری ایران، 27 آذرماه 1398 در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود. راست چین نیز در دورهمی بزرگ خانواده اکوسیستم استارتاپی ایران در سالن وزارت کشور حضور خواهد داشت.

یلدای کارآفرینان استارت آپی

یلدای کارآفرینی، رویدادی است که هر ساله در آستانه شب یلدا و با حضور کارآفرینان شاخص کشور، صاحبان استارتاپ‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، شتاب‌دهنده‌ها و مدیران دولتی، علاقه‌مندان به کسب‌وکارهای استارتاپی و دانش‌بنیان برگزار می‌شود. در یلدا سامیت امسال به بررسی مهم‌ترین چالش‌های اکوسیستم استارتاپی پرداخته می شود، به همین دلیل چهارمین یلدای استارتاپی، متفاوت از گذشته خواهد بود.

پنل‌های یلداسامیت 2019

پنل اول
این پنل با حضور بزرگانی چون حسن جلال پور، پدرام سلطانی، محمدجواد آذری جهرمی، علی صحرایی، حمید محمدی، حسام میرآرمندهی برگزار می شود. در این پنل در مورد اقتصاد دیجیتال و اقتصاد سنتی ایران، مشکلات و‌ چالش‌ها ( قطعی اینترنت، تحریم ها و… )، راه برون‌رفت از آن، تامین منابع مالی استارتاپ‌ها در سال 99 و آینده ورود شرکت های اینترنتی به بورس صحبت خواهد شد. مدیر پنل نیز شهرام شریف است.

پنل دوم

در این پنل دلایل شکست استارتاپ‌ ها با حضور نمایندگانی از استارتاپ‌هایی که شکست را تجربه کرده اند، برگزار می شود. این پنل با حضور حمیدرضا احمدی، علیرضا اسکندری، رضا کلانتری نژاد، علی فیاض بخش و رضا زرنوخیرا برگزار خواهد شد. علاوه بر این در مورد استارتاپ‌های موفق، شتابدهنده‌ها و دلایل عدم موفقیت یا کم‌رنگ بودن نقش آنها  و مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطر پذیر صحبت خواهد شد.

همه شماها که 

  1. صاحبان استارتاپ‌، کسب و کارهای اینترنتی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کسب و کارهای خانگی
  2. اتاق‌های بازرگانی
  3. صنایع بزرگ کشور
  4. فعالان و اینفلوئنسرهای حوزه‌ی دیجیتال و تکنولوژی
  5. علاقه مند به کارآفرینی و تکنولوژی‌ روز
  6. یا دانشجو هستید، می توانید در رویداد yaldasummit شرکت کنید.

حضور راست چین در چهارمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران

راست چین به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های کارآفرینان استارتاپی، میزبان بیش از 6400 وب مستر است. همچنین به همکاری با بیش از 750 شرکت و برند و 3000 طراح و برنامه نویس افتخار می کنیم. در یلدای استارتاپی 98 در غرفه راست چین میزبان شما خواهیم بود. پس منتظر دیدارتان در دورهمی بزرگ خانواده اکوسیستم استارتاپی ایران در سالن وزارت کشور، طبقه دوم، هستیم.

بلیط شرکت در رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی را همین حالا رزرو نمائید.

حضور راست چین در یلدای کارآفرینان استارت آپی

یک_ دقیقه_بیشتر…

 

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.