Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

راست چین در الکامپ 98 به روایت تصویر

دسته‌بندی: اخبار
۰۳ مرداد ۱۳۹۸
۱۵۶۶ بازدید

نمایشگاه الکامپ 98 ، از 27 تا 30 تیرماه، با شرکت فعالان حوزه‌های تجارت الکترونیک، کامپیوتر، صنایع الکترونیکی و سایر فناوری‌های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. شعار الکامپ 25 ، “آینده بهتر” بود. راست چین هم با هدف آینده بهتر برای تجارت ایران و عرضه سبک جدیدی از خدمات مشاوره کسب و کارها در الکامپ شرکت کرد.

گزارش تصویری از حضور راست چین در الکامپ 98

استقبال بی نظیر مشتریان راست چین از غرفه

راست چین در 8 سال فعالیت در زمینه عرضه محصولات تحت وب، همواره مورد لطف شما عزیزان بوده است. در واقع مشتریان و طراحان، بزرگ ترین سرمایه راست چین هستند. همراهی شما مایه مباهات ماست.

 

جلسه با فعالان اکوسیستم استارت آپی در الکامپ ۹۸

یکی از نکات جذاب الکامپ ۲۵ برای تیم راست چین، جلساتی بود که با فعالان اکوسیستم استارت آپی ایران برگزار شد. دیدار نزدیک با این افراد، زمینه های همکاری های مفیدتر در جهت رفاه مشتریان گرانقدر را در آینده نزدیک، سهل تر خواهد کرد. ضمن اینکه تبادل نظر پیرامون مباحث روز از نکات این جلسات بود. احتمالا این بخش برای کسانی که به تازگی قصد راه اندازی کسب و کاری داشته باشند جذاب است.

جلسه با تیم طراحی و فروشندگان

یکی از افتخارات ما در این چند روز دیدار و همراهی طراحان و فروشندگان گرانقدر راست چین بود. در این جلسات کاربران می توانستند از نزدیک با طراحان محترم راست چین تبادل نظر و ارتباط داشته باشند.

مطمئنا دیدار حضوری با طراحی که پایه و اساس تجارت شما را شکل می دهد، برای مشتریان عزیز اتفاق خوش آیندی است. البته با هم رو راست باشیم. هنوز در کشورمان شروع تجارت آنلاین و کسب درآمد از اینترنت، کمی با ترس همراه است. وقتی در چنین محیطی مشاوره دریافت می کنید، تمامی ترس ها تبدیل به اعتماد به نفس و آگاهی می شود.

بنیان گذار و مدیر عامل راست چین در یک قاب

و اما مدیر عامل و بنیان گذار راست چین که با 8 سال همکاری و همدلی راست چین را رهبری کردند.

روایت تصویری از الکامپ 98

تیم راست چین در الکامپ 98

تیم راست چین در 4 روز برگزاری الکامپ 25 ، افتخار میزبانی از شما را داشتند.

بهترین خاطره از الکامپ 98 را شما کاربران عزیز با همراهی خود رقم زدید. در پایان از همه شما که در این روزهای گرم و پر حرارت به نحو مختلف همراه و همدل بودید صمیمنه سپاسگزاریم.4 دیدگاهافزودن

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان