ویژگی‌ های جدید توییتر در راه است
اخبار

مدیرعامل توییتر در توییت جدیدی اعلام کرد که در هفته جاری، هفته آینده و بعد در اوایل فوریه منتظر ویژگی‌ های جدید توییتر باشید.

25 دی 1401
آخرین بروزرسانی: 25 دی 1401

چندی پیش ایلان ماسک پس از کلی جنجال و هیاهو تمام سهام توئیتر را خرید و رسما مدیر عامل این شبکه اجتماعی بزرگ شد. از بدو ورود ماسک به این شرکت تغییرات زیادی را در آن ایجاد کرد و بسیاری از مدیران و کارکنان این شرکت آمریکایی را تغییر داد.دارنده توییتر این بار در فکر ویژگی‌ های جدید توییتر است. او اخیراً لیستی از تغییرات توییتر در هفته‌های آینده منتشر کرده است. او می‌گوید این شبکه اجتماعی به زودی توییت‌های طولانی‌تر را مجاز می‌کند و به شما اجازه می‌دهد به راحتی با کشیدن انگشت به چپ و راست، نمای توییت‌ها را تغییر دهید.

مهم ترین ویژگی‌ های جدید توییتر

مدیرعامل توییتر در توییت جدیدی از سمت خود اعلام کرد که توییتر با سه ویژگی جدید در این هفته، هفته آینده و سپس در ابتدای فوریه به روز می‌شود. اولین ویژگی که تا چند روز دیگر در دسترس خواهد بود، به شما این امکان را می‌دهد که با کشیدن انگشت به چپ و راست روی صفحه، بین حالت نمایش توییت‌های پیشنهادی و جدیدترین توییت‌ها جابجا شوید.

مهم ترین ویژگی‌ های جدید توییتر

یکی دیگر از ویژگی‌ های جدید توییتر که ایلان ماسک مدت ها پیش اعلام کرده بود که به توییتر اضافه می کند، امکان ارسال توییت هایی با بیش از 280 کاراکتر است. او در توییت خود عنوان کرده بود که این ویژگی در اوایل ماه فوریه در دسترس خواهد بود. انتظار می رود این ویژگی انتشار محتوای طولانی تر در این شبکه اجتماعی را راحت کند و خوانایی محتوا را افزایش دهد.

آخرین آپدیتی که در راه است، تغییر بر روی دکمه بوکمارک است که تا هفته آینده به روز رسانی می‌شود. این دکمه از قبل وجود داشت، اما در منوی بخش اشتراک گذاری قرار دارد، بنابراین همه کاربران از وجود آن اطلاعی ندارند و از این ویژگی استفاده نخواهند کرد. دکمه بوکمارک این امکان را برای کاربران فراهم می‌‌کند تا تعامل بیشتری با دیگر کاربران داشته باشند وهمچنین از تمام ویژگی‌های جدید توییتر استفاده کنند.

همان طور که گفته شد از زمان ورود ایلان ماسک، توییتر دستخوش تغییرات اساسی شده است. یکی از این تغییرات اضافه شدن قابلیت نمایش تعداد بازدید یک توییت است که هم اکنون برای همه کاربران توئیتر فعال است. با توجه به گفته‌های قبلی ماسک و وعده تغییرات گسترده‌ای که داده است، حالا باید منتظر آپدیت‌های بیشتر از سوی این شرکت باشیم.

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.