لینکدین قابلیت نوشتن «مقالات مشارکتی» با هوش مصنوعی را ارائه کرد

لینکدین قابلیت نوشتن «مقالات مشارکتی» با هوش مصنوعی را ارائه کرد
اخبار

LinkedIn قابلیت جدیدی تحت عنوان «مقالات مشارکتی» معرفی کرده که با بهره‌گیری از «آغازگر مکالمه‌ی مبتنی‌ بر هوش مصنوعی» بین متخصصانی که از این پلتفرم استفاده می کنند مکالمه برقرار می‌کند.

20 اسفند 1401
آخرین بروزرسانی: 25 اسفند 1401

هوش مصنوعی هایی که اخیرا سر صدای زیادی به پا کردند، این بار در تکاپوی شگفتی جدید در لینکدین خود نمایی کردند. مقالات مشترک لینکدین که با اعلان‌های هوش مصنوعی شروع می‌شود، احتمالاً به دلیل تلاش این پلتفرم برای تشویق و تعامل بیشتر بین کاربرانش است. اعلان‌های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند به تولید ایده ‌های بیشتر و الهام بخشیدن به افراد برای به اشتراک گذاشتن افکار و بینش خود در مورد موضوعات مختلف کمک کنند.

استفاده از علائق و ترجیحات در راستای تولید متن

الگوریتم‌های هوش مصنوعی لینکدین می‌توانند علائق، ترجیحات و تعاملات گذشته کاربران را در پلتفرم تجزیه و تحلیل کنند تا پیام‌های شخصی‌سازی شده‌ای را ایجاد کنند که به هر فرد مرتبط است. این درخواست ‌ها ممکن است موضوعات یا سؤالاتی را پیشنهاد کنند که احتمالاً باعث ایجاد علاقه و ایجاد بحث در بین کاربران می‌شوند.

با تشویق کاربران به همکاری در مقالات و به اشتراک گذاشتن تخصص و بینش خود، لینکدین می تواند جامعه ای پر جنب و جوش تر و جذاب تر ایجاد کند که در آن متخصصان می توانند با هم ارتباط برقرار کنند، یاد بگیرند و رشد کنند. استفاده از اعلان‌های مبتنی بر هوش مصنوعی یکی از راه‌هایی است که LinkedIn می‌تواند به تشویق تعامل بیشتر بین کاربرانش کمک کند.

به روز رسانی و بهبود کیفیت مقالات به طور مداوم

به روز رسانی و بهبود کیفیت مقالات به طور مداوم

به گفته سخنگوی لینکدین، مقالاتی که توسط هوش مصنوعی ساخته شده ‌اند، بر اساس شاخص ‌هایی که در قسمت تحریر این شرکت وجود دارد به وجود آمده اند و این مقالات توسط تیم نویسندگان مرتباً اصلاح می ‌شوند. این شرکت از این تکنیک برای انتشار نزدیک به 40 مقاله در دو روز گذشته استفاده کرده است که می توان گفت رقم شگفت انگیزی است.

لینکدین «گروه منتخبی از متخصصان» را برای مشارکت در مقالات انتخاب کرده است و ادعا کرده است که می‌ تواند به ایجاد شهرت، محبوبیت و افزایش کاربران آنها کمک کند. مقالات همچنین با یادداشتی در انتهای آن به پایان می ‌رسند که به خوانندگان اجازه می‌ دهد تا با لایک کردن و یا نظر دادن به آنها، درخواست خود را برای مشارکت ثبت کنند.

واضح است که این هوش مصنوعی یه ایراداتی نیز در این زمینه دارد که امری طبیعی به نظر می رسد و به مرور به تکامل می رسد. اما نکته ای که مهم است این است که لینکدین از هوش مصنوعی استفاده می کند. علاوه بر این، ایده یک مقاله مشترک از سوی لینکدین برای اینکه مکانی برای یادگیری حرفه ای ها باشد، سبب بیان یا هدایت افکار می شود.

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.