رونمایی ظاهر جدید سایت راست چین
اخبار

راست چین جدید براساس ترندهای روز طراحی وب و استانداردهای ui/ux در آبان 1400 با امکانات جدید رونمایی شد تا بتوانند تجربه بهتری از خرید را به مشتریان ارائه کند.

16 آبان 1400

ما همواره به دنبال افزایش کیفیت خدمات و رضایت کاربران هستیم؛ در این 9 سال فعالیت توانستیم به عنوان اولین و بزرگترین مارکت پلیس قالب و افزونه وردپرس، اعتماد 4000 تیم و شرکت برنامه نویسی را برای ارائه محصولاتشان جلب کنیم و با عرضه محصولات با کیفیت رکورد بیش از “یک میلیون رضایت از خرید” را ثبت کنیم.

تیم ما در تلاش است بهترین محصولات را با پشتیبانی قوی ارائه کند از این رو امکانات بیشتری برای بیش از 118000 کاربر فراهم شد تا بتوانند تجربه بهتری از خرید در راست چین جدید داشته باشند. در نسخه جدید سایت که در آبان 1400 رونمایی شد، امکان تعامل بیشتری برای کاربران طراح و خریدار فراهم شده است؛ به عنوان مثال علاوه بر پلن های ارتباطی قبل مانند ارسال تیکت، امکان ارسال فایل و ویدئوی آموزشی کار با محصولات افزوده شد تا طراح بتواند ارائه و معرفی کامل تری از محصول خود داشته باشد و کاربر می تواند این آموزش ها را از تب پشتیبانی مشاهده کند.
امتیازدهی به شیوه جدید به همراه نمایش دلایل نقاط ضعف و قوت محصول یکی دیگر از اطلاعاتی است که در کنار توضیحات مفصل محصول می تواند اطلاعات شفاف و کامل تری به کاربر دهد و  راهنمای خوبی برای خریدار باشد. با قابلیت های اضافه شده در راست چین جدید سعی شده تجربه کاربری بهتری برای کاربران ارائه شود تا بتوانند به راحتی و با آگاهی بیشتر خرید کنند.

راست چین با بیش از 5700 محصول متنوع شامل قالب و افزونه وردپرس، اسکریپت و اپلیکشن، طراحی سایت را برای تمامی افراد ناآشنا به کدنویسی آسان کرده است. امیدواریم همچنان بتوانیم در کنار شما به رونق کسب و کارتان کمک کنیم.

8 دیدگاه ها افزودن دیدگاه