کمپین حمایت از زلزله زدگان میانه آذربایجان

کمپین حمایت از زلزله زدگان میانه آذربایجان
اخبار

زلزله اتفاق سنگینی است. اما از آن سخت تر، بی سرپناهی و بی خانمانی کسی است که زمانی برای خودش بروبیایی داشته. این مورد را اضافه کنیم به سرما، نبود امکانات و دشوارتر از همه، فقدان خانواده و عزیزان است. راست چین در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تصمیم دارد با همکاری شما کاربران و طراحان گرامی، به یاری زلزله زدگان میانه بشتابد. آنچه از دست بر می آید، مشارکت همه ما در کمپین حمایت از زلزله زدگان میانه آذربایجان است.

20 آبان 1398

کمپین حمایت از زلزله زدگان میانه آذربایجان

همان طور که مطلع هستید زلزله‌ای به‌بزرگی ۵.۹ ریشتر ساعت ۲.۱۷ دقیقه بامداد جمعه، شهرستان میانه آذربایجان را لرزاند و خسارات زیادی وارد کرد. یکی از طراحان حرفه ای راست چین، جناب آقای حنیفه با کاربری broozgame ساکن شهر میانه هستند. ایشان تخریب های وسیع در روستاهای اطراف شهر میانه را به ما اطلاع دادند و اعلام آمادگی کردند که 50% سود فروش محصولاتشان را جهت خرید و توزیع مستقیم اقلام اولیه زندگی اختصاص خواهند داد.
از این بابت ما نیز در نظر داریم کمپین حمایتی، برگزار کنیم تا دست در دست هم کمکی هر چند کوچک به هموطنانمان کنیم. در این کمپین، برخی محصولات منتخب و با کیفیت راست چین، با 40 درصد تخفیف عرضه می شود. در پایان، 50 درصد از مبلغ خرید شما به عنوان یاری به صورت مستقیم به زلزله زدگان اهدا خواهد شد. کمپین حمایت از زلزله زدگان میانه آذربایجان ، 21 و 22 آبان ماه اجرا می شود.

به یاری جناب حنیفه، کلیه هزینه ها برای تأمین اقلام مورد نیاز هموطنانمان اختصاص داده خواهد شد و ایشان نظارت مستقیم بر فرایند تهیه و توزیع خواهند داشت. نکته ای که مطمئنا برای همه ما مهم است نحوه کمک رسانی است. بنابراین در پایان گزارش های مالی به صورت شفاف در اختیار مشارکت کنندگان محترم قرار می گیرد.

امید است این حرکت، مرهمی هر چند کوچک بر آلام هموطنان عزیزمان در میانه آذربایجان باشد. یادمان باشد که “منو تو درد یک جانیم… گمانم جان هم بودیم”.

 

24 دیدگاه ها افزودن دیدگاه