آموزش قالب دیجی لند
مجموعه آموزش های وردپرس

اگر قصد طراحی سایت با قالب دیجی لند را دارید در آموزش قالب دیجی لند همراه ما باشید تا از نصب قالب تا سفارشی سازی و ویرایش قسمت های مختلف را آموزش دهیم.

11 آبان 1401

اگر به دنبال یک قالب حرفه ای با دموهای متنوع هستید قالب دیجی لند با دارا بودن دموهای متنوع مانند مد و لباس، تجهیزات خودرو، کودک، لوازم آرایشی، لوازم ورزشی، سوپر مارکت و آهن الات مناسب طراحی انواع سایت فروشگاهی است. قالب دیجی لند با المنتور طراحی شده و امکان اضافه کردن و سفارشی سازی صفحات با المنتور را خواهید داشت علاوه بر این با افزونه دکان سازگار است و می توانید یک سایت چند فروشندگی با این قالب راه اندازی کنید قالب دیجی لند یکی از بهترین قالب های فروشگاهی است که طرفداران زیادی دارد.

نصب قالب دیجی لند

بعد از خرید قالب دیجی لند به پیشخوان راست چین بروید و از قسمت محصولات خریداری شده قالب را دانلود کنید تا قالب را نصب کنیم و در ادامه این آموزش دیجی لند سفارشی سازی های لازم را انجام دهیم.

✔️ساختار فایل در قالب دیجی لند از راست چین

در ویدئو زیر ساختار فایل نصبی قالب دیجی لند را معرفی می کنیم

✔️ مراحل نصب قالب دیجی لند

برای نصب قالب دیجی لند می توانید با استفاده از بسته نصبی قالب را نصب کنید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ساخت دیتابیس
  • آپلود فایل نصبی در هاست
  • انجام مراحل نصب

آموزش قالب دیجی لند؛ تنظیمات محصول 

در قالب دیجی لند می توانید جزئیات کامل محصول را نمایش دهید و موارد مورد نیاز برای نمایش ویژگی های محصول را به صفحه محصول اضافه کنید.

✔️ویرایش صفحه محصول

ویرایش صفحه محصول دیجی لند شامل اضافه کردن ویژگی های محصول شامل تاریخ بروز رسانی، زمانبندی ارسال محصولات، نقد و بررسی محصول، تغییر استایل و رنگ های بخش های مختلف محصول است که با استفاده از تنظیمات قالب یا با افزونه المنتور قابل سفارشی سازی است.

✔️ساخت صفحه محصولات با المنتور

ار قصد دارید چیدمان خاصی برای صفحات محصولات داشته باشید با المان های ویژه قالب دیجی لند در المنتور می توانید خودتان صفحه محصول را طراحی کنید.

✔️غیر فعال سازی لایت باکس در صفحه محصولات

قسمت های مختلف قالب قابل تغییر هستند در این قسمت از آموزش قالب دیجی لند به سراغ لایت باکس محصول می رویم برای غیر فعال کردن لایت باکس در صفحه محصولات ویرایش برگه با المنتور را بزنید و از قسمت تنظیمات سایت می توانید لایت باکس را غیر فعال کنید.

✔️ ایجاد راهنمای محصولات

برای ایجاد راهنما محصولات مثلا تب مربوط سایز در فروشگاه لباس یا تب ویژگی های محصول از پیشخوان>نمایش>راهنمای محصول را فعال کنید و یک نوشته حاوی اطلاعات مورد نظر ایجاد کنید و سپس با المنتور صفحه مورد نظرتان را ویرایش کنید.

✔️ آموزش قالب دیجی لند ثبت محصولات متغیر

اگر در سایتتان محصولاتی دارید که ازای ویژگی های مختلف مانند رنگ، سایز و… قیمت محصول تغییر می کند مثلا برای رنگ سفید قیمت 200000 و برای رنگ قرمز قیمت 220000 است تنظیمات محصولات متغیر را در ویدئو زیر ببینید.

✔️ ایجاد ابزارک فیلتر محصولات

فیلترها به کاربران کمک می کند خرید راحت تری داشته باشند و محصولات مختلف را با هم مقایسه می کنند این امکان در قالب دیجی کالا با افزودن یک ساید بار و اضافه کردن ویژگی های مورد نظر برای ایجاد فیلتر بر اساس نام برند، رنگ، قیمت و…. امکان پذیر است.

 آموزش دیجی لند مدیریت برگه ها

در قالب دیجی لند برگه های مختلفی به صورت پیش فرض وجود دارد در صورت نیاز به ساخت برگه یا استفاده از برگه های موجود می توانید برگه ها را با المنتور ایجاد کنید یا برگه های آماده را ایمپورت کنید.

✔️ایجاد و درون ریزی برگه با المنتور

✔️تغییر عرض برگه ها با المنتور

برای تغییر عرض صفحه کافیست از قسمت تنظیمات سایت > طرحبندی > عرض محتوا را انتخاب کنید و سایز مورد نظرتان را وارد کنید.

تنظیمات هدر و فوتر

در این قسمت از آموزش دیجی لند به سراغ هدر و فوتر می رویم شما می توانید از 6 هدر و 3 فوتر آماده قالب دیجی لند استفاده کنید و در طبق نیازتان هدر و فوتر را ویرایش کنید یا خودتان با استفاده از المنتور هدر و فوتر ایجاد کنید.

✔️ساخت فوتر با المنتور

✔️ساخت هدر با المنتور

✔️ تنظیمات هدر و فوتر در المنتور

✔️تغییر و ایمپورت سربرگ و پابرگ

✔️ویرایش سربرگ و منو شناور موبایل

برگه تماس با ما

در ادامه آموزش کار با دیجی لند برگه تماس با ما که یکی از صفحات مهم در هر سایتی است را به سایت اضافه می کنیم در صفحه تماس با ما می توانید از تنظیمات قالب اطلاعات مختلفی مانند آدرس، ایمیل، نقشه و فرم تماس با ما را اضافه کنید.

ساخت مگامنو در قالب دیجی لند

در این قسمت از آموزش قالب دیجی لند به سراغ ساخت مگامنو می رویم قالب دیجی لند می توانید از تنظیمات قالب یا با استفاده از المنتور مگامنو را به سایتتان اضافه و ویرایش کنید.

آموزش دیجی لند تنظیمات پنل کاربری

در پنل کاربران می توانید قسمت هایی که مورد نظرتان است را اضافه کنید مواردی مانند محصولات خریداری شده، سبد خرید، اطلاعیه های سایت و… را قرار دهید.

امیداورم این آموزش قالب دیجی لند برای شما مفید باشد در صورت داشت سوال آموزش قالب دیجی لند از قسمت دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه ها افزودن دیدگاه