طراحی سایت همکاری در فروش دیجی کالا
طراحی سایت

همکاری در فروش یک گزینه برای کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه است و خودتان بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توانید سایتتان را طراحی کنید مراحل طراحی سایت همکاری در فروش و ثبت رسانه تا انتخاب محصولات پرفروش در افلییت دیجی کالا را در این مقاله بخوانید.

02 آبان 1401

سوالات پیرامون طراحی سایت همکاری در فروش دیجی کالا یکی از پرتکرارترین سوالاتی که برای ما ارسال شده و ما در این مطلب قصد داریم علاوه بر مراحل طراحی سایت به فرایند ثبت نام همکاری در فروش دیجی کالا، انتخاب محصولات پرفروش و راه های افزایش درآمد از طریق محصولات دارای کمیسیون بالا و پرطرفدار بپردازیم. بنابراین این یک آموزش کامل همکاری در فروش دیجی کالاست.

 طراحی سایت همکاری در فروش دیجی کالا و فرایند ثبت نام

در این آموزش از قالب وودمارت و افزونه دیجی کاوش برای اضافه کردن خودکار محصولات دیجی کالا به سایت وردپرسی خود استفاده می کنیم. بنابراین نیازی به درج دستی و فرایند زمانبر انتشار محصولات نداریم. در این ویدئوی 30 دقیقه ای، طراحی سایت همکاری در فروش دیجی کالا را به همراه نکات افزایش فروش آموزش داده ایم.

در سایت همکاری در فروش دیجی کالا چی بفروشیم؟

بنظر شما چه کالاهایی در دیجی‌کالا فروش بیشتری دارند و آیا هر کالایی که فروش بیشتری دارد مناسبترین گزینه برای همکاری در فروش است؟ این بخش از آموزش راه اندازی سایت همکاری در فروش دیجی کالا یکی از مهمترین تصمیاتی است که قبل از طراحی سایت باید بگیرید. این مرحله استراتژی شما را برای طراحی سایت و تبلیغات تعیین می کند.

شرایط زیر را درنظر بگیرید:

 • پورسانت کالاهای پرفروش موردنظر صفر نباشد.
 • تنوع محصولات در زیر دسته های مورد نظر به قدری زیاد باشد که با کلمات کلیدی جانبی و زیر دسته های آن در گوگل رتبه بالایی کسب کنید. علاوه بر این ارائه لینک محصولات سایت در کانال های ارتباطی از قبیل تلگرام و اینستاگرام نیز می تواند به بیشتر دیده شدن سایت شما کمک کند و آمار فروش محصولات را بالا برد.

دسته محصولات پرفروش دیجی کالا در تصویر زیر نمایش داده شده است.

در سال ۹۸، کاربران دیجی‌کالا بیش از ۲۵ میلیون بار در جست‌وجوی گوشی‌های موبایل روی این پلتفرم بودند. موبایل بیشتر از هر کالای دیگری جست‌وجو شده و کالای دوم که هدفون، هدست و هندزفری است؛ با فاصله بسیار زیادی، نزدیک به ۶ میلیون بار جست‌وجو شده است.

با اینحال اگر فکر می کنید دسته موبایل و سوپر مارکت گزینه مناسبی برای همکاری در فروش دیجی کالاست کاملا در اشتباهید. این دسته پورسانت 0% دارد و مهمترین نکته در هدف قرار دادن محصولات مورد نظر برای طراحی سایت همکاری در فروش دیجی کالا درنظر گرفتن کمیسیون است.

پورسانت و کمیسیون دریافتی در سایت همکاری در فروش دیجی کالا ما چقدر می شود؟

یک نگاه کلی به کالاهای پرطرفدار و کمیسیون افیلیت digikala داشته باشید. برای پیدا کردن پورسانت هر دسته محصول دیجی کالا؛ وارد پنل همکاری در فروش خود شده سپس در منوی تعرفه و کمیسیون می توانید درصد فروش را مشاهده کنید.

توجه: در تصویر این درصدها نمایش داده شده اما دقت کنید ممکن است هر چند ماه یکبار این درصدها تغییر کنند بنابراین در فرایند راه اندازی سایت همکاری در فروش دیجی کالا و توسعه آن همیشه این نکته را بخاطر داشته باشید.

درصد کمیسیون محصولات دیجی کالا بدر تصمیم گیری طراحی سایت همکاری در فروش

میزان درآمد همکاری در فروش دیجی کالا ما چقدر است؟

در ابتدا باید بیان کنیم که کمیسیون همکاری در فروش در دیجی کالا برای همه افراد یکسان نیست  این درصد پروسانت بر اساس میزان فعالیت کاربر در سه دسته برنزی، نقره‌ای و طلایی تقسیم بندی می شود.

 • سطح برنزی: شما بلافاصله پس از ثبت نام در سیستم همکاری در فروش و شروع کارتان در دسته برنزی قرار می‌گیرید. در این سطح شما مقدار پورسانت پایه‌ در منوی تعرفه و کمیسیون دریافت می‌کنید.
 • سطح نقره‌ای: زمانیکه تعداد سفارش‌های شما در ماه ۷۰۰ سفارش و بیشتر بشود شما به یک کاربر نقره‌ای تبدیل می شوید. در این سطح پورسانت کاربران در هر دسته حدود 2% افزایش پیدا می کند.
 • سطح طلایی: اگر بتوانید تعداد ۱۷۰۰ فروش در ماه را ثبت کنید به سطح طلایی می رسید و 4% از کمیسیون پایه بیشتر دریافت خواهید کرد. این سطح بالاترین سطح همکاری در فروش دیجی کالاست.

این ترفند باعث شده بازاریابان به فعالیت بیشتر ترغیب شوند و درآمد طراحان سایت افیلیت دیجی کالا در یک بازه زمانی چندماهه قابل قبول باشد. درنظر بگیرید یک نفر از طریق لینک شما، یک کالا به مبلغ 3 میلیون تومان را خریداری می‌کند، اگر در دسته طلایی باشید، درآمد همکاری در فروش شما، 7% است، پس پورسانت شما 280 هزار تومان می‌شود. با درنظر گرفتن یک میانگین از قیمت کالاهای قرار داده در سایت و تعداد سفارشات تخمینی می توانید یک درآمد حدسی از آینده طراحی سایت همکاری در فروش دیجی کالای خود داشته باشید.

شرایط پرداخت کمیسیون سایت همکاری در فروش دیجی کالا

اگر موجودی حساب شما در بخش درآمدهای پنل کاربری حداقل برابر 200000 تومان باشد سپس درخواست تسویه حساب را ارسال می کنید.

معایت همکاری در فروش Digikala

در کنار مزایای گفته شده سیستم همکاری در فروش دیجی کالا دارای ایراداتی است از جمله معایب همکاری در فروش دیجی کالا شامل موارد زیر است:

 • صفر شدن پورسانت در صورت ثبت تخفیف بیشتر از کمیسیون
 • گرفتن مالیات در زمان تسویه حساب
 • تسویه حساب در شرایط موجودی بیش از 200000

روش های افزایش درآمد همکاری در فروش دیجی کالا

در ویدئویی که گذشت پیدا کردن راه های افزایش درآمد همکاری در فروش از هدف قرار دادن محصول پرفروش و پر تقاضا، محصولات با کمیسیون بالا، تعریف دسته و زیر دسته های جدید بر اساس ترندهای سرچ کاربران دیجی کالا بیان شد. اما می توان بعد از گذشت مدتی از درآمد و پورسانت این سیستم افیلیت چشم پوشی کرد و فروشگاه آنلاین شخصی خود را طراحی کنیم.

بعد از گذشت چند ماه و اضافه شدن محصولات متنوع به سایت، دسته محصولات پرطرفدار را پیدا کردید و احتمالا صفحات دسته و تگ شما در گوگل رتبه بالایی کسب کرده؛ بنابراین می توانید فروشگاه آنلاین اختصاصی خود را راه اندازی کنید و سود حاصل از این صفحات ارزشمند و فروش محصولات را به صورت تمام و کمال برای خودتان استفاده کنید.

نگران نباشید اگر هیچ دانشی در مورد طراحی سایت و وردپرس ندارید مجموعه ویدئوهای زیر می تواند به طراحی یک سایت استاندارد، سئو فرندلی و امن به شما کمک کند.

 • آموزش وردپرس رایگان: در این مجموعه ویدئوها صفر تا صد کار با وردپرس و تمام نیازمندی های طراحی یک وب سایت فروشگاهی را یاد میگیرید.
 • آموزش سرچ کنسول: پیدا کردن بهترین فرصت برای انتخاب کلمات کلیدی سایت تان با این ابزار رایگان گوگل انجام دهید.
 • آموزش سئو وردپرس: گوگل یکی از کانال های جذب مشتری جدید است که هزینه بسیار پائینی نسبت به سایر روش های مارکتینگ دارد.
 • امنیت سایت وردپرس: ار قصد دارید سایت شما جزو 90% سایت هایی ک هک می شوند نباشد مطالعه این مطلب به شما توصیه می شود.

اگر امکان طراحی سایت ندارید راهکار جایگزین آن، همکاری در فروش دیجی کالا از طریق اینستاگرام است که مفصلا از مراحل عضویت تا درج محصول آموزش داده شده است. شما تجربه ای از همکاری در فروش درآمد آن دارید؟ کدام سایت را ترجیح می دهید؟

دیدگاه ها افزودن دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.